P
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21

Het is een tijdrovend karwei om al deze getallen te controleren op fouten. Sommige tijden zijn in het rood weergegeven, dit is om mij te helpen fouten te identificeren. Als het in het rood staat, wil het niet zeggen dat het per se fout is, maar dat het fout kan zijn en dus controle nodig is. Zie het overzicht van renners waarvan hun eindtijd in 1994 niet klopt.

Algemeen klassement

Na etappe 20 in 1994.

Ploegenklassement
Puntenklassement
Bergklassement
Jongerenklassement
Strijdlustklassement

Afstand: 209 km. Type: medium. Datum: 23 Jul 1994

Snelheid: 35.679 km/h (in database), 35.766 km/h (berekend uit tijd en afstand)

Etappe-uitslag
Etappe-uitslagen zoals hierboven zijn gebaseerd op de informatie van memoire du cyclisme, na verbetering van enkele fouten (niet noodzakelijk in bovenstaande tabel). Desondanks kunnen hier nog onjuistheden in staan.
PosNaamTijdVerschilTeam
1 D. Abduzhaparov5:50:37Polti
2 J. Svorada5:50:37Lampre-Panaria
3 S. Martinello5:50:37Mercatone Uno
4 P. Anderson5:50:37Motorola
5 B. Riis5:50:37Gewiss-Ballan
6 Á. Edo5:50:37Kelme-Avianca
7 G. Bortolami5:50:37Mapei-Clas
8 M. Ghirotto5:50:37ZG Mobili-Selle Italia
9 G. Fidanza5:50:37Polti
10 F. Simon5:50:37Castorama
11 S. Swart5:50:37Motorola
12 H. Redant5:50:37ZG Mobili-Selle Italia
13 B. Cenghialta5:50:37Gewiss-Ballan
14 G. Audehm5:50:37Telekom
15 J. Museeuw5:50:37GB-MG
16 C. Zamana5:50:37Kelme-Avianca
17 J. Van De Laer5:50:37Lotto-Vetta-Caloi
18 T. Marie5:50:37Castorama
19 T. Gouvenou5:50:37Gan
20 S. Yates5:50:37Motorola
21 P. Chanteur5:50:37Chazal-MBK-Konig
22 F. Andreu5:50:37Motorola
23 B. Zberg5:50:37Carrera
24 M. Kummer5:50:37Telekom
25 E. Dekker5:50:37Wordperfect
26 M. Chiesa5:50:37Carrera
27 R. Verdonck5:50:37Lotto-Vetta-Caloi
28 U. Raab5:50:37Telekom
29 F. Vanzella5:50:37GB-MG
30 A. Leanizbarrutia5:50:37ONCE
31 M. Pantani5:50:37Carrera
32 R. Alcalá5:50:37Motorola
33 G. Perini5:50:37ZG Mobili-Selle Italia
34 J. Skibby5:50:37TVM
35 V. Bobrik5:50:37Gewiss-Ballan
36 P. Ugrumov5:50:37Gewiss-Ballan
37 E. Zaina5:50:37Gewiss-Ballan
38 G. Bontempi5:50:37Gewiss-Ballan
39 S. Hodge5:50:37Festina
40 J. Uriarte5:50:37Banesto
41 M. Indurain5:50:37Banesto
42 L. Leblanc5:50:37Festina
43 J. Talen5:50:37Mercatone Uno
44 M. Dernies5:50:37Motorola
45 E. Nijboer5:50:37Banesto
46 S. Utchakov5:50:37Polti
47 P. Lino5:50:37Festina
48 A. González5:50:37Mapei-Clas
49 D. Lauritzen5:50:37TVM
50 U. Bölts5:50:37Telekom
51 F. Moreau5:50:37Gan
52 J. Heppner5:50:37Telekom
53 A. Mejia5:50:37Motorola
54 J. Bagot5:50:37Festina
55 O. Pelliccioli5:50:37Polti
56 A. Zülle5:50:37ONCE
57 R. Sørensen5:50:37GB-MG
58 R. Aldag5:50:37Telekom
59 R. Virenque5:50:37Festina
60 M. Mauri5:50:37Banesto
61 V. Aparicio5:50:37Banesto
62 C. Manin5:50:37Chazal-MBK-Konig
63 J. Cadena5:50:37Kelme-Avianca
64 C. Mottet5:50:37Novemail-Laser Computer
65 N. Rodríguez5:50:37ZG Mobili-Selle Italia
66 N. Stephens5:50:37ONCE
67 A. Peron5:50:37Polti
68 F. Muñoz5:50:37Kelme-Avianca
69 E. Caritoux5:50:37Chazal-MBK-Konig
70 C. Henn5:50:37Telekom
71 C. Bomans5:50:37GB-MG
72 G. Furlan5:50:37Gewiss-Ballan
73 A. Elli5:50:37GB-MG
74 B. Hamburger5:50:37TVM
75 G. Rué5:50:37Banesto
76 A. Olano5:50:37Mapei-Clas
77 R. Pensec5:50:37Novemail-Laser Computer
78 J. Bernard5:50:37Banesto
79 D. Perona5:50:37ZG Mobili-Selle Italia
80 F. Etxabe5:50:37Mapei-Clas
81 R. Mulders5:50:37Wordperfect
82 G. Nulens5:50:37Novemail-Laser Computer
83 J. Müller5:50:37Mapei-Clas
84 V. Ekimov5:50:37Wordperfect
85 M. Wauters5:50:37Wordperfect
86 M. Santaromita5:50:37ZG Mobili-Selle Italia
87 G. de Vries5:50:37Novemail-Laser Computer
88 F. Escartin5:50:37Mapei-Clas
89 H. Díaz5:50:37ONCE
90 V. Poulnikov5:50:37Carrera
91 F. Chioccioli5:50:37Mercatone Uno
92 F. Cabello5:50:37Kelme-Avianca
93 R. Conti5:50:37Lampre-Panaria
94 D. Cassani5:50:37GB-MG
95 M. Zen5:50:37Lampre-Panaria
96 R. González5:50:37Banesto
97 M. Arroyo5:50:37Chazal-MBK-Konig
98 D. Bottaro5:50:37Gewiss-Ballan
99 A. Kasputis5:50:37Chazal-MBK-Konig
100 D. Zhdanov5:50:37Polti
101 A. Camargo5:50:37Kelme-Avianca
102 A. Kvalsvoll5:50:37Wordperfect
103 H. Buenahora5:50:37Kelme-Avianca
104 B. Thibout5:50:37Castorama
105 R. Järmann5:50:37GB-MG
106 E. Seigneur5:50:37Gan
107 P. Hervé5:50:37Festina
108 O. Ludwig5:50:37Telekom
109 L. Dufaux5:50:37ONCE
110 L. Roosen5:50:37Lotto-Vetta-Caloi
111 F. Vona5:50:37GB-MG
112 T. Davy5:50:37Castorama
113 P. Louviot5:50:37Novemail-Laser Computer
114 E. Breukink5:50:37ONCE
115 E. Poli5:50:37Mercatone Uno
116 R. Rossi5:50:37Carrera
117 P. De Clercq5:50:37Lotto-Vetta-Caloi
Algemeen klassement
Bovenstaande informatie is zelf uitgerekend aan de hand van de beschikbare etappe-uitslagen, bonificaties en straffen. Door dit te vergelijken met officiële uitslagen heb ik kunnen vaststellen in welke jaren ik nog informatie mis, en ik streef ernaar om deze informatie boven water te krijgen.
PosNaamTijdVerschilTeam
1M. Indurain98:54:35Banesto
2P. Ugrumov99:00:14+5:39Gewiss-Ballan
3M. Pantani99:01:54+7:19Carrera
4L. Leblanc99:04:38+10:03Festina
5R. Virenque99:04:45+10:10Festina
6R. Conti99:07:04+12:29Lampre-Panaria
7A. Elli99:14:52+20:17GB-MG
8A. Zülle99:15:10+20:35ONCE
9U. Bölts99:19:54+25:19Telekom
10V. Poulnikov99:20:03+25:28Carrera
11P. Lino99:20:36+26:01Festina
12F. Escartin99:25:13+30:38Mapei-Clas
13G. Bortolami99:27:10+32:35Mapei-Clas
14B. Riis99:28:07+33:32Gewiss-Ballan
15O. Pelliccioli99:29:30+34:55Polti
16N. Rodríguez99:29:53+35:18ZG Mobili-Selle Italia
17J. Bernard99:31:19+36:44Banesto
18H. Buenahora99:32:35+38:00Kelme-Avianca
19R. Sørensen99:37:14+42:39GB-MG
20B. Hamburger99:38:42+44:07TVM
21T. Davy99:41:16+46:41Castorama
22E. Caritoux99:41:54+47:19Chazal-MBK-Konig
23F. Muñoz99:43:08+48:33Kelme-Avianca
24J. Van De Laer99:43:10+48:35Lotto-Vetta-Caloi
25B. Cenghialta99:46:05+51:30Gewiss-Ballan
26C. Mottet99:46:19+51:44Novemail-Laser Computer
27B. Zberg99:51:41+57:06Carrera
28G. Audehm99:52:19+57:44Telekom
29E. Breukink99:54:30+59:55ONCE
30A. Olano99:56:04+1:01:29Mapei-Clas
31A. Mejia99:56:18+1:01:43Motorola
32R. González99:57:15+1:02:40Banesto
33P. Hervé100:01:51+1:07:16Festina
34F. Etxabe100:02:20+1:07:45Mapei-Clas
35L. Dufaux100:04:05+1:09:30ONCE
36V. Ekimov100:04:27+1:09:52Wordperfect
37F. Vona100:05:16+1:10:41GB-MG
38R. Aldag100:05:34+1:10:59Telekom
39E. Zaina100:06:51+1:12:16Gewiss-Ballan
40A. González100:07:16+1:12:41Mapei-Clas
41F. Vanzella100:18:40+1:24:05GB-MG
42F. Chioccioli100:21:27+1:26:52Mercatone Uno
43F. Simon100:25:25+1:30:50Castorama
44A. Kasputis100:32:25+1:37:50Chazal-MBK-Konig
45J. Skibby100:35:56+1:41:21TVM
46D. Perona100:37:40+1:43:05ZG Mobili-Selle Italia
47J. Bagot100:38:41+1:44:06Festina
48M. Arroyo100:38:46+1:44:11Chazal-MBK-Konig
49J. Uriarte100:39:26+1:44:51Banesto
50J. Heppner100:40:21+1:45:46Telekom
51D. Lauritzen100:40:29+1:45:54TVM
52E. Seigneur100:42:19+1:47:44Gan
53N. Stephens100:42:34+1:47:59ONCE
54T. Marie100:43:22+1:48:47Castorama
55G. Perini100:44:42+1:50:07ZG Mobili-Selle Italia
56A. Camargo100:44:43+1:50:08Kelme-Avianca
57G. Rué100:46:03+1:51:28Banesto
58D. Abduzhaparov100:46:13+1:51:38Polti
59G. Furlan100:46:53+1:52:18Gewiss-Ballan
60J. Müller100:47:17+1:52:42Mapei-Clas
61A. Peron100:48:22+1:53:47Polti
62V. Bobrik100:49:47+1:55:12Gewiss-Ballan
63S. Utchakov100:52:06+1:57:31Polti
64C. Manin100:52:37+1:58:02Chazal-MBK-Konig
65M. Santaromita100:52:44+1:58:09ZG Mobili-Selle Italia
66R. Pensec100:53:37+1:59:02Novemail-Laser Computer
67V. Aparicio100:54:09+1:59:34Banesto
68L. Roosen100:55:18+2:00:43Lotto-Vetta-Caloi
69P. Anderson100:55:48+2:01:13Motorola
70R. Alcalá100:59:16+2:04:41Motorola
71S. Yates100:59:20+2:04:45Motorola
72D. Zhdanov101:01:58+2:07:23Polti
73R. Järmann101:05:21+2:10:46GB-MG
74P. Louviot101:06:45+2:12:10Novemail-Laser Computer
75M. Ghirotto101:07:24+2:12:49ZG Mobili-Selle Italia
76C. Bomans101:07:30+2:12:55GB-MG
77G. de Vries101:09:28+2:14:53Novemail-Laser Computer
78T. Gouvenou101:09:58+2:15:23Gan
79A. Kvalsvoll101:09:58+2:15:23Wordperfect
80J. Museeuw101:12:01+2:17:26GB-MG
81P. Chanteur101:12:11+2:17:36Chazal-MBK-Konig
82P. De Clercq101:16:18+2:21:43Lotto-Vetta-Caloi
83S. Hodge101:18:25+2:23:50Festina
84U. Raab101:19:13+2:24:38Telekom
85J. Cadena101:19:27+2:24:52Kelme-Avianca
86M. Zen101:19:48+2:25:13Lampre-Panaria
87F. Cabello101:20:10+2:25:35Kelme-Avianca
88G. Nulens101:20:27+2:25:52Novemail-Laser Computer
89G. Bontempi101:21:02+2:26:27Gewiss-Ballan
90B. Thibout101:21:17+2:26:42Castorama
91F. Andreu101:21:25+2:26:50Motorola
92M. Wauters101:23:13+2:28:38Wordperfect
93H. Redant101:23:32+2:28:57ZG Mobili-Selle Italia
94S. Martinello101:23:39+2:29:04Mercatone Uno
95M. Mauri101:24:55+2:30:20Banesto
96Á. Edo101:25:36+2:31:01Kelme-Avianca
97M. Kummer101:26:17+2:31:42Telekom
98R. Verdonck101:26:59+2:32:24Lotto-Vetta-Caloi
99E. Nijboer101:29:02+2:34:27Banesto
100C. Zamana101:29:18+2:34:43Kelme-Avianca
101E. Dekker101:29:27+2:34:52Wordperfect
102A. Leanizbarrutia101:30:40+2:36:05ONCE
103J. Svorada101:31:00+2:36:25Lampre-Panaria
104M. Dernies101:31:06+2:36:31Motorola
105O. Ludwig101:32:12+2:37:37Telekom
106C. Henn101:32:23+2:37:48Telekom
107D. Bottaro101:33:52+2:39:17Gewiss-Ballan
108D. Cassani101:36:07+2:41:32GB-MG
109H. Díaz101:36:41+2:42:06ONCE
110G. Fidanza101:37:22+2:42:47Polti
111R. Rossi101:38:26+2:43:51Carrera
112S. Swart101:39:13+2:44:38Motorola
113F. Moreau101:45:48+2:51:13Gan
114M. Chiesa101:46:37+2:52:02Carrera
115E. Poli101:47:16+2:52:41Mercatone Uno
116R. Mulders102:03:07+3:08:32Wordperfect
117J. Talen102:33:38+3:39:03Mercatone Uno
Ploegenklassement etappe
PosTeam TijdTijdsverschilPunten
1Motorola17:31:51(35)
2Gewiss-Ballan17:31:51+0:00(53)
3ZG Mobili-Selle Italia17:31:51+0:00(53)
4Polti17:31:51+0:00(56)
5Telekom17:31:51+0:00(66)
6Carrera17:31:51+0:00(80)
7Kelme-Avianca17:31:51+0:00(85)
8GB-MG17:31:51+0:00(101)
9Banesto17:31:51+0:00(126)
10Festina17:31:51+0:00(128)
11Mapei-Clas17:31:51+0:00(131)
12Castorama17:31:51+0:00(132)
13Mercatone Uno17:31:51+0:00(137)
14ONCE17:31:51+0:00(152)
15Chazal-MBK-Konig17:31:51+0:00(152)
16Lotto-Vetta-Caloi17:31:51+0:00(154)
17TVM17:31:51+0:00(157)
18Gan17:31:51+0:00(176)
19Lampre-Panaria17:31:51+0:00(190)
20Wordperfect17:31:51+0:00(190)
21Novemail-Laser Computer17:31:51+0:00(223)
Ploegenklassement totaal
PosTeam TijdTijdsverschilPunten
1Festina297:16:44(1477)
2Gewiss-Ballan297:59:41+42:57(1749)
3Mapei-Clas298:01:45+45:01(1571)
4Banesto298:05:09+48:25(2265)
5Carrera298:07:39+50:55(2034)
6GB-MG298:23:50+1:07:06(2194)
7ONCE298:47:31+1:30:47(2452)
8Telekom299:07:48+1:51:04(1763)
9Kelme-Avianca299:12:31+1:55:47(2575)
10Castorama299:31:42+2:14:58(1522)
11Polti300:04:24+2:47:40(2144)
12Chazal-MBK-Konig300:15:26+2:58:42(2835)
13ZG Mobili-Selle Italia300:24:03+3:07:19(2572)
14TVM300:46:58+3:30:14(2634)
15Lampre-Panaria300:48:35+3:31:51(3568)
16Motorola300:54:43+3:37:59(2307)
17Novemail-Laser Computer301:19:06+4:02:22(3171)
18Lotto-Vetta-Caloi301:25:05+4:08:21(2772)
19Wordperfect302:27:37+5:10:53(3947)
20Gan302:48:14+5:31:30(3170)
21Mercatone Uno302:49:28+5:32:44(3721)
Meeste plaatsen gestegen in de etappe
RennerGestegen
M. Wauters2
H. Redant2
S. Martinello2
M. Mauri2
Á. Edo2
M. Kummer2
R. Verdonck2
E. Nijboer2
C. Zamana2
E. Dekker2
A. Leanizbarrutia2
J. Svorada2
M. Dernies2
O. Ludwig2
C. Henn2
Meeste plaatsen gedaald in de etappe
RennerGedaald