Stand in het algemeen klassement

P
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21

Het is een tijdrovend karwei om al deze getallen te controleren op fouten. Sommige tijden zijn in het rood weergegeven, dit is om mij te helpen fouten te identificeren. Als het in het rood staat, wil het niet zeggen dat het per se fout is, maar dat het fout kan zijn en dus controle nodig is. Zie het overzicht van renners waarvan hun eindtijd in 1996 niet klopt.

Algemeen klassement

Na etappe 13 in 1996.

Ploegenklassement
Puntenklassement
Bergklassement
Jongerenklassement
Strijdlustklassement

Afstand: 177 km. Type: medium. Datum: 13 Jul 1996

Snelheid: 43.536 km/h (in database), 43.536 km/h (berekend uit tijd en afstand)

Etappe-uitslag
Etappe-uitslagen zoals hierboven zijn gebaseerd op de informatie van memoire du cyclisme, na verbetering van enkele fouten (niet noodzakelijk in bovenstaande tabel). Desondanks kunnen hier nog onjuistheden in staan.
PosNaamTijdVerschilTeam
1 R. Sørensen4:03:56Rabobank
2 O. Rodriguis4:03:56Banesto
3 R. Virenque4:03:56Festina
4 L. Leblanc4:03:58+0:02Polti
5 P. Savoldelli4:04:07+0:11Roslotto-ZG Mobili
6 M. Indurain4:04:19+0:23Banesto
7 C. Boardman4:04:19+0:23Gan
8 L. Brochard4:04:19+0:23Festina
9 L. Dufaux4:04:19+0:23Festina
10 A. Olano4:04:19+0:23Mapei
11 B. Riis4:04:19+0:23Telekom
12 P. Luttenberger4:04:19+0:23Carrera
13 P. Jonker4:04:19+0:23ONCE
14 L. Piepoli4:04:19+0:23Refin
15 M. Bartoli4:04:31+0:35MG-Technogym
16 B. Hamburger4:04:47+0:51TVM
17 J. Ullrich4:04:47+0:51Telekom
18 U. Bölts4:04:47+0:51Telekom
19 T. Rominger4:04:47+0:51Mapei
20 F. Escartin4:04:47+0:51Kelme
21 C. Chiappucci4:04:47+0:51Carrera
22 E. Berzin4:04:47+0:51Gewiss
23 A. Tafi4:04:47+0:51Mapei
24 P. Ugrumov4:04:47+0:51Roslotto-ZG Mobili
25 M. Fernández4:05:30+1:34Mapei
26 D. Abduzhaparov4:06:19+2:23Refin
27 G. Guerini4:07:08+3:12Polti
28 S. Cattai4:07:08+3:12Roslotto-ZG Mobili
29 A. Garmendia4:07:31+3:35ONCE
30 A. González4:07:31+3:35Mapei
31 L. Roux4:07:31+3:35TVM
32 V. Poulnikov4:07:31+3:35TVM
33 F. Etxabe4:07:31+3:35Mapei
34 V. Ekimov4:07:31+3:35Rabobank
35 D. Perona4:07:31+3:35Gewiss
36 M. Fincato4:07:31+3:35Roslotto-ZG Mobili
37 A. Elli4:07:31+3:35MG-Technogym
38 L. Madouas4:07:31+3:35Motorola
39 A. Zülle4:07:31+3:35ONCE
40 J. Sierra4:09:45+5:49ONCE
41 E. Breukink4:09:45+5:49Rabobank
42 T. Bourguignon4:09:45+5:49Aubervilliers
43 J. Aguirre4:09:45+5:49Kelme
44 P. Lanfranchi4:09:45+5:49Mapei
45 O. Camenzind4:09:45+5:49Panaria
46 M. Lelli4:09:45+5:49Saeco
47 D. Rous4:09:45+5:49Gan
48 M. den Bakker4:09:45+5:49TVM
49 F. Muñoz4:09:45+5:49Kelme
50 J. Arrieta4:09:45+5:49Banesto
51 M. Fondriest4:09:45+5:49Roslotto-ZG Mobili
52 C. Vasseur4:09:45+5:49Gan
53 P. Indurain4:09:45+5:49Banesto
54 M. Mauri4:09:45+5:49ONCE
55 M. Saligari4:09:45+5:49MG-Technogym
56 B. Cenghialta4:09:45+5:49Gewiss
57 J. Castelblanco4:09:45+5:49Kelme
58 M. Siboni4:09:45+5:49Carrera
59 F. Simon4:09:45+5:49Gan
60 F. Lemarchand4:09:45+5:49Gan
61 M. Podenzana4:09:45+5:49Carrera
62 J. Bourgeot4:09:45+5:49Agrigel-La Creuse
63 F. García4:09:45+5:49Festina
64 M. Gualdi4:09:45+5:49Polti
65 A. Tchmil4:09:45+5:49Lotto
66 O. Pelliccioli4:09:45+5:49Carrera
67 F. Roscioli4:11:31+7:35Refin
68 M. Boogerd4:11:43+7:47Rabobank
69 B. Thibout4:11:43+7:47Motorola
70 L. Genty4:12:27+8:31Aubervilliers
71 C. Salvato4:15:00+11:04Refin
72 P. Fornaciari4:15:00+11:04Saeco
73 V. Fois4:15:00+11:04Panaria
74 W. Peeters4:15:00+11:04Mapei
75 F. Frattini4:15:00+11:04Gewiss
76 J. Vidal4:15:00+11:04Kelme
77 C. Moreau4:15:00+11:04Festina
78 M. Donati4:15:00+11:04Saeco
79 S. Sunderland4:15:00+11:04Lotto
80 T. Steinhauser4:15:00+11:04Refin
81 M. Zen4:15:00+11:04Roslotto-ZG Mobili
82 N. Stephens4:15:00+11:04ONCE
83 H. Díaz4:15:00+11:04ONCE
84 A. Ferrigato4:15:00+11:04Roslotto-ZG Mobili
85 J. Montoya4:15:00+11:04Motorola
86 F. Baldato4:15:00+11:04MG-Technogym
87 A. Bertolini4:15:00+11:04Brescialat
88 F. Vanzella4:15:00+11:04Motorola
89 G. Talmant4:15:00+11:04Aubervilliers
90 P. Richard4:15:00+11:04MG-Technogym
91 J. Skibby4:15:00+11:04TVM
92 J. González4:15:07+11:11Kelme
93 J. Jiménez4:16:25+12:29Banesto
94 M. Piccoli4:18:04+14:08Brescialat
95 M. Lesniewski4:18:04+14:08Aubervilliers
96 E. Zabel4:18:04+14:08Telekom
97 J. Museeuw4:18:04+14:08Mapei
98 N. Mattan4:18:04+14:08Lotto
99 J. Colotti4:18:04+14:08Agrigel-La Creuse
100 G. de Vries4:18:04+14:08Polti
101 C. Frattini4:18:04+14:08Brescialat
102 R. Järmann4:18:04+14:08MG-Technogym
103 W. Belli4:18:04+14:08Panaria
104 B. Voskamp4:18:04+14:08TVM
105 E. Dekker4:18:04+14:08Rabobank
106 A. Baronti4:18:04+14:08Panaria
107 B. Boscardin4:18:04+14:08Festina
108 P. Van Hyfte4:18:04+14:08Lotto
109 M. Alonso4:18:04+14:08Banesto
110 F. Cabello4:18:04+14:08Kelme
111 T. Gouvenou4:18:04+14:08Aubervilliers
112 J. Uriarte4:18:04+14:08Banesto
113 F. Guesdon4:18:04+14:08Polti
114 P. Hervé4:18:04+14:08Festina
115 R. Brasi4:18:04+14:08Polti
116 V. Aparicio4:18:04+14:08Banesto
117 B. Holm4:18:04+14:08Telekom
118 O. Pumar4:18:04+14:08Brescialat
119 R. Aldag4:18:04+14:08Telekom
120 J. Masdupuy4:18:04+14:08Agrigel-La Creuse
121 J. Heppner4:18:04+14:08Telekom
122 F. Moncassin4:18:04+14:08Gan
123 M. Chiesa4:18:04+14:08Carrera
124 P. Van Petegem4:18:04+14:08TVM
125 I. Cerioli4:18:04+14:08Gewiss
126 M. Della Vedova4:18:04+14:08Brescialat
127 D. Bottaro4:19:11+15:15Gewiss
128 F. Andreu4:19:11+15:15Motorola
129 G. Hincapie4:19:11+15:15Motorola
130 T. Laurent4:22:42+18:46Agrigel-La Creuse
131 F. Bouyer4:22:42+18:46Agrigel-La Creuse
132 J. Durand4:22:42+18:46Agrigel-La Creuse
133 M. Wauters4:22:42+18:46Lotto
134 P. Farazijn4:22:42+18:46Lotto
135 S. Uslamin4:22:42+18:46Refin
136 C. Henn4:22:42+18:46Telekom
137 J. Blijlevens4:22:42+18:46TVM
138 D. Nelissen4:22:42+18:46Rabobank
139 M. Lietti4:22:42+18:46MG-Technogym
140 D. Imanaka4:22:42+18:46Polti
141 E. Poli4:22:42+18:46Saeco
142 S. Biasci4:22:42+18:46Saeco
143 T. Fleischer4:22:42+18:46Lotto
Algemeen klassement
Bovenstaande informatie is zelf uitgerekend aan de hand van de beschikbare etappe-uitslagen, bonificaties en straffen. Door dit te vergelijken met officiële uitslagen heb ik kunnen vaststellen in welke jaren ik nog informatie mis, en ik streef ernaar om deze informatie boven water te krijgen.
PosNaamTijdVerschilTeam
1B. Riis61:00:18Telekom
2A. Olano61:01:14+0:56Mapei
3E. Berzin61:01:26+1:08Gewiss
4T. Rominger61:01:39+1:21Mapei
5J. Ullrich61:02:24+2:06Telekom
6P. Luttenberger61:02:56+2:38Carrera
7R. Virenque61:03:34+3:16Festina
8M. Indurain61:04:56+4:38Banesto
9L. Dufaux61:05:21+5:03Festina
10F. Escartin61:05:35+5:17Kelme
11P. Ugrumov61:06:13+5:55Roslotto-ZG Mobili
12L. Leblanc61:07:05+6:47Polti
13U. Bölts61:09:29+9:11Telekom
14M. Fernández61:09:43+9:25Mapei
15L. Piepoli61:10:22+10:04Refin
16B. Hamburger61:11:18+11:00TVM
17A. Zülle61:11:57+11:39ONCE
18A. Garmendia61:12:37+12:19ONCE
19V. Ekimov61:15:22+15:04Rabobank
20S. Cattai61:18:57+18:39Roslotto-ZG Mobili
21M. Fincato61:20:27+20:09Roslotto-ZG Mobili
22P. Jonker61:21:12+20:54ONCE
23L. Brochard61:21:43+21:25Festina
24J. Skibby61:23:42+23:24TVM
25A. González61:24:28+24:10Mapei
26A. Elli61:24:46+24:28MG-Technogym
27L. Madouas61:26:40+26:22Motorola
28M. Boogerd61:27:56+27:38Rabobank
29M. Bartoli61:28:15+27:57MG-Technogym
30J. Arrieta61:32:21+32:03Banesto
31C. Boardman61:33:32+33:14Gan
32V. Poulnikov61:34:39+34:21TVM
33R. Sørensen61:36:59+36:41Rabobank
34M. Mauri61:37:05+36:47ONCE
35J. Sierra61:37:14+36:56ONCE
36M. Lelli61:38:24+38:06Saeco
37P. Richard61:39:44+39:26MG-Technogym
38O. Camenzind61:42:14+41:56Panaria
39G. Guerini61:44:39+44:21Polti
40M. Gualdi61:44:57+44:39Polti
41L. Roux61:45:28+45:10TVM
42E. Breukink61:45:53+45:35Rabobank
43P. Indurain61:49:26+49:08Banesto
44J. Jiménez61:49:57+49:39Banesto
45O. Rodriguis61:50:07+49:49Banesto
46H. Díaz61:50:48+50:30ONCE
47C. Chiappucci61:50:51+50:33Carrera
48V. Aparicio61:51:14+50:56Banesto
49F. García61:53:25+53:07Festina
50P. Savoldelli61:53:45+53:27Roslotto-ZG Mobili
51W. Belli61:54:05+53:47Panaria
52A. Tafi61:54:32+54:14Mapei
53J. Bourgeot61:55:23+55:05Agrigel-La Creuse
54C. Moreau61:55:51+55:33Festina
55J. Montoya61:57:35+57:17Motorola
56M. Fondriest61:57:41+57:23Roslotto-ZG Mobili
57M. den Bakker61:58:48+58:30TVM
58B. Cenghialta61:59:00+58:42Gewiss
59F. Etxabe61:59:08+58:50Mapei
60P. Hervé62:00:13+59:55Festina
61M. Donati62:00:24+1:00:06Saeco
62L. Genty62:00:42+1:00:24Aubervilliers
63F. Baldato62:02:07+1:01:49MG-Technogym
64M. Siboni62:02:37+1:02:19Carrera
65D. Perona62:04:08+1:03:50Gewiss
66F. Vanzella62:04:25+1:04:07Motorola
67D. Rous62:04:32+1:04:14Gan
68B. Thibout62:04:50+1:04:32Motorola
69E. Dekker62:05:14+1:04:56Rabobank
70A. Tchmil62:06:44+1:06:26Lotto
71D. Nelissen62:06:45+1:06:27Rabobank
72P. Fornaciari62:07:06+1:06:48Saeco
73A. Ferrigato62:07:41+1:07:23Roslotto-ZG Mobili
74O. Pelliccioli62:07:49+1:07:31Carrera
75E. Zabel62:07:51+1:07:33Telekom
76M. Piccoli62:08:57+1:08:39Brescialat
77M. Zen62:09:26+1:09:08Roslotto-ZG Mobili
78M. Saligari62:09:28+1:09:10MG-Technogym
79M. Podenzana62:10:04+1:09:46Carrera
80T. Bourguignon62:10:21+1:10:03Aubervilliers
81R. Aldag62:11:18+1:11:00Telekom
82J. Heppner62:11:53+1:11:35Telekom
83C. Vasseur62:11:55+1:11:37Gan
84J. Castelblanco62:12:11+1:11:53Kelme
85P. Lanfranchi62:12:34+1:12:16Mapei
86M. Alonso62:12:45+1:12:27Banesto
87R. Järmann62:13:42+1:13:24MG-Technogym
88V. Fois62:13:45+1:13:27Panaria
89J. Uriarte62:13:55+1:13:37Banesto
90J. Museeuw62:14:40+1:14:22Mapei
91M. Della Vedova62:17:08+1:16:50Brescialat
92R. Brasi62:17:34+1:17:16Polti
93J. Aguirre62:17:47+1:17:29Kelme
94N. Stephens62:18:09+1:17:51ONCE
95F. Cabello62:18:23+1:18:05Kelme
96S. Uslamin62:20:11+1:19:53Refin
97F. Muñoz62:20:20+1:20:02Kelme
98F. Lemarchand62:20:21+1:20:03Gan
99C. Henn62:20:51+1:20:33Telekom
100F. Simon62:20:55+1:20:37Gan
101T. Laurent62:22:48+1:22:30Agrigel-La Creuse
102C. Frattini62:22:53+1:22:35Brescialat
103O. Pumar62:23:06+1:22:48Brescialat
104F. Frattini62:23:40+1:23:22Gewiss
105B. Holm62:23:53+1:23:35Telekom
106J. Vidal62:24:26+1:24:08Kelme
107F. Moncassin62:24:29+1:24:11Gan
108J. González62:24:43+1:24:25Kelme
109C. Salvato62:25:53+1:25:35Refin
110D. Abduzhaparov62:26:33+1:26:15Refin
111F. Guesdon62:27:11+1:26:53Polti
112B. Boscardin62:29:35+1:29:17Festina
113S. Sunderland62:29:59+1:29:41Lotto
114B. Voskamp62:33:13+1:32:55TVM
115M. Lietti62:34:30+1:34:12MG-Technogym
116G. Hincapie62:35:17+1:34:59Motorola
117F. Roscioli62:36:45+1:36:27Refin
118W. Peeters62:41:29+1:41:11Mapei
119G. Talmant62:41:57+1:41:39Aubervilliers
120T. Gouvenou62:43:10+1:42:52Aubervilliers
121A. Baronti62:44:23+1:44:05Panaria
122A. Bertolini62:45:35+1:45:17Brescialat
123P. Van Petegem62:45:49+1:45:31TVM
124G. de Vries62:46:09+1:45:51Polti
125F. Andreu62:49:30+1:49:12Motorola
126D. Bottaro62:50:06+1:49:48Gewiss
127P. Van Hyfte62:50:53+1:50:35Lotto
128J. Durand62:51:02+1:50:44Agrigel-La Creuse
129J. Colotti62:51:57+1:51:39Agrigel-La Creuse
130I. Cerioli62:52:03+1:51:45Gewiss
131P. Farazijn62:55:36+1:55:18Lotto
132N. Mattan62:57:49+1:57:31Lotto
133T. Steinhauser63:00:00+1:59:42Refin
134M. Wauters63:00:17+1:59:59Lotto
135M. Chiesa63:00:38+2:00:20Carrera
136T. Fleischer63:01:46+2:01:28Lotto
137S. Biasci63:06:16+2:05:58Saeco
138M. Lesniewski63:06:24+2:06:06Aubervilliers
139F. Bouyer63:12:28+2:12:10Agrigel-La Creuse
140J. Blijlevens63:17:40+2:17:22TVM
141E. Poli63:17:42+2:17:24Saeco
142D. Imanaka63:21:54+2:21:36Polti
143J. Masdupuy63:34:28+2:34:10Agrigel-La Creuse
Ploegenklassement etappe
PosTeam TijdTijdsverschilPunten
1Festina12:12:34(20)
2Telekom12:13:53+1:19(46)
3Mapei12:13:53+1:19(52)
4Roslotto-ZG Mobili12:16:02+3:28(57)
5Banesto12:18:00+5:26(58)
6Carrera12:18:51+6:17(91)
7ONCE12:19:21+6:47(81)
8TVM12:19:49+7:15(79)
9Polti12:20:51+8:17(95)
10Rabobank12:21:12+8:38(76)
11MG-Technogym12:21:47+9:13(107)
12Gewiss12:22:03+9:29(113)
13Refin12:22:09+9:35(107)
14Gan12:23:49+11:15(106)
15Kelme12:24:17+11:43(112)
16Motorola12:34:14+21:40(192)
17Aubervilliers12:37:12+24:38(201)
18Saeco12:39:45+27:11(196)
19Panaria12:42:49+30:15(221)
20Lotto12:42:49+30:15(242)
21Agrigel-La Creuse12:45:53+33:19(281)
22Brescialat12:51:08+38:34(282)
Ploegenklassement totaal
PosTeam TijdTijdsverschilPunten
1Mapei183:11:01(852)
2Telekom183:11:14+0:13(818)
3Festina183:15:04+4:03(914)
4Rabobank183:16:07+5:06(913)
5ONCE183:28:11+17:10(1470)
6TVM183:36:46+25:45(1332)
7Roslotto-ZG Mobili183:39:44+28:43(1090)
8Banesto183:55:12+44:11(2266)
9Polti184:13:11+1:02:10(1786)
10MG-Technogym184:13:53+1:02:52(1261)
11Gewiss184:36:52+1:25:51(2021)
12Kelme184:43:42+1:32:41(3134)
13Carrera184:52:53+1:41:52(1928)
14Motorola185:08:22+1:57:21(2180)
15Refin185:12:39+2:01:38(2051)
16Gan185:24:28+2:13:27(1365)
17Saeco185:32:20+2:21:19(2205)
18Panaria185:33:46+2:22:45(2337)
19Aubervilliers186:19:42+3:08:41(2559)
20Brescialat186:29:01+3:18:00(2435)
21Agrigel-La Creuse186:43:59+3:32:58(3367)
22Lotto186:44:14+3:33:13(2518)
Meeste plaatsen gestegen in de etappe
RennerGestegen
D. Perona16
P. Savoldelli14
M. Podenzana14
T. Bourguignon14
A. Tafi13
A. Tchmil12
M. Saligari12
C. Vasseur12
J. Castelblanco12
P. Lanfranchi12
O. Rodriguis11
O. Pelliccioli11
F. Muñoz11
F. Lemarchand11
F. Simon11
Meeste plaatsen gedaald in de etappe
RennerGedaald
D. Nelissen19
C. Henn13
S. Uslamin12
E. Dekker11
P. Hervé11
T. Laurent10
J. Museeuw10
J. Uriarte10
M. Alonso10
R. Järmann9
M. Piccoli9
E. Zabel9
V. Aparicio9
J. Heppner8
R. Aldag8