Stand in het algemeen klassement

P
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21

Algemeen klassement

Na etappe 1 in 1994.

Ploegenklassement
Puntenklassement
Bergklassement
Jongerenklassement
Strijdlustklassement

Afstand: 234 km. Type: vlak. Datum: 03 Jul 1994

Snelheid: 40.546 km/h (in database), 40.547 km/h (berekend uit tijd en afstand)

Bonificatie in de etappe:

Etappe-uitslag
Etappe-uitslagen zoals hierboven zijn gebaseerd op de informatie van memoire du cyclisme, na verbetering van enkele fouten (niet noodzakelijk in bovenstaande tabel). Desondanks kunnen hier nog onjuistheden in staan.
PosNaamTijdVerschilTeam
1 D. Abduzhaparov5:46:16Polti
2 O. Ludwig5:46:16Telekom
3 J. Museeuw5:46:16GB-MG
4 S. Martinello5:46:16Mercatone Uno
5 A. Tchmil5:46:16Lotto-Vetta-Caloi
6 J. Svorada5:46:16Lampre-Panaria
7 G. Fidanza5:46:16Polti
8 E. Magnien5:46:16Castorama
9 M. Indurain5:46:16Banesto
10 G. Bortolami5:46:16Mapei-Clas
11 F. Andreu5:46:16Motorola
12 C. Zamana5:46:16Kelme-Avianca
13 M. Sergeant5:46:16Novemail-Laser Computer
14 U. Raab5:46:16Telekom
15 F. Simon5:46:16Castorama
16 R. Pensec5:46:16Novemail-Laser Computer
17 E. Poli5:46:16Mercatone Uno
18 P. Lino5:46:16Festina
19 A. Olano5:46:16Mapei-Clas
20 J. Kirsipuu5:46:16Chazal-MBK-Konig
21 Á. Edo5:46:16Kelme-Avianca
22 N. Minali5:46:16Gewiss-Ballan
23 J. Heppner5:46:16Telekom
24 P. Chanteur5:46:16Chazal-MBK-Konig
25 G. Petito5:46:16Mercatone Uno
26 G. Theunisse5:46:16TVM
27 R. Virenque5:46:16Festina
28 U. Bölts5:46:16Telekom
29 C. Boardman5:46:16Gan
30 R. Harmeling5:46:16TVM
31 S. Rooks5:46:16TVM
32 L. Desbiens5:46:16Castorama
33 M. De Clercq5:46:16Lotto-Vetta-Caloi
34 A. De Las Cuevas5:46:16Castorama
35 R. Sørensen5:46:16GB-MG
36 M. Kummer5:46:16Telekom
37 J. Colotti5:46:16Gan
38 C. Mottet5:46:16Novemail-Laser Computer
39 T. Marie5:46:16Castorama
40 D. Lauritzen5:46:16TVM
41 P. Anderson5:46:16Motorola
42 C. Chiappucci5:46:16Carrera
43 W. Peeters5:46:16GB-MG
44 C. Bomans5:46:16GB-MG
45 T. Rominger5:46:16Mapei-Clas
46 A. Mejia5:46:16Motorola
47 J. Müller5:46:16Mapei-Clas
48 M. Chiesa5:46:16Carrera
49 S. Yates5:46:16Motorola
50 F. Escartin5:46:16Mapei-Clas
51 L. Roosen5:46:16Lotto-Vetta-Caloi
52 A. Peron5:46:16Polti
53 P. De Clercq5:46:16Lotto-Vetta-Caloi
54 J. Bagot5:46:16Festina
55 L. Leblanc5:46:16Festina
56 B. Cornillet5:46:16Novemail-Laser Computer
57 A. González5:46:16Mapei-Clas
58 H. Redant5:46:16ZG Mobili-Selle Italia
59 G. Nulens5:46:16Novemail-Laser Computer
60 D. Rous5:46:16Gan
61 N. Stephens5:46:16ONCE
62 J. Capiot5:46:16TVM
63 R. Verdonck5:46:16Lotto-Vetta-Caloi
64 L. Dufaux5:46:16ONCE
65 C. Henn5:46:16Telekom
66 J. Skibby5:46:16TVM
67 M. Scirea5:46:16Polti
68 C. Manin5:46:16Chazal-MBK-Konig
69 G. LeMond5:46:16Gan
70 E. Seigneur5:46:16Gan
71 T. Davy5:46:16Castorama
72 J. Uriarte5:46:16Banesto
73 P. Louviot5:46:16Novemail-Laser Computer
74 O. Rincón5:46:16ONCE
75 R. Alcalá5:46:16Motorola
76 R. Aldag5:46:16Telekom
77 B. Cenghialta5:46:16Gewiss-Ballan
78 T. Gouvenou5:46:16Gan
79 B. Thibout5:46:16Castorama
80 R. Fina5:46:16Mercatone Uno
81 C. Capelle5:46:16Gan
82 M. Dernies5:46:16Motorola
83 M. Pantani5:46:16Carrera
84 G. Audehm5:46:16Telekom
85 G. Guazzini5:46:16Chazal-MBK-Konig
86 L. Armstrong5:46:16Motorola
87 P. Farazijn5:46:16Lotto-Vetta-Caloi
88 E. Zaina5:46:16Gewiss-Ballan
89 R. Petito5:46:16Mercatone Uno
90 M. Artunghi5:46:16Carrera
91 E. Zabel5:46:16Telekom
92 L. van Bon5:46:16Wordperfect
93 F. Cabello5:46:16Kelme-Avianca
94 E. Breukink5:46:16ONCE
95 M. Mantovan5:46:16Carrera
96 E. Dekker5:46:16Wordperfect
97 B. Zberg5:46:16Carrera
98 J. van Poppel5:46:16Festina
99 H. Frison5:46:16Lotto-Vetta-Caloi
100 J. Bernard5:46:16Banesto
101 L. Madouas5:46:16Castorama
102 P. Meinert5:46:16TVM
103 M. Arroyo5:46:16Chazal-MBK-Konig
104 B. Riis5:46:16Gewiss-Ballan
105 J. Sierra5:46:16ONCE
106 G. Rué5:46:16Banesto
107 N. Rodríguez5:46:16ZG Mobili-Selle Italia
108 G. Bontempi5:46:16Gewiss-Ballan
109 S. Utchakov5:46:16Polti
110 P. Hervé5:46:16Festina
111 J. Dojwa5:46:16Gan
112 B. Hamburger5:46:16TVM
113 H. Díaz5:46:16ONCE
114 M. Lietti5:46:16Lampre-Panaria
115 M. Vermote5:46:16Festina
116 S. Bauer5:46:16Motorola
117 V. Poulnikov5:46:16Carrera
118 E. Van Hooydonck5:46:16Wordperfect
119 E. Van Lancker5:46:16Wordperfect
120 A. Zülle5:46:16ONCE
121 J. Cadena5:46:16Kelme-Avianca
122 J. Van De Laer5:46:16Lotto-Vetta-Caloi
123 G. de Vries5:46:16Novemail-Laser Computer
124 J. Bourgeot5:46:16Chazal-MBK-Konig
125 V. Aparicio5:46:16Banesto
126 M. Mauri5:46:16Banesto
127 F. Etxabe5:46:16Mapei-Clas
128 G. Faresin5:46:16Lampre-Panaria
129 A. Kvalsvoll5:46:16Wordperfect
130 E. Nijboer5:46:16Banesto
131 G. Perini5:46:16ZG Mobili-Selle Italia
132 R. Rossi5:46:16Carrera
133 V. Bobrik5:46:16Gewiss-Ballan
134 P. Tonkov5:46:16Lampre-Panaria
135 V. Ekimov5:46:16Wordperfect
136 R. Torres5:46:16Festina
137 M. Alonso5:46:16Banesto
138 F. Vanzella5:46:16GB-MG
139 F. Muñoz5:46:16Kelme-Avianca
140 R. Mulders5:46:16Wordperfect
141 E. Caritoux5:46:16Chazal-MBK-Konig
142 S. Swart5:46:16Motorola
143 P. Jonker5:46:16Novemail-Laser Computer
144 A. Kasputis5:46:16Chazal-MBK-Konig
145 P. Ugrumov5:46:16Gewiss-Ballan
146 F. Moreau5:46:16Gan
147 G. Bugno5:46:16Polti
148 N. Emonds5:46:16Mapei-Clas
149 B. Voskamp5:46:16TVM
150 R. Järmann5:46:16GB-MG
151 J. Unzaga5:46:16Mapei-Clas
152 F. Maassen5:46:16Wordperfect
153 M. Wauters5:46:16Wordperfect
154 L. Cubino5:46:16Kelme-Avianca
155 A. Bertolini5:46:16Carrera
156 S. Hodge5:46:16Festina
157 H. Buenahora5:46:16Kelme-Avianca
158 O. Pelliccioli5:46:16Polti
159 M. Ghirotto5:46:16ZG Mobili-Selle Italia
160 R. Conti5:46:16Lampre-Panaria
161 D. Bottaro5:46:16Gewiss-Ballan
162 A. Camargo5:46:16Kelme-Avianca
163 I. García5:46:16Kelme-Avianca
164 J. Talen5:46:16Mercatone Uno
165 F. Vona5:46:16GB-MG
166 F. Chioccioli5:46:16Mercatone Uno
167 J. Durand5:46:16Castorama
168 M. Serpellini5:46:16Lampre-Panaria
169 A. Elli5:46:16GB-MG
170 M. Santaromita5:46:16ZG Mobili-Selle Italia
171 A. Baffi5:46:16Mercatone Uno
172 W. Magalhaes5:46:16Lotto-Vetta-Caloi
173 P. Lanfranchi5:46:16Mercatone Uno
174 M. Vermey5:46:16Chazal-MBK-Konig
175 D. Zhdanov5:46:16Polti
176 M. Zen5:46:16Lampre-Panaria
177 D. Cassani5:46:16GB-MG
178 S. Colagè5:46:16ZG Mobili-Selle Italia
179 F. Casartelli5:46:16ZG Mobili-Selle Italia
180 D. Perona5:46:16ZG Mobili-Selle Italia
181 A. Galletti5:46:16Lampre-Panaria
182 R. González5:46:41+0:25Banesto
183 A. Leanizbarrutia5:46:51+0:35ONCE
184 G. Martinelli5:46:56+0:40Polti
185 G. Furlan5:47:56+1:40Gewiss-Ballan
186 F. Fontanelli5:46:16ZG Mobili-Selle Italia
187 L. Jalabert5:46:16ONCE
188 A. Gontchenkov5:46:16Lampre-Panaria
189 W. Nelissen5:46:16Novemail-Laser Computer
Algemeen klassement
Bovenstaande informatie is zelf uitgerekend aan de hand van de beschikbare etappe-uitslagen, bonificaties en straffen. Door dit te vergelijken met officiële uitslagen heb ik kunnen vaststellen in welke jaren ik nog informatie mis, en ik streef ernaar om deze informatie boven water te krijgen.
PosNaamTijdVerschilTeam
1C. Boardman5:54:05Gan
2M. Indurain5:54:20+0:15Banesto
3T. Rominger5:54:24+0:19Mapei-Clas
4A. Zülle5:54:27+0:22ONCE
5J. Museeuw5:54:28+0:23GB-MG
6A. De Las Cuevas5:54:29+0:24Castorama
7D. Abduzhaparov5:54:32+0:27Polti
8T. Marie5:54:34+0:29Castorama
9E. Seigneur5:54:35+0:30Gan
10O. Ludwig5:54:37+0:32Telekom
11C. Chiappucci5:54:38+0:33Carrera
12A. Peron5:54:39+0:34Polti
13T. Davy5:54:40+0:35Castorama
14P. Ugrumov5:54:40+0:35Gewiss-Ballan
15E. Breukink5:54:41+0:36ONCE
16A. Olano5:54:42+0:37Mapei-Clas
17G. Bontempi5:54:42+0:37Gewiss-Ballan
18V. Ekimov5:54:42+0:37Wordperfect
19L. Jalabert5:54:42+0:37ONCE
20G. Bortolami5:54:43+0:38Mapei-Clas
21B. Riis5:54:43+0:38Gewiss-Ballan
22G. Fidanza5:54:44+0:39Polti
23L. Armstrong5:54:44+0:39Motorola
24H. Frison5:54:45+0:40Lotto-Vetta-Caloi
25G. Faresin5:54:45+0:40Lampre-Panaria
26G. LeMond5:54:46+0:41Gan
27R. Sørensen5:54:47+0:42GB-MG
28R. Alcalá5:54:47+0:42Motorola
29E. Zaina5:54:47+0:42Gewiss-Ballan
30A. Kasputis5:54:47+0:42Chazal-MBK-Konig
31R. Järmann5:54:48+0:43GB-MG
32J. Durand5:54:48+0:43Castorama
33S. Bauer5:54:49+0:44Motorola
34J. Colotti5:54:50+0:45Gan
35J. Bernard5:54:50+0:45Banesto
36F. Vanzella5:54:50+0:45GB-MG
37F. Maassen5:54:50+0:45Wordperfect
38R. Virenque5:54:51+0:46Festina
39M. Chiesa5:54:51+0:46Carrera
40B. Thibout5:54:51+0:46Castorama
41M. Lietti5:54:51+0:46Lampre-Panaria
42E. Van Hooydonck5:54:51+0:46Wordperfect
43M. Mauri5:54:51+0:46Banesto
44F. Fontanelli5:54:51+0:46ZG Mobili-Selle Italia
45D. Rous5:54:52+0:47Gan
46N. Stephens5:54:52+0:47ONCE
47F. Moreau5:54:52+0:47Gan
48P. Lino5:54:53+0:48Festina
49W. Nelissen5:54:53+0:48Novemail-Laser Computer
50F. Andreu5:54:54+0:49Motorola
51L. Desbiens5:54:54+0:49Castorama
52M. Ghirotto5:54:54+0:49ZG Mobili-Selle Italia
53A. Elli5:54:54+0:49GB-MG
54S. Martinello5:54:56+0:51Mercatone Uno
55S. Yates5:54:56+0:51Motorola
56B. Cenghialta5:54:56+0:51Gewiss-Ballan
57E. Magnien5:54:57+0:52Castorama
58J. Müller5:54:57+0:52Mapei-Clas
59A. González5:54:57+0:52Mapei-Clas
60V. Bobrik5:54:57+0:52Gewiss-Ballan
61N. Emonds5:54:57+0:52Mapei-Clas
62M. Kummer5:54:58+0:53Telekom
63A. Tchmil5:54:59+0:54Lotto-Vetta-Caloi
64C. Bomans5:54:59+0:54GB-MG
65J. Skibby5:54:59+0:54TVM
66R. Petito5:54:59+0:54Mercatone Uno
67M. Alonso5:54:59+0:54Banesto
68P. Jonker5:54:59+0:54Novemail-Laser Computer
69G. Bugno5:54:59+0:54Polti
70A. Mejia5:55:00+0:55Motorola
71B. Zberg5:55:00+0:55Carrera
72S. Hodge5:55:00+0:55Festina
73D. Bottaro5:55:00+0:55Gewiss-Ballan
74L. Dufaux5:55:01+0:56ONCE
75M. Pantani5:55:01+0:56Carrera
76J. Svorada5:55:02+0:57Lampre-Panaria
77V. Poulnikov5:55:02+0:57Carrera
78J. van Poppel5:55:02+0:57Festina
79S. Swart5:55:02+0:57Motorola
80U. Raab5:55:03+0:58Telekom
81R. Pensec5:55:03+0:58Novemail-Laser Computer
82A. Camargo5:55:03+0:58Kelme-Avianca
83A. Gontchenkov5:55:03+0:58Lampre-Panaria
84F. Simon5:55:04+0:59Castorama
85J. Bagot5:55:04+0:59Festina
86L. van Bon5:55:04+0:59Wordperfect
87J. Dojwa5:55:04+0:59Gan
88V. Aparicio5:55:04+0:59Banesto
89E. Nijboer5:55:04+0:59Banesto
90P. Tonkov5:55:04+0:59Lampre-Panaria
91M. Wauters5:55:04+0:59Wordperfect
92C. Manin5:55:05+1:00Chazal-MBK-Konig
93M. Vermote5:55:05+1:00Festina
94A. Bertolini5:55:05+1:00Carrera
95I. García5:55:05+1:00Kelme-Avianca
96M. Sergeant5:55:06+1:01Novemail-Laser Computer
97J. Heppner5:55:06+1:01Telekom
98W. Peeters5:55:06+1:01GB-MG
99C. Mottet5:55:06+1:01Novemail-Laser Computer
100F. Escartin5:55:06+1:01Mapei-Clas
101M. Scirea5:55:06+1:01Polti
102F. Cabello5:55:06+1:01Kelme-Avianca
103L. Madouas5:55:06+1:01Castorama
104P. Meinert5:55:06+1:01TVM
105R. Conti5:55:06+1:01Lampre-Panaria
106M. Vermey5:55:06+1:01Chazal-MBK-Konig
107G. Petito5:55:07+1:02Mercatone Uno
108L. Leblanc5:55:07+1:02Festina
109E. Dekker5:55:07+1:02Wordperfect
110J. Sierra5:55:07+1:02ONCE
111H. Díaz5:55:07+1:02ONCE
112J. Bourgeot5:55:07+1:02Chazal-MBK-Konig
113C. Capelle5:55:08+1:03Gan
114G. de Vries5:55:08+1:03Novemail-Laser Computer
115S. Colagè5:55:08+1:03ZG Mobili-Selle Italia
116M. Mantovan5:55:09+1:04Carrera
117M. Dernies5:55:10+1:05Motorola
118G. Rué5:55:10+1:05Banesto
119S. Utchakov5:55:10+1:05Polti
120R. Rossi5:55:10+1:05Carrera
121G. Perini5:55:10+1:05ZG Mobili-Selle Italia
122M. Zen5:55:10+1:05Lampre-Panaria
123D. Zhdanov5:55:10+1:05Polti
124B. Cornillet5:55:11+1:06Novemail-Laser Computer
125P. Chanteur5:55:12+1:07Chazal-MBK-Konig
126P. Anderson5:55:12+1:07Motorola
127R. Aldag5:55:12+1:07Telekom
128G. Audehm5:55:12+1:07Telekom
129E. Zabel5:55:12+1:07Telekom
130B. Voskamp5:55:12+1:07TVM
131R. Verdonck5:55:13+1:08Lotto-Vetta-Caloi
132R. Fina5:55:13+1:08Mercatone Uno
133S. Rooks5:55:14+1:09TVM
134J. Capiot5:55:14+1:09TVM
135J. Uriarte5:55:14+1:09Banesto
136J. Unzaga5:55:14+1:09Mapei-Clas
137R. Mulders5:55:14+1:09Wordperfect
138E. Poli5:55:15+1:10Mercatone Uno
139R. Harmeling5:55:15+1:10TVM
140T. Gouvenou5:55:15+1:10Gan
141B. Hamburger5:55:15+1:10TVM
142A. Kvalsvoll5:55:15+1:10Wordperfect
143E. Caritoux5:55:15+1:10Chazal-MBK-Konig
144F. Vona5:55:15+1:10GB-MG
145M. Serpellini5:55:15+1:10Lampre-Panaria
146F. Etxabe5:55:16+1:11Mapei-Clas
147U. Bölts5:55:17+1:12Telekom
148O. Rincón5:55:17+1:12ONCE
149O. Pelliccioli5:55:17+1:12Polti
150N. Rodríguez5:55:18+1:13ZG Mobili-Selle Italia
151E. Van Lancker5:55:18+1:13Wordperfect
152F. Muñoz5:55:18+1:13Kelme-Avianca
153L. Cubino5:55:18+1:13Kelme-Avianca
154M. De Clercq5:55:19+1:14Lotto-Vetta-Caloi
155D. Lauritzen5:55:19+1:14TVM
156H. Redant5:55:19+1:14ZG Mobili-Selle Italia
157M. Artunghi5:55:19+1:14Carrera
158H. Buenahora5:55:19+1:14Kelme-Avianca
159A. Galletti5:55:19+1:14Lampre-Panaria
160N. Minali5:55:20+1:15Gewiss-Ballan
161P. De Clercq5:55:20+1:15Lotto-Vetta-Caloi
162P. Lanfranchi5:55:20+1:15Mercatone Uno
163F. Chioccioli5:55:21+1:16Mercatone Uno
164F. Casartelli5:55:21+1:16ZG Mobili-Selle Italia
165Á. Edo5:55:22+1:17Kelme-Avianca
166G. Nulens5:55:22+1:17Novemail-Laser Computer
167M. Arroyo5:55:22+1:17Chazal-MBK-Konig
168P. Hervé5:55:22+1:17Festina
169M. Santaromita5:55:23+1:18ZG Mobili-Selle Italia
170D. Perona5:55:23+1:18ZG Mobili-Selle Italia
171P. Louviot5:55:24+1:19Novemail-Laser Computer
172J. Talen5:55:24+1:19Mercatone Uno
173J. Van De Laer5:55:25+1:20Lotto-Vetta-Caloi
174C. Henn5:55:26+1:21Telekom
175R. Torres5:55:26+1:21Festina
176P. Farazijn5:55:27+1:22Lotto-Vetta-Caloi
177C. Zamana5:55:28+1:23Kelme-Avianca
178D. Cassani5:55:28+1:23GB-MG
179G. Guazzini5:55:31+1:26Chazal-MBK-Konig
180J. Kirsipuu5:55:35+1:30Chazal-MBK-Konig
181G. Theunisse5:55:36+1:31TVM
182A. Baffi5:55:36+1:31Mercatone Uno
183A. Leanizbarrutia5:55:38+1:33ONCE
184W. Magalhaes5:55:38+1:33Lotto-Vetta-Caloi
185J. Cadena5:55:39+1:34Kelme-Avianca
186L. Roosen5:55:46+1:41Lotto-Vetta-Caloi
187R. González5:55:58+1:53Banesto
188G. Martinelli5:56:05+2:00Polti
189G. Furlan5:56:59+2:54Gewiss-Ballan
Ploegenklassement etappe
PosTeam TijdTijdsverschilPunten
1Polti17:18:28(60)
2Telekom17:18:36+0:08(39)
3GB-MG17:18:40+0:12(81)
4Mercatone Uno17:18:48+0:20(46)
5Castorama17:18:48+0:20(55)
6Novemail-Laser Computer17:18:48+0:20(67)
7Mapei-Clas17:18:48+0:20(74)
8TVM17:18:48+0:20(87)
9Lotto-Vetta-Caloi17:18:48+0:20(89)
10Motorola17:18:48+0:20(98)
11Festina17:18:48+0:20(99)
12Chazal-MBK-Konig17:18:48+0:20(112)
13Kelme-Avianca17:18:48+0:20(126)
14Gan17:18:48+0:20(126)
15Carrera17:18:48+0:20(173)
16Banesto17:18:48+0:20(181)
17Gewiss-Ballan17:18:48+0:20(187)
18ONCE17:18:48+0:20(199)
19Lampre-Panaria17:18:48+0:20(248)
20ZG Mobili-Selle Italia17:18:48+0:20(296)
21Wordperfect17:18:48+0:20(306)
Ploegenklassement totaal
PosTeam TijdTijdsverschilPunten
1Gan17:43:26(156)
2Castorama17:43:43+0:17(77)
3Mapei-Clas17:43:51+0:25(113)
4ONCE17:43:54+0:28(239)
5Banesto17:44:01+0:35(256)
6Gewiss-Ballan17:44:05+0:39(230)
7GB-MG17:44:11+0:45(141)
8Motorola17:44:20+0:54(173)
9Polti17:44:22+0:56(153)
10Wordperfect17:44:23+0:57(395)
11Carrera17:44:29+1:03(293)
12Lampre-Panaria17:44:38+1:12(381)
13Festina17:44:44+1:18(255)
14Telekom17:44:50+1:24(209)
15ZG Mobili-Selle Italia17:44:53+1:27(508)
16Novemail-Laser Computer17:44:55+1:29(261)
17Chazal-MBK-Konig17:44:58+1:32(329)
18Lotto-Vetta-Caloi17:45:03+1:37(326)
19Mercatone Uno17:45:08+1:42(293)
20Kelme-Avianca17:45:14+1:48(405)
21TVM17:45:17+1:51(389)
Meeste plaatsen gestegen in de etappe
RennerGestegen
D. Abduzhaparov80
J. van Poppel28
S. Martinello21
O. Ludwig20
H. Frison14
M. Sergeant12
R. Mulders10
F. Simon7
G. Rué7
L. van Bon6
P. Anderson6
E. Poli6
M. De Clercq6
D. Lauritzen6
C. Mottet5
Meeste plaatsen gedaald in de etappe
RennerGedaald
G. Furlan122
A. Leanizbarrutia101
G. Martinelli12
M. Vermey8
G. Bugno6
N. Emonds6
R. Petito5
M. Lietti5
A. Kasputis5
L. Armstrong5
B. Riis5
R. González4
R. Conti4
M. Scirea4
A. Gontchenkov4