Stand in het algemeen klassement

P
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21

Algemeen klassement

Na etappe 20 in 1996.

Ploegenklassement
Puntenklassement
Bergklassement
Jongerenklassement
Strijdlustklassement

Afstand: 63.5 km. Type: tijd. Datum: 20 Jul 1996

Snelheid: 50.452 km/h (in database), 50.452 km/h (berekend uit tijd en afstand)

Etappe-uitslag
Etappe-uitslagen zoals hierboven zijn gebaseerd op de informatie van memoire du cyclisme, na verbetering van enkele fouten (niet noodzakelijk in bovenstaande tabel). Desondanks kunnen hier nog onjuistheden in staan.
PosNaamTijdVerschilTeam
1 J. Ullrich1:15:31Telekom
2 M. Indurain1:16:27+0:56Banesto
3 A. Olano1:17:37+2:06Mapei
4 B. Riis1:17:49+2:18Telekom
5 L. Dufaux1:17:50+2:19Festina
6 C. Boardman1:18:00+2:29Gan
7 R. Virenque1:18:01+2:30Festina
8 T. Rominger1:18:18+2:47Mapei
9 E. Berzin1:18:27+2:56Gewiss
10 L. Brochard1:18:28+2:57Festina
11 P. Luttenberger1:18:37+3:06Carrera
12 P. Jonker1:19:08+3:37ONCE
13 V. Ekimov1:19:37+4:06Rabobank
14 L. Leblanc1:19:51+4:20Polti
15 M. Lelli1:19:54+4:23Saeco
16 P. Ugrumov1:20:05+4:34Roslotto-ZG Mobili
17 M. Mauri1:20:06+4:35ONCE
18 U. Bölts1:20:40+5:09Telekom
19 B. Hamburger1:20:50+5:19TVM
20 F. Escartin1:20:52+5:21Kelme
21 M. Fondriest1:21:00+5:29Roslotto-ZG Mobili
22 R. Sørensen1:21:05+5:34Rabobank
23 S. Cattai1:21:27+5:56Roslotto-ZG Mobili
24 A. Zülle1:21:38+6:07ONCE
25 O. Camenzind1:21:45+6:14Panaria
26 F. Etxabe1:21:46+6:15Mapei
27 B. Boscardin1:22:07+6:36Festina
28 F. Baldato1:22:12+6:41MG-Technogym
29 A. Tafi1:22:16+6:45Mapei
30 E. Breukink1:22:38+7:07Rabobank
31 P. Savoldelli1:22:39+7:08Roslotto-ZG Mobili
32 M. Fernández1:22:40+7:09Mapei
33 D. Bottaro1:22:42+7:11Gewiss
34 A. Ferrigato1:23:15+7:44Roslotto-ZG Mobili
35 A. Elli1:23:21+7:50MG-Technogym
36 J. Sierra1:23:26+7:55ONCE
37 A. González1:23:34+8:03Mapei
38 N. Stephens1:23:49+8:18ONCE
39 P. Hervé1:23:50+8:19Festina
40 C. Moreau1:24:02+8:31Festina
41 F. Roscioli1:24:04+8:33Refin
42 J. Skibby1:24:07+8:36TVM
43 D. Abduzhaparov1:24:08+8:37Refin
44 R. Aldag1:24:08+8:37Telekom
45 E. Dekker1:24:08+8:37Rabobank
46 M. Fincato1:24:15+8:44Roslotto-ZG Mobili
47 P. Richard1:24:17+8:46MG-Technogym
48 M. den Bakker1:24:18+8:47TVM
49 M. Boogerd1:24:23+8:52Rabobank
50 L. Madouas1:24:23+8:52Motorola
51 T. Bourguignon1:24:24+8:53Aubervilliers
52 G. Guerini1:24:28+8:57Polti
53 M. Bartoli1:24:30+8:59MG-Technogym
54 R. Brasi1:24:37+9:06Polti
55 C. Chiappucci1:24:39+9:08Carrera
56 D. Perona1:24:45+9:14Gewiss
57 A. Baronti1:24:51+9:20Panaria
58 B. Voskamp1:24:55+9:24TVM
59 L. Roux1:24:58+9:27TVM
60 M. Podenzana1:25:01+9:30Carrera
61 F. Andreu1:25:07+9:36Motorola
62 M. Zen1:25:19+9:48Roslotto-ZG Mobili
63 B. Thibout1:25:24+9:53Motorola
64 P. Van Petegem1:25:30+9:59TVM
65 M. Donati1:25:34+10:03Saeco
66 F. Simon1:25:35+10:04Gan
67 W. Peeters1:25:36+10:05Mapei
68 M. Gualdi1:25:36+10:05Polti
69 O. Rodriguis1:25:37+10:06Banesto
70 F. Vanzella1:25:39+10:08Motorola
71 F. Moncassin1:25:41+10:10Gan
72 F. Lemarchand1:25:43+10:12Gan
73 C. Vasseur1:25:50+10:19Gan
74 T. Steinhauser1:25:51+10:20Refin
75 L. Piepoli1:25:54+10:23Refin
76 A. Garmendia1:25:56+10:25ONCE
77 F. García1:25:58+10:27Festina
78 P. Fornaciari1:26:03+10:32Saeco
79 H. Díaz1:26:03+10:32ONCE
80 C. Henn1:26:07+10:36Telekom
81 C. Frattini1:26:16+10:45Brescialat
82 G. Talmant1:26:22+10:51Aubervilliers
83 I. Cerioli1:26:26+10:55Gewiss
84 J. Castelblanco1:26:30+10:59Kelme
85 O. Pumar1:26:31+11:00Brescialat
86 B. Cenghialta1:26:32+11:01Gewiss
87 M. Saligari1:26:32+11:01MG-Technogym
88 M. Wauters1:26:42+11:11Lotto
89 J. Durand1:26:51+11:20Agrigel-La Creuse
90 E. Zabel1:27:00+11:29Telekom
91 P. Van Hyfte1:27:03+11:32Lotto
92 F. Guesdon1:27:05+11:34Polti
93 D. Nelissen1:27:19+11:48Rabobank
94 J. Masdupuy1:27:20+11:49Agrigel-La Creuse
95 P. Indurain1:27:23+11:52Banesto
96 S. Biasci1:27:24+11:53Saeco
97 B. Holm1:27:25+11:54Telekom
98 P. Lanfranchi1:27:30+11:59Mapei
99 R. Järmann1:27:41+12:10MG-Technogym
100 J. Uriarte1:27:44+12:13Banesto
101 J. Arrieta1:27:44+12:13Banesto
102 E. Poli1:27:45+12:14Saeco
103 J. Museeuw1:27:47+12:16Mapei
104 C. Salvato1:27:49+12:18Refin
105 V. Fois1:27:58+12:27Panaria
106 M. Alonso1:27:59+12:28Banesto
107 T. Gouvenou1:28:01+12:30Aubervilliers
108 S. Uslamin1:28:03+12:32Refin
109 M. Piccoli1:28:05+12:34Brescialat
110 J. Blijlevens1:28:11+12:40TVM
111 N. Mattan1:28:13+12:42Lotto
112 J. Heppner1:28:29+12:58Telekom
113 M. Chiesa1:28:37+13:06Carrera
114 W. Belli1:28:40+13:09Panaria
115 M. Siboni1:28:57+13:26Carrera
116 S. Sunderland1:28:58+13:27Lotto
117 F. Frattini1:29:02+13:31Gewiss
118 F. Muñoz1:29:10+13:39Kelme
119 F. Cabello1:29:12+13:41Kelme
120 G. de Vries1:29:15+13:44Polti
121 A. Tchmil1:29:20+13:49Lotto
122 P. Farazijn1:29:43+14:12Lotto
123 O. Pelliccioli1:29:44+14:13Carrera
124 J. Vidal1:29:45+14:14Kelme
125 J. Bourgeot1:30:00+14:29Agrigel-La Creuse
126 J. Jiménez1:30:15+14:44Banesto
127 J. Aguirre1:30:31+15:00Kelme
128 T. Laurent1:31:45+16:14Agrigel-La Creuse
129 J. González1:32:00+16:29Kelme
Algemeen klassement
Bovenstaande informatie is zelf uitgerekend aan de hand van de beschikbare etappe-uitslagen, bonificaties en straffen. Door dit te vergelijken met officiële uitslagen heb ik kunnen vaststellen in welke jaren ik nog informatie mis, en ik streef ernaar om deze informatie boven water te krijgen.
PosNaamTijdVerschilTeam
1B. Riis92:26:32Telekom
2J. Ullrich92:28:13+1:41Telekom
3R. Virenque92:31:09+4:37Festina
4L. Dufaux92:32:25+5:53Festina
5P. Luttenberger92:33:39+7:07Carrera
6L. Leblanc92:36:35+10:03Polti
7P. Ugrumov92:36:36+10:04Roslotto-ZG Mobili
8F. Escartin92:36:58+10:26Kelme
9A. Olano92:37:32+11:00Mapei
10T. Rominger92:38:25+11:53Mapei
11M. Indurain92:40:46+14:14Banesto
12P. Jonker92:45:30+18:58ONCE
13B. Hamburger92:48:51+22:19TVM
14U. Bölts92:52:28+25:56Telekom
15A. Elli92:52:50+26:18MG-Technogym
16M. Fernández92:53:00+26:28Mapei
17L. Piepoli92:54:08+27:36Refin
18L. Brochard92:58:43+32:11Festina
19M. Bartoli93:03:50+37:18MG-Technogym
20E. Berzin93:04:32+38:00Gewiss
21V. Ekimov93:10:30+43:58Rabobank
22S. Cattai93:14:35+48:03Roslotto-ZG Mobili
23L. Madouas93:19:47+53:15Motorola
24A. González93:22:00+55:28Mapei
25M. Lelli93:22:07+55:35Saeco
26A. Zülle93:23:19+56:47ONCE
27G. Guerini93:31:44+1:05:12Polti
28R. Sørensen93:38:00+1:11:28Rabobank
29J. Skibby93:38:08+1:11:36TVM
30M. Fincato93:38:23+1:11:51Roslotto-ZG Mobili
31M. Boogerd93:40:17+1:13:45Rabobank
32J. Arrieta93:40:20+1:13:48Banesto
33P. Savoldelli93:41:52+1:15:20Roslotto-ZG Mobili
34E. Breukink93:46:35+1:20:03Rabobank
35A. Garmendia93:47:14+1:20:42ONCE
36O. Camenzind93:51:59+1:25:27Panaria
37C. Chiappucci93:53:55+1:27:23Carrera
38M. Mauri93:54:00+1:27:28ONCE
39C. Boardman93:54:16+1:27:44Gan
40F. Etxabe93:55:57+1:29:25Mapei
41J. Sierra93:56:43+1:30:11ONCE
42P. Hervé93:59:33+1:33:01Festina
43M. Gualdi94:01:31+1:34:59Polti
44L. Roux94:02:43+1:36:11TVM
45A. Tafi94:05:26+1:38:54Mapei
46A. Ferrigato94:05:55+1:39:23Roslotto-ZG Mobili
47P. Richard94:07:28+1:40:56MG-Technogym
48F. García94:08:45+1:42:13Festina
49N. Stephens94:10:05+1:43:33ONCE
50D. Perona94:10:12+1:43:40Gewiss
51M. Fondriest94:12:16+1:45:44Roslotto-ZG Mobili
52V. Fois94:12:30+1:45:58Panaria
53H. Díaz94:13:40+1:47:08ONCE
54O. Rodriguis94:13:47+1:47:15Banesto
55B. Thibout94:15:34+1:49:02Motorola
56B. Cenghialta94:15:51+1:49:19Gewiss
57J. Jiménez94:18:02+1:51:30Banesto
58P. Indurain94:19:02+1:52:30Banesto
59P. Lanfranchi94:21:14+1:54:42Mapei
60F. Vanzella94:21:24+1:54:52Motorola
61M. Podenzana94:21:50+1:55:18Carrera
62T. Bourguignon94:23:10+1:56:38Aubervilliers
63F. Baldato94:23:40+1:57:08MG-Technogym
64M. den Bakker94:24:57+1:58:25TVM
65M. Siboni94:27:24+2:00:52Carrera
66M. Alonso94:27:27+2:00:55Banesto
67J. Bourgeot94:27:54+2:01:22Agrigel-La Creuse
68W. Belli94:28:14+2:01:42Panaria
69C. Vasseur94:28:37+2:02:05Gan
70M. Donati94:29:25+2:02:53Saeco
71J. Castelblanco94:29:33+2:03:01Kelme
72M. Saligari94:29:41+2:03:09MG-Technogym
73M. Zen94:30:35+2:04:03Roslotto-ZG Mobili
74E. Dekker94:31:35+2:05:03Rabobank
75C. Moreau94:33:52+2:07:20Festina
76C. Henn94:34:05+2:07:33Telekom
77A. Tchmil94:36:10+2:09:38Lotto
78D. Abduzhaparov94:36:34+2:10:02Refin
79P. Fornaciari94:36:36+2:10:04Saeco
80B. Boscardin94:36:44+2:10:12Festina
81J. Aguirre94:36:55+2:10:23Kelme
82E. Zabel94:36:58+2:10:26Telekom
83R. Aldag94:38:48+2:12:16Telekom
84D. Nelissen94:38:57+2:12:25Rabobank
85O. Pelliccioli94:39:46+2:13:14Carrera
86F. Simon94:42:51+2:16:19Gan
87S. Uslamin94:43:02+2:16:30Refin
88J. Heppner94:43:49+2:17:17Telekom
89F. Muñoz94:43:57+2:17:25Kelme
90R. Järmann94:47:00+2:20:28MG-Technogym
91F. Lemarchand94:47:47+2:21:15Gan
92J. Uriarte94:50:31+2:23:59Banesto
93M. Piccoli94:51:01+2:24:29Brescialat
94C. Salvato94:53:31+2:26:59Refin
95J. Museeuw94:55:34+2:29:02Mapei
96J. González94:55:45+2:29:13Kelme
97R. Brasi94:56:52+2:30:20Polti
98B. Voskamp94:57:36+2:31:04TVM
99F. Roscioli94:57:38+2:31:06Refin
100F. Frattini94:58:38+2:32:06Gewiss
101S. Sunderland94:59:26+2:32:54Lotto
102F. Cabello95:02:54+2:36:22Kelme
103C. Frattini95:04:28+2:37:56Brescialat
104T. Laurent95:04:29+2:37:57Agrigel-La Creuse
105O. Pumar95:04:42+2:38:10Brescialat
106F. Moncassin95:05:29+2:38:57Gan
107B. Holm95:06:23+2:39:51Telekom
108F. Guesdon95:09:21+2:42:49Polti
109J. Vidal95:09:30+2:42:58Kelme
110W. Peeters95:13:19+2:46:47Mapei
111F. Andreu95:15:18+2:48:46Motorola
112A. Baronti95:19:09+2:52:37Panaria
113T. Steinhauser95:20:39+2:54:07Refin
114T. Gouvenou95:21:07+2:54:35Aubervilliers
115J. Durand95:21:11+2:54:39Agrigel-La Creuse
116D. Bottaro95:22:37+2:56:05Gewiss
117P. Van Petegem95:22:42+2:56:10TVM
118G. Talmant95:24:07+2:57:35Aubervilliers
119G. de Vries95:31:17+3:04:45Polti
120P. Van Hyfte95:33:15+3:06:43Lotto
121I. Cerioli95:34:22+3:07:50Gewiss
122P. Farazijn95:40:38+3:14:06Lotto
123N. Mattan95:41:21+3:14:49Lotto
124M. Wauters95:42:18+3:15:46Lotto
125M. Chiesa95:44:34+3:18:02Carrera
126S. Biasci95:48:48+3:22:16Saeco
127E. Poli96:00:46+3:34:14Saeco
128J. Blijlevens96:01:44+3:35:12TVM
129J. Masdupuy96:16:24+3:49:52Agrigel-La Creuse
Ploegenklassement etappe
PosTeam TijdTijdsverschilPunten
1Telekom3:54:00(23)
2Festina3:54:19+0:19(22)
3Mapei3:57:41+3:41(37)
4ONCE4:00:52+6:52(53)
5Roslotto-ZG Mobili4:02:32+8:32(60)
6Rabobank4:03:20+9:20(65)
7Gewiss4:05:54+11:54(98)
8Carrera4:08:17+14:17(126)
9Polti4:08:56+14:56(120)
10TVM4:09:15+15:15(109)
11Gan4:09:16+15:16(143)
12Banesto4:09:27+15:27(166)
13MG-Technogym4:09:50+15:50(110)
14Saeco4:11:31+17:31(158)
15Refin4:14:03+20:03(158)
16Panaria4:14:34+20:34(187)
17Motorola4:14:54+20:54(174)
18Kelme4:16:32+22:32(222)
19Aubervilliers4:18:47+24:47(240)
20Brescialat4:20:52+26:52(275)
21Lotto4:21:58+27:58(290)
22Agrigel-La Creuse4:24:11+30:11(308)
Ploegenklassement totaal
PosTeam TijdTijdsverschilPunten
1Festina277:14:08(1234)
2Telekom277:29:22+15:14(1151)
3Mapei278:05:44+51:36(1372)
4Roslotto-ZG Mobili278:36:37+1:22:29(1610)
5ONCE278:51:18+1:37:10(2330)
6Rabobank279:07:22+1:53:14(1695)
7TVM279:23:36+2:09:28(2015)
8MG-Technogym279:32:19+2:18:11(1850)
9Polti279:45:21+2:31:13(2420)
10Banesto279:45:28+2:31:20(3257)
11Carrera280:38:26+3:24:18(2699)
12Kelme280:47:20+3:33:12(4207)
13Gewiss280:59:03+3:44:55(2930)
14Refin281:09:45+3:55:37(2766)
15Motorola281:11:04+3:56:56(3456)
16Gan282:12:28+4:58:20(2113)
17Panaria282:12:36+4:58:28(3413)
18Saeco282:14:23+5:00:15(3421)
19Aubervilliers283:52:38+6:38:30(4050)
20Lotto284:22:06+7:07:58(3817)
21Agrigel-La Creuse284:23:12+7:09:04(4951)
22Brescialat284:34:16+7:20:08(4255)
Meeste plaatsen gestegen in de etappe
RennerGestegen
M. Fondriest6
F. Baldato5
D. Abduzhaparov5
R. Sørensen4
C. Boardman4
B. Boscardin4
U. Bölts3
M. den Bakker3
C. Moreau3
F. Simon3
F. Roscioli3
L. Leblanc2
A. Tafi2
N. Stephens2
T. Bourguignon2
Meeste plaatsen gedaald in de etappe
RennerGedaald
J. Aguirre7
O. Pelliccioli5
J. Bourgeot5
J. Jiménez4
J. Arrieta4
T. Laurent3
S. Sunderland3
F. Frattini3
F. Muñoz3
E. Zabel3
V. Fois3
J. Sierra3
L. Piepoli3
T. Gouvenou2
J. Vidal2