Stand in het algemeen klassement

P
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21

Het is een tijdrovend karwei om al deze getallen te controleren op fouten. Sommige tijden zijn in het rood weergegeven, dit is om mij te helpen fouten te identificeren. Als het in het rood staat, wil het niet zeggen dat het per se fout is, maar dat het fout kan zijn en dus controle nodig is. Zie het overzicht van renners waarvan hun eindtijd in 1996 niet klopt.

Algemeen klassement

Na etappe 16 in 1996.

Ploegenklassement
Puntenklassement
Bergklassement
Jongerenklassement
Strijdlustklassement

Afstand: 199 km. Type: medium. Datum: 16 Jul 1996

Snelheid: 40.301 km/h (in database), 40.302 km/h (berekend uit tijd en afstand)

Etappe-uitslag
Etappe-uitslagen zoals hierboven zijn gebaseerd op de informatie van memoire du cyclisme, na verbetering van enkele fouten (niet noodzakelijk in bovenstaande tabel). Desondanks kunnen hier nog onjuistheden in staan.
PosNaamTijdVerschilTeam
1 B. Riis4:56:16Telekom
2 R. Virenque4:57:05+0:49Festina
3 L. Dufaux4:57:05+0:49Festina
4 L. Leblanc4:57:10+0:54Polti
5 L. Piepoli4:57:13+0:57Refin
6 T. Rominger4:57:49+1:33Mapei
7 J. Ullrich4:57:49+1:33Telekom
8 P. Ugrumov4:57:49+1:33Roslotto-ZG Mobili
9 L. Brochard4:57:57+1:41Festina
10 F. Escartin4:58:02+1:46Kelme
11 A. Olano4:58:02+1:46Mapei
12 M. Indurain4:58:44+2:28Banesto
13 E. Berzin4:59:15+2:59Gewiss
14 P. Luttenberger4:59:37+3:21Carrera
15 P. Jonker4:59:49+3:33ONCE
16 M. Fernández4:59:52+3:36Mapei
17 B. Hamburger5:00:26+4:10TVM
18 A. Elli5:00:27+4:11MG-Technogym
19 L. Madouas5:00:31+4:15Motorola
20 V. Fois5:00:47+4:31Panaria
21 A. González5:00:55+4:39Mapei
22 U. Bölts5:01:40+5:24Telekom
23 F. Etxabe5:01:40+5:24Mapei
24 S. Cattai5:01:50+5:34Roslotto-ZG Mobili
25 M. Boogerd5:02:28+6:12Rabobank
26 V. Ekimov5:02:28+6:12Rabobank
27 F. Muñoz5:02:28+6:12Kelme
28 O. Camenzind5:02:30+6:14Panaria
29 M. Lelli5:03:06+6:50Saeco
30 J. Aguirre5:03:07+6:51Kelme
31 A. Tafi5:03:52+7:36Mapei
32 F. García5:03:52+7:36Festina
33 T. Bourguignon5:03:58+7:42Aubervilliers
34 A. Zülle5:04:14+7:58ONCE
35 B. Thibout5:04:27+8:11Motorola
36 P. Savoldelli5:04:45+8:29Roslotto-ZG Mobili
37 A. Ferrigato5:05:05+8:49Roslotto-ZG Mobili
38 C. Chiappucci5:05:22+9:06Carrera
39 C. Boardman5:05:22+9:06Gan
40 J. Castelblanco5:05:22+9:06Kelme
41 B. Cenghialta5:05:22+9:06Gewiss
42 J. Skibby5:05:22+9:06TVM
43 C. Vasseur5:05:22+9:06Gan
44 D. Abduzhaparov5:05:22+9:06Refin
45 G. Guerini5:06:53+10:37Polti
46 W. Belli5:06:53+10:37Panaria
47 P. Lanfranchi5:06:53+10:37Mapei
48 M. Podenzana5:06:53+10:37Carrera
49 R. Sørensen5:06:53+10:37Rabobank
50 A. Tchmil5:06:53+10:37Lotto
51 L. Roux5:06:53+10:37TVM
52 J. Arrieta5:07:18+11:02Banesto
53 E. Breukink5:07:46+11:30Rabobank
54 M. den Bakker5:07:46+11:30TVM
55 M. Saligari5:08:11+11:55MG-Technogym
56 M. Fondriest5:08:11+11:55Roslotto-ZG Mobili
57 M. Fincato5:08:11+11:55Roslotto-ZG Mobili
58 S. Sunderland5:08:30+12:14Lotto
59 F. Lemarchand5:08:43+12:27Gan
60 T. Steinhauser5:09:18+13:02Refin
61 S. Uslamin5:09:18+13:02Refin
62 J. Bourgeot5:09:18+13:02Agrigel-La Creuse
63 F. Simon5:09:51+13:35Gan
64 M. Gualdi5:10:20+14:04Polti
65 M. Siboni5:10:20+14:04Carrera
66 M. Zen5:10:20+14:04Roslotto-ZG Mobili
67 J. Sierra5:10:33+14:17ONCE
68 M. Bartoli5:10:38+14:22MG-Technogym
69 J. Jiménez5:11:11+14:55Banesto
70 N. Stephens5:11:19+15:03ONCE
71 M. Mauri5:11:19+15:03ONCE
72 H. Díaz5:11:19+15:03ONCE
73 F. Roscioli5:11:19+15:03Refin
74 J. Montoya5:11:19+15:03Motorola
75 D. Rous5:11:19+15:03Gan
76 A. Garmendia5:11:19+15:03ONCE
77 A. Baronti5:11:19+15:03Panaria
78 O. Rodriguis5:11:19+15:03Banesto
79 D. Perona5:11:19+15:03Gewiss
80 J. Durand5:11:19+15:03Agrigel-La Creuse
81 J. González5:12:18+16:02Kelme
82 F. Andreu5:13:57+17:41Motorola
83 F. Frattini5:13:57+17:41Gewiss
84 W. Peeters5:13:57+17:41Mapei
85 J. Museeuw5:13:57+17:41Mapei
86 R. Järmann5:13:57+17:41MG-Technogym
87 F. Baldato5:13:57+17:41MG-Technogym
88 P. Richard5:16:43+20:27MG-Technogym
89 R. Aldag5:16:43+20:27Telekom
90 E. Zabel5:16:43+20:27Telekom
91 F. Vanzella5:16:43+20:27Motorola
92 M. Piccoli5:16:43+20:27Brescialat
93 B. Holm5:16:43+20:27Telekom
94 T. Laurent5:16:43+20:27Agrigel-La Creuse
95 T. Gouvenou5:16:43+20:27Aubervilliers
96 F. Moncassin5:16:43+20:27Gan
97 J. Colotti5:16:43+20:27Agrigel-La Creuse
98 O. Pumar5:16:43+20:27Brescialat
99 P. Hervé5:16:43+20:27Festina
100 C. Moreau5:16:43+20:27Festina
101 C. Frattini5:16:43+20:27Brescialat
102 B. Boscardin5:16:43+20:27Festina
103 M. Lietti5:16:43+20:27MG-Technogym
104 J. Blijlevens5:16:43+20:27TVM
105 J. Vidal5:16:43+20:27Kelme
106 J. Masdupuy5:16:43+20:27Agrigel-La Creuse
107 F. Guesdon5:16:43+20:27Polti
108 P. Indurain5:16:43+20:27Banesto
109 E. Poli5:16:43+20:27Saeco
110 C. Henn5:16:43+20:27Telekom
111 M. Alonso5:16:43+20:27Banesto
112 M. Donati5:16:43+20:27Saeco
113 G. de Vries5:16:43+20:27Polti
114 V. Aparicio5:16:43+20:27Banesto
115 J. Uriarte5:16:43+20:27Banesto
116 P. Fornaciari5:16:43+20:27Saeco
117 R. Brasi5:16:43+20:27Polti
118 J. Heppner5:16:43+20:27Telekom
119 P. Farazijn5:16:43+20:27Lotto
120 N. Mattan5:16:43+20:27Lotto
121 P. Van Hyfte5:16:43+20:27Lotto
122 B. Voskamp5:16:43+20:27TVM
123 M. Wauters5:16:43+20:27Lotto
124 O. Pelliccioli5:16:43+20:27Carrera
125 F. Cabello5:16:43+20:27Kelme
126 C. Salvato5:16:43+20:27Refin
127 S. Biasci5:16:43+20:27Saeco
128 M. Chiesa5:16:43+20:27Carrera
129 D. Nelissen5:16:43+20:27Rabobank
130 G. Talmant5:16:43+20:27Aubervilliers
131 E. Dekker5:16:43+20:27Rabobank
132 P. Van Petegem5:16:43+20:27TVM
133 I. Cerioli5:16:43+20:27Gewiss
134 D. Bottaro5:16:43+20:27Gewiss
Algemeen klassement
Bovenstaande informatie is zelf uitgerekend aan de hand van de beschikbare etappe-uitslagen, bonificaties en straffen. Door dit te vergelijken met officiële uitslagen heb ik kunnen vaststellen in welke jaren ik nog informatie mis, en ik streef ernaar om deze informatie boven water te krijgen.
PosNaamTijdVerschilTeam
1B. Riis74:08:26Telekom
2A. Olano74:11:08+2:42Mapei
3T. Rominger74:11:20+2:54Mapei
4J. Ullrich74:12:05+3:39Telekom
5R. Virenque74:12:31+4:05Festina
6E. Berzin74:12:33+4:07Gewiss
7L. Dufaux74:14:18+5:52Festina
8P. Luttenberger74:14:25+5:59Carrera
9F. Escartin74:15:29+7:03Kelme
10M. Indurain74:15:32+7:06Banesto
11P. Ugrumov74:15:54+7:28Roslotto-ZG Mobili
12L. Leblanc74:16:07+7:41Polti
13B. Hamburger74:19:14+10:48TVM
14L. Piepoli74:19:27+11:01Refin
15M. Fernández74:21:33+13:07Mapei
16U. Bölts74:23:01+14:35Telekom
17A. Zülle74:28:09+19:43ONCE
18V. Ekimov74:29:48+21:22Rabobank
19L. Brochard74:31:28+23:02Festina
20S. Cattai74:32:03+23:37Roslotto-ZG Mobili
21P. Jonker74:32:59+24:33ONCE
22L. Madouas74:34:19+25:53Motorola
23A. Garmendia74:35:54+27:28ONCE
24A. Elli74:37:11+28:45MG-Technogym
25A. González74:37:21+28:55Mapei
26J. Skibby74:40:29+32:03TVM
27M. Fincato74:40:36+32:10Roslotto-ZG Mobili
28M. Boogerd74:42:22+33:56Rabobank
29M. Bartoli74:46:03+37:37MG-Technogym
30C. Boardman74:50:52+42:26Gan
31J. Arrieta74:51:31+43:05Banesto
32M. Lelli74:53:28+45:02Saeco
33R. Sørensen74:55:50+47:24Rabobank
34O. Camenzind74:56:42+48:16Panaria
35G. Guerini74:58:29+50:03Polti
36J. Sierra74:59:45+51:19ONCE
37M. Mauri75:00:22+51:56ONCE
38M. Gualdi75:02:23+53:57Polti
39L. Roux75:04:13+55:47TVM
40E. Breukink75:05:55+57:29Rabobank
41C. Chiappucci75:08:11+59:45Carrera
42F. García75:09:15+1:00:49Festina
43A. Tafi75:09:38+1:01:12Mapei
44P. Richard75:09:39+1:01:13MG-Technogym
45P. Savoldelli75:10:28+1:02:02Roslotto-ZG Mobili
46F. Etxabe75:12:46+1:04:20Mapei
47H. Díaz75:14:05+1:05:39ONCE
48W. Belli75:14:10+1:05:44Panaria
49J. Jiménez75:14:15+1:05:49Banesto
50O. Rodriguis75:14:38+1:06:12Banesto
51B. Cenghialta75:15:47+1:07:21Gewiss
52M. Fondriest75:17:44+1:09:18Roslotto-ZG Mobili
53J. Bourgeot75:17:53+1:09:27Agrigel-La Creuse
54P. Indurain75:18:07+1:09:41Banesto
55M. den Bakker75:19:46+1:11:20TVM
56V. Aparicio75:20:16+1:11:50Banesto
57B. Thibout75:21:15+1:12:49Motorola
58J. Montoya75:22:06+1:13:40Motorola
59D. Rous75:23:06+1:14:40Gan
60M. Podenzana75:23:17+1:14:51Carrera
61C. Moreau75:24:26+1:16:00Festina
62A. Ferrigato75:24:38+1:16:12Roslotto-ZG Mobili
63M. Siboni75:24:55+1:16:29Carrera
64T. Bourguignon75:25:14+1:16:48Aubervilliers
65V. Fois75:26:30+1:18:04Panaria
66A. Tchmil75:26:49+1:18:23Lotto
67D. Perona75:27:25+1:18:59Gewiss
68F. Baldato75:27:56+1:19:30MG-Technogym
69C. Vasseur75:29:15+1:20:49Gan
70J. Castelblanco75:29:31+1:21:05Kelme
71M. Saligari75:29:37+1:21:11MG-Technogym
72P. Hervé75:30:08+1:21:42Festina
73M. Donati75:30:19+1:21:53Saeco
74M. Zen75:31:44+1:23:18Roslotto-ZG Mobili
75P. Lanfranchi75:32:39+1:24:13Mapei
76J. Aguirre75:32:52+1:24:26Kelme
77E. Dekker75:33:55+1:25:29Rabobank
78F. Vanzella75:34:40+1:26:14Motorola
79F. Muñoz75:34:46+1:26:20Kelme
80E. Zabel75:36:26+1:28:00Telekom
81O. Pelliccioli75:36:30+1:28:04Carrera
82F. Lemarchand75:36:40+1:28:14Gan
83P. Fornaciari75:37:01+1:28:35Saeco
84D. Nelissen75:37:14+1:28:48Rabobank
85N. Stephens75:37:29+1:29:03ONCE
86M. Piccoli75:37:32+1:29:06Brescialat
87R. Järmann75:38:50+1:30:24MG-Technogym
88D. Abduzhaparov75:38:54+1:30:28Refin
89R. Aldag75:41:08+1:32:42Telekom
90M. Alonso75:41:26+1:33:00Banesto
91S. Uslamin75:41:27+1:33:01Refin
92J. Heppner75:41:48+1:33:22Telekom
93J. Museeuw75:42:23+1:33:57Mapei
94J. Uriarte75:42:46+1:34:20Banesto
95F. Simon75:43:44+1:35:18Gan
96R. Brasi75:46:51+1:38:25Polti
97F. Cabello75:48:18+1:39:52Kelme
98F. Frattini75:49:35+1:41:09Gewiss
99J. González75:50:13+1:41:47Kelme
100S. Sunderland75:50:27+1:42:01Lotto
101C. Henn75:51:20+1:42:54Telekom
102T. Laurent75:52:43+1:44:17Agrigel-La Creuse
103O. Pumar75:52:47+1:44:21Brescialat
104C. Frattini75:52:48+1:44:22Brescialat
105B. Holm75:53:34+1:45:08Telekom
106J. Vidal75:54:21+1:45:55Kelme
107F. Moncassin75:54:24+1:45:58Gan
108C. Salvato75:55:48+1:47:22Refin
109F. Guesdon75:56:52+1:48:26Polti
110B. Boscardin75:57:29+1:49:03Festina
111F. Roscioli76:00:02+1:51:36Refin
112B. Voskamp76:02:30+1:54:04TVM
113M. Lietti76:04:10+1:55:44MG-Technogym
114W. Peeters76:07:42+1:59:16Mapei
115A. Baronti76:08:54+2:00:28Panaria
116G. Talmant76:10:38+2:02:12Aubervilliers
117P. Van Petegem76:10:56+2:02:30TVM
118T. Gouvenou76:13:05+2:04:39Aubervilliers
119J. Durand76:14:19+2:05:53Agrigel-La Creuse
120G. de Vries76:16:38+2:08:12Polti
121F. Andreu76:16:39+2:08:13Motorola
122D. Bottaro76:19:54+2:11:28Gewiss
123P. Van Hyfte76:20:48+2:12:22Lotto
124T. Steinhauser76:21:16+2:12:50Refin
125J. Colotti76:21:52+2:13:26Agrigel-La Creuse
126I. Cerioli76:22:32+2:14:06Gewiss
127P. Farazijn76:25:31+2:17:05Lotto
128N. Mattan76:27:44+2:19:18Lotto
129M. Wauters76:30:12+2:21:46Lotto
130M. Chiesa76:30:33+2:22:07Carrera
131S. Biasci76:36:00+2:27:34Saeco
132E. Poli76:47:37+2:39:11Saeco
133J. Blijlevens76:48:09+2:39:43TVM
134J. Masdupuy77:03:40+2:55:14Agrigel-La Creuse
Ploegenklassement etappe
PosTeam TijdTijdsverschilPunten
1Festina14:52:07(14)
2Mapei14:55:43+3:36(33)
3Telekom14:55:45+3:38(30)
4Kelme15:03:37+11:30(67)
5Roslotto-ZG Mobili15:04:24+12:17(68)
6Panaria15:10:10+18:03(94)
7Rabobank15:11:49+19:42(100)
8Carrera15:11:52+19:45(100)
9Refin15:11:53+19:46(109)
10TVM15:12:41+20:34(110)
11Polti15:14:23+22:16(113)
12ONCE15:14:36+22:29(116)
13Gewiss15:15:56+23:49(133)
14Motorola15:16:17+24:10(128)
15Banesto15:17:13+25:06(133)
16MG-Technogym15:19:16+27:09(141)
17Gan15:19:27+27:20(141)
18Lotto15:32:06+39:59(227)
19Saeco15:36:32+44:25(250)
20Agrigel-La Creuse15:37:20+45:13(236)
21Aubervilliers15:37:24+45:17(258)
22Brescialat15:50:09+58:02(291)
Ploegenklassement totaal
PosTeam TijdTijdsverschilPunten
1Mapei222:41:42(1052)
2Festina222:42:02+0:20(1101)
3Telekom222:42:35+0:53(988)
4Rabobank223:03:50+22:08(1274)
5ONCE223:14:44+33:02(1905)
6TVM223:15:19+33:37(1557)
7Roslotto-ZG Mobili223:19:08+37:26(1337)
8Banesto223:48:07+1:06:25(2715)
9Polti223:53:29+1:11:47(2051)
10MG-Technogym224:03:22+1:21:40(1497)
11Kelme224:23:07+1:41:25(3517)
12Gewiss224:28:03+1:46:21(2347)
13Carrera224:34:55+1:53:13(2236)
14Refin224:55:21+2:13:39(2363)
15Motorola224:56:57+2:15:15(2799)
16Gan225:10:44+2:29:02(1618)
17Panaria225:21:04+2:39:22(2816)
18Saeco225:46:53+3:05:11(2777)
19Aubervilliers226:33:11+3:51:29(3097)
20Lotto226:54:42+4:13:00(3117)
21Brescialat226:57:02+4:15:20(3189)
22Agrigel-La Creuse226:58:58+4:17:16(3960)
Meeste plaatsen gestegen in de etappe
RennerGestegen
V. Fois20
F. Muñoz16
J. Aguirre15
T. Bourguignon12
F. Etxabe11
P. Lanfranchi11
C. Vasseur10
J. Castelblanco10
S. Sunderland10
B. Thibout9
D. Abduzhaparov8
A. Tafi7
A. Ferrigato7
M. Saligari7
F. Lemarchand7
Meeste plaatsen gedaald in de etappe
RennerGedaald
M. Donati12
P. Hervé12
P. Indurain12
M. Piccoli11
D. Nelissen10
P. Fornaciari10
O. Pelliccioli10
E. Zabel10
F. Vanzella10
E. Dekker10
C. Moreau9
V. Aparicio9
J. Heppner8
M. Alonso8
R. Aldag8