Stand in het algemeen klassement

P
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23

Het is een tijdrovend karwei om al deze getallen te controleren op fouten. Sommige tijden zijn in het rood weergegeven, dit is om mij te helpen fouten te identificeren. Als het in het rood staat, wil het niet zeggen dat het per se fout is, maar dat het fout kan zijn en dus controle nodig is. Zie het overzicht van renners waarvan hun eindtijd in 1984 niet klopt.

Algemeen klassement

Na etappe 4 in 1984.

Ploegenklassement
Puntenklassement
Bergklassement
Tussensprintklassement
Jongerenklassement

Afstand: 83 km. Type: vlak. Datum: 02 Jul 1984

Snelheid: 35.814 km/h (in database), 35.814 km/h (berekend uit tijd en afstand)

Bonificatie in de etappe:

Etappe-uitslag
Etappe-uitslagen zoals hierboven zijn gebaseerd op de informatie van memoire du cyclisme, na verbetering van enkele fouten (niet noodzakelijk in bovenstaande tabel). Desondanks kunnen hier nog onjuistheden in staan.
PosNaamTijdVerschilTeam
1 F. Van Den Haute2:19:03La Redoute
2 N. Dejonckheere2:20:05+1:02Teka
3 A. van der Poel2:20:05+1:02Kwantum
4 E. Vanderaerden2:20:05+1:02Panasonic-Raleigh
5 F. Hoste2:20:05+1:02Boule d'Or-Europ Decor-Eddy Merckx
6 J. Rault2:20:05+1:02La Vie Claire-Terraillon
7 L. van Vliet2:20:05+1:02Kwantum
8 J. Vandenbrande2:20:05+1:02Splendor-Mondial-Moquettes
9 P. Anderson2:20:05+1:02Panasonic-Raleigh
10 F. Castaing2:20:05+1:02Peugeot
11 R. Dhaenens2:20:05+1:02Splendor-Mondial-Moquettes
12 P. Ferreira2:20:05+1:02Sporting Lisboa-Raposeira
13 G. Glaus2:20:05+1:02Cilo
14 P. Thevenard2:20:05+1:02Sporting Lisboa-Raposeira
15 A. Wijnands2:20:05+1:02Kwantum
16 S. Roche2:20:05+1:02La Redoute
17 G. LeMond2:20:05+1:02Renault-Elf
18 G. Perini2:20:05+1:02Carrera-Inoxpran
19 R. Rogiers2:20:05+1:02Splendor-Mondial-Moquettes
20 A. Peiper2:20:05+1:02Peugeot
21 J. Hanegraaf2:20:05+1:02Kwantum
22 G. Santoni2:20:05+1:02Carrera-Inoxpran
23 T. de Rooij2:20:05+1:02Panasonic-Raleigh
24 G. Jones2:20:05+1:02Système U
25 B. Hinault2:20:05+1:02La Vie Claire-Terraillon
26 J. Vilamajo2:20:05+1:02Reynolds-Papel Aluminio
27 P. Winnen2:20:05+1:02Panasonic-Raleigh
28 M. Madiot2:20:05+1:02Renault-Elf
29 A. Bondue2:20:05+1:02La Redoute
30 D. Garde2:20:05+1:02Peugeot
31 B. Bourreau2:20:05+1:02Peugeot
32 H. Lubberding2:20:05+1:02Panasonic-Raleigh
33 P. Simon2:20:05+1:02Peugeot
34 Á. Arroyo2:20:05+1:02Reynolds-Papel Aluminio
35 R. Dietzen2:20:05+1:02Teka
36 G. Nulens2:20:05+1:02Panasonic-Raleigh
37 J. Chaurin2:20:05+1:02Coop-Hoonved-Rossin
38 P. Sherwen2:20:05+1:02La Redoute
39 J. Bernaudeau2:20:05+1:02Système U
40 E. Planckaert2:20:05+1:02Panasonic-Raleigh
41 J. Bossis2:20:05+1:02Peugeot
42 M. Le Guilloux2:20:05+1:02La Vie Claire-Terraillon
43 C. Berard2:20:05+1:02La Vie Claire-Terraillon
44 M. Laurent2:20:05+1:02Coop-Hoonved-Rossin
45 J. Hernández2:20:05+1:02Reynolds-Papel Aluminio
46 P. Le Bigaut2:20:05+1:02Coop-Hoonved-Rossin
47 P. Versluys2:20:05+1:02Splendor-Mondial-Moquettes
48 F. Etxabe2:20:05+1:02Teka
49 S. Yates2:20:05+1:02Peugeot
50 A. Vigneron2:20:05+1:02La Vie Claire-Terraillon
51 H. Loaiza2:20:05+1:02Varta
52 J. Zoetemelk2:20:05+1:02Kwantum
53 H. Maier2:20:05+1:02Boule d'Or-Europ Decor-Eddy Merckx
54 R. Visentini2:20:05+1:02Carrera-Inoxpran
55 M. Ramírez2:20:05+1:02Système U
56 H. Linard2:20:05+1:02Peugeot
57 L. Didier2:20:05+1:02Renault-Elf
58 L. Fignon2:20:05+1:02Renault-Elf
59 J. Boyer2:20:05+1:02Skil-Reydel-Sem
60 C. Jourdan2:20:05+1:02La Vie Claire-Terraillon
61 J. Laguia2:20:05+1:02Reynolds-Papel Aluminio
62 H. Manders2:20:05+1:02Kwantum
63 A. Chappuis2:20:05+1:02Système U
64 C. Criquielion2:20:05+1:02Splendor-Mondial-Moquettes
65 P. Delgado2:20:05+1:02Reynolds-Papel Aluminio
66 L. De Keulenaer2:20:05+1:02Panasonic-Raleigh
67 N. Rüttimann2:20:05+1:02La Vie Claire-Terraillon
68 D. Arnaud2:20:05+1:02La Vie Claire-Terraillon
69 R. Simon2:20:05+1:02La Redoute
70 U. Zimmermann2:20:05+1:02Cilo
71 J. Agudelo2:20:05+1:02Varta
72 L. Peeters2:20:05+1:02Kwantum
73 B. Breu2:20:05+1:02Cilo
74 T. Bolle2:20:05+1:02Cilo
75 H. Kuiper2:20:05+1:02Kwantum
76 J. Simon2:20:05+1:02La Redoute
77 J. Vandenbroucke2:20:05+1:02La Redoute
78 A. Coll2:20:05+1:02Teka
79 E. De Wilde2:20:05+1:02La Redoute
80 R. Alban2:20:05+1:02La Redoute
81 P. Bazzo2:20:05+1:02Coop-Hoonved-Rossin
82 M. Charreard2:20:05+1:02Sporting Lisboa-Raposeira
83 K. Andersen2:20:05+1:02Coop-Hoonved-Rossin
84 C. Hernández2:20:05+1:02Reynolds-Papel Aluminio
85 C. Prieto2:20:05+1:02Reynolds-Papel Aluminio
86 R. Millar2:20:05+1:02Peugeot
87 E. Corredor2:20:05+1:02Teka
88 J. Rodriguez2:20:05+1:02Système U
89 P. Muñoz2:20:05+1:02Teka
90 P. Haghedooren2:20:05+1:02Boule d'Or-Europ Decor-Eddy Merckx
91 L. Loro2:20:05+1:02Carrera-Inoxpran
92 E. Caritoux2:20:05+1:02Skil-Reydel-Sem
93 D. Wayenberg2:20:05+1:02Boule d'Or-Europ Decor-Eddy Merckx
94 R. Martens2:20:05+1:02Teka
95 L. Govaerts2:20:05+1:02Boule d'Or-Europ Decor-Eddy Merckx
96 Y. Frebert2:20:05+1:02Système U
97 B. Gavillet2:20:05+1:02Cilo
98 P. Jules2:20:05+1:02Renault-Elf
99 C. Tonon2:20:05+1:02Carrera-Inoxpran
100 J. Raas2:20:05+1:02Kwantum
101 J. Jiménez2:20:05+1:02Teka
102 F. Brun2:20:05+1:02Peugeot
103 P. Poisson2:20:05+1:02Renault-Elf
104 P. Bonnet2:20:05+1:02Système U
105 Y. Madiot2:20:05+1:02Renault-Elf
106 M. Sergeant2:20:05+1:02Boule d'Or-Europ Decor-Eddy Merckx
107 J. Gauthier2:20:05+1:02Coop-Hoonved-Rossin
108 B. Alfonsel2:20:05+1:02Teka
109 C. Levavasseur2:20:05+1:02La Redoute
110 M. Somers2:20:05+1:02Boule d'Or-Europ Decor-Eddy Merckx
111 V. Lualdi2:20:05+1:02Carrera-Inoxpran
112 A. Ferretti2:20:05+1:02Cilo
113 B. Leali2:20:05+1:02Carrera-Inoxpran
114 E. Mächler2:20:05+1:02Cilo
115 M. Dierickx2:20:05+1:02Boule d'Or-Europ Decor-Eddy Merckx
116 A. van Houwelingen2:20:05+1:02Kwantum
117 B. Vallet2:20:05+1:02La Vie Claire-Terraillon
118 J. Garnier2:20:05+1:02Coop-Hoonved-Rossin
119 E. Aja2:20:05+1:02Reynolds-Papel Aluminio
120 S. Beucherie2:20:05+1:02Coop-Hoonved-Rossin
121 A. Dithurbide2:20:05+1:02Sporting Lisboa-Raposeira
122 C. Moreau2:20:05+1:02Coop-Hoonved-Rossin
123 P. Leleu2:20:05+1:02La Vie Claire-Terraillon
124 C. Seznec2:20:05+1:02Système U
125 R. Acevedo2:20:05+1:02Varta
126 M. Durant2:20:05+1:02Système U
127 M. Chagas2:20:05+1:02Sporting Lisboa-Raposeira
128 J. Gorospe2:20:05+1:02Reynolds-Papel Aluminio
129 F. Rodríguez2:20:05+1:02Splendor-Mondial-Moquettes
130 J. Grezet2:20:05+1:02Skil-Reydel-Sem
131 V. Barteau2:20:05+1:02Renault-Elf
132 P. Menthéour2:20:05+1:02Renault-Elf
133 S. Demierre2:20:05+1:02Cilo
134 A. Greciano2:20:05+1:02Reynolds-Papel Aluminio
135 A. Rios2:20:05+1:02Varta
136 A. Florez2:20:05+1:02Varta
137 G. Battaglin2:20:05+1:02Carrera-Inoxpran
138 A. De Wolf2:20:05+1:02Boule d'Or-Europ Decor-Eddy Merckx
139 C. Lang2:20:05+1:02Carrera-Inoxpran
140 M. Zeferino2:20:05+1:02Sporting Lisboa-Raposeira
141 D. Gaigne2:20:05+1:02Renault-Elf
142 L. Herrera2:20:05+1:02Varta
143 E. Correia2:20:05+1:02Sporting Lisboa-Raposeira
144 R. Matthijs2:20:05+1:02Splendor-Mondial-Moquettes
145 J. Thalmann2:20:05+1:02Cilo
146 S. Fraccaro2:20:05+1:02Carrera-Inoxpran
147 I. Corredor2:20:05+1:02Varta
148 M. Urrutibeazcoa2:20:05+1:02Teka
149 S. Cabrera2:20:05+1:02Varta
150 H. Devos2:20:05+1:02Splendor-Mondial-Moquettes
151 G. Knetemann2:20:05+1:02Boule d'Or-Europ Decor-Eddy Merckx
152 G. Veldscholten2:20:05+1:02Panasonic-Raleigh
153 J. López2:20:05+1:02Varta
154 P. Wilches2:20:05+1:02Splendor-Mondial-Moquettes
155 C. Marta2:20:05+1:02Sporting Lisboa-Raposeira
156 J. Xavier2:20:05+1:02Sporting Lisboa-Raposeira
157 M. Russenberger2:20:40+1:37Cilo
158 M. Cardenas2:20:54+1:51Varta
159 J. Bagot2:21:12+2:09Skil-Reydel-Sem
160 F. Vichot2:21:39+2:36Skil-Reydel-Sem
161 S. Kelly2:21:39+2:36Skil-Reydel-Sem
162 G. Gallopin2:21:41+2:38Skil-Reydel-Sem
163 P. Moerlen2:21:41+2:38Skil-Reydel-Sem
164 B. Ferreira2:21:47+2:44Sporting Lisboa-Raposeira
165 G. Verlinden2:21:50+2:47Splendor-Mondial-Moquettes
166 P. Clerc2:21:53+2:50Skil-Reydel-Sem
167 G. Mas2:21:53+2:50Skil-Reydel-Sem
168 R. Clère2:21:54+2:51Coop-Hoonved-Rossin
Algemeen klassement
Bovenstaande informatie is zelf uitgerekend aan de hand van de beschikbare etappe-uitslagen, bonificaties en straffen. Door dit te vergelijken met officiële uitslagen heb ik kunnen vaststellen in welke jaren ik nog informatie mis, en ik streef ernaar om deze informatie boven water te krijgen.
PosNaamTijdVerschilTeam
1A. van der Poel13:58:11Kwantum
2P. Anderson13:58:19+0:08Panasonic-Raleigh
3J. Hanegraaf13:58:20+0:09Kwantum
4M. Madiot13:58:24+0:13Renault-Elf
5L. Peeters13:58:29+0:18Kwantum
6G. LeMond13:58:30+0:19Renault-Elf
7L. Fignon13:58:33+0:22Renault-Elf
8E. Vanderaerden13:58:43+0:32Panasonic-Raleigh
9J. Zoetemelk13:58:50+0:39Kwantum
10P. Jules13:58:53+0:42Renault-Elf
11F. Van Den Haute13:58:54+0:43La Redoute
12P. Menthéour13:58:57+0:46Renault-Elf
13G. Veldscholten13:58:57+0:46Panasonic-Raleigh
14A. Peiper13:59:01+0:50Peugeot
15P. Poisson13:59:01+0:50Renault-Elf
16J. Raas13:59:02+0:51Kwantum
17H. Kuiper13:59:03+0:52Kwantum
18H. Lubberding13:59:04+0:53Panasonic-Raleigh
19V. Barteau13:59:04+0:53Renault-Elf
20D. Gaigne13:59:05+0:54Renault-Elf
21A. Wijnands13:59:06+0:55Kwantum
22P. Winnen13:59:06+0:55Panasonic-Raleigh
23T. de Rooij13:59:06+0:55Panasonic-Raleigh
24E. Planckaert13:59:07+0:56Panasonic-Raleigh
25S. Yates13:59:08+0:57Peugeot
26F. Hoste13:59:09+0:58Boule d'Or-Europ Decor-Eddy Merckx
27Y. Madiot13:59:10+0:59Renault-Elf
28G. Nulens13:59:11+1:00Panasonic-Raleigh
29A. van Houwelingen13:59:12+1:01Kwantum
30L. Didier13:59:15+1:04Renault-Elf
31H. Manders13:59:17+1:06Kwantum
32B. Hinault13:59:21+1:10La Vie Claire-Terraillon
33R. Visentini13:59:23+1:12Carrera-Inoxpran
34L. van Vliet13:59:26+1:15Kwantum
35K. Andersen13:59:27+1:16Coop-Hoonved-Rossin
36G. Knetemann13:59:28+1:17Boule d'Or-Europ Decor-Eddy Merckx
37M. Somers13:59:29+1:18Boule d'Or-Europ Decor-Eddy Merckx
38F. Brun13:59:31+1:20Peugeot
39G. Perini13:59:35+1:24Carrera-Inoxpran
40R. Millar13:59:35+1:24Peugeot
41C. Lang13:59:35+1:24Carrera-Inoxpran
42J. Bossis13:59:36+1:25Peugeot
43B. Leali13:59:36+1:25Carrera-Inoxpran
44P. Simon13:59:40+1:29Peugeot
45M. Sergeant13:59:41+1:30Boule d'Or-Europ Decor-Eddy Merckx
46F. Castaing13:59:43+1:32Peugeot
47G. Battaglin13:59:43+1:32Carrera-Inoxpran
48C. Tonon13:59:44+1:33Carrera-Inoxpran
49H. Maier13:59:46+1:35Boule d'Or-Europ Decor-Eddy Merckx
50P. Haghedooren13:59:47+1:36Boule d'Or-Europ Decor-Eddy Merckx
51B. Bourreau13:59:50+1:39Peugeot
52L. Govaerts13:59:51+1:40Boule d'Or-Europ Decor-Eddy Merckx
53N. Rüttimann13:59:52+1:41La Vie Claire-Terraillon
54B. Vallet13:59:52+1:41La Vie Claire-Terraillon
55S. Fraccaro13:59:52+1:41Carrera-Inoxpran
56L. Loro13:59:52+1:41Carrera-Inoxpran
57C. Berard13:59:54+1:43La Vie Claire-Terraillon
58A. De Wolf13:59:54+1:43Boule d'Or-Europ Decor-Eddy Merckx
59P. Leleu13:59:56+1:45La Vie Claire-Terraillon
60D. Wayenberg13:59:57+1:46Boule d'Or-Europ Decor-Eddy Merckx
61V. Lualdi13:59:58+1:47Carrera-Inoxpran
62J. Rault13:59:59+1:48La Vie Claire-Terraillon
63D. Garde13:59:59+1:48Peugeot
64A. Vigneron14:00:01+1:50La Vie Claire-Terraillon
65J. Gauthier14:00:04+1:53Coop-Hoonved-Rossin
66J. Vandenbroucke14:00:06+1:55La Redoute
67D. Arnaud14:00:07+1:56La Vie Claire-Terraillon
68M. Laurent14:00:08+1:57Coop-Hoonved-Rossin
69S. Roche14:00:13+2:02La Redoute
70M. Le Guilloux14:00:14+2:03La Vie Claire-Terraillon
71P. Le Bigaut14:00:16+2:05Coop-Hoonved-Rossin
72M. Dierickx14:00:18+2:07Boule d'Or-Europ Decor-Eddy Merckx
73A. Bondue14:00:21+2:10La Redoute
74J. Garnier14:00:23+2:12Coop-Hoonved-Rossin
75C. Moreau14:00:26+2:15Coop-Hoonved-Rossin
76P. Bazzo14:00:26+2:15Coop-Hoonved-Rossin
77E. Caritoux14:00:28+2:17Skil-Reydel-Sem
78J. Chaurin14:00:30+2:19Coop-Hoonved-Rossin
79S. Beucherie14:00:30+2:19Coop-Hoonved-Rossin
80J. Grezet14:00:32+2:21Skil-Reydel-Sem
81B. Breu14:00:35+2:24Cilo
82E. Mächler14:00:35+2:24Cilo
83U. Zimmermann14:00:38+2:27Cilo
84J. Simon14:00:39+2:28La Redoute
85R. Simon14:00:40+2:29La Redoute
86E. De Wilde14:00:42+2:31La Redoute
87J. Boyer14:00:43+2:32Skil-Reydel-Sem
88J. Thalmann14:00:43+2:32Cilo
89B. Gavillet14:00:46+2:35Cilo
90G. Glaus14:00:53+2:42Cilo
91C. Criquielion14:00:55+2:44Splendor-Mondial-Moquettes
92R. Alban14:00:55+2:44La Redoute
93C. Levavasseur14:00:55+2:44La Redoute
94T. Bolle14:00:57+2:46Cilo
95R. Matthijs14:00:58+2:47Splendor-Mondial-Moquettes
96R. Rogiers14:00:59+2:48Splendor-Mondial-Moquettes
97S. Demierre14:00:59+2:48Cilo
98J. Gorospe14:01:01+2:50Reynolds-Papel Aluminio
99F. Rodríguez14:01:06+2:55Splendor-Mondial-Moquettes
100G. Santoni14:01:07+2:56Carrera-Inoxpran
101C. Jourdan14:01:10+2:59La Vie Claire-Terraillon
102P. Delgado14:01:10+2:59Reynolds-Papel Aluminio
103P. Muñoz14:01:10+2:59Teka
104A. Ferretti14:01:11+3:00Cilo
105R. Dhaenens14:01:12+3:01Splendor-Mondial-Moquettes
106J. Vandenbrande14:01:16+3:05Splendor-Mondial-Moquettes
107Á. Arroyo14:01:16+3:05Reynolds-Papel Aluminio
108E. Aja14:01:20+3:09Reynolds-Papel Aluminio
109J. Bernaudeau14:01:22+3:11Système U
110J. Laguia14:01:22+3:11Reynolds-Papel Aluminio
111F. Etxabe14:01:23+3:12Teka
112R. Dietzen14:01:23+3:12Teka
113P. Bonnet14:01:26+3:15Système U
114J. Vilamajo14:01:26+3:15Reynolds-Papel Aluminio
115E. Corredor14:01:28+3:17Teka
116M. Durant14:01:30+3:19Système U
117C. Prieto14:01:31+3:20Reynolds-Papel Aluminio
118M. Ramírez14:01:31+3:20Système U
119J. Bagot14:01:32+3:21Skil-Reydel-Sem
120M. Russenberger14:01:32+3:21Cilo
121R. Acevedo14:01:34+3:23Varta
122J. Jiménez14:01:34+3:23Teka
123A. Chappuis14:01:35+3:24Système U
124B. Alfonsel14:01:35+3:24Teka
125A. Coll14:01:37+3:26Teka
126C. Seznec14:01:37+3:26Système U
127R. Martens14:01:37+3:26Teka
128L. Herrera14:01:39+3:28Varta
129N. Dejonckheere14:01:41+3:30Teka
130Y. Frebert14:01:42+3:31Système U
131H. Linard14:01:42+3:31Peugeot
132G. Jones14:01:44+3:33Système U
133P. Thevenard14:01:44+3:33Sporting Lisboa-Raposeira
134P. Sherwen14:01:45+3:34La Redoute
135L. De Keulenaer14:01:45+3:34Panasonic-Raleigh
136M. Chagas14:01:45+3:34Sporting Lisboa-Raposeira
137S. Kelly14:01:46+3:35Skil-Reydel-Sem
138C. Marta14:01:46+3:35Sporting Lisboa-Raposeira
139A. Dithurbide14:01:49+3:38Sporting Lisboa-Raposeira
140J. Agudelo14:01:49+3:38Varta
141M. Charreard14:01:50+3:39Sporting Lisboa-Raposeira
142E. Correia14:01:50+3:39Sporting Lisboa-Raposeira
143H. Devos14:01:52+3:41Splendor-Mondial-Moquettes
144J. Xavier14:01:54+3:43Sporting Lisboa-Raposeira
145P. Moerlen14:01:56+3:45Skil-Reydel-Sem
146C. Hernández14:01:57+3:46Reynolds-Papel Aluminio
147R. Clère14:01:59+3:48Coop-Hoonved-Rossin
148P. Versluys14:02:00+3:49Splendor-Mondial-Moquettes
149M. Zeferino14:02:01+3:50Sporting Lisboa-Raposeira
150P. Ferreira14:02:03+3:52Sporting Lisboa-Raposeira
151J. Rodriguez14:02:05+3:54Système U
152H. Loaiza14:02:07+3:56Varta
153F. Vichot14:02:08+3:57Skil-Reydel-Sem
154A. Rios14:02:09+3:58Varta
155I. Corredor14:02:11+4:00Varta
156G. Gallopin14:02:18+4:07Skil-Reydel-Sem
157P. Wilches14:02:24+4:13Splendor-Mondial-Moquettes
158S. Cabrera14:02:25+4:14Varta
159P. Clerc14:02:37+4:26Skil-Reydel-Sem
160G. Verlinden14:02:49+4:38Splendor-Mondial-Moquettes
161M. Urrutibeazcoa14:03:03+4:52Teka
162G. Mas14:03:11+5:00Skil-Reydel-Sem
163A. Florez14:03:14+5:03Varta
164M. Cardenas14:03:21+5:10Varta
165A. Greciano14:03:27+5:16Reynolds-Papel Aluminio
166B. Ferreira14:03:48+5:37Sporting Lisboa-Raposeira
167J. López14:05:28+7:17Varta
Ploegenklassement etappe
PosTeam TijdTijdsverschilPunten
1La Redoute6:58:43(46)
2Teka6:59:55+1:12(85)
3Kwantum7:00:05+1:22(25)
4Panasonic-Raleigh7:00:15+1:32(36)
5Splendor-Mondial-Moquettes7:00:15+1:32(38)
6Peugeot7:00:15+1:32(60)
7La Vie Claire-Terraillon7:00:15+1:32(73)
8Carrera-Inoxpran7:00:15+1:32(94)
9Renault-Elf7:00:15+1:32(102)
10Reynolds-Papel Aluminio7:00:15+1:32(105)
11Sporting Lisboa-Raposeira7:00:15+1:32(108)
12Système U7:00:15+1:32(118)
13Coop-Hoonved-Rossin7:00:15+1:32(127)
14Boule d'Or-Europ Decor-Eddy Merckx7:00:15+1:32(148)
15Cilo7:00:15+1:32(156)
16Varta7:00:15+1:32(247)
17Skil-Reydel-Sem7:00:15+1:32(281)
Ploegenklassement totaal
PosTeam TijdTijdsverschilPunten
1Renault-Elf41:56:09(237)
2Panasonic-Raleigh41:56:39+0:30(186)
3Kwantum41:56:52+0:43(255)
4Peugeot41:58:02+1:53(190)
5Carrera-Inoxpran41:58:33+2:24(481)
6Boule d'Or-Europ Decor-Eddy Merckx41:58:36+2:27(380)
7La Vie Claire-Terraillon41:59:13+3:04(296)
8La Redoute42:00:16+4:07(277)
9Coop-Hoonved-Rossin42:00:17+4:08(304)
10Skil-Reydel-Sem42:00:57+4:48(463)
11Cilo42:01:48+5:39(524)
12Splendor-Mondial-Moquettes42:02:56+6:47(308)
13Reynolds-Papel Aluminio42:03:27+7:18(504)
14Teka42:03:55+7:46(485)
15Système U42:04:18+8:09(449)
16Varta42:04:54+8:45(1025)
17Sporting Lisboa-Raposeira42:05:15+9:06(790)
Ploegenpuntenklassement
Wat in bovenstaande tabel staat is zelf berekend, en nauwelijks op fouten gecontroleerd.
PosTeamPunten
1Panasonic-Raleigh186
2Peugeot190
3Renault-Elf237
4Kwantum255
5La Redoute277
6La Vie Claire-Terraillon296
7Coop-Hoonved-Rossin304
8Splendor-Mondial-Moquettes308
9Boule d'Or-Europ Decor-Eddy Merckx380
10Système U449
11Skil-Reydel-Sem463
12Carrera-Inoxpran481
13Teka485
14Reynolds-Papel Aluminio504
15Cilo524
16Sporting Lisboa-Raposeira790
17Varta1025
Meeste plaatsen gestegen in de etappe
RennerGestegen
F. Van Den Haute87
N. Dejonckheere27
C. Prieto14
M. Ramírez14
P. Bonnet13
J. Vilamajo13
E. Corredor13
M. Durant13
L. Herrera13
F. Etxabe12
R. Dietzen12
R. Acevedo12
J. Jiménez12
A. Chappuis12
B. Alfonsel12
Meeste plaatsen gedaald in de etappe
RennerGedaald
R. Clère77
P. Moerlen69
F. Vichot67
S. Kelly66
G. Gallopin64
P. Clerc62
G. Verlinden51
J. Bagot41
G. Mas37
H. Devos21
P. Versluys18
M. Russenberger16
B. Ferreira6
B. Leali1
C. Lang1