Stand in het algemeen klassement

P
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23

Algemeen klassement

Na etappe 6 in 1984.

Ploegenklassement
Puntenklassement
Bergklassement
Tussensprintklassement
Jongerenklassement

Afstand: 202 km. Type: vlak. Datum: 04 Jul 1984

Snelheid: 38.449 km/h (in database), 38.450 km/h (berekend uit tijd en afstand)

Bonificatie in de etappe:

Etappe-uitslag
Etappe-uitslagen zoals hierboven zijn gebaseerd op de informatie van memoire du cyclisme, na verbetering van enkele fouten (niet noodzakelijk in bovenstaande tabel). Desondanks kunnen hier nog onjuistheden in staan.
PosNaamTijdVerschilTeam
1 F. Hoste5:15:13Boule d'Or-Europ Decor-Eddy Merckx
2 E. Planckaert5:15:13Panasonic-Raleigh
3 G. Glaus5:15:13Cilo
4 N. Dejonckheere5:15:13Teka
5 E. Vanderaerden5:15:13Panasonic-Raleigh
6 L. van Vliet5:15:13Kwantum
7 F. Castaing5:15:13Peugeot
8 A. van der Poel5:15:13Kwantum
9 F. Vichot5:15:13Skil-Reydel-Sem
10 J. Vandenbrande5:15:13Splendor-Mondial-Moquettes
11 J. Rault5:15:13La Vie Claire-Terraillon
12 Y. Frebert5:15:13Système U
13 L. Peeters5:15:13Kwantum
14 S. Roche5:15:13La Redoute
15 E. De Wilde5:15:13La Redoute
16 R. Dhaenens5:15:13Splendor-Mondial-Moquettes
17 G. Jones5:15:13Système U
18 A. Wijnands5:15:13Kwantum
19 J. Hanegraaf5:15:13Kwantum
20 G. Gallopin5:15:13Skil-Reydel-Sem
21 G. Perini5:15:13Carrera-Inoxpran
22 A. De Wolf5:15:13Boule d'Or-Europ Decor-Eddy Merckx
23 A. Peiper5:15:13Peugeot
24 K. Andersen5:15:13Coop-Hoonved-Rossin
25 M. Durant5:15:13Système U
26 P. Haghedooren5:15:13Boule d'Or-Europ Decor-Eddy Merckx
27 M. Madiot5:15:13Renault-Elf
28 P. Sherwen5:15:13La Redoute
29 D. Garde5:15:13Peugeot
30 P. Bonnet5:15:13Système U
31 P. Versluys5:15:13Splendor-Mondial-Moquettes
32 J. Garnier5:15:13Coop-Hoonved-Rossin
33 J. Raas5:15:13Kwantum
34 R. Martens5:15:13Teka
35 G. LeMond5:15:13Renault-Elf
36 J. Bernaudeau5:15:13Système U
37 B. Bourreau5:15:13Peugeot
38 C. Berard5:15:13La Vie Claire-Terraillon
39 C. Criquielion5:15:13Splendor-Mondial-Moquettes
40 A. Vigneron5:15:13La Vie Claire-Terraillon
41 C. Seznec5:15:13Système U
42 J. Boyer5:15:13Skil-Reydel-Sem
43 R. Rogiers5:15:13Splendor-Mondial-Moquettes
44 H. Manders5:15:13Kwantum
45 B. Leali5:15:13Carrera-Inoxpran
46 M. Le Guilloux5:15:13La Vie Claire-Terraillon
47 P. Le Bigaut5:15:13Coop-Hoonved-Rossin
48 L. Didier5:15:13Renault-Elf
49 F. Van Den Haute5:15:13La Redoute
50 B. Hinault5:15:13La Vie Claire-Terraillon
51 P. Menthéour5:15:13Renault-Elf
52 P. Anderson5:15:13Panasonic-Raleigh
53 J. Bossis5:15:13Peugeot
54 A. Dithurbide5:15:13Sporting Lisboa-Raposeira
55 S. Yates5:15:13Peugeot
56 J. Chaurin5:15:13Coop-Hoonved-Rossin
57 M. Chagas5:15:13Sporting Lisboa-Raposeira
58 B. Vallet5:15:13La Vie Claire-Terraillon
59 P. Delgado5:15:13Reynolds-Papel Aluminio
60 A. Ferretti5:15:13Cilo
61 L. Govaerts5:15:13Boule d'Or-Europ Decor-Eddy Merckx
62 R. Visentini5:15:13Carrera-Inoxpran
63 J. Simon5:15:13La Redoute
64 S. Fraccaro5:15:13Carrera-Inoxpran
65 E. Mächler5:15:13Cilo
66 M. Laurent5:15:13Coop-Hoonved-Rossin
67 P. Winnen5:15:13Panasonic-Raleigh
68 G. Nulens5:15:13Panasonic-Raleigh
69 H. Lubberding5:15:13Panasonic-Raleigh
70 J. Zoetemelk5:15:13Kwantum
71 P. Simon5:15:13Peugeot
72 V. Barteau5:15:13Renault-Elf
73 J. Vandenbroucke5:15:13La Redoute
74 C. Prieto5:15:13Reynolds-Papel Aluminio
75 L. De Keulenaer5:15:13Panasonic-Raleigh
76 P. Leleu5:15:13La Vie Claire-Terraillon
77 E. Aja5:15:13Reynolds-Papel Aluminio
78 H. Maier5:15:13Boule d'Or-Europ Decor-Eddy Merckx
79 A. van Houwelingen5:15:13Kwantum
80 J. Agudelo5:15:13Varta
81 C. Marta5:15:13Sporting Lisboa-Raposeira
82 J. Gauthier5:15:13Coop-Hoonved-Rossin
83 R. Simon5:15:13La Redoute
84 V. Lualdi5:15:13Carrera-Inoxpran
85 G. Mas5:15:13Skil-Reydel-Sem
86 L. Fignon5:15:13Renault-Elf
87 P. Moerlen5:15:13Skil-Reydel-Sem
88 D. Wayenberg5:15:13Boule d'Or-Europ Decor-Eddy Merckx
89 C. Hernández5:15:13Reynolds-Papel Aluminio
90 Á. Arroyo5:15:13Reynolds-Papel Aluminio
91 J. Vilamajo5:15:13Reynolds-Papel Aluminio
92 J. Jiménez5:15:13Teka
93 M. Ramírez5:15:13Système U
94 J. Hernández5:15:13Reynolds-Papel Aluminio
95 T. Bolle5:15:13Cilo
96 R. Millar5:15:13Peugeot
97 P. Clerc5:15:13Skil-Reydel-Sem
98 H. Loaiza5:15:13Varta
99 C. Moreau5:15:13Coop-Hoonved-Rossin
100 G. Veldscholten5:15:13Panasonic-Raleigh
101 E. Corredor5:15:13Teka
102 H. Linard5:15:13Peugeot
103 F. Brun5:15:13Peugeot
104 N. Rüttimann5:15:13La Vie Claire-Terraillon
105 G. Santoni5:15:13Carrera-Inoxpran
106 R. Alban5:15:13La Redoute
107 H. Kuiper5:15:13Kwantum
108 M. Sergeant5:15:13Boule d'Or-Europ Decor-Eddy Merckx
109 F. Rodríguez5:15:13Splendor-Mondial-Moquettes
110 R. Dietzen5:15:13Teka
111 S. Cabrera5:15:13Varta
112 B. Breu5:15:13Cilo
113 D. Arnaud5:15:13La Vie Claire-Terraillon
114 R. Acevedo5:15:13Varta
115 P. Muñoz5:15:13Teka
116 E. Caritoux5:15:13Skil-Reydel-Sem
117 C. Jourdan5:15:13La Vie Claire-Terraillon
118 M. Dierickx5:15:13Boule d'Or-Europ Decor-Eddy Merckx
119 J. Xavier5:15:13Sporting Lisboa-Raposeira
120 P. Ferreira5:15:13Sporting Lisboa-Raposeira
121 B. Ferreira5:15:13Sporting Lisboa-Raposeira
122 C. Tonon5:15:13Carrera-Inoxpran
123 J. Laguia5:15:13Reynolds-Papel Aluminio
124 J. Grezet5:15:13Skil-Reydel-Sem
125 T. de Rooij5:15:13Panasonic-Raleigh
126 P. Poisson5:15:13Renault-Elf
127 B. Alfonsel5:15:13Teka
128 M. Somers5:15:13Boule d'Or-Europ Decor-Eddy Merckx
129 A. Florez5:15:13Varta
130 C. Levavasseur5:15:13La Redoute
131 B. Gavillet5:15:13Cilo
132 J. Rodriguez5:15:13Système U
133 P. Thevenard5:15:13Sporting Lisboa-Raposeira
134 J. Gorospe5:15:13Reynolds-Papel Aluminio
135 G. Knetemann5:15:13Boule d'Or-Europ Decor-Eddy Merckx
136 G. Verlinden5:15:13Splendor-Mondial-Moquettes
137 L. Loro5:15:13Carrera-Inoxpran
138 G. Battaglin5:15:13Carrera-Inoxpran
139 L. Herrera5:15:13Varta
140 S. Kelly5:15:13Skil-Reydel-Sem
141 J. López5:15:34+0:21Varta
142 P. Bazzo5:15:34+0:21Coop-Hoonved-Rossin
143 A. Chappuis5:15:34+0:21Système U
144 R. Clère5:15:34+0:21Coop-Hoonved-Rossin
145 M. Urrutibeazcoa5:15:50+0:37Teka
146 D. Gaigne5:15:50+0:37Renault-Elf
147 Y. Madiot5:15:50+0:37Renault-Elf
148 F. Etxabe5:15:50+0:37Teka
149 P. Jules5:15:50+0:37Renault-Elf
150 C. Lang5:15:50+0:37Carrera-Inoxpran
151 R. Matthijs5:15:50+0:37Splendor-Mondial-Moquettes
152 H. Devos5:15:50+0:37Splendor-Mondial-Moquettes
153 A. Bondue5:15:50+0:37La Redoute
154 U. Zimmermann5:15:50+0:37Cilo
155 M. Cardenas5:15:50+0:37Varta
156 M. Zeferino5:15:50+0:37Sporting Lisboa-Raposeira
157 E. Correia5:17:06+1:53Sporting Lisboa-Raposeira
158 A. Greciano5:17:06+1:53Reynolds-Papel Aluminio
159 A. Coll5:17:06+1:53Teka
160 I. Corredor5:17:56+2:43Varta
161 P. Wilches5:17:56+2:43Splendor-Mondial-Moquettes
162 J. Bagot5:18:33+3:20Skil-Reydel-Sem
163 M. Russenberger5:18:46+3:33Cilo
164 J. Thalmann5:18:46+3:33Cilo
165 M. Charreard5:20:01+4:48Sporting Lisboa-Raposeira
166 A. Rios5:20:01+4:48Varta
167 S. Beucherie5:22:54+7:41Coop-Hoonved-Rossin
Algemeen klassement
Bovenstaande informatie is zelf uitgerekend aan de hand van de beschikbare etappe-uitslagen, bonificaties en straffen. Door dit te vergelijken met officiële uitslagen heb ik kunnen vaststellen in welke jaren ik nog informatie mis, en ik streef ernaar om deze informatie boven water te krijgen.
PosNaamTijdVerschilTeam
1V. Barteau24:02:58Renault-Elf
2M. Le Guilloux24:04:39+1:41La Vie Claire-Terraillon
3P. Ferreira24:06:19+3:21Sporting Lisboa-Raposeira
4P. Anderson24:20:31+17:33Panasonic-Raleigh
5A. van der Poel24:20:51+17:53Kwantum
6E. Vanderaerden24:20:53+17:55Panasonic-Raleigh
7J. Hanegraaf24:21:00+18:02Kwantum
8M. Madiot24:21:04+18:06Renault-Elf
9L. Fignon24:21:09+18:11Renault-Elf
10L. Peeters24:21:09+18:11Kwantum
11G. LeMond24:21:10+18:12Renault-Elf
12F. Hoste24:21:19+18:21Boule d'Or-Europ Decor-Eddy Merckx
13E. Planckaert24:21:23+18:25Panasonic-Raleigh
14J. Zoetemelk24:21:30+18:32Kwantum
15F. Van Den Haute24:21:34+18:36La Redoute
16P. Menthéour24:21:37+18:39Renault-Elf
17G. Veldscholten24:21:37+18:39Panasonic-Raleigh
18A. Peiper24:21:41+18:43Peugeot
19P. Poisson24:21:41+18:43Renault-Elf
20J. Raas24:21:42+18:44Kwantum
21H. Kuiper24:21:43+18:45Kwantum
22H. Lubberding24:21:44+18:46Panasonic-Raleigh
23A. Wijnands24:21:46+18:48Kwantum
24P. Winnen24:21:46+18:48Panasonic-Raleigh
25T. de Rooij24:21:46+18:48Panasonic-Raleigh
26P. Jules24:21:46+18:48Renault-Elf
27S. Yates24:21:48+18:50Peugeot
28B. Hinault24:21:49+18:51La Vie Claire-Terraillon
29G. Nulens24:21:51+18:53Panasonic-Raleigh
30A. van Houwelingen24:21:52+18:54Kwantum
31L. Didier24:21:55+18:57Renault-Elf
32H. Manders24:21:57+18:59Kwantum
33F. Castaing24:22:03+19:05Peugeot
34R. Visentini24:22:03+19:05Carrera-Inoxpran
35M. Somers24:22:05+19:07Boule d'Or-Europ Decor-Eddy Merckx
36L. van Vliet24:22:06+19:08Kwantum
37K. Andersen24:22:07+19:09Coop-Hoonved-Rossin
38G. Knetemann24:22:08+19:10Boule d'Or-Europ Decor-Eddy Merckx
39F. Brun24:22:11+19:13Peugeot
40G. Perini24:22:15+19:17Carrera-Inoxpran
41R. Millar24:22:15+19:17Peugeot
42B. Leali24:22:16+19:18Carrera-Inoxpran
43J. Bossis24:22:16+19:18Peugeot
44P. Simon24:22:20+19:22Peugeot
45S. Fraccaro24:22:20+19:22Carrera-Inoxpran
46M. Sergeant24:22:21+19:23Boule d'Or-Europ Decor-Eddy Merckx
47D. Gaigne24:22:22+19:24Renault-Elf
48G. Battaglin24:22:23+19:25Carrera-Inoxpran
49C. Tonon24:22:24+19:26Carrera-Inoxpran
50H. Maier24:22:26+19:28Boule d'Or-Europ Decor-Eddy Merckx
51P. Haghedooren24:22:27+19:29Boule d'Or-Europ Decor-Eddy Merckx
52Y. Madiot24:22:27+19:29Renault-Elf
53B. Bourreau24:22:30+19:32Peugeot
54B. Vallet24:22:31+19:33La Vie Claire-Terraillon
55L. Govaerts24:22:31+19:33Boule d'Or-Europ Decor-Eddy Merckx
56N. Rüttimann24:22:32+19:34La Vie Claire-Terraillon
57L. Loro24:22:32+19:34Carrera-Inoxpran
58C. Berard24:22:34+19:36La Vie Claire-Terraillon
59A. De Wolf24:22:34+19:36Boule d'Or-Europ Decor-Eddy Merckx
60D. Wayenberg24:22:37+19:39Boule d'Or-Europ Decor-Eddy Merckx
61V. Lualdi24:22:38+19:40Carrera-Inoxpran
62J. Rault24:22:39+19:41La Vie Claire-Terraillon
63D. Garde24:22:39+19:41Peugeot
64A. Vigneron24:22:41+19:43La Vie Claire-Terraillon
65J. Gauthier24:22:44+19:46Coop-Hoonved-Rossin
66J. Vandenbroucke24:22:46+19:48La Redoute
67D. Arnaud24:22:47+19:49La Vie Claire-Terraillon
68M. Laurent24:22:48+19:50Coop-Hoonved-Rossin
69C. Lang24:22:52+19:54Carrera-Inoxpran
70S. Roche24:22:53+19:55La Redoute
71P. Le Bigaut24:22:56+19:58Coop-Hoonved-Rossin
72M. Dierickx24:22:58+20:00Boule d'Or-Europ Decor-Eddy Merckx
73J. Garnier24:23:03+20:05Coop-Hoonved-Rossin
74C. Moreau24:23:06+20:08Coop-Hoonved-Rossin
75E. Caritoux24:23:08+20:10Skil-Reydel-Sem
76J. Chaurin24:23:10+20:12Coop-Hoonved-Rossin
77J. Grezet24:23:12+20:14Skil-Reydel-Sem
78B. Breu24:23:15+20:17Cilo
79E. Mächler24:23:15+20:17Cilo
80J. Simon24:23:19+20:21La Redoute
81R. Simon24:23:20+20:22La Redoute
82E. De Wilde24:23:22+20:24La Redoute
83G. Glaus24:23:23+20:25Cilo
84J. Boyer24:23:23+20:25Skil-Reydel-Sem
85B. Gavillet24:23:26+20:28Cilo
86P. Bazzo24:23:27+20:29Coop-Hoonved-Rossin
87C. Criquielion24:23:35+20:37Splendor-Mondial-Moquettes
88R. Alban24:23:35+20:37La Redoute
89C. Levavasseur24:23:35+20:37La Redoute
90T. Bolle24:23:37+20:39Cilo
91A. Bondue24:23:38+20:40La Redoute
92R. Rogiers24:23:39+20:41Splendor-Mondial-Moquettes
93J. Gorospe24:23:41+20:43Reynolds-Papel Aluminio
94F. Rodríguez24:23:46+20:48Splendor-Mondial-Moquettes
95G. Santoni24:23:47+20:49Carrera-Inoxpran
96P. Delgado24:23:50+20:52Reynolds-Papel Aluminio
97C. Jourdan24:23:50+20:52La Vie Claire-Terraillon
98P. Muñoz24:23:50+20:52Teka
99A. Ferretti24:23:51+20:53Cilo
100R. Dhaenens24:23:52+20:54Splendor-Mondial-Moquettes
101U. Zimmermann24:23:55+20:57Cilo
102J. Vandenbrande24:23:56+20:58Splendor-Mondial-Moquettes
103Á. Arroyo24:23:56+20:58Reynolds-Papel Aluminio
104E. Aja24:24:00+21:02Reynolds-Papel Aluminio
105J. Bernaudeau24:24:02+21:04Système U
106J. Laguia24:24:02+21:04Reynolds-Papel Aluminio
107R. Dietzen24:24:03+21:05Teka
108P. Bonnet24:24:06+21:08Système U
109J. Vilamajo24:24:06+21:08Reynolds-Papel Aluminio
110E. Corredor24:24:08+21:10Teka
111M. Durant24:24:10+21:12Système U
112C. Prieto24:24:11+21:13Reynolds-Papel Aluminio
113M. Ramírez24:24:11+21:13Système U
114R. Acevedo24:24:14+21:16Varta
115J. Jiménez24:24:14+21:16Teka
116C. Seznec24:24:17+21:19Système U
117L. Herrera24:24:19+21:21Varta
118Y. Frebert24:24:22+21:24Système U
119H. Linard24:24:22+21:24Peugeot
120G. Jones24:24:24+21:26Système U
121P. Thevenard24:24:24+21:26Sporting Lisboa-Raposeira
122P. Sherwen24:24:25+21:27La Redoute
123L. De Keulenaer24:24:25+21:27Panasonic-Raleigh
124M. Chagas24:24:25+21:27Sporting Lisboa-Raposeira
125C. Marta24:24:26+21:28Sporting Lisboa-Raposeira
126J. Agudelo24:24:29+21:31Varta
127A. Dithurbide24:24:29+21:31Sporting Lisboa-Raposeira
128J. Xavier24:24:34+21:36Sporting Lisboa-Raposeira
129A. Chappuis24:24:36+21:38Système U
130P. Moerlen24:24:36+21:38Skil-Reydel-Sem
131C. Hernández24:24:37+21:39Reynolds-Papel Aluminio
132F. Etxabe24:24:40+21:42Teka
133S. Kelly24:24:41+21:43Skil-Reydel-Sem
134J. Rodriguez24:24:45+21:47Système U
135H. Loaiza24:24:47+21:49Varta
136F. Vichot24:24:48+21:50Skil-Reydel-Sem
137G. Gallopin24:24:58+22:00Skil-Reydel-Sem
138S. Cabrera24:25:05+22:07Varta
139H. Devos24:25:09+22:11Splendor-Mondial-Moquettes
140P. Clerc24:25:17+22:19Skil-Reydel-Sem
141M. Zeferino24:25:18+22:20Sporting Lisboa-Raposeira
142R. Clère24:25:25+22:27Coop-Hoonved-Rossin
143G. Verlinden24:25:29+22:31Splendor-Mondial-Moquettes
144G. Mas24:25:51+22:53Skil-Reydel-Sem
145A. Florez24:25:54+22:56Varta
146E. Correia24:26:23+23:25Sporting Lisboa-Raposeira
147B. Ferreira24:26:28+23:30Sporting Lisboa-Raposeira
148M. Cardenas24:26:38+23:40Varta
149J. Thalmann24:26:56+23:58Cilo
150J. Bagot24:27:32+24:34Skil-Reydel-Sem
151I. Corredor24:27:34+24:36Varta
152P. Wilches24:27:47+24:49Splendor-Mondial-Moquettes
153A. Greciano24:28:00+25:02Reynolds-Papel Aluminio
154M. Russenberger24:28:15+25:17Cilo
155J. López24:28:29+25:31Varta
156M. Charreard24:29:18+26:20Sporting Lisboa-Raposeira
157A. Rios24:29:37+26:39Varta
158P. Leleu24:30:11+27:13La Vie Claire-Terraillon
159S. Beucherie24:30:51+27:53Coop-Hoonved-Rossin
160N. Dejonckheere24:31:46+28:48Teka
161R. Matthijs24:31:50+28:52Splendor-Mondial-Moquettes
162B. Alfonsel24:31:50+28:52Teka
163R. Martens24:31:52+28:54Teka
164P. Versluys24:32:15+29:17Splendor-Mondial-Moquettes
165A. Coll24:33:45+30:47Teka
166M. Urrutibeazcoa24:33:55+30:57Teka
Ploegenklassement etappe
PosTeam TijdTijdsverschilPunten
1Boule d'Or-Europ Decor-Eddy Merckx15:45:09(49)
2Panasonic-Raleigh15:45:19+0:10(59)
3Cilo15:45:29+0:20(128)
4Kwantum15:45:39+0:30(27)
5Système U15:45:39+0:30(54)
6La Redoute15:45:39+0:30(57)
7Splendor-Mondial-Moquettes15:45:39+0:30(57)
8Peugeot15:45:39+0:30(59)
9Skil-Reydel-Sem15:45:39+0:30(71)
10La Vie Claire-Terraillon15:45:39+0:30(89)
11Coop-Hoonved-Rossin15:45:39+0:30(103)
12Renault-Elf15:45:39+0:30(110)
13Carrera-Inoxpran15:45:39+0:30(128)
14Teka15:45:39+0:30(130)
15Sporting Lisboa-Raposeira15:45:39+0:30(192)
16Reynolds-Papel Aluminio15:45:39+0:30(210)
17Varta15:45:39+0:30(289)
Ploegenklassement totaal
PosTeam TijdTijdsverschilPunten
1Renault-Elf72:46:27(420)
2La Vie Claire-Terraillon72:49:31+3:04(410)
3Sporting Lisboa-Raposeira72:55:33+9:06(1136)
4Panasonic-Raleigh73:04:39+18:12(275)
5Kwantum73:04:52+18:25(328)
6Peugeot73:06:02+19:35(313)
7Carrera-Inoxpran73:06:33+20:06(692)
8Boule d'Or-Europ Decor-Eddy Merckx73:06:36+20:09(510)
9La Redoute73:08:16+21:49(403)
10Coop-Hoonved-Rossin73:08:17+21:50(458)
11Skil-Reydel-Sem73:08:57+22:30(587)
12Cilo73:09:48+23:21(847)
13Splendor-Mondial-Moquettes73:10:56+24:29(463)
14Reynolds-Papel Aluminio73:11:27+25:00(935)
15Teka73:11:55+25:28(817)
16Système U73:12:18+25:51(599)
17Varta73:12:54+26:27(1541)
Ploegenpuntenklassement
Wat in bovenstaande tabel staat is zelf berekend, en nauwelijks op fouten gecontroleerd.
PosTeamPunten
1Panasonic-Raleigh275
2Peugeot313
3Kwantum328
4La Redoute403
5La Vie Claire-Terraillon410
6Renault-Elf420
7Coop-Hoonved-Rossin458
8Splendor-Mondial-Moquettes463
9Boule d'Or-Europ Decor-Eddy Merckx510
10Skil-Reydel-Sem587
11Système U599
12Carrera-Inoxpran692
13Teka817
14Cilo847
15Reynolds-Papel Aluminio935
16Sporting Lisboa-Raposeira1136
17Varta1541
Meeste plaatsen gestegen in de etappe
RennerGestegen
F. Hoste17
F. Castaing16
E. Planckaert14
S. Fraccaro13
S. Cabrera13
P. Clerc12
G. Gallopin11
B. Ferreira11
J. Xavier10
G. Verlinden10
G. Mas10
A. Florez10
P. Moerlen9
C. Hernández9
J. Rodriguez9
Meeste plaatsen gedaald in de etappe
RennerGedaald
S. Beucherie79
J. Thalmann60
J. Bagot32
C. Lang25
D. Gaigne24
F. Etxabe22
Y. Madiot22
M. Charreard21
U. Zimmermann17
A. Bondue17
M. Russenberger12
P. Jules12
A. Rios11
E. Correia10
P. Bazzo9