Stand in het algemeen klassement

P
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21

Het is een tijdrovend karwei om al deze getallen te controleren op fouten. Sommige tijden zijn in het rood weergegeven, dit is om mij te helpen fouten te identificeren. Als het in het rood staat, wil het niet zeggen dat het per se fout is, maar dat het fout kan zijn en dus controle nodig is. Zie het overzicht van renners waarvan hun eindtijd in 1996 niet klopt.

Algemeen klassement

Na etappe 15 in 1996.

Ploegenklassement
Puntenklassement
Bergklassement
Jongerenklassement
Strijdlustklassement

Afstand: 177 km. Type: vlak. Datum: 15 Jul 1996

Snelheid: 44.961 km/h (in database), 45.217 km/h (berekend uit tijd en afstand)

Etappe-uitslag
Etappe-uitslagen zoals hierboven zijn gebaseerd op de informatie van memoire du cyclisme, na verbetering van enkele fouten (niet noodzakelijk in bovenstaande tabel). Desondanks kunnen hier nog onjuistheden in staan.
PosNaamTijdVerschilTeam
1 M. Podenzana3:54:52Carrera
2 G. Guerini3:55:29+0:37Polti
3 P. Van Petegem3:55:42+0:50TVM
4 M. Bartoli3:55:42+0:50MG-Technogym
5 F. Lemarchand3:56:08+1:16Gan
6 N. Stephens3:56:33+1:41ONCE
7 F. Moncassin4:00:30+5:38Gan
8 F. Baldato4:00:30+5:38MG-Technogym
9 E. Zabel4:00:30+5:38Telekom
10 A. Ferrigato4:00:30+5:38Roslotto-ZG Mobili
11 D. Abduzhaparov4:00:30+5:38Refin
12 I. Cerioli4:00:30+5:38Gewiss
13 G. Talmant4:00:30+5:38Aubervilliers
14 T. Gouvenou4:00:30+5:38Aubervilliers
15 F. Simon4:00:30+5:38Gan
16 P. Fornaciari4:00:30+5:38Saeco
17 A. Tchmil4:00:30+5:38Lotto
18 A. Baronti4:00:30+5:38Panaria
19 J. Colotti4:00:30+5:38Agrigel-La Creuse
20 J. Masdupuy4:00:30+5:38Agrigel-La Creuse
21 V. Fois4:00:30+5:38Panaria
22 M. Piccoli4:00:30+5:38Brescialat
23 R. Järmann4:00:30+5:38MG-Technogym
24 N. Mattan4:00:30+5:38Lotto
25 V. Ekimov4:00:30+5:38Rabobank
26 M. Siboni4:00:30+5:38Carrera
27 W. Peeters4:00:30+5:38Mapei
28 B. Holm4:00:30+5:38Telekom
29 R. Virenque4:00:30+5:38Festina
30 L. Roux4:00:30+5:38TVM
31 S. Biasci4:00:30+5:38Saeco
32 S. Sunderland4:00:30+5:38Lotto
33 M. Lelli4:00:30+5:38Saeco
34 E. Dekker4:00:30+5:38Rabobank
35 A. Olano4:00:30+5:38Mapei
36 J. Uriarte4:00:30+5:38Banesto
37 B. Voskamp4:00:30+5:38TVM
38 C. Vasseur4:00:30+5:38Gan
39 J. Castelblanco4:00:30+5:38Kelme
40 F. Frattini4:00:30+5:38Gewiss
41 A. Tafi4:00:30+5:38Mapei
42 B. Riis4:00:30+5:38Telekom
43 F. Guesdon4:00:30+5:38Polti
44 T. Rominger4:00:30+5:38Mapei
45 A. González4:00:30+5:38Mapei
46 F. Roscioli4:00:30+5:38Refin
47 L. Leblanc4:00:30+5:38Polti
48 B. Hamburger4:00:30+5:38TVM
49 E. Berzin4:00:30+5:38Gewiss
50 D. Perona4:00:30+5:38Gewiss
51 L. Dufaux4:00:30+5:38Festina
52 J. Ullrich4:00:30+5:38Telekom
53 C. Moreau4:00:30+5:38Festina
54 R. Sørensen4:00:30+5:38Rabobank
55 P. Ugrumov4:00:30+5:38Roslotto-ZG Mobili
56 U. Bölts4:00:30+5:38Telekom
57 M. Boogerd4:00:30+5:38Rabobank
58 B. Cenghialta4:00:30+5:38Gewiss
59 F. Escartin4:00:30+5:38Kelme
60 J. Heppner4:00:30+5:38Telekom
61 L. Brochard4:00:30+5:38Festina
62 J. Sierra4:00:30+5:38ONCE
63 M. Fondriest4:00:30+5:38Roslotto-ZG Mobili
64 C. Chiappucci4:00:30+5:38Carrera
65 T. Bourguignon4:00:30+5:38Aubervilliers
66 B. Boscardin4:00:30+5:38Festina
67 P. Richard4:00:30+5:38MG-Technogym
68 J. Aguirre4:00:30+5:38Kelme
69 P. Hervé4:00:30+5:38Festina
70 P. Indurain4:00:30+5:38Banesto
71 H. Díaz4:00:30+5:38ONCE
72 G. de Vries4:00:30+5:38Polti
73 M. Lietti4:00:30+5:38MG-Technogym
74 L. Piepoli4:00:30+5:38Refin
75 C. Salvato4:00:30+5:38Refin
76 P. Luttenberger4:00:30+5:38Carrera
77 M. Chiesa4:00:30+5:38Carrera
78 M. Mauri4:00:30+5:38ONCE
79 C. Boardman4:00:30+5:38Gan
80 T. Steinhauser4:00:30+5:38Refin
81 C. Henn4:00:30+5:38Telekom
82 M. Wauters4:00:30+5:38Lotto
83 T. Laurent4:00:30+5:38Agrigel-La Creuse
84 M. Saligari4:00:30+5:38MG-Technogym
85 S. Uslamin4:00:30+5:38Refin
86 O. Pelliccioli4:00:30+5:38Carrera
87 P. Farazijn4:00:30+5:38Lotto
88 M. Indurain4:00:30+5:38Banesto
89 M. Alonso4:00:30+5:38Banesto
90 O. Rodriguis4:00:30+5:38Banesto
91 M. Fincato4:00:30+5:38Roslotto-ZG Mobili
92 R. Brasi4:00:30+5:38Polti
93 M. Zen4:00:30+5:38Roslotto-ZG Mobili
94 F. Muñoz4:00:30+5:38Kelme
95 J. Arrieta4:00:30+5:38Banesto
96 M. Gualdi4:00:30+5:38Polti
97 F. Cabello4:00:30+5:38Kelme
98 B. Thibout4:00:30+5:38Motorola
99 M. den Bakker4:00:30+5:38TVM
100 J. González4:00:30+5:38Kelme
101 J. Skibby4:00:30+5:38TVM
102 J. Blijlevens4:00:30+5:38TVM
103 S. Cattai4:00:30+5:38Roslotto-ZG Mobili
104 P. Van Hyfte4:00:30+5:38Lotto
105 R. Aldag4:00:30+5:38Telekom
106 F. Andreu4:00:30+5:38Motorola
107 V. Aparicio4:00:30+5:38Banesto
108 P. Lanfranchi4:00:30+5:38Mapei
109 P. Savoldelli4:00:30+5:38Roslotto-ZG Mobili
110 D. Rous4:00:30+5:38Gan
111 C. Frattini4:00:30+5:38Brescialat
112 J. Museeuw4:00:30+5:38Mapei
113 F. Etxabe4:00:30+5:38Mapei
114 O. Pumar4:00:30+5:38Brescialat
115 J. Montoya4:00:30+5:38Motorola
116 D. Bottaro4:00:30+5:38Gewiss
117 J. Jiménez4:00:30+5:38Banesto
118 M. Donati4:00:30+5:38Saeco
119 F. García4:00:30+5:38Festina
120 J. Vidal4:00:30+5:38Kelme
121 L. Madouas4:00:30+5:38Motorola
122 M. Fernández4:00:30+5:38Mapei
123 A. Garmendia4:00:30+5:38ONCE
124 A. Zülle4:00:30+5:38ONCE
125 E. Poli4:00:30+5:38Saeco
126 O. Camenzind4:00:30+5:38Panaria
127 J. Bourgeot4:00:30+5:38Agrigel-La Creuse
128 A. Bertolini4:00:30+5:38Brescialat
129 D. Nelissen4:00:30+5:38Rabobank
130 W. Belli4:00:30+5:38Panaria
131 E. Breukink4:00:30+5:38Rabobank
132 P. Jonker4:00:30+5:38ONCE
133 F. Vanzella4:00:30+5:38Motorola
134 A. Elli4:00:30+5:38MG-Technogym
135 J. Durand4:00:30+5:38Agrigel-La Creuse
Algemeen klassement
Bovenstaande informatie is zelf uitgerekend aan de hand van de beschikbare etappe-uitslagen, bonificaties en straffen. Door dit te vergelijken met officiële uitslagen heb ik kunnen vaststellen in welke jaren ik nog informatie mis, en ik streef ernaar om deze informatie boven water te krijgen.
PosNaamTijdVerschilTeam
1B. Riis69:12:10Telekom
2A. Olano69:13:06+0:56Mapei
3E. Berzin69:13:18+1:08Gewiss
4T. Rominger69:13:31+1:21Mapei
5J. Ullrich69:14:16+2:06Telekom
6P. Luttenberger69:14:48+2:38Carrera
7R. Virenque69:15:26+3:16Festina
8M. Indurain69:16:48+4:38Banesto
9L. Dufaux69:17:13+5:03Festina
10F. Escartin69:17:27+5:17Kelme
11P. Ugrumov69:18:05+5:55Roslotto-ZG Mobili
12B. Hamburger69:18:48+6:38TVM
13L. Leblanc69:18:57+6:47Polti
14U. Bölts69:21:21+9:11Telekom
15M. Fernández69:21:41+9:31Mapei
16L. Piepoli69:22:14+10:04Refin
17A. Zülle69:23:55+11:45ONCE
18A. Garmendia69:24:35+12:25ONCE
19V. Ekimov69:27:20+15:10Rabobank
20S. Cattai69:30:13+18:03Roslotto-ZG Mobili
21M. Fincato69:32:25+20:15Roslotto-ZG Mobili
22P. Jonker69:33:10+21:00ONCE
23L. Brochard69:33:31+21:21Festina
24L. Madouas69:33:48+21:38Motorola
25J. Skibby69:35:07+22:57TVM
26M. Bartoli69:35:25+23:15MG-Technogym
27A. González69:36:26+24:16Mapei
28A. Elli69:36:44+24:34MG-Technogym
29M. Boogerd69:39:54+27:44Rabobank
30J. Arrieta69:44:13+32:03Banesto
31C. Boardman69:45:30+33:20Gan
32R. Sørensen69:48:57+36:47Rabobank
33M. Mauri69:49:03+36:53ONCE
34J. Sierra69:49:12+37:02ONCE
35M. Lelli69:50:22+38:12Saeco
36G. Guerini69:51:36+39:26Polti
37M. Gualdi69:52:03+39:53Polti
38P. Richard69:52:56+40:46MG-Technogym
39O. Camenzind69:54:12+42:02Panaria
40L. Roux69:57:20+45:10TVM
41E. Breukink69:58:09+45:59Rabobank
42P. Indurain70:01:24+49:14Banesto
43H. Díaz70:02:46+50:36ONCE
44C. Chiappucci70:02:49+50:39Carrera
45J. Jiménez70:03:04+50:54Banesto
46O. Rodriguis70:03:19+51:09Banesto
47V. Aparicio70:03:33+51:23Banesto
48F. García70:05:23+53:13Festina
49P. Savoldelli70:05:43+53:33Roslotto-ZG Mobili
50A. Tafi70:05:46+53:36Mapei
51W. Belli70:07:17+55:07Panaria
52C. Moreau70:07:43+55:33Festina
53J. Bourgeot70:08:35+56:25Agrigel-La Creuse
54M. Fondriest70:09:33+57:23Roslotto-ZG Mobili
55B. Cenghialta70:10:25+58:15Gewiss
56J. Montoya70:10:47+58:37Motorola
57F. Etxabe70:11:06+58:56Mapei
58D. Rous70:11:47+59:37Gan
59M. den Bakker70:12:00+59:50TVM
60P. Hervé70:13:25+1:01:15Festina
61M. Donati70:13:36+1:01:26Saeco
62F. Baldato70:13:59+1:01:49MG-Technogym
63M. Siboni70:14:35+1:02:25Carrera
64D. Perona70:16:06+1:03:56Gewiss
65M. Podenzana70:16:24+1:04:14Carrera
66B. Thibout70:16:48+1:04:38Motorola
67E. Dekker70:17:12+1:05:02Rabobank
68F. Vanzella70:17:57+1:05:47Motorola
69A. Ferrigato70:19:33+1:07:23Roslotto-ZG Mobili
70E. Zabel70:19:43+1:07:33Telekom
71O. Pelliccioli70:19:47+1:07:37Carrera
72A. Tchmil70:19:56+1:07:46Lotto
73P. Fornaciari70:20:18+1:08:08Saeco
74D. Nelissen70:20:31+1:08:21Rabobank
75M. Piccoli70:20:49+1:08:39Brescialat
76T. Bourguignon70:21:16+1:09:06Aubervilliers
77M. Zen70:21:24+1:09:14Roslotto-ZG Mobili
78M. Saligari70:21:26+1:09:16MG-Technogym
79C. Vasseur70:23:53+1:11:43Gan
80J. Castelblanco70:24:09+1:11:59Kelme
81R. Aldag70:24:25+1:12:15Telekom
82M. Alonso70:24:43+1:12:33Banesto
83R. Järmann70:24:53+1:12:43MG-Technogym
84J. Heppner70:25:05+1:12:55Telekom
85V. Fois70:25:43+1:13:33Panaria
86P. Lanfranchi70:25:46+1:13:36Mapei
87J. Uriarte70:26:03+1:13:53Banesto
88N. Stephens70:26:10+1:14:00ONCE
89F. Lemarchand70:27:57+1:15:47Gan
90J. Museeuw70:28:26+1:16:16Mapei
91J. Aguirre70:29:45+1:17:35Kelme
92R. Brasi70:30:08+1:17:58Polti
93F. Cabello70:31:35+1:19:25Kelme
94S. Uslamin70:32:09+1:19:59Refin
95F. Muñoz70:32:18+1:20:08Kelme
96D. Abduzhaparov70:33:32+1:21:22Refin
97F. Simon70:33:53+1:21:43Gan
98C. Henn70:34:37+1:22:27Telekom
99F. Frattini70:35:38+1:23:28Gewiss
100T. Laurent70:36:00+1:23:50Agrigel-La Creuse
101O. Pumar70:36:04+1:23:54Brescialat
102C. Frattini70:36:05+1:23:55Brescialat
103B. Holm70:36:51+1:24:41Telekom
104J. Vidal70:37:38+1:25:28Kelme
105F. Moncassin70:37:41+1:25:31Gan
106J. González70:37:55+1:25:45Kelme
107C. Salvato70:39:05+1:26:55Refin
108F. Guesdon70:40:09+1:27:59Polti
109B. Boscardin70:40:46+1:28:36Festina
110S. Sunderland70:41:57+1:29:47Lotto
111B. Voskamp70:45:47+1:33:37TVM
112M. Lietti70:47:27+1:35:17MG-Technogym
113F. Roscioli70:48:43+1:36:33Refin
114W. Peeters70:53:45+1:41:35Mapei
115G. Talmant70:53:55+1:41:45Aubervilliers
116P. Van Petegem70:54:13+1:42:03TVM
117T. Gouvenou70:56:22+1:44:12Aubervilliers
118A. Baronti70:57:35+1:45:25Panaria
119A. Bertolini70:58:47+1:46:37Brescialat
120G. de Vries70:59:55+1:47:45Polti
121F. Andreu71:02:42+1:50:32Motorola
122J. Durand71:03:00+1:50:50Agrigel-La Creuse
123D. Bottaro71:03:11+1:51:01Gewiss
124P. Van Hyfte71:04:05+1:51:55Lotto
125J. Colotti71:05:09+1:52:59Agrigel-La Creuse
126I. Cerioli71:05:49+1:53:39Gewiss
127P. Farazijn71:08:48+1:56:38Lotto
128N. Mattan71:11:01+1:58:51Lotto
129T. Steinhauser71:11:58+1:59:48Refin
130M. Wauters71:13:29+2:01:19Lotto
131M. Chiesa71:13:50+2:01:40Carrera
132S. Biasci71:19:17+2:07:07Saeco
133E. Poli71:30:54+2:18:44Saeco
134J. Blijlevens71:31:26+2:19:16TVM
135J. Masdupuy71:46:57+2:34:47Agrigel-La Creuse
Ploegenklassement etappe
PosTeam TijdTijdsverschilPunten
1Carrera11:55:52(91)
2Polti11:56:29+0:37(92)
3MG-Technogym11:56:42+0:50(35)
4TVM11:56:42+0:50(70)
5Gan11:57:08+1:16(27)
6ONCE11:57:33+1:41(139)
7Lotto12:01:30+5:38(73)
8Telekom12:01:30+5:38(79)
9Saeco12:01:30+5:38(80)
10Aubervilliers12:01:30+5:38(92)
11Gewiss12:01:30+5:38(101)
12Mapei12:01:30+5:38(103)
13Rabobank12:01:30+5:38(113)
14Agrigel-La Creuse12:01:30+5:38(122)
15Roslotto-ZG Mobili12:01:30+5:38(128)
16Refin12:01:30+5:38(131)
17Festina12:01:30+5:38(133)
18Panaria12:01:30+5:38(165)
19Kelme12:01:30+5:38(166)
20Banesto12:01:30+5:38(194)
21Brescialat12:01:30+5:38(247)
22Motorola12:01:30+5:38(319)
Ploegenklassement totaal
PosTeam TijdTijdsverschilPunten
1Mapei207:45:59(1019)
2Telekom207:46:50+0:51(958)
3Festina207:49:55+3:56(1087)
4Rabobank207:52:01+6:02(1174)
5ONCE208:00:08+14:09(1789)
6TVM208:02:45+16:46(1447)
7Roslotto-ZG Mobili208:14:44+28:45(1269)
8Banesto208:30:54+44:55(2582)
9Polti208:39:06+53:07(1938)
10MG-Technogym208:44:06+58:07(1356)
11Gewiss209:12:07+1:26:08(2214)
12Kelme209:19:30+1:33:31(3450)
13Carrera209:23:03+1:37:04(2136)
14Motorola209:40:40+1:54:41(2671)
15Refin209:43:28+1:57:29(2254)
16Gan209:51:17+2:05:18(1477)
17Saeco210:10:31+2:24:32(2527)
18Panaria210:10:54+2:24:55(2722)
19Aubervilliers210:55:47+3:09:48(2839)
20Brescialat211:07:03+3:21:04(2898)
21Agrigel-La Creuse211:21:38+3:35:39(3724)
22Lotto211:22:36+3:36:37(2890)
Meeste plaatsen gestegen in de etappe
RennerGestegen
M. Podenzana14
F. Lemarchand7
P. Van Petegem4
M. Bartoli3
G. Guerini3
N. Stephens3
S. Biasci2
E. Poli2
J. Blijlevens2
J. Masdupuy2
F. Baldato1
M. Siboni1
D. Perona1
C. Vasseur1
J. Castelblanco1
Meeste plaatsen gedaald in de etappe
RennerGedaald
J. Aguirre1
J. Museeuw1
O. Camenzind1
P. Richard1
M. Gualdi1
M. Boogerd1
A. Elli1
A. González1