Stand in het algemeen klassement

P
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21

Algemeen klassement

Na etappe 21 in 1996.

Ploegenklassement
Puntenklassement
Bergklassement
Jongerenklassement
Strijdlustklassement

Afstand: 147.5 km. Type: vlak. Datum: 21 Jul 1996

Snelheid: 41.996 km/h (in database), 41.996 km/h (berekend uit tijd en afstand)

Etappe-uitslag
Etappe-uitslagen zoals hierboven zijn gebaseerd op de informatie van memoire du cyclisme, na verbetering van enkele fouten (niet noodzakelijk in bovenstaande tabel). Desondanks kunnen hier nog onjuistheden in staan.
PosNaamTijdVerschilTeam
1 F. Baldato3:30:44MG-Technogym
2 F. Moncassin3:30:44Gan
3 J. Blijlevens3:30:44TVM
4 D. Abduzhaparov3:30:44Refin
5 E. Zabel3:30:44Telekom
6 R. Sørensen3:30:44Rabobank
7 A. Tchmil3:30:44Lotto
8 M. Piccoli3:30:44Brescialat
9 D. Nelissen3:30:44Rabobank
10 F. Andreu3:30:44Motorola
11 T. Gouvenou3:30:44Aubervilliers
12 M. Fondriest3:30:44Roslotto-ZG Mobili
13 S. Biasci3:30:44Saeco
14 A. Ferrigato3:30:44Roslotto-ZG Mobili
15 M. Chiesa3:30:44Carrera
16 M. Siboni3:30:44Carrera
17 F. Roscioli3:30:44Refin
18 O. Rodriguis3:30:44Banesto
19 F. Etxabe3:30:44Mapei
20 N. Mattan3:30:44Lotto
21 C. Chiappucci3:30:44Carrera
22 P. Indurain3:30:44Banesto
23 R. Virenque3:30:44Festina
24 V. Fois3:30:44Panaria
25 M. Gualdi3:30:44Polti
26 N. Stephens3:30:44ONCE
27 H. Díaz3:30:44ONCE
28 F. Guesdon3:30:44Polti
29 L. Brochard3:30:44Festina
30 A. González3:30:44Mapei
31 P. Van Hyfte3:30:44Lotto
32 J. Museeuw3:30:44Mapei
33 P. Richard3:30:44MG-Technogym
34 M. Boogerd3:30:44Rabobank
35 M. Lelli3:30:44Saeco
36 E. Dekker3:30:44Rabobank
37 G. Talmant3:30:44Aubervilliers
38 A. Tafi3:30:44Mapei
39 F. Muñoz3:30:44Kelme
40 S. Sunderland3:30:44Lotto
41 P. Luttenberger3:30:44Carrera
42 P. Fornaciari3:30:44Saeco
43 P. Farazijn3:30:44Lotto
44 W. Peeters3:30:44Mapei
45 C. Vasseur3:30:44Gan
46 J. Ullrich3:30:44Telekom
47 R. Brasi3:30:44Polti
48 P. Ugrumov3:30:44Roslotto-ZG Mobili
49 S. Cattai3:30:44Roslotto-ZG Mobili
50 E. Breukink3:30:44Rabobank
51 B. Riis3:30:44Telekom
52 M. Fincato3:30:44Roslotto-ZG Mobili
53 F. Escartin3:30:44Kelme
54 A. Olano3:30:44Mapei
55 L. Dufaux3:30:44Festina
56 P. Hervé3:30:44Festina
57 M. Mauri3:30:44ONCE
58 T. Bourguignon3:30:44Aubervilliers
59 L. Leblanc3:30:44Polti
60 A. Baronti3:30:44Panaria
61 F. García3:30:44Festina
62 V. Ekimov3:30:44Rabobank
63 F. Cabello3:30:44Kelme
64 P. Lanfranchi3:30:44Mapei
65 M. Podenzana3:30:44Carrera
66 F. Simon3:30:44Gan
67 G. de Vries3:30:44Polti
68 L. Roux3:30:44TVM
69 C. Salvato3:30:44Refin
70 B. Boscardin3:30:44Festina
71 F. Vanzella3:30:44Motorola
72 C. Moreau3:30:44Festina
73 R. Aldag3:30:44Telekom
74 T. Rominger3:30:44Mapei
75 M. Wauters3:30:44Lotto
76 P. Savoldelli3:30:44Roslotto-ZG Mobili
77 C. Boardman3:30:44Gan
78 O. Pumar3:30:44Brescialat
79 U. Bölts3:30:44Telekom
80 B. Holm3:30:44Telekom
81 B. Hamburger3:30:44TVM
82 J. Durand3:30:44Agrigel-La Creuse
83 L. Piepoli3:30:44Refin
84 J. Arrieta3:30:44Banesto
85 A. Garmendia3:30:44ONCE
86 J. González3:30:44Kelme
87 J. Sierra3:30:44ONCE
88 J. Castelblanco3:30:44Kelme
89 J. Heppner3:30:44Telekom
90 M. Zen3:30:44Roslotto-ZG Mobili
91 F. Lemarchand3:30:44Gan
92 S. Uslamin3:30:44Refin
93 R. Järmann3:30:44MG-Technogym
94 T. Laurent3:30:44Agrigel-La Creuse
95 B. Cenghialta3:30:44Gewiss
96 D. Perona3:30:44Gewiss
97 J. Aguirre3:30:44Kelme
98 I. Cerioli3:30:44Gewiss
99 J. Bourgeot3:30:44Agrigel-La Creuse
100 M. Indurain3:30:44Banesto
101 L. Madouas3:30:44Motorola
102 B. Thibout3:30:44Motorola
103 E. Berzin3:30:44Gewiss
104 J. Jiménez3:30:44Banesto
105 O. Pelliccioli3:30:44Carrera
106 C. Frattini3:30:44Brescialat
107 M. Saligari3:30:44MG-Technogym
108 G. Guerini3:30:44Polti
109 M. Alonso3:30:44Banesto
110 M. Donati3:30:44Saeco
111 J. Skibby3:30:44TVM
112 J. Vidal3:30:44Kelme
113 M. Fernández3:30:44Mapei
114 P. Van Petegem3:30:44TVM
115 M. den Bakker3:30:44TVM
116 J. Uriarte3:30:44Banesto
117 A. Elli3:30:44MG-Technogym
118 P. Jonker3:30:44ONCE
119 A. Zülle3:30:44ONCE
120 F. Frattini3:30:44Gewiss
121 M. Bartoli3:30:44MG-Technogym
122 W. Belli3:30:44Panaria
123 J. Masdupuy3:30:44Agrigel-La Creuse
124 O. Camenzind3:30:44Panaria
125 C. Henn3:30:44Telekom
126 E. Poli3:31:08+0:24Saeco
127 B. Voskamp3:31:11+0:27TVM
128 T. Steinhauser3:31:11+0:27Refin
129 D. Bottaro3:31:17+0:33Gewiss
Algemeen klassement
Bovenstaande informatie is zelf uitgerekend aan de hand van de beschikbare etappe-uitslagen, bonificaties en straffen. Door dit te vergelijken met officiële uitslagen heb ik kunnen vaststellen in welke jaren ik nog informatie mis, en ik streef ernaar om deze informatie boven water te krijgen.
PosNaamTijdVerschilTeam
1B. Riis95:57:16Telekom
2J. Ullrich95:58:57+1:41Telekom
3R. Virenque96:01:53+4:37Festina
4L. Dufaux96:03:09+5:53Festina
5P. Luttenberger96:04:23+7:07Carrera
6L. Leblanc96:07:19+10:03Polti
7P. Ugrumov96:07:20+10:04Roslotto-ZG Mobili
8F. Escartin96:07:42+10:26Kelme
9A. Olano96:08:16+11:00Mapei
10T. Rominger96:09:09+11:53Mapei
11M. Indurain96:11:30+14:14Banesto
12P. Jonker96:16:14+18:58ONCE
13B. Hamburger96:19:35+22:19TVM
14U. Bölts96:23:12+25:56Telekom
15A. Elli96:23:34+26:18MG-Technogym
16M. Fernández96:23:44+26:28Mapei
17L. Piepoli96:24:52+27:36Refin
18L. Brochard96:29:27+32:11Festina
19M. Bartoli96:34:34+37:18MG-Technogym
20E. Berzin96:35:16+38:00Gewiss
21V. Ekimov96:41:14+43:58Rabobank
22S. Cattai96:45:19+48:03Roslotto-ZG Mobili
23L. Madouas96:50:31+53:15Motorola
24A. González96:52:44+55:28Mapei
25M. Lelli96:52:51+55:35Saeco
26A. Zülle96:54:03+56:47ONCE
27G. Guerini97:02:28+1:05:12Polti
28R. Sørensen97:08:44+1:11:28Rabobank
29J. Skibby97:08:52+1:11:36TVM
30M. Fincato97:09:07+1:11:51Roslotto-ZG Mobili
31M. Boogerd97:11:01+1:13:45Rabobank
32J. Arrieta97:11:04+1:13:48Banesto
33P. Savoldelli97:12:36+1:15:20Roslotto-ZG Mobili
34E. Breukink97:17:19+1:20:03Rabobank
35A. Garmendia97:17:58+1:20:42ONCE
36O. Camenzind97:22:43+1:25:27Panaria
37C. Chiappucci97:24:39+1:27:23Carrera
38M. Mauri97:24:44+1:27:28ONCE
39C. Boardman97:25:00+1:27:44Gan
40F. Etxabe97:26:41+1:29:25Mapei
41J. Sierra97:27:27+1:30:11ONCE
42P. Hervé97:30:17+1:33:01Festina
43M. Gualdi97:32:15+1:34:59Polti
44L. Roux97:33:27+1:36:11TVM
45A. Tafi97:36:10+1:38:54Mapei
46A. Ferrigato97:36:39+1:39:23Roslotto-ZG Mobili
47P. Richard97:38:12+1:40:56MG-Technogym
48F. García97:39:29+1:42:13Festina
49N. Stephens97:40:49+1:43:33ONCE
50D. Perona97:40:56+1:43:40Gewiss
51M. Fondriest97:43:00+1:45:44Roslotto-ZG Mobili
52V. Fois97:43:14+1:45:58Panaria
53H. Díaz97:44:24+1:47:08ONCE
54O. Rodriguis97:44:31+1:47:15Banesto
55B. Thibout97:46:18+1:49:02Motorola
56B. Cenghialta97:46:35+1:49:19Gewiss
57J. Jiménez97:48:46+1:51:30Banesto
58P. Indurain97:49:46+1:52:30Banesto
59P. Lanfranchi97:51:58+1:54:42Mapei
60F. Vanzella97:52:08+1:54:52Motorola
61M. Podenzana97:52:34+1:55:18Carrera
62T. Bourguignon97:53:54+1:56:38Aubervilliers
63F. Baldato97:54:24+1:57:08MG-Technogym
64M. den Bakker97:55:41+1:58:25TVM
65M. Siboni97:58:08+2:00:52Carrera
66M. Alonso97:58:11+2:00:55Banesto
67J. Bourgeot97:58:38+2:01:22Agrigel-La Creuse
68W. Belli97:58:58+2:01:42Panaria
69C. Vasseur97:59:21+2:02:05Gan
70M. Donati98:00:09+2:02:53Saeco
71J. Castelblanco98:00:17+2:03:01Kelme
72M. Saligari98:00:25+2:03:09MG-Technogym
73M. Zen98:01:19+2:04:03Roslotto-ZG Mobili
74E. Dekker98:02:19+2:05:03Rabobank
75C. Moreau98:04:36+2:07:20Festina
76C. Henn98:04:49+2:07:33Telekom
77A. Tchmil98:06:54+2:09:38Lotto
78D. Abduzhaparov98:07:18+2:10:02Refin
79P. Fornaciari98:07:20+2:10:04Saeco
80B. Boscardin98:07:28+2:10:12Festina
81J. Aguirre98:07:39+2:10:23Kelme
82E. Zabel98:07:42+2:10:26Telekom
83R. Aldag98:09:32+2:12:16Telekom
84D. Nelissen98:09:41+2:12:25Rabobank
85O. Pelliccioli98:10:30+2:13:14Carrera
86F. Simon98:13:35+2:16:19Gan
87S. Uslamin98:13:46+2:16:30Refin
88J. Heppner98:14:33+2:17:17Telekom
89F. Muñoz98:14:41+2:17:25Kelme
90R. Järmann98:17:44+2:20:28MG-Technogym
91F. Lemarchand98:18:31+2:21:15Gan
92J. Uriarte98:21:15+2:23:59Banesto
93M. Piccoli98:21:45+2:24:29Brescialat
94C. Salvato98:24:15+2:26:59Refin
95J. Museeuw98:26:18+2:29:02Mapei
96J. González98:26:29+2:29:13Kelme
97R. Brasi98:27:36+2:30:20Polti
98F. Roscioli98:28:22+2:31:06Refin
99B. Voskamp98:28:47+2:31:31TVM
100F. Frattini98:29:22+2:32:06Gewiss
101S. Sunderland98:30:10+2:32:54Lotto
102F. Cabello98:33:38+2:36:22Kelme
103C. Frattini98:35:12+2:37:56Brescialat
104T. Laurent98:35:13+2:37:57Agrigel-La Creuse
105O. Pumar98:35:26+2:38:10Brescialat
106F. Moncassin98:36:13+2:38:57Gan
107B. Holm98:37:07+2:39:51Telekom
108F. Guesdon98:40:05+2:42:49Polti
109J. Vidal98:40:14+2:42:58Kelme
110W. Peeters98:44:03+2:46:47Mapei
111F. Andreu98:46:02+2:48:46Motorola
112A. Baronti98:49:53+2:52:37Panaria
113T. Steinhauser98:51:50+2:54:34Refin
114T. Gouvenou98:51:51+2:54:35Aubervilliers
115J. Durand98:51:55+2:54:39Agrigel-La Creuse
116P. Van Petegem98:53:26+2:56:10TVM
117D. Bottaro98:53:54+2:56:38Gewiss
118G. Talmant98:54:51+2:57:35Aubervilliers
119G. de Vries99:02:01+3:04:45Polti
120P. Van Hyfte99:03:59+3:06:43Lotto
121I. Cerioli99:05:06+3:07:50Gewiss
122P. Farazijn99:11:22+3:14:06Lotto
123N. Mattan99:12:05+3:14:49Lotto
124M. Wauters99:13:02+3:15:46Lotto
125M. Chiesa99:15:18+3:18:02Carrera
126S. Biasci99:19:32+3:22:16Saeco
127E. Poli99:31:54+3:34:38Saeco
128J. Blijlevens99:32:28+3:35:12TVM
129J. Masdupuy99:47:08+3:49:52Agrigel-La Creuse
Ploegenklassement etappe
PosTeam TijdTijdsverschilPunten
1Rabobank10:32:12(49)
2Carrera10:32:12+0:00(52)
3Lotto10:32:12+0:00(58)
4Roslotto-ZG Mobili10:32:12+0:00(74)
5Mapei10:32:12+0:00(81)
6Saeco10:32:12+0:00(90)
7Refin10:32:12+0:00(90)
8Polti10:32:12+0:00(100)
9Telekom10:32:12+0:00(102)
10Aubervilliers10:32:12+0:00(106)
11Festina10:32:12+0:00(107)
12ONCE10:32:12+0:00(110)
13Gan10:32:12+0:00(113)
14Banesto10:32:12+0:00(124)
15MG-Technogym10:32:12+0:00(127)
16TVM10:32:12+0:00(152)
17Kelme10:32:12+0:00(155)
18Motorola10:32:12+0:00(182)
19Brescialat10:32:12+0:00(192)
20Panaria10:32:12+0:00(206)
21Agrigel-La Creuse10:32:12+0:00(275)
22Gewiss10:32:12+0:00(289)
Ploegenklassement totaal
PosTeam TijdTijdsverschilPunten
1Festina287:46:20(1341)
2Telekom288:01:34+15:14(1253)
3Mapei288:37:56+51:36(1453)
4Roslotto-ZG Mobili289:08:49+1:22:29(1684)
5ONCE289:23:30+1:37:10(2440)
6Rabobank289:39:34+1:53:14(1744)
7TVM289:55:41+2:09:21(2167)
8MG-Technogym290:04:31+2:18:11(1977)
9Polti290:17:33+2:31:13(2520)
10Banesto290:17:40+2:31:20(3381)
11Carrera291:10:38+3:24:18(2751)
12Kelme291:19:32+3:33:12(4362)
13Gewiss291:31:15+3:44:55(3219)
14Refin291:41:57+3:55:37(2856)
15Motorola291:43:16+3:56:56(3638)
16Gan292:44:40+4:58:20(2226)
17Panaria292:44:48+4:58:28(3619)
18Saeco292:46:25+5:00:05(3511)
19Aubervilliers294:24:50+6:38:30(4156)
20Lotto294:54:18+7:07:58(3875)
21Agrigel-La Creuse294:55:24+7:09:04(5226)
22Brescialat295:06:18+7:19:58(4447)
Meeste plaatsen gestegen in de etappe
RennerGestegen
F. Roscioli1
P. Van Petegem1
Meeste plaatsen gedaald in de etappe
RennerGedaald
D. Bottaro1
B. Voskamp1