Stand in het algemeen klassement

P
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21

Het is een tijdrovend karwei om al deze getallen te controleren op fouten. Sommige tijden zijn in het rood weergegeven, dit is om mij te helpen fouten te identificeren. Als het in het rood staat, wil het niet zeggen dat het per se fout is, maar dat het fout kan zijn en dus controle nodig is. Zie het overzicht van renners waarvan hun eindtijd in 1994 niet klopt.

Algemeen klassement

Na etappe 19 in 1994.

Ploegenklassement
Puntenklassement
Bergklassement
Jongerenklassement
Strijdlustklassement

Afstand: 48 km. Type: tijd. Datum: 22 Jul 1994

Snelheid: 34.344 km/h (in database), 34.706 km/h (berekend uit tijd en afstand)

Etappe-uitslag
Etappe-uitslagen zoals hierboven zijn gebaseerd op de informatie van memoire du cyclisme, na verbetering van enkele fouten (niet noodzakelijk in bovenstaande tabel). Desondanks kunnen hier nog onjuistheden in staan.
PosNaamTijdVerschilTeam
1 P. Ugrumov1:22:59Gewiss-Ballan
2 M. Pantani1:24:37+1:38Carrera
3 M. Indurain1:26:15+3:16Banesto
4 L. Leblanc1:26:49+3:50Festina
5 C. Mottet1:27:11+4:12Novemail-Laser Computer
6 E. Zaina1:27:16+4:17Gewiss-Ballan
7 V. Poulnikov1:27:25+4:26Carrera
8 J. Bernard1:27:30+4:31Banesto
9 A. Zülle1:27:48+4:49ONCE
10 R. Conti1:27:53+4:54Lampre-Panaria
11 R. Sørensen1:27:53+4:54GB-MG
12 V. Bobrik1:28:08+5:09Gewiss-Ballan
13 G. Bortolami1:28:17+5:18Mapei-Clas
14 M. Ghirotto1:28:28+5:29ZG Mobili-Selle Italia
15 G. Perini1:28:55+5:56ZG Mobili-Selle Italia
16 B. Riis1:29:00+6:01Gewiss-Ballan
17 F. Chioccioli1:29:02+6:03Mercatone Uno
18 R. Virenque1:29:03+6:04Festina
19 V. Ekimov1:29:11+6:12Wordperfect
20 A. Olano1:29:13+6:14Mapei-Clas
21 A. Kasputis1:29:46+6:47Chazal-MBK-Konig
22 J. Skibby1:29:54+6:55TVM
23 E. Breukink1:29:56+6:57ONCE
24 A. Elli1:30:02+7:03GB-MG
25 B. Cenghialta1:30:05+7:06Gewiss-Ballan
26 U. Bölts1:30:21+7:22Telekom
27 D. Lauritzen1:30:26+7:27TVM
28 F. Vona1:30:26+7:27GB-MG
29 L. Dufaux1:30:28+7:29ONCE
30 T. Davy1:30:30+7:31Castorama
31 R. Aldag1:30:30+7:31Telekom
32 A. González1:30:30+7:31Mapei-Clas
33 J. Müller1:30:32+7:33Mapei-Clas
34 D. Zhdanov1:30:50+7:51Polti
35 F. Escartin1:30:50+7:51Mapei-Clas
36 P. Lino1:30:53+7:54Festina
37 G. Furlan1:30:56+7:57Gewiss-Ballan
38 G. Audehm1:30:59+8:00Telekom
39 E. Seigneur1:31:00+8:01Gan
40 J. Bagot1:31:09+8:10Festina
41 F. Muñoz1:31:15+8:16Kelme-Avianca
42 J. Van De Laer1:31:16+8:17Lotto-Vetta-Caloi
43 A. Mejia1:31:30+8:31Motorola
44 R. Rossi1:31:31+8:32Carrera
45 M. Arroyo1:31:52+8:53Chazal-MBK-Konig
46 P. Louviot1:31:53+8:54Novemail-Laser Computer
47 B. Zberg1:32:03+9:04Carrera
48 B. Hamburger1:32:06+9:07TVM
49 E. Caritoux1:32:11+9:12Chazal-MBK-Konig
50 N. Rodríguez1:32:12+9:13ZG Mobili-Selle Italia
51 M. Chiesa1:32:19+9:20Carrera
52 D. Perona1:32:41+9:42ZG Mobili-Selle Italia
53 H. Buenahora1:32:43+9:44Kelme-Avianca
54 R. Pensec1:32:48+9:49Novemail-Laser Computer
55 O. Ludwig1:32:50+9:51Telekom
56 F. Etxabe1:33:01+10:02Mapei-Clas
57 S. Utchakov1:33:03+10:04Polti
58 T. Gouvenou1:33:10+10:11Gan
59 D. Bottaro1:33:12+10:13Gewiss-Ballan
60 N. Stephens1:33:13+10:14ONCE
61 P. Hervé1:33:18+10:19Festina
62 C. Manin1:33:21+10:22Chazal-MBK-Konig
63 Á. Edo1:33:25+10:26Kelme-Avianca
64 F. Vanzella1:33:25+10:26GB-MG
65 H. Redant1:33:31+10:32ZG Mobili-Selle Italia
66 M. Zen1:33:33+10:34Lampre-Panaria
67 R. Alcalá1:33:37+10:38Motorola
68 U. Raab1:33:39+10:40Telekom
69 J. Uriarte1:33:56+10:57Banesto
70 R. Järmann1:33:56+10:57GB-MG
71 V. Aparicio1:34:00+11:01Banesto
72 O. Pelliccioli1:34:03+11:04Polti
73 J. Heppner1:34:14+11:15Telekom
74 F. Simon1:34:15+11:16Castorama
75 S. Martinello1:34:15+11:16Mercatone Uno
76 P. Anderson1:34:18+11:19Motorola
77 D. Abduzhaparov1:34:24+11:25Polti
78 G. de Vries1:34:24+11:25Novemail-Laser Computer
79 G. Fidanza1:34:27+11:28Polti
80 A. Kvalsvoll1:34:33+11:34Wordperfect
81 L. Roosen1:34:38+11:39Lotto-Vetta-Caloi
82 S. Swart1:34:41+11:42Motorola
83 M. Kummer1:34:43+11:44Telekom
84 A. Tchmil1:34:45+11:46Lotto-Vetta-Caloi
85 G. Nulens1:34:51+11:52Novemail-Laser Computer
86 F. Cabello1:34:52+11:53Kelme-Avianca
87 A. Peron1:34:56+11:57Polti
88 B. Thibout1:35:01+12:02Castorama
89 F. Andreu1:35:05+12:06Motorola
90 M. Dernies1:35:14+12:15Motorola
91 E. Nijboer1:35:15+12:16Banesto
92 S. Yates1:35:20+12:21Motorola
93 G. Bontempi1:35:27+12:28Gewiss-Ballan
94 M. Santaromita1:35:32+12:33ZG Mobili-Selle Italia
95 T. Marie1:35:38+12:39Castorama
96 S. Hodge1:35:45+12:46Festina
97 A. Leanizbarrutia1:35:54+12:55ONCE
98 M. Sergeant1:36:11+13:12Novemail-Laser Computer
99 J. Svorada1:36:13+13:14Lampre-Panaria
100 C. Bomans1:36:14+13:15GB-MG
101 C. Zamana1:36:14+13:15Kelme-Avianca
102 G. Rué1:36:30+13:31Banesto
103 J. Museeuw1:36:35+13:36GB-MG
104 R. González1:36:47+13:48Banesto
105 H. Díaz1:36:53+13:54ONCE
106 P. De Clercq1:36:59+14:00Lotto-Vetta-Caloi
107 A. Camargo1:37:03+14:04Kelme-Avianca
108 J. Cadena1:37:08+14:09Kelme-Avianca
109 P. Chanteur1:37:19+14:20Chazal-MBK-Konig
110 F. Moreau1:37:22+14:23Gan
111 J. Talen1:37:23+14:24Mercatone Uno
112 R. Mulders1:37:33+14:34Wordperfect
113 C. Henn1:37:39+14:40Telekom
114 E. Dekker1:37:42+14:43Wordperfect
115 M. Mauri1:37:46+14:47Banesto
116 R. Verdonck1:37:48+14:49Lotto-Vetta-Caloi
117 D. Cassani1:39:12+16:13GB-MG
118 E. Poli1:39:58+16:59Mercatone Uno
119 M. Wauters1:41:44+18:45Wordperfect
Algemeen klassement
Bovenstaande informatie is zelf uitgerekend aan de hand van de beschikbare etappe-uitslagen, bonificaties en straffen. Door dit te vergelijken met officiële uitslagen heb ik kunnen vaststellen in welke jaren ik nog informatie mis, en ik streef ernaar om deze informatie boven water te krijgen.
PosNaamTijdVerschilTeam
1M. Indurain93:03:58Banesto
2P. Ugrumov93:09:37+5:39Gewiss-Ballan
3M. Pantani93:11:17+7:19Carrera
4L. Leblanc93:14:01+10:03Festina
5R. Virenque93:14:08+10:10Festina
6R. Conti93:16:27+12:29Lampre-Panaria
7A. Elli93:24:15+20:17GB-MG
8A. Zülle93:24:33+20:35ONCE
9U. Bölts93:29:17+25:19Telekom
10V. Poulnikov93:29:26+25:28Carrera
11P. Lino93:29:59+26:01Festina
12F. Escartin93:34:36+30:38Mapei-Clas
13G. Bortolami93:36:33+32:35Mapei-Clas
14B. Riis93:37:30+33:32Gewiss-Ballan
15O. Pelliccioli93:38:53+34:55Polti
16N. Rodríguez93:39:16+35:18ZG Mobili-Selle Italia
17J. Bernard93:40:42+36:44Banesto
18H. Buenahora93:41:58+38:00Kelme-Avianca
19R. Sørensen93:46:37+42:39GB-MG
20B. Hamburger93:48:05+44:07TVM
21T. Davy93:50:39+46:41Castorama
22E. Caritoux93:51:17+47:19Chazal-MBK-Konig
23F. Muñoz93:52:31+48:33Kelme-Avianca
24J. Van De Laer93:52:33+48:35Lotto-Vetta-Caloi
25B. Cenghialta93:55:28+51:30Gewiss-Ballan
26C. Mottet93:55:42+51:44Novemail-Laser Computer
27B. Zberg94:01:04+57:06Carrera
28G. Audehm94:01:42+57:44Telekom
29E. Breukink94:03:53+59:55ONCE
30A. Olano94:05:27+1:01:29Mapei-Clas
31A. Mejia94:05:41+1:01:43Motorola
32R. González94:06:38+1:02:40Banesto
33P. Hervé94:11:14+1:07:16Festina
34F. Etxabe94:11:43+1:07:45Mapei-Clas
35L. Dufaux94:13:28+1:09:30ONCE
36V. Ekimov94:13:50+1:09:52Wordperfect
37F. Vona94:14:39+1:10:41GB-MG
38R. Aldag94:14:57+1:10:59Telekom
39E. Zaina94:16:14+1:12:16Gewiss-Ballan
40A. González94:16:39+1:12:41Mapei-Clas
41F. Vanzella94:28:03+1:24:05GB-MG
42F. Chioccioli94:30:50+1:26:52Mercatone Uno
43F. Simon94:34:48+1:30:50Castorama
44A. Kasputis94:41:48+1:37:50Chazal-MBK-Konig
45J. Skibby94:45:19+1:41:21TVM
46D. Perona94:47:03+1:43:05ZG Mobili-Selle Italia
47J. Bagot94:48:04+1:44:06Festina
48M. Arroyo94:48:09+1:44:11Chazal-MBK-Konig
49J. Uriarte94:48:49+1:44:51Banesto
50J. Heppner94:49:44+1:45:46Telekom
51D. Lauritzen94:49:52+1:45:54TVM
52E. Seigneur94:51:42+1:47:44Gan
53N. Stephens94:51:57+1:47:59ONCE
54T. Marie94:52:45+1:48:47Castorama
55G. Perini94:54:05+1:50:07ZG Mobili-Selle Italia
56A. Camargo94:54:06+1:50:08Kelme-Avianca
57G. Rué94:55:26+1:51:28Banesto
58D. Abduzhaparov94:55:36+1:51:38Polti
59G. Furlan94:56:16+1:52:18Gewiss-Ballan
60J. Müller94:56:40+1:52:42Mapei-Clas
61A. Peron94:57:45+1:53:47Polti
62V. Bobrik94:59:10+1:55:12Gewiss-Ballan
63S. Utchakov95:01:29+1:57:31Polti
64C. Manin95:02:00+1:58:02Chazal-MBK-Konig
65M. Santaromita95:02:07+1:58:09ZG Mobili-Selle Italia
66R. Pensec95:03:00+1:59:02Novemail-Laser Computer
67V. Aparicio95:03:32+1:59:34Banesto
68L. Roosen95:04:41+2:00:43Lotto-Vetta-Caloi
69P. Anderson95:05:11+2:01:13Motorola
70R. Alcalá95:08:39+2:04:41Motorola
71S. Yates95:08:43+2:04:45Motorola
72D. Zhdanov95:11:21+2:07:23Polti
73R. Järmann95:14:44+2:10:46GB-MG
74A. Tchmil95:15:03+2:11:05Lotto-Vetta-Caloi
75P. Louviot95:16:08+2:12:10Novemail-Laser Computer
76M. Ghirotto95:16:47+2:12:49ZG Mobili-Selle Italia
77C. Bomans95:16:53+2:12:55GB-MG
78G. de Vries95:18:51+2:14:53Novemail-Laser Computer
79T. Gouvenou95:19:21+2:15:23Gan
80A. Kvalsvoll95:19:21+2:15:23Wordperfect
81J. Museeuw95:21:24+2:17:26GB-MG
82P. Chanteur95:21:34+2:17:36Chazal-MBK-Konig
83P. De Clercq95:25:41+2:21:43Lotto-Vetta-Caloi
84S. Hodge95:27:48+2:23:50Festina
85U. Raab95:28:36+2:24:38Telekom
86J. Cadena95:28:50+2:24:52Kelme-Avianca
87M. Zen95:29:11+2:25:13Lampre-Panaria
88F. Cabello95:29:33+2:25:35Kelme-Avianca
89G. Nulens95:29:50+2:25:52Novemail-Laser Computer
90G. Bontempi95:30:25+2:26:27Gewiss-Ballan
91B. Thibout95:30:40+2:26:42Castorama
92F. Andreu95:30:48+2:26:50Motorola
93M. Sergeant95:32:21+2:28:23Novemail-Laser Computer
94M. Wauters95:32:36+2:28:38Wordperfect
95H. Redant95:32:55+2:28:57ZG Mobili-Selle Italia
96S. Martinello95:33:02+2:29:04Mercatone Uno
97M. Mauri95:34:18+2:30:20Banesto
98Á. Edo95:34:59+2:31:01Kelme-Avianca
99M. Kummer95:35:40+2:31:42Telekom
100R. Verdonck95:36:22+2:32:24Lotto-Vetta-Caloi
101E. Nijboer95:38:25+2:34:27Banesto
102C. Zamana95:38:41+2:34:43Kelme-Avianca
103E. Dekker95:38:50+2:34:52Wordperfect
104A. Leanizbarrutia95:40:03+2:36:05ONCE
105J. Svorada95:40:23+2:36:25Lampre-Panaria
106M. Dernies95:40:29+2:36:31Motorola
107O. Ludwig95:41:35+2:37:37Telekom
108C. Henn95:41:46+2:37:48Telekom
109D. Bottaro95:43:15+2:39:17Gewiss-Ballan
110D. Cassani95:45:30+2:41:32GB-MG
111H. Díaz95:46:04+2:42:06ONCE
112G. Fidanza95:46:45+2:42:47Polti
113R. Rossi95:47:49+2:43:51Carrera
114S. Swart95:48:36+2:44:38Motorola
115F. Moreau95:55:11+2:51:13Gan
116M. Chiesa95:56:00+2:52:02Carrera
117E. Poli95:56:39+2:52:41Mercatone Uno
118R. Mulders96:12:30+3:08:32Wordperfect
119J. Talen96:43:01+3:39:03Mercatone Uno
Ploegenklassement etappe
PosTeam TijdTijdsverschilPunten
1Gewiss-Ballan4:18:23(19)
2Carrera4:23:33+5:10(53)
3Festina4:26:45+8:22(58)
4Banesto4:27:41+9:18(80)
5Mapei-Clas4:28:00+9:37(65)
6ONCE4:28:12+9:49(61)
7GB-MG4:28:21+9:58(63)
8ZG Mobili-Selle Italia4:29:35+11:12(79)
9Telekom4:31:50+13:27(95)
10Novemail-Laser Computer4:31:52+13:29(105)
11TVM4:32:26+14:03(97)
12Chazal-MBK-Konig4:33:49+15:26(115)
13Kelme-Avianca4:37:23+19:00(157)
14Lampre-Panaria4:37:39+19:16(175)
15Polti4:37:56+19:33(163)
16Motorola4:39:25+21:02(186)
17Castorama4:39:46+21:23(192)
18Lotto-Vetta-Caloi4:40:39+22:16(207)
19Mercatone Uno4:40:40+22:17(203)
20Wordperfect4:41:17+22:54(211)
21Gan4:41:32+23:09(207)
Ploegenklassement totaal
PosTeam TijdTijdsverschilPunten
1Festina279:44:53(1349)
2Gewiss-Ballan280:27:50+42:57(1696)
3Mapei-Clas280:29:54+45:01(1440)
4Banesto280:33:18+48:25(2139)
5Carrera280:35:48+50:55(1954)
6GB-MG280:51:59+1:07:06(2093)
7ONCE281:15:40+1:30:47(2300)
8Telekom281:35:57+1:51:04(1697)
9Kelme-Avianca281:40:40+1:55:47(2490)
10Castorama281:59:51+2:14:58(1390)
11Polti282:32:33+2:47:40(2088)
12Chazal-MBK-Konig282:43:35+2:58:42(2683)
13ZG Mobili-Selle Italia282:52:12+3:07:19(2519)
14TVM283:15:07+3:30:14(2477)
15Lampre-Panaria283:16:44+3:31:51(3378)
16Motorola283:22:52+3:37:59(2272)
17Novemail-Laser Computer283:47:15+4:02:22(2948)
18Lotto-Vetta-Caloi283:53:14+4:08:21(2618)
19Wordperfect284:55:46+5:10:53(3757)
20Gan285:16:23+5:31:30(2994)
21Mercatone Uno285:17:37+5:32:44(3584)
Meeste plaatsen gestegen in de etappe
RennerGestegen
V. Bobrik7
M. Ghirotto6
D. Lauritzen4
E. Seigneur4
G. Perini4
M. Zen4
J. Bagot3
U. Raab3
H. Redant3
Á. Edo3
G. Bortolami2
B. Riis2
A. Olano2
V. Ekimov2
J. Skibby2
Meeste plaatsen gedaald in de etappe
RennerGedaald
M. Wauters10
P. Chanteur6
A. Camargo5
R. Verdonck4
R. González4
C. Henn3
E. Dekker3
C. Bomans3
M. Santaromita3
A. Peron3
G. Rué3
J. Uriarte3
R. Virenque3
E. Poli2
D. Cassani2