Stand in het algemeen klassement

P
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21

Het is een tijdrovend karwei om al deze getallen te controleren op fouten. Sommige tijden zijn in het rood weergegeven, dit is om mij te helpen fouten te identificeren. Als het in het rood staat, wil het niet zeggen dat het per se fout is, maar dat het fout kan zijn en dus controle nodig is. Zie het overzicht van renners waarvan hun eindtijd in 1994 niet klopt.

Algemeen klassement

Na etappe 7 in 1994.

Ploegenklassement
Puntenklassement
Bergklassement
Jongerenklassement
Strijdlustklassement

Afstand: 260 km. Type: vlak. Datum: 09 Jul 1994

Snelheid: 43.633 km/h (in database), 43.718 km/h (berekend uit tijd en afstand)

Bonificatie in de etappe:

Etappe-uitslag
Etappe-uitslagen zoals hierboven zijn gebaseerd op de informatie van memoire du cyclisme, na verbetering van enkele fouten (niet noodzakelijk in bovenstaande tabel). Desondanks kunnen hier nog onjuistheden in staan.
PosNaamTijdVerschilTeam
1 J. Svorada5:56:50Lampre-Panaria
2 D. Abduzhaparov5:56:50Polti
3 O. Ludwig5:56:50Telekom
4 N. Minali5:56:50Gewiss-Ballan
5 C. Capelle5:56:50Gan
6 S. Martinello5:56:50Mercatone Uno
7 M. De Clercq5:56:50Lotto-Vetta-Caloi
8 J. Skibby5:56:50TVM
9 J. Museeuw5:56:50GB-MG
10 E. Magnien5:56:50Castorama
11 G. Bortolami5:56:50Mapei-Clas
12 J. Capiot5:56:50TVM
13 H. Redant5:56:50ZG Mobili-Selle Italia
14 C. Zamana5:56:50Kelme-Avianca
15 G. Theunisse5:56:50TVM
16 M. Sergeant5:56:50Novemail-Laser Computer
17 A. Tchmil5:56:50Lotto-Vetta-Caloi
18 C. Chiappucci5:56:50Carrera
19 B. Thibout5:56:50Castorama
20 Á. Edo5:56:50Kelme-Avianca
21 T. Gouvenou5:56:50Gan
22 G. Fidanza5:56:50Polti
23 D. Lauritzen5:56:50TVM
24 B. Cenghialta5:56:50Gewiss-Ballan
25 P. Chanteur5:56:50Chazal-MBK-Konig
26 S. Yates5:56:50Motorola
27 B. Riis5:56:50Gewiss-Ballan
28 F. Simon5:56:50Castorama
29 R. Alcalá5:56:50Motorola
30 A. Mejia5:56:50Motorola
31 G. Petito5:56:50Mercatone Uno
32 T. Marie5:56:50Castorama
33 F. Andreu5:56:50Motorola
34 T. Rominger5:56:50Mapei-Clas
35 H. Díaz5:56:50ONCE
36 A. De Las Cuevas5:56:50Castorama
37 M. Indurain5:56:50Banesto
38 P. Anderson5:56:50Motorola
39 J. Cadena5:56:50Kelme-Avianca
40 A. Olano5:56:50Mapei-Clas
41 L. Leblanc5:56:50Festina
42 A. Zülle5:56:50ONCE
43 U. Raab5:56:50Telekom
44 C. Boardman5:56:50Gan
45 E. Zabel5:56:50Telekom
46 S. Hodge5:56:50Festina
47 E. Breukink5:56:50ONCE
48 D. Perona5:56:50ZG Mobili-Selle Italia
49 P. Lino5:56:50Festina
50 E. Dekker5:56:50Wordperfect
51 L. Dufaux5:56:50ONCE
52 A. Peron5:56:50Polti
53 P. Ugrumov5:56:50Gewiss-Ballan
54 A. González5:56:50Mapei-Clas
55 C. Mottet5:56:50Novemail-Laser Computer
56 F. Vanzella5:56:50GB-MG
57 J. Heppner5:56:50Telekom
58 G. Nulens5:56:50Novemail-Laser Computer
59 M. Dernies5:56:50Motorola
60 V. Poulnikov5:56:50Carrera
61 M. Kummer5:56:50Telekom
62 R. Sørensen5:56:50GB-MG
63 E. Van Hooydonck5:56:50Wordperfect
64 G. Perini5:56:50ZG Mobili-Selle Italia
65 E. Caritoux5:56:50Chazal-MBK-Konig
66 S. Rooks5:56:50TVM
67 E. Zaina5:56:50Gewiss-Ballan
68 J. Uriarte5:56:50Banesto
69 S. Utchakov5:56:50Polti
70 G. Furlan5:56:50Gewiss-Ballan
71 R. Pensec5:56:50Novemail-Laser Computer
72 M. Ghirotto5:56:50ZG Mobili-Selle Italia
73 F. Etxabe5:56:50Mapei-Clas
74 N. Rodríguez5:56:50ZG Mobili-Selle Italia
75 L. Armstrong5:56:50Motorola
76 J. Bagot5:56:50Festina
77 J. Van De Laer5:56:50Lotto-Vetta-Caloi
78 M. Mauri5:56:50Banesto
79 F. Chioccioli5:56:50Mercatone Uno
80 G. Faresin5:56:50Lampre-Panaria
81 H. Frison5:56:50Lotto-Vetta-Caloi
82 J. Bernard5:56:50Banesto
83 D. Bottaro5:56:50Gewiss-Ballan
84 M. Vermote5:56:50Festina
85 E. Seigneur5:56:50Gan
86 T. Davy5:56:50Castorama
87 R. Aldag5:56:50Telekom
88 P. Tonkov5:56:50Lampre-Panaria
89 B. Voskamp5:56:50TVM
90 A. Elli5:56:50GB-MG
91 U. Bölts5:56:50Telekom
92 F. Escartin5:56:50Mapei-Clas
93 P. Lanfranchi5:56:50Mercatone Uno
94 G. Bontempi5:56:50Gewiss-Ballan
95 C. Henn5:56:50Telekom
96 L. Roosen5:56:50Lotto-Vetta-Caloi
97 B. Hamburger5:56:50TVM
98 A. Kvalsvoll5:56:50Wordperfect
99 F. Vona5:56:50GB-MG
100 N. Emonds5:56:50Mapei-Clas
101 F. Muñoz5:56:50Kelme-Avianca
102 M. Wauters5:56:50Wordperfect
103 E. Van Lancker5:56:50Wordperfect
104 J. Colotti5:56:50Gan
105 B. Zberg5:56:50Carrera
106 N. Stephens5:56:50ONCE
107 V. Bobrik5:56:50Gewiss-Ballan
108 J. Unzaga5:56:50Mapei-Clas
109 S. Colagè5:56:50ZG Mobili-Selle Italia
110 J. Müller5:56:50Mapei-Clas
111 V. Aparicio5:56:50Banesto
112 C. Manin5:56:50Chazal-MBK-Konig
113 P. Hervé5:56:50Festina
114 R. Verdonck5:56:50Lotto-Vetta-Caloi
115 M. Scirea5:56:50Polti
116 R. Petito5:56:50Mercatone Uno
117 V. Ekimov5:56:50Wordperfect
118 R. Mulders5:57:15+0:25Wordperfect
119 P. De Clercq5:57:42+0:52Lotto-Vetta-Caloi
120 F. Moreau5:57:49+0:59Gan
121 R. Järmann5:57:49+0:59GB-MG
122 L. van Bon5:57:49+0:59Wordperfect
123 C. Bomans5:57:49+0:59GB-MG
124 A. Bertolini5:58:19+1:29Carrera
125 M. Alonso5:58:19+1:29Banesto
126 E. Nijboer5:58:19+1:29Banesto
127 P. Louviot5:58:19+1:29Novemail-Laser Computer
128 R. Torres5:58:19+1:29Festina
129 R. Conti5:58:19+1:29Lampre-Panaria
130 J. van Poppel5:58:19+1:29Festina
131 G. Rué5:58:19+1:29Banesto
132 J. Dojwa5:58:19+1:29Gan
133 O. Rincón5:58:19+1:29ONCE
134 W. Peeters5:58:19+1:29GB-MG
135 M. Zen5:58:19+1:29Lampre-Panaria
136 A. Kasputis5:58:19+1:29Chazal-MBK-Konig
137 G. de Vries5:58:19+1:29Novemail-Laser Computer
138 R. Virenque5:58:19+1:29Festina
139 M. Arroyo5:58:19+1:29Chazal-MBK-Konig
140 R. González5:58:19+1:29Banesto
141 G. Bugno5:58:19+1:29Polti
142 P. Farazijn5:58:19+1:29Lotto-Vetta-Caloi
143 F. Cabello5:58:19+1:29Kelme-Avianca
144 M. Serpellini5:58:19+1:29Lampre-Panaria
145 J. Durand5:58:19+1:29Castorama
146 A. Leanizbarrutia5:58:19+1:29ONCE
147 D. Cassani5:58:19+1:29GB-MG
148 P. Meinert5:58:19+1:29TVM
149 M. Pantani5:58:19+1:29Carrera
150 L. Madouas5:58:19+1:29Castorama
151 O. Pelliccioli5:58:19+1:29Polti
152 M. Lietti5:58:19+1:29Lampre-Panaria
153 G. Audehm5:58:19+1:29Telekom
154 J. Bourgeot5:58:19+1:29Chazal-MBK-Konig
155 L. Cubino5:58:19+1:29Kelme-Avianca
156 A. Galletti5:58:19+1:29Lampre-Panaria
157 H. Buenahora5:58:19+1:29Kelme-Avianca
158 L. Desbiens5:58:19+1:29Castorama
159 M. Mantovan5:58:19+1:29Carrera
160 I. García5:58:19+1:29Kelme-Avianca
161 P. Jonker5:58:19+1:29Novemail-Laser Computer
162 J. Kirsipuu5:58:19+1:29Chazal-MBK-Konig
163 M. Santaromita5:58:19+1:29ZG Mobili-Selle Italia
164 D. Zhdanov5:58:35+1:45Polti
165 J. Sierra6:03:30+6:40ONCE
166 A. Camargo6:03:30+6:40Kelme-Avianca
167 G. Guazzini6:03:30+6:40Chazal-MBK-Konig
168 R. Fina6:03:30+6:40Mercatone Uno
169 S. Swart6:04:45+7:55Motorola
170 M. Artunghi6:06:03+9:13Carrera
171 R. Rossi6:06:03+9:13Carrera
172 M. Chiesa6:06:03+9:13Carrera
173 E. Poli6:11:40+14:50Mercatone Uno
174 G. Martinelli6:11:40+14:50Polti
175 J. Talen6:11:40+14:50Mercatone Uno
176 M. Vermey6:11:40+14:50Chazal-MBK-Konig
177 R. Harmeling6:11:40+14:50TVM
Algemeen klassement
Bovenstaande informatie is zelf uitgerekend aan de hand van de beschikbare etappe-uitslagen, bonificaties en straffen. Door dit te vergelijken met officiële uitslagen heb ik kunnen vaststellen in welke jaren ik nog informatie mis, en ik streef ernaar om deze informatie boven water te krijgen.
PosNaamTijdVerschilTeam
1J. Museeuw34:41:06GB-MG
2S. Yates34:41:12+0:06Motorola
3G. Bortolami34:41:13+0:07Mapei-Clas
4F. Vanzella34:41:16+0:10GB-MG
5F. Andreu34:41:17+0:11Motorola
6D. Abduzhaparov34:41:25+0:19Polti
7M. Indurain34:41:32+0:26Banesto
8L. Armstrong34:41:44+0:38Motorola
9T. Marie34:41:49+0:43Castorama
10A. De Las Cuevas34:41:50+0:44Castorama
11T. Rominger34:42:00+0:54Mapei-Clas
12T. Davy34:42:01+0:55Castorama
13M. Mauri34:42:03+0:57Banesto
14P. Anderson34:42:06+1:00Motorola
15F. Vona34:42:09+1:03GB-MG
16C. Boardman34:42:11+1:05Gan
17A. Olano34:42:18+1:12Mapei-Clas
18J. Uriarte34:42:26+1:20Banesto
19P. Ugrumov34:42:36+1:30Gewiss-Ballan
20E. Zaina34:42:38+1:32Gewiss-Ballan
21B. Riis34:42:39+1:33Gewiss-Ballan
22F. Escartin34:42:42+1:36Mapei-Clas
23R. Sørensen34:42:44+1:38GB-MG
24V. Aparicio34:42:45+1:39Banesto
25A. Mejia34:42:49+1:43Motorola
26B. Cenghialta34:42:52+1:46Gewiss-Ballan
27F. Etxabe34:42:52+1:46Mapei-Clas
28V. Bobrik34:42:53+1:47Gewiss-Ballan
29A. Peron34:42:56+1:50Polti
30B. Thibout34:42:58+1:52Castorama
31B. Zberg34:42:58+1:52Carrera
32G. Fidanza34:43:01+1:55Polti
33M. Dernies34:43:12+2:06Motorola
34P. Tonkov34:43:13+2:07Lampre-Panaria
35A. Zülle34:43:23+2:17ONCE
36E. Van Hooydonck34:43:26+2:20Wordperfect
37S. Utchakov34:43:27+2:21Polti
38C. Chiappucci34:43:28+2:22Carrera
39V. Ekimov34:43:31+2:25Wordperfect
40E. Breukink34:43:37+2:31ONCE
41M. Alonso34:43:40+2:34Banesto
42J. Heppner34:43:42+2:36Telekom
43G. Faresin34:43:50+2:44Lampre-Panaria
44G. Rué34:43:51+2:45Banesto
45V. Poulnikov34:43:52+2:46Carrera
46E. Dekker34:43:56+2:50Wordperfect
47L. Dufaux34:43:57+2:51ONCE
48A. Kvalsvoll34:44:04+2:58Wordperfect
49L. Madouas34:44:07+3:01Castorama
50E. Van Lancker34:44:07+3:01Wordperfect
51P. Lino34:44:12+3:06Festina
52M. Kummer34:44:18+3:12Telekom
53U. Raab34:44:23+3:17Telekom
54J. Bagot34:44:23+3:17Festina
55L. Leblanc34:44:26+3:20Festina
56R. Aldag34:44:32+3:26Telekom
57E. Zabel34:44:32+3:26Telekom
58P. Hervé34:44:33+3:27Festina
59U. Bölts34:44:37+3:31Telekom
60G. Bontempi34:44:44+3:38Gewiss-Ballan
61R. Conti34:44:44+3:38Lampre-Panaria
62G. Bugno34:44:45+3:39Polti
63C. Henn34:44:46+3:40Telekom
64J. Skibby34:44:48+3:42TVM
65J. Bernard34:44:48+3:42Banesto
66G. Furlan34:44:55+3:49Gewiss-Ballan
67B. Voskamp34:45:01+3:55TVM
68S. Rooks34:45:03+3:57TVM
69H. Frison34:45:03+3:57Lotto-Vetta-Caloi
70M. Ghirotto34:45:03+3:57ZG Mobili-Selle Italia
71B. Hamburger34:45:04+3:58TVM
72D. Lauritzen34:45:08+4:02TVM
73F. Simon34:45:11+4:05Castorama
74A. Elli34:45:14+4:08GB-MG
75G. Perini34:45:15+4:09ZG Mobili-Selle Italia
76A. Tchmil34:45:17+4:11Lotto-Vetta-Caloi
77S. Colagè34:45:17+4:11ZG Mobili-Selle Italia
78M. Pantani34:45:20+4:14Carrera
79E. Magnien34:45:25+4:19Castorama
80G. Theunisse34:45:25+4:19TVM
81R. Pensec34:45:28+4:22Novemail-Laser Computer
82C. Mottet34:45:31+4:25Novemail-Laser Computer
83N. Rodríguez34:45:31+4:25ZG Mobili-Selle Italia
84R. Verdonck34:45:31+4:25Lotto-Vetta-Caloi
85R. Alcalá34:45:33+4:27Motorola
86R. Virenque34:45:39+4:33Festina
87J. Van De Laer34:45:46+4:40Lotto-Vetta-Caloi
88G. Nulens34:45:47+4:41Novemail-Laser Computer
89S. Hodge34:45:49+4:43Festina
90G. Audehm34:46:01+4:55Telekom
91L. Roosen34:46:04+4:58Lotto-Vetta-Caloi
92S. Martinello34:46:05+4:59Mercatone Uno
93R. Torres34:46:14+5:08Festina
94P. Meinert34:46:24+5:18TVM
95L. Desbiens34:46:26+5:20Castorama
96M. Sergeant34:46:28+5:22Novemail-Laser Computer
97G. Petito34:46:40+5:34Mercatone Uno
98M. Wauters34:46:41+5:35Wordperfect
99D. Bottaro34:46:45+5:39Gewiss-Ballan
100J. Dojwa34:46:46+5:40Gan
101O. Pelliccioli34:46:48+5:42Polti
102A. González34:46:51+5:45Mapei-Clas
103P. Jonker34:46:53+5:47Novemail-Laser Computer
104F. Muñoz34:46:56+5:50Kelme-Avianca
105P. Chanteur34:47:00+5:54Chazal-MBK-Konig
106E. Caritoux34:47:03+5:57Chazal-MBK-Konig
107F. Cabello34:47:03+5:57Kelme-Avianca
108M. Santaromita34:47:05+5:59ZG Mobili-Selle Italia
109H. Redant34:47:13+6:07ZG Mobili-Selle Italia
110E. Seigneur34:47:14+6:08Gan
111D. Perona34:47:17+6:11ZG Mobili-Selle Italia
112C. Zamana34:47:22+6:16Kelme-Avianca
113C. Capelle34:47:47+6:41Gan
114O. Ludwig34:47:53+6:47Telekom
115R. Petito34:47:56+6:50Mercatone Uno
116W. Peeters34:47:56+6:50GB-MG
117C. Manin34:48:03+6:57Chazal-MBK-Konig
118G. de Vries34:48:04+6:58Novemail-Laser Computer
119T. Gouvenou34:48:11+7:05Gan
120M. Mantovan34:48:14+7:08Carrera
121Á. Edo34:48:18+7:12Kelme-Avianca
122M. De Clercq34:48:23+7:17Lotto-Vetta-Caloi
123J. Bourgeot34:48:24+7:18Chazal-MBK-Konig
124O. Rincón34:48:40+7:34ONCE
125L. van Bon34:48:52+7:46Wordperfect
126M. Zen34:48:53+7:47Lampre-Panaria
127M. Scirea34:49:10+8:04Polti
128J. Unzaga34:49:17+8:11Mapei-Clas
129P. Lanfranchi34:49:41+8:35Mercatone Uno
130F. Chioccioli34:49:42+8:36Mercatone Uno
131R. González34:49:59+8:53Banesto
132J. Capiot34:50:07+9:01TVM
133M. Arroyo34:50:09+9:03Chazal-MBK-Konig
134J. Cadena34:50:19+9:13Kelme-Avianca
135P. Louviot34:50:20+9:14Novemail-Laser Computer
136J. Müller34:50:42+9:36Mapei-Clas
137R. Järmann34:50:56+9:50GB-MG
138I. García34:50:58+9:52Kelme-Avianca
139J. Svorada34:51:07+10:01Lampre-Panaria
140M. Lietti34:51:10+10:04Lampre-Panaria
141L. Cubino34:51:11+10:05Kelme-Avianca
142J. Colotti34:51:12+10:06Gan
143N. Stephens34:51:14+10:08ONCE
144N. Emonds34:51:15+10:09Mapei-Clas
145P. De Clercq34:51:17+10:11Lotto-Vetta-Caloi
146M. Vermote34:51:21+10:15Festina
147H. Díaz34:51:29+10:23ONCE
148J. Sierra34:51:45+10:39ONCE
149C. Bomans34:51:47+10:41GB-MG
150A. Leanizbarrutia34:51:51+10:45ONCE
151J. van Poppel34:52:27+11:21Festina
152H. Buenahora34:52:34+11:28Kelme-Avianca
153P. Farazijn34:52:36+11:30Lotto-Vetta-Caloi
154D. Cassani34:52:46+11:40GB-MG
155M. Serpellini34:52:52+11:46Lampre-Panaria
156E. Nijboer34:53:16+12:10Banesto
157J. Durand34:53:39+12:33Castorama
158A. Camargo34:53:49+12:43Kelme-Avianca
159J. Kirsipuu34:54:44+13:38Chazal-MBK-Konig
160A. Bertolini34:54:49+13:43Carrera
161N. Minali34:55:14+14:08Gewiss-Ballan
162A. Galletti34:55:26+14:20Lampre-Panaria
163M. Chiesa34:55:56+14:50Carrera
164A. Kasputis34:56:47+15:41Chazal-MBK-Konig
165D. Zhdanov34:58:13+17:07Polti
166S. Swart34:58:35+17:29Motorola
167G. Guazzini35:00:21+19:15Chazal-MBK-Konig
168R. Fina35:00:42+19:36Mercatone Uno
169M. Artunghi35:01:30+20:24Carrera
170R. Rossi35:04:07+23:01Carrera
171E. Poli35:06:02+24:56Mercatone Uno
172R. Harmeling35:06:27+25:21TVM
173F. Moreau35:08:04+26:58Gan
174J. Talen35:10:27+29:21Mercatone Uno
175R. Mulders35:14:53+33:47Wordperfect
176G. Martinelli35:23:59+42:53Polti
177M. Vermey35:33:13+52:07Chazal-MBK-Konig
Ploegenklassement etappe
PosTeam TijdTijdsverschilPunten
1Lampre-Panaria17:50:10(169)
2Polti17:50:18+0:08(76)
3Telekom17:50:22+0:12(91)
4TVM17:50:30+0:20(35)
5Gewiss-Ballan17:50:30+0:20(55)
6Castorama17:50:30+0:20(57)
7Gan17:50:30+0:20(70)
8Kelme-Avianca17:50:30+0:20(73)
9Motorola17:50:30+0:20(85)
10Mapei-Clas17:50:30+0:20(85)
11Lotto-Vetta-Caloi17:50:30+0:20(101)
12Mercatone Uno17:50:30+0:20(116)
13ONCE17:50:30+0:20(124)
14ZG Mobili-Selle Italia17:50:30+0:20(125)
15GB-MG17:50:30+0:20(127)
16Novemail-Laser Computer17:50:30+0:20(129)
17Festina17:50:30+0:20(136)
18Carrera17:50:30+0:20(183)
19Banesto17:50:30+0:20(183)
20Chazal-MBK-Konig17:50:30+0:20(202)
21Wordperfect17:50:30+0:20(211)
Ploegenklassement totaal
PosTeam TijdTijdsverschilPunten
1Motorola104:03:52(524)
2GB-MG104:04:35+0:43(813)
3Castorama104:05:28+1:36(347)
4Banesto104:05:37+1:45(1093)
5Mapei-Clas104:05:53+2:01(626)
6Gewiss-Ballan104:07:04+3:12(797)
7Polti104:08:29+4:37(716)
8Gan104:08:56+5:04(822)
9Lampre-Panaria104:09:41+5:49(1504)
10Carrera104:10:15+6:23(1021)
11ONCE104:10:42+6:50(1086)
12Wordperfect104:10:50+6:58(1344)
13Telekom104:12:06+8:14(580)
14Festina104:12:41+8:49(817)
15TVM104:14:44+10:52(782)
16ZG Mobili-Selle Italia104:15:32+11:40(944)
17Lotto-Vetta-Caloi104:15:57+12:05(970)
18Novemail-Laser Computer104:16:10+12:18(1089)
19Kelme-Avianca104:19:30+15:38(1024)
20Mercatone Uno104:19:53+16:01(855)
21Chazal-MBK-Konig104:20:22+16:30(1145)
Meeste plaatsen gestegen in de etappe
RennerGestegen
J. Svorada21
H. Díaz14
O. Ludwig12
J. Müller12
M. Vermote12
J. Van De Laer11
G. Nulens11
S. Hodge11
J. Capiot11
J. Colotti11
N. Stephens11
N. Emonds11
N. Minali11
E. Magnien10
G. Theunisse10
Meeste plaatsen gedaald in de etappe
RennerGedaald
J. Sierra69
M. Chiesa55
A. Camargo42
R. Virenque32
M. Pantani30
G. Audehm28
R. Torres27
L. Madouas26
G. Rué25
M. Alonso24
L. Desbiens23
P. Meinert23
G. Bugno23
R. Conti23
S. Swart19