Stand in het algemeen klassement

P
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23

Het is een tijdrovend karwei om al deze getallen te controleren op fouten. Sommige tijden zijn in het rood weergegeven, dit is om mij te helpen fouten te identificeren. Als het in het rood staat, wil het niet zeggen dat het per se fout is, maar dat het fout kan zijn en dus controle nodig is. Zie het overzicht van renners waarvan hun eindtijd in 1986 niet klopt.

Algemeen klassement

Na etappe 5 in 1986.

Ploegenklassement
Puntenklassement
Bergklassement
Tussensprintklassement
Combinatieklassement
Jongerenklassement

Afstand: 124 km. Type: vlak. Datum: 08 Jul 1986

Snelheid: 40.579 km/h (in database), 40.416 km/h (berekend uit tijd en afstand)

Etappe-uitslag
Etappe-uitslagen zoals hierboven zijn gebaseerd op de informatie van memoire du cyclisme, na verbetering van enkele fouten (niet noodzakelijk in bovenstaande tabel). Desondanks kunnen hier nog onjuistheden in staan.
PosNaamTijdVerschilTeam
1 J. van der Velde3:04:05Panasonic
2 J. Pelier3:04:07+0:02Kas-Mavic
3 E. Planckaert3:04:44+0:39Panasonic
4 M. Indurain3:04:45+0:40Reynolds-T.S Batteries
5 A. Gutiérrez3:05:20+1:15Teka
6 E. Vanderaerden3:05:20+1:15Panasonic
7 J. Lieckens3:05:20+1:15Joker-Emerxil-Eddy Merckx
8 M. Hermans3:05:20+1:15Seat-Orbea
9 E. McKenzie3:05:20+1:15Joker-Emerxil-Eddy Merckx
10 G. Bontempi3:05:20+1:15Carrera
11 J. Müller3:05:20+1:15Kas-Mavic
12 F. Castaing3:05:20+1:15R.M.O-Meral-Mavic
13 J. Vandenbrande3:05:20+1:15Hitachi-Marc-Splendor
14 J. Gauthier3:05:20+1:15R.M.O-Meral-Mavic
15 F. Hoste3:05:20+1:15Fagor
16 S. Bauer3:05:20+1:15La Vie Claire-Wonder-Radar
17 M. Gomez3:05:20+1:15Reynolds-T.S Batteries
18 R. Dill-Bundi3:05:20+1:15Malvor-Bottecchia-Sidi
19 T. Poels3:05:20+1:15Kwantum Hallen-Decosol
20 C. Priem3:05:20+1:15Kwantum Hallen-Decosol
21 P. Bincoletto3:05:20+1:15Malvor-Bottecchia-Sidi
22 S. Rooks3:05:20+1:15PDM
23 F. Vichot3:05:20+1:15Kas-Mavic
24 J. Rodríguez Magro3:05:20+1:15Zor-B.H
25 R. Simon3:05:20+1:15R.M.O-Meral-Mavic
26 J. Laguia3:05:20+1:15Reynolds-T.S Batteries
27 J. Haex3:05:20+1:15Hitachi-Marc-Splendor
28 J. Garde3:05:20+1:15Kas-Mavic
29 T. Claveyrolat3:05:20+1:15R.M.O-Meral-Mavic
30 A. Esparza3:05:20+1:15Seat-Orbea
31 I. Gaston3:05:20+1:15Kas-Mavic
32 J. Vandenbroucke3:05:20+1:15Kas-Mavic
33 Á. Camarillo3:05:20+1:15Zor-B.H
34 R. Van Holen3:05:20+1:15Joker-Emerxil-Eddy Merckx
35 R. Rogiers3:05:20+1:15Hitachi-Marc-Splendor
36 S. Roche3:05:20+1:15Carrera
37 J. Vilamajo3:05:20+1:15Seat-Orbea
38 A. van der Poel3:05:20+1:15Kwantum Hallen-Decosol
39 J. Bernaudeau3:05:20+1:15Fagor
40 R. Forest3:05:20+1:15Peugeot-Shell
41 G. Petito3:05:20+1:15Gis Gelati-Oece
42 D. Garde3:05:20+1:15Kas-Mavic
43 T. Marie3:05:20+1:15Système U
44 M. Earley3:05:20+1:15Fagor
45 R. Dhaenens3:05:20+1:15Hitachi-Marc-Splendor
46 R. Millar3:05:20+1:15Panasonic
47 J. Sanchis3:05:20+1:15Seat-Orbea
49 A. Chappuis3:05:20+1:15R.M.O-Meral-Mavic
49 B. Cornillet3:05:20+1:15Peugeot-Shell
50 P. Ruiz3:05:20+1:15Seat-Orbea
51 E. Chozas3:05:20+1:15Teka
52 G. Mas3:05:20+1:15R.M.O-Meral-Mavic
53 J. Leclercq3:05:20+1:15Kas-Mavic
54 J. Hernández3:05:20+1:15Reynolds-T.S Batteries
55 J. Zoetemelk3:05:20+1:15Kwantum Hallen-Decosol
56 P. Bouvatier3:05:20+1:15Zor-B.H
57 M. Sergeant3:05:20+1:15Joker-Emerxil-Eddy Merckx
59 J. van Wijk3:05:20+1:15PDM
59 F. Brun3:05:20+1:15Peugeot-Shell
60 B. Roll3:05:20+1:157-Eleven
61 M. Dernies3:05:20+1:15Joker-Emerxil-Eddy Merckx
62 P. Stevenhaagen3:05:20+1:15PDM
63 P. Simon3:05:20+1:15Peugeot-Shell
64 P. Anderson3:05:20+1:15Panasonic
65 P. Delaurier3:05:20+1:15Hitachi-Marc-Splendor
66 P. Winnen3:05:20+1:15Panasonic
67 E. Louvel3:05:20+1:15Peugeot-Shell
68 P. Kimmage3:05:20+1:15R.M.O-Meral-Mavic
69 J. Wynants3:05:20+1:15Hitachi-Marc-Splendor
70 Y. Madiot3:05:20+1:15Système U
71 H. Lubberding3:05:20+1:15Panasonic
72 F. Lemarchand3:05:20+1:15Fagor
73 E. Vanotti3:05:20+1:15Gis Gelati-Oece
74 G. LeMond3:05:20+1:15La Vie Claire-Wonder-Radar
75 E. Schepers3:05:20+1:15Carrera
76 D. Cassani3:05:20+1:15Carrera
77 C. Prieto3:05:20+1:15Reynolds-T.S Batteries
78 J. Bernard3:05:20+1:15La Vie Claire-Wonder-Radar
79 C. Berard3:05:20+1:15La Vie Claire-Wonder-Radar
80 J. Blanco3:05:20+1:15Teka
81 P. Haghedooren3:05:20+1:15Joker-Emerxil-Eddy Merckx
82 E. Caritoux3:05:20+1:15Fagor
83 J. Nijdam3:05:20+1:15Kwantum Hallen-Decosol
84 S. Contini3:05:20+1:15Gis Gelati-Oece
85 B. Hinault3:05:20+1:15La Vie Claire-Wonder-Radar
86 E. Nijboer3:05:20+1:15Seat-Orbea
87 A. Pino3:05:20+1:15Zor-B.H
88 S. Morjean3:05:20+1:15Hitachi-Marc-Splendor
89 G. Duclos-Lasalle3:05:20+1:15Peugeot-Shell
90 L. Fignon3:05:20+1:15Système U
91 G. Nulens3:05:20+1:15Panasonic
92 E. Van Lancker3:05:20+1:15Panasonic
93 J. Fernandez3:05:20+1:15Zor-B.H
94 R. Pensec3:05:20+1:15Peugeot-Shell
95 P. Delgado3:05:20+1:15PDM
96 B. Vallet3:05:20+1:15R.M.O-Meral-Mavic
97 A. Hampsten3:05:20+1:15La Vie Claire-Wonder-Radar
98 J. Bagot3:05:20+1:15Fagor
99 F. Etxabe3:05:20+1:15Teka
100 P. Leleu3:05:20+1:15La Vie Claire-Wonder-Radar
101 F. Rossignoli3:05:20+1:15Carrera
102 A. da Silva3:05:20+1:15Malvor-Bottecchia-Sidi
103 J. Pierce3:05:20+1:157-Eleven
104 V. Ridaura3:05:20+1:15Seat-Orbea
105 S. Yates3:05:20+1:15Peugeot-Shell
106 D. Lauritzen3:05:20+1:15Peugeot-Shell
107 C. Mottet3:05:20+1:15Système U
108 E. Corredor3:05:20+1:15Café de Colombia-Piles-Varta
109 W. Van Eynde3:05:20+1:15Joker-Emerxil-Eddy Merckx
110 M. Beccia3:05:20+1:15Malvor-Bottecchia-Sidi
111 P. Verschuere3:05:20+1:15Fagor
112 L. Biondi3:05:20+1:15Système U
113 A. Londoño3:05:20+1:15Postobon
114 R. Dietzen3:05:20+1:15Teka
115 M. Lejarreta3:05:20+1:15Seat-Orbea
116 H. Devos3:05:20+1:15Hitachi-Marc-Splendor
117 L. Peeters3:05:20+1:15Kwantum Hallen-Decosol
118 N. Mora3:05:20+1:15Postobon
119 O. Hernandez3:05:20+1:15Postobon
120 N. Rüttimann3:05:20+1:15La Vie Claire-Wonder-Radar
121 U. Zimmermann3:05:20+1:15Carrera
122 M. Polini3:05:20+1:15Gis Gelati-Oece
123 C. Criquielion3:05:20+1:15Hitachi-Marc-Splendor
124 G. Arenas3:05:20+1:15Teka
125 E. Aja3:05:20+1:15Teka
126 E. Heiden3:05:20+1:157-Eleven
127 D. Phinney3:05:20+1:157-Eleven
128 A. Fuerte3:05:20+1:15Zor-B.H
129 B. Leali3:05:20+1:15Carrera
130 J. Sarrapio3:05:20+1:15Teka
131 P. Masciarelli3:05:20+1:15Gis Gelati-Oece
132 J. Jiménez3:05:20+1:15Café de Colombia-Piles-Varta
133 J. Mujika3:05:20+1:15Seat-Orbea
134 C. Hernández3:05:20+1:15Reynolds-T.S Batteries
135 G. Van Calster3:05:20+1:15Zor-B.H
136 E. Boyer3:05:20+1:15Système U
137 F. Antequera3:05:20+1:15Zor-B.H
138 D. Gaigne3:05:20+1:15Système U
139 J. Pedersen3:05:20+1:15Carrera
140 A. Florez3:05:20+1:15Café de Colombia-Piles-Varta
141 C. Carmichael3:05:20+1:157-Eleven
142 M. Ducrot3:05:20+1:15Kwantum Hallen-Decosol
143 A. Stieda3:05:20+1:157-Eleven
144 E. Guyot3:05:20+1:15Kas-Mavic
145 G. Veldscholten3:05:20+1:15PDM
146 M. Ramírez3:05:20+1:15Fagor
147 A. Bondue3:05:20+1:15Système U
148 B. Breu3:05:20+1:15Carrera
149 E. Mächler3:05:20+1:15Carrera
150 A. Pozzi3:05:20+1:15Gis Gelati-Oece
151 L. Herrera3:05:20+1:15Café de Colombia-Piles-Varta
152 J. Gorospe3:05:20+1:15Reynolds-T.S Batteries
153 M. Giovannetti3:05:20+1:15Gis Gelati-Oece
154 N. Emonds3:05:20+1:15Kwantum Hallen-Decosol
155 R. Montoya3:05:20+1:15Postobon
156 G. Winterberg3:05:20+1:15La Vie Claire-Wonder-Radar
157 D. Arnaud3:05:51+1:46Reynolds-T.S Batteries
158 A. Vigneron3:05:51+1:46La Vie Claire-Wonder-Radar
159 M. Cardenas3:05:51+1:46Teka
160 A. Greciano3:05:51+1:46Reynolds-T.S Batteries
161 D. De Wolf3:05:51+1:46Hitachi-Marc-Splendor
162 G. Moncada3:05:51+1:46Postobon
163 I. Corredor3:05:51+1:46Postobon
164 L. Roosen3:05:51+1:46Kwantum Hallen-Decosol
165 D. Shapiro3:05:51+1:467-Eleven
166 J. Rozas3:05:51+1:46Zor-B.H
167 M. Leon3:05:51+1:46Café de Colombia-Piles-Varta
168 H. Urán3:05:51+1:46Postobon
169 G. Salvietti3:05:51+1:46Gis Gelati-Oece
170 G. Glaus3:05:51+1:46Peugeot-Shell
171 C. Jaramillo3:05:51+1:46Postobon
172 R. Alcalá3:05:51+1:467-Eleven
173 P. Cerin3:05:51+1:46Malvor-Bottecchia-Sidi
174 J. Nevens3:05:51+1:46Joker-Emerxil-Eddy Merckx
175 W. Magnago3:05:51+1:46Gis Gelati-Oece
176 R. Kiefel3:05:51+1:467-Eleven
177 S. Allocchio3:05:51+1:46Malvor-Bottecchia-Sidi
178 R. Piccolo3:05:51+1:46Malvor-Bottecchia-Sidi
179 S. Cabrera3:05:51+1:46Reynolds-T.S Batteries
180 B. Gavillet3:05:51+1:46Système U
181 R. Pagnin3:05:51+1:46Malvor-Bottecchia-Sidi
182 J. Agudelo3:05:51+1:46Teka
183 A. Bohorquez3:05:51+1:46Fagor
184 P. Esnault3:05:51+1:46Kas-Mavic
185 G. Knetemann3:05:51+1:46PDM
186 C. Lavainne3:05:51+1:46Système U
187 G. Solleveld3:05:51+1:46Kwantum Hallen-Decosol
188 C. Bomans3:06:12+2:07Joker-Emerxil-Eddy Merckx
189 R. Ferraro3:06:12+2:07Malvor-Bottecchia-Sidi
190 E. Salvador3:06:42+2:37Gis Gelati-Oece
191 L. Furlan3:06:44+2:39Malvor-Bottecchia-Sidi
192 H. Boeve3:06:59+2:54PDM
193 B. Huger3:11:10+7:05R.M.O-Meral-Mavic
194 A. Grewal3:11:14+7:097-Eleven
Algemeen klassement
Bovenstaande informatie is zelf uitgerekend aan de hand van de beschikbare etappe-uitslagen, bonificaties en straffen. Door dit te vergelijken met officiële uitslagen heb ik kunnen vaststellen in welke jaren ik nog informatie mis, en ik streef ernaar om deze informatie boven water te krijgen.
PosNaamTijdVerschilTeam
1J. van der Velde19:01:50Panasonic
2D. Gaigne19:02:26+0:36Système U
3T. Marie19:02:32+0:42Système U
4C. Mottet19:02:35+0:45Système U
5L. Fignon19:02:39+0:49Système U
6J. Pelier19:02:46+0:56Kas-Mavic
7Y. Madiot19:02:52+1:02Système U
8E. Boyer19:02:55+1:05Système U
9E. Mächler19:03:18+1:28Carrera
10E. Vanderaerden19:03:19+1:29Panasonic
11S. Roche19:03:23+1:33Carrera
12B. Leali19:03:28+1:38Carrera
13G. Bontempi19:03:29+1:39Carrera
14U. Zimmermann19:03:30+1:40Carrera
15G. Nulens19:03:32+1:42Panasonic
16F. Rossignoli19:03:38+1:48Carrera
17D. Cassani19:03:41+1:51Carrera
18P. Anderson19:03:44+1:54Panasonic
19J. Pedersen19:03:51+2:01Carrera
20R. Millar19:03:53+2:03Panasonic
21P. Winnen19:03:55+2:05Panasonic
22E. Van Lancker19:04:01+2:11Panasonic
23H. Lubberding19:04:02+2:12Panasonic
24E. Schepers19:04:13+2:23Carrera
25J. Vandenbroucke19:04:20+2:30Kas-Mavic
26S. Bauer19:04:26+2:36La Vie Claire-Wonder-Radar
27J. Müller19:04:28+2:38Kas-Mavic
28B. Hinault19:04:32+2:42La Vie Claire-Wonder-Radar
29G. LeMond19:04:34+2:44La Vie Claire-Wonder-Radar
30J. Bernard19:04:35+2:45La Vie Claire-Wonder-Radar
31L. Biondi19:04:38+2:48Système U
32F. Vichot19:04:39+2:49Kas-Mavic
33J. Leclercq19:04:39+2:49Kas-Mavic
34I. Gaston19:04:40+2:50Kas-Mavic
35E. Guyot19:04:40+2:50Kas-Mavic
36C. Berard19:04:42+2:52La Vie Claire-Wonder-Radar
37A. Bondue19:04:42+2:52Système U
38J. Garde19:04:43+2:53Kas-Mavic
39P. Leleu19:04:45+2:55La Vie Claire-Wonder-Radar
40E. Planckaert19:04:47+2:57Panasonic
41A. Hampsten19:04:47+2:57La Vie Claire-Wonder-Radar
42D. Garde19:04:51+3:01Kas-Mavic
43G. Duclos-Lasalle19:04:51+3:01Peugeot-Shell
44N. Rüttimann19:04:53+3:03La Vie Claire-Wonder-Radar
45P. Simon19:04:59+3:09Peugeot-Shell
46B. Cornillet19:05:03+3:13Peugeot-Shell
47D. Lauritzen19:05:03+3:13Peugeot-Shell
48C. Criquielion19:05:06+3:16Hitachi-Marc-Splendor
49R. Pensec19:05:07+3:17Peugeot-Shell
50E. Louvel19:05:11+3:21Peugeot-Shell
51A. Vigneron19:05:16+3:26La Vie Claire-Wonder-Radar
52R. Dhaenens19:05:18+3:28Hitachi-Marc-Splendor
53J. Vandenbrande19:05:21+3:31Hitachi-Marc-Splendor
54H. Devos19:05:25+3:35Hitachi-Marc-Splendor
55S. Morjean19:05:29+3:39Hitachi-Marc-Splendor
56J. Wynants19:05:30+3:40Hitachi-Marc-Splendor
57G. Glaus19:05:31+3:41Peugeot-Shell
58F. Brun19:05:38+3:48Peugeot-Shell
59S. Contini19:05:49+3:59Gis Gelati-Oece
60G. Solleveld19:05:49+3:59Kwantum Hallen-Decosol
61D. De Wolf19:05:53+4:03Hitachi-Marc-Splendor
62J. Haex19:05:56+4:06Hitachi-Marc-Splendor
63M. Ducrot19:06:07+4:17Kwantum Hallen-Decosol
64N. Emonds19:06:10+4:20Kwantum Hallen-Decosol
65A. van der Poel19:06:11+4:21Kwantum Hallen-Decosol
66E. Vanotti19:06:13+4:23Gis Gelati-Oece
67J. Zoetemelk19:06:14+4:24Kwantum Hallen-Decosol
68R. Rogiers19:06:15+4:25Hitachi-Marc-Splendor
69G. Veldscholten19:06:21+4:31PDM
70P. Stevenhaagen19:06:23+4:33PDM
71L. Peeters19:06:26+4:36Kwantum Hallen-Decosol
72P. Delgado19:06:27+4:37PDM
73S. Rooks19:06:28+4:38PDM
74M. Dernies19:06:42+4:52Joker-Emerxil-Eddy Merckx
75M. Sergeant19:06:48+4:58Joker-Emerxil-Eddy Merckx
76W. Van Eynde19:06:51+5:01Joker-Emerxil-Eddy Merckx
77J. Lieckens19:06:55+5:05Joker-Emerxil-Eddy Merckx
78R. Forest19:06:55+5:05Peugeot-Shell
79E. McKenzie19:06:56+5:06Joker-Emerxil-Eddy Merckx
80R. Van Holen19:06:57+5:07Joker-Emerxil-Eddy Merckx
81J. Bagot19:07:00+5:10Fagor
82M. Earley19:07:06+5:16Fagor
83E. Caritoux19:07:07+5:17Fagor
84F. Lemarchand19:07:08+5:18Fagor
85A. Stieda19:07:09+5:197-Eleven
86M. Indurain19:07:10+5:20Reynolds-T.S Batteries
87L. Roosen19:07:10+5:20Kwantum Hallen-Decosol
88A. Pino19:07:24+5:34Zor-B.H
89J. Nevens19:07:27+5:37Joker-Emerxil-Eddy Merckx
90P. Bouvatier19:07:29+5:39Zor-B.H
91A. Fuerte19:07:31+5:41Zor-B.H
92P. Ruiz19:07:32+5:42Seat-Orbea
93F. Antequera19:07:32+5:42Zor-B.H
94Á. Camarillo19:07:37+5:47Zor-B.H
95G. Knetemann19:07:39+5:49PDM
96J. Blanco19:07:40+5:50Teka
97M. Hermans19:07:41+5:51Seat-Orbea
98S. Yates19:07:41+5:51Peugeot-Shell
99M. Lejarreta19:07:43+5:53Seat-Orbea
100J. Gorospe19:07:43+5:53Reynolds-T.S Batteries
101A. da Silva19:07:44+5:54Malvor-Bottecchia-Sidi
102J. Vilamajo19:07:45+5:55Seat-Orbea
103G. Van Calster19:07:45+5:55Zor-B.H
104D. Phinney19:07:47+5:577-Eleven
105E. Heiden19:07:47+5:577-Eleven
106M. Gomez19:07:49+5:59Reynolds-T.S Batteries
107F. Hoste19:07:51+6:01Fagor
108E. Corredor19:07:51+6:01Café de Colombia-Piles-Varta
109J. Rodríguez Magro19:07:52+6:02Zor-B.H
110E. Nijboer19:07:52+6:02Seat-Orbea
111R. Dietzen19:07:53+6:03Teka
112B. Vallet19:07:53+6:03R.M.O-Meral-Mavic
113J. Bernaudeau19:07:56+6:06Fagor
114J. Gauthier19:07:56+6:06R.M.O-Meral-Mavic
115B. Gavillet19:07:56+6:06Système U
116P. Bincoletto19:07:57+6:07Malvor-Bottecchia-Sidi
117A. Esparza19:07:57+6:07Seat-Orbea
118F. Etxabe19:07:59+6:09Teka
119L. Herrera19:07:59+6:09Café de Colombia-Piles-Varta
120H. Boeve19:08:00+6:10PDM
121B. Breu19:08:00+6:10Carrera
122M. Beccia19:08:01+6:11Malvor-Bottecchia-Sidi
123M. Ramírez19:08:01+6:11Fagor
124C. Prieto19:08:02+6:12Reynolds-T.S Batteries
125A. Chappuis19:08:02+6:12R.M.O-Meral-Mavic
126V. Ridaura19:08:02+6:12Seat-Orbea
127E. Chozas19:08:03+6:13Teka
128J. van Wijk19:08:03+6:13PDM
129B. Roll19:08:04+6:147-Eleven
130J. Fernandez19:08:04+6:14Zor-B.H
131T. Poels19:08:05+6:15Kwantum Hallen-Decosol
132P. Kimmage19:08:05+6:15R.M.O-Meral-Mavic
133E. Aja19:08:06+6:16Teka
134A. Florez19:08:06+6:16Café de Colombia-Piles-Varta
135O. Hernandez19:08:07+6:17Postobon
136G. Arenas19:08:07+6:17Teka
137P. Haghedooren19:08:08+6:18Joker-Emerxil-Eddy Merckx
138J. Jiménez19:08:08+6:18Café de Colombia-Piles-Varta
139J. Hernández19:08:11+6:21Reynolds-T.S Batteries
140R. Montoya19:08:11+6:21Postobon
141J. Pierce19:08:12+6:227-Eleven
142P. Delaurier19:08:12+6:22Hitachi-Marc-Splendor
143J. Laguia19:08:12+6:22Reynolds-T.S Batteries
144P. Esnault19:08:12+6:22Kas-Mavic
145N. Mora19:08:13+6:23Postobon
146J. Sanchis19:08:15+6:25Seat-Orbea
147G. Mas19:08:17+6:27R.M.O-Meral-Mavic
148A. Gutiérrez19:08:17+6:27Teka
149C. Lavainne19:08:19+6:29Système U
150J. Rozas19:08:19+6:29Zor-B.H
151C. Carmichael19:08:20+6:307-Eleven
152S. Allocchio19:08:21+6:31Malvor-Bottecchia-Sidi
153A. Londoño19:08:21+6:31Postobon
154R. Alcalá19:08:22+6:327-Eleven
155T. Claveyrolat19:08:23+6:33R.M.O-Meral-Mavic
156R. Pagnin19:08:26+6:36Malvor-Bottecchia-Sidi
157D. Shapiro19:08:28+6:387-Eleven
158J. Agudelo19:08:31+6:41Teka
159R. Kiefel19:08:31+6:417-Eleven
160M. Cardenas19:08:35+6:45Teka
161D. Arnaud19:08:38+6:48Reynolds-T.S Batteries
162R. Piccolo19:08:40+6:50Malvor-Bottecchia-Sidi
163I. Corredor19:08:42+6:52Postobon
164H. Urán19:08:42+6:52Postobon
165C. Jaramillo19:08:44+6:54Postobon
166M. Leon19:08:47+6:57Café de Colombia-Piles-Varta
167S. Cabrera19:08:50+7:00Reynolds-T.S Batteries
168A. Bohorquez19:08:50+7:00Fagor
169G. Moncada19:08:55+7:05Postobon
170A. Greciano19:08:57+7:07Reynolds-T.S Batteries
171J. Sarrapio19:08:59+7:09Teka
172C. Priem19:09:06+7:16Kwantum Hallen-Decosol
173R. Simon19:09:34+7:44R.M.O-Meral-Mavic
174P. Verschuere19:09:36+7:46Fagor
175L. Furlan19:09:44+7:54Malvor-Bottecchia-Sidi
176C. Hernández19:09:45+7:55Reynolds-T.S Batteries
177C. Bomans19:09:56+8:06Joker-Emerxil-Eddy Merckx
178P. Cerin19:10:08+8:18Malvor-Bottecchia-Sidi
179R. Dill-Bundi19:11:01+9:11Malvor-Bottecchia-Sidi
180J. Mujika19:11:10+9:20Seat-Orbea
181F. Castaing19:11:47+9:57R.M.O-Meral-Mavic
182G. Petito19:13:30+11:40Gis Gelati-Oece
183M. Giovannetti19:13:33+11:43Gis Gelati-Oece
184P. Masciarelli19:13:43+11:53Gis Gelati-Oece
185A. Grewal19:13:59+12:097-Eleven
186E. Salvador19:15:07+13:17Gis Gelati-Oece
187J. Nijdam19:15:17+13:27Kwantum Hallen-Decosol
188M. Polini19:15:54+14:04Gis Gelati-Oece
189A. Pozzi19:16:02+14:12Gis Gelati-Oece
190G. Salvietti19:16:59+15:09Gis Gelati-Oece
191B. Huger19:17:20+15:30R.M.O-Meral-Mavic
192R. Ferraro19:18:32+16:42Malvor-Bottecchia-Sidi
193W. Magnago19:19:38+17:48Gis Gelati-Oece
194G. Winterberg19:34:36+32:46La Vie Claire-Wonder-Radar
Ploegenklassement etappe
PosTeam TijdTijdsverschilPunten
1Panasonic9:14:09(10)
2Kas-Mavic9:14:47+0:38(36)
3Reynolds-T.S Batteries9:15:25+1:16(47)
4Joker-Emerxil-Eddy Merckx9:16:00+1:51(50)
5R.M.O-Meral-Mavic9:16:00+1:51(51)
6Hitachi-Marc-Splendor9:16:00+1:51(75)
7Seat-Orbea9:16:00+1:51(75)
8Kwantum Hallen-Decosol9:16:00+1:51(77)
9Fagor9:16:00+1:51(98)
10Zor-B.H9:16:00+1:51(113)
11Carrera9:16:00+1:51(121)
12Teka9:16:00+1:51(136)
13Malvor-Bottecchia-Sidi9:16:00+1:51(141)
14PDM9:16:00+1:51(143)
15Peugeot-Shell9:16:00+1:51(148)
16La Vie Claire-Wonder-Radar9:16:00+1:51(168)
17Gis Gelati-Oece9:16:00+1:51(198)
18Système U9:16:00+1:51(203)
197-Eleven9:16:00+1:51(289)
20Postobon9:16:00+1:51(350)
21Café de Colombia-Piles-Varta9:16:00+1:51(380)
Ploegenklassement totaal
PosTeam TijdTijdsverschilPunten
1Système U57:07:45(440)
2Panasonic57:09:32+1:47(225)
3Carrera57:10:02+2:17(496)
4Kas-Mavic57:11:57+4:12(224)
5La Vie Claire-Wonder-Radar57:13:41+5:56(705)
6Peugeot-Shell57:14:30+6:45(543)
7Hitachi-Marc-Splendor57:15:39+7:54(515)
8Kwantum Hallen-Decosol57:18:09+10:24(504)
9PDM57:19:05+11:20(560)
10Joker-Emerxil-Eddy Merckx57:20:21+12:36(391)
11Fagor57:20:42+12:57(498)
12Zor-B.H57:22:24+14:39(915)
13Seat-Orbea57:22:47+15:02(431)
14Malvor-Bottecchia-Sidi57:23:11+15:26(721)
15Reynolds-T.S Batteries57:23:33+15:48(773)
16R.M.O-Meral-Mavic57:24:46+17:01(551)
17Teka57:25:00+17:15(857)
18Gis Gelati-Oece57:25:16+17:31(906)
197-Eleven57:27:03+19:18(919)
20Postobon57:31:59+24:14(1654)
21Café de Colombia-Piles-Varta57:33:32+25:47(1436)
Ploegenpuntenklassement
Wat in bovenstaande tabel staat is zelf berekend, en nauwelijks op fouten gecontroleerd.
PosTeamPunten
1Kas-Mavic224
2Panasonic225
3Joker-Emerxil-Eddy Merckx391
4Seat-Orbea431
5Système U440
6Carrera496
7Fagor498
8Kwantum Hallen-Decosol504
9Hitachi-Marc-Splendor515
10Peugeot-Shell543
11R.M.O-Meral-Mavic551
12PDM560
13La Vie Claire-Wonder-Radar705
14Malvor-Bottecchia-Sidi721
15Reynolds-T.S Batteries773
16Teka857
17Gis Gelati-Oece906
18Zor-B.H915
197-Eleven919
20Café de Colombia-Piles-Varta1436
21Postobon1654
Meeste plaatsen gestegen in de etappe
RennerGestegen
J. van der Velde21
J. Pelier21
M. Indurain20
G. Mas17
A. Gutiérrez17
C. Carmichael17
A. Londoño17
E. Planckaert16
J. Hernández16
R. Montoya16
J. Pierce16
P. Delaurier16
J. Laguia16
J. Sanchis16
T. Claveyrolat16
Meeste plaatsen gedaald in de etappe
RennerGedaald
H. Boeve50
P. Esnault43
A. Grewal41
S. Allocchio39
J. Rozas39
C. Lavainne39
R. Alcalá38
R. Pagnin35
D. Shapiro31
J. Agudelo29
R. Kiefel28
B. Gavillet23
M. Cardenas19
D. Arnaud12
L. Roosen12