Stand in het algemeen klassement

P
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21

Het is een tijdrovend karwei om al deze getallen te controleren op fouten. Sommige tijden zijn in het rood weergegeven, dit is om mij te helpen fouten te identificeren. Als het in het rood staat, wil het niet zeggen dat het per se fout is, maar dat het fout kan zijn en dus controle nodig is. Zie het overzicht van renners waarvan hun eindtijd in 1994 niet klopt.

Algemeen klassement

Na etappe 18 in 1994.

Ploegenklassement
Puntenklassement
Bergklassement
Jongerenklassement
Strijdlustklassement

Afstand: 175 km. Type: berg. Datum: 21 Jul 1994

Snelheid: 35.817 km/h (in database), 35.920 km/h (berekend uit tijd en afstand)

Etappe-uitslag
Etappe-uitslagen zoals hierboven zijn gebaseerd op de informatie van memoire du cyclisme, na verbetering van enkele fouten (niet noodzakelijk in bovenstaande tabel). Desondanks kunnen hier nog onjuistheden in staan.
PosNaamTijdVerschilTeam
1 P. Ugrumov4:52:19Gewiss-Ballan
2 M. Indurain4:54:58+2:39Banesto
3 R. Virenque4:54:59+2:40Festina
4 F. Escartin4:55:44+3:25Mapei-Clas
5 M. Pantani4:55:44+3:25Carrera
6 R. Conti4:55:45+3:26Lampre-Panaria
7 P. Lino4:55:49+3:30Festina
8 L. Leblanc4:55:49+3:30Festina
9 A. Kasputis4:57:14+4:55Chazal-MBK-Konig
10 O. Pelliccioli4:57:14+4:55Polti
11 G. Bortolami4:57:16+4:57Mapei-Clas
12 B. Riis4:57:16+4:57Gewiss-Ballan
13 J. Van De Laer4:57:16+4:57Lotto-Vetta-Caloi
14 R. Sørensen4:57:16+4:57GB-MG
15 E. Caritoux4:57:16+4:57Chazal-MBK-Konig
16 A. Elli4:57:16+4:57GB-MG
17 A. Zülle4:57:16+4:57ONCE
18 U. Bölts4:57:16+4:57Telekom
19 A. Mejia4:57:16+4:57Motorola
20 F. Muñoz4:57:47+5:28Kelme-Avianca
21 J. Bernard4:58:06+5:47Banesto
22 H. Buenahora4:59:58+7:39Kelme-Avianca
23 B. Hamburger5:00:01+7:42TVM
24 F. Vona5:00:01+7:42GB-MG
25 V. Poulnikov5:00:01+7:42Carrera
26 B. Zberg5:00:01+7:42Carrera
27 F. Simon5:00:01+7:42Castorama
28 J. Müller5:00:01+7:42Mapei-Clas
29 N. Rodríguez5:00:01+7:42ZG Mobili-Selle Italia
30 E. Breukink5:00:01+7:42ONCE
31 R. González5:00:01+7:42Banesto
32 B. Cenghialta5:00:01+7:42Gewiss-Ballan
33 J. Heppner5:02:25+10:06Telekom
34 N. Stephens5:02:25+10:06ONCE
35 F. Vanzella5:02:25+10:06GB-MG
36 J. Skibby5:03:27+11:08TVM
37 D. Abduzhaparov5:06:35+14:16Polti
38 G. Audehm5:06:35+14:16Telekom
39 G. Rué5:06:35+14:16Banesto
40 P. Anderson5:06:35+14:16Motorola
41 R. Aldag5:06:35+14:16Telekom
42 A. González5:06:35+14:16Mapei-Clas
43 A. Olano5:06:35+14:16Mapei-Clas
44 V. Bobrik5:06:35+14:16Gewiss-Ballan
45 F. Etxabe5:06:35+14:16Mapei-Clas
46 J. Uriarte5:06:35+14:16Banesto
47 S. Utchakov5:06:35+14:16Polti
48 R. Alcalá5:07:43+15:24Motorola
49 P. Hervé5:08:19+16:00Festina
50 V. Ekimov5:10:27+18:08Wordperfect
51 P. De Clercq5:13:06+20:47Lotto-Vetta-Caloi
52 M. Ghirotto5:13:06+20:47ZG Mobili-Selle Italia
53 S. Yates5:13:06+20:47Motorola
54 J. Svorada5:13:06+20:47Lampre-Panaria
55 D. Lauritzen5:13:06+20:47TVM
56 E. Nijboer5:13:06+20:47Banesto
57 D. Perona5:13:06+20:47ZG Mobili-Selle Italia
58 S. Swart5:13:06+20:47Motorola
59 C. Henn5:13:06+20:47Telekom
60 A. Kvalsvoll5:13:06+20:47Wordperfect
61 L. Dufaux5:13:06+20:47ONCE
62 L. Roosen5:13:06+20:47Lotto-Vetta-Caloi
63 G. Fidanza5:13:06+20:47Polti
64 S. Martinello5:13:06+20:47Mercatone Uno
65 C. Manin5:13:06+20:47Chazal-MBK-Konig
66 E. Zaina5:13:06+20:47Gewiss-Ballan
67 M. Arroyo5:13:06+20:47Chazal-MBK-Konig
68 M. Zen5:13:06+20:47Lampre-Panaria
69 G. Perini5:13:06+20:47ZG Mobili-Selle Italia
70 J. Bagot5:13:06+20:47Festina
71 A. Peron5:13:06+20:47Polti
72 V. Aparicio5:13:06+20:47Banesto
73 D. Cassani5:13:06+20:47GB-MG
74 G. Bontempi5:13:06+20:47Gewiss-Ballan
75 R. Järmann5:13:06+20:47GB-MG
76 F. Cabello5:13:06+20:47Kelme-Avianca
77 F. Chioccioli5:13:06+20:47Mercatone Uno
78 M. Santaromita5:13:06+20:47ZG Mobili-Selle Italia
79 D. Zhdanov5:13:06+20:47Polti
80 S. Hodge5:13:06+20:47Festina
81 F. Andreu5:13:06+20:47Motorola
82 M. Mauri5:13:06+20:47Banesto
83 A. Tchmil5:13:06+20:47Lotto-Vetta-Caloi
84 J. Museeuw5:13:06+20:47GB-MG
85 M. Wauters5:13:06+20:47Wordperfect
86 E. Seigneur5:13:06+20:47Gan
87 M. Chiesa5:13:06+20:47Carrera
88 G. de Vries5:13:35+21:16Novemail-Laser Computer
89 R. Pensec5:13:35+21:16Novemail-Laser Computer
90 C. Mottet5:13:35+21:16Novemail-Laser Computer
91 R. Rossi5:14:55+22:36Carrera
92 H. Díaz5:17:20+25:01ONCE
93 P. Louviot5:17:20+25:01Novemail-Laser Computer
94 G. Nulens5:17:20+25:01Novemail-Laser Computer
95 U. Raab5:17:20+25:01Telekom
96 J. Cadena5:17:20+25:01Kelme-Avianca
97 D. Bottaro5:17:20+25:01Gewiss-Ballan
98 E. Dekker5:17:20+25:01Wordperfect
99 M. Sergeant5:17:20+25:01Novemail-Laser Computer
100 C. Zamana5:17:20+25:01Kelme-Avianca
101 T. Marie5:17:20+25:01Castorama
102 F. Moreau5:17:20+25:01Gan
103 T. Gouvenou5:17:20+25:01Gan
104 M. Kummer5:17:20+25:01Telekom
105 R. Verdonck5:17:20+25:01Lotto-Vetta-Caloi
106 C. Bomans5:17:20+25:01GB-MG
107 T. Davy5:17:20+25:01Castorama
108 A. Camargo5:17:20+25:01Kelme-Avianca
109 A. Leanizbarrutia5:17:20+25:01ONCE
110 M. Dernies5:17:20+25:01Motorola
111 P. Chanteur5:17:20+25:01Chazal-MBK-Konig
112 O. Ludwig5:17:20+25:01Telekom
113 Á. Edo5:17:20+25:01Kelme-Avianca
114 J. Talen5:17:20+25:01Mercatone Uno
115 G. Furlan5:17:20+25:01Gewiss-Ballan
116 B. Thibout5:17:20+25:01Castorama
117 H. Redant5:21:38+29:19ZG Mobili-Selle Italia
118 E. Poli5:21:38+29:19Mercatone Uno
119 R. Mulders5:23:28+31:09Wordperfect
Algemeen klassement
Bovenstaande informatie is zelf uitgerekend aan de hand van de beschikbare etappe-uitslagen, bonificaties en straffen. Door dit te vergelijken met officiële uitslagen heb ik kunnen vaststellen in welke jaren ik nog informatie mis, en ik streef ernaar om deze informatie boven water te krijgen.
PosNaamTijdVerschilTeam
1M. Indurain91:37:43Banesto
2R. Virenque91:45:05+7:22Festina
3P. Ugrumov91:46:38+8:55Gewiss-Ballan
4M. Pantani91:46:40+8:57Carrera
5L. Leblanc91:47:12+9:29Festina
6R. Conti91:48:34+10:51Lampre-Panaria
7A. Elli91:54:13+16:30GB-MG
8A. Zülle91:56:45+19:02ONCE
9U. Bölts91:58:56+21:13Telekom
10P. Lino91:59:06+21:23Festina
11V. Poulnikov92:02:01+24:18Carrera
12F. Escartin92:03:46+26:03Mapei-Clas
13O. Pelliccioli92:04:50+27:07Polti
14N. Rodríguez92:07:04+29:21ZG Mobili-Selle Italia
15G. Bortolami92:08:16+30:33Mapei-Clas
16B. Riis92:08:30+30:47Gewiss-Ballan
17H. Buenahora92:09:15+31:32Kelme-Avianca
18J. Bernard92:13:12+35:29Banesto
19B. Hamburger92:15:59+38:16TVM
20R. Sørensen92:18:44+41:01GB-MG
21E. Caritoux92:19:06+41:23Chazal-MBK-Konig
22T. Davy92:20:09+42:26Castorama
23F. Muñoz92:21:16+43:33Kelme-Avianca
24J. Van De Laer92:21:17+43:34Lotto-Vetta-Caloi
25B. Cenghialta92:25:23+47:40Gewiss-Ballan
26C. Mottet92:28:31+50:48Novemail-Laser Computer
27B. Zberg92:29:01+51:18Carrera
28R. González92:29:51+52:08Banesto
29G. Audehm92:30:43+53:00Telekom
30E. Breukink92:33:57+56:14ONCE
31A. Mejia92:34:11+56:28Motorola
32A. Olano92:36:14+58:31Mapei-Clas
33P. Hervé92:37:56+1:00:13Festina
34F. Etxabe92:38:42+1:00:59Mapei-Clas
35L. Dufaux92:43:00+1:05:17ONCE
36F. Vona92:44:13+1:06:30GB-MG
37R. Aldag92:44:27+1:06:44Telekom
38V. Ekimov92:44:39+1:06:56Wordperfect
39A. González92:46:09+1:08:26Mapei-Clas
40E. Zaina92:48:58+1:11:15Gewiss-Ballan
41F. Vanzella92:54:38+1:16:55GB-MG
42F. Simon93:00:33+1:22:50Castorama
43F. Chioccioli93:01:48+1:24:05Mercatone Uno
44A. Kasputis93:12:02+1:34:19Chazal-MBK-Konig
45D. Perona93:14:22+1:36:39ZG Mobili-Selle Italia
46J. Uriarte93:14:53+1:37:10Banesto
47J. Skibby93:15:25+1:37:42TVM
48J. Heppner93:15:30+1:37:47Telekom
49M. Arroyo93:16:17+1:38:34Chazal-MBK-Konig
50J. Bagot93:16:55+1:39:12Festina
51A. Camargo93:17:03+1:39:20Kelme-Avianca
52T. Marie93:17:07+1:39:24Castorama
53N. Stephens93:18:44+1:41:01ONCE
54G. Rué93:18:56+1:41:13Banesto
55D. Lauritzen93:19:26+1:41:43TVM
56E. Seigneur93:20:42+1:42:59Gan
57D. Abduzhaparov93:21:12+1:43:29Polti
58A. Peron93:22:49+1:45:06Polti
59G. Perini93:25:10+1:47:27ZG Mobili-Selle Italia
60G. Furlan93:25:20+1:47:37Gewiss-Ballan
61J. Müller93:26:08+1:48:25Mapei-Clas
62M. Santaromita93:26:35+1:48:52ZG Mobili-Selle Italia
63S. Utchakov93:28:26+1:50:43Polti
64C. Manin93:28:39+1:50:56Chazal-MBK-Konig
65V. Aparicio93:29:32+1:51:49Banesto
66L. Roosen93:30:03+1:52:20Lotto-Vetta-Caloi
67R. Pensec93:30:12+1:52:29Novemail-Laser Computer
68P. Anderson93:30:53+1:53:10Motorola
69V. Bobrik93:31:02+1:53:19Gewiss-Ballan
70S. Yates93:33:23+1:55:40Motorola
71R. Alcalá93:35:02+1:57:19Motorola
72A. Tchmil93:40:18+2:02:35Lotto-Vetta-Caloi
73D. Zhdanov93:40:31+2:02:48Polti
74C. Bomans93:40:39+2:02:56GB-MG
75R. Järmann93:40:48+2:03:05GB-MG
76P. Chanteur93:44:15+2:06:32Chazal-MBK-Konig
77P. Louviot93:44:15+2:06:32Novemail-Laser Computer
78G. de Vries93:44:27+2:06:44Novemail-Laser Computer
79A. Kvalsvoll93:44:48+2:07:05Wordperfect
80J. Museeuw93:44:49+2:07:06GB-MG
81T. Gouvenou93:46:11+2:08:28Gan
82M. Ghirotto93:48:19+2:10:36ZG Mobili-Selle Italia
83P. De Clercq93:48:42+2:10:59Lotto-Vetta-Caloi
84M. Wauters93:50:52+2:13:09Wordperfect
85J. Cadena93:51:42+2:13:59Kelme-Avianca
86S. Hodge93:52:03+2:14:20Festina
87F. Cabello93:54:41+2:16:58Kelme-Avianca
88U. Raab93:54:57+2:17:14Telekom
89G. Bontempi93:54:58+2:17:15Gewiss-Ballan
90G. Nulens93:54:59+2:17:16Novemail-Laser Computer
91M. Zen93:55:38+2:17:55Lampre-Panaria
92B. Thibout93:55:39+2:17:56Castorama
93F. Andreu93:55:43+2:18:00Motorola
94M. Sergeant93:56:10+2:18:27Novemail-Laser Computer
95M. Mauri93:56:32+2:18:49Banesto
96R. Verdonck93:58:34+2:20:51Lotto-Vetta-Caloi
97S. Martinello93:58:47+2:21:04Mercatone Uno
98H. Redant93:59:24+2:21:41ZG Mobili-Selle Italia
99M. Kummer94:00:57+2:23:14Telekom
100E. Dekker94:01:08+2:23:25Wordperfect
101Á. Edo94:01:34+2:23:51Kelme-Avianca
102C. Zamana94:02:27+2:24:44Kelme-Avianca
103E. Nijboer94:03:10+2:25:27Banesto
104A. Leanizbarrutia94:03:49+2:26:06ONCE
105C. Henn94:04:07+2:26:24Telekom
106J. Svorada94:04:10+2:26:27Lampre-Panaria
107M. Dernies94:05:15+2:27:32Motorola
108D. Cassani94:06:18+2:28:35GB-MG
109O. Ludwig94:08:45+2:31:02Telekom
110H. Díaz94:09:11+2:31:28ONCE
111D. Bottaro94:10:03+2:32:20Gewiss-Ballan
112G. Fidanza94:12:18+2:34:35Polti
113S. Swart94:13:55+2:36:12Motorola
114R. Rossi94:16:18+2:38:35Carrera
115E. Poli94:16:41+2:38:58Mercatone Uno
116F. Moreau94:17:49+2:40:06Gan
117M. Chiesa94:23:41+2:45:58Carrera
118R. Mulders94:34:57+2:57:14Wordperfect
119J. Talen95:05:38+3:27:55Mercatone Uno
Ploegenklassement etappe
PosTeam TijdTijdsverschilPunten
1Festina14:46:37(18)
2Gewiss-Ballan14:49:36+2:59(45)
3Mapei-Clas14:53:01+6:24(43)
4Banesto14:53:05+6:28(54)
5GB-MG14:54:33+7:56(54)
6Carrera14:55:46+9:09(56)
7ONCE14:59:42+13:05(81)
8Telekom15:06:16+19:39(89)
9Chazal-MBK-Konig15:07:36+20:59(89)
10Polti15:10:24+23:47(94)
11Kelme-Avianca15:10:51+24:14(118)
12Motorola15:11:34+24:57(107)
13TVM15:16:34+29:57(114)
14Lampre-Panaria15:21:57+35:20(128)
15Lotto-Vetta-Caloi15:23:28+36:51(126)
16ZG Mobili-Selle Italia15:26:13+39:36(138)
17Castorama15:34:41+48:04(235)
18Wordperfect15:36:39+50:02(195)
19Novemail-Laser Computer15:40:45+54:08(267)
20Mercatone Uno15:43:32+56:55(255)
21Gan15:47:46+1:01:09(291)
Ploegenklassement totaal
PosTeam TijdTijdsverschilPunten
1Festina275:18:08(1291)
2Mapei-Clas276:01:54+43:46(1375)
3Banesto276:05:37+47:29(2059)
4Gewiss-Ballan276:09:27+51:19(1677)
5Carrera276:12:15+54:07(1901)
6GB-MG276:23:38+1:05:30(2030)
7ONCE276:47:28+1:29:20(2239)
8Kelme-Avianca277:03:17+1:45:09(2333)
9Telekom277:04:07+1:45:59(1602)
10Castorama277:20:05+2:01:57(1198)
11Polti277:54:37+2:36:29(1925)
12Chazal-MBK-Konig278:09:46+2:51:38(2568)
13ZG Mobili-Selle Italia278:22:37+3:04:29(2440)
14Lampre-Panaria278:39:05+3:20:57(3203)
15TVM278:42:41+3:24:33(2380)
16Motorola278:43:27+3:25:19(2086)
17Lotto-Vetta-Caloi279:12:35+3:54:27(2411)
18Novemail-Laser Computer279:15:23+3:57:15(2843)
19Wordperfect280:14:29+4:56:21(3546)
20Gan280:34:51+5:16:43(2787)
21Mercatone Uno280:36:57+5:18:49(3381)
Meeste plaatsen gestegen in de etappe
RennerGestegen
A. Kasputis17
J. Müller11
J. Heppner10
N. Stephens10
J. Skibby8
F. Cabello8
A. Mejia7
J. Uriarte7
G. Bontempi7
S. Martinello7
S. Swart7
R. Rossi7
J. Talen7
S. Hodge6
M. Zen6
Meeste plaatsen gedaald in de etappe
RennerGedaald
H. Redant11
T. Davy11
G. Furlan8
T. Marie7
A. Camargo7
C. Mottet6
C. Bomans5
E. Seigneur5
D. Lauritzen5
G. Nulens4
P. Louviot4
A. Peron4
M. Sergeant3
S. Yates3
M. Santaromita3