Stand in het algemeen klassement

P
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21

Het is een tijdrovend karwei om al deze getallen te controleren op fouten. Sommige tijden zijn in het rood weergegeven, dit is om mij te helpen fouten te identificeren. Als het in het rood staat, wil het niet zeggen dat het per se fout is, maar dat het fout kan zijn en dus controle nodig is. Zie het overzicht van renners waarvan hun eindtijd in 1996 niet klopt.

Algemeen klassement

Na etappe 3 in 1996.

Ploegenklassement
Puntenklassement
Bergklassement
Jongerenklassement
Strijdlustklassement

Afstand: 195 km. Type: vlak. Datum: 02 Jul 1996

Snelheid: 35.524 km/h (in database), 35.525 km/h (berekend uit tijd en afstand)

Bonificatie in de etappe:

Etappe-uitslag
Etappe-uitslagen zoals hierboven zijn gebaseerd op de informatie van memoire du cyclisme, na verbetering van enkele fouten (niet noodzakelijk in bovenstaande tabel). Desondanks kunnen hier nog onjuistheden in staan.
PosNaamTijdVerschilTeam
1 E. Zabel5:29:21Telekom
2 M. Cipollini5:29:21Saeco
3 F. Moncassin5:29:21Gan
4 J. Svorada5:29:21Panaria
5 J. Blijlevens5:29:21TVM
6 F. Baldato5:29:21MG-Technogym
7 C. Capelle5:29:21Aubervilliers
8 N. Minali5:29:21Gewiss
9 C. Camin5:29:21Brescialat
10 M. Traversoni5:29:21Carrera
11 E. Magnien5:29:21Festina
12 A. Tchmil5:29:21Lotto
13 D. Abduzhaparov5:29:21Refin
14 A. Piziks5:29:21Rabobank
15 N. Mattan5:29:21Lotto
16 M. Bettin5:29:21Refin
17 F. Simon5:29:21Gan
18 M. Piccoli5:29:21Brescialat
19 B. Riis5:29:21Telekom
20 L. Brochard5:29:21Festina
21 S. Utchakov5:29:21Polti
22 R. Järmann5:29:21MG-Technogym
23 J. Colotti5:29:21Agrigel-La Creuse
24 A. Olano5:29:21Mapei
25 L. van Bon5:29:21Rabobank
26 T. Rominger5:29:21Mapei
27 L. Roux5:29:21TVM
28 J. Ullrich5:29:21Telekom
29 A. Ferrigato5:29:21Roslotto-ZG Mobili
30 R. Virenque5:29:21Festina
31 T. Gouvenou5:29:21Aubervilliers
32 T. Marie5:29:21Agrigel-La Creuse
33 A. Zülle5:29:21ONCE
34 P. Richard5:29:21MG-Technogym
35 W. Belli5:29:21Panaria
36 P. Savoldelli5:29:21Roslotto-ZG Mobili
37 O. Kozlitine5:29:21Lotto
38 L. Jalabert5:29:21ONCE
39 C. Boardman5:29:21Gan
40 L. Genty5:29:21Aubervilliers
41 C. Moreau5:29:21Festina
42 W. Peeters5:29:21Mapei
43 F. Guesdon5:29:21Polti
44 V. Fois5:29:21Panaria
45 B. Hamburger5:29:21TVM
46 A. Tafi5:29:21Mapei
47 G. Hincapie5:29:21Motorola
48 F. Etxabe5:29:21Mapei
49 S. Heulot5:29:21Gan
50 A. González5:29:21Mapei
51 M. Gualdi5:29:21Polti
52 H. Díaz5:29:21ONCE
53 K. Ozers5:29:21Motorola
54 B. Voskamp5:29:21TVM
55 N. Stephens5:29:21ONCE
56 B. Holm5:29:21Telekom
57 P. Lino5:29:21Roslotto-ZG Mobili
58 C. Chiappucci5:29:21Carrera
59 R. Aldag5:29:21Telekom
60 M. Mauri5:29:21ONCE
61 P. Luttenberger5:29:21Carrera
62 G. Fagnini5:29:21Saeco
63 E. Dekker5:29:21Rabobank
64 B. Boscardin5:29:21Festina
65 J. Robin5:29:21Festina
66 J. Heppner5:29:21Telekom
67 J. Sierra5:29:21ONCE
68 U. Bölts5:29:21Telekom
69 Z. Spruch5:29:21Panaria
70 J. Bruyneel5:29:21Rabobank
71 S. Colagè5:29:21Refin
72 M. Boogerd5:29:21Rabobank
73 P. Farazijn5:29:21Lotto
74 F. García5:29:21Festina
75 M. Fincato5:29:21Roslotto-ZG Mobili
76 R. Sørensen5:29:21Rabobank
77 C. Henn5:29:21Telekom
78 F. Pontier5:29:21Aubervilliers
79 L. Leblanc5:29:21Polti
80 M. den Bakker5:29:21TVM
81 G. Talmant5:29:21Aubervilliers
82 M. Saligari5:29:21MG-Technogym
83 J. Masdupuy5:29:21Agrigel-La Creuse
84 C. Vasseur5:29:21Gan
85 B. Cenghialta5:29:21Gewiss
86 D. Perona5:29:21Gewiss
87 L. Dufaux5:29:21Festina
88 M. Radaelli5:29:21Brescialat
89 J. Museeuw5:29:21Mapei
90 P. Ugrumov5:29:21Roslotto-ZG Mobili
91 A. Gontchenkov5:29:21Roslotto-ZG Mobili
92 B. Thibout5:29:21Motorola
93 R. Pistore5:29:21MG-Technogym
94 M. Lelli5:29:21Saeco
95 F. Bouyer5:29:21Agrigel-La Creuse
96 F. Roscioli5:29:21Refin
97 M. Lesniewski5:29:21Aubervilliers
98 F. Escartin5:29:21Kelme
99 J. Vidal5:29:21Kelme
100 F. Muñoz5:29:21Kelme
101 J. Uriarte5:29:21Banesto
102 E. Berzin5:29:21Gewiss
103 L. Madouas5:29:21Motorola
104 O. Camenzind5:29:21Panaria
105 F. Lemarchand5:29:21Gan
106 M. Wauters5:29:21Lotto
107 C. Frattini5:29:21Brescialat
108 T. Bourguignon5:29:21Aubervilliers
109 M. Vermote5:29:21Agrigel-La Creuse
110 I. Gotti5:29:21Gewiss
111 G. Bouvard5:29:21Lotto
112 V. Ekimov5:29:21Rabobank
113 P. Indurain5:29:21Banesto
114 G. de Vries5:29:21Polti
115 P. Hervé5:29:21Festina
116 J. Bourgeot5:29:21Agrigel-La Creuse
117 V. Poulnikov5:29:21TVM
118 D. Bottaro5:29:21Gewiss
119 O. Pumar5:29:21Brescialat
120 Z. Jaskula5:29:21Brescialat
121 M. Fernández5:29:21Mapei
122 M. Indurain5:29:21Banesto
123 M. Siboni5:29:21Carrera
124 D. Rous5:29:21Gan
125 F. Frattini5:29:21Gewiss
126 P. Van Hyfte5:29:21Lotto
127 E. Seigneur5:29:21Gan
128 L. Piepoli5:29:21Refin
129 J. Aguirre5:29:21Kelme
130 S. Uslamin5:29:21Refin
131 D. Arnould5:29:21Agrigel-La Creuse
132 T. Fleischer5:29:21Lotto
133 J. Arrieta5:29:21Banesto
134 O. Rodriguis5:29:21Banesto
135 I. Cuesta5:29:21ONCE
136 J. Castelblanco5:29:21Kelme
137 T. Steinhauser5:29:21Refin
138 F. Teyssier5:29:21Aubervilliers
139 D. Nelissen5:29:21Rabobank
140 R. Brasi5:29:21Polti
141 C. Salvato5:29:21Refin
142 D. Bramati5:29:21Panaria
143 F. Moreau5:29:21Gan
144 A. Garmendia5:29:21ONCE
145 M. Donati5:29:21Saeco
146 M. Sciandri5:29:21Motorola
147 F. Vanzella5:29:21Motorola
148 P. Lanfranchi5:29:21Mapei
149 M. Chiesa5:29:21Carrera
150 P. Van Petegem5:29:21TVM
151 G. Guerini5:29:21Polti
152 M. Zen5:29:21Roslotto-ZG Mobili
153 J. Skibby5:29:21TVM
154 D. Baldinger5:29:21Polti
155 M. Fondriest5:29:21Roslotto-ZG Mobili
156 L. Armstrong5:29:21Motorola
157 J. Durand5:29:21Agrigel-La Creuse
158 J. González5:29:21Kelme
159 H. Imboden5:29:21Refin
160 S. Sunderland5:29:21Lotto
161 O. Pelliccioli5:29:21Carrera
162 S. Biasci5:29:21Saeco
163 J. Montoya5:29:21Motorola
164 S. Cattai5:29:21Roslotto-ZG Mobili
165 S. Knaven5:29:21TVM
166 D. Imanaka5:29:21Polti
167 B. Zberg5:29:21Carrera
168 P. Jonker5:29:21ONCE
169 T. Laurent5:29:21Agrigel-La Creuse
170 E. Breukink5:29:21Rabobank
171 V. Aparicio5:29:21Banesto
172 J. Jiménez5:29:21Banesto
173 F. Cabello5:29:21Kelme
174 C. Saugrain5:29:21Aubervilliers
175 A. Elli5:29:21MG-Technogym
176 M. Alonso5:29:21Banesto
177 C. Finco5:29:21MG-Technogym
178 M. Bartoli5:29:21MG-Technogym
179 M. Lietti5:29:21MG-Technogym
180 M. Della Vedova5:29:21Brescialat
181 C. Miranda5:29:21Banesto
182 M. Podenzana5:29:21Carrera
183 P. Fornaciari5:29:50+0:29Saeco
184 A. Baronti5:29:50+0:29Panaria
185 M. Scirea5:29:54+0:33Saeco
186 E. Poli5:30:12+0:51Saeco
187 G. Calcaterra5:30:15+0:54Saeco
188 F. Andreu5:30:26+1:05Motorola
189 S. Zanini5:30:39+1:18Gewiss
190 I. Cerioli5:31:07+1:46Gewiss
191 A. Bertolini5:36:30+7:09Brescialat
Algemeen klassement
Bovenstaande informatie is zelf uitgerekend aan de hand van de beschikbare etappe-uitslagen, bonificaties en straffen. Door dit te vergelijken met officiële uitslagen heb ik kunnen vaststellen in welke jaren ik nog informatie mis, en ik streef ernaar om deze informatie boven water te krijgen.
PosNaamTijdVerschilTeam
1F. Moncassin17:09:30Gan
2A. Zülle17:09:37+0:07ONCE
3E. Berzin17:09:40+0:10Gewiss
4A. Olano17:09:44+0:14Mapei
5B. Riis17:09:48+0:18Telekom
6M. Indurain17:09:49+0:19Banesto
7L. Jalabert17:09:52+0:22ONCE
8C. Boardman17:09:54+0:24Gan
9T. Rominger17:09:56+0:26Mapei
10M. Mauri17:09:58+0:28ONCE
11M. Cipollini17:10:01+0:31Saeco
12J. Svorada17:10:02+0:32Panaria
13J. Blijlevens17:10:03+0:33TVM
14E. Dekker17:10:03+0:33Rabobank
15M. Gualdi17:10:04+0:34Polti
16P. Savoldelli17:10:06+0:36Roslotto-ZG Mobili
17J. Skibby17:10:07+0:37TVM
18A. Tchmil17:10:08+0:38Lotto
19J. Ullrich17:10:10+0:40Telekom
20S. Heulot17:10:13+0:43Gan
21R. Sørensen17:10:14+0:44Rabobank
22R. Virenque17:10:15+0:45Festina
23F. Baldato17:10:17+0:47MG-Technogym
24E. Seigneur17:10:17+0:47Gan
25P. Richard17:10:18+0:48MG-Technogym
26C. Chiappucci17:10:19+0:49Carrera
27J. Bruyneel17:10:19+0:49Rabobank
28P. Jonker17:10:19+0:49ONCE
29N. Mattan17:10:20+0:50Lotto
30P. Ugrumov17:10:20+0:50Roslotto-ZG Mobili
31A. Elli17:10:20+0:50MG-Technogym
32V. Ekimov17:10:21+0:51Rabobank
33L. Dufaux17:10:21+0:51Festina
34J. Museeuw17:10:22+0:52Mapei
35R. Brasi17:10:23+0:53Polti
36E. Zabel17:10:24+0:54Telekom
37P. Lino17:10:24+0:54Roslotto-ZG Mobili
38B. Hamburger17:10:25+0:55TVM
39C. Capelle17:10:26+0:56Aubervilliers
40W. Belli17:10:26+0:56Panaria
41I. Gotti17:10:28+0:58Gewiss
42M. Fincato17:10:29+0:59Roslotto-ZG Mobili
43H. Díaz17:10:30+1:00ONCE
44C. Henn17:10:30+1:00Telekom
45G. Hincapie17:10:30+1:00Motorola
46D. Rous17:10:31+1:01Gan
47P. Luttenberger17:10:32+1:02Carrera
48M. Bettin17:10:32+1:02Refin
49P. Van Petegem17:10:32+1:02TVM
50A. Tafi17:10:33+1:03Mapei
51A. Gontchenkov17:10:33+1:03Roslotto-ZG Mobili
52M. Traversoni17:10:34+1:04Carrera
53C. Moreau17:10:35+1:05Festina
54L. Armstrong17:10:35+1:05Motorola
55F. Moreau17:10:36+1:06Gan
56G. Bouvard17:10:36+1:06Lotto
57B. Cenghialta17:10:37+1:07Gewiss
58R. Aldag17:10:38+1:08Telekom
59O. Rodriguis17:10:38+1:08Banesto
60A. Garmendia17:10:38+1:08ONCE
61M. Piccoli17:10:39+1:09Brescialat
62O. Camenzind17:10:39+1:09Panaria
63A. Ferrigato17:10:41+1:11Roslotto-ZG Mobili
64G. Fagnini17:10:41+1:11Saeco
65M. Fondriest17:10:41+1:11Roslotto-ZG Mobili
66N. Stephens17:10:41+1:11ONCE
67J. Durand17:10:41+1:11Agrigel-La Creuse
68N. Minali17:10:42+1:12Gewiss
69E. Magnien17:10:42+1:12Festina
70B. Holm17:10:42+1:12Telekom
71F. Escartin17:10:42+1:12Kelme
72E. Breukink17:10:42+1:12Rabobank
73L. van Bon17:10:43+1:13Rabobank
74A. González17:10:43+1:13Mapei
75I. Cuesta17:10:43+1:13ONCE
76B. Voskamp17:10:44+1:14TVM
77M. Sciandri17:10:44+1:14Motorola
78G. Guerini17:10:44+1:14Polti
79L. Brochard17:10:45+1:15Festina
80W. Peeters17:10:45+1:15Mapei
81L. Madouas17:10:45+1:15Motorola
82Z. Spruch17:10:46+1:16Panaria
83J. Heppner17:10:46+1:16Telekom
84S. Colagè17:10:47+1:17Refin
85J. Sierra17:10:47+1:17ONCE
86G. Talmant17:10:47+1:17Aubervilliers
87M. den Bakker17:10:48+1:18TVM
88S. Cattai17:10:48+1:18Roslotto-ZG Mobili
89C. Camin17:10:49+1:19Brescialat
90Z. Jaskula17:10:49+1:19Brescialat
91M. Lesniewski17:10:50+1:20Aubervilliers
92R. Järmann17:10:51+1:21MG-Technogym
93M. Boogerd17:10:52+1:22Rabobank
94V. Fois17:10:53+1:23Panaria
95F. Simon17:10:54+1:24Gan
96C. Frattini17:10:54+1:24Brescialat
97F. Vanzella17:10:54+1:24Motorola
98T. Gouvenou17:10:59+1:29Aubervilliers
99M. Fernández17:10:59+1:29Mapei
100C. Saugrain17:10:59+1:29Aubervilliers
101T. Bourguignon17:11:00+1:30Aubervilliers
102L. Roux17:11:01+1:31TVM
103S. Knaven17:11:01+1:31TVM
104F. Teyssier17:11:01+1:31Aubervilliers
105B. Boscardin17:11:02+1:32Festina
106P. Indurain17:11:02+1:32Banesto
107M. Saligari17:11:02+1:32MG-Technogym
108P. Hervé17:11:02+1:32Festina
109P. Van Hyfte17:11:02+1:32Lotto
110B. Thibout17:11:03+1:33Motorola
111R. Pistore17:11:03+1:33MG-Technogym
112F. Cabello17:11:03+1:33Kelme
113A. Piziks17:11:04+1:34Rabobank
114D. Perona17:11:04+1:34Gewiss
115F. Guesdon17:11:05+1:35Polti
116L. Genty17:11:05+1:35Aubervilliers
117F. Etxabe17:11:06+1:36Mapei
118O. Pumar17:11:06+1:36Brescialat
119M. Wauters17:11:06+1:36Lotto
120J. Bourgeot17:11:07+1:37Agrigel-La Creuse
121L. Leblanc17:11:08+1:38Polti
122M. Zen17:11:08+1:38Roslotto-ZG Mobili
123U. Bölts17:11:09+1:39Telekom
124F. García17:11:09+1:39Festina
125T. Laurent17:11:09+1:39Agrigel-La Creuse
126M. Lelli17:11:10+1:40Saeco
127M. Lietti17:11:10+1:40MG-Technogym
128J. Robin17:11:12+1:42Festina
129M. Bartoli17:11:14+1:44MG-Technogym
130O. Kozlitine17:11:15+1:45Lotto
131S. Sunderland17:11:16+1:46Lotto
132F. Bouyer17:11:17+1:47Agrigel-La Creuse
133B. Zberg17:11:17+1:47Carrera
134M. Alonso17:11:17+1:47Banesto
135F. Lemarchand17:11:20+1:50Gan
136D. Baldinger17:11:20+1:50Polti
137M. Siboni17:11:21+1:51Carrera
138K. Ozers17:11:22+1:52Motorola
139M. Radaelli17:11:22+1:52Brescialat
140D. Bramati17:11:22+1:52Panaria
141J. Vidal17:11:22+1:52Kelme
142G. de Vries17:11:23+1:53Polti
143O. Pelliccioli17:11:23+1:53Carrera
144S. Biasci17:11:25+1:55Saeco
145L. Piepoli17:11:26+1:56Refin
146T. Fleischer17:11:26+1:56Lotto
147S. Utchakov17:11:28+1:58Polti
148M. Podenzana17:11:28+1:58Carrera
149V. Poulnikov17:11:29+1:59TVM
150J. Jiménez17:11:30+2:00Banesto
151P. Lanfranchi17:11:31+2:01Mapei
152J. Aguirre17:11:32+2:02Kelme
153J. Montoya17:11:33+2:03Motorola
154F. Muñoz17:11:34+2:04Kelme
155F. Pontier17:11:37+2:07Aubervilliers
156D. Arnould17:11:37+2:07Agrigel-La Creuse
157C. Finco17:11:44+2:14MG-Technogym
158M. Vermote17:11:45+2:15Agrigel-La Creuse
159P. Farazijn17:11:48+2:18Lotto
160C. Vasseur17:11:49+2:19Gan
161D. Bottaro17:11:52+2:22Gewiss
162D. Nelissen17:11:52+2:22Rabobank
163V. Aparicio17:11:59+2:29Banesto
164F. Frattini17:12:01+2:31Gewiss
165E. Poli17:12:02+2:32Saeco
166M. Scirea17:12:03+2:33Saeco
167P. Fornaciari17:12:03+2:33Saeco
168S. Zanini17:12:05+2:35Gewiss
169J. Arrieta17:12:05+2:35Banesto
170I. Cerioli17:12:08+2:38Gewiss
171M. Della Vedova17:12:14+2:44Brescialat
172M. Donati17:12:21+2:51Saeco
173D. Imanaka17:12:26+2:56Polti
174C. Salvato17:12:32+3:02Refin
175J. Uriarte17:12:35+3:05Banesto
176J. González17:12:36+3:06Kelme
177A. Baronti17:12:39+3:09Panaria
178C. Miranda17:13:00+3:30Banesto
179G. Calcaterra17:13:02+3:32Saeco
180J. Colotti17:14:33+5:03Agrigel-La Creuse
181J. Masdupuy17:15:31+6:01Agrigel-La Creuse
182A. Bertolini17:17:58+8:28Brescialat
183T. Marie17:19:49+10:19Agrigel-La Creuse
184D. Abduzhaparov17:20:20+10:50Refin
185H. Imboden17:20:34+11:04Refin
186S. Uslamin17:20:36+11:06Refin
187T. Steinhauser17:21:06+11:36Refin
188F. Andreu17:21:34+12:04Motorola
189F. Roscioli17:21:36+12:06Refin
190M. Chiesa17:28:44+19:14Carrera
191J. Castelblanco17:29:04+19:34Kelme
Ploegenklassement etappe
PosTeam TijdTijdsverschilPunten
1Telekom16:27:43(48)
2Saeco16:27:51+0:08(158)
3Gan16:27:55+0:12(59)
4Festina16:28:03+0:20(61)
5MG-Technogym16:28:03+0:20(62)
6Lotto16:28:03+0:20(64)
7TVM16:28:03+0:20(77)
8Aubervilliers16:28:03+0:20(78)
9Panaria16:28:03+0:20(83)
10Mapei16:28:03+0:20(92)
11Refin16:28:03+0:20(100)
12Rabobank16:28:03+0:20(102)
13Brescialat16:28:03+0:20(115)
14Polti16:28:03+0:20(115)
15Roslotto-ZG Mobili16:28:03+0:20(122)
16ONCE16:28:03+0:20(123)
17Carrera16:28:03+0:20(129)
18Agrigel-La Creuse16:28:03+0:20(138)
19Gewiss16:28:03+0:20(179)
20Motorola16:28:03+0:20(192)
21Kelme16:28:03+0:20(297)
22Banesto16:28:03+0:20(336)
Ploegenklassement totaal
PosTeam TijdTijdsverschilPunten
1ONCE51:29:27(356)
2Mapei51:29:58+0:31(302)
3Gan51:30:02+0:35(242)
4Gewiss51:30:06+0:39(448)
5Rabobank51:30:14+0:47(270)
6Telekom51:30:21+0:54(275)
7Roslotto-ZG Mobili51:30:25+0:58(320)
8TVM51:30:49+1:22(340)
9Festina51:30:58+1:31(370)
10MG-Technogym51:31:01+1:34(399)
11Lotto51:31:04+1:37(434)
12Polti51:31:17+1:50(565)
13Banesto51:31:22+1:55(965)
14Motorola51:31:24+1:57(589)
15Carrera51:31:26+1:59(611)
16Aubervilliers51:31:29+2:02(537)
17Panaria51:31:33+2:06(503)
18Brescialat51:31:39+2:12(596)
19Saeco51:32:05+2:38(717)
20Refin51:32:09+2:42(655)
21Agrigel-La Creuse51:32:12+2:45(882)
22Kelme51:32:52+3:25(1285)
Meeste plaatsen gestegen in de etappe
RennerGestegen
E. Zabel41
M. Lietti14
F. Baldato12
M. Cipollini9
W. Peeters9
E. Seigneur8
F. Vanzella8
F. Pontier8
F. Muñoz7
C. Finco7
M. Vermote7
P. Farazijn7
C. Vasseur7
D. Bottaro7
D. Nelissen7
Meeste plaatsen gedaald in de etappe
RennerGedaald
I. Cerioli136
A. Bertolini89
S. Zanini80
E. Poli34
M. den Bakker29
M. Scirea11
P. Fornaciari7
G. Calcaterra6
P. Jonker4
A. Baronti3
A. Elli3
P. Ugrumov3
M. Gualdi3
E. Dekker3
F. Andreu2