Stand in het algemeen klassement

P
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23

Het is een tijdrovend karwei om al deze getallen te controleren op fouten. Sommige tijden zijn in het rood weergegeven, dit is om mij te helpen fouten te identificeren. Als het in het rood staat, wil het niet zeggen dat het per se fout is, maar dat het fout kan zijn en dus controle nodig is. Zie het overzicht van renners waarvan hun eindtijd in 1986 niet klopt.

Algemeen klassement

Na etappe 2 in 1986.

Ploegenklassement
Puntenklassement
Bergklassement
Tussensprintklassement
Combinatieklassement
Jongerenklassement

Afstand: 56 km. Type: TTT. Datum: 05 Jul 1986

Snelheid: 47.693 km/h (in database), 47.693 km/h (berekend uit tijd en afstand)

Etappe-uitslag TTT
Etappe-uitslagen zoals hierboven zijn gebaseerd op de informatie van memoire du cyclisme, na verbetering van enkele fouten (niet noodzakelijk in bovenstaande tabel). Desondanks kunnen hier nog onjuistheden in staan.
PosTeamTijdVerschil
1Système U1:10:27
2Carrera1:11:05+0:38
3Panasonic1:11:29+1:02
4Kas-Mavic1:12:09+1:42
5La Vie Claire-Wonder-Radar1:12:22+1:55
6Peugeot-Shell1:12:31+2:04
7Hitachi-Marc-Splendor1:12:44+2:17
8Gis Gelati-Oece1:13:25+2:58
9Kwantum Hallen-Decosol1:13:46+3:19
10PDM1:14:00+3:33
11Joker-Emerxil-Eddy Merckx1:14:24+3:57
12Fagor1:14:31+4:04
13Zor-B.H1:15:00+4:33
14Seat-Orbea1:15:09+4:42
15Malvor-Bottecchia-Sidi1:15:23+4:56
16Reynolds-T.S Batteries1:15:44+5:17
17R.M.O-Meral-Mavic1:15:47+5:20
18Teka1:15:56+5:29
197-Eleven1:16:42+6:15
20Postobon1:17:57+7:30
21Café de Colombia-Piles-Varta1:18:43+8:16

NB: eventuele renners die te laat binnenkwamen in deze ploegentijdrit worden wel in het algemeen klassement weergegeven, omdat ik nog geen filter heb ingebouwd om deze renners weg te halen.

Overige verschillen in ploegentijdrit
TeamRennerVerschil
Kwantum Hallen-DecosolM. Ducrot 0:03
Algemeen klassement
Bovenstaande informatie is zelf uitgerekend aan de hand van de beschikbare etappe-uitslagen, bonificaties en straffen. Door dit te vergelijken met officiële uitslagen heb ik kunnen vaststellen in welke jaren ik nog informatie mis, en ik streef ernaar om deze informatie boven water te krijgen.
PosNaamTijdVerschilTeam
1T. Marie3:14:32Système U
2D. Gaigne3:14:35+0:03Système U
3L. Fignon3:14:36+0:04Système U
4A. Bondue3:14:39+0:07Système U
5Y. Madiot3:14:49+0:17Système U
6C. Mottet3:14:49+0:17Système U
7E. Boyer3:14:52+0:20Système U
8E. Mächler3:15:15+0:43Carrera
9E. Vanderaerden3:15:16+0:44Panasonic
10S. Roche3:15:20+0:48Carrera
11B. Leali3:15:25+0:53Carrera
12G. Bontempi3:15:26+0:54Carrera
13U. Zimmermann3:15:27+0:55Carrera
14F. Rossignoli3:15:35+1:03Carrera
15D. Cassani3:15:38+1:06Carrera
16P. Anderson3:15:44+1:12Panasonic
17J. Pedersen3:15:48+1:16Carrera
18R. Millar3:15:50+1:18Panasonic
19P. Winnen3:15:52+1:20Panasonic
20J. Lammertink3:15:53+1:21Panasonic
21G. Nulens3:15:53+1:21Panasonic
22E. Van Lancker3:15:58+1:26Panasonic
23H. Lubberding3:15:59+1:27Panasonic
24J. van der Velde3:16:02+1:30Panasonic
25E. Schepers3:16:10+1:38Carrera
26J. Vandenbroucke3:16:17+1:45Kas-Mavic
27S. Bauer3:16:23+1:51La Vie Claire-Wonder-Radar
28J. Müller3:16:25+1:53Kas-Mavic
29J. Pelier3:16:26+1:54Kas-Mavic
30B. Hinault3:16:29+1:57La Vie Claire-Wonder-Radar
31G. LeMond3:16:31+1:59La Vie Claire-Wonder-Radar
32J. Bernard3:16:32+2:00La Vie Claire-Wonder-Radar
33F. Vichot3:16:36+2:04Kas-Mavic
34J. Leclercq3:16:36+2:04Kas-Mavic
35E. Guyot3:16:37+2:05Kas-Mavic
36L. Biondi3:16:37+2:05Système U
37I. Gaston3:16:37+2:05Kas-Mavic
38P. Esnault3:16:38+2:06Kas-Mavic
39C. Berard3:16:39+2:07La Vie Claire-Wonder-Radar
40P. Leleu3:16:42+2:10La Vie Claire-Wonder-Radar
41A. Vigneron3:16:42+2:10La Vie Claire-Wonder-Radar
42A. Hampsten3:16:44+2:12La Vie Claire-Wonder-Radar
43J. Garde3:16:45+2:13Kas-Mavic
44G. Duclos-Lasalle3:16:48+2:16Peugeot-Shell
45D. Garde3:16:48+2:16Kas-Mavic
46N. Rüttimann3:16:50+2:18La Vie Claire-Wonder-Radar
47P. Simon3:16:56+2:24Peugeot-Shell
48G. Glaus3:16:57+2:25Peugeot-Shell
49B. Cornillet3:17:00+2:28Peugeot-Shell
50R. Forest3:17:01+2:29Peugeot-Shell
51C. Criquielion3:17:03+2:31Hitachi-Marc-Splendor
52R. Pensec3:17:04+2:32Peugeot-Shell
53D. Lauritzen3:17:05+2:33Peugeot-Shell
54E. Louvel3:17:08+2:36Peugeot-Shell
55R. Dhaenens3:17:15+2:43Hitachi-Marc-Splendor
56J. Vandenbrande3:17:18+2:46Hitachi-Marc-Splendor
57D. De Wolf3:17:19+2:47Hitachi-Marc-Splendor
58H. Devos3:17:22+2:50Hitachi-Marc-Splendor
59E. Planckaert3:17:23+2:51Panasonic
60S. Morjean3:17:26+2:54Hitachi-Marc-Splendor
61J. Wynants3:17:27+2:55Hitachi-Marc-Splendor
62F. Brun3:17:38+3:06Peugeot-Shell
63S. Contini3:17:46+3:14Gis Gelati-Oece
64G. Petito3:17:48+3:16Gis Gelati-Oece
65G. Solleveld3:17:51+3:19Kwantum Hallen-Decosol
66M. Giovannetti3:17:51+3:19Gis Gelati-Oece
67J. Haex3:17:59+3:27Hitachi-Marc-Splendor
68G. Salvietti3:17:59+3:27Gis Gelati-Oece
69P. Masciarelli3:18:01+3:29Gis Gelati-Oece
70E. Salvador3:18:03+3:31Gis Gelati-Oece
71N. Emonds3:18:07+3:35Kwantum Hallen-Decosol
72A. van der Poel3:18:08+3:36Kwantum Hallen-Decosol
73M. Ducrot3:18:10+3:38Kwantum Hallen-Decosol
74E. Vanotti3:18:10+3:38Gis Gelati-Oece
75J. Zoetemelk3:18:11+3:39Kwantum Hallen-Decosol
76R. Rogiers3:18:12+3:40Hitachi-Marc-Splendor
77C. Priem3:18:16+3:44Kwantum Hallen-Decosol
78G. Veldscholten3:18:18+3:46PDM
79P. Stevenhaagen3:18:20+3:48PDM
80H. Boeve3:18:23+3:51PDM
81L. Peeters3:18:23+3:51Kwantum Hallen-Decosol
82P. Delgado3:18:24+3:52PDM
83S. Rooks3:18:25+3:53PDM
84L. Roosen3:18:36+4:04Kwantum Hallen-Decosol
85M. Dernies3:18:39+4:07Joker-Emerxil-Eddy Merckx
86W. Arras3:18:43+4:11PDM
87M. van Orsouw3:18:44+4:12PDM
88M. Sergeant3:18:45+4:13Joker-Emerxil-Eddy Merckx
89P. Verschuere3:18:46+4:14Fagor
90J. Siemons3:18:50+4:18PDM
91J. Lieckens3:18:52+4:20Joker-Emerxil-Eddy Merckx
92P. Haghedooren3:18:52+4:20Joker-Emerxil-Eddy Merckx
93E. McKenzie3:18:53+4:21Joker-Emerxil-Eddy Merckx
94J. Nevens3:18:53+4:21Joker-Emerxil-Eddy Merckx
95R. Van Holen3:18:54+4:22Joker-Emerxil-Eddy Merckx
96W. Van Eynde3:18:56+4:24Joker-Emerxil-Eddy Merckx
97J. Bagot3:18:57+4:25Fagor
98A. Lurquin3:19:00+4:28Joker-Emerxil-Eddy Merckx
99M. Earley3:19:03+4:31Fagor
100E. Caritoux3:19:04+4:32Fagor
101P. Muñoz3:19:04+4:32Fagor
102G. Knetemann3:19:05+4:33PDM
103A. Stieda3:19:06+4:347-Eleven
104F. Lemarchand3:19:10+4:38Fagor
105A. Pino3:19:21+4:49Zor-B.H
106B. Gavillet3:19:22+4:50Système U
107P. Bouvatier3:19:26+4:54Zor-B.H
108A. Fuerte3:19:28+4:56Zor-B.H
109F. Antequera3:19:29+4:57Zor-B.H
110P. Ruiz3:19:31+4:59Seat-Orbea
111Á. Camarillo3:19:34+5:02Zor-B.H
112J. Nijdam3:19:35+5:03Kwantum Hallen-Decosol
113J. Blanco3:19:37+5:05Teka
114M. Hermans3:19:38+5:06Seat-Orbea
115S. Yates3:19:38+5:06Peugeot-Shell
116F. Rodríguez3:19:38+5:06Zor-B.H
117R. Dill-Bundi3:19:39+5:07Malvor-Bottecchia-Sidi
118J. Gorospe3:19:40+5:08Reynolds-T.S Batteries
119M. Lejarreta3:19:40+5:08Seat-Orbea
120A. da Silva3:19:41+5:09Malvor-Bottecchia-Sidi
121M. Indurain3:19:42+5:10Reynolds-T.S Batteries
122J. Vilamajo3:19:42+5:10Seat-Orbea
123G. Van Calster3:19:42+5:10Zor-B.H
124J. Mujika3:19:43+5:11Seat-Orbea
125E. Heiden3:19:44+5:127-Eleven
126C. Lavainne3:19:45+5:13Système U
127J. Rozas3:19:45+5:13Zor-B.H
128M. Gomez3:19:46+5:14Reynolds-T.S Batteries
129S. Allocchio3:19:47+5:15Malvor-Bottecchia-Sidi
130F. Hoste3:19:48+5:16Fagor
131E. Corredor3:19:48+5:16Café de Colombia-Piles-Varta
132R. Alcalá3:19:48+5:167-Eleven
133E. Nijboer3:19:49+5:17Seat-Orbea
134P. Jules3:19:49+5:17Seat-Orbea
135J. Rodríguez Magro3:19:49+5:17Zor-B.H
136R. Dietzen3:19:50+5:18Teka
137B. Vallet3:19:50+5:18R.M.O-Meral-Mavic
138F. Parra3:19:52+5:20Café de Colombia-Piles-Varta
139C. Bomans3:19:52+5:20Joker-Emerxil-Eddy Merckx
140R. Pagnin3:19:52+5:20Malvor-Bottecchia-Sidi
141J. Bernaudeau3:19:53+5:21Fagor
142J. Gauthier3:19:53+5:21R.M.O-Meral-Mavic
143P. Bincoletto3:19:54+5:22Malvor-Bottecchia-Sidi
144A. Esparza3:19:54+5:22Seat-Orbea
145D. Shapiro3:19:54+5:227-Eleven
146V. Barteau3:19:54+5:22R.M.O-Meral-Mavic
147R. Acevedo3:19:55+5:23Café de Colombia-Piles-Varta
148D. Phinney3:19:55+5:237-Eleven
149L. Herrera3:19:56+5:24Café de Colombia-Piles-Varta
150R. Piccolo3:19:56+5:24Malvor-Bottecchia-Sidi
151P. Cerin3:19:57+5:25Malvor-Bottecchia-Sidi
152J. Agudelo3:19:57+5:25Teka
153B. Breu3:19:57+5:25Carrera
154R. Kiefel3:19:57+5:257-Eleven
155R. Simon3:19:58+5:26R.M.O-Meral-Mavic
156M. Beccia3:19:58+5:26Malvor-Bottecchia-Sidi
157M. Ramírez3:19:58+5:26Fagor
158J. Pierce3:19:59+5:277-Eleven
159A. Chappuis3:19:59+5:27R.M.O-Meral-Mavic
160C. Prieto3:19:59+5:27Reynolds-T.S Batteries
161V. Ridaura3:19:59+5:27Seat-Orbea
162E. Chozas3:20:00+5:28Teka
163W. Magnago3:20:01+5:29Gis Gelati-Oece
164B. Roll3:20:01+5:297-Eleven
165J. Fernandez3:20:01+5:29Zor-B.H
166M. Cardenas3:20:01+5:29Teka
167T. Poels3:20:02+5:30Kwantum Hallen-Decosol
168A. Grewal3:20:02+5:307-Eleven
169P. Kimmage3:20:02+5:30R.M.O-Meral-Mavic
170A. Rondon3:20:03+5:31Café de Colombia-Piles-Varta
171E. Aja3:20:03+5:31Teka
172B. Huger3:20:03+5:31R.M.O-Meral-Mavic
173A. Florez3:20:03+5:31Café de Colombia-Piles-Varta
174C. Hernández3:20:03+5:31Reynolds-T.S Batteries
175O. Hernandez3:20:04+5:32Postobon
176G. Arenas3:20:04+5:32Teka
177D. Arnaud3:20:04+5:32Reynolds-T.S Batteries
178J. Jiménez3:20:05+5:33Café de Colombia-Piles-Varta
179J. van Wijk3:20:06+5:34PDM
180F. Castaing3:20:07+5:35R.M.O-Meral-Mavic
181F. Etxabe3:20:08+5:36Teka
182I. Corredor3:20:08+5:36Postobon
183H. Urán3:20:08+5:36Postobon
184R. Montoya3:20:08+5:36Postobon
185J. Hernández3:20:08+5:36Reynolds-T.S Batteries
186P. Delaurier3:20:09+5:37Hitachi-Marc-Splendor
187J. Laguia3:20:09+5:37Reynolds-T.S Batteries
188J. Sarrapio3:20:09+5:37Teka
189C. Jaramillo3:20:10+5:38Postobon
190N. Mora3:20:10+5:38Postobon
191J. López3:20:10+5:38Café de Colombia-Piles-Varta
192J. Sanchis3:20:12+5:40Seat-Orbea
193M. Polini3:20:12+5:40Gis Gelati-Oece
194M. Leon3:20:13+5:41Café de Colombia-Piles-Varta
195G. Mas3:20:14+5:42R.M.O-Meral-Mavic
196A. Gutiérrez3:20:14+5:42Teka
197S. Jaramillo3:20:15+5:43Postobon
198A. Bohorquez3:20:16+5:44Fagor
199S. Cabrera3:20:16+5:44Reynolds-T.S Batteries
200C. Carmichael3:20:17+5:457-Eleven
201L. Furlan3:20:17+5:45Malvor-Bottecchia-Sidi
202A. Londoño3:20:18+5:46Postobon
203R. Ferraro3:20:19+5:47Malvor-Bottecchia-Sidi
204T. Claveyrolat3:20:20+5:48R.M.O-Meral-Mavic
205A. Pozzi3:20:20+5:48Gis Gelati-Oece
206G. Moncada3:20:21+5:49Postobon
207A. Greciano3:20:23+5:51Reynolds-T.S Batteries
208R. Acosta3:20:27+5:55Postobon
209P. Soler3:20:31+5:59Café de Colombia-Piles-Varta
210G. Winterberg3:21:40+7:08La Vie Claire-Wonder-Radar
Ploegenklassement totaal
PosTeam TijdTijdsverschilPunten
1Système U9:43:43(114)
2Carrera9:45:53+2:10(177)
3Panasonic9:47:14+3:31(124)
4Kas-Mavic9:49:06+5:23(106)
5La Vie Claire-Wonder-Radar9:49:32+5:49(179)
6Peugeot-Shell9:50:26+6:43(250)
7Hitachi-Marc-Splendor9:51:30+7:47(296)
8Gis Gelati-Oece9:53:28+9:45(300)
9Kwantum Hallen-Decosol9:54:00+10:17(157)
10PDM9:55:01+11:18(272)
11Joker-Emerxil-Eddy Merckx9:56:17+12:34(210)
12Fagor9:56:35+12:52(212)
13Zor-B.H9:58:15+14:32(469)
14Seat-Orbea9:58:40+14:57(251)
15Malvor-Bottecchia-Sidi9:59:07+15:24(255)
16Reynolds-T.S Batteries9:59:59+16:16(333)
17R.M.O-Meral-Mavic10:00:37+16:54(271)
18Teka10:00:51+17:08(334)
197-Eleven10:02:59+19:16(194)
20Postobon10:07:50+24:07(745)
21Café de Colombia-Piles-Varta10:09:23+25:40(378)
Ploegenpuntenklassement
Wat in bovenstaande tabel staat is zelf berekend, en nauwelijks op fouten gecontroleerd.
PosTeamPunten
1Kas-Mavic106
2Système U114
3Panasonic124
4Kwantum Hallen-Decosol157
5Carrera177
6La Vie Claire-Wonder-Radar179
77-Eleven194
8Joker-Emerxil-Eddy Merckx210
9Fagor212
10Peugeot-Shell250
11Seat-Orbea251
12Malvor-Bottecchia-Sidi255
13R.M.O-Meral-Mavic271
14PDM272
15Hitachi-Marc-Splendor296
16Gis Gelati-Oece300
17Reynolds-T.S Batteries333
18Teka334
19Café de Colombia-Piles-Varta378
20Zor-B.H469
21Postobon745
Meeste plaatsen gestegen in de etappe
RennerGestegen
J. Pedersen162
F. Brun147
D. Garde115
J. Wynants115
L. Roosen115
S. Morjean113
D. Cassani110
E. Vanotti109
J. Garde107
J. Siemons107
G. Knetemann106
H. Devos100
J. van der Velde97
E. Schepers95
M. van Orsouw94
Meeste plaatsen gedaald in de etappe
RennerGedaald
J. Nijdam103
A. Stieda102
J. Gorospe100
S. Yates100
J. Blanco100
M. Indurain98
C. Lavainne96
E. Heiden96
M. Gomez94
R. Dill-Bundi92
F. Hoste91
E. Corredor89
A. da Silva88
R. Alcalá87
E. Nijboer81