Stand in het algemeen klassement

P
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21

Het is een tijdrovend karwei om al deze getallen te controleren op fouten. Sommige tijden zijn in het rood weergegeven, dit is om mij te helpen fouten te identificeren. Als het in het rood staat, wil het niet zeggen dat het per se fout is, maar dat het fout kan zijn en dus controle nodig is. Zie het overzicht van renners waarvan hun eindtijd in 1996 niet klopt.

Algemeen klassement

Na etappe 1 in 1996.

Ploegenklassement
Puntenklassement
Bergklassement
Jongerenklassement
Strijdlustklassement

Afstand: 206 km. Type: vlak. Datum: 30 Jun 1996

Snelheid: 41.797 km/h (in database), 41.198 km/h (berekend uit tijd en afstand)

Bonificatie in de etappe:

Etappe-uitslag
Etappe-uitslagen zoals hierboven zijn gebaseerd op de informatie van memoire du cyclisme, na verbetering van enkele fouten (niet noodzakelijk in bovenstaande tabel). Desondanks kunnen hier nog onjuistheden in staan.
PosNaamTijdVerschilTeam
1 F. Moncassin5:00:01Gan
2 J. Blijlevens5:00:01TVM
3 J. Svorada5:00:01Panaria
4 N. Minali5:00:01Gewiss
5 E. Zabel5:00:01Telekom
6 F. Baldato5:00:01MG-Technogym
7 A. Piziks5:00:01Rabobank
8 S. Colagè5:00:01Refin
9 C. Capelle5:00:01Aubervilliers
10 M. Traversoni5:00:01Carrera
11 N. Mattan5:00:01Lotto
12 R. Sørensen5:00:01Rabobank
13 J. Museeuw5:00:01Mapei
14 A. Tchmil5:00:01Lotto
15 P. Savoldelli5:00:01Roslotto-ZG Mobili
16 L. Jalabert5:00:01ONCE
17 M. Gualdi5:00:01Polti
18 G. Hincapie5:00:01Motorola
19 A. Zülle5:00:01ONCE
20 P. Ugrumov5:00:01Roslotto-ZG Mobili
21 C. Chiappucci5:00:01Carrera
22 C. Camin5:00:01Brescialat
23 M. Mauri5:00:01ONCE
24 L. Dufaux5:00:01Festina
25 M. Indurain5:00:01Banesto
26 P. Richard5:00:01MG-Technogym
27 S. Heulot5:00:01Gan
28 B. Riis5:00:01Telekom
29 J. Ullrich5:00:01Telekom
30 A. Olano5:00:01Mapei
31 E. Dekker5:00:01Rabobank
32 E. Berzin5:00:01Gewiss
33 I. Cerioli5:00:01Gewiss
34 C. Henn5:00:01Telekom
35 G. Fagnini5:00:01Saeco
36 J. Skibby5:00:01TVM
37 M. Cipollini5:00:01Saeco
38 Z. Spruch5:00:08+0:07Panaria
39 T. Rominger5:00:10+0:09Mapei
40 J. Heppner5:00:12+0:11Telekom
41 W. Belli5:00:12+0:11Panaria
42 R. Virenque5:00:12+0:11Festina
43 L. van Bon5:00:12+0:11Rabobank
44 A. Ferrigato5:00:12+0:11Roslotto-ZG Mobili
45 P. Van Petegem5:00:12+0:11TVM
46 V. Ekimov5:00:15+0:14Rabobank
47 L. Madouas5:00:16+0:15Motorola
48 P. Luttenberger5:00:16+0:15Carrera
49 I. Gotti5:00:16+0:15Gewiss
50 B. Voskamp5:00:16+0:15TVM
51 B. Cenghialta5:00:16+0:15Gewiss
52 A. Tafi5:00:16+0:15Mapei
53 E. Poli5:00:16+0:15Saeco
54 G. Bouvard5:00:16+0:15Lotto
55 C. Boardman5:00:16+0:15Gan
56 H. Díaz5:00:16+0:15ONCE
57 E. Zaina5:00:16+0:15Carrera
58 O. Camenzind5:00:16+0:15Panaria
59 J. Uriarte5:00:16+0:15Banesto
60 M. Fincato5:00:16+0:15Roslotto-ZG Mobili
61 P. Indurain5:00:16+0:15Banesto
62 M. Fondriest5:00:16+0:15Roslotto-ZG Mobili
63 M. Piccoli5:00:16+0:15Brescialat
64 M. Sciandri5:00:16+0:15Motorola
65 M. den Bakker5:00:16+0:15TVM
66 R. Järmann5:00:16+0:15MG-Technogym
67 B. Holm5:00:16+0:15Telekom
68 P. Lino5:00:16+0:15Roslotto-ZG Mobili
69 J. Bruyneel5:00:16+0:15Rabobank
70 M. Bettin5:00:16+0:15Refin
71 W. Peeters5:00:16+0:15Mapei
72 A. Elli5:00:16+0:15MG-Technogym
73 E. Seigneur5:00:16+0:15Gan
74 R. Aldag5:00:16+0:15Telekom
75 O. Rodriguis5:00:16+0:15Banesto
76 A. González5:00:16+0:15Mapei
77 G. Calcaterra5:00:16+0:15Saeco
78 P. Jonker5:00:16+0:15ONCE
79 D. Rous5:00:16+0:15Gan
80 G. Talmant5:00:16+0:15Aubervilliers
81 T. Gouvenou5:00:16+0:15Aubervilliers
82 R. Brasi5:00:16+0:15Polti
83 J. Bourgeot5:00:16+0:15Agrigel-La Creuse
84 B. Hamburger5:00:16+0:15TVM
85 V. Fois5:00:16+0:15Panaria
86 G. Guerini5:00:35+0:34Polti
87 L. Brochard5:00:35+0:34Festina
88 A. Gontchenkov5:00:35+0:34Roslotto-ZG Mobili
89 C. Moreau5:00:35+0:34Festina
90 F. Escartin5:00:35+0:34Kelme
91 J. Robin5:00:35+0:34Festina
92 M. Boogerd5:00:35+0:34Rabobank
93 F. Etxabe5:00:35+0:34Mapei
94 D. Arnould5:00:35+0:34Agrigel-La Creuse
95 J. Arrieta5:00:35+0:34Banesto
96 M. Fernández5:00:35+0:34Mapei
97 C. Saugrain5:00:35+0:34Aubervilliers
98 J. Sierra5:00:35+0:34ONCE
99 S. Knaven5:00:35+0:34TVM
100 M. Vermote5:00:35+0:34Agrigel-La Creuse
101 F. Lemarchand5:00:35+0:34Gan
102 F. Moreau5:00:35+0:34Gan
103 L. Roux5:00:35+0:34TVM
104 D. Bramati5:00:35+0:34Panaria
105 U. Bölts5:00:35+0:34Telekom
106 J. Durand5:00:35+0:34Agrigel-La Creuse
107 K. Ozers5:00:35+0:34Motorola
108 T. Bourguignon5:00:35+0:34Aubervilliers
109 S. Zanini5:00:35+0:34Gewiss
110 F. Guesdon5:00:35+0:34Polti
111 M. Radaelli5:00:35+0:34Brescialat
112 F. García5:00:35+0:34Festina
113 P. Farazijn5:00:35+0:34Lotto
114 M. Lelli5:00:35+0:34Saeco
115 Z. Jaskula5:00:35+0:34Brescialat
116 F. Frattini5:00:35+0:34Gewiss
117 E. Breukink5:00:35+0:34Rabobank
118 M. Zen5:00:35+0:34Roslotto-ZG Mobili
119 B. Boscardin5:00:35+0:34Festina
120 M. Lesniewski5:00:35+0:34Aubervilliers
121 M. Saligari5:00:35+0:34MG-Technogym
122 V. Poulnikov5:00:35+0:34TVM
123 N. Stephens5:00:35+0:34ONCE
124 O. Pumar5:00:35+0:34Brescialat
125 S. Utchakov5:00:35+0:34Polti
126 L. Piepoli5:00:35+0:34Refin
127 M. Bartoli5:00:35+0:34MG-Technogym
128 S. Biasci5:00:35+0:34Saeco
129 B. Thibout5:00:35+0:34Motorola
130 D. Perona5:00:35+0:34Gewiss
131 M. Chiesa5:00:35+0:34Carrera
132 L. Leblanc5:00:35+0:34Polti
133 T. Fleischer5:00:35+0:34Lotto
134 D. Bottaro5:00:35+0:34Gewiss
135 M. Lietti5:00:35+0:34MG-Technogym
136 E. Magnien5:00:35+0:34Festina
137 R. Pistore5:00:35+0:34MG-Technogym
138 S. Cattai5:00:35+0:34Roslotto-ZG Mobili
139 L. Genty5:00:35+0:34Aubervilliers
140 P. Fornaciari5:00:35+0:34Saeco
141 O. Pelliccioli5:00:35+0:34Carrera
142 P. Lanfranchi5:00:35+0:34Mapei
143 B. Zberg5:00:35+0:34Carrera
144 M. Scirea5:00:35+0:34Saeco
145 G. de Vries5:00:35+0:34Polti
146 D. Baldinger5:00:35+0:34Polti
147 C. Vasseur5:00:35+0:34Gan
148 D. Imanaka5:00:35+0:34Polti
149 D. Nelissen5:00:35+0:34Rabobank
150 T. Laurent5:00:35+0:34Agrigel-La Creuse
151 M. Wauters5:00:35+0:34Lotto
152 S. Sunderland5:00:35+0:34Lotto
153 P. Van Hyfte5:00:35+0:34Lotto
154 L. Armstrong5:00:35+0:34Motorola
155 I. Cuesta5:00:35+0:34ONCE
156 M. Siboni5:00:35+0:34Carrera
157 F. Bouyer5:00:35+0:34Agrigel-La Creuse
158 F. Vanzella5:00:35+0:34Motorola
159 C. Frattini5:00:35+0:34Brescialat
160 C. Salvato5:00:35+0:34Refin
161 J. Aguirre5:00:35+0:34Kelme
162 P. Hervé5:00:35+0:34Festina
163 J. Montoya5:00:35+0:34Motorola
164 J. Vidal5:00:35+0:34Kelme
165 A. Baronti5:00:35+0:34Panaria
166 J. Castelblanco5:00:35+0:34Kelme
167 A. Garmendia5:00:35+0:34ONCE
168 F. Cabello5:00:35+0:34Kelme
169 O. Kozlitine5:00:35+0:34Lotto
170 F. Muñoz5:00:35+0:34Kelme
171 M. Podenzana5:00:35+0:34Carrera
172 M. Alonso5:00:35+0:34Banesto
173 F. Teyssier5:00:35+0:34Aubervilliers
174 V. Aparicio5:00:35+0:34Banesto
175 C. Finco5:00:35+0:34MG-Technogym
176 M. Donati5:00:35+0:34Saeco
177 J. González5:00:35+0:34Kelme
178 A. Bertolini5:00:35+0:34Brescialat
179 M. Della Vedova5:00:35+0:34Brescialat
180 F. Pontier5:00:35+0:34Aubervilliers
181 J. Jiménez5:00:35+0:34Banesto
182 F. Simon5:00:16+0:15Gan
183 C. Miranda5:02:00+1:59Banesto
184 J. Colotti5:03:36+3:35Agrigel-La Creuse
185 J. Masdupuy5:03:36+3:35Agrigel-La Creuse
186 S. Uslamin5:09:43+9:42Refin
187 F. Roscioli5:09:43+9:42Refin
188 F. Andreu5:09:43+9:42Motorola
189 S. Previtali5:09:43+9:42Panaria
190 L. Cubino5:09:43+9:42Kelme
191 M. Kummer5:09:43+9:42Telekom
192 T. Marie5:09:43+9:42Agrigel-La Creuse
193 T. Steinhauser5:09:43+9:42Refin
194 H. Imboden5:09:43+9:42Refin
195 L. Gelfi5:09:43+9:42Brescialat
196 D. Abduzhaparov5:09:43+9:42Refin
Algemeen klassement
Bovenstaande informatie is zelf uitgerekend aan de hand van de beschikbare etappe-uitslagen, bonificaties en straffen. Door dit te vergelijken met officiële uitslagen heb ik kunnen vaststellen in welke jaren ik nog informatie mis, en ik streef ernaar om deze informatie boven water te krijgen.
PosNaamTijdVerschilTeam
1A. Zülle5:10:54ONCE
2E. Berzin5:10:57+0:03Gewiss
3A. Olano5:11:01+0:07Mapei
4F. Moncassin5:11:03+0:09Gan
5B. Riis5:11:05+0:11Telekom
6M. Indurain5:11:06+0:12Banesto
7L. Jalabert5:11:09+0:15ONCE
8C. Boardman5:11:11+0:17Gan
9T. Rominger5:11:13+0:19Mapei
10M. Mauri5:11:15+0:21ONCE
11E. Dekker5:11:20+0:26Rabobank
12M. Gualdi5:11:21+0:27Polti
13P. Savoldelli5:11:23+0:29Roslotto-ZG Mobili
14J. Skibby5:11:24+0:30TVM
15A. Tchmil5:11:25+0:31Lotto
16J. Ullrich5:11:27+0:33Telekom
17S. Heulot5:11:30+0:36Gan
18R. Sørensen5:11:31+0:37Rabobank
19R. Virenque5:11:32+0:38Festina
20J. Svorada5:11:33+0:39Panaria
21P. Richard5:11:35+0:41MG-Technogym
22C. Chiappucci5:11:36+0:42Carrera
23J. Bruyneel5:11:36+0:42Rabobank
24P. Jonker5:11:36+0:42ONCE
25J. Blijlevens5:11:36+0:42TVM
26N. Mattan5:11:37+0:43Lotto
27P. Ugrumov5:11:37+0:43Roslotto-ZG Mobili
28A. Elli5:11:37+0:43MG-Technogym
29V. Ekimov5:11:38+0:44Rabobank
30L. Dufaux5:11:38+0:44Festina
31E. Seigneur5:11:38+0:44Gan
32I. Cerioli5:11:39+0:45Gewiss
33F. Baldato5:11:40+0:46MG-Technogym
34P. Lino5:11:41+0:47Roslotto-ZG Mobili
35B. Hamburger5:11:42+0:48TVM
36C. Capelle5:11:43+0:49Aubervilliers
37W. Belli5:11:43+0:49Panaria
38I. Gotti5:11:45+0:51Gewiss
39J. Museeuw5:11:45+0:51Mapei
40M. Fincato5:11:46+0:52Roslotto-ZG Mobili
41R. Brasi5:11:46+0:52Polti
42H. Díaz5:11:47+0:53ONCE
43G. Hincapie5:11:47+0:53Motorola
44C. Henn5:11:47+0:53Telekom
45D. Rous5:11:48+0:54Gan
46P. Luttenberger5:11:49+0:55Carrera
47P. Van Petegem5:11:49+0:55TVM
48A. Gontchenkov5:11:50+0:56Roslotto-ZG Mobili
49A. Tafi5:11:50+0:56Mapei
50M. Cipollini5:11:50+0:56Saeco
51M. Traversoni5:11:51+0:57Carrera
52C. Moreau5:11:52+0:58Festina
53L. Armstrong5:11:52+0:58Motorola
54F. Moreau5:11:53+0:59Gan
55G. Bouvard5:11:53+0:59Lotto
56M. Bettin5:11:53+0:59Refin
57B. Cenghialta5:11:54+1:00Gewiss
58M. den Bakker5:11:55+1:01TVM
59R. Aldag5:11:55+1:01Telekom
60O. Rodriguis5:11:55+1:01Banesto
61A. Garmendia5:11:55+1:01ONCE
62O. Camenzind5:11:56+1:02Panaria
63M. Piccoli5:11:56+1:02Brescialat
64J. Durand5:11:58+1:04Agrigel-La Creuse
65M. Fondriest5:11:58+1:04Roslotto-ZG Mobili
66A. Ferrigato5:11:58+1:04Roslotto-ZG Mobili
67N. Stephens5:11:58+1:04ONCE
68G. Fagnini5:11:58+1:04Saeco
69F. Escartin5:11:59+1:05Kelme
70N. Minali5:11:59+1:05Gewiss
71E. Breukink5:11:59+1:05Rabobank
72B. Holm5:11:59+1:05Telekom
73E. Magnien5:11:59+1:05Festina
74A. González5:12:00+1:06Mapei
75I. Cuesta5:12:00+1:06ONCE
76G. Guerini5:12:01+1:07Polti
77B. Voskamp5:12:01+1:07TVM
78E. Zabel5:12:01+1:07Telekom
79M. Sciandri5:12:01+1:07Motorola
80L. Brochard5:12:02+1:08Festina
81L. Madouas5:12:02+1:08Motorola
82J. Heppner5:12:03+1:09Telekom
83Z. Spruch5:12:03+1:09Panaria
84J. Sierra5:12:04+1:10ONCE
85S. Zanini5:12:04+1:10Gewiss
86S. Colagè5:12:04+1:10Refin
87L. van Bon5:12:04+1:10Rabobank
88W. Peeters5:12:04+1:10Mapei
89G. Talmant5:12:04+1:10Aubervilliers
90S. Cattai5:12:05+1:11Roslotto-ZG Mobili
91Z. Jaskula5:12:06+1:12Brescialat
92C. Camin5:12:06+1:12Brescialat
93A. Bertolini5:12:06+1:12Brescialat
94M. Lesniewski5:12:07+1:13Aubervilliers
95E. Zaina5:12:07+1:13Carrera
96R. Järmann5:12:08+1:14MG-Technogym
97M. Boogerd5:12:09+1:15Rabobank
98F. Pontier5:12:09+1:15Aubervilliers
99V. Fois5:12:10+1:16Panaria
100C. Frattini5:12:11+1:17Brescialat
101F. Simon5:12:11+1:17Gan
102M. Fernández5:12:16+1:22Mapei
103C. Saugrain5:12:16+1:22Aubervilliers
104T. Gouvenou5:12:16+1:22Aubervilliers
105T. Bourguignon5:12:17+1:23Aubervilliers
106F. Vanzella5:12:17+1:23Motorola
107S. Knaven5:12:18+1:24TVM
108L. Roux5:12:18+1:24TVM
109F. Teyssier5:12:18+1:24Aubervilliers
110M. Saligari5:12:19+1:25MG-Technogym
111B. Boscardin5:12:19+1:25Festina
112P. Indurain5:12:19+1:25Banesto
113P. Van Hyfte5:12:19+1:25Lotto
114P. Hervé5:12:19+1:25Festina
115C. Finco5:12:19+1:25MG-Technogym
116B. Thibout5:12:20+1:26Motorola
117R. Pistore5:12:20+1:26MG-Technogym
118F. Cabello5:12:20+1:26Kelme
119A. Piziks5:12:21+1:27Rabobank
120D. Perona5:12:21+1:27Gewiss
121C. Salvato5:12:21+1:27Refin
122F. Guesdon5:12:22+1:28Polti
123L. Genty5:12:22+1:28Aubervilliers
124F. Etxabe5:12:23+1:29Mapei
125O. Pumar5:12:23+1:29Brescialat
126M. Wauters5:12:23+1:29Lotto
127J. Uriarte5:12:24+1:30Banesto
128J. Bourgeot5:12:24+1:30Agrigel-La Creuse
129C. Vasseur5:12:24+1:30Gan
130D. Nelissen5:12:24+1:30Rabobank
131M. Zen5:12:25+1:31Roslotto-ZG Mobili
132L. Leblanc5:12:25+1:31Polti
133D. Bottaro5:12:26+1:32Gewiss
134U. Bölts5:12:26+1:32Telekom
135F. García5:12:26+1:32Festina
136T. Laurent5:12:26+1:32Agrigel-La Creuse
137M. Lelli5:12:27+1:33Saeco
138E. Poli5:12:28+1:34Saeco
139J. Robin5:12:29+1:35Festina
140M. Radaelli5:12:29+1:35Brescialat
141M. Bartoli5:12:31+1:37MG-Technogym
142V. Aparicio5:12:31+1:37Banesto
143O. Kozlitine5:12:32+1:38Lotto
144F. Frattini5:12:33+1:39Gewiss
145M. Chiesa5:12:33+1:39Carrera
146S. Sunderland5:12:33+1:39Lotto
147B. Zberg5:12:34+1:40Carrera
148F. Bouyer5:12:34+1:40Agrigel-La Creuse
149M. Alonso5:12:34+1:40Banesto
150F. Lemarchand5:12:37+1:43Gan
151M. Lietti5:12:37+1:43MG-Technogym
152D. Baldinger5:12:37+1:43Polti
153M. Siboni5:12:38+1:44Carrera
154J. Arrieta5:12:39+1:45Banesto
155K. Ozers5:12:39+1:45Motorola
156D. Bramati5:12:39+1:45Panaria
157J. Vidal5:12:39+1:45Kelme
158O. Pelliccioli5:12:40+1:46Carrera
159G. de Vries5:12:40+1:46Polti
160S. Biasci5:12:42+1:48Saeco
161A. Baronti5:12:42+1:48Panaria
162L. Piepoli5:12:43+1:49Refin
163T. Fleischer5:12:43+1:49Lotto
164S. Utchakov5:12:45+1:51Polti
165M. Podenzana5:12:45+1:51Carrera
166V. Poulnikov5:12:46+1:52TVM
167M. Della Vedova5:12:46+1:52Brescialat
168M. Scirea5:12:47+1:53Saeco
169J. Jiménez5:12:47+1:53Banesto
170P. Lanfranchi5:12:48+1:54Mapei
171J. Aguirre5:12:49+1:55Kelme
172J. Montoya5:12:50+1:56Motorola
173P. Fornaciari5:12:51+1:57Saeco
174F. Muñoz5:12:51+1:57Kelme
175M. Donati5:12:53+1:59Saeco
176D. Arnould5:12:54+2:00Agrigel-La Creuse
177J. Castelblanco5:12:55+2:01Kelme
178D. Imanaka5:12:58+2:04Polti
179M. Vermote5:13:02+2:08Agrigel-La Creuse
180P. Farazijn5:13:05+2:11Lotto
181J. González5:13:08+2:14Kelme
182G. Calcaterra5:13:25+2:31Saeco
183C. Miranda5:14:17+3:23Banesto
184J. Colotti5:15:50+4:56Agrigel-La Creuse
185J. Masdupuy5:16:03+5:09Agrigel-La Creuse
186T. Marie5:21:06+10:12Agrigel-La Creuse
187T. Steinhauser5:21:24+10:30Refin
188L. Gelfi5:21:33+10:39Brescialat
189M. Kummer5:21:35+10:41Telekom
190D. Abduzhaparov5:21:39+10:45Refin
191F. Andreu5:21:46+10:52Motorola
192H. Imboden5:21:51+10:57Refin
193S. Uslamin5:21:53+10:59Refin
194L. Cubino5:21:58+11:04Kelme
195S. Previtali5:22:00+11:06Panaria
196F. Roscioli5:22:08+11:14Refin
Ploegenklassement etappe
PosTeam TijdTijdsverschilPunten
1Gan14:59:58(83)
2TVM15:00:02+0:04(83)
3Rabobank15:00:03+0:05(50)
4ONCE15:00:03+0:05(58)
5Telekom15:00:03+0:05(62)
6Gewiss15:00:03+0:05(69)
7Mapei15:00:12+0:14(82)
8Panaria15:00:13+0:15(82)
9Roslotto-ZG Mobili15:00:14+0:16(79)
10Carrera15:00:18+0:20(79)
11Lotto15:00:18+0:20(79)
12MG-Technogym15:00:18+0:20(98)
13Saeco15:00:18+0:20(125)
14Motorola15:00:33+0:35(129)
15Banesto15:00:33+0:35(145)
16Aubervilliers15:00:33+0:35(170)
17Festina15:00:48+0:50(153)
18Polti15:00:52+0:54(185)
19Brescialat15:00:52+0:54(196)
20Refin15:00:52+0:54(204)
21Agrigel-La Creuse15:01:26+1:28(277)
22Kelme15:01:45+1:47(415)
Ploegenklassement totaal
PosTeam TijdTijdsverschilPunten
1ONCE15:33:18(76)
2Mapei15:33:49+0:31(147)
3Gan15:33:53+0:35(119)
4Gewiss15:33:57+0:39(154)
5Rabobank15:34:05+0:47(111)
6Telekom15:34:12+0:54(172)
7Roslotto-ZG Mobili15:34:16+0:58(144)
8TVM15:34:40+1:22(207)
9Festina15:34:49+1:31(208)
10MG-Technogym15:34:52+1:34(240)
11Lotto15:34:55+1:37(234)
12Polti15:35:08+1:50(283)
13Banesto15:35:13+1:55(356)
14Motorola15:35:15+1:57(303)
15Carrera15:35:17+1:59(314)
16Aubervilliers15:35:20+2:02(350)
17Panaria15:35:24+2:06(331)
18Brescialat15:35:30+2:12(352)
19Saeco15:35:56+2:38(503)
20Refin15:36:00+2:42(454)
21Agrigel-La Creuse15:36:03+2:45(453)
22Kelme15:36:43+3:25(653)
Meeste plaatsen gestegen in de etappe
RennerGestegen
J. Svorada108
M. Traversoni102
J. Blijlevens81
A. Piziks71
G. Fagnini70
E. Zabel70
N. Minali69
C. Camin69
S. Colagè68
M. Cipollini65
G. Hincapie57
I. Cerioli55
C. Henn55
J. Museeuw53
Z. Spruch50
Meeste plaatsen gedaald in de etappe
RennerGedaald
T. Marie160
T. Steinhauser111
F. Andreu109
L. Gelfi69
M. Kummer60
D. Bottaro58
D. Abduzhaparov48
S. Cattai46
A. Bertolini45
S. Zanini45
A. Garmendia45
E. Magnien44
F. Pontier43
M. Lesniewski43
J. Sierra43