Stand in het algemeen klassement

P
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21

Het is een tijdrovend karwei om al deze getallen te controleren op fouten. Sommige tijden zijn in het rood weergegeven, dit is om mij te helpen fouten te identificeren. Als het in het rood staat, wil het niet zeggen dat het per se fout is, maar dat het fout kan zijn en dus controle nodig is. Zie het overzicht van renners waarvan hun eindtijd in 1996 niet klopt.

Algemeen klassement

Na etappe 10 in 1996.

Ploegenklassement
Puntenklassement
Bergklassement
Jongerenklassement
Strijdlustklassement

Afstand: 208 km. Type: medium. Datum: 09 Jul 1996

Snelheid: 40.594 km/h (in database), 40.498 km/h (berekend uit tijd en afstand)

Etappe-uitslag
Etappe-uitslagen zoals hierboven zijn gebaseerd op de informatie van memoire du cyclisme, na verbetering van enkele fouten (niet noodzakelijk in bovenstaande tabel). Desondanks kunnen hier nog onjuistheden in staan.
PosNaamTijdVerschilTeam
1 E. Zabel5:08:10Telekom
2 D. Abduzhaparov5:08:10Refin
3 A. Ferrigato5:08:10Roslotto-ZG Mobili
4 F. Baldato5:08:10MG-Technogym
5 E. Magnien5:08:10Festina
6 A. Bertolini5:08:10Brescialat
7 F. Frattini5:08:10Gewiss
8 V. Ekimov5:08:10Rabobank
9 M. Fondriest5:08:10Roslotto-ZG Mobili
10 L. Dufaux5:08:10Festina
11 A. Olano5:08:10Mapei
12 L. Roux5:08:10TVM
13 M. Indurain5:08:10Banesto
14 R. Virenque5:08:10Festina
15 M. Fernández5:08:10Mapei
16 M. Boogerd5:08:10Rabobank
17 T. Rominger5:08:10Mapei
18 P. Richard5:08:10MG-Technogym
19 E. Berzin5:08:10Gewiss
20 B. Riis5:08:10Telekom
21 A. González5:08:10Mapei
22 C. Moreau5:08:10Festina
23 J. Ullrich5:08:10Telekom
24 P. Hervé5:08:10Festina
25 L. Leblanc5:08:10Polti
26 P. Ugrumov5:08:10Roslotto-ZG Mobili
27 S. Cattai5:08:10Roslotto-ZG Mobili
28 B. Hamburger5:08:10TVM
29 L. Piepoli5:08:10Refin
30 L. Madouas5:08:10Motorola
31 F. Escartin5:08:10Kelme
32 P. Luttenberger5:08:10Carrera
33 A. Garmendia5:08:10ONCE
34 M. Alonso5:08:10Banesto
35 A. Zülle5:08:10ONCE
36 U. Bölts5:08:10Telekom
37 F. García5:08:10Festina
38 B. Cenghialta5:08:10Gewiss
39 P. Jonker5:08:10ONCE
40 L. Brochard5:08:10Festina
41 R. Sørensen5:08:38+0:28Rabobank
42 C. Boardman5:09:16+1:06Gan
43 F. Moncassin5:09:16+1:06Gan
44 D. Rous5:09:16+1:06Gan
45 H. Díaz5:09:16+1:06ONCE
46 F. Roscioli5:09:16+1:06Refin
47 S. Uslamin5:09:16+1:06Refin
48 P. Indurain5:09:16+1:06Banesto
49 J. Arrieta5:09:16+1:06Banesto
50 A. Tafi5:09:16+1:06Mapei
51 F. Simon5:09:16+1:06Gan
52 J. Jiménez5:09:16+1:06Banesto
53 O. Camenzind5:09:16+1:06Panaria
54 P. Fornaciari5:09:16+1:06Saeco
55 C. Chiappucci5:09:16+1:06Carrera
56 M. Siboni5:09:16+1:06Carrera
57 J. Sierra5:09:16+1:06ONCE
58 M. den Bakker5:09:16+1:06TVM
59 M. Lelli5:09:16+1:06Saeco
60 F. Etxabe5:09:16+1:06Mapei
61 I. Cuesta5:09:16+1:06ONCE
62 M. Gualdi5:09:16+1:06Polti
63 G. Guerini5:09:16+1:06Polti
64 M. Zen5:09:16+1:06Roslotto-ZG Mobili
65 M. Podenzana5:09:16+1:06Carrera
66 O. Pelliccioli5:09:16+1:06Carrera
67 M. Fincato5:09:16+1:06Roslotto-ZG Mobili
68 E. Dekker5:09:16+1:06Rabobank
69 M. Della Vedova5:09:16+1:06Brescialat
70 C. Salvato5:09:16+1:06Refin
71 M. Donati5:09:16+1:06Saeco
72 F. Guesdon5:09:38+1:28Polti
73 V. Poulnikov5:09:38+1:28TVM
74 F. Muñoz5:10:51+2:41Kelme
75 J. Bourgeot5:10:51+2:41Agrigel-La Creuse
76 V. Aparicio5:10:51+2:41Banesto
77 T. Bourguignon5:11:31+3:21Aubervilliers
78 M. Piccoli5:11:31+3:21Brescialat
79 J. Uriarte5:11:31+3:21Banesto
80 S. Sunderland5:11:31+3:21Lotto
81 E. Breukink5:11:31+3:21Rabobank
82 O. Rodriguis5:11:31+3:21Banesto
83 B. Thibout5:11:31+3:21Motorola
84 J. Aguirre5:11:31+3:21Kelme
85 V. Fois5:11:31+3:21Panaria
86 F. Bouyer5:11:31+3:21Agrigel-La Creuse
87 F. Lemarchand5:11:31+3:21Gan
88 C. Vasseur5:11:31+3:21Gan
89 J. Skibby5:11:31+3:21TVM
90 J. Vidal5:11:31+3:21Kelme
91 R. Brasi5:11:31+3:21Polti
92 L. Genty5:11:31+3:21Aubervilliers
93 G. Hincapie5:11:31+3:21Motorola
94 J. Montoya5:11:31+3:21Motorola
95 M. Saligari5:11:31+3:21MG-Technogym
96 M. Mauri5:11:31+3:21ONCE
97 A. Baronti5:11:31+3:21Panaria
98 A. Elli5:11:31+3:21MG-Technogym
99 A. Tchmil5:11:31+3:21Lotto
100 Z. Spruch5:11:31+3:21Panaria
101 S. Biasci5:11:31+3:21Saeco
102 J. González5:11:31+3:21Kelme
103 J. Castelblanco5:11:31+3:21Kelme
104 P. Van Petegem5:11:31+3:21TVM
105 J. Museeuw5:11:31+3:21Mapei
106 D. Nelissen5:14:06+5:56Rabobank
107 G. de Vries5:14:06+5:56Polti
108 N. Minali5:14:06+5:56Gewiss
109 P. Lanfranchi5:16:01+7:51Mapei
110 W. Belli5:16:01+7:51Panaria
111 C. Frattini5:16:01+7:51Brescialat
112 O. Pumar5:16:01+7:51Brescialat
113 P. Van Hyfte5:16:01+7:51Lotto
114 R. Aldag5:16:01+7:51Telekom
115 M. Lesniewski5:16:01+7:51Aubervilliers
116 J. Colotti5:16:01+7:51Agrigel-La Creuse
117 R. Järmann5:16:01+7:51MG-Technogym
118 A. Piziks5:16:01+7:51Rabobank
119 B. Boscardin5:16:01+7:51Festina
120 D. Bottaro5:16:01+7:51Gewiss
121 N. Mattan5:16:01+7:51Lotto
122 P. Savoldelli5:16:01+7:51Roslotto-ZG Mobili
123 E. Poli5:16:01+7:51Saeco
124 F. Cabello5:16:01+7:51Kelme
125 M. Bartoli5:16:01+7:51MG-Technogym
126 M. Lietti5:16:01+7:51MG-Technogym
127 D. Imanaka5:16:01+7:51Polti
128 N. Stephens5:16:01+7:51ONCE
129 M. Chiesa5:16:01+7:51Carrera
130 F. Vanzella5:16:01+7:51Motorola
131 M. Sciandri5:16:01+7:51Motorola
132 F. Andreu5:16:01+7:51Motorola
133 P. Farazijn5:16:01+7:51Lotto
134 M. Wauters5:16:01+7:51Lotto
135 D. Perona5:16:01+7:51Gewiss
136 I. Cerioli5:16:01+7:51Gewiss
137 C. Henn5:16:01+7:51Telekom
138 J. Heppner5:16:01+7:51Telekom
139 T. Gouvenou5:16:01+7:51Aubervilliers
140 G. Talmant5:16:01+7:51Aubervilliers
141 D. Baldinger5:16:01+7:51Polti
142 T. Laurent5:16:01+7:51Agrigel-La Creuse
143 J. Durand5:16:01+7:51Agrigel-La Creuse
144 T. Fleischer5:16:01+7:51Lotto
145 B. Holm5:19:26+11:16Telekom
146 W. Peeters5:35:38+27:28Mapei
147 B. Voskamp5:35:38+27:28TVM
148 J. Masdupuy5:35:38+27:28Agrigel-La Creuse
149 J. Blijlevens5:35:38+27:28TVM
150 T. Steinhauser5:35:38+27:28Refin
151 O. Kozlitine5:43:41+35:31Lotto
Algemeen klassement
Bovenstaande informatie is zelf uitgerekend aan de hand van de beschikbare etappe-uitslagen, bonificaties en straffen. Door dit te vergelijken met officiële uitslagen heb ik kunnen vaststellen in welke jaren ik nog informatie mis, en ik streef ernaar om deze informatie boven water te krijgen.
PosNaamTijdVerschilTeam
1B. Riis47:59:23Telekom
2E. Berzin48:00:03+0:40Gewiss
3T. Rominger48:00:16+0:53Mapei
4A. Olano48:00:19+0:56Mapei
5J. Ullrich48:01:01+1:38Telekom
6P. Luttenberger48:02:01+2:38Carrera
7R. Virenque48:03:02+3:39Festina
8M. Indurain48:03:41+4:18Banesto
9F. Escartin48:04:12+4:49Kelme
10L. Dufaux48:04:26+5:03Festina
11P. Ugrumov48:04:50+5:27Roslotto-ZG Mobili
12L. Leblanc48:06:31+7:08Polti
13A. Zülle48:07:50+8:27ONCE
14U. Bölts48:08:06+8:43Telekom
15A. Garmendia48:08:30+9:07ONCE
16L. Piepoli48:09:27+10:04Refin
17B. Hamburger48:09:55+10:32TVM
18M. Fernández48:10:27+11:04Mapei
19V. Ekimov48:11:15+11:52Rabobank
20S. Cattai48:17:59+18:36Roslotto-ZG Mobili
21M. Fincato48:19:10+19:47Roslotto-ZG Mobili
22M. Boogerd48:19:37+20:14Rabobank
23P. Jonker48:20:17+20:54ONCE
24A. González48:20:21+20:58Mapei
25A. Elli48:23:29+24:06MG-Technogym
26L. Brochard48:23:38+24:15Festina
27L. Madouas48:25:19+25:56Motorola
28J. Arrieta48:26:00+26:37Banesto
29M. Bartoli48:27:08+27:45MG-Technogym
30J. Skibby48:27:20+27:57TVM
31V. Poulnikov48:30:12+30:49TVM
32J. Sierra48:30:53+31:30ONCE
33M. Lelli48:31:53+32:30Saeco
34C. Boardman48:32:37+33:14Gan
35O. Camenzind48:35:53+36:30Panaria
36R. Sørensen48:36:27+37:04Rabobank
37V. Aparicio48:36:34+37:11Banesto
38J. Jiménez48:36:56+37:33Banesto
39H. Díaz48:39:12+39:49ONCE
40W. Belli48:39:25+40:02Panaria
41P. Hervé48:39:37+40:14Festina
42G. Guerini48:40:55+41:32Polti
43P. Indurain48:43:05+43:42Banesto
44P. Richard48:43:22+43:59MG-Technogym
45C. Moreau48:44:15+44:52Festina
46M. Mauri48:45:55+46:32ONCE
47J. Montoya48:45:59+46:36Motorola
48M. Donati48:48:48+49:25Saeco
49J. Bourgeot48:49:02+49:39Agrigel-La Creuse
50C. Chiappucci48:49:28+50:05Carrera
51O. Rodriguis48:49:35+50:12Banesto
52F. Baldato48:50:31+51:08MG-Technogym
53E. Dekker48:50:34+51:11Rabobank
54V. Fois48:50:57+51:34Panaria
55M. Fondriest48:51:20+51:57Roslotto-ZG Mobili
56L. Genty48:51:39+52:16Aubervilliers
57M. den Bakker48:52:27+53:04TVM
58B. Cenghialta48:52:39+53:16Gewiss
59P. Savoldelli48:53:02+53:39Roslotto-ZG Mobili
60A. Tafi48:53:09+53:46Mapei
61E. Zabel48:53:11+53:48Telekom
62M. Gualdi48:53:50+54:27Polti
63M. Piccoli48:54:17+54:54Brescialat
64E. Breukink48:54:43+55:20Rabobank
65F. Etxabe48:55:01+55:38Mapei
66P. Fornaciari48:55:30+56:07Saeco
67A. Ferrigato48:56:05+56:42Roslotto-ZG Mobili
68M. Siboni48:56:16+56:53Carrera
69B. Thibout48:56:31+57:08Motorola
70M. Della Vedova48:56:32+57:09Brescialat
71R. Aldag48:56:38+57:15Telekom
72J. Heppner48:56:41+57:18Telekom
73Z. Spruch48:56:58+57:35Panaria
74F. Moncassin48:57:16+57:53Gan
75M. Zen48:57:50+58:27Roslotto-ZG Mobili
76M. Alonso48:58:05+58:42Banesto
77D. Rous48:58:11+58:48Gan
78O. Pelliccioli48:58:54+59:31Carrera
79R. Järmann48:59:02+59:39MG-Technogym
80L. Roux48:59:13+59:50TVM
81J. Uriarte48:59:15+59:52Banesto
82C. Vasseur48:59:38+1:00:15Gan
83J. Museeuw49:00:00+1:00:37Mapei
84D. Perona49:00:01+1:00:38Gewiss
85A. Tchmil49:00:23+1:01:00Lotto
86I. Cuesta49:00:31+1:01:08ONCE
87C. Henn49:00:36+1:01:13Telekom
88S. Uslamin49:00:53+1:01:30Refin
89F. García49:02:15+1:02:52Festina
90B. Boscardin49:02:22+1:02:59Festina
91D. Nelissen49:02:41+1:03:18Rabobank
92R. Brasi49:02:54+1:03:31Polti
93M. Saligari49:03:07+1:03:44MG-Technogym
94T. Laurent49:03:30+1:04:07Agrigel-La Creuse
95F. Cabello49:03:43+1:04:20Kelme
96M. Podenzana49:03:43+1:04:20Carrera
97T. Bourguignon49:04:00+1:04:37Aubervilliers
98M. Sciandri49:04:53+1:05:30Motorola
99E. Magnien49:04:54+1:05:31Festina
100J. Castelblanco49:05:50+1:06:27Kelme
101F. Frattini49:06:08+1:06:45Gewiss
102P. Lanfranchi49:06:13+1:06:50Mapei
103N. Stephens49:06:33+1:07:10ONCE
104J. Vidal49:06:54+1:07:31Kelme
105F. Vanzella49:08:00+1:08:37Motorola
106C. Frattini49:08:13+1:08:50Brescialat
107O. Pumar49:08:26+1:09:03Brescialat
108B. Holm49:09:03+1:09:40Telekom
109J. Aguirre49:11:26+1:12:03Kelme
110F. Guesdon49:12:31+1:13:08Polti
111F. Muñoz49:13:59+1:14:36Kelme
112F. Lemarchand49:14:00+1:14:37Gan
113C. Salvato49:14:17+1:14:54Refin
114F. Simon49:14:34+1:15:11Gan
115D. Baldinger49:14:59+1:15:36Polti
116M. Lietti49:15:12+1:15:49MG-Technogym
117J. González49:15:51+1:16:28Kelme
118T. Gouvenou49:15:57+1:16:34Aubervilliers
119A. Baronti49:17:10+1:17:47Panaria
120S. Sunderland49:18:23+1:19:00Lotto
121B. Voskamp49:18:33+1:19:10TVM
122G. de Vries49:18:56+1:19:33Polti
123G. Hincapie49:19:30+1:20:07Motorola
124D. Bottaro49:21:46+1:22:23Gewiss
125D. Abduzhaparov49:23:38+1:24:15Refin
126P. Van Hyfte49:23:40+1:24:17Lotto
127P. Farazijn49:23:45+1:24:22Lotto
128A. Piziks49:24:12+1:24:49Rabobank
129T. Fleischer49:24:47+1:25:24Lotto
130I. Cerioli49:24:50+1:25:27Gewiss
131J. Durand49:25:38+1:26:15Agrigel-La Creuse
132M. Chiesa49:28:17+1:28:54Carrera
133M. Wauters49:28:26+1:29:03Lotto
134F. Roscioli49:28:28+1:29:05Refin
135N. Minali49:28:41+1:29:18Gewiss
136W. Peeters49:29:53+1:30:30Mapei
137G. Talmant49:30:21+1:30:58Aubervilliers
138N. Mattan49:30:36+1:31:13Lotto
139P. Van Petegem49:31:09+1:31:46TVM
140J. Colotti49:31:21+1:31:58Agrigel-La Creuse
141F. Andreu49:33:43+1:34:20Motorola
142A. Bertolini49:33:59+1:34:36Brescialat
143E. Poli49:34:01+1:34:38Saeco
144M. Lesniewski49:39:11+1:39:48Aubervilliers
145F. Bouyer49:40:37+1:41:14Agrigel-La Creuse
146S. Biasci49:41:02+1:41:39Saeco
147J. Blijlevens49:45:09+1:45:46TVM
148T. Steinhauser49:48:24+1:49:01Refin
149O. Kozlitine49:49:35+1:50:12Lotto
150D. Imanaka49:50:03+1:50:40Polti
151J. Masdupuy50:07:15+2:07:52Agrigel-La Creuse
Ploegenklassement etappe
PosTeam TijdTijdsverschilPunten
1Festina15:24:30(29)
2Roslotto-ZG Mobili15:24:30+0:00(38)
3Mapei15:24:30+0:00(43)
4Telekom15:24:30+0:00(44)
5Gewiss15:24:30+0:00(64)
6ONCE15:24:30+0:00(107)
7Rabobank15:24:58+0:28(65)
8Refin15:25:36+1:06(77)
9Banesto15:25:36+1:06(95)
10TVM15:25:36+1:06(98)
11Carrera15:26:42+2:12(143)
12Polti15:26:42+2:12(150)
13Gan15:27:48+3:18(129)
14Saeco15:27:48+3:18(184)
15MG-Technogym15:27:51+3:21(117)
16Brescialat15:28:57+4:27(153)
17Kelme15:30:32+6:02(189)
18Motorola15:31:12+6:42(206)
19Panaria15:32:18+7:48(235)
20Agrigel-La Creuse15:38:23+13:53(277)
21Aubervilliers15:39:03+14:33(284)
22Lotto15:39:03+14:33(292)
Ploegenklassement totaal
PosTeam TijdTijdsverschilPunten
1Telekom144:07:33(630)
2Mapei144:10:10+2:37(648)
3Festina144:30:43+23:10(785)
4ONCE144:34:13+26:40(1053)
5Rabobank144:35:32+27:59(665)
6Roslotto-ZG Mobili144:39:30+31:57(803)
7Banesto144:47:24+39:51(1818)
8TVM145:00:08+52:35(1099)
9Polti145:17:46+1:10:13(1492)
10MG-Technogym145:20:22+1:12:49(1029)
11Gewiss145:25:01+1:17:28(1491)
12Kelme145:32:28+1:24:55(2741)
13Carrera145:44:14+1:36:41(1584)
14Refin146:00:42+1:53:09(1633)
15Panaria146:01:09+1:53:36(1483)
16Motorola146:02:17+1:54:44(1804)
17Saeco146:02:37+1:55:04(1748)
18Gan146:10:51+2:03:18(1055)
19Brescialat146:47:55+2:40:22(1907)
20Aubervilliers146:52:42+2:45:09(2138)
21Lotto146:59:04+2:51:31(2001)
22Agrigel-La Creuse147:02:22+2:54:49(2793)
Meeste plaatsen gestegen in de etappe
RennerGestegen
D. Abduzhaparov20
M. Alonso19
L. Roux18
F. García18
A. Ferrigato17
O. Pelliccioli16
D. Rous15
S. Uslamin14
M. Podenzana14
F. Roscioli14
E. Zabel13
M. Zen13
I. Cuesta13
E. Magnien13
B. Cenghialta12
Meeste plaatsen gedaald in de etappe
RennerGedaald
B. Voskamp58
W. Peeters28
O. Kozlitine21
B. Holm15
C. Henn15
D. Perona15
R. Järmann15
F. Cabello13
T. Laurent13
J. Heppner13
R. Aldag13
B. Boscardin12
J. Blijlevens11
T. Steinhauser8
P. Savoldelli8