Stand in het algemeen klassement

P
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21

Het is een tijdrovend karwei om al deze getallen te controleren op fouten. Sommige tijden zijn in het rood weergegeven, dit is om mij te helpen fouten te identificeren. Als het in het rood staat, wil het niet zeggen dat het per se fout is, maar dat het fout kan zijn en dus controle nodig is. Zie het overzicht van renners waarvan hun eindtijd in 1996 niet klopt.

Algemeen klassement

Na etappe 2 in 1996.

Ploegenklassement
Puntenklassement
Bergklassement
Jongerenklassement
Strijdlustklassement

Afstand: 247 km. Type: vlak. Datum: 01 Jul 1996

Snelheid: 38.138 km/h (in database), 38.062 km/h (berekend uit tijd en afstand)

Bonificatie in de etappe:

Etappe-uitslag
Etappe-uitslagen zoals hierboven zijn gebaseerd op de informatie van memoire du cyclisme, na verbetering van enkele fouten (niet noodzakelijk in bovenstaande tabel). Desondanks kunnen hier nog onjuistheden in staan.
PosNaamTijdVerschilTeam
1 M. Cipollini6:29:22Saeco
2 J. Blijlevens6:29:22TVM
3 J. Svorada6:29:22Panaria
4 F. Moncassin6:29:22Gan
5 C. Capelle6:29:22Aubervilliers
6 E. Zabel6:29:22Telekom
7 M. Traversoni6:29:22Carrera
8 A. Ferrigato6:29:22Roslotto-ZG Mobili
9 C. Camin6:29:22Brescialat
10 K. Ozers6:29:22Motorola
11 N. Minali6:29:22Gewiss
12 A. Piziks6:29:22Rabobank
13 S. Biasci6:29:22Saeco
14 F. Baldato6:29:22MG-Technogym
15 R. Sørensen6:29:22Rabobank
16 A. Tchmil6:29:22Lotto
17 L. Brochard6:29:22Festina
18 B. Hamburger6:29:22TVM
19 T. Rominger6:29:22Mapei
20 M. Fondriest6:29:22Roslotto-ZG Mobili
21 A. Olano6:29:22Mapei
22 B. Riis6:29:22Telekom
23 A. Tafi6:29:22Mapei
24 D. Abduzhaparov6:29:22Refin
25 E. Magnien6:29:22Festina
26 P. Savoldelli6:29:22Roslotto-ZG Mobili
27 J. Ullrich6:29:22Telekom
28 F. Moreau6:29:22Gan
29 Z. Spruch6:29:22Panaria
30 E. Dekker6:29:22Rabobank
31 V. Ekimov6:29:22Rabobank
32 F. Simon6:29:22Gan
33 M. Gualdi6:29:22Polti
34 S. Uslamin6:29:22Refin
35 P. Ugrumov6:29:22Roslotto-ZG Mobili
36 J. Skibby6:29:22TVM
37 M. Piccoli6:29:22Brescialat
38 M. Bartoli6:29:22MG-Technogym
39 G. Talmant6:29:22Aubervilliers
40 B. Thibout6:29:22Motorola
41 L. van Bon6:29:22Rabobank
42 G. Fagnini6:29:22Saeco
43 S. Colagè6:29:22Refin
44 M. Sciandri6:29:22Motorola
45 P. Richard6:29:22MG-Technogym
46 A. González6:29:22Mapei
47 D. Baldinger6:29:22Polti
48 C. Boardman6:29:22Gan
49 M. Indurain6:29:22Banesto
50 A. Zülle6:29:22ONCE
51 I. Gotti6:29:22Gewiss
52 P. Jonker6:29:22ONCE
53 E. Berzin6:29:22Gewiss
54 J. Museeuw6:29:22Mapei
55 L. Jalabert6:29:22ONCE
56 P. Lino6:29:22Roslotto-ZG Mobili
57 W. Belli6:29:22Panaria
58 O. Kozlitine6:29:22Lotto
59 R. Virenque6:29:22Festina
60 R. Järmann6:29:22MG-Technogym
61 L. Madouas6:29:22Motorola
62 G. Bouvard6:29:22Lotto
63 D. Rous6:29:22Gan
64 O. Camenzind6:29:22Panaria
65 T. Gouvenou6:29:22Aubervilliers
66 L. Dufaux6:29:22Festina
67 F. Etxabe6:29:22Mapei
68 M. den Bakker6:29:22TVM
69 J. Heppner6:29:22Telekom
70 H. Díaz6:29:22ONCE
71 C. Chiappucci6:29:22Carrera
72 E. Seigneur6:29:22Gan
73 B. Holm6:29:22Telekom
74 C. Henn6:29:22Telekom
75 P. Van Petegem6:29:22TVM
76 W. Peeters6:29:22Mapei
77 E. Poli6:29:22Saeco
78 V. Poulnikov6:29:22TVM
79 U. Bölts6:29:22Telekom
80 S. Heulot6:29:22Gan
81 A. Elli6:29:22MG-Technogym
82 F. Escartin6:29:22Kelme
83 M. Radaelli6:29:22Brescialat
84 D. Arnould6:29:22Agrigel-La Creuse
85 F. García6:29:22Festina
86 S. Zanini6:29:22Gewiss
87 L. Leblanc6:29:22Polti
88 F. Lemarchand6:29:22Gan
89 O. Pumar6:29:22Brescialat
90 B. Zberg6:29:22Carrera
91 P. Luttenberger6:29:22Carrera
92 J. Bruyneel6:29:22Rabobank
93 J. Robin6:29:22Festina
94 J. Sierra6:29:22ONCE
95 L. Piepoli6:29:22Refin
96 F. Guesdon6:29:22Polti
97 P. Indurain6:29:22Banesto
98 R. Aldag6:29:22Telekom
99 F. Bouyer6:29:22Agrigel-La Creuse
100 M. Lesniewski6:29:22Aubervilliers
101 P. Farazijn6:29:22Lotto
102 M. Mauri6:29:22ONCE
103 M. Lietti6:29:22MG-Technogym
104 G. de Vries6:29:22Polti
105 M. Fincato6:29:22Roslotto-ZG Mobili
106 C. Frattini6:29:22Brescialat
107 S. Utchakov6:29:22Polti
108 J. Durand6:29:22Agrigel-La Creuse
109 B. Cenghialta6:29:22Gewiss
110 C. Moreau6:29:22Festina
111 J. Aguirre6:29:22Kelme
112 M. Scirea6:29:22Saeco
113 J. Bourgeot6:29:22Agrigel-La Creuse
114 T. Bourguignon6:29:22Aubervilliers
115 E. Breukink6:29:22Rabobank
116 M. Wauters6:29:22Lotto
117 N. Mattan6:29:22Lotto
118 P. Lanfranchi6:29:22Mapei
119 I. Cuesta6:29:22ONCE
120 L. Genty6:29:22Aubervilliers
121 I. Cerioli6:29:22Gewiss
122 S. Knaven6:29:22TVM
123 R. Pistore6:29:22MG-Technogym
124 C. Saugrain6:29:22Aubervilliers
125 S. Cattai6:29:22Roslotto-ZG Mobili
126 Z. Jaskula6:29:22Brescialat
127 M. Alonso6:29:22Banesto
128 G. Hincapie6:29:22Motorola
129 F. Vanzella6:29:22Motorola
130 B. Boscardin6:29:22Festina
131 J. Montoya6:29:22Motorola
132 F. Teyssier6:29:22Aubervilliers
133 D. Perona6:29:22Gewiss
134 M. Zen6:29:22Roslotto-ZG Mobili
135 F. Andreu6:29:22Motorola
136 B. Voskamp6:29:22TVM
137 S. Sunderland6:29:22Lotto
138 P. Hervé6:29:22Festina
139 M. Boogerd6:29:22Rabobank
140 L. Roux6:29:22TVM
141 D. Bramati6:29:22Panaria
142 J. Vidal6:29:22Kelme
143 M. Fernández6:29:22Mapei
144 O. Rodriguis6:29:22Banesto
145 P. Van Hyfte6:29:22Lotto
146 C. Miranda6:29:22Banesto
147 M. Bettin6:29:22Refin
148 A. Bertolini6:29:22Brescialat
149 J. Colotti6:29:22Agrigel-La Creuse
150 R. Brasi6:29:22Polti
151 M. Siboni6:29:22Carrera
152 V. Fois6:29:22Panaria
153 G. Guerini6:29:22Polti
154 E. Zaina6:29:22Carrera
155 T. Marie6:29:22Agrigel-La Creuse
156 O. Pelliccioli6:29:22Carrera
157 T. Laurent6:29:22Agrigel-La Creuse
158 M. Saligari6:29:22MG-Technogym
159 M. Lelli6:29:22Saeco
160 P. Fornaciari6:29:22Saeco
161 M. Podenzana6:29:22Carrera
162 F. Cabello6:29:22Kelme
163 G. Calcaterra6:29:22Saeco
164 M. Vermote6:29:22Agrigel-La Creuse
165 J. Jiménez6:29:22Banesto
166 F. Muñoz6:29:22Kelme
167 T. Fleischer6:29:22Lotto
168 A. Gontchenkov6:29:22Roslotto-ZG Mobili
169 L. Armstrong6:29:22Motorola
170 A. Garmendia6:29:22ONCE
171 N. Stephens6:29:22ONCE
172 H. Imboden6:29:22Refin
173 C. Vasseur6:30:04+0:42Gan
174 C. Finco6:30:04+0:42MG-Technogym
175 V. Aparicio6:30:07+0:45Banesto
176 J. Arrieta6:30:07+0:45Banesto
177 D. Bottaro6:30:07+0:45Gewiss
178 J. González6:30:07+0:45Kelme
179 F. Frattini6:30:07+0:45Gewiss
180 M. Della Vedova6:30:07+0:45Brescialat
181 F. Pontier6:30:07+0:45Aubervilliers
182 D. Imanaka6:30:07+0:45Polti
183 J. Masdupuy6:30:07+0:45Agrigel-La Creuse
184 A. Baronti6:30:07+0:45Panaria
185 F. Roscioli6:30:07+0:45Refin
186 M. Donati6:30:07+0:45Saeco
187 D. Nelissen6:30:07+0:45Rabobank
188 T. Steinhauser6:30:21+0:59Refin
189 C. Salvato6:30:50+1:28Refin
190 J. Uriarte6:30:50+1:28Banesto
191 J. Castelblanco6:46:48+17:26Kelme
192 M. Chiesa6:46:50+17:28Carrera
Algemeen klassement
Bovenstaande informatie is zelf uitgerekend aan de hand van de beschikbare etappe-uitslagen, bonificaties en straffen. Door dit te vergelijken met officiële uitslagen heb ik kunnen vaststellen in welke jaren ik nog informatie mis, en ik streef ernaar om deze informatie boven water te krijgen.
PosNaamTijdVerschilTeam
1A. Zülle11:40:16ONCE
2F. Moncassin11:40:17+0:01Gan
3E. Berzin11:40:19+0:03Gewiss
4A. Olano11:40:23+0:07Mapei
5B. Riis11:40:27+0:11Telekom
6M. Indurain11:40:28+0:12Banesto
7L. Jalabert11:40:31+0:15ONCE
8C. Boardman11:40:33+0:17Gan
9T. Rominger11:40:35+0:19Mapei
10M. Mauri11:40:37+0:21ONCE
11E. Dekker11:40:42+0:26Rabobank
12M. Gualdi11:40:43+0:27Polti
13J. Svorada11:40:43+0:27Panaria
14P. Savoldelli11:40:45+0:29Roslotto-ZG Mobili
15J. Skibby11:40:46+0:30TVM
16J. Blijlevens11:40:46+0:30TVM
17A. Tchmil11:40:47+0:31Lotto
18J. Ullrich11:40:49+0:33Telekom
19S. Heulot11:40:52+0:36Gan
20M. Cipollini11:40:52+0:36Saeco
21R. Sørensen11:40:53+0:37Rabobank
22R. Virenque11:40:54+0:38Festina
23P. Richard11:40:57+0:41MG-Technogym
24P. Jonker11:40:58+0:42ONCE
25C. Chiappucci11:40:58+0:42Carrera
26J. Bruyneel11:40:58+0:42Rabobank
27P. Ugrumov11:40:59+0:43Roslotto-ZG Mobili
28A. Elli11:40:59+0:43MG-Technogym
29N. Mattan11:40:59+0:43Lotto
30V. Ekimov11:41:00+0:44Rabobank
31L. Dufaux11:41:00+0:44Festina
32E. Seigneur11:41:00+0:44Gan
33J. Museeuw11:41:01+0:45Mapei
34I. Cerioli11:41:01+0:45Gewiss
35F. Baldato11:41:02+0:46MG-Technogym
36R. Brasi11:41:02+0:46Polti
37P. Lino11:41:03+0:47Roslotto-ZG Mobili
38B. Hamburger11:41:04+0:48TVM
39C. Capelle11:41:05+0:49Aubervilliers
40W. Belli11:41:05+0:49Panaria
41I. Gotti11:41:07+0:51Gewiss
42M. Fincato11:41:08+0:52Roslotto-ZG Mobili
43H. Díaz11:41:09+0:53ONCE
44C. Henn11:41:09+0:53Telekom
45G. Hincapie11:41:09+0:53Motorola
46D. Rous11:41:10+0:54Gan
47P. Van Petegem11:41:11+0:55TVM
48P. Luttenberger11:41:11+0:55Carrera
49M. Bettin11:41:11+0:55Refin
50A. Tafi11:41:12+0:56Mapei
51A. Gontchenkov11:41:12+0:56Roslotto-ZG Mobili
52M. Traversoni11:41:13+0:57Carrera
53C. Moreau11:41:14+0:58Festina
54L. Armstrong11:41:14+0:58Motorola
55F. Moreau11:41:15+0:59Gan
56G. Bouvard11:41:15+0:59Lotto
57B. Cenghialta11:41:16+1:00Gewiss
58M. den Bakker11:41:17+1:01TVM
59R. Aldag11:41:17+1:01Telekom
60O. Rodriguis11:41:17+1:01Banesto
61A. Garmendia11:41:17+1:01ONCE
62M. Piccoli11:41:18+1:02Brescialat
63O. Camenzind11:41:18+1:02Panaria
64A. Ferrigato11:41:20+1:04Roslotto-ZG Mobili
65M. Fondriest11:41:20+1:04Roslotto-ZG Mobili
66G. Fagnini11:41:20+1:04Saeco
67J. Durand11:41:20+1:04Agrigel-La Creuse
68N. Stephens11:41:20+1:04ONCE
69N. Minali11:41:21+1:05Gewiss
70E. Magnien11:41:21+1:05Festina
71F. Escartin11:41:21+1:05Kelme
72B. Holm11:41:21+1:05Telekom
73E. Breukink11:41:21+1:05Rabobank
74L. van Bon11:41:22+1:06Rabobank
75A. González11:41:22+1:06Mapei
76I. Cuesta11:41:22+1:06ONCE
77E. Zabel11:41:23+1:07Telekom
78M. Sciandri11:41:23+1:07Motorola
79G. Guerini11:41:23+1:07Polti
80B. Voskamp11:41:23+1:07TVM
81L. Brochard11:41:24+1:08Festina
82L. Madouas11:41:24+1:08Motorola
83Z. Spruch11:41:25+1:09Panaria
84J. Heppner11:41:25+1:09Telekom
85S. Colagè11:41:26+1:10Refin
86G. Talmant11:41:26+1:10Aubervilliers
87J. Sierra11:41:26+1:10ONCE
88S. Zanini11:41:26+1:10Gewiss
89W. Peeters11:41:26+1:10Mapei
90S. Cattai11:41:27+1:11Roslotto-ZG Mobili
91C. Camin11:41:28+1:12Brescialat
92Z. Jaskula11:41:28+1:12Brescialat
93A. Bertolini11:41:28+1:12Brescialat
94M. Lesniewski11:41:29+1:13Aubervilliers
95E. Zaina11:41:29+1:13Carrera
96R. Järmann11:41:30+1:14MG-Technogym
97M. Boogerd11:41:31+1:15Rabobank
98V. Fois11:41:32+1:16Panaria
99C. Frattini11:41:33+1:17Brescialat
100F. Simon11:41:33+1:17Gan
101T. Gouvenou11:41:38+1:22Aubervilliers
102C. Saugrain11:41:38+1:22Aubervilliers
103M. Fernández11:41:38+1:22Mapei
104T. Bourguignon11:41:39+1:23Aubervilliers
105F. Vanzella11:41:39+1:23Motorola
106S. Knaven11:41:40+1:24TVM
107L. Roux11:41:40+1:24TVM
108F. Teyssier11:41:40+1:24Aubervilliers
109P. Indurain11:41:41+1:25Banesto
110B. Boscardin11:41:41+1:25Festina
111M. Saligari11:41:41+1:25MG-Technogym
112P. Van Hyfte11:41:41+1:25Lotto
113P. Hervé11:41:41+1:25Festina
114B. Thibout11:41:42+1:26Motorola
115R. Pistore11:41:42+1:26MG-Technogym
116F. Cabello11:41:42+1:26Kelme
117A. Piziks11:41:43+1:27Rabobank
118D. Perona11:41:43+1:27Gewiss
119F. Guesdon11:41:44+1:28Polti
120L. Genty11:41:44+1:28Aubervilliers
121F. Etxabe11:41:45+1:29Mapei
122O. Pumar11:41:45+1:29Brescialat
123M. Wauters11:41:45+1:29Lotto
124J. Bourgeot11:41:46+1:30Agrigel-La Creuse
125L. Leblanc11:41:47+1:31Polti
126M. Zen11:41:47+1:31Roslotto-ZG Mobili
127U. Bölts11:41:48+1:32Telekom
128F. García11:41:48+1:32Festina
129T. Laurent11:41:48+1:32Agrigel-La Creuse
130M. Lelli11:41:49+1:33Saeco
131E. Poli11:41:50+1:34Saeco
132J. Robin11:41:51+1:35Festina
133M. Bartoli11:41:53+1:37MG-Technogym
134O. Kozlitine11:41:54+1:38Lotto
135S. Sunderland11:41:55+1:39Lotto
136B. Zberg11:41:56+1:40Carrera
137F. Bouyer11:41:56+1:40Agrigel-La Creuse
138M. Alonso11:41:56+1:40Banesto
139F. Lemarchand11:41:59+1:43Gan
140D. Baldinger11:41:59+1:43Polti
141M. Lietti11:41:59+1:43MG-Technogym
142M. Siboni11:42:00+1:44Carrera
143K. Ozers11:42:01+1:45Motorola
144M. Radaelli11:42:01+1:45Brescialat
145D. Bramati11:42:01+1:45Panaria
146J. Vidal11:42:01+1:45Kelme
147G. de Vries11:42:02+1:46Polti
148O. Pelliccioli11:42:02+1:46Carrera
149S. Biasci11:42:04+1:48Saeco
150L. Piepoli11:42:05+1:49Refin
151T. Fleischer11:42:05+1:49Lotto
152S. Utchakov11:42:07+1:51Polti
153M. Podenzana11:42:07+1:51Carrera
154V. Poulnikov11:42:08+1:52TVM
155M. Scirea11:42:09+1:53Saeco
156J. Jiménez11:42:09+1:53Banesto
157P. Lanfranchi11:42:10+1:54Mapei
158J. Aguirre11:42:11+1:55Kelme
159J. Montoya11:42:12+1:56Motorola
160P. Fornaciari11:42:13+1:57Saeco
161F. Muñoz11:42:13+1:57Kelme
162D. Arnould11:42:16+2:00Agrigel-La Creuse
163F. Pontier11:42:16+2:00Aubervilliers
164C. Finco11:42:23+2:07MG-Technogym
165M. Vermote11:42:24+2:08Agrigel-La Creuse
166P. Farazijn11:42:27+2:11Lotto
167C. Vasseur11:42:28+2:12Gan
168D. Bottaro11:42:31+2:15Gewiss
169D. Nelissen11:42:31+2:15Rabobank
170V. Aparicio11:42:38+2:22Banesto
171F. Frattini11:42:40+2:24Gewiss
172J. Arrieta11:42:46+2:30Banesto
173G. Calcaterra11:42:47+2:31Saeco
174A. Baronti11:42:49+2:33Panaria
175M. Della Vedova11:42:53+2:37Brescialat
176M. Donati11:43:00+2:44Saeco
177D. Imanaka11:43:05+2:49Polti
178C. Salvato11:43:11+2:55Refin
179J. Uriarte11:43:14+2:58Banesto
180J. González11:43:15+2:59Kelme
181C. Miranda11:43:39+3:23Banesto
182J. Colotti11:45:12+4:56Agrigel-La Creuse
183J. Masdupuy11:46:10+5:54Agrigel-La Creuse
184T. Marie11:50:28+10:12Agrigel-La Creuse
185D. Abduzhaparov11:50:59+10:43Refin
186F. Andreu11:51:08+10:52Motorola
187H. Imboden11:51:13+10:57Refin
188S. Uslamin11:51:15+10:59Refin
189T. Steinhauser11:51:45+11:29Refin
190F. Roscioli11:52:15+11:59Refin
191M. Chiesa11:59:23+19:07Carrera
192J. Castelblanco11:59:43+19:27Kelme
Ploegenklassement etappe
PosTeam TijdTijdsverschilPunten
1Saeco19:27:46(56)
2TVM19:27:54+0:08(56)
3Panaria19:27:58+0:12(89)
4Roslotto-ZG Mobili19:28:06+0:20(54)
5Telekom19:28:06+0:20(55)
6Rabobank19:28:06+0:20(57)
7Mapei19:28:06+0:20(63)
8Gan19:28:06+0:20(64)
9Motorola19:28:06+0:20(94)
10MG-Technogym19:28:06+0:20(97)
11Festina19:28:06+0:20(101)
12Refin19:28:06+0:20(101)
13Aubervilliers19:28:06+0:20(109)
14Gewiss19:28:06+0:20(115)
15Brescialat19:28:06+0:20(129)
16Lotto19:28:06+0:20(136)
17ONCE19:28:06+0:20(157)
18Polti19:28:06+0:20(167)
19Carrera19:28:06+0:20(168)
20Banesto19:28:06+0:20(273)
21Agrigel-La Creuse19:28:06+0:20(291)
22Kelme19:28:06+0:20(335)
Ploegenklassement totaal
PosTeam TijdTijdsverschilPunten
1ONCE35:01:24(233)
2Mapei35:01:55+0:31(210)
3Gan35:01:59+0:35(183)
4Gewiss35:02:03+0:39(269)
5Rabobank35:02:11+0:47(168)
6Telekom35:02:18+0:54(227)
7Roslotto-ZG Mobili35:02:22+0:58(198)
8TVM35:02:46+1:22(263)
9Festina35:02:55+1:31(309)
10MG-Technogym35:02:58+1:34(337)
11Lotto35:03:01+1:37(370)
12Polti35:03:14+1:50(450)
13Banesto35:03:19+1:55(629)
14Motorola35:03:21+1:57(397)
15Carrera35:03:23+1:59(482)
16Aubervilliers35:03:26+2:02(459)
17Panaria35:03:30+2:06(420)
18Brescialat35:03:36+2:12(481)
19Saeco35:04:02+2:38(559)
20Refin35:04:06+2:42(555)
21Agrigel-La Creuse35:04:09+2:45(744)
22Kelme35:04:49+3:25(988)
Meeste plaatsen gestegen in de etappe
RennerGestegen
M. Cipollini30
D. Arnould14
M. Vermote14
P. Farazijn14
L. van Bon13
M. Scirea13
J. Jiménez13
P. Lanfranchi13
J. Aguirre13
J. Montoya13
P. Fornaciari13
F. Muñoz13
D. Baldinger12
K. Ozers12
G. de Vries12
Meeste plaatsen gedaald in de etappe
RennerGedaald
F. Pontier65
C. Salvato57
J. Uriarte52
C. Finco49
M. Chiesa46
D. Nelissen39
C. Vasseur38
D. Bottaro35
V. Aparicio28
F. Frattini27
J. Arrieta18
J. Castelblanco15
A. Baronti13
M. Della Vedova8
M. Radaelli4