Stand in het algemeen klassement

P
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21

Het is een tijdrovend karwei om al deze getallen te controleren op fouten. Sommige tijden zijn in het rood weergegeven, dit is om mij te helpen fouten te identificeren. Als het in het rood staat, wil het niet zeggen dat het per se fout is, maar dat het fout kan zijn en dus controle nodig is. Zie het overzicht van renners waarvan hun eindtijd in 1996 niet klopt.

Algemeen klassement

Na etappe 17 in 1996.

Ploegenklassement
Puntenklassement
Bergklassement
Jongerenklassement
Strijdlustklassement

Afstand: 262 km. Type: berg. Datum: 17 Jul 1996

Snelheid: 36.803 km/h (in database), 36.803 km/h (berekend uit tijd en afstand)

Etappe-uitslag
Etappe-uitslagen zoals hierboven zijn gebaseerd op de informatie van memoire du cyclisme, na verbetering van enkele fouten (niet noodzakelijk in bovenstaande tabel). Desondanks kunnen hier nog onjuistheden in staan.
PosNaamTijdVerschilTeam
1 L. Dufaux7:07:08Festina
2 B. Riis7:07:08Telekom
3 R. Virenque7:07:28+0:20Festina
4 J. Ullrich7:07:28+0:20Telekom
5 L. Leblanc7:07:28+0:20Polti
6 P. Ugrumov7:07:28+0:20Roslotto-ZG Mobili
7 F. Escartin7:07:28+0:20Kelme
8 P. Luttenberger7:07:28+0:20Carrera
9 M. Lelli7:15:36+8:28Saeco
10 P. Savoldelli7:15:36+8:28Roslotto-ZG Mobili
11 N. Stephens7:15:38+8:30ONCE
12 T. Rominger7:15:38+8:30Mapei
13 M. Fernández7:15:38+8:30Mapei
14 B. Hamburger7:15:38+8:30TVM
15 G. Guerini7:15:38+8:30Polti
16 P. Jonker7:15:38+8:30ONCE
17 L. Brochard7:15:38+8:30Festina
18 M. Bartoli7:15:38+8:30MG-Technogym
19 M. Indurain7:15:38+8:30Banesto
20 A. Elli7:15:38+8:30MG-Technogym
21 U. Bölts7:15:38+8:30Telekom
22 A. Olano7:15:38+8:30Mapei
23 L. Piepoli7:15:38+8:30Refin
24 F. Etxabe7:27:56+20:48Mapei
25 C. Chiappucci7:27:56+20:48Carrera
26 A. González7:27:56+20:48Mapei
27 P. Lanfranchi7:27:56+20:48Mapei
28 R. Sørensen7:27:56+20:48Rabobank
29 J. Arrieta7:27:56+20:48Banesto
30 F. Vanzella7:27:56+20:48Motorola
31 S. Cattai7:27:56+20:48Roslotto-ZG Mobili
32 L. Madouas7:27:56+20:48Motorola
33 P. Hervé7:27:56+20:48Festina
34 V. Ekimov7:27:56+20:48Rabobank
35 P. Fornaciari7:40:23+33:15Saeco
36 A. Tafi7:40:23+33:15Mapei
37 H. Díaz7:40:23+33:15ONCE
38 M. Mauri7:40:23+33:15ONCE
39 S. Uslamin7:40:23+33:15Refin
40 O. Camenzind7:40:23+33:15Panaria
41 M. Gualdi7:40:23+33:15Polti
42 J. Jiménez7:40:23+33:15Banesto
43 F. Simon7:40:23+33:15Gan
44 F. Roscioli7:40:23+33:15Refin
45 L. Roux7:40:23+33:15TVM
46 M. Zen7:40:23+33:15Roslotto-ZG Mobili
47 A. Ferrigato7:40:23+33:15Roslotto-ZG Mobili
48 C. Vasseur7:40:23+33:15Gan
49 P. Richard7:40:23+33:15MG-Technogym
50 J. Sierra7:40:23+33:15ONCE
51 E. Breukink7:40:23+33:15Rabobank
52 O. Rodriguis7:40:23+33:15Banesto
53 P. Indurain7:40:23+33:15Banesto
54 V. Fois7:40:23+33:15Panaria
55 M. Saligari7:40:23+33:15MG-Technogym
56 M. Boogerd7:40:23+33:15Rabobank
57 T. Bourguignon7:40:23+33:15Aubervilliers
58 E. Dekker7:40:23+33:15Rabobank
59 M. Siboni7:40:23+33:15Carrera
60 J. Aguirre7:40:23+33:15Kelme
61 F. Baldato7:40:23+33:15MG-Technogym
62 D. Perona7:40:23+33:15Gewiss
63 B. Cenghialta7:40:23+33:15Gewiss
64 M. Podenzana7:40:23+33:15Carrera
65 M. Fincato7:40:23+33:15Roslotto-ZG Mobili
66 M. Donati7:40:23+33:15Saeco
67 C. Henn7:40:23+33:15Telekom
68 R. Aldag7:40:23+33:15Telekom
69 J. Heppner7:40:23+33:15Telekom
70 F. Andreu7:40:23+33:15Motorola
71 D. Abduzhaparov7:40:23+33:15Refin
72 M. Alonso7:40:23+33:15Banesto
73 O. Pelliccioli7:40:23+33:15Carrera
74 F. García7:40:23+33:15Festina
75 E. Berzin7:40:23+33:15Gewiss
76 B. Boscardin7:40:23+33:15Festina
77 M. Fondriest7:40:23+33:15Roslotto-ZG Mobili
78 J. Skibby7:40:23+33:15TVM
79 T. Steinhauser7:40:23+33:15Refin
80 A. Zülle7:40:23+33:15ONCE
81 J. Castelblanco7:40:23+33:15Kelme
82 D. Nelissen7:40:23+33:15Rabobank
83 E. Zabel7:40:23+33:15Telekom
84 J. González7:40:23+33:15Kelme
85 S. Sunderland7:46:52+39:44Lotto
86 T. Gouvenou7:46:52+39:44Aubervilliers
87 W. Peeters7:46:52+39:44Mapei
88 M. den Bakker7:46:52+39:44TVM
89 T. Laurent7:46:52+39:44Agrigel-La Creuse
90 R. Järmann7:46:52+39:44MG-Technogym
91 J. Durand7:46:52+39:44Agrigel-La Creuse
92 J. Bourgeot7:46:52+39:44Agrigel-La Creuse
93 J. Uriarte7:46:52+39:44Banesto
94 A. Tchmil7:46:52+39:44Lotto
95 F. Muñoz7:46:52+39:44Kelme
96 D. Bottaro7:46:52+39:44Gewiss
97 F. Frattini7:46:52+39:44Gewiss
98 C. Moreau7:52:15+45:07Festina
99 F. Lemarchand7:52:15+45:07Gan
100 P. Farazijn7:52:15+45:07Lotto
101 W. Belli7:52:15+45:07Panaria
102 E. Poli7:52:15+45:07Saeco
103 I. Cerioli7:52:15+45:07Gewiss
104 J. Museeuw7:52:15+45:07Mapei
105 B. Thibout7:52:15+45:07Motorola
106 C. Boardman7:52:15+45:07Gan
107 C. Salvato7:52:15+45:07Refin
108 M. Piccoli7:52:15+45:07Brescialat
109 O. Pumar7:52:15+45:07Brescialat
110 P. Van Hyfte7:52:15+45:07Lotto
111 A. Baronti7:52:15+45:07Panaria
112 B. Holm7:52:15+45:07Telekom
113 J. Masdupuy7:52:15+45:07Agrigel-La Creuse
114 M. Wauters7:52:15+45:07Lotto
115 F. Moncassin7:52:15+45:07Gan
116 F. Cabello7:52:15+45:07Kelme
117 A. Garmendia7:52:15+45:07ONCE
118 M. Chiesa7:52:15+45:07Carrera
119 F. Guesdon7:52:15+45:07Polti
120 G. Talmant7:52:15+45:07Aubervilliers
121 G. de Vries7:52:15+45:07Polti
122 J. Vidal7:52:15+45:07Kelme
123 N. Mattan7:52:15+45:07Lotto
124 S. Biasci7:52:15+45:07Saeco
125 B. Voskamp7:52:15+45:07TVM
126 J. Blijlevens7:52:15+45:07TVM
127 P. Van Petegem7:52:15+45:07TVM
128 R. Brasi7:52:15+45:07Polti
129 C. Frattini7:52:15+45:07Brescialat
Algemeen klassement
Bovenstaande informatie is zelf uitgerekend aan de hand van de beschikbare etappe-uitslagen, bonificaties en straffen. Door dit te vergelijken met officiële uitslagen heb ik kunnen vaststellen in welke jaren ik nog informatie mis, en ik streef ernaar om deze informatie boven water te krijgen.
PosNaamTijdVerschilTeam
1B. Riis81:15:34Telekom
2J. Ullrich81:19:33+3:59Telekom
3R. Virenque81:19:59+4:25Festina
4L. Dufaux81:21:26+5:52Festina
5P. Luttenberger81:21:53+6:19Carrera
6F. Escartin81:22:57+7:23Kelme
7P. Ugrumov81:23:22+7:48Roslotto-ZG Mobili
8L. Leblanc81:23:35+8:01Polti
9A. Olano81:26:46+11:12Mapei
10T. Rominger81:26:58+11:24Mapei
11M. Indurain81:31:10+15:36Banesto
12B. Hamburger81:34:52+19:18TVM
13L. Piepoli81:35:05+19:31Refin
14M. Fernández81:37:11+21:37Mapei
15U. Bölts81:38:39+23:05Telekom
16L. Brochard81:47:06+31:32Festina
17P. Jonker81:48:37+33:03ONCE
18A. Elli81:52:49+37:15MG-Technogym
19E. Berzin81:52:56+37:22Gewiss
20V. Ekimov81:57:44+42:10Rabobank
21S. Cattai81:59:59+44:25Roslotto-ZG Mobili
22M. Bartoli82:01:41+46:07MG-Technogym
23L. Madouas82:02:15+46:41Motorola
24A. González82:05:17+49:43Mapei
25A. Zülle82:08:32+52:58ONCE
26M. Lelli82:09:04+53:30Saeco
27G. Guerini82:14:07+58:33Polti
28J. Arrieta82:19:27+1:03:53Banesto
29J. Skibby82:20:52+1:05:18TVM
30M. Fincato82:20:59+1:05:25Roslotto-ZG Mobili
31M. Boogerd82:22:45+1:07:11Rabobank
32R. Sørensen82:23:46+1:08:12Rabobank
33P. Savoldelli82:26:04+1:10:30Roslotto-ZG Mobili
34A. Garmendia82:28:09+1:12:35ONCE
35C. Chiappucci82:36:07+1:20:33Carrera
36O. Camenzind82:37:05+1:21:31Panaria
37J. Sierra82:40:08+1:24:34ONCE
38M. Mauri82:40:45+1:25:11ONCE
39F. Etxabe82:41:02+1:25:28Mapei
40M. Gualdi82:42:46+1:27:12Polti
41C. Boardman82:43:07+1:27:33Gan
42L. Roux82:44:36+1:29:02TVM
43E. Breukink82:46:18+1:30:44Rabobank
44F. García82:49:38+1:34:04Festina
45A. Tafi82:50:01+1:34:27Mapei
46P. Richard82:50:02+1:34:28MG-Technogym
47N. Stephens82:53:07+1:37:33ONCE
48H. Díaz82:54:28+1:38:54ONCE
49J. Jiménez82:54:38+1:39:04Banesto
50O. Rodriguis82:55:01+1:39:27Banesto
51B. Cenghialta82:56:10+1:40:36Gewiss
52P. Hervé82:58:04+1:42:30Festina
53M. Fondriest82:58:07+1:42:33Roslotto-ZG Mobili
54P. Indurain82:58:30+1:42:56Banesto
55P. Lanfranchi83:00:35+1:45:01Mapei
56F. Vanzella83:02:36+1:47:02Motorola
57M. Podenzana83:03:40+1:48:06Carrera
58J. Bourgeot83:04:45+1:49:11Agrigel-La Creuse
59A. Ferrigato83:05:01+1:49:27Roslotto-ZG Mobili
60M. Siboni83:05:18+1:49:44Carrera
61T. Bourguignon83:05:37+1:50:03Aubervilliers
62W. Belli83:06:25+1:50:51Panaria
63M. den Bakker83:06:38+1:51:04TVM
64V. Fois83:06:53+1:51:19Panaria
65D. Perona83:07:48+1:52:14Gewiss
66F. Baldato83:08:19+1:52:45MG-Technogym
67C. Vasseur83:09:38+1:54:04Gan
68J. Castelblanco83:09:54+1:54:20Kelme
69M. Saligari83:10:00+1:54:26MG-Technogym
70M. Donati83:10:42+1:55:08Saeco
71M. Zen83:12:07+1:56:33Roslotto-ZG Mobili
72J. Aguirre83:13:15+1:57:41Kelme
73B. Thibout83:13:30+1:57:56Motorola
74A. Tchmil83:13:41+1:58:07Lotto
75E. Dekker83:14:18+1:58:44Rabobank
76C. Moreau83:16:41+2:01:07Festina
77E. Zabel83:16:49+2:01:15Telekom
78O. Pelliccioli83:16:53+2:01:19Carrera
79P. Fornaciari83:17:24+2:01:50Saeco
80D. Nelissen83:17:37+2:02:03Rabobank
81D. Abduzhaparov83:19:17+2:03:43Refin
82R. Aldag83:21:31+2:05:57Telekom
83F. Muñoz83:21:38+2:06:04Kelme
84M. Alonso83:21:49+2:06:15Banesto
85S. Uslamin83:21:50+2:06:16Refin
86J. Heppner83:22:11+2:06:37Telekom
87F. Simon83:24:07+2:08:33Gan
88R. Järmann83:25:42+2:10:08MG-Technogym
89F. Lemarchand83:28:55+2:13:21Gan
90J. Uriarte83:29:38+2:14:04Banesto
91M. Piccoli83:29:47+2:14:13Brescialat
92J. González83:30:36+2:15:02Kelme
93C. Henn83:31:43+2:16:09Telekom
94J. Museeuw83:34:38+2:19:04Mapei
95F. Frattini83:36:27+2:20:53Gewiss
96S. Sunderland83:37:19+2:21:45Lotto
97B. Boscardin83:37:52+2:22:18Festina
98R. Brasi83:39:06+2:23:32Polti
99T. Laurent83:39:35+2:24:01Agrigel-La Creuse
100F. Roscioli83:40:25+2:24:51Refin
101F. Cabello83:40:33+2:24:59Kelme
102O. Pumar83:45:02+2:29:28Brescialat
103C. Frattini83:45:03+2:29:29Brescialat
104B. Holm83:45:49+2:30:15Telekom
105J. Vidal83:46:36+2:31:02Kelme
106F. Moncassin83:46:39+2:31:05Gan
107C. Salvato83:48:03+2:32:29Refin
108F. Guesdon83:49:07+2:33:33Polti
109W. Peeters83:54:34+2:39:00Mapei
110B. Voskamp83:54:45+2:39:11TVM
111F. Andreu83:57:02+2:41:28Motorola
112T. Gouvenou83:59:57+2:44:23Aubervilliers
113A. Baronti84:01:09+2:45:35Panaria
114J. Durand84:01:11+2:45:37Agrigel-La Creuse
115T. Steinhauser84:01:39+2:46:05Refin
116G. Talmant84:02:53+2:47:19Aubervilliers
117P. Van Petegem84:03:11+2:47:37TVM
118D. Bottaro84:06:46+2:51:12Gewiss
119G. de Vries84:08:53+2:53:19Polti
120P. Van Hyfte84:13:03+2:57:29Lotto
121I. Cerioli84:14:47+2:59:13Gewiss
122P. Farazijn84:17:46+3:02:12Lotto
123N. Mattan84:19:59+3:04:25Lotto
124M. Wauters84:22:27+3:06:53Lotto
125M. Chiesa84:22:48+3:07:14Carrera
126S. Biasci84:28:15+3:12:41Saeco
127E. Poli84:39:52+3:24:18Saeco
128J. Blijlevens84:40:24+3:24:50TVM
129J. Masdupuy84:55:55+3:40:21Agrigel-La Creuse
Ploegenklassement etappe
PosTeam TijdTijdsverschilPunten
1Festina21:30:14(21)
2Telekom21:30:14+0:00(27)
3Mapei21:46:54+16:40(47)
4Roslotto-ZG Mobili21:51:00+20:46(47)
5Polti22:03:29+33:15(61)
6ONCE22:11:39+41:25(64)
7MG-Technogym22:11:39+41:25(87)
8Carrera22:15:47+45:33(92)
9Banesto22:23:57+53:43(90)
10Kelme22:28:14+58:00(148)
11Rabobank22:36:15+1:06:01(113)
12Motorola22:36:15+1:06:01(132)
13Saeco22:36:22+1:06:08(110)
14Refin22:36:24+1:06:10(106)
15TVM22:36:24+1:06:10(137)
16Gewiss23:01:09+1:30:55(200)
17Gan23:13:01+1:42:47(190)
18Panaria23:13:01+1:42:47(195)
19Aubervilliers23:19:30+1:49:16(263)
20Agrigel-La Creuse23:20:36+1:50:22(272)
21Lotto23:25:59+1:55:45(279)
22Brescialat23:36:45+2:06:31(346)
Ploegenklassement totaal
PosTeam TijdTijdsverschilPunten
1Festina244:12:16(1122)
2Telekom244:12:49+0:33(1015)
3Mapei244:28:36+16:20(1099)
4Roslotto-ZG Mobili245:10:08+57:52(1384)
5ONCE245:26:23+1:14:07(1969)
6Rabobank245:40:05+1:27:49(1387)
7TVM245:51:50+1:39:34(1694)
8Polti245:56:58+1:44:42(2112)
9Banesto246:12:04+1:59:48(2805)
10MG-Technogym246:15:01+2:02:45(1584)
11Carrera246:50:42+2:38:26(2328)
12Kelme246:51:21+2:39:05(3665)
13Gewiss247:29:12+3:16:56(2547)
14Refin247:31:45+3:19:29(2469)
15Motorola247:33:12+3:20:56(2931)
16Saeco248:23:25+4:11:09(2887)
17Gan248:23:45+4:11:29(1808)
18Panaria248:34:05+4:21:49(3011)
19Aubervilliers249:52:41+5:40:25(3360)
20Agrigel-La Creuse250:19:34+6:07:18(4232)
21Lotto250:20:41+6:08:25(3396)
22Brescialat250:33:57+6:21:41(3535)
Meeste plaatsen gestegen in de etappe
RennerGestegen
N. Stephens38
F. Vanzella22
P. Hervé20
P. Lanfranchi20
B. Boscardin13
P. Savoldelli12
F. Roscioli11
F. Andreu10
T. Steinhauser9
G. Guerini8
F. Simon8
C. Henn8
M. Bartoli7
F. Etxabe7
D. Abduzhaparov7
Meeste plaatsen gedaald in de etappe
RennerGedaald
B. Thibout16
C. Moreau15
W. Belli14
E. Berzin13
C. Boardman11
A. Garmendia11
A. Tchmil8
M. den Bakker8
A. Zülle8
F. Lemarchand7
T. Rominger7
A. Olano7
M. Piccoli5
J. Bourgeot5
F. Cabello4