Stand in het algemeen klassement

P
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21

Algemeen klassement

Na etappe 19 in 1996.

Ploegenklassement
Puntenklassement
Bergklassement
Jongerenklassement
Strijdlustklassement

Afstand: 226.5 km. Type: vlak. Datum: 19 Jul 1996

Snelheid: 41.791 km/h (in database), 41.792 km/h (berekend uit tijd en afstand)

Etappe-uitslag
Etappe-uitslagen zoals hierboven zijn gebaseerd op de informatie van memoire du cyclisme, na verbetering van enkele fouten (niet noodzakelijk in bovenstaande tabel). Desondanks kunnen hier nog onjuistheden in staan.
PosNaamTijdVerschilTeam
1 F. Moncassin5:25:11Gan
2 E. Zabel5:25:11Telekom
3 F. Baldato5:25:11MG-Technogym
4 D. Abduzhaparov5:25:11Refin
5 M. Piccoli5:25:11Brescialat
6 S. Biasci5:25:11Saeco
7 I. Cerioli5:25:11Gewiss
8 A. Tchmil5:25:11Lotto
9 A. Ferrigato5:25:11Roslotto-ZG Mobili
10 T. Gouvenou5:25:11Aubervilliers
11 F. Andreu5:25:11Motorola
12 P. Indurain5:25:11Banesto
13 B. Boscardin5:25:11Festina
14 F. Simon5:25:11Gan
15 J. Blijlevens5:25:11TVM
16 A. Baronti5:25:11Panaria
17 S. Sunderland5:25:11Lotto
18 F. Etxabe5:25:11Mapei
19 M. Siboni5:25:11Carrera
20 L. Brochard5:25:11Festina
21 J. Masdupuy5:25:11Agrigel-La Creuse
22 C. Salvato5:25:11Refin
23 F. Guesdon5:25:11Polti
24 C. Boardman5:25:11Gan
25 R. Virenque5:25:11Festina
26 V. Fois5:25:11Panaria
27 J. Ullrich5:25:11Telekom
28 R. Brasi5:25:11Polti
29 N. Mattan5:25:11Lotto
30 M. Boogerd5:25:11Rabobank
31 F. Frattini5:25:11Gewiss
32 C. Chiappucci5:25:11Carrera
33 P. Fornaciari5:25:11Saeco
34 R. Sørensen5:25:11Rabobank
35 B. Hamburger5:25:11TVM
36 H. Díaz5:25:11ONCE
37 P. Ugrumov5:25:11Roslotto-ZG Mobili
38 U. Bölts5:25:11Telekom
39 E. Dekker5:25:11Rabobank
40 M. Fondriest5:25:11Roslotto-ZG Mobili
41 L. Dufaux5:25:11Festina
42 P. Richard5:25:11MG-Technogym
43 R. Aldag5:25:11Telekom
44 A. González5:25:11Mapei
45 W. Peeters5:25:11Mapei
46 B. Riis5:25:11Telekom
47 L. Piepoli5:25:11Refin
48 T. Bourguignon5:25:11Aubervilliers
49 M. Gualdi5:25:11Polti
50 F. Escartin5:25:11Kelme
51 C. Moreau5:25:11Festina
52 M. Fincato5:25:11Roslotto-ZG Mobili
53 S. Cattai5:25:11Roslotto-ZG Mobili
54 A. Olano5:25:11Mapei
55 L. Roux5:25:11TVM
56 V. Ekimov5:25:11Rabobank
57 J. Vidal5:25:11Kelme
58 B. Holm5:25:11Telekom
59 P. Luttenberger5:25:11Carrera
60 A. Tafi5:25:11Mapei
61 T. Rominger5:25:11Mapei
62 S. Uslamin5:25:11Refin
63 J. Sierra5:25:11ONCE
64 P. Savoldelli5:25:11Roslotto-ZG Mobili
65 M. Mauri5:25:11ONCE
66 P. Farazijn5:25:11Lotto
67 J. Arrieta5:25:11Banesto
68 E. Poli5:25:11Saeco
69 L. Leblanc5:25:11Polti
70 P. Jonker5:25:11ONCE
71 J. Heppner5:25:11Telekom
72 F. Cabello5:25:11Kelme
73 C. Vasseur5:25:11Gan
74 M. Lelli5:25:11Saeco
75 J. Museeuw5:25:11Mapei
76 G. de Vries5:25:11Polti
77 J. Uriarte5:25:11Banesto
78 F. Lemarchand5:25:11Gan
79 M. Bartoli5:25:11MG-Technogym
80 B. Cenghialta5:25:11Gewiss
81 C. Henn5:25:11Telekom
82 P. Lanfranchi5:25:11Mapei
83 D. Perona5:25:11Gewiss
84 G. Guerini5:25:11Polti
85 M. Podenzana5:25:11Carrera
86 P. Hervé5:25:11Festina
87 J. Skibby5:25:11TVM
88 P. Van Hyfte5:25:11Lotto
89 O. Rodriguis5:25:11Banesto
90 F. Vanzella5:25:11Motorola
91 F. García5:25:11Festina
92 L. Madouas5:25:11Motorola
93 A. Garmendia5:25:11ONCE
94 A. Zülle5:25:11ONCE
95 C. Frattini5:25:11Brescialat
96 N. Stephens5:25:11ONCE
97 D. Bottaro5:25:11Gewiss
98 M. Donati5:25:11Saeco
99 T. Laurent5:25:11Agrigel-La Creuse
100 M. Saligari5:25:11MG-Technogym
101 E. Breukink5:25:11Rabobank
102 F. Muñoz5:25:11Kelme
103 M. Indurain5:25:11Banesto
104 J. Aguirre5:25:11Kelme
105 M. Fernández5:25:11Mapei
106 O. Pelliccioli5:25:11Carrera
107 W. Belli5:25:11Panaria
108 M. Wauters5:25:11Lotto
109 A. Elli5:25:11MG-Technogym
110 O. Pumar5:25:11Brescialat
111 T. Steinhauser5:25:11Refin
112 J. Bourgeot5:25:11Agrigel-La Creuse
113 J. Jiménez5:25:11Banesto
114 J. Durand5:25:11Agrigel-La Creuse
115 E. Berzin5:25:11Gewiss
116 M. Alonso5:25:11Banesto
117 J. González5:25:11Kelme
118 M. Chiesa5:25:11Carrera
119 B. Thibout5:25:11Motorola
120 J. Castelblanco5:25:11Kelme
121 M. Zen5:25:11Roslotto-ZG Mobili
122 O. Camenzind5:25:11Panaria
123 F. Roscioli5:25:11Refin
124 R. Järmann5:25:39+0:28MG-Technogym
125 M. den Bakker5:26:03+0:52TVM
126 P. Van Petegem5:26:03+0:52TVM
127 D. Nelissen5:26:03+0:52Rabobank
128 B. Voskamp5:26:54+1:43TVM
129 G. Talmant5:26:54+1:43Aubervilliers
Algemeen klassement
Bovenstaande informatie is zelf uitgerekend aan de hand van de beschikbare etappe-uitslagen, bonificaties en straffen. Door dit te vergelijken met officiële uitslagen heb ik kunnen vaststellen in welke jaren ik nog informatie mis, en ik streef ernaar om deze informatie boven water te krijgen.
PosNaamTijdVerschilTeam
1B. Riis91:08:43Telekom
2J. Ullrich91:12:42+3:59Telekom
3R. Virenque91:13:08+4:25Festina
4L. Dufaux91:14:35+5:52Festina
5P. Luttenberger91:15:02+6:19Carrera
6F. Escartin91:16:06+7:23Kelme
7P. Ugrumov91:16:31+7:48Roslotto-ZG Mobili
8L. Leblanc91:16:44+8:01Polti
9A. Olano91:19:55+11:12Mapei
10T. Rominger91:20:07+11:24Mapei
11M. Indurain91:24:19+15:36Banesto
12P. Jonker91:26:22+17:39ONCE
13B. Hamburger91:28:01+19:18TVM
14L. Piepoli91:28:14+19:31Refin
15A. Elli91:29:29+20:46MG-Technogym
16M. Fernández91:30:20+21:37Mapei
17U. Bölts91:31:48+23:05Telekom
18M. Bartoli91:39:20+30:37MG-Technogym
19L. Brochard91:40:15+31:32Festina
20E. Berzin91:46:05+37:22Gewiss
21V. Ekimov91:50:53+42:10Rabobank
22S. Cattai91:53:08+44:25Roslotto-ZG Mobili
23L. Madouas91:55:24+46:41Motorola
24A. González91:58:26+49:43Mapei
25A. Zülle92:01:41+52:58ONCE
26M. Lelli92:02:13+53:30Saeco
27G. Guerini92:07:16+58:33Polti
28J. Arrieta92:12:36+1:03:53Banesto
29J. Skibby92:14:01+1:05:18TVM
30M. Fincato92:14:08+1:05:25Roslotto-ZG Mobili
31M. Boogerd92:15:54+1:07:11Rabobank
32R. Sørensen92:16:55+1:08:12Rabobank
33P. Savoldelli92:19:13+1:10:30Roslotto-ZG Mobili
34A. Garmendia92:21:18+1:12:35ONCE
35E. Breukink92:23:57+1:15:14Rabobank
36C. Chiappucci92:29:16+1:20:33Carrera
37O. Camenzind92:30:14+1:21:31Panaria
38J. Sierra92:33:17+1:24:34ONCE
39M. Mauri92:33:54+1:25:11ONCE
40F. Etxabe92:34:11+1:25:28Mapei
41P. Hervé92:35:43+1:27:00Festina
42M. Gualdi92:35:55+1:27:12Polti
43C. Boardman92:36:16+1:27:33Gan
44L. Roux92:37:45+1:29:02TVM
45A. Ferrigato92:42:40+1:33:57Roslotto-ZG Mobili
46F. García92:42:47+1:34:04Festina
47A. Tafi92:43:10+1:34:27Mapei
48P. Richard92:43:11+1:34:28MG-Technogym
49V. Fois92:44:32+1:35:49Panaria
50D. Perona92:45:27+1:36:44Gewiss
51N. Stephens92:46:16+1:37:33ONCE
52H. Díaz92:47:37+1:38:54ONCE
53J. Jiménez92:47:47+1:39:04Banesto
54O. Rodriguis92:48:10+1:39:27Banesto
55B. Cenghialta92:49:19+1:40:36Gewiss
56B. Thibout92:50:10+1:41:27Motorola
57M. Fondriest92:51:16+1:42:33Roslotto-ZG Mobili
58P. Indurain92:51:39+1:42:56Banesto
59P. Lanfranchi92:53:44+1:45:01Mapei
60F. Vanzella92:55:45+1:47:02Motorola
61M. Podenzana92:56:49+1:48:06Carrera
62J. Bourgeot92:57:54+1:49:11Agrigel-La Creuse
63M. Siboni92:58:27+1:49:44Carrera
64T. Bourguignon92:58:46+1:50:03Aubervilliers
65M. Alonso92:59:28+1:50:45Banesto
66W. Belli92:59:34+1:50:51Panaria
67M. den Bakker93:00:39+1:51:56TVM
68F. Baldato93:01:28+1:52:45MG-Technogym
69C. Vasseur93:02:47+1:54:04Gan
70J. Castelblanco93:03:03+1:54:20Kelme
71M. Saligari93:03:09+1:54:26MG-Technogym
72M. Donati93:03:51+1:55:08Saeco
73M. Zen93:05:16+1:56:33Roslotto-ZG Mobili
74J. Aguirre93:06:24+1:57:41Kelme
75A. Tchmil93:06:50+1:58:07Lotto
76E. Dekker93:07:27+1:58:44Rabobank
77C. Henn93:07:58+1:59:15Telekom
78C. Moreau93:09:50+2:01:07Festina
79E. Zabel93:09:58+2:01:15Telekom
80O. Pelliccioli93:10:02+2:01:19Carrera
81P. Fornaciari93:10:33+2:01:50Saeco
82D. Nelissen93:11:38+2:02:55Rabobank
83D. Abduzhaparov93:12:26+2:03:43Refin
84B. Boscardin93:14:37+2:05:54Festina
85R. Aldag93:14:40+2:05:57Telekom
86F. Muñoz93:14:47+2:06:04Kelme
87S. Uslamin93:14:59+2:06:16Refin
88J. Heppner93:15:20+2:06:37Telekom
89F. Simon93:17:16+2:08:33Gan
90R. Järmann93:19:19+2:10:36MG-Technogym
91F. Lemarchand93:22:04+2:13:21Gan
92J. Uriarte93:22:47+2:14:04Banesto
93M. Piccoli93:22:56+2:14:13Brescialat
94J. González93:23:45+2:15:02Kelme
95C. Salvato93:25:42+2:16:59Refin
96J. Museeuw93:27:47+2:19:04Mapei
97F. Frattini93:29:36+2:20:53Gewiss
98S. Sunderland93:30:28+2:21:45Lotto
99R. Brasi93:32:15+2:23:32Polti
100B. Voskamp93:32:41+2:23:58TVM
101T. Laurent93:32:44+2:24:01Agrigel-La Creuse
102F. Roscioli93:33:34+2:24:51Refin
103F. Cabello93:33:42+2:24:59Kelme
104O. Pumar93:38:11+2:29:28Brescialat
105C. Frattini93:38:12+2:29:29Brescialat
106B. Holm93:38:58+2:30:15Telekom
107J. Vidal93:39:45+2:31:02Kelme
108F. Moncassin93:39:48+2:31:05Gan
109F. Guesdon93:42:16+2:33:33Polti
110W. Peeters93:47:43+2:39:00Mapei
111F. Andreu93:50:11+2:41:28Motorola
112T. Gouvenou93:53:06+2:44:23Aubervilliers
113A. Baronti93:54:18+2:45:35Panaria
114J. Durand93:54:20+2:45:37Agrigel-La Creuse
115T. Steinhauser93:54:48+2:46:05Refin
116P. Van Petegem93:57:12+2:48:29TVM
117G. Talmant93:57:45+2:49:02Aubervilliers
118D. Bottaro93:59:55+2:51:12Gewiss
119G. de Vries94:02:02+2:53:19Polti
120P. Van Hyfte94:06:12+2:57:29Lotto
121I. Cerioli94:07:56+2:59:13Gewiss
122P. Farazijn94:10:55+3:02:12Lotto
123N. Mattan94:13:08+3:04:25Lotto
124M. Wauters94:15:36+3:06:53Lotto
125M. Chiesa94:15:57+3:07:14Carrera
126S. Biasci94:21:24+3:12:41Saeco
127E. Poli94:33:01+3:24:18Saeco
128J. Blijlevens94:33:33+3:24:50TVM
129J. Masdupuy94:49:04+3:40:21Agrigel-La Creuse
Ploegenklassement etappe
PosTeam TijdTijdsverschilPunten
1Gan16:15:33(39)
2Lotto16:15:33+0:00(54)
3Festina16:15:33+0:00(58)
4Telekom16:15:33+0:00(67)
5Refin16:15:33+0:00(73)
6Roslotto-ZG Mobili16:15:33+0:00(86)
7Polti16:15:33+0:00(100)
8Rabobank16:15:33+0:00(103)
9TVM16:15:33+0:00(105)
10Mapei16:15:33+0:00(107)
11Saeco16:15:33+0:00(107)
12Carrera16:15:33+0:00(110)
13Gewiss16:15:33+0:00(118)
14MG-Technogym16:15:33+0:00(124)
15Panaria16:15:33+0:00(149)
16Banesto16:15:33+0:00(156)
17ONCE16:15:33+0:00(164)
18Kelme16:15:33+0:00(179)
19Motorola16:15:33+0:00(193)
20Brescialat16:15:33+0:00(210)
21Agrigel-La Creuse16:15:33+0:00(232)
22Aubervilliers16:17:16+1:43(187)
Ploegenklassement totaal
PosTeam TijdTijdsverschilPunten
1Festina273:19:49(1212)
2Telekom273:35:22+15:33(1128)
3Mapei274:08:03+48:14(1335)
4Roslotto-ZG Mobili274:34:05+1:14:16(1550)
5ONCE274:50:26+1:30:37(2277)
6Rabobank275:04:02+1:44:13(1630)
7TVM275:14:14+1:54:25(1906)
8MG-Technogym275:22:29+2:02:40(1740)
9Banesto275:36:01+2:16:12(3091)
10Polti275:36:25+2:16:36(2300)
11Carrera276:30:09+3:10:20(2573)
12Kelme276:30:48+3:10:59(3985)
13Gewiss276:53:09+3:33:20(2832)
14Refin276:55:42+3:35:53(2608)
15Motorola276:56:10+3:36:21(3282)
16Panaria277:58:02+4:38:13(3226)
17Saeco278:02:42+4:42:53(3263)
18Gan278:03:12+4:43:23(1970)
19Aubervilliers279:33:51+6:14:02(3810)
20Agrigel-La Creuse279:59:01+6:39:12(4643)
21Lotto280:00:08+6:40:19(3527)
22Brescialat280:13:14+6:53:25(3980)
Meeste plaatsen gestegen in de etappe
RennerGestegen
R. Brasi1
P. Van Petegem1
Meeste plaatsen gedaald in de etappe
RennerGedaald
G. Talmant1
B. Voskamp1