Stand in het algemeen klassement

P
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23

Algemeen klassement

Na etappe P in 1984.

Ploegenklassement
Puntenklassement
Bergklassement
Tussensprintklassement
Jongerenklassement

Afstand: 5 km. Type: tijd. Datum: 29 Jun 1984

Snelheid: 48.721 km/h (in database), 45.113 km/h (berekend uit tijd en afstand)

Etappe-uitslag
Etappe-uitslagen zoals hierboven zijn gebaseerd op de informatie van memoire du cyclisme, na verbetering van enkele fouten (niet noodzakelijk in bovenstaande tabel). Desondanks kunnen hier nog onjuistheden in staan.
PosNaamTijdVerschilTeam
1 B. Hinault6:39La Vie Claire-Terraillon
2 L. Fignon6:42+0:03Renault-Elf
3 A. Peiper6:48+0:09Peugeot
4 P. Anderson6:48+0:09Panasonic-Raleigh
5 S. Yates6:49+0:10Peugeot
6 J. Vandenbroucke6:50+0:11La Redoute
7 S. Roche6:51+0:12La Redoute
8 J. Zoetemelk6:51+0:12Kwantum
9 G. LeMond6:51+0:12Renault-Elf
10 G. Knetemann6:53+0:14Boule d'Or-Europ Decor-Eddy Merckx
11 A. Bondue6:53+0:14La Redoute
12 K. Andersen6:54+0:15Coop-Hoonved-Rossin
13 M. Somers6:54+0:15Boule d'Or-Europ Decor-Eddy Merckx
14 S. Kelly6:55+0:16Skil-Reydel-Sem
15 R. Visentini6:56+0:17Carrera-Inoxpran
16 J. Gorospe6:56+0:17Reynolds-Papel Aluminio
17 E. Vanderaerden6:56+0:17Panasonic-Raleigh
18 G. Veldscholten6:58+0:19Panasonic-Raleigh
19 M. Laurent6:58+0:19Coop-Hoonved-Rossin
20 P. Jules6:58+0:19Renault-Elf
21 P. Muñoz7:00+0:21Teka
22 C. Criquielion7:00+0:21Splendor-Mondial-Moquettes
23 R. Clère7:00+0:21Coop-Hoonved-Rossin
24 B. Breu7:01+0:22Cilo
25 J. Hanegraaf7:01+0:22Kwantum
26 E. Mächler7:01+0:22Cilo
27 B. Oosterbosch7:02+0:23Panasonic-Raleigh
28 N. Rüttimann7:02+0:23La Vie Claire-Terraillon
29 P. Menthéour7:02+0:23Renault-Elf
30 B. Vallet7:02+0:23La Vie Claire-Terraillon
31 J. Simon7:03+0:24La Redoute
32 J. Raas7:03+0:24Kwantum
33 P. Moerlen7:03+0:24Skil-Reydel-Sem
34 U. Zimmermann7:04+0:25Cilo
35 F. Brun7:04+0:25Peugeot
36 E. De Wilde7:04+0:25La Redoute
37 R. Simon7:04+0:25La Redoute
38 F. Hoste7:04+0:25Boule d'Or-Europ Decor-Eddy Merckx
39 H. Kuiper7:04+0:25Kwantum
40 A. van der Poel7:04+0:25Kwantum
41 C. Berard7:04+0:25La Vie Claire-Terraillon
42 J. Gauthier7:04+0:25Coop-Hoonved-Rossin
43 P. Delgado7:05+0:26Reynolds-Papel Aluminio
44 H. Lubberding7:05+0:26Panasonic-Raleigh
45 M. Madiot7:06+0:27Renault-Elf
46 P. Poisson7:06+0:27Renault-Elf
47 P. Le Bigaut7:06+0:27Coop-Hoonved-Rossin
48 M. Sergeant7:06+0:27Boule d'Or-Europ Decor-Eddy Merckx
49 P. Leleu7:06+0:27La Vie Claire-Terraillon
50 L. Peeters7:06+0:27Kwantum
51 T. de Rooij7:07+0:28Panasonic-Raleigh
52 J. Bernaudeau7:07+0:28Système U
53 P. Winnen7:07+0:28Panasonic-Raleigh
54 R. Matthijs7:07+0:28Splendor-Mondial-Moquettes
55 C. Lang7:08+0:29Carrera-Inoxpran
56 R. Rogiers7:08+0:29Splendor-Mondial-Moquettes
57 J. Bagot7:08+0:29Skil-Reydel-Sem
58 R. Millar7:08+0:29Peugeot
59 G. Perini7:08+0:29Carrera-Inoxpran
60 G. Verlinden7:09+0:30Splendor-Mondial-Moquettes
61 R. Acevedo7:09+0:30Varta
62 J. Bossis7:09+0:30Peugeot
63 B. Leali7:09+0:30Carrera-Inoxpran
64 V. Barteau7:09+0:30Renault-Elf
65 J. Thalmann7:09+0:30Cilo
66 D. Gaigne7:10+0:31Renault-Elf
67 Á. Arroyo7:11+0:32Reynolds-Papel Aluminio
68 P. Bonnet7:11+0:32Système U
69 H. Maier7:11+0:32Boule d'Or-Europ Decor-Eddy Merckx
70 F. Rodríguez7:11+0:32Splendor-Mondial-Moquettes
71 E. Caritoux7:11+0:32Skil-Reydel-Sem
72 J. Vilamajo7:11+0:32Reynolds-Papel Aluminio
73 A. Vigneron7:11+0:32La Vie Claire-Terraillon
74 A. Coll7:12+0:33Teka
75 B. Gavillet7:12+0:33Cilo
76 G. Nulens7:12+0:33Panasonic-Raleigh
77 P. Haghedooren7:12+0:33Boule d'Or-Europ Decor-Eddy Merckx
78 F. Van Den Haute7:12+0:33La Redoute
79 R. Dietzen7:13+0:34Teka
80 F. Castaing7:13+0:34Peugeot
81 C. Moreau7:13+0:34Coop-Hoonved-Rossin
82 P. Simon7:13+0:34Peugeot
83 J. Garnier7:13+0:34Coop-Hoonved-Rossin
84 A. van Houwelingen7:13+0:34Kwantum
85 F. Etxabe7:13+0:34Teka
86 L. Herrera7:14+0:35Varta
87 A. Wijnands7:15+0:36Kwantum
88 Y. Madiot7:15+0:36Renault-Elf
89 J. Grezet7:15+0:36Skil-Reydel-Sem
90 E. Aja7:15+0:36Reynolds-Papel Aluminio
91 M. Durant7:15+0:36Système U
92 G. Battaglin7:16+0:37Carrera-Inoxpran
93 M. Cardenas7:16+0:37Varta
94 L. Govaerts7:16+0:37Boule d'Or-Europ Decor-Eddy Merckx
95 P. Bazzo7:16+0:37Coop-Hoonved-Rossin
96 M. Ramírez7:16+0:37Système U
97 E. Planckaert7:16+0:37Panasonic-Raleigh
98 R. Alban7:17+0:38La Redoute
99 C. Levavasseur7:17+0:38La Redoute
100 J. Laguia7:17+0:38Reynolds-Papel Aluminio
101 H. Linard7:17+0:38Peugeot
102 R. Dhaenens7:17+0:38Splendor-Mondial-Moquettes
103 F. Vichot7:17+0:38Skil-Reydel-Sem
104 D. Arnaud7:17+0:38La Vie Claire-Terraillon
105 E. Corredor7:18+0:39Teka
106 A. Florez7:18+0:39Varta
107 H. Manders7:18+0:39Kwantum
108 M. Dierickx7:19+0:40Boule d'Or-Europ Decor-Eddy Merckx
109 G. Glaus7:19+0:40Cilo
110 A. De Wolf7:19+0:40Boule d'Or-Europ Decor-Eddy Merckx
111 L. De Keulenaer7:20+0:41Panasonic-Raleigh
112 P. Sherwen7:20+0:41La Redoute
113 S. Beucherie7:20+0:41Coop-Hoonved-Rossin
114 J. Chaurin7:20+0:41Coop-Hoonved-Rossin
115 A. Chappuis7:20+0:41Système U
116 L. Didier7:20+0:41Renault-Elf
117 C. Tonon7:21+0:42Carrera-Inoxpran
118 J. Vandenbrande7:21+0:42Splendor-Mondial-Moquettes
119 C. Seznec7:22+0:43Système U
120 D. Wayenberg7:22+0:43Boule d'Or-Europ Decor-Eddy Merckx
121 M. Russenberger7:23+0:44Cilo
122 B. Bourreau7:23+0:44Peugeot
123 T. Bolle7:23+0:44Cilo
124 J. Agudelo7:24+0:45Varta
125 P. Thevenard7:24+0:45Sporting Lisboa-Raposeira
126 J. Jiménez7:24+0:45Teka
127 M. Le Guilloux7:24+0:45La Vie Claire-Terraillon
128 M. Chagas7:25+0:46Sporting Lisboa-Raposeira
129 S. Fraccaro7:25+0:46Carrera-Inoxpran
130 B. Alfonsel7:25+0:46Teka
131 G. Gallopin7:25+0:46Skil-Reydel-Sem
132 L. Loro7:25+0:46Carrera-Inoxpran
133 J. Boyer7:26+0:47Skil-Reydel-Sem
134 C. Prieto7:26+0:47Reynolds-Papel Aluminio
135 C. Marta7:26+0:47Sporting Lisboa-Raposeira
136 S. Demierre7:26+0:47Cilo
137 Y. Frebert7:27+0:48Système U
138 R. Martens7:27+0:48Teka
139 L. van Vliet7:27+0:48Kwantum
140 H. Devos7:27+0:48Splendor-Mondial-Moquettes
141 G. Mas7:28+0:49Skil-Reydel-Sem
142 S. Cabrera7:28+0:49Varta
143 G. Jones7:29+0:50Système U
144 C. Jourdan7:29+0:50La Vie Claire-Terraillon
145 A. Dithurbide7:29+0:50Sporting Lisboa-Raposeira
146 E. Correia7:30+0:51Sporting Lisboa-Raposeira
147 C. Hernández7:30+0:51Reynolds-Papel Aluminio
148 M. Charreard7:30+0:51Sporting Lisboa-Raposeira
149 V. Lualdi7:31+0:52Carrera-Inoxpran
150 P. Clerc7:32+0:53Skil-Reydel-Sem
151 J. Rault7:33+0:54La Vie Claire-Terraillon
152 J. Xavier7:34+0:55Sporting Lisboa-Raposeira
153 P. Versluys7:35+0:56Splendor-Mondial-Moquettes
154 N. Dejonckheere7:36+0:57Teka
155 P. Wilches7:37+0:58Splendor-Mondial-Moquettes
156 D. Garde7:37+0:58Peugeot
157 A. Ferretti7:37+0:58Cilo
158 C. Hernández7:40+1:01Reynolds-Papel Aluminio
159 C. Vincendeau7:40+1:01Système U
160 M. Urrutibeazcoa7:40+1:01Teka
161 J. Rodriguez7:40+1:01Système U
162 M. Zeferino7:41+1:02Sporting Lisboa-Raposeira
163 H. Loaiza7:42+1:03Varta
164 P. Ferreira7:43+1:04Sporting Lisboa-Raposeira
165 A. Rios7:44+1:05Varta
166 J. López7:45+1:06Varta
167 I. Corredor7:46+1:07Varta
168 B. Ferreira7:46+1:07Sporting Lisboa-Raposeira
169 G. Santoni7:49+1:10Carrera-Inoxpran
170 A. Greciano7:49+1:10Reynolds-Papel Aluminio
Algemeen klassement
Bovenstaande informatie is zelf uitgerekend aan de hand van de beschikbare etappe-uitslagen, bonificaties en straffen. Door dit te vergelijken met officiële uitslagen heb ik kunnen vaststellen in welke jaren ik nog informatie mis, en ik streef ernaar om deze informatie boven water te krijgen.
PosNaamTijdVerschilTeam
1B. Hinault6:39La Vie Claire-Terraillon
2L. Fignon6:42+0:03Renault-Elf
3A. Peiper6:48+0:09Peugeot
4P. Anderson6:48+0:09Panasonic-Raleigh
5S. Yates6:49+0:10Peugeot
6J. Vandenbroucke6:50+0:11La Redoute
7S. Roche6:51+0:12La Redoute
8J. Zoetemelk6:51+0:12Kwantum
9G. LeMond6:51+0:12Renault-Elf
10G. Knetemann6:53+0:14Boule d'Or-Europ Decor-Eddy Merckx
11A. Bondue6:53+0:14La Redoute
12K. Andersen6:54+0:15Coop-Hoonved-Rossin
13M. Somers6:54+0:15Boule d'Or-Europ Decor-Eddy Merckx
14S. Kelly6:55+0:16Skil-Reydel-Sem
15R. Visentini6:56+0:17Carrera-Inoxpran
16J. Gorospe6:56+0:17Reynolds-Papel Aluminio
17E. Vanderaerden6:56+0:17Panasonic-Raleigh
18G. Veldscholten6:58+0:19Panasonic-Raleigh
19M. Laurent6:58+0:19Coop-Hoonved-Rossin
20P. Jules6:58+0:19Renault-Elf
21P. Muñoz7:00+0:21Teka
22C. Criquielion7:00+0:21Splendor-Mondial-Moquettes
23R. Clère7:00+0:21Coop-Hoonved-Rossin
24B. Breu7:01+0:22Cilo
25J. Hanegraaf7:01+0:22Kwantum
26E. Mächler7:01+0:22Cilo
27B. Oosterbosch7:02+0:23Panasonic-Raleigh
28N. Rüttimann7:02+0:23La Vie Claire-Terraillon
29P. Menthéour7:02+0:23Renault-Elf
30B. Vallet7:02+0:23La Vie Claire-Terraillon
31J. Simon7:03+0:24La Redoute
32J. Raas7:03+0:24Kwantum
33P. Moerlen7:03+0:24Skil-Reydel-Sem
34U. Zimmermann7:04+0:25Cilo
35F. Brun7:04+0:25Peugeot
36E. De Wilde7:04+0:25La Redoute
37R. Simon7:04+0:25La Redoute
38F. Hoste7:04+0:25Boule d'Or-Europ Decor-Eddy Merckx
39H. Kuiper7:04+0:25Kwantum
40A. van der Poel7:04+0:25Kwantum
41C. Berard7:04+0:25La Vie Claire-Terraillon
42J. Gauthier7:04+0:25Coop-Hoonved-Rossin
43P. Delgado7:05+0:26Reynolds-Papel Aluminio
44H. Lubberding7:05+0:26Panasonic-Raleigh
45M. Madiot7:06+0:27Renault-Elf
46P. Poisson7:06+0:27Renault-Elf
47P. Le Bigaut7:06+0:27Coop-Hoonved-Rossin
48M. Sergeant7:06+0:27Boule d'Or-Europ Decor-Eddy Merckx
49P. Leleu7:06+0:27La Vie Claire-Terraillon
50L. Peeters7:06+0:27Kwantum
51T. de Rooij7:07+0:28Panasonic-Raleigh
52J. Bernaudeau7:07+0:28Système U
53P. Winnen7:07+0:28Panasonic-Raleigh
54R. Matthijs7:07+0:28Splendor-Mondial-Moquettes
55C. Lang7:08+0:29Carrera-Inoxpran
56R. Rogiers7:08+0:29Splendor-Mondial-Moquettes
57J. Bagot7:08+0:29Skil-Reydel-Sem
58R. Millar7:08+0:29Peugeot
59G. Perini7:08+0:29Carrera-Inoxpran
60G. Verlinden7:09+0:30Splendor-Mondial-Moquettes
61R. Acevedo7:09+0:30Varta
62J. Bossis7:09+0:30Peugeot
63B. Leali7:09+0:30Carrera-Inoxpran
64V. Barteau7:09+0:30Renault-Elf
65J. Thalmann7:09+0:30Cilo
66D. Gaigne7:10+0:31Renault-Elf
67Á. Arroyo7:11+0:32Reynolds-Papel Aluminio
68P. Bonnet7:11+0:32Système U
69H. Maier7:11+0:32Boule d'Or-Europ Decor-Eddy Merckx
70F. Rodríguez7:11+0:32Splendor-Mondial-Moquettes
71E. Caritoux7:11+0:32Skil-Reydel-Sem
72J. Vilamajo7:11+0:32Reynolds-Papel Aluminio
73A. Vigneron7:11+0:32La Vie Claire-Terraillon
74A. Coll7:12+0:33Teka
75B. Gavillet7:12+0:33Cilo
76G. Nulens7:12+0:33Panasonic-Raleigh
77P. Haghedooren7:12+0:33Boule d'Or-Europ Decor-Eddy Merckx
78F. Van Den Haute7:12+0:33La Redoute
79R. Dietzen7:13+0:34Teka
80F. Castaing7:13+0:34Peugeot
81C. Moreau7:13+0:34Coop-Hoonved-Rossin
82P. Simon7:13+0:34Peugeot
83J. Garnier7:13+0:34Coop-Hoonved-Rossin
84A. van Houwelingen7:13+0:34Kwantum
85F. Etxabe7:13+0:34Teka
86L. Herrera7:14+0:35Varta
87A. Wijnands7:15+0:36Kwantum
88Y. Madiot7:15+0:36Renault-Elf
89J. Grezet7:15+0:36Skil-Reydel-Sem
90E. Aja7:15+0:36Reynolds-Papel Aluminio
91M. Durant7:15+0:36Système U
92G. Battaglin7:16+0:37Carrera-Inoxpran
93M. Cardenas7:16+0:37Varta
94L. Govaerts7:16+0:37Boule d'Or-Europ Decor-Eddy Merckx
95P. Bazzo7:16+0:37Coop-Hoonved-Rossin
96M. Ramírez7:16+0:37Système U
97E. Planckaert7:16+0:37Panasonic-Raleigh
98R. Alban7:17+0:38La Redoute
99C. Levavasseur7:17+0:38La Redoute
100J. Laguia7:17+0:38Reynolds-Papel Aluminio
101H. Linard7:17+0:38Peugeot
102R. Dhaenens7:17+0:38Splendor-Mondial-Moquettes
103F. Vichot7:17+0:38Skil-Reydel-Sem
104D. Arnaud7:17+0:38La Vie Claire-Terraillon
105E. Corredor7:18+0:39Teka
106A. Florez7:18+0:39Varta
107H. Manders7:18+0:39Kwantum
108M. Dierickx7:19+0:40Boule d'Or-Europ Decor-Eddy Merckx
109G. Glaus7:19+0:40Cilo
110A. De Wolf7:19+0:40Boule d'Or-Europ Decor-Eddy Merckx
111L. De Keulenaer7:20+0:41Panasonic-Raleigh
112P. Sherwen7:20+0:41La Redoute
113S. Beucherie7:20+0:41Coop-Hoonved-Rossin
114J. Chaurin7:20+0:41Coop-Hoonved-Rossin
115A. Chappuis7:20+0:41Système U
116L. Didier7:20+0:41Renault-Elf
117C. Tonon7:21+0:42Carrera-Inoxpran
118J. Vandenbrande7:21+0:42Splendor-Mondial-Moquettes
119C. Seznec7:22+0:43Système U
120D. Wayenberg7:22+0:43Boule d'Or-Europ Decor-Eddy Merckx
121M. Russenberger7:23+0:44Cilo
122B. Bourreau7:23+0:44Peugeot
123T. Bolle7:23+0:44Cilo
124J. Agudelo7:24+0:45Varta
125P. Thevenard7:24+0:45Sporting Lisboa-Raposeira
126J. Jiménez7:24+0:45Teka
127M. Le Guilloux7:24+0:45La Vie Claire-Terraillon
128M. Chagas7:25+0:46Sporting Lisboa-Raposeira
129S. Fraccaro7:25+0:46Carrera-Inoxpran
130B. Alfonsel7:25+0:46Teka
131G. Gallopin7:25+0:46Skil-Reydel-Sem
132L. Loro7:25+0:46Carrera-Inoxpran
133J. Boyer7:26+0:47Skil-Reydel-Sem
134C. Prieto7:26+0:47Reynolds-Papel Aluminio
135C. Marta7:26+0:47Sporting Lisboa-Raposeira
136S. Demierre7:26+0:47Cilo
137Y. Frebert7:27+0:48Système U
138R. Martens7:27+0:48Teka
139L. van Vliet7:27+0:48Kwantum
140H. Devos7:27+0:48Splendor-Mondial-Moquettes
141G. Mas7:28+0:49Skil-Reydel-Sem
142S. Cabrera7:28+0:49Varta
143G. Jones7:29+0:50Système U
144C. Jourdan7:29+0:50La Vie Claire-Terraillon
145A. Dithurbide7:29+0:50Sporting Lisboa-Raposeira
146E. Correia7:30+0:51Sporting Lisboa-Raposeira
147M. Charreard7:30+0:51Sporting Lisboa-Raposeira
148V. Lualdi7:31+0:52Carrera-Inoxpran
149P. Clerc7:32+0:53Skil-Reydel-Sem
150J. Rault7:33+0:54La Vie Claire-Terraillon
151J. Xavier7:34+0:55Sporting Lisboa-Raposeira
152P. Versluys7:35+0:56Splendor-Mondial-Moquettes
153N. Dejonckheere7:36+0:57Teka
154P. Wilches7:37+0:58Splendor-Mondial-Moquettes
155D. Garde7:37+0:58Peugeot
156A. Ferretti7:37+0:58Cilo
157C. Hernández7:40+1:01Reynolds-Papel Aluminio
158C. Vincendeau7:40+1:01Système U
159M. Urrutibeazcoa7:40+1:01Teka
160J. Rodriguez7:40+1:01Système U
161M. Zeferino7:41+1:02Sporting Lisboa-Raposeira
162H. Loaiza7:42+1:03Varta
163P. Ferreira7:43+1:04Sporting Lisboa-Raposeira
164A. Rios7:44+1:05Varta
165J. López7:45+1:06Varta
166I. Corredor7:46+1:07Varta
167B. Ferreira7:46+1:07Sporting Lisboa-Raposeira
168G. Santoni7:49+1:10Carrera-Inoxpran
169A. Greciano7:49+1:10Reynolds-Papel Aluminio
Ploegenklassement etappe
PosTeam TijdTijdsverschilPunten
1Renault-Elf20:31(31)
2La Redoute20:34+0:03(24)
3Peugeot20:41+0:10(43)
4Panasonic-Raleigh20:42+0:11(39)
5La Vie Claire-Terraillon20:43+0:12(59)
6Boule d'Or-Europ Decor-Eddy Merckx20:51+0:20(61)
7Coop-Hoonved-Rossin20:52+0:21(54)
8Kwantum20:55+0:24(65)
9Cilo21:06+0:35(84)
10Skil-Reydel-Sem21:06+0:35(104)
11Reynolds-Papel Aluminio21:12+0:41(126)
12Carrera-Inoxpran21:12+0:41(129)
13Splendor-Mondial-Moquettes21:15+0:44(132)
14Teka21:25+0:54(174)
15Système U21:33+1:02(211)
16Varta21:39+1:08(240)
17Sporting Lisboa-Raposeira22:15+1:44(388)
Ploegenklassement totaal
PosTeam TijdTijdsverschilPunten
1Renault-Elf20:31(31)
2La Redoute20:34+0:03(24)
3Peugeot20:41+0:10(43)
4Panasonic-Raleigh20:42+0:11(39)
5La Vie Claire-Terraillon20:43+0:12(59)
6Boule d'Or-Europ Decor-Eddy Merckx20:51+0:20(61)
7Coop-Hoonved-Rossin20:52+0:21(54)
8Kwantum20:55+0:24(65)
9Cilo21:06+0:35(84)
10Skil-Reydel-Sem21:06+0:35(104)
11Reynolds-Papel Aluminio21:12+0:41(126)
12Carrera-Inoxpran21:12+0:41(129)
13Splendor-Mondial-Moquettes21:15+0:44(132)
14Teka21:25+0:54(174)
15Système U21:33+1:02(211)
16Varta21:39+1:08(240)
17Sporting Lisboa-Raposeira22:15+1:44(388)
Ploegenpuntenklassement
Wat in bovenstaande tabel staat is zelf berekend, en nauwelijks op fouten gecontroleerd.
PosTeamPunten
1La Redoute24
2Renault-Elf31
3Panasonic-Raleigh39
4Peugeot43
5Coop-Hoonved-Rossin54
6La Vie Claire-Terraillon59
7Boule d'Or-Europ Decor-Eddy Merckx61
8Kwantum65
9Cilo84
10Skil-Reydel-Sem104
11Reynolds-Papel Aluminio126
12Carrera-Inoxpran129
13Splendor-Mondial-Moquettes132
14Teka174
15Système U211
16Varta240
17Sporting Lisboa-Raposeira388