Stand in het algemeen klassement

P
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21

Algemeen klassement

Na etappe 18 in 1996.

Ploegenklassement
Puntenklassement
Bergklassement
Jongerenklassement
Strijdlustklassement

Afstand: 154.5 km. Type: medium. Datum: 18 Jul 1996

Snelheid: 36.927 km/h (in database), 36.927 km/h (berekend uit tijd en afstand)

Etappe-uitslag
Etappe-uitslagen zoals hierboven zijn gebaseerd op de informatie van memoire du cyclisme, na verbetering van enkele fouten (niet noodzakelijk in bovenstaande tabel). Desondanks kunnen hier nog onjuistheden in staan.
PosNaamTijdVerschilTeam
1 B. Voskamp4:11:02TVM
2 C. Henn4:11:04+0:02Telekom
3 A. Elli4:11:29+0:27MG-Technogym
4 B. Thibout4:11:29+0:27Motorola
5 B. Boscardin4:11:34+0:32Festina
6 A. Ferrigato4:12:28+1:26Roslotto-ZG Mobili
7 P. Hervé4:12:28+1:26Festina
8 E. Breukink4:12:28+1:26Rabobank
9 V. Fois4:12:28+1:26Panaria
10 D. Perona4:12:28+1:26Gewiss
11 C. Salvato4:12:28+1:26Refin
12 M. Bartoli4:12:28+1:26MG-Technogym
13 M. Alonso4:12:28+1:26Banesto
14 P. Jonker4:12:34+1:32ONCE
15 E. Zabel4:27:58+16:56Telekom
16 D. Abduzhaparov4:27:58+16:56Refin
17 F. Baldato4:27:58+16:56MG-Technogym
18 F. Moncassin4:27:58+16:56Gan
19 A. Baronti4:27:58+16:56Panaria
20 L. Brochard4:27:58+16:56Festina
21 M. Piccoli4:27:58+16:56Brescialat
22 S. Sunderland4:27:58+16:56Lotto
23 F. Simon4:27:58+16:56Gan
24 N. Mattan4:27:58+16:56Lotto
25 M. Siboni4:27:58+16:56Carrera
26 J. Masdupuy4:27:58+16:56Agrigel-La Creuse
27 M. Gualdi4:27:58+16:56Polti
28 F. Guesdon4:27:58+16:56Polti
29 R. Aldag4:27:58+16:56Telekom
30 C. Moreau4:27:58+16:56Festina
31 P. Farazijn4:27:58+16:56Lotto
32 M. Fincato4:27:58+16:56Roslotto-ZG Mobili
33 L. Leblanc4:27:58+16:56Polti
34 A. Tafi4:27:58+16:56Mapei
35 R. Virenque4:27:58+16:56Festina
36 T. Rominger4:27:58+16:56Mapei
37 J. Ullrich4:27:58+16:56Telekom
38 O. Camenzind4:27:58+16:56Panaria
39 F. Roscioli4:27:58+16:56Refin
40 J. Bourgeot4:27:58+16:56Agrigel-La Creuse
41 T. Bourguignon4:27:58+16:56Aubervilliers
42 P. Ugrumov4:27:58+16:56Roslotto-ZG Mobili
43 U. Bölts4:27:58+16:56Telekom
44 P. Van Hyfte4:27:58+16:56Lotto
45 S. Cattai4:27:58+16:56Roslotto-ZG Mobili
46 F. Cabello4:27:58+16:56Kelme
47 J. Vidal4:27:58+16:56Kelme
48 F. Escartin4:27:58+16:56Kelme
49 F. Muñoz4:27:58+16:56Kelme
50 J. Uriarte4:27:58+16:56Banesto
51 L. Roux4:27:58+16:56TVM
52 M. Zen4:27:58+16:56Roslotto-ZG Mobili
53 V. Ekimov4:27:58+16:56Rabobank
54 O. Pelliccioli4:27:58+16:56Carrera
55 B. Hamburger4:27:58+16:56TVM
56 P. Luttenberger4:27:58+16:56Carrera
57 M. Lelli4:27:58+16:56Saeco
58 B. Riis4:27:58+16:56Telekom
59 A. González4:27:58+16:56Mapei
60 C. Chiappucci4:27:58+16:56Carrera
61 J. Heppner4:27:58+16:56Telekom
62 M. Chiesa4:27:58+16:56Carrera
63 J. Castelblanco4:27:58+16:56Kelme
64 J. Sierra4:27:58+16:56ONCE
65 B. Holm4:27:58+16:56Telekom
66 H. Díaz4:27:58+16:56ONCE
67 J. Jiménez4:27:58+16:56Banesto
68 M. Mauri4:27:58+16:56ONCE
69 L. Piepoli4:27:58+16:56Refin
70 L. Dufaux4:27:58+16:56Festina
71 G. de Vries4:27:58+16:56Polti
72 J. Aguirre4:27:58+16:56Kelme
73 P. Lanfranchi4:27:58+16:56Mapei
74 F. Andreu4:27:58+16:56Motorola
75 R. Brasi4:27:58+16:56Polti
76 B. Cenghialta4:27:58+16:56Gewiss
77 P. Savoldelli4:27:58+16:56Roslotto-ZG Mobili
78 S. Uslamin4:27:58+16:56Refin
79 M. Boogerd4:27:58+16:56Rabobank
80 L. Madouas4:27:58+16:56Motorola
81 I. Cerioli4:27:58+16:56Gewiss
82 F. Lemarchand4:27:58+16:56Gan
83 A. Garmendia4:27:58+16:56ONCE
84 J. Arrieta4:27:58+16:56Banesto
85 J. González4:27:58+16:56Kelme
86 P. Indurain4:27:58+16:56Banesto
87 M. den Bakker4:27:58+16:56TVM
88 O. Rodriguis4:27:58+16:56Banesto
89 M. Fondriest4:27:58+16:56Roslotto-ZG Mobili
90 G. Guerini4:27:58+16:56Polti
91 J. Blijlevens4:27:58+16:56TVM
92 C. Boardman4:27:58+16:56Gan
93 M. Donati4:27:58+16:56Saeco
94 N. Stephens4:27:58+16:56ONCE
95 C. Vasseur4:27:58+16:56Gan
96 M. Wauters4:27:58+16:56Lotto
97 M. Indurain4:27:58+16:56Banesto
98 A. Olano4:27:58+16:56Mapei
99 M. Fernández4:27:58+16:56Mapei
100 F. Frattini4:27:58+16:56Gewiss
101 J. Skibby4:27:58+16:56TVM
102 F. Etxabe4:27:58+16:56Mapei
103 E. Dekker4:27:58+16:56Rabobank
104 O. Pumar4:27:58+16:56Brescialat
105 E. Berzin4:27:58+16:56Gewiss
106 M. Saligari4:27:58+16:56MG-Technogym
107 R. Järmann4:27:58+16:56MG-Technogym
108 G. Talmant4:27:58+16:56Aubervilliers
109 A. Zülle4:27:58+16:56ONCE
110 C. Frattini4:27:58+16:56Brescialat
111 A. Tchmil4:27:58+16:56Lotto
112 W. Belli4:27:58+16:56Panaria
113 T. Laurent4:27:58+16:56Agrigel-La Creuse
114 T. Gouvenou4:27:58+16:56Aubervilliers
115 R. Sørensen4:27:58+16:56Rabobank
116 F. García4:27:58+16:56Festina
117 T. Steinhauser4:27:58+16:56Refin
118 M. Podenzana4:27:58+16:56Carrera
119 P. Fornaciari4:27:58+16:56Saeco
120 J. Durand4:27:58+16:56Agrigel-La Creuse
121 D. Nelissen4:27:58+16:56Rabobank
122 J. Museeuw4:27:58+16:56Mapei
123 W. Peeters4:27:58+16:56Mapei
124 E. Poli4:27:58+16:56Saeco
125 F. Vanzella4:27:58+16:56Motorola
126 D. Bottaro4:27:58+16:56Gewiss
127 P. Richard4:27:58+16:56MG-Technogym
128 P. Van Petegem4:27:58+16:56TVM
129 S. Biasci4:27:58+16:56Saeco
Algemeen klassement
Bovenstaande informatie is zelf uitgerekend aan de hand van de beschikbare etappe-uitslagen, bonificaties en straffen. Door dit te vergelijken met officiële uitslagen heb ik kunnen vaststellen in welke jaren ik nog informatie mis, en ik streef ernaar om deze informatie boven water te krijgen.
PosNaamTijdVerschilTeam
1B. Riis85:43:32Telekom
2J. Ullrich85:47:31+3:59Telekom
3R. Virenque85:47:57+4:25Festina
4L. Dufaux85:49:24+5:52Festina
5P. Luttenberger85:49:51+6:19Carrera
6F. Escartin85:50:55+7:23Kelme
7P. Ugrumov85:51:20+7:48Roslotto-ZG Mobili
8L. Leblanc85:51:33+8:01Polti
9A. Olano85:54:44+11:12Mapei
10T. Rominger85:54:56+11:24Mapei
11M. Indurain85:59:08+15:36Banesto
12P. Jonker86:01:11+17:39ONCE
13B. Hamburger86:02:50+19:18TVM
14L. Piepoli86:03:03+19:31Refin
15A. Elli86:04:18+20:46MG-Technogym
16M. Fernández86:05:09+21:37Mapei
17U. Bölts86:06:37+23:05Telekom
18M. Bartoli86:14:09+30:37MG-Technogym
19L. Brochard86:15:04+31:32Festina
20E. Berzin86:20:54+37:22Gewiss
21V. Ekimov86:25:42+42:10Rabobank
22S. Cattai86:27:57+44:25Roslotto-ZG Mobili
23L. Madouas86:30:13+46:41Motorola
24A. González86:33:15+49:43Mapei
25A. Zülle86:36:30+52:58ONCE
26M. Lelli86:37:02+53:30Saeco
27G. Guerini86:42:05+58:33Polti
28J. Arrieta86:47:25+1:03:53Banesto
29J. Skibby86:48:50+1:05:18TVM
30M. Fincato86:48:57+1:05:25Roslotto-ZG Mobili
31M. Boogerd86:50:43+1:07:11Rabobank
32R. Sørensen86:51:44+1:08:12Rabobank
33P. Savoldelli86:54:02+1:10:30Roslotto-ZG Mobili
34A. Garmendia86:56:07+1:12:35ONCE
35E. Breukink86:58:46+1:15:14Rabobank
36C. Chiappucci87:04:05+1:20:33Carrera
37O. Camenzind87:05:03+1:21:31Panaria
38J. Sierra87:08:06+1:24:34ONCE
39M. Mauri87:08:43+1:25:11ONCE
40F. Etxabe87:09:00+1:25:28Mapei
41P. Hervé87:10:32+1:27:00Festina
42M. Gualdi87:10:44+1:27:12Polti
43C. Boardman87:11:05+1:27:33Gan
44L. Roux87:12:34+1:29:02TVM
45A. Ferrigato87:17:29+1:33:57Roslotto-ZG Mobili
46F. García87:17:36+1:34:04Festina
47A. Tafi87:17:59+1:34:27Mapei
48P. Richard87:18:00+1:34:28MG-Technogym
49V. Fois87:19:21+1:35:49Panaria
50D. Perona87:20:16+1:36:44Gewiss
51N. Stephens87:21:05+1:37:33ONCE
52H. Díaz87:22:26+1:38:54ONCE
53J. Jiménez87:22:36+1:39:04Banesto
54O. Rodriguis87:22:59+1:39:27Banesto
55B. Cenghialta87:24:08+1:40:36Gewiss
56B. Thibout87:24:59+1:41:27Motorola
57M. Fondriest87:26:05+1:42:33Roslotto-ZG Mobili
58P. Indurain87:26:28+1:42:56Banesto
59P. Lanfranchi87:28:33+1:45:01Mapei
60F. Vanzella87:30:34+1:47:02Motorola
61M. Podenzana87:31:38+1:48:06Carrera
62J. Bourgeot87:32:43+1:49:11Agrigel-La Creuse
63M. Siboni87:33:16+1:49:44Carrera
64T. Bourguignon87:33:35+1:50:03Aubervilliers
65M. Alonso87:34:17+1:50:45Banesto
66W. Belli87:34:23+1:50:51Panaria
67M. den Bakker87:34:36+1:51:04TVM
68F. Baldato87:36:17+1:52:45MG-Technogym
69C. Vasseur87:37:36+1:54:04Gan
70J. Castelblanco87:37:52+1:54:20Kelme
71M. Saligari87:37:58+1:54:26MG-Technogym
72M. Donati87:38:40+1:55:08Saeco
73M. Zen87:40:05+1:56:33Roslotto-ZG Mobili
74J. Aguirre87:41:13+1:57:41Kelme
75A. Tchmil87:41:39+1:58:07Lotto
76E. Dekker87:42:16+1:58:44Rabobank
77C. Henn87:42:47+1:59:15Telekom
78C. Moreau87:44:39+2:01:07Festina
79E. Zabel87:44:47+2:01:15Telekom
80O. Pelliccioli87:44:51+2:01:19Carrera
81P. Fornaciari87:45:22+2:01:50Saeco
82D. Nelissen87:45:35+2:02:03Rabobank
83D. Abduzhaparov87:47:15+2:03:43Refin
84B. Boscardin87:49:26+2:05:54Festina
85R. Aldag87:49:29+2:05:57Telekom
86F. Muñoz87:49:36+2:06:04Kelme
87S. Uslamin87:49:48+2:06:16Refin
88J. Heppner87:50:09+2:06:37Telekom
89F. Simon87:52:05+2:08:33Gan
90R. Järmann87:53:40+2:10:08MG-Technogym
91F. Lemarchand87:56:53+2:13:21Gan
92J. Uriarte87:57:36+2:14:04Banesto
93M. Piccoli87:57:45+2:14:13Brescialat
94J. González87:58:34+2:15:02Kelme
95C. Salvato88:00:31+2:16:59Refin
96J. Museeuw88:02:36+2:19:04Mapei
97F. Frattini88:04:25+2:20:53Gewiss
98S. Sunderland88:05:17+2:21:45Lotto
99B. Voskamp88:05:47+2:22:15TVM
100R. Brasi88:07:04+2:23:32Polti
101T. Laurent88:07:33+2:24:01Agrigel-La Creuse
102F. Roscioli88:08:23+2:24:51Refin
103F. Cabello88:08:31+2:24:59Kelme
104O. Pumar88:13:00+2:29:28Brescialat
105C. Frattini88:13:01+2:29:29Brescialat
106B. Holm88:13:47+2:30:15Telekom
107J. Vidal88:14:34+2:31:02Kelme
108F. Moncassin88:14:37+2:31:05Gan
109F. Guesdon88:17:05+2:33:33Polti
110W. Peeters88:22:32+2:39:00Mapei
111F. Andreu88:25:00+2:41:28Motorola
112T. Gouvenou88:27:55+2:44:23Aubervilliers
113A. Baronti88:29:07+2:45:35Panaria
114J. Durand88:29:09+2:45:37Agrigel-La Creuse
115T. Steinhauser88:29:37+2:46:05Refin
116G. Talmant88:30:51+2:47:19Aubervilliers
117P. Van Petegem88:31:09+2:47:37TVM
118D. Bottaro88:34:44+2:51:12Gewiss
119G. de Vries88:36:51+2:53:19Polti
120P. Van Hyfte88:41:01+2:57:29Lotto
121I. Cerioli88:42:45+2:59:13Gewiss
122P. Farazijn88:45:44+3:02:12Lotto
123N. Mattan88:47:57+3:04:25Lotto
124M. Wauters88:50:25+3:06:53Lotto
125M. Chiesa88:50:46+3:07:14Carrera
126S. Biasci88:56:13+3:12:41Saeco
127E. Poli89:07:50+3:24:18Saeco
128J. Blijlevens89:08:22+3:24:50TVM
129J. Masdupuy89:23:53+3:40:21Agrigel-La Creuse
Ploegenklassement etappe
PosTeam TijdTijdsverschilPunten
1MG-Technogym12:51:55(32)
2Festina12:52:00+0:05(32)
3TVM13:06:58+15:03(107)
4Telekom13:07:00+15:05(46)
5Motorola13:07:25+15:30(158)
6Refin13:08:24+16:29(66)
7Panaria13:08:24+16:29(66)
8Roslotto-ZG Mobili13:08:24+16:29(80)
9Banesto13:08:24+16:29(130)
10Rabobank13:08:24+16:29(140)
11Gewiss13:08:24+16:29(167)
12ONCE13:08:30+16:35(144)
13Lotto13:23:54+31:59(77)
14Polti13:23:54+31:59(88)
15Gan13:23:54+31:59(123)
16Mapei13:23:54+31:59(129)
17Carrera13:23:54+31:59(135)
18Kelme13:23:54+31:59(141)
19Agrigel-La Creuse13:23:54+31:59(179)
20Brescialat13:23:54+31:59(235)
21Aubervilliers13:23:54+31:59(263)
22Saeco13:23:54+31:59(269)
Ploegenklassement totaal
PosTeam TijdTijdsverschilPunten
1Festina257:04:16(1154)
2Telekom257:19:49+15:33(1061)
3Mapei257:52:30+48:14(1228)
4Roslotto-ZG Mobili258:18:32+1:14:16(1464)
5ONCE258:34:53+1:30:37(2113)
6Rabobank258:48:29+1:44:13(1527)
7TVM258:58:48+1:54:32(1801)
8MG-Technogym259:06:56+2:02:40(1616)
9Banesto259:20:28+2:16:12(2935)
10Polti259:20:52+2:16:36(2200)
11Carrera260:14:36+3:10:20(2463)
12Kelme260:15:15+3:10:59(3806)
13Gewiss260:37:36+3:33:20(2714)
14Refin260:40:09+3:35:53(2535)
15Motorola260:40:37+3:36:21(3089)
16Panaria261:42:29+4:38:13(3077)
17Saeco261:47:19+4:43:03(3156)
18Gan261:47:39+4:43:23(1931)
19Aubervilliers263:16:35+6:12:19(3623)
20Agrigel-La Creuse263:43:28+6:39:12(4411)
21Lotto263:44:35+6:40:19(3473)
22Brescialat263:57:51+6:53:35(3770)
Meeste plaatsen gestegen in de etappe
RennerGestegen
M. Alonso19
B. Thibout17
C. Henn16
V. Fois15
D. Perona15
A. Ferrigato14
B. Boscardin13
C. Salvato12
P. Hervé11
B. Voskamp11
E. Breukink8
P. Jonker5
M. Bartoli4
A. Elli3
Meeste plaatsen gedaald in de etappe
RennerGedaald
M. den Bakker4
W. Belli4
J. Bourgeot4
M. Podenzana4
F. Vanzella4
P. Lanfranchi4
P. Indurain4
M. Fondriest4
B. Cenghialta4
O. Rodriguis4
J. Jiménez4
H. Díaz4
N. Stephens4
F. Muñoz3
R. Aldag3