Stand in het algemeen klassement

P
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21

Het is een tijdrovend karwei om al deze getallen te controleren op fouten. Sommige tijden zijn in het rood weergegeven, dit is om mij te helpen fouten te identificeren. Als het in het rood staat, wil het niet zeggen dat het per se fout is, maar dat het fout kan zijn en dus controle nodig is. Zie het overzicht van renners waarvan hun eindtijd in 1994 niet klopt.

Algemeen klassement

Na etappe 17 in 1994.

Ploegenklassement
Puntenklassement
Bergklassement
Jongerenklassement
Strijdlustklassement

Afstand: 149 km. Type: berg. Datum: 20 Jul 1994

Snelheid: 28.483 km/h (in database), 28.483 km/h (berekend uit tijd en afstand)

Etappe-uitslag
Etappe-uitslagen zoals hierboven zijn gebaseerd op de informatie van memoire du cyclisme, na verbetering van enkele fouten (niet noodzakelijk in bovenstaande tabel). Desondanks kunnen hier nog onjuistheden in staan.
PosNaamTijdVerschilTeam
1 N. Rodríguez5:13:52ZG Mobili-Selle Italia
2 P. Ugrumov5:13:55+0:03Gewiss-Ballan
3 M. Pantani5:15:00+1:08Carrera
4 R. Virenque5:16:29+2:37Festina
5 M. Indurain5:16:29+2:37Banesto
6 A. Zülle5:16:29+2:37ONCE
7 L. Leblanc5:16:32+2:40Festina
8 R. Conti5:16:36+2:44Lampre-Panaria
9 H. Buenahora5:16:37+2:45Kelme-Avianca
10 U. Bölts5:16:44+2:52Telekom
11 A. Elli5:16:44+2:52GB-MG
12 F. Escartin5:16:44+2:52Mapei-Clas
13 R. Sørensen5:17:05+3:13GB-MG
14 O. Pelliccioli5:17:39+3:47Polti
15 P. Lino5:17:53+4:01Festina
16 F. Chioccioli5:18:02+4:10Mercatone Uno
17 F. Muñoz5:18:04+4:12Kelme-Avianca
18 G. Bortolami5:18:30+4:38Mapei-Clas
19 T. Davy5:18:30+4:38Castorama
20 B. Riis5:19:34+5:42Gewiss-Ballan
21 C. Mottet5:20:13+6:21Novemail-Laser Computer
22 E. Caritoux5:21:14+7:22Chazal-MBK-Konig
23 E. Breukink5:21:56+8:04ONCE
24 B. Hamburger5:21:56+8:04TVM
25 J. Van De Laer5:22:43+8:51Lotto-Vetta-Caloi
26 F. Vanzella5:23:01+9:09GB-MG
27 V. Poulnikov5:24:07+10:15Carrera
28 G. Audehm5:25:55+12:03Telekom
29 R. González5:25:55+12:03Banesto
30 J. Bernard5:25:55+12:03Banesto
31 A. González5:25:55+12:03Mapei-Clas
32 B. Zberg5:25:55+12:03Carrera
33 L. Dufaux5:25:55+12:03ONCE
34 D. Perona5:27:39+13:47ZG Mobili-Selle Italia
35 F. Vona5:28:53+15:01GB-MG
36 E. Zaina5:29:45+15:53Gewiss-Ballan
37 F. Etxabe5:30:08+16:16Mapei-Clas
38 S. Yates5:33:54+20:02Motorola
39 M. Ghirotto5:33:54+20:02ZG Mobili-Selle Italia
40 B. Cenghialta5:33:54+20:02Gewiss-Ballan
41 G. Perini5:33:54+20:02ZG Mobili-Selle Italia
42 M. Santaromita5:33:54+20:02ZG Mobili-Selle Italia
43 G. Furlan5:33:54+20:02Gewiss-Ballan
44 V. Bobrik5:33:54+20:02Gewiss-Ballan
45 F. Simon5:33:54+20:02Castorama
46 J. Skibby5:33:54+20:02TVM
47 J. Bagot5:33:54+20:02Festina
48 A. De Las Cuevas5:33:54+20:02Castorama
49 N. Stephens5:33:54+20:02ONCE
50 J. Uriarte5:33:54+20:02Banesto
51 C. Bomans5:33:54+20:02GB-MG
52 R. Aldag5:33:54+20:02Telekom
53 V. Ekimov5:33:54+20:02Wordperfect
54 R. Järmann5:33:54+20:02GB-MG
55 D. Cassani5:34:50+20:58GB-MG
56 D. Lauritzen5:35:01+21:09TVM
57 V. Aparicio5:35:06+21:14Banesto
58 J. Museeuw5:35:14+21:22GB-MG
59 M. Wauters5:39:46+25:54Wordperfect
60 D. Abduzhaparov5:39:46+25:54Polti
61 S. Utchakov5:39:46+25:54Polti
62 R. Pensec5:39:46+25:54Novemail-Laser Computer
63 C. Henn5:39:46+25:54Telekom
64 S. Martinello5:39:46+25:54Mercatone Uno
65 F. Cabello5:39:46+25:54Kelme-Avianca
66 E. Nijboer5:39:46+25:54Banesto
67 O. Ludwig5:39:46+25:54Telekom
68 R. Rossi5:39:46+25:54Carrera
69 G. Fidanza5:39:46+25:54Polti
70 R. Alcalá5:39:46+25:54Motorola
71 E. Seigneur5:39:46+25:54Gan
72 U. Raab5:39:46+25:54Telekom
73 A. Peron5:39:46+25:54Polti
74 A. Kvalsvoll5:39:46+25:54Wordperfect
75 J. Cadena5:39:46+25:54Kelme-Avianca
76 G. Bontempi5:39:46+25:54Gewiss-Ballan
77 P. Anderson5:39:46+25:54Motorola
78 F. Moreau5:39:46+25:54Gan
79 J. Müller5:39:46+25:54Mapei-Clas
80 G. Rué5:39:46+25:54Banesto
81 P. Chanteur5:39:46+25:54Chazal-MBK-Konig
82 J. Svorada5:39:46+25:54Lampre-Panaria
83 A. Tchmil5:39:46+25:54Lotto-Vetta-Caloi
84 R. Torres5:39:46+25:54Festina
85 M. Sergeant5:39:46+25:54Novemail-Laser Computer
86 H. Díaz5:39:46+25:54ONCE
87 S. Swart5:39:46+25:54Motorola
88 J. Heppner5:39:46+25:54Telekom
89 L. Roosen5:39:46+25:54Lotto-Vetta-Caloi
90 P. De Clercq5:39:46+25:54Lotto-Vetta-Caloi
91 C. Manin5:39:46+25:54Chazal-MBK-Konig
92 M. Arroyo5:39:46+25:54Chazal-MBK-Konig
93 G. de Vries5:39:46+25:54Novemail-Laser Computer
94 M. Zen5:39:46+25:54Lampre-Panaria
95 T. Gouvenou5:39:46+25:54Gan
96 M. Chiesa5:39:46+25:54Carrera
97 T. Marie5:39:46+25:54Castorama
98 A. Kasputis5:39:46+25:54Chazal-MBK-Konig
99 E. Dekker5:39:46+25:54Wordperfect
100 M. Mauri5:39:46+25:54Banesto
101 A. Olano5:39:46+25:54Mapei-Clas
102 R. Fina5:39:46+25:54Mercatone Uno
103 A. Mejia5:39:46+25:54Motorola
104 B. Thibout5:39:46+25:54Castorama
105 A. Leanizbarrutia5:39:46+25:54ONCE
106 M. Vermote5:39:46+25:54Festina
107 F. Andreu5:39:46+25:54Motorola
108 P. Louviot5:39:46+25:54Novemail-Laser Computer
109 M. Kummer5:39:46+25:54Telekom
110 M. Dernies5:39:46+25:54Motorola
111 M. Mantovan5:39:46+25:54Carrera
112 M. De Clercq5:39:46+25:54Lotto-Vetta-Caloi
113 Á. Edo5:39:46+25:54Kelme-Avianca
114 C. Zamana5:39:46+25:54Kelme-Avianca
115 S. Hodge5:39:46+25:54Festina
116 D. Zhdanov5:39:46+25:54Polti
117 P. Hervé5:39:46+25:54Festina
118 R. Verdonck5:40:01+26:09Lotto-Vetta-Caloi
119 J. Talen5:40:22+26:30Mercatone Uno
120 H. Redant5:42:13+28:21ZG Mobili-Selle Italia
121 R. Mulders5:42:30+28:38Wordperfect
122 G. Nulens5:42:52+29:00Novemail-Laser Computer
123 E. Van Lancker5:43:23+29:31Wordperfect
124 E. Poli5:43:23+29:31Mercatone Uno
125 A. Camargo5:45:29+31:37Kelme-Avianca
126 D. Bottaro5:45:43+31:51Gewiss-Ballan

†: Te laat, maar jury staat toe verder te gaan.

Algemeen klassement
Bovenstaande informatie is zelf uitgerekend aan de hand van de beschikbare etappe-uitslagen, bonificaties en straffen. Door dit te vergelijken met officiële uitslagen heb ik kunnen vaststellen in welke jaren ik nog informatie mis, en ik streef ernaar om deze informatie boven water te krijgen.
PosNaamTijdVerschilTeam
1M. Indurain86:42:45Banesto
2R. Virenque86:50:06+7:21Festina
3M. Pantani86:50:56+8:11Carrera
4L. Leblanc86:51:23+8:38Festina
5R. Conti86:52:49+10:04Lampre-Panaria
6P. Ugrumov86:54:19+11:34Gewiss-Ballan
7A. Elli86:56:57+14:12GB-MG
8A. Zülle86:59:29+16:44ONCE
9U. Bölts87:01:40+18:55Telekom
10V. Poulnikov87:02:00+19:15Carrera
11T. Davy87:02:49+20:04Castorama
12P. Lino87:03:17+20:32Festina
13N. Rodríguez87:07:03+24:18ZG Mobili-Selle Italia
14O. Pelliccioli87:07:36+24:51Polti
15F. Escartin87:08:02+25:17Mapei-Clas
16H. Buenahora87:09:17+26:32Kelme-Avianca
17A. De Las Cuevas87:09:25+26:40Castorama
18G. Bortolami87:11:00+28:15Mapei-Clas
19B. Riis87:11:14+28:29Gewiss-Ballan
20C. Mottet87:14:56+32:11Novemail-Laser Computer
21J. Bernard87:15:06+32:21Banesto
22B. Hamburger87:15:58+33:13TVM
23R. Sørensen87:21:28+38:43GB-MG
24E. Caritoux87:21:50+39:05Chazal-MBK-Konig
25F. Muñoz87:23:29+40:44Kelme-Avianca
26J. Van De Laer87:24:01+41:16Lotto-Vetta-Caloi
27G. Audehm87:24:08+41:23Telekom
28B. Cenghialta87:25:22+42:37Gewiss-Ballan
29B. Zberg87:29:00+46:15Carrera
30P. Hervé87:29:37+46:52Festina
31A. Olano87:29:39+46:54Mapei-Clas
32R. González87:29:40+46:55Banesto
33L. Dufaux87:29:54+47:09ONCE
34F. Etxabe87:32:07+49:22Mapei-Clas
35E. Breukink87:33:56+51:11ONCE
36V. Ekimov87:34:12+51:27Wordperfect
37E. Zaina87:35:52+53:07Gewiss-Ballan
38A. Mejia87:36:55+54:10Motorola
39R. Aldag87:37:52+55:07Telekom
40A. González87:39:34+56:49Mapei-Clas
41F. Vona87:44:12+1:01:27GB-MG
42F. Chioccioli87:48:42+1:05:57Mercatone Uno
43F. Vanzella87:52:13+1:09:28GB-MG
44A. Camargo87:59:43+1:16:58Kelme-Avianca
45T. Marie87:59:47+1:17:02Castorama
46F. Simon88:00:32+1:17:47Castorama
47D. Perona88:01:16+1:18:31ZG Mobili-Selle Italia
48M. Arroyo88:03:11+1:20:26Chazal-MBK-Konig
49J. Bagot88:03:49+1:21:04Festina
50D. Lauritzen88:06:20+1:23:35TVM
51E. Seigneur88:07:36+1:24:51Gan
52G. Furlan88:08:00+1:25:15Gewiss-Ballan
53J. Uriarte88:08:18+1:25:33Banesto
54A. Peron88:09:43+1:26:58Polti
55J. Skibby88:11:58+1:29:13TVM
56G. Perini88:12:04+1:29:19ZG Mobili-Selle Italia
57G. Rué88:12:21+1:29:36Banesto
58J. Heppner88:13:05+1:30:20Telekom
59M. Santaromita88:13:29+1:30:44ZG Mobili-Selle Italia
60D. Abduzhaparov88:14:37+1:31:52Polti
61A. Kasputis88:14:48+1:32:03Chazal-MBK-Konig
62C. Manin88:15:33+1:32:48Chazal-MBK-Konig
63N. Stephens88:16:19+1:33:34ONCE
64V. Aparicio88:16:26+1:33:41Banesto
65R. Pensec88:16:37+1:33:52Novemail-Laser Computer
66L. Roosen88:16:57+1:34:12Lotto-Vetta-Caloi
67S. Yates88:20:17+1:37:32Motorola
68S. Utchakov88:21:51+1:39:06Polti
69C. Bomans88:23:19+1:40:34GB-MG
70V. Bobrik88:24:17+1:41:32Gewiss-Ballan
71P. Anderson88:24:18+1:41:33Motorola
72J. Müller88:26:07+1:43:22Mapei-Clas
73P. Louviot88:26:35+1:43:50Novemail-Laser Computer
74P. Chanteur88:26:55+1:44:10Chazal-MBK-Konig
75A. Tchmil88:27:00+1:44:15Lotto-Vetta-Caloi
76R. Alcalá88:27:19+1:44:34Motorola
77D. Zhdanov88:27:25+1:44:40Polti
78R. Järmann88:27:42+1:44:57GB-MG
79T. Gouvenou88:28:51+1:46:06Gan
80G. de Vries88:30:52+1:48:07Novemail-Laser Computer
81A. Kvalsvoll88:31:42+1:48:57Wordperfect
82J. Museeuw88:31:43+1:48:58GB-MG
83J. Cadena88:34:22+1:51:37Kelme-Avianca
84M. Ghirotto88:35:13+1:52:28ZG Mobili-Selle Italia
85P. De Clercq88:35:36+1:52:51Lotto-Vetta-Caloi
86G. Nulens88:37:19+1:54:34Novemail-Laser Computer
87H. Redant88:37:26+1:54:41ZG Mobili-Selle Italia
88U. Raab88:37:37+1:54:52Telekom
89M. Wauters88:37:46+1:55:01Wordperfect
90B. Thibout88:37:59+1:55:14Castorama
91M. Sergeant88:38:40+1:55:55Novemail-Laser Computer
92S. Hodge88:38:57+1:56:12Festina
93R. Torres88:39:29+1:56:44Festina
94R. Verdonck88:40:54+1:58:09Lotto-Vetta-Caloi
95F. Cabello88:41:35+1:58:50Kelme-Avianca
96G. Bontempi88:41:52+1:59:07Gewiss-Ballan
97M. Zen88:42:32+1:59:47Lampre-Panaria
98F. Andreu88:42:37+1:59:52Motorola
99M. Mauri88:43:26+2:00:41Banesto
100E. Dekker88:43:28+2:00:43Wordperfect
101M. Kummer88:43:37+2:00:52Telekom
102Á. Edo88:44:14+2:01:29Kelme-Avianca
103C. Zamana88:45:07+2:02:22Kelme-Avianca
104S. Martinello88:45:41+2:02:56Mercatone Uno
105A. Leanizbarrutia88:46:29+2:03:44ONCE
106M. Dernies88:47:55+2:05:10Motorola
107M. De Clercq88:49:38+2:06:53Lotto-Vetta-Caloi
108E. Nijboer88:50:04+2:07:19Banesto
109C. Henn88:51:01+2:08:16Telekom
110J. Svorada88:51:04+2:08:19Lampre-Panaria
111O. Ludwig88:51:05+2:08:20Telekom
112H. Díaz88:51:51+2:09:06ONCE
113D. Bottaro88:52:33+2:09:48Gewiss-Ballan
114D. Cassani88:53:12+2:10:27GB-MG
115E. Poli88:54:33+2:11:48Mercatone Uno
116M. Vermote88:56:29+2:13:44Festina
117E. Van Lancker88:57:46+2:15:01Wordperfect
118G. Fidanza88:59:12+2:16:27Polti
119F. Moreau89:00:29+2:17:44Gan
120S. Swart89:00:49+2:18:04Motorola
121R. Rossi89:01:23+2:18:38Carrera
122M. Mantovan89:01:32+2:18:47Carrera
123M. Chiesa89:10:35+2:27:50Carrera
124R. Mulders89:11:29+2:28:44Wordperfect
125R. Fina89:14:58+2:32:13Mercatone Uno
126J. Talen89:48:18+3:05:33Mercatone Uno
Ploegenklassement etappe
PosTeam TijdTijdsverschilPunten
1Festina15:50:54(26)
2GB-MG15:56:50+5:56(50)
3Mapei-Clas16:01:09+10:15(61)
4Gewiss-Ballan16:03:14+12:20(58)
5ONCE16:04:20+13:26(62)
6Carrera16:05:02+14:08(62)
7Banesto16:08:19+17:25(64)
8Kelme-Avianca16:14:27+23:33(91)
9ZG Mobili-Selle Italia16:15:25+24:31(74)
10Telekom16:16:33+25:39(90)
11Castorama16:26:18+35:24(112)
12TVM16:30:51+39:57(126)
13Lampre-Panaria16:36:08+45:14(184)
14Polti16:37:11+46:17(135)
15Mercatone Uno16:37:34+46:40(182)
16Novemail-Laser Computer16:39:45+48:51(168)
17Chazal-MBK-Konig16:40:46+49:52(194)
18Lotto-Vetta-Caloi16:42:15+51:21(197)
19Motorola16:53:26+1:02:32(185)
20Wordperfect16:53:26+1:02:32(186)
21Gan16:59:18+1:08:24(244)
Ploegenklassement totaal
PosTeam TijdTijdsverschilPunten
1Festina260:31:31(1273)
2Mapei-Clas261:08:53+37:22(1332)
3Banesto261:12:32+41:01(2005)
4Carrera261:16:29+44:58(1845)
5Gewiss-Ballan261:19:51+48:20(1632)
6GB-MG261:29:05+57:34(1976)
7Castorama261:45:24+1:13:53(963)
8ONCE261:47:46+1:16:15(2158)
9Kelme-Avianca261:52:26+1:20:55(2215)
10Telekom261:57:51+1:26:20(1513)
11Polti262:44:13+2:12:42(1831)
12ZG Mobili-Selle Italia262:56:24+2:24:53(2302)
13Chazal-MBK-Konig263:02:10+2:30:39(2479)
14Lampre-Panaria263:17:08+2:45:37(3075)
15TVM263:26:07+2:54:36(2266)
16Motorola263:31:53+3:00:22(1979)
17Novemail-Laser Computer263:34:38+3:03:07(2576)
18Lotto-Vetta-Caloi263:49:07+3:17:36(2285)
19Wordperfect264:37:50+4:06:19(3351)
20Gan264:47:05+4:15:34(2496)
21Mercatone Uno264:53:25+4:21:54(3126)
Meeste plaatsen gestegen in de etappe
RennerGestegen
R. Sørensen13
F. Muñoz12
N. Rodríguez10
M. Ghirotto10
F. Chioccioli8
C. Bomans8
V. Bobrik8
D. Perona7
J. Skibby7
G. Perini7
H. Buenahora6
C. Mottet5
E. Caritoux5
M. Santaromita5
C. Henn5
Meeste plaatsen gedaald in de etappe
RennerGedaald
A. Olano15
P. Hervé15
A. De Las Cuevas13
A. Mejia12
B. Cenghialta9
V. Ekimov8
J. Bernard7
D. Bottaro5
L. Roosen5
R. Pensec5
J. Heppner5
G. Rué5
A. Peron5
E. Seigneur5
R. Aldag5