Stand in het algemeen klassement

P
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21

Algemeen klassement

Na etappe 10 in 1994.

Ploegenklassement
Puntenklassement
Bergklassement
Jongerenklassement
Strijdlustklassement

Afstand: 161 km. Type: vlak. Datum: 12 Jul 1994

Snelheid: 44.137 km/h (in database), 44.275 km/h (berekend uit tijd en afstand)

Bonificatie in de etappe:

Etappe-uitslag
Etappe-uitslagen zoals hierboven zijn gebaseerd op de informatie van memoire du cyclisme, na verbetering van enkele fouten (niet noodzakelijk in bovenstaande tabel). Desondanks kunnen hier nog onjuistheden in staan.
PosNaamTijdVerschilTeam
1 J. Durand3:38:11Castorama
2 M. Serpellini3:39:06+0:55Lampre-Panaria
3 S. Hodge3:39:10+0:59Festina
4 G. Bortolami3:39:10+0:59Mapei-Clas
5 C. Henn3:39:10+0:59Telekom
6 J. Colotti3:39:14+1:03Gan
7 M. Chiesa3:39:29+1:18Carrera
8 D. Abduzhaparov3:40:06+1:55Polti
9 J. Svorada3:40:06+1:55Lampre-Panaria
10 S. Martinello3:40:06+1:55Mercatone Uno
11 E. Magnien3:40:06+1:55Castorama
12 A. Tchmil3:40:06+1:55Lotto-Vetta-Caloi
13 E. Zabel3:40:06+1:55Telekom
14 H. Frison3:40:06+1:55Lotto-Vetta-Caloi
15 G. Theunisse3:40:06+1:55TVM
16 C. Zamana3:40:06+1:55Kelme-Avianca
17 M. Sergeant3:40:06+1:55Novemail-Laser Computer
18 R. Verdonck3:40:06+1:55Lotto-Vetta-Caloi
19 M. De Clercq3:40:06+1:55Lotto-Vetta-Caloi
20 O. Ludwig3:40:06+1:55Telekom
21 B. Thibout3:40:06+1:55Castorama
22 F. Moreau3:40:06+1:55Gan
23 L. Leblanc3:40:06+1:55Festina
24 A. Olano3:40:06+1:55Mapei-Clas
25 T. Gouvenou3:40:06+1:55Gan
26 M. Mantovan3:40:06+1:55Carrera
27 P. Chanteur3:40:06+1:55Chazal-MBK-Konig
28 J. Capiot3:40:06+1:55TVM
29 T. Rominger3:40:06+1:55Mapei-Clas
30 R. Harmeling3:40:06+1:55TVM
31 B. Zberg3:40:06+1:55Carrera
32 J. van Poppel3:40:06+1:55Festina
33 L. Armstrong3:40:06+1:55Motorola
34 P. Lino3:40:06+1:55Festina
35 A. Mejia3:40:06+1:55Motorola
36 M. Arroyo3:40:06+1:55Chazal-MBK-Konig
37 C. Chiappucci3:40:06+1:55Carrera
38 M. Indurain3:40:06+1:55Banesto
39 H. Redant3:40:06+1:55ZG Mobili-Selle Italia
40 P. Hervé3:40:06+1:55Festina
41 C. Mottet3:40:06+1:55Novemail-Laser Computer
42 V. Poulnikov3:40:06+1:55Carrera
43 F. Simon3:40:06+1:55Castorama
44 A. De Las Cuevas3:40:06+1:55Castorama
45 R. Rossi3:40:06+1:55Carrera
46 T. Davy3:40:06+1:55Castorama
47 J. Bernard3:40:06+1:55Banesto
48 A. González3:40:06+1:55Mapei-Clas
49 R. Virenque3:40:06+1:55Festina
50 G. Rué3:40:06+1:55Banesto
51 R. Aldag3:40:06+1:55Telekom
52 E. Dekker3:40:06+1:55Wordperfect
53 J. Kirsipuu3:40:06+1:55Chazal-MBK-Konig
54 D. Perona3:40:06+1:55ZG Mobili-Selle Italia
55 E. Caritoux3:40:06+1:55Chazal-MBK-Konig
56 G. Fidanza3:40:06+1:55Polti
57 S. Yates3:40:06+1:55Motorola
58 J. Van De Laer3:40:06+1:55Lotto-Vetta-Caloi
59 B. Riis3:40:06+1:55Gewiss-Ballan
60 A. Kvalsvoll3:40:06+1:55Wordperfect
61 R. Alcalá3:40:06+1:55Motorola
62 C. Manin3:40:06+1:55Chazal-MBK-Konig
63 M. Vermote3:40:06+1:55Festina
64 R. Pensec3:40:06+1:55Novemail-Laser Computer
65 A. Zülle3:40:06+1:55ONCE
66 D. Lauritzen3:40:06+1:55TVM
67 P. Ugrumov3:40:06+1:55Gewiss-Ballan
68 E. Zaina3:40:06+1:55Gewiss-Ballan
69 U. Raab3:40:06+1:55Telekom
70 G. Audehm3:40:06+1:55Telekom
71 R. González3:40:06+1:55Banesto
72 P. Farazijn3:40:06+1:55Lotto-Vetta-Caloi
73 L. Cubino3:40:06+1:55Kelme-Avianca
74 R. Torres3:40:06+1:55Festina
75 N. Rodríguez3:40:06+1:55ZG Mobili-Selle Italia
76 C. Capelle3:40:06+1:55Gan
77 B. Voskamp3:40:06+1:55TVM
78 P. Louviot3:40:06+1:55Novemail-Laser Computer
79 L. Dufaux3:40:06+1:55ONCE
80 L. Madouas3:40:06+1:55Castorama
81 M. Kummer3:40:06+1:55Telekom
82 V. Aparicio3:40:06+1:55Banesto
83 M. Wauters3:40:06+1:55Wordperfect
84 H. Díaz3:40:06+1:55ONCE
85 J. Bagot3:40:06+1:55Festina
86 J. Heppner3:40:06+1:55Telekom
87 G. de Vries3:40:06+1:55Novemail-Laser Computer
88 U. Bölts3:40:06+1:55Telekom
89 G. Nulens3:40:06+1:55Novemail-Laser Computer
90 M. Mauri3:40:06+1:55Banesto
91 M. Vermey3:40:06+1:55Chazal-MBK-Konig
92 C. Boardman3:40:06+1:55Gan
93 A. Peron3:40:06+1:55Polti
94 T. Marie3:40:06+1:55Castorama
95 J. Bourgeot3:40:06+1:55Chazal-MBK-Konig
96 E. Breukink3:40:06+1:55ONCE
97 P. Anderson3:40:06+1:55Motorola
98 F. Chioccioli3:40:06+1:55Mercatone Uno
99 B. Cenghialta3:40:06+1:55Gewiss-Ballan
100 E. Van Lancker3:40:06+1:55Wordperfect
101 M. Alonso3:40:06+1:55Banesto
102 B. Hamburger3:40:06+1:55TVM
103 L. van Bon3:40:06+1:55Wordperfect
104 J. Dojwa3:40:06+1:55Gan
105 L. Roosen3:40:06+1:55Lotto-Vetta-Caloi
106 R. Fina3:40:06+1:55Mercatone Uno
107 W. Peeters3:40:06+1:55GB-MG
108 M. Pantani3:40:06+1:55Carrera
109 J. Uriarte3:40:06+1:55Banesto
110 M. Artunghi3:40:06+1:55Carrera
111 D. Zhdanov3:40:06+1:55Polti
112 M. Dernies3:40:06+1:55Motorola
113 F. Andreu3:40:06+1:55Motorola
114 F. Escartin3:40:06+1:55Mapei-Clas
115 M. Scirea3:40:06+1:55Polti
116 A. Kasputis3:40:06+1:55Chazal-MBK-Konig
117 V. Ekimov3:40:06+1:55Wordperfect
118 H. Buenahora3:40:06+1:55Kelme-Avianca
119 F. Etxabe3:40:06+1:55Mapei-Clas
120 V. Bobrik3:40:06+1:55Gewiss-Ballan
121 O. Rincón3:40:06+1:55ONCE
122 J. Skibby3:40:06+1:55TVM
123 A. Leanizbarrutia3:40:06+1:55ONCE
124 F. Muñoz3:40:06+1:55Kelme-Avianca
125 R. Sørensen3:40:06+1:55GB-MG
126 J. Sierra3:40:06+1:55ONCE
127 A. Camargo3:40:06+1:55Kelme-Avianca
128 N. Stephens3:40:06+1:55ONCE
129 P. Meinert3:40:06+1:55TVM
130 R. Järmann3:40:06+1:55GB-MG
131 F. Cabello3:40:06+1:55Kelme-Avianca
132 O. Pelliccioli3:40:06+1:55Polti
133 E. Van Hooydonck3:40:06+1:55Wordperfect
134 G. Furlan3:40:06+1:55Gewiss-Ballan
135 P. Lanfranchi3:40:06+1:55Mercatone Uno
136 S. Utchakov3:40:06+1:55Polti
137 D. Bottaro3:40:06+1:55Gewiss-Ballan
138 E. Seigneur3:40:06+1:55Gan
139 D. Cassani3:40:06+1:55GB-MG
140 S. Rooks3:40:06+1:55TVM
141 G. Bontempi3:40:06+1:55Gewiss-Ballan
142 P. Tonkov3:40:06+1:55Lampre-Panaria
143 M. Ghirotto3:40:06+1:55ZG Mobili-Selle Italia
144 G. Perini3:40:06+1:55ZG Mobili-Selle Italia
145 Á. Edo3:40:06+1:55Kelme-Avianca
146 A. Galletti3:40:06+1:55Lampre-Panaria
147 G. Bugno3:40:06+1:55Polti
148 S. Colagè3:40:06+1:55ZG Mobili-Selle Italia
149 F. Vanzella3:40:06+1:55GB-MG
150 J. Cadena3:40:06+1:55Kelme-Avianca
151 I. García3:40:06+1:55Kelme-Avianca
152 F. Vona3:40:06+1:55GB-MG
153 C. Bomans3:40:06+1:55GB-MG
154 J. Unzaga3:40:06+1:55Mapei-Clas
155 A. Elli3:40:06+1:55GB-MG
156 R. Conti3:40:06+1:55Lampre-Panaria
157 N. Emonds3:40:06+1:55Mapei-Clas
158 M. Zen3:40:06+1:55Lampre-Panaria
159 R. Mulders3:40:06+1:55Wordperfect
160 P. Jonker3:40:06+1:55Novemail-Laser Computer
161 M. Lietti3:40:06+1:55Lampre-Panaria
162 G. Faresin3:40:06+1:55Lampre-Panaria
163 M. Santaromita3:40:06+1:55ZG Mobili-Selle Italia
164 P. De Clercq3:40:06+1:55Lotto-Vetta-Caloi
165 J. Müller3:40:06+1:55Mapei-Clas
166 E. Nijboer3:40:06+1:55Banesto
167 E. Poli3:40:06+1:55Mercatone Uno
168 J. Museeuw3:40:06+1:55GB-MG
169 L. Desbiens3:40:06+1:55Castorama
170 S. Swart3:40:06+1:55Motorola
171 N. Minali3:40:49+2:38Gewiss-Ballan
172 A. Bertolini3:49:24+11:13Carrera
173 G. Petito3:49:24+11:13Mercatone Uno
174 J. Talen3:49:24+11:13Mercatone Uno
175 R. Petito3:49:53+11:42Mercatone Uno
Algemeen klassement
Bovenstaande informatie is zelf uitgerekend aan de hand van de beschikbare etappe-uitslagen, bonificaties en straffen. Door dit te vergelijken met officiële uitslagen heb ik kunnen vaststellen in welke jaren ik nog informatie mis, en ik streef ernaar om deze informatie boven water te krijgen.
PosNaamTijdVerschilTeam
1M. Indurain44:49:19Banesto
2T. Rominger44:51:47+2:28Mapei-Clas
3G. Bortolami44:53:56+4:37Mapei-Clas
4A. De Las Cuevas44:53:59+4:40Castorama
5T. Marie44:55:10+5:51Castorama
6T. Davy44:55:23+6:04Castorama
7C. Boardman44:55:25+6:06Gan
8S. Yates44:55:49+6:30Motorola
9A. Olano44:55:50+6:31Mapei-Clas
10L. Armstrong44:55:54+6:35Motorola
11B. Riis44:55:59+6:40Gewiss-Ballan
12D. Abduzhaparov44:56:04+6:45Polti
13J. Museeuw44:56:05+6:46GB-MG
14F. Vanzella44:56:18+6:59GB-MG
15P. Ugrumov44:56:27+7:08Gewiss-Ballan
16L. Leblanc44:57:56+8:37Festina
17A. Peron44:58:29+9:10Polti
18V. Ekimov44:58:40+9:21Wordperfect
19V. Poulnikov44:58:59+9:40Carrera
20E. Zaina44:59:00+9:41Gewiss-Ballan
21E. Breukink44:59:13+9:54ONCE
22C. Chiappucci44:59:19+10:00Carrera
23J. Bernard44:59:19+10:00Banesto
24R. Aldag44:59:24+10:05Telekom
25M. Mauri44:59:27+10:08Banesto
26R. Sørensen44:59:53+10:34GB-MG
27B. Hamburger45:00:03+10:44TVM
28G. Faresin45:00:06+10:47Lampre-Panaria
29P. Tonkov45:00:10+10:51Lampre-Panaria
30A. Zülle45:00:13+10:54ONCE
31F. Andreu45:00:21+11:02Motorola
32P. Anderson45:00:28+11:09Motorola
33A. Mejia45:00:32+11:13Motorola
34F. Etxabe45:00:35+11:16Mapei-Clas
35S. Utchakov45:00:45+11:26Polti
36A. Elli45:00:53+11:34GB-MG
37F. Escartin45:00:56+11:37Mapei-Clas
38R. Conti45:01:02+11:43Lampre-Panaria
39B. Zberg45:01:07+11:48Carrera
40H. Frison45:01:20+12:01Lotto-Vetta-Caloi
41G. Furlan45:01:20+12:01Gewiss-Ballan
42B. Cenghialta45:01:23+12:04Gewiss-Ballan
43P. Lino45:01:33+12:14Festina
44J. Heppner45:02:06+12:47Telekom
45G. Fidanza45:02:11+12:52Polti
46B. Thibout45:02:20+13:01Castorama
47C. Mottet45:02:28+13:09Novemail-Laser Computer
48A. Tchmil45:02:57+13:38Lotto-Vetta-Caloi
49V. Bobrik45:03:04+13:45Gewiss-Ballan
50M. Alonso45:03:05+13:46Banesto
51G. Bugno45:03:09+13:50Polti
52G. Rué45:03:15+13:56Banesto
53G. Bontempi45:03:27+14:08Gewiss-Ballan
54V. Aparicio45:03:30+14:11Banesto
55L. Desbiens45:03:39+14:20Castorama
56P. Hervé45:03:47+14:28Festina
57R. Virenque45:04:03+14:44Festina
58M. Pantani45:04:06+14:47Carrera
59J. Uriarte45:04:13+14:54Banesto
60C. Henn45:04:17+14:58Telekom
61F. Vona45:04:19+15:00GB-MG
62E. Van Hooydonck45:04:21+15:02Wordperfect
63D. Lauritzen45:04:26+15:07TVM
64E. Dekker45:04:33+15:14Wordperfect
65E. Seigneur45:04:34+15:15Gan
66N. Rodríguez45:04:40+15:21ZG Mobili-Selle Italia
67U. Raab45:04:46+15:27Telekom
68J. Bagot45:04:56+15:37Festina
69S. Martinello45:04:57+15:38Mercatone Uno
70G. Audehm45:04:59+15:40Telekom
71P. Jonker45:05:00+15:41Novemail-Laser Computer
72L. Madouas45:05:02+15:43Castorama
73U. Bölts45:05:03+15:44Telekom
74G. Perini45:05:04+15:45ZG Mobili-Selle Italia
75M. Dernies45:05:06+15:47Motorola
76M. Kummer45:05:12+15:53Telekom
77S. Hodge45:05:17+15:58Festina
78M. Wauters45:05:23+16:04Wordperfect
79G. de Vries45:05:28+16:09Novemail-Laser Computer
80F. Simon45:05:38+16:19Castorama
81J. Skibby45:05:47+16:28TVM
82N. Emonds45:05:51+16:32Mapei-Clas
83R. Alcalá45:05:56+16:37Motorola
84G. Theunisse45:05:59+16:40TVM
85G. Nulens45:06:00+16:41Novemail-Laser Computer
86H. Redant45:06:03+16:44ZG Mobili-Selle Italia
87A. González45:06:05+16:46Mapei-Clas
88P. Meinert45:06:06+16:47TVM
89M. Sergeant45:06:17+16:58Novemail-Laser Computer
90P. Louviot45:06:18+16:59Novemail-Laser Computer
91F. Chioccioli45:06:30+17:11Mercatone Uno
92A. Kvalsvoll45:06:35+17:16Wordperfect
93L. Dufaux45:06:36+17:17ONCE
94E. Caritoux45:06:37+17:18Chazal-MBK-Konig
95O. Ludwig45:06:46+17:27Telekom
96R. Pensec45:06:54+17:35Novemail-Laser Computer
97S. Colagè45:07:03+17:44ZG Mobili-Selle Italia
98E. Magnien45:07:18+17:59Castorama
99E. Zabel45:07:26+18:07Telekom
100J. Van De Laer45:07:31+18:12Lotto-Vetta-Caloi
101J. Dojwa45:07:32+18:13Gan
102O. Pelliccioli45:07:32+18:13Polti
103J. Colotti45:07:45+18:26Gan
104F. Muñoz45:07:50+18:31Kelme-Avianca
105R. Verdonck45:07:51+18:32Lotto-Vetta-Caloi
106R. Torres45:07:54+18:35Festina
107T. Gouvenou45:08:06+18:47Gan
108M. Ghirotto45:08:06+18:47ZG Mobili-Selle Italia
109P. Chanteur45:08:11+18:52Chazal-MBK-Konig
110D. Bottaro45:08:11+18:52Gewiss-Ballan
111B. Voskamp45:08:29+19:10TVM
112S. Rooks45:08:34+19:15TVM
113F. Cabello45:08:57+19:38Kelme-Avianca
114J. van Poppel45:09:01+19:42Festina
115L. Roosen45:09:25+20:06Lotto-Vetta-Caloi
116I. García45:09:29+20:10Kelme-Avianca
117C. Manin45:09:53+20:34Chazal-MBK-Konig
118A. Leanizbarrutia45:09:56+20:37ONCE
119J. Bourgeot45:09:58+20:39Chazal-MBK-Konig
120M. Santaromita45:10:09+20:50ZG Mobili-Selle Italia
121J. Durand45:10:13+20:54Castorama
122J. Unzaga45:10:23+21:04Mapei-Clas
123P. Lanfranchi45:10:29+21:10Mercatone Uno
124M. Scirea45:10:30+21:11Polti
125M. Lietti45:10:30+21:11Lampre-Panaria
126A. Kasputis45:10:35+21:16Chazal-MBK-Konig
127O. Rincón45:10:46+21:27ONCE
128M. Mantovan45:10:46+21:27Carrera
129M. Zen45:10:56+21:37Lampre-Panaria
130M. Vermote45:11:01+21:42Festina
131W. Peeters45:11:03+21:44GB-MG
132D. Perona45:11:07+21:48ZG Mobili-Selle Italia
133E. Nijboer45:11:07+21:48Banesto
134C. Zamana45:11:11+21:52Kelme-Avianca
135C. Capelle45:11:13+21:54Gan
136R. González45:11:14+21:55Banesto
137Á. Edo45:11:17+21:58Kelme-Avianca
138J. Svorada45:11:37+22:18Lampre-Panaria
139M. Serpellini45:11:39+22:20Lampre-Panaria
140C. Bomans45:11:40+22:21GB-MG
141L. Cubino45:11:51+22:32Kelme-Avianca
142M. Arroyo45:11:52+22:33Chazal-MBK-Konig
143E. Van Lancker45:11:58+22:39Wordperfect
144R. Järmann45:12:04+22:45GB-MG
145J. Cadena45:12:39+23:20Kelme-Avianca
146N. Stephens45:13:06+23:47ONCE
147M. De Clercq45:13:14+23:55Lotto-Vetta-Caloi
148J. Capiot45:13:35+24:16TVM
149P. De Clercq45:13:50+24:31Lotto-Vetta-Caloi
150H. Díaz45:14:02+24:43ONCE
151J. Müller45:14:03+24:44Mapei-Clas
152H. Buenahora45:14:12+24:53Kelme-Avianca
153A. Galletti45:14:16+24:57Lampre-Panaria
154J. Sierra45:14:21+25:02ONCE
155D. Zhdanov45:14:52+25:33Polti
156P. Farazijn45:15:19+26:00Lotto-Vetta-Caloi
157D. Cassani45:15:54+26:35GB-MG
158M. Chiesa45:16:52+27:33Carrera
159L. van Bon45:17:55+28:36Wordperfect
160A. Camargo45:18:10+28:51Kelme-Avianca
161S. Swart45:18:34+29:15Motorola
162R. Petito45:18:36+29:17Mercatone Uno
163G. Petito45:19:23+30:04Mercatone Uno
164N. Minali45:21:52+32:33Gewiss-Ballan
165R. Fina45:22:58+33:39Mercatone Uno
166F. Moreau45:24:05+34:46Gan
167R. Rossi45:25:06+35:47Carrera
168E. Poli45:26:22+37:03Mercatone Uno
169M. Artunghi45:28:15+38:56Carrera
170A. Bertolini45:28:48+39:29Carrera
171R. Harmeling45:31:55+42:36TVM
172J. Kirsipuu45:33:40+44:21Chazal-MBK-Konig
173R. Mulders45:35:55+46:36Wordperfect
174J. Talen45:50:50+1:01:31Mercatone Uno
175M. Vermey46:08:16+1:18:57Chazal-MBK-Konig
Ploegenklassement etappe
PosTeam TijdTijdsverschilPunten
1Castorama10:58:03(33)
2Lampre-Panaria10:59:06+1:03(153)
3Festina10:59:14+1:11(58)
4Telekom10:59:22+1:19(38)
5Mapei-Clas10:59:22+1:19(57)
6Gan10:59:26+1:23(53)
7Carrera10:59:41+1:38(64)
8Lotto-Vetta-Caloi11:00:18+2:15(44)
9TVM11:00:18+2:15(73)
10Chazal-MBK-Konig11:00:18+2:15(116)
11Novemail-Laser Computer11:00:18+2:15(122)
12Motorola11:00:18+2:15(125)
13Banesto11:00:18+2:15(135)
14Polti11:00:18+2:15(157)
15ZG Mobili-Selle Italia11:00:18+2:15(168)
16Gewiss-Ballan11:00:18+2:15(194)
17Wordperfect11:00:18+2:15(195)
18Kelme-Avianca11:00:18+2:15(207)
19Mercatone Uno11:00:18+2:15(214)
20ONCE11:00:18+2:15(228)
21GB-MG11:00:18+2:15(362)
Ploegenklassement totaal
PosTeam TijdTijdsverschilPunten
1Castorama134:41:36(423)
2Mapei-Clas134:42:15+0:39(785)
3Banesto134:45:13+3:37(1413)
4GB-MG134:50:19+8:43(1362)
5Motorola134:50:22+8:46(833)
6Gewiss-Ballan134:50:37+9:01(1150)
7Gan134:54:06+12:30(1065)
8Polti134:54:47+13:11(991)
9Lampre-Panaria134:58:12+16:36(1863)
10Carrera134:58:45+17:09(1286)
11Festina134:59:20+17:44(1038)
12ONCE135:01:13+19:37(1525)
13Telekom135:03:37+22:01(897)
14Wordperfect135:04:48+23:12(2019)
15Novemail-Laser Computer135:06:29+24:53(1572)
16TVM135:06:44+25:08(1100)
17Lotto-Vetta-Caloi135:11:39+30:03(1297)
18Chazal-MBK-Konig135:12:03+30:27(1559)
19ZG Mobili-Selle Italia135:13:20+31:44(1527)
20Mercatone Uno135:15:20+33:44(1499)
21Kelme-Avianca135:16:14+34:38(1625)
Meeste plaatsen gestegen in de etappe
RennerGestegen
J. Durand25
C. Henn16
S. Hodge13
J. Colotti9
M. Serpellini8
M. Santaromita2
M. Scirea2
N. Stephens2
M. De Clercq2
J. Capiot2
P. De Clercq2
H. Díaz2
J. Müller2
H. Buenahora2
A. Galletti2
Meeste plaatsen gedaald in de etappe
RennerGedaald
R. Petito49
G. Petito42
A. Bertolini6
S. Rooks1
B. Voskamp1
D. Bottaro1
P. Chanteur1
M. Ghirotto1
T. Gouvenou1
R. Torres1
R. Verdonck1
F. Muñoz1
P. Louviot1
M. Sergeant1
P. Meinert1