Stand in het algemeen klassement

P
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23

Algemeen klassement

Na etappe 2 in 1984.

Ploegenklassement
Puntenklassement
Bergklassement
Tussensprintklassement
Jongerenklassement

Afstand: 249 km. Type: vlak. Datum: 01 Jul 1984

Snelheid: 35.599 km/h (in database), 35.528 km/h (berekend uit tijd en afstand)

Bonificatie in de etappe:

Etappe-uitslag
Etappe-uitslagen zoals hierboven zijn gebaseerd op de informatie van memoire du cyclisme, na verbetering van enkele fouten (niet noodzakelijk in bovenstaande tabel). Desondanks kunnen hier nog onjuistheden in staan.
PosNaamTijdVerschilTeam
1 M. Madiot7:00:31Renault-Elf
2 K. Andersen7:00:33+0:02Coop-Hoonved-Rossin
3 S. Roche7:00:34+0:03La Redoute
4 R. Rogiers7:00:34+0:03Splendor-Mondial-Moquettes
5 E. Vanderaerden7:00:38+0:07Panasonic-Raleigh
6 F. Castaing7:00:38+0:07Peugeot
7 S. Kelly7:00:38+0:07Skil-Reydel-Sem
8 N. Dejonckheere7:00:38+0:07Teka
9 F. Hoste7:00:38+0:07Boule d'Or-Europ Decor-Eddy Merckx
10 A. Peiper7:00:38+0:07Peugeot
11 E. Planckaert7:00:38+0:07Panasonic-Raleigh
12 J. Vandenbrande7:00:38+0:07Splendor-Mondial-Moquettes
13 J. Rault7:00:38+0:07La Vie Claire-Terraillon
14 J. Laguia7:00:38+0:07Reynolds-Papel Aluminio
15 F. Vichot7:00:38+0:07Skil-Reydel-Sem
16 Y. Frebert7:00:38+0:07Système U
17 F. Etxabe7:00:38+0:07Teka
18 P. Anderson7:00:38+0:07Panasonic-Raleigh
19 G. Glaus7:00:38+0:07Cilo
20 P. Le Bigaut7:00:38+0:07Coop-Hoonved-Rossin
21 A. van der Poel7:00:38+0:07Kwantum
22 A. De Wolf7:00:38+0:07Boule d'Or-Europ Decor-Eddy Merckx
23 P. Thevenard7:00:38+0:07Sporting Lisboa-Raposeira
24 P. Menthéour7:00:38+0:07Renault-Elf
25 G. Jones7:00:38+0:07Système U
26 J. Bernaudeau7:00:38+0:07Système U
27 J. Raas7:00:38+0:07Kwantum
28 J. Hanegraaf7:00:38+0:07Kwantum
29 C. Prieto7:00:38+0:07Reynolds-Papel Aluminio
30 G. Gallopin7:00:38+0:07Skil-Reydel-Sem
31 P. Bonnet7:00:38+0:07Système U
32 J. Bossis7:00:38+0:07Peugeot
33 R. Clère7:00:38+0:07Coop-Hoonved-Rossin
34 P. Poisson7:00:38+0:07Renault-Elf
35 D. Garde7:00:38+0:07Peugeot
36 A. Wijnands7:00:38+0:07Kwantum
37 B. Bourreau7:00:38+0:07Peugeot
38 B. Leali7:00:38+0:07Carrera-Inoxpran
39 G. Santoni7:00:38+0:07Carrera-Inoxpran
40 J. Hernández7:00:38+0:07Reynolds-Papel Aluminio
41 P. Simon7:00:38+0:07Peugeot
42 B. Hinault7:00:38+0:07La Vie Claire-Terraillon
43 D. Gaigne7:00:38+0:07Renault-Elf
44 A. Vigneron7:00:38+0:07La Vie Claire-Terraillon
45 R. Matthijs7:00:38+0:07Splendor-Mondial-Moquettes
46 G. Mas7:00:38+0:07Skil-Reydel-Sem
47 M. Le Guilloux7:00:38+0:07La Vie Claire-Terraillon
48 C. Berard7:00:38+0:07La Vie Claire-Terraillon
49 A. Dithurbide7:00:38+0:07Sporting Lisboa-Raposeira
50 J. Boyer7:00:38+0:07Skil-Reydel-Sem
51 L. Fignon7:00:38+0:07Renault-Elf
52 L. Didier7:00:38+0:07Renault-Elf
53 H. Lubberding7:00:38+0:07Panasonic-Raleigh
54 E. Caritoux7:00:38+0:07Skil-Reydel-Sem
55 G. LeMond7:00:38+0:07Renault-Elf
56 J. Vandenbroucke7:00:38+0:07La Redoute
57 V. Barteau7:00:38+0:07Renault-Elf
58 N. Rüttimann7:00:38+0:07La Vie Claire-Terraillon
59 J. Chaurin7:00:38+0:07Coop-Hoonved-Rossin
60 P. Haghedooren7:00:38+0:07Boule d'Or-Europ Decor-Eddy Merckx
61 J. Gauthier7:00:38+0:07Coop-Hoonved-Rossin
62 C. Tonon7:00:38+0:07Carrera-Inoxpran
63 F. Van Den Haute7:00:38+0:07La Redoute
64 P. Leleu7:00:38+0:07La Vie Claire-Terraillon
65 C. Jourdan7:00:38+0:07La Vie Claire-Terraillon
66 J. Bagot7:00:38+0:07Skil-Reydel-Sem
67 C. Moreau7:00:38+0:07Coop-Hoonved-Rossin
68 B. Breu7:00:38+0:07Cilo
69 P. Winnen7:00:38+0:07Panasonic-Raleigh
70 C. Seznec7:00:38+0:07Système U
71 R. Simon7:00:38+0:07La Redoute
72 R. Acevedo7:00:38+0:07Varta
73 M. Durant7:00:38+0:07Système U
74 E. Mächler7:00:38+0:07Cilo
75 G. Knetemann7:00:38+0:07Boule d'Or-Europ Decor-Eddy Merckx
76 L. Peeters7:00:38+0:07Kwantum
77 D. Wayenberg7:00:38+0:07Boule d'Or-Europ Decor-Eddy Merckx
78 M. Ramírez7:00:38+0:07Système U
79 J. Vilamajo7:00:38+0:07Reynolds-Papel Aluminio
80 A. Coll7:00:38+0:07Teka
81 H. Maier7:00:38+0:07Boule d'Or-Europ Decor-Eddy Merckx
82 R. Dhaenens7:00:38+0:07Splendor-Mondial-Moquettes
83 A. Chappuis7:00:38+0:07Système U
84 M. Chagas7:00:38+0:07Sporting Lisboa-Raposeira
85 S. Beucherie7:00:38+0:07Coop-Hoonved-Rossin
86 R. Visentini7:00:38+0:07Carrera-Inoxpran
87 P. Clerc7:00:38+0:07Skil-Reydel-Sem
88 P. Bazzo7:00:38+0:07Coop-Hoonved-Rossin
89 T. de Rooij7:00:38+0:07Panasonic-Raleigh
90 E. Aja7:00:38+0:07Reynolds-Papel Aluminio
91 H. Manders7:00:38+0:07Kwantum
92 G. Verlinden7:00:38+0:07Splendor-Mondial-Moquettes
93 D. Arnaud7:00:38+0:07La Vie Claire-Terraillon
94 L. van Vliet7:00:38+0:07Kwantum
95 C. Criquielion7:00:38+0:07Splendor-Mondial-Moquettes
96 H. Loaiza7:00:38+0:07Varta
97 A. Bondue7:00:38+0:07La Redoute
98 P. Delgado7:00:38+0:07Reynolds-Papel Aluminio
99 J. Jiménez7:00:38+0:07Teka
100 G. Nulens7:00:38+0:07Panasonic-Raleigh
101 P. Versluys7:00:38+0:07Splendor-Mondial-Moquettes
102 P. Sherwen7:00:38+0:07La Redoute
103 R. Dietzen7:00:38+0:07Teka
104 C. Levavasseur7:00:38+0:07La Redoute
105 J. Garnier7:00:38+0:07Coop-Hoonved-Rossin
106 R. Alban7:00:38+0:07La Redoute
107 B. Ferreira7:00:38+0:07Sporting Lisboa-Raposeira
108 J. Grezet7:00:38+0:07Skil-Reydel-Sem
109 F. Rodríguez7:00:38+0:07Splendor-Mondial-Moquettes
110 F. Brun7:00:38+0:07Peugeot
111 B. Vallet7:00:38+0:07La Vie Claire-Terraillon
112 J. Simon7:00:38+0:07La Redoute
113 J. Zoetemelk7:00:38+0:07Kwantum
114 M. Sergeant7:00:38+0:07Boule d'Or-Europ Decor-Eddy Merckx
115 P. Moerlen7:00:38+0:07Skil-Reydel-Sem
116 S. Fraccaro7:00:38+0:07Carrera-Inoxpran
117 C. Vincendeau7:00:38+0:07Système U
118 V. Lualdi7:00:38+0:07Carrera-Inoxpran
119 R. Millar7:00:38+0:07Peugeot
120 Á. Arroyo7:00:38+0:07Reynolds-Papel Aluminio
121 M. Laurent7:00:38+0:07Coop-Hoonved-Rossin
122 J. Xavier7:00:38+0:07Sporting Lisboa-Raposeira
123 J. Agudelo7:00:38+0:07Varta
124 S. Yates7:00:38+0:07Peugeot
125 L. De Keulenaer7:00:38+0:07Panasonic-Raleigh
126 P. Jules7:00:38+0:07Renault-Elf
127 B. Alfonsel7:00:38+0:07Teka
128 Y. Madiot7:00:38+0:07Renault-Elf
129 R. Martens7:00:38+0:07Teka
130 C. Hernández7:00:38+0:07Reynolds-Papel Aluminio
131 T. Bolle7:00:38+0:07Cilo
132 C. Marta7:00:38+0:07Sporting Lisboa-Raposeira
133 E. De Wilde7:00:38+0:07La Redoute
134 A. Rios7:00:38+0:07Varta
135 P. Ferreira7:00:38+0:07Sporting Lisboa-Raposeira
136 G. Perini7:00:38+0:07Carrera-Inoxpran
137 A. Ferretti7:00:38+0:07Cilo
138 H. Kuiper7:00:38+0:07Kwantum
139 J. Gorospe7:00:38+0:07Reynolds-Papel Aluminio
140 M. Charreard7:00:38+0:07Sporting Lisboa-Raposeira
141 L. Govaerts7:00:38+0:07Boule d'Or-Europ Decor-Eddy Merckx
142 P. Muñoz7:00:38+0:07Teka
143 E. Correia7:00:38+0:07Sporting Lisboa-Raposeira
144 H. Devos7:00:38+0:07Splendor-Mondial-Moquettes
145 B. Gavillet7:00:38+0:07Cilo
146 G. Veldscholten7:00:38+0:07Panasonic-Raleigh
147 A. van Houwelingen7:00:38+0:07Kwantum
148 M. Dierickx7:00:38+0:07Boule d'Or-Europ Decor-Eddy Merckx
149 G. Battaglin7:00:38+0:07Carrera-Inoxpran
150 C. Lang7:00:38+0:07Carrera-Inoxpran
151 U. Zimmermann7:00:38+0:07Cilo
152 L. Herrera7:00:38+0:07Varta
153 S. Demierre7:00:38+0:07Cilo
154 I. Corredor7:00:38+0:07Varta
155 M. Somers7:00:38+0:07Boule d'Or-Europ Decor-Eddy Merckx
156 E. Corredor7:00:38+0:07Teka
157 H. Linard7:00:38+0:07Peugeot
158 B. Oosterbosch7:00:38+0:07Panasonic-Raleigh
159 J. Rodriguez7:00:38+0:07Système U
160 M. Zeferino7:00:38+0:07Sporting Lisboa-Raposeira
161 L. Loro7:00:38+0:07Carrera-Inoxpran
162 M. Russenberger7:00:38+0:07Cilo
163 J. Thalmann7:00:38+0:07Cilo
164 S. Cabrera7:01:10+0:39Varta
165 M. Cardenas7:01:29+0:58Varta
166 P. Wilches7:01:30+0:59Splendor-Mondial-Moquettes
167 M. Urrutibeazcoa7:01:51+1:20Teka
168 A. Florez7:02:09+1:38Varta
169 A. Greciano7:02:11+1:40Reynolds-Papel Aluminio
170 J. López7:03:56+3:25Varta
Algemeen klassement
Bovenstaande informatie is zelf uitgerekend aan de hand van de beschikbare etappe-uitslagen, bonificaties en straffen. Door dit te vergelijken met officiële uitslagen heb ik kunnen vaststellen in welke jaren ik nog informatie mis, en ik streef ernaar om deze informatie boven water te krijgen.
PosNaamTijdVerschilTeam
1J. Hanegraaf10:34:17Kwantum
2A. van der Poel10:34:18+0:01Kwantum
3K. Andersen10:34:25+0:08Coop-Hoonved-Rossin
4M. Madiot10:34:25+0:08Renault-Elf
5J. Vandenbroucke10:34:26+0:09La Redoute
6L. Peeters10:34:26+0:09Kwantum
7A. Peiper10:34:30+0:13Peugeot
8F. Hoste10:34:30+0:13Boule d'Or-Europ Decor-Eddy Merckx
9G. LeMond10:34:31+0:14Renault-Elf
10P. Anderson10:34:32+0:15Panasonic-Raleigh
11S. Roche10:34:33+0:16La Redoute
12L. Fignon10:34:34+0:17Renault-Elf
13B. Hinault10:34:35+0:18La Vie Claire-Terraillon
14S. Yates10:34:37+0:20Peugeot
15E. Vanderaerden10:34:40+0:23Panasonic-Raleigh
16J. Zoetemelk10:34:47+0:30Kwantum
17G. Knetemann10:34:49+0:32Boule d'Or-Europ Decor-Eddy Merckx
18A. Bondue10:34:49+0:32La Redoute
19J. Gauthier10:34:50+0:33Coop-Hoonved-Rossin
20M. Somers10:34:50+0:33Boule d'Or-Europ Decor-Eddy Merckx
21S. Kelly10:34:51+0:34Skil-Reydel-Sem
22R. Visentini10:34:52+0:35Carrera-Inoxpran
23J. Gorospe10:34:52+0:35Reynolds-Papel Aluminio
24P. Jules10:34:54+0:37Renault-Elf
25M. Laurent10:34:54+0:37Coop-Hoonved-Rossin
26G. Veldscholten10:34:54+0:37Panasonic-Raleigh
27R. Clère10:34:56+0:39Coop-Hoonved-Rossin
28C. Criquielion10:34:56+0:39Splendor-Mondial-Moquettes
29P. Muñoz10:34:56+0:39Teka
30B. Breu10:34:57+0:40Cilo
31E. Mächler10:34:57+0:40Cilo
32P. Menthéour10:34:58+0:41Renault-Elf
33N. Rüttimann10:34:58+0:41La Vie Claire-Terraillon
34B. Vallet10:34:58+0:41La Vie Claire-Terraillon
35B. Oosterbosch10:34:58+0:41Panasonic-Raleigh
36J. Raas10:34:59+0:42Kwantum
37R. Matthijs10:34:59+0:42Splendor-Mondial-Moquettes
38J. Simon10:34:59+0:42La Redoute
39P. Moerlen10:34:59+0:42Skil-Reydel-Sem
40R. Rogiers10:35:00+0:43Splendor-Mondial-Moquettes
41C. Berard10:35:00+0:43La Vie Claire-Terraillon
42R. Simon10:35:00+0:43La Redoute
43E. De Wilde10:35:00+0:43La Redoute
44F. Brun10:35:00+0:43Peugeot
45H. Kuiper10:35:00+0:43Kwantum
46U. Zimmermann10:35:00+0:43Cilo
47H. Lubberding10:35:01+0:44Panasonic-Raleigh
48P. Delgado10:35:01+0:44Reynolds-Papel Aluminio
49P. Le Bigaut10:35:02+0:45Coop-Hoonved-Rossin
50P. Poisson10:35:02+0:45Renault-Elf
51P. Leleu10:35:02+0:45La Vie Claire-Terraillon
52M. Sergeant10:35:02+0:45Boule d'Or-Europ Decor-Eddy Merckx
53J. Bernaudeau10:35:03+0:46Système U
54A. Wijnands10:35:03+0:46Kwantum
55P. Winnen10:35:03+0:46Panasonic-Raleigh
56T. de Rooij10:35:03+0:46Panasonic-Raleigh
57E. Planckaert10:35:04+0:47Panasonic-Raleigh
58G. Perini10:35:04+0:47Carrera-Inoxpran
59J. Bagot10:35:04+0:47Skil-Reydel-Sem
60C. Lang10:35:04+0:47Carrera-Inoxpran
61R. Millar10:35:04+0:47Peugeot
62V. Barteau10:35:05+0:48Renault-Elf
63B. Leali10:35:05+0:48Carrera-Inoxpran
64J. Bossis10:35:05+0:48Peugeot
65G. Verlinden10:35:05+0:48Splendor-Mondial-Moquettes
66R. Acevedo10:35:05+0:48Varta
67J. Thalmann10:35:05+0:48Cilo
68D. Gaigne10:35:06+0:49Renault-Elf
69P. Bonnet10:35:07+0:50Système U
70A. Vigneron10:35:07+0:50La Vie Claire-Terraillon
71E. Caritoux10:35:07+0:50Skil-Reydel-Sem
72H. Maier10:35:07+0:50Boule d'Or-Europ Decor-Eddy Merckx
73Á. Arroyo10:35:07+0:50Reynolds-Papel Aluminio
74F. Rodríguez10:35:07+0:50Splendor-Mondial-Moquettes
75F. Van Den Haute10:35:08+0:51La Redoute
76P. Haghedooren10:35:08+0:51Boule d'Or-Europ Decor-Eddy Merckx
77A. Coll10:35:08+0:51Teka
78G. Nulens10:35:08+0:51Panasonic-Raleigh
79B. Gavillet10:35:08+0:51Cilo
80F. Castaing10:35:09+0:52Peugeot
81F. Etxabe10:35:09+0:52Teka
82J. Rault10:35:09+0:52La Vie Claire-Terraillon
83J. Garnier10:35:09+0:52Coop-Hoonved-Rossin
84P. Simon10:35:09+0:52Peugeot
85C. Moreau10:35:09+0:52Coop-Hoonved-Rossin
86R. Dietzen10:35:09+0:52Teka
87A. van Houwelingen10:35:09+0:52Kwantum
88L. Herrera10:35:10+0:53Varta
89M. Durant10:35:11+0:54Système U
90E. Aja10:35:11+0:54Reynolds-Papel Aluminio
91J. Grezet10:35:11+0:54Skil-Reydel-Sem
92Y. Madiot10:35:11+0:54Renault-Elf
93M. Ramírez10:35:12+0:55Système U
94P. Bazzo10:35:12+0:55Coop-Hoonved-Rossin
95G. Battaglin10:35:12+0:55Carrera-Inoxpran
96L. Govaerts10:35:12+0:55Boule d'Or-Europ Decor-Eddy Merckx
97F. Vichot10:35:13+0:56Skil-Reydel-Sem
98R. Dhaenens10:35:13+0:56Splendor-Mondial-Moquettes
99J. Laguia10:35:13+0:56Reynolds-Papel Aluminio
100D. Arnaud10:35:13+0:56La Vie Claire-Terraillon
101H. Linard10:35:13+0:56Peugeot
102R. Alban10:35:13+0:56La Redoute
103C. Tonon10:35:13+0:56Carrera-Inoxpran
104C. Levavasseur10:35:13+0:56La Redoute
105H. Manders10:35:14+0:57Kwantum
106E. Corredor10:35:14+0:57Teka
107G. Glaus10:35:15+0:58Cilo
108A. De Wolf10:35:15+0:58Boule d'Or-Europ Decor-Eddy Merckx
109M. Dierickx10:35:15+0:58Boule d'Or-Europ Decor-Eddy Merckx
110J. Chaurin10:35:16+0:59Coop-Hoonved-Rossin
111L. Didier10:35:16+0:59Renault-Elf
112P. Sherwen10:35:16+0:59La Redoute
113S. Beucherie10:35:16+0:59Coop-Hoonved-Rossin
114A. Chappuis10:35:16+0:59Système U
115L. De Keulenaer10:35:16+0:59Panasonic-Raleigh
116J. Vandenbrande10:35:17+1:00Splendor-Mondial-Moquettes
117J. Vilamajo10:35:17+1:00Reynolds-Papel Aluminio
118C. Seznec10:35:18+1:01Système U
119D. Wayenberg10:35:18+1:01Boule d'Or-Europ Decor-Eddy Merckx
120B. Bourreau10:35:19+1:02Peugeot
121T. Bolle10:35:19+1:02Cilo
122M. Russenberger10:35:19+1:02Cilo
123M. Le Guilloux10:35:20+1:03La Vie Claire-Terraillon
124P. Thevenard10:35:20+1:03Sporting Lisboa-Raposeira
125J. Agudelo10:35:20+1:03Varta
126J. Jiménez10:35:20+1:03Teka
127C. Vincendeau10:35:20+1:03Système U
128G. Gallopin10:35:21+1:04Skil-Reydel-Sem
129S. Fraccaro10:35:21+1:04Carrera-Inoxpran
130B. Alfonsel10:35:21+1:04Teka
131M. Chagas10:35:21+1:04Sporting Lisboa-Raposeira
132L. Loro10:35:21+1:04Carrera-Inoxpran
133C. Prieto10:35:22+1:05Reynolds-Papel Aluminio
134J. Boyer10:35:22+1:05Skil-Reydel-Sem
135C. Marta10:35:22+1:05Sporting Lisboa-Raposeira
136S. Demierre10:35:22+1:05Cilo
137Y. Frebert10:35:23+1:06Système U
138L. van Vliet10:35:23+1:06Kwantum
139R. Martens10:35:23+1:06Teka
140H. Devos10:35:23+1:06Splendor-Mondial-Moquettes
141G. Mas10:35:24+1:07Skil-Reydel-Sem
142G. Jones10:35:25+1:08Système U
143A. Dithurbide10:35:25+1:08Sporting Lisboa-Raposeira
144D. Garde10:35:25+1:08Peugeot
145C. Jourdan10:35:25+1:08La Vie Claire-Terraillon
146M. Charreard10:35:26+1:09Sporting Lisboa-Raposeira
147E. Correia10:35:26+1:09Sporting Lisboa-Raposeira
148V. Lualdi10:35:27+1:10Carrera-Inoxpran
149P. Clerc10:35:28+1:11Skil-Reydel-Sem
150J. Xavier10:35:30+1:13Sporting Lisboa-Raposeira
151P. Versluys10:35:31+1:14Splendor-Mondial-Moquettes
152N. Dejonckheere10:35:32+1:15Teka
153A. Ferretti10:35:33+1:16Cilo
154C. Hernández10:35:36+1:19Reynolds-Papel Aluminio
155J. Rodriguez10:35:36+1:19Système U
156M. Zeferino10:35:37+1:20Sporting Lisboa-Raposeira
157H. Loaiza10:35:38+1:21Varta
158P. Ferreira10:35:39+1:22Sporting Lisboa-Raposeira
159A. Rios10:35:40+1:23Varta
160B. Ferreira10:35:42+1:25Sporting Lisboa-Raposeira
161I. Corredor10:35:42+1:25Varta
162G. Santoni10:35:45+1:28Carrera-Inoxpran
163S. Cabrera10:35:56+1:39Varta
164M. Cardenas10:36:03+1:46Varta
165P. Wilches10:36:25+2:08Splendor-Mondial-Moquettes
166A. Florez10:36:45+2:28Varta
167M. Urrutibeazcoa10:36:49+2:32Teka
168A. Greciano10:37:18+3:01Reynolds-Papel Aluminio
169J. López10:38:59+4:42Varta
Ploegenklassement etappe
PosTeam TijdTijdsverschilPunten
1Renault-Elf21:01:17(59)
2Coop-Hoonved-Rossin21:01:29+0:12(55)
3La Redoute21:01:40+0:23(122)
4Splendor-Mondial-Moquettes21:01:50+0:33(61)
5Panasonic-Raleigh21:01:54+0:37(34)
6Peugeot21:01:54+0:37(48)
7Skil-Reydel-Sem21:01:54+0:37(52)
8Système U21:01:54+0:37(67)
9Kwantum21:01:54+0:37(76)
10Reynolds-Papel Aluminio21:01:54+0:37(83)
11Boule d'Or-Europ Decor-Eddy Merckx21:01:54+0:37(91)
12La Vie Claire-Terraillon21:01:54+0:37(99)
13Teka21:01:54+0:37(105)
14Carrera-Inoxpran21:01:54+0:37(139)
15Sporting Lisboa-Raposeira21:01:54+0:37(156)
16Cilo21:01:54+0:37(161)
17Varta21:01:54+0:37(291)
Ploegenklassement totaal
PosTeam TijdTijdsverschilPunten
1Renault-Elf31:44:12(135)
2La Redoute31:44:18+0:06(231)
3Peugeot31:44:29+0:17(130)
4Panasonic-Raleigh31:44:30+0:18(150)
5La Vie Claire-Terraillon31:44:31+0:19(223)
6Coop-Hoonved-Rossin31:44:35+0:23(177)
7Boule d'Or-Europ Decor-Eddy Merckx31:44:39+0:27(232)
8Kwantum31:44:43+0:31(230)
9Skil-Reydel-Sem31:44:54+0:42(182)
10Cilo31:44:54+0:42(368)
11Splendor-Mondial-Moquettes31:44:59+0:47(270)
12Carrera-Inoxpran31:45:00+0:48(387)
13Reynolds-Papel Aluminio31:45:00+0:48(399)
14Teka31:45:13+1:01(400)
15Système U31:45:21+1:09(331)
16Varta31:45:27+1:15(778)
17Sporting Lisboa-Raposeira31:46:03+1:51(682)
Ploegenpuntenklassement
Wat in bovenstaande tabel staat is zelf berekend, en nauwelijks op fouten gecontroleerd.
PosTeamPunten
1Peugeot130
2Renault-Elf135
3Panasonic-Raleigh150
4Coop-Hoonved-Rossin177
5Skil-Reydel-Sem182
6La Vie Claire-Terraillon223
7Kwantum230
8La Redoute231
9Boule d'Or-Europ Decor-Eddy Merckx232
10Splendor-Mondial-Moquettes270
11Système U331
12Cilo368
13Carrera-Inoxpran387
14Reynolds-Papel Aluminio399
15Teka400
16Sporting Lisboa-Raposeira682
17Varta778
Meeste plaatsen gestegen in de etappe
RennerGestegen
M. Madiot45
E. Planckaert37
A. van der Poel23
J. Gauthier19
R. Matthijs19
R. Rogiers18
K. Andersen13
B. Ferreira7
I. Corredor7
G. Santoni7
J. Laguia6
C. Hernández6
J. Rodriguez6
M. Zeferino6
H. Loaiza6
Meeste plaatsen gedaald in de etappe
RennerGedaald
M. Cardenas66
A. Florez56
J. Vilamajo43
S. Cabrera18
M. Urrutibeazcoa8
B. Hinault8
P. Wilches7
S. Yates5
L. Fignon5
F. Hoste5
M. Sergeant4
L. Peeters4
J. López3
E. De Wilde3
P. Muñoz3