P
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21

Het is een tijdrovend karwei om al deze getallen te controleren op fouten. Sommige tijden zijn in het rood weergegeven, dit is om mij te helpen fouten te identificeren. Als het in het rood staat, wil het niet zeggen dat het per se fout is, maar dat het fout kan zijn en dus controle nodig is. Zie het overzicht van renners waarvan hun eindtijd in 1994 niet klopt.

Algemeen klassement

Na etappe 2 in 1994.

Ploegenklassement
Puntenklassement
Bergklassement
Jongerenklassement
Strijdlustklassement

Afstand: 204 km. Type: vlak. Datum: 04 Jul 1994

Snelheid: 39.945 km/h (in database), 40.044 km/h (berekend uit tijd en afstand)

Bonificatie in de etappe:

Etappe-uitslag
Etappe-uitslagen zoals hierboven zijn gebaseerd op de informatie van memoire du cyclisme, na verbetering van enkele fouten (niet noodzakelijk in bovenstaande tabel). Desondanks kunnen hier nog onjuistheden in staan.
PosNaamTijdVerschilTeam
1 J. van Poppel5:05:40Festina
2 O. Ludwig5:05:40Telekom
3 S. Martinello5:05:40Mercatone Uno
4 F. Simon5:05:40Castorama
5 J. Museeuw5:05:40GB-MG
6 D. Abduzhaparov5:05:40Polti
7 L. Desbiens5:05:40Castorama
8 Á. Edo5:05:40Kelme-Avianca
9 F. Fontanelli5:05:40ZG Mobili-Selle Italia
10 A. Tchmil5:05:40Lotto-Vetta-Caloi
11 R. Harmeling5:05:40TVM
12 P. Chanteur5:05:40Chazal-MBK-Konig
13 B. Zberg5:05:40Carrera
14 E. Magnien5:05:40Castorama
15 G. Theunisse5:05:40TVM
16 G. Petito5:05:40Mercatone Uno
17 A. De Las Cuevas5:05:40Castorama
18 P. Anderson5:05:40Motorola
19 B. Hamburger5:05:40TVM
20 H. Redant5:05:40ZG Mobili-Selle Italia
21 G. Perini5:05:40ZG Mobili-Selle Italia
22 C. Zamana5:05:40Kelme-Avianca
23 J. Colotti5:05:40Gan
24 M. Sergeant5:05:40Novemail-Laser Computer
25 L. Armstrong5:05:40Motorola
26 T. Marie5:05:40Castorama
27 A. Olano5:05:40Mapei-Clas
28 F. Andreu5:05:40Motorola
29 E. Dekker5:05:40Wordperfect
30 C. Capelle5:05:40Gan
31 P. Lino5:05:40Festina
32 S. Colagè5:05:40ZG Mobili-Selle Italia
33 B. Cornillet5:05:40Novemail-Laser Computer
34 U. Raab5:05:40Telekom
35 E. Zabel5:05:40Telekom
36 S. Yates5:05:40Motorola
37 R. Virenque5:05:40Festina
38 R. Pensec5:05:40Novemail-Laser Computer
39 T. Rominger5:05:40Mapei-Clas
40 A. Mejia5:05:40Motorola
41 L. Dufaux5:05:40ONCE
42 V. Ekimov5:05:40Wordperfect
43 P. Ugrumov5:05:40Gewiss-Ballan
44 C. Manin5:05:40Chazal-MBK-Konig
45 A. Peron5:05:40Polti
46 J. Bourgeot5:05:40Chazal-MBK-Konig
47 L. van Bon5:05:40Wordperfect
48 J. Dojwa5:05:40Gan
49 G. Fidanza5:05:40Polti
50 G. Nulens5:05:40Novemail-Laser Computer
51 M. Indurain5:05:40Banesto
52 N. Rodríguez5:05:40ZG Mobili-Selle Italia
53 C. Henn5:05:40Telekom
54 C. Boardman5:05:40Gan
55 S. Hodge5:05:40Festina
56 R. Aldag5:05:40Telekom
57 R. Alcalá5:05:40Motorola
58 D. Rous5:05:40Gan
59 T. Gouvenou5:05:40Gan
60 J. Bernard5:05:40Banesto
61 J. Bagot5:05:40Festina
62 V. Aparicio5:05:40Banesto
63 A. González5:05:40Mapei-Clas
64 A. Zülle5:05:40ONCE
65 N. Stephens5:05:40ONCE
66 R. Sørensen5:05:40GB-MG
67 C. Chiappucci5:05:40Carrera
68 L. Madouas5:05:40Castorama
69 O. Rincón5:05:40ONCE
70 P. Farazijn5:05:40Lotto-Vetta-Caloi
71 B. Riis5:05:40Gewiss-Ballan
72 G. LeMond5:05:40Gan
73 E. Van Hooydonck5:05:40Wordperfect
74 S. Rooks5:05:40TVM
75 L. Leblanc5:05:40Festina
76 A. Kvalsvoll5:05:40Wordperfect
77 D. Lauritzen5:05:40TVM
78 C. Mottet5:05:40Novemail-Laser Computer
79 E. Zaina5:05:40Gewiss-Ballan
80 E. Caritoux5:05:40Chazal-MBK-Konig
81 V. Bobrik5:05:40Gewiss-Ballan
82 J. Skibby5:05:40TVM
83 J. Van De Laer5:05:40Lotto-Vetta-Caloi
84 F. Etxabe5:05:40Mapei-Clas
85 U. Bölts5:05:40Telekom
86 S. Utchakov5:05:40Polti
87 M. Pantani5:05:40Carrera
88 J. Sierra5:05:40ONCE
89 J. Heppner5:05:40Telekom
90 G. Bontempi5:05:40Gewiss-Ballan
91 B. Thibout5:05:40Castorama
92 R. Mulders5:05:40Wordperfect
93 S. Bauer5:05:40Motorola
94 H. Díaz5:05:40ONCE
95 J. Durand5:05:40Castorama
96 E. Seigneur5:05:40Gan
97 R. Torres5:05:40Festina
98 M. Kummer5:05:40Telekom
99 E. Breukink5:05:40ONCE
100 D. Cassani5:05:40GB-MG
101 J. Cadena5:05:40Kelme-Avianca
102 G. de Vries5:05:40Novemail-Laser Computer
103 G. Rué5:05:40Banesto
104 G. Furlan5:05:40Gewiss-Ballan
105 B. Cenghialta5:05:40Gewiss-Ballan
106 H. Frison5:05:40Lotto-Vetta-Caloi
107 R. Fina5:05:40Mercatone Uno
108 F. Escartin5:05:40Mapei-Clas
109 V. Poulnikov5:05:40Carrera
110 M. Ghirotto5:05:40ZG Mobili-Selle Italia
111 P. Louviot5:05:40Novemail-Laser Computer
112 E. Poli5:05:40Mercatone Uno
113 P. Hervé5:05:40Festina
114 R. González5:05:40Banesto
115 O. Pelliccioli5:05:40Polti
116 R. Verdonck5:05:40Lotto-Vetta-Caloi
117 M. De Clercq5:05:40Lotto-Vetta-Caloi
118 G. Bugno5:05:40Polti
119 M. Alonso5:05:40Banesto
120 J. Uriarte5:05:40Banesto
121 F. Muñoz5:05:40Kelme-Avianca
122 F. Vona5:05:40GB-MG
123 F. Chioccioli5:05:40Mercatone Uno
124 G. Guazzini5:05:40Chazal-MBK-Konig
125 L. Roosen5:05:40Lotto-Vetta-Caloi
126 E. Van Lancker5:05:40Wordperfect
127 W. Peeters5:05:40GB-MG
128 P. Tonkov5:05:40Lampre-Panaria
129 F. Cabello5:05:40Kelme-Avianca
130 B. Voskamp5:05:40TVM
131 P. Meinert5:05:40TVM
132 M. Santaromita5:05:40ZG Mobili-Selle Italia
133 M. Mantovan5:05:40Carrera
134 J. Unzaga5:05:40Mapei-Clas
135 J. Müller5:05:40Mapei-Clas
136 T. Davy5:05:40Castorama
137 M. Mauri5:05:40Banesto
138 P. Lanfranchi5:05:40Mercatone Uno
139 R. Conti5:05:40Lampre-Panaria
140 D. Perona5:05:40ZG Mobili-Selle Italia
141 C. Bomans5:05:40GB-MG
142 F. Vanzella5:05:40GB-MG
143 G. Audehm5:05:40Telekom
144 F. Casartelli5:05:40ZG Mobili-Selle Italia
145 M. Wauters5:05:40Wordperfect
146 P. Jonker5:05:40Novemail-Laser Computer
147 A. Leanizbarrutia5:05:40ONCE
148 M. Chiesa5:05:40Carrera
149 L. Cubino5:05:40Kelme-Avianca
150 M. Dernies5:05:40Motorola
151 I. García5:05:40Kelme-Avianca
152 F. Maassen5:05:40Wordperfect
153 G. Bortolami5:05:40Mapei-Clas
154 D. Bottaro5:05:40Gewiss-Ballan
155 M. Vermote5:05:40Festina
156 A. Kasputis5:06:06+0:26Chazal-MBK-Konig
157 M. Arroyo5:06:08+0:28Chazal-MBK-Konig
158 A. Camargo5:06:08+0:28Kelme-Avianca
159 M. Artunghi5:06:16+0:36Carrera
160 R. Rossi5:06:16+0:36Carrera
161 A. Elli5:06:16+0:36GB-MG
162 E. Nijboer5:06:16+0:36Banesto
163 G. Faresin5:06:16+0:36Lampre-Panaria
164 J. Capiot5:06:16+0:36TVM
165 J. Kirsipuu5:07:02+1:22Chazal-MBK-Konig
166 N. Emonds5:07:02+1:22Mapei-Clas
167 H. Buenahora5:07:02+1:22Kelme-Avianca
168 R. Petito5:07:02+1:22Mercatone Uno
169 W. Magalhaes5:07:02+1:22Lotto-Vetta-Caloi
170 P. De Clercq5:07:02+1:22Lotto-Vetta-Caloi
171 A. Bertolini5:07:02+1:22Carrera
172 A. Baffi5:07:02+1:22Mercatone Uno
173 M. Serpellini5:07:02+1:22Lampre-Panaria
174 R. Järmann5:08:07+2:27GB-MG
175 M. Scirea5:09:32+3:52Polti
176 J. Talen5:09:32+3:52Mercatone Uno
177 A. Galletti5:09:32+3:52Lampre-Panaria
178 M. Lietti5:09:32+3:52Lampre-Panaria
179 J. Svorada5:09:32+3:52Lampre-Panaria
180 M. Vermey5:09:32+3:52Chazal-MBK-Konig
181 F. Moreau5:09:32+3:52Gan
182 D. Zhdanov5:09:32+3:52Polti
183 M. Zen5:09:32+3:52Lampre-Panaria
184 N. Minali5:09:32+3:52Gewiss-Ballan
185 S. Swart5:09:32+3:52Motorola
186 G. Martinelli5:11:03+5:23Polti
Algemeen klassement
Bovenstaande informatie is zelf uitgerekend aan de hand van de beschikbare etappe-uitslagen, bonificaties en straffen. Door dit te vergelijken met officiële uitslagen heb ik kunnen vaststellen in welke jaren ik nog informatie mis, en ik streef ernaar om deze informatie boven water te krijgen.
PosNaamTijdVerschilTeam
1C. Boardman10:59:45Gan
2M. Indurain11:00:00+0:15Banesto
3T. Rominger11:00:04+0:19Mapei-Clas
4O. Ludwig11:00:05+0:20Telekom
5D. Abduzhaparov11:00:06+0:21Polti
6A. Zülle11:00:07+0:22ONCE
7J. Museeuw11:00:08+0:23GB-MG
8A. De Las Cuevas11:00:09+0:24Castorama
9T. Marie11:00:14+0:29Castorama
10E. Seigneur11:00:15+0:30Gan
11J. Durand11:00:16+0:31Castorama
12C. Chiappucci11:00:18+0:33Carrera
13A. Peron11:00:19+0:34Polti
14P. Ugrumov11:00:20+0:35Gewiss-Ballan
15T. Davy11:00:20+0:35Castorama
16E. Breukink11:00:21+0:36ONCE
17A. Olano11:00:22+0:37Mapei-Clas
18V. Ekimov11:00:22+0:37Wordperfect
19J. van Poppel11:00:22+0:37Festina
20G. Bontempi11:00:22+0:37Gewiss-Ballan
21G. Bortolami11:00:23+0:38Mapei-Clas
22B. Riis11:00:23+0:38Gewiss-Ballan
23G. Fidanza11:00:24+0:39Polti
24L. Armstrong11:00:24+0:39Motorola
25H. Frison11:00:25+0:40Lotto-Vetta-Caloi
26S. Martinello11:00:26+0:41Mercatone Uno
27G. LeMond11:00:26+0:41Gan
28R. Sørensen11:00:27+0:42GB-MG
29R. Alcalá11:00:27+0:42Motorola
30E. Zaina11:00:27+0:42Gewiss-Ballan
31E. Van Hooydonck11:00:29+0:44Wordperfect
32S. Bauer11:00:29+0:44Motorola
33J. Colotti11:00:30+0:45Gan
34J. Bernard11:00:30+0:45Banesto
35F. Vanzella11:00:30+0:45GB-MG
36F. Maassen11:00:30+0:45Wordperfect
37R. Virenque11:00:31+0:46Festina
38B. Thibout11:00:31+0:46Castorama
39M. Chiesa11:00:31+0:46Carrera
40F. Fontanelli11:00:31+0:46ZG Mobili-Selle Italia
41M. Mauri11:00:31+0:46Banesto
42D. Rous11:00:32+0:47Gan
43N. Stephens11:00:32+0:47ONCE
44P. Lino11:00:33+0:48Festina
45L. Desbiens11:00:34+0:49Castorama
46F. Andreu11:00:34+0:49Motorola
47M. Ghirotto11:00:34+0:49ZG Mobili-Selle Italia
48S. Yates11:00:36+0:51Motorola
49B. Cenghialta11:00:36+0:51Gewiss-Ballan
50E. Magnien11:00:37+0:52Castorama
51A. González11:00:37+0:52Mapei-Clas
52J. Müller11:00:37+0:52Mapei-Clas
53V. Bobrik11:00:37+0:52Gewiss-Ballan
54M. Kummer11:00:38+0:53Telekom
55A. Tchmil11:00:39+0:54Lotto-Vetta-Caloi
56J. Skibby11:00:39+0:54TVM
57C. Bomans11:00:39+0:54GB-MG
58M. Alonso11:00:39+0:54Banesto
59G. Bugno11:00:39+0:54Polti
60P. Jonker11:00:39+0:54Novemail-Laser Computer
61A. Mejia11:00:40+0:55Motorola
62B. Zberg11:00:40+0:55Carrera
63S. Hodge11:00:40+0:55Festina
64D. Bottaro11:00:40+0:55Gewiss-Ballan
65L. Dufaux11:00:41+0:56ONCE
66M. Pantani11:00:41+0:56Carrera
67V. Poulnikov11:00:42+0:57Carrera
68U. Raab11:00:43+0:58Telekom
69R. Pensec11:00:43+0:58Novemail-Laser Computer
70F. Simon11:00:44+0:59Castorama
71J. Bagot11:00:44+0:59Festina
72L. van Bon11:00:44+0:59Wordperfect
73J. Dojwa11:00:44+0:59Gan
74V. Aparicio11:00:44+0:59Banesto
75P. Tonkov11:00:44+0:59Lampre-Panaria
76M. Wauters11:00:44+0:59Wordperfect
77C. Manin11:00:45+1:00Chazal-MBK-Konig
78M. Vermote11:00:45+1:00Festina
79I. García11:00:45+1:00Kelme-Avianca
80M. Sergeant11:00:46+1:01Novemail-Laser Computer
81J. Heppner11:00:46+1:01Telekom
82C. Mottet11:00:46+1:01Novemail-Laser Computer
83F. Escartin11:00:46+1:01Mapei-Clas
84W. Peeters11:00:46+1:01GB-MG
85L. Madouas11:00:46+1:01Castorama
86F. Cabello11:00:46+1:01Kelme-Avianca
87P. Meinert11:00:46+1:01TVM
88R. Conti11:00:46+1:01Lampre-Panaria
89G. Petito11:00:47+1:02Mercatone Uno
90E. Dekker11:00:47+1:02Wordperfect
91L. Leblanc11:00:47+1:02Festina
92J. Bourgeot11:00:47+1:02Chazal-MBK-Konig
93J. Sierra11:00:47+1:02ONCE
94H. Díaz11:00:47+1:02ONCE
95C. Capelle11:00:48+1:03Gan
96S. Colagè11:00:48+1:03ZG Mobili-Selle Italia
97G. de Vries11:00:48+1:03Novemail-Laser Computer
98M. Mantovan11:00:49+1:04Carrera
99G. Perini11:00:50+1:05ZG Mobili-Selle Italia
100S. Utchakov11:00:50+1:05Polti
101G. Rué11:00:50+1:05Banesto
102M. Dernies11:00:50+1:05Motorola
103B. Cornillet11:00:51+1:06Novemail-Laser Computer
104P. Chanteur11:00:52+1:07Chazal-MBK-Konig
105P. Anderson11:00:52+1:07Motorola
106E. Zabel11:00:52+1:07Telekom
107R. Aldag11:00:52+1:07Telekom
108G. Audehm11:00:52+1:07Telekom
109B. Voskamp11:00:52+1:07TVM
110R. Verdonck11:00:53+1:08Lotto-Vetta-Caloi
111R. Fina11:00:53+1:08Mercatone Uno
112A. Kasputis11:00:53+1:08Chazal-MBK-Konig
113S. Rooks11:00:54+1:09TVM
114J. Uriarte11:00:54+1:09Banesto
115R. Mulders11:00:54+1:09Wordperfect
116J. Unzaga11:00:54+1:09Mapei-Clas
117R. Harmeling11:00:55+1:10TVM
118E. Poli11:00:55+1:10Mercatone Uno
119B. Hamburger11:00:55+1:10TVM
120T. Gouvenou11:00:55+1:10Gan
121A. Kvalsvoll11:00:55+1:10Wordperfect
122E. Caritoux11:00:55+1:10Chazal-MBK-Konig
123F. Vona11:00:55+1:10GB-MG
124F. Etxabe11:00:56+1:11Mapei-Clas
125U. Bölts11:00:57+1:12Telekom
126O. Rincón11:00:57+1:12ONCE
127O. Pelliccioli11:00:57+1:12Polti
128N. Rodríguez11:00:58+1:13ZG Mobili-Selle Italia
129E. Van Lancker11:00:58+1:13Wordperfect
130F. Muñoz11:00:58+1:13Kelme-Avianca
131L. Cubino11:00:58+1:13Kelme-Avianca
132H. Redant11:00:59+1:14ZG Mobili-Selle Italia
133D. Lauritzen11:00:59+1:14TVM
134M. De Clercq11:00:59+1:14Lotto-Vetta-Caloi
135P. Lanfranchi11:01:00+1:15Mercatone Uno
136G. Faresin11:01:01+1:16Lampre-Panaria
137F. Chioccioli11:01:01+1:16Mercatone Uno
138F. Casartelli11:01:01+1:16ZG Mobili-Selle Italia
139Á. Edo11:01:02+1:17Kelme-Avianca
140G. Nulens11:01:02+1:17Novemail-Laser Computer
141P. Hervé11:01:02+1:17Festina
142M. Santaromita11:01:03+1:18ZG Mobili-Selle Italia
143D. Perona11:01:03+1:18ZG Mobili-Selle Italia
144P. Louviot11:01:04+1:19Novemail-Laser Computer
145J. Van De Laer11:01:05+1:20Lotto-Vetta-Caloi
146C. Henn11:01:06+1:21Telekom
147R. Torres11:01:06+1:21Festina
148P. Farazijn11:01:07+1:22Lotto-Vetta-Caloi
149C. Zamana11:01:08+1:23Kelme-Avianca
150D. Cassani11:01:08+1:23GB-MG
151A. Elli11:01:10+1:25GB-MG
152G. Guazzini11:01:11+1:26Chazal-MBK-Konig
153A. Camargo11:01:11+1:26Kelme-Avianca
154G. Theunisse11:01:16+1:31TVM
155A. Leanizbarrutia11:01:18+1:33ONCE
156J. Cadena11:01:19+1:34Kelme-Avianca
157E. Nijboer11:01:20+1:35Banesto
158L. Roosen11:01:26+1:41Lotto-Vetta-Caloi
159R. Rossi11:01:26+1:41Carrera
160J. Capiot11:01:30+1:45TVM
161M. Arroyo11:01:30+1:45Chazal-MBK-Konig
162M. Artunghi11:01:35+1:50Carrera
163R. González11:01:38+1:53Banesto
164N. Emonds11:01:59+2:14Mapei-Clas
165R. Petito11:02:01+2:16Mercatone Uno
166A. Bertolini11:02:07+2:22Carrera
167M. Serpellini11:02:17+2:32Lampre-Panaria
168H. Buenahora11:02:21+2:36Kelme-Avianca
169P. De Clercq11:02:22+2:37Lotto-Vetta-Caloi
170J. Kirsipuu11:02:35+2:50Chazal-MBK-Konig
171A. Baffi11:02:38+2:53Mercatone Uno
172G. Furlan11:02:39+2:54Gewiss-Ballan
173W. Magalhaes11:02:40+2:55Lotto-Vetta-Caloi
174R. Järmann11:02:55+3:10GB-MG
175M. Lietti11:04:23+4:38Lampre-Panaria
176F. Moreau11:04:24+4:39Gan
177S. Swart11:04:26+4:41Motorola
178J. Svorada11:04:30+4:45Lampre-Panaria
179M. Scirea11:04:38+4:53Polti
180M. Vermey11:04:38+4:53Chazal-MBK-Konig
181D. Zhdanov11:04:42+4:57Polti
182M. Zen11:04:42+4:57Lampre-Panaria
183A. Galletti11:04:51+5:06Lampre-Panaria
184N. Minali11:04:52+5:07Gewiss-Ballan
185J. Talen11:04:56+5:11Mercatone Uno
186G. Martinelli11:07:08+7:23Polti
Ploegenklassement etappe
PosTeam TijdTijdsverschilPunten
1Festina15:16:40(69)
2Telekom15:16:48+0:08(71)
3Mercatone Uno15:16:52+0:12(126)
4Castorama15:17:00+0:20(25)
5TVM15:17:00+0:20(45)
6ZG Mobili-Selle Italia15:17:00+0:20(50)
7Motorola15:17:00+0:20(71)
8Novemail-Laser Computer15:17:00+0:20(95)
9Polti15:17:00+0:20(100)
10Gan15:17:00+0:20(101)
11Chazal-MBK-Konig15:17:00+0:20(102)
12Wordperfect15:17:00+0:20(118)
13Mapei-Clas15:17:00+0:20(129)
14Kelme-Avianca15:17:00+0:20(131)
15Lotto-Vetta-Caloi15:17:00+0:20(163)
16Carrera15:17:00+0:20(167)
17ONCE15:17:00+0:20(170)
18GB-MG15:17:00+0:20(171)
19Banesto15:17:00+0:20(173)
20Gewiss-Ballan15:17:00+0:20(193)
21Lampre-Panaria15:17:36+0:56(430)
Ploegenklassement totaal
PosTeam TijdTijdsverschilPunten
1Gan33:00:26(257)
2Castorama33:00:43+0:17(102)
3Mapei-Clas33:00:51+0:25(242)
4ONCE33:00:54+0:28(409)
5Banesto33:01:01+0:35(429)
6Gewiss-Ballan33:01:05+0:39(423)
7GB-MG33:01:11+0:45(312)
8Motorola33:01:20+0:54(244)
9Polti33:01:22+0:56(253)
10Wordperfect33:01:23+0:57(513)
11Carrera33:01:29+1:03(460)
12Festina33:01:44+1:18(324)
13Telekom33:01:50+1:24(280)
14ZG Mobili-Selle Italia33:01:53+1:27(558)
15Novemail-Laser Computer33:01:55+1:29(356)
16Chazal-MBK-Konig33:01:58+1:32(431)
17Lotto-Vetta-Caloi33:02:03+1:37(489)
18Mercatone Uno33:02:08+1:42(419)
19Kelme-Avianca33:02:14+1:48(536)
20Lampre-Panaria33:02:14+1:48(811)
21TVM33:02:17+1:51(434)
Meeste plaatsen gestegen in de etappe
RennerGestegen
J. van Poppel59
J. Cadena29
S. Martinello28
J. Van De Laer28
C. Henn28
R. Torres28
P. Farazijn28
C. Zamana28
D. Cassani28
A. Leanizbarrutia28
L. Roosen28
P. Lanfranchi27
P. Hervé27
M. Santaromita27
D. Perona27
Meeste plaatsen gedaald in de etappe
RennerGedaald
R. Järmann143
M. Lietti134
F. Moreau129
G. Faresin111
N. Emonds103
J. Svorada102
R. Petito99
S. Swart98
A. Elli98
A. Kasputis82
M. Scirea78
M. Vermey74
A. Bertolini72
A. Camargo71
E. Nijboer68