Stand in het algemeen klassement

P
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21

Algemeen klassement

Na etappe 21 in 1994.

Ploegenklassement
Puntenklassement
Bergklassement
Jongerenklassement
Strijdlustklassement

Afstand: 175 km. Type: vlak. Datum: 24 Jul 1994

Snelheid: 37.028 km/h (in database), 37.028 km/h (berekend uit tijd en afstand)

Etappe-uitslag
Etappe-uitslagen zoals hierboven zijn gebaseerd op de informatie van memoire du cyclisme, na verbetering van enkele fouten (niet noodzakelijk in bovenstaande tabel). Desondanks kunnen hier nog onjuistheden in staan.
PosNaamTijdVerschilTeam
1 E. Seigneur4:43:34Gan
2 F. Andreu4:43:37+0:03Motorola
3 B. Hamburger4:43:40+0:06TVM
4 J. Müller4:43:40+0:06Mapei-Clas
5 A. Kasputis4:43:59+0:25Chazal-MBK-Konig
6 D. Abduzhaparov4:43:59+0:25Polti
7 V. Ekimov4:44:01+0:27Wordperfect
8 S. Martinello4:44:03+0:29Mercatone Uno
9 Á. Edo4:44:03+0:29Kelme-Avianca
10 O. Ludwig4:44:03+0:29Telekom
11 P. Anderson4:44:03+0:29Motorola
12 G. Bortolami4:44:03+0:29Mapei-Clas
13 J. Museeuw4:44:03+0:29GB-MG
14 H. Redant4:44:03+0:29ZG Mobili-Selle Italia
15 R. Verdonck4:44:03+0:29Lotto-Vetta-Caloi
16 J. Van De Laer4:44:03+0:29Lotto-Vetta-Caloi
17 A. Olano4:44:03+0:29Mapei-Clas
18 S. Swart4:44:03+0:29Motorola
19 J. Svorada4:44:03+0:29Lampre-Panaria
20 E. Dekker4:44:03+0:29Wordperfect
21 C. Zamana4:44:03+0:29Kelme-Avianca
22 F. Simon4:44:03+0:29Castorama
23 P. Chanteur4:44:03+0:29Chazal-MBK-Konig
24 D. Lauritzen4:44:03+0:29TVM
25 M. Wauters4:44:03+0:29Wordperfect
26 F. Moreau4:44:03+0:29Gan
27 T. Gouvenou4:44:03+0:29Gan
28 A. González4:44:03+0:29Mapei-Clas
29 O. Pelliccioli4:44:03+0:29Polti
30 N. Rodríguez4:44:03+0:29ZG Mobili-Selle Italia
31 U. Bölts4:44:03+0:29Telekom
32 D. Bottaro4:44:03+0:29Gewiss-Ballan
33 V. Bobrik4:44:03+0:29Gewiss-Ballan
34 R. Virenque4:44:03+0:29Festina
35 L. Leblanc4:44:03+0:29Festina
36 P. Ugrumov4:44:03+0:29Gewiss-Ballan
37 F. Muñoz4:44:03+0:29Kelme-Avianca
38 B. Riis4:44:03+0:29Gewiss-Ballan
39 J. Bernard4:44:03+0:29Banesto
40 M. Pantani4:44:03+0:29Carrera
41 S. Utchakov4:44:03+0:29Polti
42 S. Yates4:44:03+0:29Motorola
43 T. Marie4:44:03+0:29Castorama
44 J. Bagot4:44:03+0:29Festina
45 R. Järmann4:44:03+0:29GB-MG
46 G. Perini4:44:03+0:29ZG Mobili-Selle Italia
47 B. Thibout4:44:03+0:29Castorama
48 P. Lino4:44:03+0:29Festina
49 B. Zberg4:44:03+0:29Carrera
50 M. Ghirotto4:44:03+0:29ZG Mobili-Selle Italia
51 A. Zülle4:44:03+0:29ONCE
52 D. Perona4:44:03+0:29ZG Mobili-Selle Italia
53 G. Fidanza4:44:03+0:29Polti
54 B. Cenghialta4:44:03+0:29Gewiss-Ballan
55 H. Díaz4:44:03+0:29ONCE
56 J. Cadena4:44:03+0:29Kelme-Avianca
57 E. Zaina4:44:03+0:29Gewiss-Ballan
58 N. Stephens4:44:03+0:29ONCE
59 R. Mulders4:44:03+0:29Wordperfect
60 R. Pensec4:44:03+0:29Novemail-Laser Computer
61 G. Bontempi4:44:03+0:29Gewiss-Ballan
62 V. Poulnikov4:44:03+0:29Carrera
63 E. Caritoux4:44:03+0:29Chazal-MBK-Konig
64 T. Davy4:44:03+0:29Castorama
65 U. Raab4:44:03+0:29Telekom
66 A. Kvalsvoll4:44:03+0:29Wordperfect
67 A. Mejia4:44:03+0:29Motorola
68 C. Bomans4:44:03+0:29GB-MG
69 R. Alcalá4:44:03+0:29Motorola
70 F. Vanzella4:44:03+0:29GB-MG
71 J. Uriarte4:44:03+0:29Banesto
72 F. Cabello4:44:03+0:29Kelme-Avianca
73 G. Nulens4:44:03+0:29Novemail-Laser Computer
74 A. Peron4:44:03+0:29Polti
75 G. de Vries4:44:03+0:29Novemail-Laser Computer
76 V. Aparicio4:44:03+0:29Banesto
77 M. Indurain4:44:03+0:29Banesto
78 G. Furlan4:44:03+0:29Gewiss-Ballan
79 M. Arroyo4:44:03+0:29Chazal-MBK-Konig
80 E. Nijboer4:44:03+0:29Banesto
81 M. Mauri4:44:03+0:29Banesto
82 R. González4:44:03+0:29Banesto
83 S. Hodge4:44:03+0:29Festina
84 R. Aldag4:44:03+0:29Telekom
85 P. Hervé4:44:03+0:29Festina
86 C. Henn4:44:03+0:29Telekom
87 M. Santaromita4:44:03+0:29ZG Mobili-Selle Italia
88 A. Leanizbarrutia4:44:03+0:29ONCE
89 G. Audehm4:44:03+0:29Telekom
90 J. Talen4:44:03+0:29Mercatone Uno
91 A. Camargo4:44:03+0:29Kelme-Avianca
92 L. Roosen4:44:03+0:29Lotto-Vetta-Caloi
93 F. Chioccioli4:44:03+0:29Mercatone Uno
94 F. Vona4:44:03+0:29GB-MG
95 R. Rossi4:44:03+0:29Carrera
96 A. Elli4:44:03+0:29GB-MG
97 C. Manin4:44:03+0:29Chazal-MBK-Konig
98 F. Escartin4:44:03+0:29Mapei-Clas
99 D. Cassani4:44:03+0:29GB-MG
100 E. Breukink4:44:03+0:29ONCE
101 H. Buenahora4:44:03+0:29Kelme-Avianca
102 F. Etxabe4:44:03+0:29Mapei-Clas
103 P. Louviot4:44:03+0:29Novemail-Laser Computer
104 J. Skibby4:44:03+0:29TVM
105 G. Rué4:44:03+0:29Banesto
106 R. Sørensen4:44:03+0:29GB-MG
107 M. Kummer4:44:03+0:29Telekom
108 M. Zen4:44:03+0:29Lampre-Panaria
109 L. Dufaux4:44:03+0:29ONCE
110 R. Conti4:44:03+0:29Lampre-Panaria
111 M. Dernies4:44:03+0:29Motorola
112 M. Chiesa4:44:03+0:29Carrera
113 E. Poli4:44:03+0:29Mercatone Uno
114 P. De Clercq4:44:03+0:29Lotto-Vetta-Caloi
115 C. Mottet4:44:03+0:29Novemail-Laser Computer
116 D. Zhdanov4:45:00+1:26Polti
117 J. Heppner4:52:03+8:29Telekom
Algemeen klassement
Bovenstaande informatie is zelf uitgerekend aan de hand van de beschikbare etappe-uitslagen, bonificaties en straffen. Door dit te vergelijken met officiële uitslagen heb ik kunnen vaststellen in welke jaren ik nog informatie mis, en ik streef ernaar om deze informatie boven water te krijgen.
PosNaamTijdVerschilTeam
1M. Indurain103:38:38Banesto
2P. Ugrumov103:44:17+5:39Gewiss-Ballan
3M. Pantani103:45:57+7:19Carrera
4L. Leblanc103:48:41+10:03Festina
5R. Virenque103:48:48+10:10Festina
6R. Conti103:51:07+12:29Lampre-Panaria
7A. Elli103:58:55+20:17GB-MG
8A. Zülle103:59:13+20:35ONCE
9U. Bölts104:03:57+25:19Telekom
10V. Poulnikov104:04:06+25:28Carrera
11P. Lino104:04:39+26:01Festina
12F. Escartin104:09:16+30:38Mapei-Clas
13G. Bortolami104:11:13+32:35Mapei-Clas
14B. Riis104:12:10+33:32Gewiss-Ballan
15O. Pelliccioli104:13:33+34:55Polti
16N. Rodríguez104:13:56+35:18ZG Mobili-Selle Italia
17J. Bernard104:15:22+36:44Banesto
18H. Buenahora104:16:38+38:00Kelme-Avianca
19R. Sørensen104:21:17+42:39GB-MG
20B. Hamburger104:22:22+43:44TVM
21T. Davy104:25:19+46:41Castorama
22E. Caritoux104:25:57+47:19Chazal-MBK-Konig
23F. Muñoz104:27:11+48:33Kelme-Avianca
24J. Van De Laer104:27:13+48:35Lotto-Vetta-Caloi
25B. Cenghialta104:30:08+51:30Gewiss-Ballan
26C. Mottet104:30:22+51:44Novemail-Laser Computer
27B. Zberg104:35:44+57:06Carrera
28G. Audehm104:36:22+57:44Telekom
29E. Breukink104:38:33+59:55ONCE
30A. Olano104:40:07+1:01:29Mapei-Clas
31A. Mejia104:40:21+1:01:43Motorola
32R. González104:41:18+1:02:40Banesto
33P. Hervé104:45:54+1:07:16Festina
34F. Etxabe104:46:23+1:07:45Mapei-Clas
35L. Dufaux104:48:08+1:09:30ONCE
36V. Ekimov104:48:28+1:09:50Wordperfect
37F. Vona104:49:19+1:10:41GB-MG
38R. Aldag104:49:37+1:10:59Telekom
39E. Zaina104:50:54+1:12:16Gewiss-Ballan
40A. González104:51:19+1:12:41Mapei-Clas
41F. Vanzella105:02:43+1:24:05GB-MG
42F. Chioccioli105:05:30+1:26:52Mercatone Uno
43F. Simon105:09:28+1:30:50Castorama
44A. Kasputis105:16:24+1:37:46Chazal-MBK-Konig
45J. Skibby105:19:59+1:41:21TVM
46D. Perona105:21:43+1:43:05ZG Mobili-Selle Italia
47J. Bagot105:22:44+1:44:06Festina
48M. Arroyo105:22:49+1:44:11Chazal-MBK-Konig
49J. Uriarte105:23:29+1:44:51Banesto
50D. Lauritzen105:24:32+1:45:54TVM
51E. Seigneur105:25:53+1:47:15Gan
52N. Stephens105:26:37+1:47:59ONCE
53T. Marie105:27:25+1:48:47Castorama
54G. Perini105:28:45+1:50:07ZG Mobili-Selle Italia
55A. Camargo105:28:46+1:50:08Kelme-Avianca
56G. Rué105:30:06+1:51:28Banesto
57D. Abduzhaparov105:30:12+1:51:34Polti
58G. Furlan105:30:56+1:52:18Gewiss-Ballan
59J. Müller105:30:57+1:52:19Mapei-Clas
60J. Heppner105:32:24+1:53:46Telekom
61A. Peron105:32:25+1:53:47Polti
62V. Bobrik105:33:50+1:55:12Gewiss-Ballan
63S. Utchakov105:36:09+1:57:31Polti
64C. Manin105:36:40+1:58:02Chazal-MBK-Konig
65M. Santaromita105:36:47+1:58:09ZG Mobili-Selle Italia
66R. Pensec105:37:40+1:59:02Novemail-Laser Computer
67V. Aparicio105:38:12+1:59:34Banesto
68L. Roosen105:39:21+2:00:43Lotto-Vetta-Caloi
69P. Anderson105:39:51+2:01:13Motorola
70R. Alcalá105:43:19+2:04:41Motorola
71S. Yates105:43:23+2:04:45Motorola
72D. Zhdanov105:46:58+2:08:20Polti
73R. Järmann105:49:24+2:10:46GB-MG
74P. Louviot105:50:48+2:12:10Novemail-Laser Computer
75M. Ghirotto105:51:27+2:12:49ZG Mobili-Selle Italia
76C. Bomans105:51:33+2:12:55GB-MG
77G. de Vries105:53:31+2:14:53Novemail-Laser Computer
78T. Gouvenou105:54:01+2:15:23Gan
79A. Kvalsvoll105:54:01+2:15:23Wordperfect
80J. Museeuw105:56:04+2:17:26GB-MG
81P. Chanteur105:56:14+2:17:36Chazal-MBK-Konig
82P. De Clercq106:00:21+2:21:43Lotto-Vetta-Caloi
83S. Hodge106:02:28+2:23:50Festina
84U. Raab106:03:16+2:24:38Telekom
85J. Cadena106:03:30+2:24:52Kelme-Avianca
86M. Zen106:03:51+2:25:13Lampre-Panaria
87F. Cabello106:04:13+2:25:35Kelme-Avianca
88G. Nulens106:04:30+2:25:52Novemail-Laser Computer
89F. Andreu106:05:02+2:26:24Motorola
90G. Bontempi106:05:05+2:26:27Gewiss-Ballan
91B. Thibout106:05:20+2:26:42Castorama
92M. Wauters106:07:16+2:28:38Wordperfect
93H. Redant106:07:35+2:28:57ZG Mobili-Selle Italia
94S. Martinello106:07:42+2:29:04Mercatone Uno
95M. Mauri106:08:58+2:30:20Banesto
96Á. Edo106:09:39+2:31:01Kelme-Avianca
97M. Kummer106:10:20+2:31:42Telekom
98R. Verdonck106:11:02+2:32:24Lotto-Vetta-Caloi
99E. Nijboer106:13:05+2:34:27Banesto
100C. Zamana106:13:21+2:34:43Kelme-Avianca
101E. Dekker106:13:30+2:34:52Wordperfect
102A. Leanizbarrutia106:14:43+2:36:05ONCE
103J. Svorada106:15:03+2:36:25Lampre-Panaria
104M. Dernies106:15:09+2:36:31Motorola
105O. Ludwig106:16:15+2:37:37Telekom
106C. Henn106:16:26+2:37:48Telekom
107D. Bottaro106:17:55+2:39:17Gewiss-Ballan
108D. Cassani106:20:10+2:41:32GB-MG
109H. Díaz106:20:44+2:42:06ONCE
110G. Fidanza106:21:25+2:42:47Polti
111R. Rossi106:22:29+2:43:51Carrera
112S. Swart106:23:16+2:44:38Motorola
113F. Moreau106:29:51+2:51:13Gan
114M. Chiesa106:30:40+2:52:02Carrera
115E. Poli106:31:19+2:52:41Mercatone Uno
116R. Mulders106:47:10+3:08:32Wordperfect
117J. Talen107:17:41+3:39:03Mercatone Uno
Ploegenklassement etappe
PosTeam TijdTijdsverschilPunten
1Gan14:11:40(54)
2Motorola14:11:43+0:03(31)
3Mapei-Clas14:11:46+0:06(33)
4TVM14:11:46+0:06(131)
5Polti14:12:05+0:25(76)
6Chazal-MBK-Konig14:12:05+0:25(91)
7Wordperfect14:12:07+0:27(52)
8Kelme-Avianca14:12:09+0:29(67)
9ZG Mobili-Selle Italia14:12:09+0:29(90)
10Gewiss-Ballan14:12:09+0:29(101)
11Telekom14:12:09+0:29(106)
12Castorama14:12:09+0:29(112)
13Festina14:12:09+0:29(113)
14Lotto-Vetta-Caloi14:12:09+0:29(123)
15GB-MG14:12:09+0:29(126)
16Carrera14:12:09+0:29(151)
17ONCE14:12:09+0:29(164)
18Banesto14:12:09+0:29(186)
19Mercatone Uno14:12:09+0:29(191)
20Novemail-Laser Computer14:12:09+0:29(208)
21Lampre-Panaria14:12:09+0:29(237)
Ploegenklassement totaal
PosTeam TijdTijdsverschilPunten
1Festina311:28:53(1590)
2Gewiss-Ballan312:11:50+42:57(1850)
3Mapei-Clas312:13:31+44:38(1604)
4Banesto312:17:18+48:25(2451)
5Carrera312:19:48+50:55(2185)
6GB-MG312:35:59+1:07:06(2320)
7ONCE312:59:40+1:30:47(2616)
8Telekom313:19:57+1:51:04(1869)
9Kelme-Avianca313:24:40+1:55:47(2642)
10Castorama313:43:51+2:14:58(1634)
11Polti314:16:29+2:47:36(2220)
12Chazal-MBK-Konig314:27:31+2:58:38(2926)
13ZG Mobili-Selle Italia314:36:12+3:07:19(2662)
14TVM314:58:44+3:29:51(2765)
15Lampre-Panaria315:00:44+3:31:51(3805)
16Motorola315:06:26+3:37:33(2338)
17Novemail-Laser Computer315:31:15+4:02:22(3379)
18Lotto-Vetta-Caloi315:37:14+4:08:21(2895)
19Wordperfect316:39:44+5:10:51(3999)
20Gan316:59:54+5:31:01(3224)
21Mercatone Uno317:01:37+5:32:44(3912)
Meeste plaatsen gestegen in de etappe
RennerGestegen
F. Andreu2
D. Lauritzen1
E. Seigneur1
N. Stephens1
T. Marie1
G. Perini1
A. Camargo1
G. Rué1
D. Abduzhaparov1
G. Furlan1
J. Müller1
Meeste plaatsen gedaald in de etappe
RennerGedaald
J. Heppner10
B. Thibout1
G. Bontempi1