Stand in het algemeen klassement

P
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23

Het is een tijdrovend karwei om al deze getallen te controleren op fouten. Sommige tijden zijn in het rood weergegeven, dit is om mij te helpen fouten te identificeren. Als het in het rood staat, wil het niet zeggen dat het per se fout is, maar dat het fout kan zijn en dus controle nodig is. Zie het overzicht van renners waarvan hun eindtijd in 1986 niet klopt.

Algemeen klassement

Na etappe 1 in 1986.

Ploegenklassement
Puntenklassement
Bergklassement
Tussensprintklassement
Combinatieklassement
Jongerenklassement

Afstand: 85 km. Type: vlak. Datum: 05 Jul 1986

Snelheid: 43.019 km/h (in database), 43.020 km/h (berekend uit tijd en afstand)

Etappe-uitslag
Etappe-uitslagen zoals hierboven zijn gebaseerd op de informatie van memoire du cyclisme, na verbetering van enkele fouten (niet noodzakelijk in bovenstaande tabel). Desondanks kunnen hier nog onjuistheden in staan.
PosNaamTijdVerschilTeam
1 P. Verschuere1:58:33Fagor
2 M. Dernies1:58:35+0:02Joker-Emerxil-Eddy Merckx
3 G. Solleveld1:58:36+0:03Kwantum Hallen-Decosol
4 P. Anderson1:58:42+0:09Panasonic
5 A. Stieda1:58:42+0:097-Eleven
6 E. Guyot1:58:42+0:09Kas-Mavic
7 W. Arras1:58:44+0:11PDM
8 E. Planckaert1:58:44+0:11Panasonic
9 E. McKenzie1:58:44+0:11Joker-Emerxil-Eddy Merckx
10 J. Pelier1:58:44+0:11Kas-Mavic
11 F. Etxabe1:58:44+0:11Teka
12 M. Hermans1:58:44+0:11Seat-Orbea
13 E. Vanderaerden1:58:44+0:11Panasonic
14 F. Hoste1:58:44+0:11Fagor
15 F. Castaing1:58:44+0:11R.M.O-Meral-Mavic
16 J. Lieckens1:58:44+0:11Joker-Emerxil-Eddy Merckx
17 P. Leleu1:58:44+0:11La Vie Claire-Wonder-Radar
18 J. Vandenbrande1:58:44+0:11Hitachi-Marc-Splendor
19 J. Bernaudeau1:58:44+0:11Fagor
20 J. van der Velde1:58:44+0:11Panasonic
21 C. Criquielion1:58:44+0:11Hitachi-Marc-Splendor
22 Y. Madiot1:58:44+0:11Système U
23 P. Ruiz1:58:44+0:11Seat-Orbea
24 M. Sergeant1:58:44+0:11Joker-Emerxil-Eddy Merckx
25 P. Bincoletto1:58:44+0:11Malvor-Bottecchia-Sidi
26 G. Petito1:58:44+0:11Gis Gelati-Oece
27 G. Bontempi1:58:44+0:11Carrera
28 R. Simon1:58:44+0:11R.M.O-Meral-Mavic
29 L. Biondi1:58:44+0:11Système U
30 A. Esparza1:58:44+0:11Seat-Orbea
31 T. Claveyrolat1:58:44+0:11R.M.O-Meral-Mavic
32 C. Priem1:58:44+0:11Kwantum Hallen-Decosol
33 J. Pierce1:58:44+0:117-Eleven
34 A. Rondon1:58:44+0:11Café de Colombia-Piles-Varta
35 A. van der Poel1:58:44+0:11Kwantum Hallen-Decosol
36 R. Rogiers1:58:44+0:11Hitachi-Marc-Splendor
37 E. Salvador1:58:44+0:11Gis Gelati-Oece
38 B. Leali1:58:44+0:11Carrera
39 B. Cornillet1:58:44+0:11Peugeot-Shell
40 R. Dhaenens1:58:44+0:11Hitachi-Marc-Splendor
41 J. Haex1:58:44+0:11Hitachi-Marc-Splendor
42 H. Devos1:58:44+0:11Hitachi-Marc-Splendor
43 P. Stevenhaagen1:58:44+0:11PDM
44 J. Müller1:58:44+0:11Kas-Mavic
45 O. Hernandez1:58:44+0:11Postobon
46 F. Vichot1:58:44+0:11Kas-Mavic
47 I. Gaston1:58:44+0:11Kas-Mavic
48 J. Gauthier1:58:44+0:11R.M.O-Meral-Mavic
49 D. Gaigne1:58:44+0:11Système U
50 A. Chappuis1:58:44+0:11R.M.O-Meral-Mavic
51 P. Haghedooren1:58:44+0:11Joker-Emerxil-Eddy Merckx
52 M. Gomez1:58:44+0:11Reynolds-T.S Batteries
53 P. Cerin1:58:44+0:11Malvor-Bottecchia-Sidi
54 R. Millar1:58:44+0:11Panasonic
55 F. Brun1:58:44+0:11Peugeot-Shell
56 J. Zoetemelk1:58:44+0:11Kwantum Hallen-Decosol
57 R. Forest1:58:44+0:11Peugeot-Shell
58 M. Earley1:58:44+0:11Fagor
59 T. Poels1:58:44+0:11Kwantum Hallen-Decosol
60 S. Contini1:58:44+0:11Gis Gelati-Oece
61 J. Bernard1:58:44+0:11La Vie Claire-Wonder-Radar
62 G. Mas1:58:44+0:11R.M.O-Meral-Mavic
63 E. Corredor1:58:44+0:11Café de Colombia-Piles-Varta
64 E. Van Lancker1:58:44+0:11Panasonic
65 G. Glaus1:58:44+0:11Peugeot-Shell
66 D. Garde1:58:44+0:11Kas-Mavic
67 H. Lubberding1:58:44+0:11Panasonic
68 T. Marie1:58:44+0:11Système U
69 S. Roche1:58:44+0:11Carrera
70 J. Vandenbroucke1:58:44+0:11Kas-Mavic
71 P. Winnen1:58:44+0:11Panasonic
72 J. Lammertink1:58:44+0:11Panasonic
73 R. Dill-Bundi1:58:44+0:11Malvor-Bottecchia-Sidi
74 F. Rossignoli1:58:44+0:11Carrera
75 C. Carmichael1:58:44+0:117-Eleven
76 F. Lemarchand1:58:44+0:11Fagor
77 E. Chozas1:58:44+0:11Teka
78 V. Ridaura1:58:44+0:11Seat-Orbea
79 C. Berard1:58:44+0:11La Vie Claire-Wonder-Radar
80 A. Pino1:58:44+0:11Zor-B.H
81 G. Nulens1:58:44+0:11Panasonic
82 P. Jules1:58:44+0:11Seat-Orbea
83 G. LeMond1:58:44+0:11La Vie Claire-Wonder-Radar
84 Á. Camarillo1:58:44+0:11Zor-B.H
85 A. Gutiérrez1:58:44+0:11Teka
86 P. Delaurier1:58:44+0:11Hitachi-Marc-Splendor
87 R. Alcalá1:58:44+0:117-Eleven
88 M. Giovannetti1:58:44+0:11Gis Gelati-Oece
89 E. Caritoux1:58:44+0:11Fagor
90 B. Hinault1:58:44+0:11La Vie Claire-Wonder-Radar
91 E. Aja1:58:44+0:11Teka
92 G. Arenas1:58:44+0:11Teka
93 R. Acevedo1:58:44+0:11Café de Colombia-Piles-Varta
94 G. Duclos-Lasalle1:58:44+0:11Peugeot-Shell
95 W. Magnago1:58:44+0:11Gis Gelati-Oece
96 P. Soler1:58:44+0:11Café de Colombia-Piles-Varta
97 C. Lavainne1:58:44+0:11Système U
98 R. Acosta1:58:44+0:11Postobon
99 C. Prieto1:58:44+0:11Reynolds-T.S Batteries
100 E. Heiden1:58:44+0:117-Eleven
101 J. Agudelo1:58:44+0:11Teka
102 P. Simon1:58:44+0:11Peugeot-Shell
103 E. Vanotti1:58:44+0:11Gis Gelati-Oece
104 B. Breu1:58:44+0:11Carrera
105 R. Ferraro1:58:44+0:11Malvor-Bottecchia-Sidi
106 L. Fignon1:58:44+0:11Système U
107 J. Bagot1:58:44+0:11Fagor
108 R. Pensec1:58:44+0:11Peugeot-Shell
109 J. Siemons1:58:44+0:11PDM
110 R. Van Holen1:58:44+0:11Joker-Emerxil-Eddy Merckx
111 R. Dietzen1:58:44+0:11Teka
112 S. Allocchio1:58:44+0:11Malvor-Bottecchia-Sidi
113 J. Fernandez1:58:44+0:11Zor-B.H
114 L. Furlan1:58:44+0:11Malvor-Bottecchia-Sidi
115 J. van Wijk1:58:44+0:11PDM
116 I. Corredor1:58:44+0:11Postobon
117 J. Wynants1:58:44+0:11Hitachi-Marc-Splendor
118 F. Antequera1:58:44+0:11Zor-B.H
119 D. Phinney1:58:44+0:117-Eleven
120 A. Londoño1:58:44+0:11Postobon
121 J. Laguia1:58:44+0:11Reynolds-T.S Batteries
122 E. Nijboer1:58:44+0:11Seat-Orbea
123 J. Rodríguez1:58:44+0:11Zor-B.H
124 H. Urán1:58:44+0:11Postobon
125 A. Bohorquez1:58:44+0:11Fagor
126 A. Lurquin1:58:44+0:11Joker-Emerxil-Eddy Merckx
127 N. Rüttimann1:58:44+0:11La Vie Claire-Wonder-Radar
128 G. Knetemann1:58:44+0:11PDM
129 G. Salvietti1:58:44+0:11Gis Gelati-Oece
130 J. Sanchis1:58:44+0:11Seat-Orbea
131 B. Gavillet1:58:44+0:11Système U
132 B. Vallet1:58:44+0:11R.M.O-Meral-Mavic
133 L. Peeters1:58:44+0:11Kwantum Hallen-Decosol
134 G. Veldscholten1:58:44+0:11PDM
135 J. Sarrapio1:58:44+0:11Teka
136 A. Hampsten1:58:44+0:11La Vie Claire-Wonder-Radar
137 W. Van Eynde1:58:44+0:11Joker-Emerxil-Eddy Merckx
138 C. Mottet1:58:44+0:11Système U
139 J. Blanco1:58:44+0:11Teka
140 M. Lejarreta1:58:44+0:11Seat-Orbea
141 A. da Silva1:58:44+0:11Malvor-Bottecchia-Sidi
142 S. Morjean1:58:44+0:11Hitachi-Marc-Splendor
143 L. Roosen1:58:44+0:11Kwantum Hallen-Decosol
144 B. Roll1:58:44+0:117-Eleven
145 B. Huger1:58:44+0:11R.M.O-Meral-Mavic
146 E. Boyer1:58:44+0:11Système U
147 D. Cassani1:58:44+0:11Carrera
148 M. van Orsouw1:58:44+0:11PDM
149 C. Jaramillo1:58:44+0:11Postobon
150 A. Vigneron1:58:44+0:11La Vie Claire-Wonder-Radar
151 N. Mora1:58:44+0:11Postobon
152 M. Beccia1:58:44+0:11Malvor-Bottecchia-Sidi
153 E. Mächler1:58:44+0:11Carrera
154 P. Delgado1:58:44+0:11PDM
155 J. Gorospe1:58:44+0:11Reynolds-T.S Batteries
156 U. Zimmermann1:58:44+0:11Carrera
157 A. Florez1:58:44+0:11Café de Colombia-Piles-Varta
158 D. Lauritzen1:58:44+0:11Peugeot-Shell
159 J. Leclercq1:58:44+0:11Kas-Mavic
160 D. De Wolf1:58:44+0:11Hitachi-Marc-Splendor
161 J. Garde1:58:44+0:11Kas-Mavic
162 P. Bouvatier1:58:44+0:11Zor-B.H
163 J. Vilamajo1:58:44+0:11Seat-Orbea
164 J. Jiménez1:58:44+0:11Café de Colombia-Piles-Varta
165 N. Emonds1:58:44+0:11Kwantum Hallen-Decosol
166 S. Cabrera1:58:44+0:11Reynolds-T.S Batteries
167 R. Kiefel1:58:44+0:117-Eleven
168 S. Rooks1:58:44+0:11PDM
169 D. Shapiro1:58:44+0:117-Eleven
170 J. Rozas1:58:44+0:11Zor-B.H
171 P. Masciarelli1:58:44+0:11Gis Gelati-Oece
172 L. Herrera1:58:44+0:11Café de Colombia-Piles-Varta
173 G. Van Calster1:58:44+0:11Zor-B.H
174 F. Parra1:58:44+0:11Café de Colombia-Piles-Varta
175 D. Arnaud1:58:44+0:11Reynolds-T.S Batteries
176 M. Indurain1:58:44+0:11Reynolds-T.S Batteries
177 S. Bauer1:58:44+0:11La Vie Claire-Wonder-Radar
178 J. Mujika1:58:44+0:11Seat-Orbea
179 R. Montoya1:58:44+0:11Postobon
180 J. Hernández1:58:44+0:11Reynolds-T.S Batteries
181 H. Boeve1:58:44+0:11PDM
182 A. Fuerte1:58:44+0:11Zor-B.H
183 M. Ramírez1:58:44+0:11Fagor
184 E. Louvel1:58:44+0:11Peugeot-Shell
185 S. Yates1:58:44+0:11Peugeot-Shell
186 G. Moncada1:58:44+0:11Postobon
187 M. Polini1:58:44+0:11Gis Gelati-Oece
188 M. Ducrot1:58:44+0:11Kwantum Hallen-Decosol
189 P. Muñoz1:58:44+0:11Fagor
190 A. Greciano1:58:44+0:11Reynolds-T.S Batteries
191 J. Nijdam1:58:44+0:11Kwantum Hallen-Decosol
192 M. Cardenas1:58:44+0:11Teka
193 J. Pedersen1:58:44+0:11Carrera
194 C. Hernández1:58:44+0:11Reynolds-T.S Batteries
195 J. Nevens1:58:44+0:11Joker-Emerxil-Eddy Merckx
196 E. Schepers1:58:44+0:11Carrera
197 J. López1:58:44+0:11Café de Colombia-Piles-Varta
198 M. Leon1:58:44+0:11Café de Colombia-Piles-Varta
199 R. Pagnin1:58:44+0:11Malvor-Bottecchia-Sidi
200 R. Piccolo1:58:44+0:11Malvor-Bottecchia-Sidi
201 V. Barteau1:58:44+0:11R.M.O-Meral-Mavic
202 C. Bomans1:58:44+0:11Joker-Emerxil-Eddy Merckx
203 A. Bondue1:58:44+0:11Système U
204 A. Grewal1:58:44+0:117-Eleven
205 P. Esnault1:58:44+0:11Kas-Mavic
206 A. Pozzi1:58:44+0:11Gis Gelati-Oece
207 P. Kimmage1:58:44+0:11R.M.O-Meral-Mavic
208 F. Rodríguez1:58:44+0:11Zor-B.H
209 S. Jaramillo1:58:44+0:11Postobon
210 G. Winterberg2:00:20+1:47La Vie Claire-Wonder-Radar
Algemeen klassement
Bovenstaande informatie is zelf uitgerekend aan de hand van de beschikbare etappe-uitslagen, bonificaties en straffen. Door dit te vergelijken met officiële uitslagen heb ik kunnen vaststellen in welke jaren ik nog informatie mis, en ik streef ernaar om deze informatie boven water te krijgen.
PosNaamTijdVerschilTeam
1A. Stieda2:03:397-Eleven
2E. Vanderaerden2:03:47+0:08Panasonic
3S. Bauer2:04:01+0:22La Vie Claire-Wonder-Radar
4T. Marie2:04:05+0:26Système U
5G. Solleveld2:04:05+0:26Kwantum Hallen-Decosol
6B. Hinault2:04:07+0:28La Vie Claire-Wonder-Radar
7D. Gaigne2:04:08+0:29Système U
8J. Vandenbroucke2:04:08+0:29Kas-Mavic
9J. Nijdam2:04:08+0:29Kwantum Hallen-Decosol
10G. LeMond2:04:09+0:30La Vie Claire-Wonder-Radar
11L. Fignon2:04:09+0:30Système U
12J. Bernard2:04:10+0:31La Vie Claire-Wonder-Radar
13J. Blanco2:04:10+0:31Teka
14E. Mächler2:04:10+0:31Carrera
15S. Yates2:04:11+0:32Peugeot-Shell
16A. Bondue2:04:12+0:33Système U
17G. Bontempi2:04:13+0:34Carrera
18J. Gorospe2:04:13+0:34Reynolds-T.S Batteries
19P. Verschuere2:04:15+0:36Fagor
20P. Anderson2:04:15+0:36Panasonic
21S. Roche2:04:15+0:36Carrera
22M. Dernies2:04:15+0:36Joker-Emerxil-Eddy Merckx
23M. Indurain2:04:15+0:36Reynolds-T.S Batteries
24J. Müller2:04:16+0:37Kas-Mavic
25R. Dill-Bundi2:04:16+0:37Malvor-Bottecchia-Sidi
26J. Pelier2:04:17+0:38Kas-Mavic
27C. Berard2:04:17+0:38La Vie Claire-Wonder-Radar
28G. Duclos-Lasalle2:04:17+0:38Peugeot-Shell
29E. Heiden2:04:17+0:387-Eleven
30C. Lavainne2:04:18+0:39Système U
31G. Veldscholten2:04:18+0:39PDM
32A. da Silva2:04:18+0:39Malvor-Bottecchia-Sidi
33C. Criquielion2:04:19+0:40Hitachi-Marc-Splendor
34M. Gomez2:04:19+0:40Reynolds-T.S Batteries
35P. Leleu2:04:20+0:41La Vie Claire-Wonder-Radar
36B. Leali2:04:20+0:41Carrera
37P. Stevenhaagen2:04:20+0:41PDM
38A. Vigneron2:04:20+0:41La Vie Claire-Wonder-Radar
39F. Hoste2:04:21+0:42Fagor
40M. Sergeant2:04:21+0:42Joker-Emerxil-Eddy Merckx
41R. Millar2:04:21+0:42Panasonic
42E. Corredor2:04:21+0:42Café de Colombia-Piles-Varta
43S. Contini2:04:21+0:42Gis Gelati-Oece
44A. Pino2:04:21+0:42Zor-B.H
45R. Alcalá2:04:21+0:427-Eleven
46B. Gavillet2:04:21+0:42Système U
47N. Emonds2:04:21+0:42Kwantum Hallen-Decosol
48M. Ducrot2:04:21+0:42Kwantum Hallen-Decosol
49P. Ruiz2:04:22+0:43Seat-Orbea
50Y. Madiot2:04:22+0:43Système U
51A. van der Poel2:04:22+0:43Kwantum Hallen-Decosol
52E. Nijboer2:04:22+0:43Seat-Orbea
53A. Hampsten2:04:22+0:43La Vie Claire-Wonder-Radar
54C. Mottet2:04:22+0:43Système U
55U. Zimmermann2:04:22+0:43Carrera
56G. Petito2:04:23+0:44Gis Gelati-Oece
57P. Winnen2:04:23+0:44Panasonic
58R. Dietzen2:04:23+0:44Teka
59B. Vallet2:04:23+0:44R.M.O-Meral-Mavic
60H. Boeve2:04:23+0:44PDM
61J. Lammertink2:04:24+0:45Panasonic
62G. Nulens2:04:24+0:45Panasonic
63G. Glaus2:04:24+0:45Peugeot-Shell
64S. Allocchio2:04:24+0:45Malvor-Bottecchia-Sidi
65P. Delgado2:04:24+0:45PDM
66J. Zoetemelk2:04:25+0:46Kwantum Hallen-Decosol
67P. Simon2:04:25+0:46Peugeot-Shell
68E. Boyer2:04:25+0:46Système U
69S. Rooks2:04:25+0:46PDM
70F. Parra2:04:25+0:46Café de Colombia-Piles-Varta
71C. Bomans2:04:25+0:46Joker-Emerxil-Eddy Merckx
72J. Bernaudeau2:04:26+0:47Fagor
73J. Gauthier2:04:26+0:47R.M.O-Meral-Mavic
74M. Giovannetti2:04:26+0:47Gis Gelati-Oece
75J. Bagot2:04:26+0:47Fagor
76P. Bouvatier2:04:26+0:47Zor-B.H
77F. Vichot2:04:27+0:48Kas-Mavic
78J. Leclercq2:04:27+0:48Kas-Mavic
79D. Shapiro2:04:27+0:487-Eleven
80V. Barteau2:04:27+0:48R.M.O-Meral-Mavic
81J. Lieckens2:04:28+0:49Joker-Emerxil-Eddy Merckx
82E. Guyot2:04:28+0:49Kas-Mavic
83L. Biondi2:04:28+0:49Système U
84J. Haex2:04:28+0:49Hitachi-Marc-Splendor
85I. Gaston2:04:28+0:49Kas-Mavic
86P. Haghedooren2:04:28+0:49Joker-Emerxil-Eddy Merckx
87R. Forest2:04:28+0:49Peugeot-Shell
88R. Acevedo2:04:28+0:49Café de Colombia-Piles-Varta
89D. Phinney2:04:28+0:497-Eleven
90N. Rüttimann2:04:28+0:49La Vie Claire-Wonder-Radar
91A. Fuerte2:04:28+0:49Zor-B.H
92E. Planckaert2:04:29+0:50Panasonic
93M. Hermans2:04:29+0:50Seat-Orbea
94E. McKenzie2:04:29+0:50Joker-Emerxil-Eddy Merckx
95B. Cornillet2:04:29+0:50Peugeot-Shell
96E. Van Lancker2:04:29+0:50Panasonic
97F. Antequera2:04:29+0:50Zor-B.H
98L. Herrera2:04:29+0:50Café de Colombia-Piles-Varta
99J. Nevens2:04:29+0:50Joker-Emerxil-Eddy Merckx
100R. Pagnin2:04:29+0:50Malvor-Bottecchia-Sidi
101P. Esnault2:04:29+0:50Kas-Mavic
102C. Priem2:04:30+0:51Kwantum Hallen-Decosol
103H. Lubberding2:04:30+0:51Panasonic
104F. Rossignoli2:04:30+0:51Carrera
105J. Agudelo2:04:30+0:51Teka
106B. Breu2:04:30+0:51Carrera
107R. Van Holen2:04:30+0:51Joker-Emerxil-Eddy Merckx
108R. Kiefel2:04:30+0:517-Eleven
109F. Rodríguez2:04:30+0:51Zor-B.H
110P. Bincoletto2:04:31+0:52Malvor-Bottecchia-Sidi
111R. Simon2:04:31+0:52R.M.O-Meral-Mavic
112R. Dhaenens2:04:31+0:52Hitachi-Marc-Splendor
113M. Lejarreta2:04:31+0:52Seat-Orbea
114M. Ramírez2:04:31+0:52Fagor
115J. Pierce2:04:32+0:537-Eleven
116A. Chappuis2:04:32+0:53R.M.O-Meral-Mavic
117M. Earley2:04:32+0:53Fagor
118C. Prieto2:04:32+0:53Reynolds-T.S Batteries
119W. Van Eynde2:04:32+0:53Joker-Emerxil-Eddy Merckx
120E. Schepers2:04:32+0:53Carrera
121J. van der Velde2:04:33+0:54Panasonic
122E. Chozas2:04:33+0:54Teka
123E. Caritoux2:04:33+0:54Fagor
124R. Pensec2:04:33+0:54Peugeot-Shell
125D. Cassani2:04:33+0:54Carrera
126J. Vilamajo2:04:33+0:54Seat-Orbea
127P. Muñoz2:04:33+0:54Fagor
128R. Piccolo2:04:33+0:54Malvor-Bottecchia-Sidi
129J. Vandenbrande2:04:34+0:55Hitachi-Marc-Splendor
130P. Cerin2:04:34+0:55Malvor-Bottecchia-Sidi
131Á. Camarillo2:04:34+0:55Zor-B.H
132W. Magnago2:04:34+0:55Gis Gelati-Oece
133G. Salvietti2:04:34+0:55Gis Gelati-Oece
134B. Roll2:04:34+0:557-Eleven
135D. Lauritzen2:04:34+0:55Peugeot-Shell
136J. Mujika2:04:34+0:55Seat-Orbea
137M. Cardenas2:04:34+0:55Teka
138T. Poels2:04:35+0:56Kwantum Hallen-Decosol
139M. Beccia2:04:35+0:56Malvor-Bottecchia-Sidi
140D. De Wolf2:04:35+0:56Hitachi-Marc-Splendor
141E. Louvel2:04:35+0:56Peugeot-Shell
142A. Grewal2:04:35+0:567-Eleven
143P. Kimmage2:04:35+0:56R.M.O-Meral-Mavic
144R. Rogiers2:04:36+0:57Hitachi-Marc-Splendor
145A. Rondon2:04:36+0:57Café de Colombia-Piles-Varta
146E. Aja2:04:36+0:57Teka
147A. Lurquin2:04:36+0:57Joker-Emerxil-Eddy Merckx
148B. Huger2:04:36+0:57R.M.O-Meral-Mavic
149A. Florez2:04:36+0:57Café de Colombia-Piles-Varta
150J. Garde2:04:36+0:57Kas-Mavic
151P. Masciarelli2:04:36+0:57Gis Gelati-Oece
152C. Hernández2:04:36+0:57Reynolds-T.S Batteries
153O. Hernandez2:04:37+0:58Postobon
154G. Arenas2:04:37+0:58Teka
155L. Peeters2:04:37+0:58Kwantum Hallen-Decosol
156D. Arnaud2:04:37+0:58Reynolds-T.S Batteries
157E. Salvador2:04:38+0:59Gis Gelati-Oece
158H. Devos2:04:38+0:59Hitachi-Marc-Splendor
159J. Jiménez2:04:38+0:59Café de Colombia-Piles-Varta
160D. Garde2:04:39+1:00Kas-Mavic
161F. Lemarchand2:04:39+1:00Fagor
162J. van Wijk2:04:39+1:00PDM
163F. Castaing2:04:40+1:01R.M.O-Meral-Mavic
164P. Jules2:04:40+1:01Seat-Orbea
165F. Etxabe2:04:41+1:02Teka
166I. Corredor2:04:41+1:02Postobon
167H. Urán2:04:41+1:02Postobon
168R. Montoya2:04:41+1:02Postobon
169J. Hernández2:04:41+1:02Reynolds-T.S Batteries
170P. Delaurier2:04:42+1:03Hitachi-Marc-Splendor
171J. Laguia2:04:42+1:03Reynolds-T.S Batteries
172J. Sarrapio2:04:42+1:03Teka
173S. Morjean2:04:42+1:03Hitachi-Marc-Splendor
174G. Van Calster2:04:42+1:03Zor-B.H
175W. Arras2:04:43+1:04PDM
176J. Wynants2:04:43+1:04Hitachi-Marc-Splendor
177C. Jaramillo2:04:43+1:04Postobon
178N. Mora2:04:43+1:04Postobon
179J. Pedersen2:04:43+1:04Carrera
180J. López2:04:43+1:04Café de Colombia-Piles-Varta
181M. van Orsouw2:04:44+1:05PDM
182A. Esparza2:04:45+1:06Seat-Orbea
183E. Vanotti2:04:45+1:06Gis Gelati-Oece
184J. Sanchis2:04:45+1:06Seat-Orbea
185J. Rozas2:04:45+1:06Zor-B.H
186M. Polini2:04:45+1:06Gis Gelati-Oece
187J. Fernandez2:04:46+1:07Zor-B.H
188M. Leon2:04:46+1:07Café de Colombia-Piles-Varta
189G. Mas2:04:47+1:08R.M.O-Meral-Mavic
190A. Gutiérrez2:04:47+1:08Teka
191S. Jaramillo2:04:48+1:09Postobon
192J. Rodríguez2:04:49+1:10Zor-B.H
193A. Bohorquez2:04:49+1:10Fagor
194S. Cabrera2:04:49+1:10Reynolds-T.S Batteries
195C. Carmichael2:04:50+1:117-Eleven
196V. Ridaura2:04:50+1:11Seat-Orbea
197J. Siemons2:04:50+1:11PDM
198L. Furlan2:04:50+1:11Malvor-Bottecchia-Sidi
199L. Roosen2:04:50+1:11Kwantum Hallen-Decosol
200A. Londoño2:04:51+1:12Postobon
201R. Ferraro2:04:52+1:13Malvor-Bottecchia-Sidi
202T. Claveyrolat2:04:53+1:14R.M.O-Meral-Mavic
203A. Pozzi2:04:53+1:14Gis Gelati-Oece
204G. Moncada2:04:54+1:15Postobon
205A. Greciano2:04:56+1:17Reynolds-T.S Batteries
206R. Acosta2:05:00+1:21Postobon
207P. Soler2:05:04+1:25Café de Colombia-Piles-Varta
208G. Knetemann2:05:05+1:26PDM
209F. Brun2:05:07+1:28Peugeot-Shell
210G. Winterberg2:06:13+2:34La Vie Claire-Wonder-Radar
Ploegenklassement etappe
PosTeam TijdTijdsverschilPunten
1Fagor5:56:01(34)
2Joker-Emerxil-Eddy Merckx5:56:03+0:02(27)
3Kwantum Hallen-Decosol5:56:04+0:03(70)
4Panasonic5:56:10+0:09(25)
5Kas-Mavic5:56:10+0:09(60)
67-Eleven5:56:10+0:09(113)
7Seat-Orbea5:56:12+0:11(65)
8R.M.O-Meral-Mavic5:56:12+0:11(74)
9Hitachi-Marc-Splendor5:56:12+0:11(75)
10Système U5:56:12+0:11(100)
11Gis Gelati-Oece5:56:12+0:11(123)
12Carrera5:56:12+0:11(134)
13Malvor-Bottecchia-Sidi5:56:12+0:11(151)
14Peugeot-Shell5:56:12+0:11(151)
15La Vie Claire-Wonder-Radar5:56:12+0:11(157)
16PDM5:56:12+0:11(159)
17Teka5:56:12+0:11(173)
18Café de Colombia-Piles-Varta5:56:12+0:11(190)
19Postobon5:56:12+0:11(259)
20Reynolds-T.S Batteries5:56:12+0:11(272)
21Zor-B.H5:56:12+0:11(277)
Ploegenklassement totaal
PosTeam TijdTijdsverschilPunten
1Système U6:12:22(114)
2La Vie Claire-Wonder-Radar6:12:26+0:04(179)
3Carrera6:12:38+0:16(177)
4Kas-Mavic6:12:39+0:17(106)
5Kwantum Hallen-Decosol6:12:42+0:20(157)
6Panasonic6:12:47+0:25(124)
7Reynolds-T.S Batteries6:12:47+0:25(333)
87-Eleven6:12:53+0:31(194)
9Peugeot-Shell6:12:53+0:31(250)
10Malvor-Bottecchia-Sidi6:12:58+0:36(255)
11PDM6:13:01+0:39(272)
12Fagor6:13:02+0:40(212)
13Teka6:13:03+0:41(334)
14Joker-Emerxil-Eddy Merckx6:13:05+0:43(210)
15Seat-Orbea6:13:13+0:51(251)
16Gis Gelati-Oece6:13:13+0:51(300)
17Café de Colombia-Piles-Varta6:13:14+0:52(378)
18Zor-B.H6:13:15+0:53(469)
19R.M.O-Meral-Mavic6:13:16+0:54(271)
20Hitachi-Marc-Splendor6:13:18+0:56(296)
21Postobon6:13:59+1:37(745)
Ploegenpuntenklassement
Wat in bovenstaande tabel staat is zelf berekend, en nauwelijks op fouten gecontroleerd.
PosTeamPunten
1Kas-Mavic106
2Système U114
3Panasonic124
4Kwantum Hallen-Decosol157
5Carrera177
6La Vie Claire-Wonder-Radar179
77-Eleven194
8Joker-Emerxil-Eddy Merckx210
9Fagor212
10Peugeot-Shell250
11Seat-Orbea251
12Malvor-Bottecchia-Sidi255
13R.M.O-Meral-Mavic271
14PDM272
15Hitachi-Marc-Splendor296
16Gis Gelati-Oece300
17Reynolds-T.S Batteries333
18Teka334
19Café de Colombia-Piles-Varta378
20Zor-B.H469
21Postobon745
Meeste plaatsen gestegen in de etappe
RennerGestegen
M. Dernies77
G. Solleveld76
P. Verschuere54
P. Anderson52
E. Guyot22
E. McKenzie22
A. Stieda20
G. Glaus15
S. Contini13
S. Bauer11
J. Lieckens8
E. Chozas6
C. Priem5
P. Delaurier5
E. Planckaert4
Meeste plaatsen gedaald in de etappe
RennerGedaald
G. Winterberg53
D. Phinney10
R. Alcalá10
C. Bomans9
F. Parra9
M. Ducrot9
B. Gavillet9
N. Rüttimann8
L. Herrera7
A. Fuerte7
J. Bagot7
M. Giovannetti7
P. Delgado7
H. Boeve7
B. Vallet7