Stand in het algemeen klassement

P
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21

Het is een tijdrovend karwei om al deze getallen te controleren op fouten. Sommige tijden zijn in het rood weergegeven, dit is om mij te helpen fouten te identificeren. Als het in het rood staat, wil het niet zeggen dat het per se fout is, maar dat het fout kan zijn en dus controle nodig is. Zie het overzicht van renners waarvan hun eindtijd in 1996 niet klopt.

Algemeen klassement

Na etappe 11 in 1996.

Ploegenklassement
Puntenklassement
Bergklassement
Jongerenklassement
Strijdlustklassement

Afstand: 200 km. Type: medium. Datum: 11 Jul 1996

Snelheid: 39.197 km/h (in database), 38.810 km/h (berekend uit tijd en afstand)

Etappe-uitslag
Etappe-uitslagen zoals hierboven zijn gebaseerd op de informatie van memoire du cyclisme, na verbetering van enkele fouten (niet noodzakelijk in bovenstaande tabel). Desondanks kunnen hier nog onjuistheden in staan.
PosNaamTijdVerschilTeam
1 J. González5:09:12Kelme
2 M. Fernández5:09:13+0:01Mapei
3 A. Elli5:09:13+0:01MG-Technogym
4 L. Brochard5:09:13+0:01Festina
5 M. Fincato5:09:13+0:01Roslotto-ZG Mobili
6 L. Roux5:09:13+0:01TVM
7 S. Cattai5:09:17+0:05Roslotto-ZG Mobili
8 L. Madouas5:09:17+0:05Motorola
9 E. Zabel5:12:03+2:51Telekom
10 F. Baldato5:12:03+2:51MG-Technogym
11 M. Fondriest5:12:03+2:51Roslotto-ZG Mobili
12 M. Bartoli5:12:03+2:51MG-Technogym
13 G. Talmant5:12:03+2:51Aubervilliers
14 M. Piccoli5:12:03+2:51Brescialat
15 F. Simon5:12:03+2:51Gan
16 P. Fornaciari5:12:03+2:51Saeco
17 A. Tchmil5:12:03+2:51Lotto
18 A. Ferrigato5:12:03+2:51Roslotto-ZG Mobili
19 S. Sunderland5:12:03+2:51Lotto
20 R. Virenque5:12:03+2:51Festina
21 M. Siboni5:12:03+2:51Carrera
22 J. Bourgeot5:12:03+2:51Agrigel-La Creuse
23 M. Lelli5:12:03+2:51Saeco
24 A. Olano5:12:03+2:51Mapei
25 C. Moreau5:12:03+2:51Festina
26 L. Genty5:12:03+2:51Aubervilliers
27 A. Tafi5:12:03+2:51Mapei
28 V. Ekimov5:12:03+2:51Rabobank
29 B. Riis5:12:03+2:51Telekom
30 D. Abduzhaparov5:12:03+2:51Refin
31 B. Hamburger5:12:03+2:51TVM
32 F. Guesdon5:12:03+2:51Polti
33 T. Rominger5:12:03+2:51Mapei
34 C. Frattini5:12:03+2:51Brescialat
35 E. Berzin5:12:03+2:51Gewiss
36 C. Chiappucci5:12:03+2:51Carrera
37 B. Voskamp5:12:03+2:51TVM
38 M. Saligari5:12:03+2:51MG-Technogym
39 A. Bertolini5:12:03+2:51Brescialat
40 P. Ugrumov5:12:03+2:51Roslotto-ZG Mobili
41 J. Ullrich5:12:03+2:51Telekom
42 M. Zen5:12:03+2:51Roslotto-ZG Mobili
43 P. Luttenberger5:12:03+2:51Carrera
44 L. Dufaux5:12:03+2:51Festina
45 L. Leblanc5:12:03+2:51Polti
46 F. Escartin5:12:03+2:51Kelme
47 C. Boardman5:12:03+2:51Gan
48 W. Peeters5:12:03+2:51Mapei
49 F. Andreu5:12:03+2:51Motorola
50 V. Fois5:12:03+2:51Panaria
51 G. Hincapie5:12:03+2:51Motorola
52 F. Muñoz5:12:03+2:51Kelme
53 E. Dekker5:12:03+2:51Rabobank
54 T. Steinhauser5:12:03+2:51Refin
55 P. Van Petegem5:12:03+2:51TVM
56 V. Poulnikov5:12:03+2:51TVM
57 R. Brasi5:12:03+2:51Polti
58 M. Lietti5:12:03+2:51MG-Technogym
59 A. González5:12:03+2:51Mapei
60 J. Museeuw5:12:03+2:51Mapei
61 F. Etxabe5:12:03+2:51Mapei
62 F. Roscioli5:12:03+2:51Refin
63 R. Aldag5:12:03+2:51Telekom
64 D. Perona5:12:03+2:51Gewiss
65 M. Boogerd5:12:03+2:51Rabobank
66 H. Díaz5:12:03+2:51ONCE
67 M. Indurain5:12:03+2:51Banesto
68 F. Lemarchand5:12:03+2:51Gan
69 A. Zülle5:12:03+2:51ONCE
70 J. Aguirre5:12:03+2:51Kelme
71 P. Richard5:12:03+2:51MG-Technogym
72 T. Laurent5:12:03+2:51Agrigel-La Creuse
73 S. Uslamin5:12:03+2:51Refin
74 P. Lanfranchi5:12:03+2:51Mapei
75 M. den Bakker5:12:03+2:51TVM
76 O. Rodriguis5:12:03+2:51Banesto
77 G. Guerini5:12:03+2:51Polti
78 A. Garmendia5:12:03+2:51ONCE
79 P. Indurain5:12:03+2:51Banesto
80 F. García5:12:03+2:51Festina
81 J. Uriarte5:12:03+2:51Banesto
82 L. Piepoli5:12:03+2:51Refin
83 M. Mauri5:12:03+2:51ONCE
84 E. Breukink5:12:03+2:51Rabobank
85 J. Skibby5:12:03+2:51TVM
86 J. Sierra5:12:03+2:51ONCE
87 R. Sørensen5:12:03+2:51Rabobank
88 T. Bourguignon5:12:03+2:51Aubervilliers
89 N. Stephens5:12:03+2:51ONCE
90 J. Arrieta5:12:03+2:51Banesto
91 O. Camenzind5:12:03+2:51Panaria
92 J. Castelblanco5:12:03+2:51Kelme
93 V. Aparicio5:12:03+2:51Banesto
94 M. Podenzana5:12:03+2:51Carrera
95 C. Salvato5:12:03+2:51Refin
96 D. Rous5:12:03+2:51Gan
97 M. Alonso5:12:03+2:51Banesto
98 F. Vanzella5:12:03+2:51Motorola
99 P. Jonker5:12:03+2:51ONCE
100 O. Pumar5:12:03+2:51Brescialat
101 B. Thibout5:12:03+2:51Motorola
102 J. Montoya5:12:03+2:51Motorola
103 F. Cabello5:12:03+2:51Kelme
104 U. Bölts5:12:03+2:51Telekom
105 P. Savoldelli5:12:03+2:51Roslotto-ZG Mobili
106 B. Cenghialta5:12:03+2:51Gewiss
107 I. Cuesta5:12:03+2:51ONCE
108 M. Gualdi5:12:03+2:51Polti
109 M. Donati5:12:03+2:51Saeco
110 J. Jiménez5:12:03+2:51Banesto
111 W. Belli5:12:03+2:51Panaria
112 R. Järmann5:12:03+2:51MG-Technogym
113 B. Holm5:12:03+2:51Telekom
114 D. Nelissen5:12:03+2:51Rabobank
115 J. Heppner5:12:35+3:23Telekom
116 C. Henn5:13:00+3:48Telekom
117 O. Pelliccioli5:14:37+5:25Carrera
118 P. Hervé5:17:59+8:47Festina
119 S. Biasci5:17:59+8:47Saeco
120 J. Colotti5:17:59+8:47Agrigel-La Creuse
121 J. Vidal5:17:59+8:47Kelme
122 C. Vasseur5:17:59+8:47Gan
123 J. Durand5:17:59+8:47Agrigel-La Creuse
124 F. Frattini5:17:59+8:47Gewiss
125 M. Della Vedova5:17:59+8:47Brescialat
126 G. de Vries5:24:36+15:24Polti
127 J. Blijlevens5:24:36+15:24TVM
128 P. Van Hyfte5:24:36+15:24Lotto
129 B. Boscardin5:24:36+15:24Festina
130 N. Mattan5:24:36+15:24Lotto
131 F. Bouyer5:24:36+15:24Agrigel-La Creuse
132 M. Lesniewski5:24:36+15:24Aubervilliers
133 P. Farazijn5:24:36+15:24Lotto
134 T. Gouvenou5:24:36+15:24Aubervilliers
135 I. Cerioli5:24:36+15:24Gewiss
136 E. Poli5:24:36+15:24Saeco
137 J. Masdupuy5:24:36+15:24Agrigel-La Creuse
138 D. Imanaka5:24:36+15:24Polti
139 A. Baronti5:24:36+15:24Panaria
140 D. Bottaro5:24:36+15:24Gewiss
141 M. Wauters5:24:36+15:24Lotto
142 F. Moncassin5:24:36+15:24Gan
143 E. Magnien5:25:02+15:50Festina
144 T. Fleischer5:29:44+20:32Lotto
145 M. Chiesa5:29:44+20:32Carrera
146 A. Piziks5:29:44+20:32Rabobank
Algemeen klassement
Bovenstaande informatie is zelf uitgerekend aan de hand van de beschikbare etappe-uitslagen, bonificaties en straffen. Door dit te vergelijken met officiële uitslagen heb ik kunnen vaststellen in welke jaren ik nog informatie mis, en ik streef ernaar om deze informatie boven water te krijgen.
PosNaamTijdVerschilTeam
1B. Riis53:11:26Telekom
2E. Berzin53:12:06+0:40Gewiss
3T. Rominger53:12:19+0:53Mapei
4A. Olano53:12:22+0:56Mapei
5J. Ullrich53:13:04+1:38Telekom
6P. Luttenberger53:14:04+2:38Carrera
7R. Virenque53:15:05+3:39Festina
8M. Indurain53:16:04+4:38Banesto
9F. Escartin53:16:15+4:49Kelme
10L. Dufaux53:16:29+5:03Festina
11P. Ugrumov53:16:53+5:27Roslotto-ZG Mobili
12L. Leblanc53:18:34+7:08Polti
13M. Fernández53:19:40+8:14Mapei
14A. Zülle53:19:53+8:27ONCE
15U. Bölts53:20:09+8:43Telekom
16A. Garmendia53:20:33+9:07ONCE
17L. Piepoli53:21:30+10:04Refin
18B. Hamburger53:21:58+10:32TVM
19V. Ekimov53:23:18+11:52Rabobank
20S. Cattai53:27:16+15:50Roslotto-ZG Mobili
21M. Fincato53:28:23+16:57Roslotto-ZG Mobili
22M. Boogerd53:31:40+20:14Rabobank
23P. Jonker53:32:20+20:54ONCE
24A. González53:32:24+20:58Mapei
25A. Elli53:32:42+21:16MG-Technogym
26L. Brochard53:32:51+21:25Festina
27L. Madouas53:34:36+23:10Motorola
28J. Arrieta53:38:03+26:37Banesto
29M. Bartoli53:39:11+27:45MG-Technogym
30J. Skibby53:39:23+27:57TVM
31V. Poulnikov53:42:35+31:09TVM
32J. Sierra53:42:56+31:30ONCE
33M. Lelli53:44:06+32:40Saeco
34C. Boardman53:44:40+33:14Gan
35O. Camenzind53:47:56+36:30Panaria
36R. Sørensen53:48:30+37:04Rabobank
37V. Aparicio53:48:37+37:11Banesto
38J. Jiménez53:48:59+37:33Banesto
39H. Díaz53:51:15+39:49ONCE
40W. Belli53:51:28+40:02Panaria
41G. Guerini53:52:58+41:32Polti
42P. Indurain53:55:08+43:42Banesto
43P. Richard53:55:25+43:59MG-Technogym
44C. Moreau53:56:18+44:52Festina
45P. Hervé53:57:36+46:10Festina
46M. Mauri53:57:58+46:32ONCE
47J. Montoya53:58:02+46:36Motorola
48M. Donati54:00:51+49:25Saeco
49J. Bourgeot54:01:05+49:39Agrigel-La Creuse
50C. Chiappucci54:01:31+50:05Carrera
51O. Rodriguis54:01:38+50:12Banesto
52F. Baldato54:02:34+51:08MG-Technogym
53E. Dekker54:02:37+51:11Rabobank
54V. Fois54:03:00+51:34Panaria
55M. Fondriest54:03:23+51:57Roslotto-ZG Mobili
56L. Genty54:03:42+52:16Aubervilliers
57M. den Bakker54:04:30+53:04TVM
58B. Cenghialta54:04:42+53:16Gewiss
59P. Savoldelli54:05:05+53:39Roslotto-ZG Mobili
60A. Tafi54:05:12+53:46Mapei
61E. Zabel54:05:14+53:48Telekom
62M. Gualdi54:05:53+54:27Polti
63M. Piccoli54:06:20+54:54Brescialat
64E. Breukink54:06:46+55:20Rabobank
65F. Etxabe54:07:04+55:38Mapei
66P. Fornaciari54:07:33+56:07Saeco
67A. Ferrigato54:08:08+56:42Roslotto-ZG Mobili
68M. Siboni54:08:19+56:53Carrera
69L. Roux54:08:26+57:00TVM
70B. Thibout54:08:34+57:08Motorola
71R. Aldag54:08:41+57:15Telekom
72J. Heppner54:09:16+57:50Telekom
73M. Zen54:09:53+58:27Roslotto-ZG Mobili
74M. Alonso54:10:08+58:42Banesto
75D. Rous54:10:14+58:48Gan
76R. Järmann54:11:05+59:39MG-Technogym
77J. Uriarte54:11:18+59:52Banesto
78J. Museeuw54:12:03+1:00:37Mapei
79D. Perona54:12:04+1:00:38Gewiss
80A. Tchmil54:12:26+1:01:00Lotto
81I. Cuesta54:12:34+1:01:08ONCE
82S. Uslamin54:12:56+1:01:30Refin
83O. Pelliccioli54:13:31+1:02:05Carrera
84C. Henn54:13:36+1:02:10Telekom
85F. García54:14:18+1:02:52Festina
86M. Della Vedova54:14:31+1:03:05Brescialat
87D. Nelissen54:14:44+1:03:18Rabobank
88R. Brasi54:14:57+1:03:31Polti
89M. Saligari54:15:10+1:03:44MG-Technogym
90T. Laurent54:15:33+1:04:07Agrigel-La Creuse
91F. Cabello54:15:46+1:04:20Kelme
92M. Podenzana54:15:46+1:04:20Carrera
93T. Bourguignon54:16:03+1:04:37Aubervilliers
94C. Vasseur54:17:37+1:06:11Gan
95J. Castelblanco54:17:53+1:06:27Kelme
96P. Lanfranchi54:18:16+1:06:50Mapei
97N. Stephens54:18:36+1:07:10ONCE
98F. Vanzella54:20:03+1:08:37Motorola
99C. Frattini54:20:16+1:08:50Brescialat
100O. Pumar54:20:29+1:09:03Brescialat
101B. Holm54:21:06+1:09:40Telekom
102F. Moncassin54:21:52+1:10:26Gan
103J. Aguirre54:23:29+1:12:03Kelme
104F. Frattini54:24:07+1:12:41Gewiss
105F. Guesdon54:24:34+1:13:08Polti
106J. Vidal54:24:53+1:13:27Kelme
107J. González54:25:03+1:13:37Kelme
108F. Muñoz54:26:02+1:14:36Kelme
109F. Lemarchand54:26:03+1:14:37Gan
110C. Salvato54:26:20+1:14:54Refin
111F. Simon54:26:37+1:15:11Gan
112B. Boscardin54:26:58+1:15:32Festina
113M. Lietti54:27:15+1:15:49MG-Technogym
114E. Magnien54:29:56+1:18:30Festina
115S. Sunderland54:30:26+1:19:00Lotto
116B. Voskamp54:30:36+1:19:10TVM
117G. Hincapie54:31:33+1:20:07Motorola
118D. Abduzhaparov54:35:41+1:24:15Refin
119T. Gouvenou54:40:33+1:29:07Aubervilliers
120F. Roscioli54:40:41+1:29:15Refin
121A. Baronti54:41:46+1:30:20Panaria
122W. Peeters54:41:56+1:30:30Mapei
123G. Talmant54:42:24+1:30:58Aubervilliers
124P. Van Petegem54:43:12+1:31:46TVM
125G. de Vries54:43:32+1:32:06Polti
126J. Durand54:43:37+1:32:11Agrigel-La Creuse
127F. Andreu54:45:46+1:34:20Motorola
128A. Bertolini54:46:02+1:34:36Brescialat
129D. Bottaro54:46:22+1:34:56Gewiss
130P. Van Hyfte54:48:16+1:36:50Lotto
131P. Farazijn54:48:21+1:36:55Lotto
132J. Colotti54:49:20+1:37:54Agrigel-La Creuse
133I. Cerioli54:49:26+1:38:00Gewiss
134M. Wauters54:53:02+1:41:36Lotto
135A. Piziks54:53:56+1:42:30Rabobank
136T. Fleischer54:54:31+1:43:05Lotto
137N. Mattan54:55:12+1:43:46Lotto
138M. Chiesa54:58:01+1:46:35Carrera
139E. Poli54:58:37+1:47:11Saeco
140S. Biasci54:59:01+1:47:35Saeco
141T. Steinhauser55:00:27+1:49:01Refin
142M. Lesniewski55:03:47+1:52:21Aubervilliers
143F. Bouyer55:05:13+1:53:47Agrigel-La Creuse
144J. Blijlevens55:10:25+1:58:59TVM
145D. Imanaka55:14:39+2:03:13Polti
146J. Masdupuy55:31:51+2:20:25Agrigel-La Creuse
Ploegenklassement etappe
PosTeam TijdTijdsverschilPunten
1Roslotto-ZG Mobili15:30:33(23)
2Kelme15:33:18+2:45(99)
3MG-Technogym15:33:19+2:46(25)
4Festina15:33:19+2:46(49)
5Mapei15:33:19+2:46(53)
6TVM15:33:19+2:46(74)
7Motorola15:33:23+2:50(108)
8Telekom15:36:09+5:36(79)
9Brescialat15:36:09+5:36(87)
10Carrera15:36:09+5:36(100)
11Aubervilliers15:36:09+5:36(127)
12Gan15:36:09+5:36(130)
13Polti15:36:09+5:36(134)
14Rabobank15:36:09+5:36(146)
15Refin15:36:09+5:36(146)
16Saeco15:36:09+5:36(148)
17Gewiss15:36:09+5:36(205)
18ONCE15:36:09+5:36(213)
19Banesto15:36:09+5:36(222)
20Panaria15:36:09+5:36(252)
21Agrigel-La Creuse15:42:05+11:32(214)
22Lotto15:48:42+18:09(164)
Ploegenklassement totaal
PosTeam TijdTijdsverschilPunten
1Mapei159:43:29(701)
2Telekom159:43:42+0:13(709)
3Festina160:04:02+20:33(834)
4Roslotto-ZG Mobili160:10:03+26:34(826)
5ONCE160:10:22+26:53(1266)
6Rabobank160:11:41+28:12(811)
7Banesto160:23:33+40:04(2040)
8TVM160:33:27+49:58(1173)
9MG-Technogym160:53:41+1:10:12(1054)
10Polti160:53:55+1:10:26(1626)
11Gewiss161:01:10+1:17:41(1696)
12Kelme161:05:46+1:22:17(2840)
13Carrera161:20:23+1:36:54(1684)
14Motorola161:35:40+1:52:11(1912)
15Refin161:36:51+1:53:22(1779)
16Panaria161:37:18+1:53:49(1735)
17Saeco161:38:46+1:55:17(1896)
18Gan161:47:00+2:03:31(1185)
19Brescialat162:24:04+2:40:35(1994)
20Aubervilliers162:28:51+2:45:22(2265)
21Agrigel-La Creuse162:44:27+3:00:58(3007)
22Lotto162:47:46+3:04:17(2165)
Meeste plaatsen gestegen in de etappe
RennerGestegen
P. Van Petegem15
F. Roscioli14
W. Peeters14
G. Talmant14
F. Andreu14
A. Bertolini14
L. Roux11
J. González10
J. Colotti8
F. Vanzella7
C. Frattini7
O. Pumar7
B. Holm7
D. Abduzhaparov7
T. Steinhauser7
Meeste plaatsen gedaald in de etappe
RennerGedaald
F. Moncassin28
B. Boscardin22
M. Della Vedova16
E. Magnien15
C. Vasseur12
T. Fleischer7
A. Piziks7
M. Chiesa6
D. Bottaro5
O. Pelliccioli5
P. Farazijn4
P. Van Hyfte4
P. Hervé4
I. Cerioli3
G. de Vries3