Stand in het algemeen klassement

P
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21

Het is een tijdrovend karwei om al deze getallen te controleren op fouten. Sommige tijden zijn in het rood weergegeven, dit is om mij te helpen fouten te identificeren. Als het in het rood staat, wil het niet zeggen dat het per se fout is, maar dat het fout kan zijn en dus controle nodig is. Zie het overzicht van renners waarvan hun eindtijd in 1996 niet klopt.

Algemeen klassement

Na etappe 12 in 1996.

Ploegenklassement
Puntenklassement
Bergklassement
Jongerenklassement
Strijdlustklassement

Afstand: 143 km. Type: medium. Datum: 12 Jul 1996

Snelheid: 41.133 km/h (in database), 40.991 km/h (berekend uit tijd en afstand)

Etappe-uitslag
Etappe-uitslagen zoals hierboven zijn gebaseerd op de informatie van memoire du cyclisme, na verbetering van enkele fouten (niet noodzakelijk in bovenstaande tabel). Desondanks kunnen hier nog onjuistheden in staan.
PosNaamTijdVerschilTeam
1 P. Richard3:29:19MG-Technogym
2 J. Skibby3:29:19TVM
3 M. Gualdi3:29:19Polti
4 D. Nelissen3:29:19Rabobank
5 F. García3:29:22+0:03Festina
6 F. Vanzella3:29:22+0:03Motorola
7 E. Breukink3:29:22+0:03Rabobank
8 M. Mauri3:29:22+0:03ONCE
9 L. Roux3:29:31+0:12TVM
10 E. Zabel3:44:33+15:14Telekom
11 F. Baldato3:44:33+15:14MG-Technogym
12 F. Moncassin3:44:33+15:14Gan
13 S. Biasci3:44:33+15:14Saeco
14 L. Brochard3:44:33+15:14Festina
15 V. Ekimov3:44:33+15:14Rabobank
16 J. Colotti3:44:33+15:14Agrigel-La Creuse
17 A. Tchmil3:44:33+15:14Lotto
18 F. Simon3:44:33+15:14Gan
19 M. Siboni3:44:33+15:14Carrera
20 T. Steinhauser3:44:33+15:14Refin
21 G. Hincapie3:44:33+15:14Motorola
22 T. Gouvenou3:44:33+15:14Aubervilliers
23 R. Aldag3:44:33+15:14Telekom
24 N. Mattan3:44:33+15:14Lotto
25 A. Tafi3:44:33+15:14Mapei
26 C. Frattini3:44:33+15:14Brescialat
27 L. Leblanc3:44:33+15:14Polti
28 M. Piccoli3:44:33+15:14Brescialat
29 F. Bouyer3:44:33+15:14Agrigel-La Creuse
30 B. Riis3:44:33+15:14Telekom
31 A. Olano3:44:33+15:14Mapei
32 M. Boogerd3:44:33+15:14Rabobank
33 G. Talmant3:44:33+15:14Aubervilliers
34 J. Bourgeot3:44:33+15:14Agrigel-La Creuse
35 D. Imanaka3:44:33+15:14Polti
36 E. Dekker3:44:33+15:14Rabobank
37 J. Masdupuy3:44:33+15:14Agrigel-La Creuse
38 M. Lesniewski3:44:33+15:14Aubervilliers
39 J. Ullrich3:44:33+15:14Telekom
40 M. Lelli3:44:33+15:14Saeco
41 P. Hervé3:44:33+15:14Festina
42 R. Virenque3:44:33+15:14Festina
43 A. González3:44:33+15:14Mapei
44 C. Boardman3:44:33+15:14Gan
45 P. Luttenberger3:44:33+15:14Carrera
46 T. Rominger3:44:33+15:14Mapei
47 W. Peeters3:44:33+15:14Mapei
48 L. Dufaux3:44:33+15:14Festina
49 L. Madouas3:44:33+15:14Motorola
50 C. Vasseur3:44:33+15:14Gan
51 P. Ugrumov3:44:33+15:14Roslotto-ZG Mobili
52 S. Cattai3:44:33+15:14Roslotto-ZG Mobili
53 F. Muñoz3:44:33+15:14Kelme
54 J. Sierra3:44:33+15:14ONCE
55 O. Rodriguis3:44:33+15:14Banesto
56 M. Indurain3:44:33+15:14Banesto
57 J. Arrieta3:44:33+15:14Banesto
58 U. Bölts3:44:33+15:14Telekom
59 E. Berzin3:44:33+15:14Gewiss
60 P. Fornaciari3:44:33+15:14Saeco
61 H. Díaz3:44:33+15:14ONCE
62 F. Escartin3:44:33+15:14Kelme
63 C. Moreau3:44:33+15:14Festina
64 A. Garmendia3:44:33+15:14ONCE
65 B. Thibout3:44:33+15:14Motorola
66 D. Abduzhaparov3:44:33+15:14Refin
67 J. Aguirre3:44:33+15:14Kelme
68 T. Bourguignon3:44:33+15:14Aubervilliers
69 B. Hamburger3:44:33+15:14TVM
70 P. Van Hyfte3:44:33+15:14Lotto
71 F. Frattini3:44:33+15:14Gewiss
72 P. Indurain3:44:33+15:14Banesto
73 G. de Vries3:44:33+15:14Polti
74 R. Brasi3:44:33+15:14Polti
75 P. Farazijn3:44:33+15:14Lotto
76 V. Aparicio3:44:33+15:14Banesto
77 J. Castelblanco3:44:33+15:14Kelme
78 A. Zülle3:44:33+15:14ONCE
79 F. Roscioli3:44:33+15:14Refin
80 B. Holm3:44:33+15:14Telekom
81 D. Rous3:44:33+15:14Gan
82 D. Perona3:44:33+15:14Gewiss
83 B. Cenghialta3:44:33+15:14Gewiss
84 S. Sunderland3:44:33+15:14Lotto
85 F. Lemarchand3:44:33+15:14Gan
86 F. Etxabe3:44:33+15:14Mapei
87 L. Piepoli3:44:33+15:14Refin
88 M. Saligari3:44:33+15:14MG-Technogym
89 C. Chiappucci3:44:33+15:14Carrera
90 I. Cerioli3:44:33+15:14Gewiss
91 B. Boscardin3:44:33+15:14Festina
92 F. Cabello3:44:33+15:14Kelme
93 J. Vidal3:44:33+15:14Kelme
94 V. Poulnikov3:44:33+15:14TVM
95 F. Andreu3:44:33+15:14Motorola
96 R. Sørensen3:44:33+15:14Rabobank
97 B. Voskamp3:44:33+15:14TVM
98 F. Guesdon3:44:33+15:14Polti
99 N. Stephens3:44:33+15:14ONCE
100 M. den Bakker3:44:33+15:14TVM
101 O. Pelliccioli3:44:33+15:14Carrera
102 S. Uslamin3:44:33+15:14Refin
103 T. Laurent3:44:33+15:14Agrigel-La Creuse
104 P. Savoldelli3:44:33+15:14Roslotto-ZG Mobili
105 M. Della Vedova3:44:33+15:14Brescialat
106 J. González3:44:33+15:14Kelme
107 J. Blijlevens3:44:33+15:14TVM
108 L. Genty3:44:33+15:14Aubervilliers
109 J. Jiménez3:44:33+15:14Banesto
110 M. Podenzana3:44:33+15:14Carrera
111 G. Guerini3:44:33+15:14Polti
112 M. Wauters3:44:33+15:14Lotto
113 C. Salvato3:44:33+15:14Refin
114 J. Montoya3:44:33+15:14Motorola
115 A. Ferrigato3:44:33+15:14Roslotto-ZG Mobili
116 P. Jonker3:44:33+15:14ONCE
117 M. Zen3:44:33+15:14Roslotto-ZG Mobili
118 T. Fleischer3:44:33+15:14Lotto
119 M. Chiesa3:44:33+15:14Carrera
120 M. Alonso3:44:33+15:14Banesto
121 P. Lanfranchi3:44:33+15:14Mapei
122 A. Baronti3:44:33+15:14Panaria
123 J. Museeuw3:44:33+15:14Mapei
124 M. Fernández3:44:33+15:14Mapei
125 O. Camenzind3:44:33+15:14Panaria
126 J. Uriarte3:44:33+15:14Banesto
127 R. Järmann3:44:33+15:14MG-Technogym
128 O. Pumar3:44:33+15:14Brescialat
129 I. Cuesta3:44:33+15:14ONCE
130 M. Fincato3:44:33+15:14Roslotto-ZG Mobili
131 A. Elli3:44:33+15:14MG-Technogym
132 M. Donati3:44:33+15:14Saeco
133 M. Bartoli3:44:33+15:14MG-Technogym
134 W. Belli3:44:33+15:14Panaria
135 M. Lietti3:44:33+15:14MG-Technogym
136 M. Fondriest3:44:33+15:14Roslotto-ZG Mobili
137 P. Van Petegem3:44:33+15:14TVM
138 J. Durand3:44:33+15:14Agrigel-La Creuse
139 A. Bertolini3:44:33+15:14Brescialat
140 C. Henn3:44:33+15:14Telekom
141 D. Bottaro3:44:33+15:14Gewiss
142 J. Heppner3:44:33+15:14Telekom
143 A. Piziks3:55:06+25:47Rabobank
144 V. Fois3:55:45+26:26Panaria
145 E. Poli3:56:13+26:54Saeco
Algemeen klassement
Bovenstaande informatie is zelf uitgerekend aan de hand van de beschikbare etappe-uitslagen, bonificaties en straffen. Door dit te vergelijken met officiële uitslagen heb ik kunnen vaststellen in welke jaren ik nog informatie mis, en ik streef ernaar om deze informatie boven water te krijgen.
PosNaamTijdVerschilTeam
1B. Riis56:55:59Telekom
2E. Berzin56:56:39+0:40Gewiss
3T. Rominger56:56:52+0:53Mapei
4A. Olano56:56:55+0:56Mapei
5J. Ullrich56:57:37+1:38Telekom
6P. Luttenberger56:58:37+2:38Carrera
7R. Virenque56:59:38+3:39Festina
8M. Indurain57:00:37+4:38Banesto
9F. Escartin57:00:48+4:49Kelme
10L. Dufaux57:01:02+5:03Festina
11P. Ugrumov57:01:26+5:27Roslotto-ZG Mobili
12L. Leblanc57:03:07+7:08Polti
13M. Fernández57:04:13+8:14Mapei
14A. Zülle57:04:26+8:27ONCE
15U. Bölts57:04:42+8:43Telekom
16A. Garmendia57:05:06+9:07ONCE
17L. Piepoli57:06:03+10:04Refin
18B. Hamburger57:06:31+10:32TVM
19V. Ekimov57:07:51+11:52Rabobank
20J. Skibby57:08:42+12:43TVM
21S. Cattai57:11:49+15:50Roslotto-ZG Mobili
22M. Fincato57:12:56+16:57Roslotto-ZG Mobili
23M. Boogerd57:16:13+20:14Rabobank
24P. Jonker57:16:53+20:54ONCE
25A. González57:16:57+20:58Mapei
26A. Elli57:17:15+21:16MG-Technogym
27L. Brochard57:17:24+21:25Festina
28L. Madouas57:19:09+23:10Motorola
29J. Arrieta57:22:36+26:37Banesto
30M. Bartoli57:23:44+27:45MG-Technogym
31P. Richard57:24:44+28:45MG-Technogym
32V. Poulnikov57:27:08+31:09TVM
33M. Mauri57:27:20+31:21ONCE
34J. Sierra57:27:29+31:30ONCE
35M. Lelli57:28:39+32:40Saeco
36C. Boardman57:29:13+33:14Gan
37O. Camenzind57:32:29+36:30Panaria
38R. Sørensen57:33:03+37:04Rabobank
39V. Aparicio57:33:10+37:11Banesto
40J. Jiménez57:33:32+37:33Banesto
41M. Gualdi57:35:12+39:13Polti
42H. Díaz57:35:48+39:49ONCE
43W. Belli57:36:01+40:02Panaria
44E. Breukink57:36:08+40:09Rabobank
45G. Guerini57:37:31+41:32Polti
46L. Roux57:37:57+41:58TVM
47P. Indurain57:39:41+43:42Banesto
48C. Moreau57:40:51+44:52Festina
49P. Hervé57:42:09+46:10Festina
50J. Montoya57:42:35+46:36Motorola
51F. García57:43:40+47:41Festina
52D. Nelissen57:44:03+48:04Rabobank
53M. Donati57:45:24+49:25Saeco
54J. Bourgeot57:45:38+49:39Agrigel-La Creuse
55C. Chiappucci57:46:04+50:05Carrera
56O. Rodriguis57:46:11+50:12Banesto
57F. Baldato57:47:07+51:08MG-Technogym
58E. Dekker57:47:10+51:11Rabobank
59M. Fondriest57:47:56+51:57Roslotto-ZG Mobili
60L. Genty57:48:15+52:16Aubervilliers
61M. den Bakker57:49:03+53:04TVM
62B. Cenghialta57:49:15+53:16Gewiss
63F. Vanzella57:49:25+53:26Motorola
64P. Savoldelli57:49:38+53:39Roslotto-ZG Mobili
65A. Tafi57:49:45+53:46Mapei
66E. Zabel57:49:47+53:48Telekom
67M. Piccoli57:50:53+54:54Brescialat
68F. Etxabe57:51:37+55:38Mapei
69P. Fornaciari57:52:06+56:07Saeco
70A. Ferrigato57:52:41+56:42Roslotto-ZG Mobili
71M. Siboni57:52:52+56:53Carrera
72B. Thibout57:53:07+57:08Motorola
73R. Aldag57:53:14+57:15Telekom
74J. Heppner57:53:49+57:50Telekom
75M. Zen57:54:26+58:27Roslotto-ZG Mobili
76M. Alonso57:54:41+58:42Banesto
77D. Rous57:54:47+58:48Gan
78R. Järmann57:55:38+59:39MG-Technogym
79J. Uriarte57:55:51+59:52Banesto
80J. Museeuw57:56:36+1:00:37Mapei
81D. Perona57:56:37+1:00:38Gewiss
82A. Tchmil57:56:59+1:01:00Lotto
83I. Cuesta57:57:07+1:01:08ONCE
84S. Uslamin57:57:29+1:01:30Refin
85O. Pelliccioli57:58:04+1:02:05Carrera
86C. Henn57:58:09+1:02:10Telekom
87V. Fois57:58:45+1:02:46Panaria
88M. Della Vedova57:59:04+1:03:05Brescialat
89R. Brasi57:59:30+1:03:31Polti
90M. Saligari57:59:43+1:03:44MG-Technogym
91T. Laurent58:00:06+1:04:07Agrigel-La Creuse
92F. Cabello58:00:19+1:04:20Kelme
93M. Podenzana58:00:19+1:04:20Carrera
94T. Bourguignon58:00:36+1:04:37Aubervilliers
95C. Vasseur58:02:10+1:06:11Gan
96J. Castelblanco58:02:26+1:06:27Kelme
97P. Lanfranchi58:02:49+1:06:50Mapei
98N. Stephens58:03:09+1:07:10ONCE
99C. Frattini58:04:49+1:08:50Brescialat
100O. Pumar58:05:02+1:09:03Brescialat
101B. Holm58:05:39+1:09:40Telekom
102F. Moncassin58:06:25+1:10:26Gan
103J. Aguirre58:08:02+1:12:03Kelme
104F. Frattini58:08:40+1:12:41Gewiss
105F. Guesdon58:09:07+1:13:08Polti
106J. Vidal58:09:26+1:13:27Kelme
107J. González58:09:36+1:13:37Kelme
108F. Muñoz58:10:35+1:14:36Kelme
109F. Lemarchand58:10:36+1:14:37Gan
110C. Salvato58:10:53+1:14:54Refin
111F. Simon58:11:10+1:15:11Gan
112B. Boscardin58:11:31+1:15:32Festina
113M. Lietti58:11:48+1:15:49MG-Technogym
114S. Sunderland58:14:59+1:19:00Lotto
115B. Voskamp58:15:09+1:19:10TVM
116G. Hincapie58:16:06+1:20:07Motorola
117D. Abduzhaparov58:20:14+1:24:15Refin
118T. Gouvenou58:25:06+1:29:07Aubervilliers
119F. Roscioli58:25:14+1:29:15Refin
120A. Baronti58:26:19+1:30:20Panaria
121W. Peeters58:26:29+1:30:30Mapei
122G. Talmant58:26:57+1:30:58Aubervilliers
123P. Van Petegem58:27:45+1:31:46TVM
124G. de Vries58:28:05+1:32:06Polti
125J. Durand58:28:10+1:32:11Agrigel-La Creuse
126F. Andreu58:30:19+1:34:20Motorola
127A. Bertolini58:30:35+1:34:36Brescialat
128D. Bottaro58:30:55+1:34:56Gewiss
129P. Van Hyfte58:32:49+1:36:50Lotto
130P. Farazijn58:32:54+1:36:55Lotto
131J. Colotti58:33:53+1:37:54Agrigel-La Creuse
132I. Cerioli58:33:59+1:38:00Gewiss
133M. Wauters58:37:35+1:41:36Lotto
134T. Fleischer58:39:04+1:43:05Lotto
135N. Mattan58:39:45+1:43:46Lotto
136M. Chiesa58:42:34+1:46:35Carrera
137S. Biasci58:43:34+1:47:35Saeco
138T. Steinhauser58:45:00+1:49:01Refin
139M. Lesniewski58:48:20+1:52:21Aubervilliers
140A. Piziks58:49:02+1:53:03Rabobank
141F. Bouyer58:49:46+1:53:47Agrigel-La Creuse
142E. Poli58:54:50+1:58:51Saeco
143J. Blijlevens58:54:58+1:58:59TVM
144D. Imanaka58:59:12+2:03:13Polti
145J. Masdupuy59:16:24+2:20:25Agrigel-La Creuse
Ploegenklassement etappe
PosTeam TijdTijdsverschilPunten
1Rabobank10:43:14(26)
2TVM10:43:23+0:09(80)
3Polti10:58:25+15:11(65)
4MG-Technogym10:58:25+15:11(100)
5Festina10:58:28+15:14(60)
6Motorola10:58:28+15:14(76)
7ONCE10:58:28+15:14(123)
8Telekom11:13:39+30:25(63)
9Gan11:13:39+30:25(74)
10Agrigel-La Creuse11:13:39+30:25(79)
11Aubervilliers11:13:39+30:25(93)
12Mapei11:13:39+30:25(99)
13Lotto11:13:39+30:25(111)
14Saeco11:13:39+30:25(113)
15Carrera11:13:39+30:25(153)
16Brescialat11:13:39+30:25(159)
17Refin11:13:39+30:25(165)
18Banesto11:13:39+30:25(168)
19Kelme11:13:39+30:25(182)
20Roslotto-ZG Mobili11:13:39+30:25(207)
21Gewiss11:13:39+30:25(212)
22Panaria11:13:39+30:25(381)
Ploegenklassement totaal
PosTeam TijdTijdsverschilPunten
1Rabobank170:54:55(837)
2Mapei170:57:08+2:13(800)
3Telekom170:57:21+2:26(772)
4Festina171:02:30+7:35(894)
5ONCE171:08:50+13:55(1389)
6TVM171:16:50+21:55(1253)
7Roslotto-ZG Mobili171:23:42+28:47(1033)
8Banesto171:37:12+42:17(2208)
9MG-Technogym171:52:06+57:11(1154)
10Polti171:52:20+57:25(1691)
11Gewiss172:14:49+1:19:54(1908)
12Kelme172:19:25+1:24:30(3022)
13Carrera172:34:02+1:39:07(1837)
14Motorola172:34:08+1:39:13(1988)
15Refin172:50:30+1:55:35(1944)
16Panaria172:50:57+1:56:02(2116)
17Saeco172:52:25+1:57:30(2009)
18Gan173:00:39+2:05:44(1259)
19Brescialat173:37:43+2:42:48(2153)
20Aubervilliers173:42:30+2:47:35(2358)
21Agrigel-La Creuse173:58:06+3:03:11(3086)
22Lotto174:01:25+3:06:30(2276)
Meeste plaatsen gestegen in de etappe
RennerGestegen
D. Nelissen35
F. Vanzella35
F. García34
L. Roux23
M. Gualdi21
E. Breukink20
M. Mauri13
P. Richard12
J. Skibby10
S. Biasci3
T. Steinhauser3
M. Lesniewski3
T. Fleischer2
N. Mattan2
M. Chiesa2
Meeste plaatsen gedaald in de etappe
RennerGedaald
V. Fois33
A. Piziks5
E. Zabel5
A. Tafi5
P. Savoldelli5
E. Dekker5
F. Baldato5
O. Rodriguis5
C. Chiappucci5
J. Bourgeot5
M. Donati5
P. Indurain5
M. Piccoli4
B. Cenghialta4
M. den Bakker4