Stand in het algemeen klassement

P
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23

Algemeen klassement

Na etappe 1 in 1984.

Ploegenklassement
Puntenklassement
Bergklassement
Tussensprintklassement
Jongerenklassement

Afstand: 149 km. Type: vlak. Datum: 30 Jun 1984

Snelheid: 42.981 km/h (in database), 43.126 km/h (berekend uit tijd en afstand)

Bonificatie in de etappe:

Etappe-uitslag
Etappe-uitslagen zoals hierboven zijn gebaseerd op de informatie van memoire du cyclisme, na verbetering van enkele fouten (niet noodzakelijk in bovenstaande tabel). Desondanks kunnen hier nog onjuistheden in staan.
PosNaamTijdVerschilTeam
1 F. Hoste3:27:18Boule d'Or-Europ Decor-Eddy Merckx
2 J. Rault3:27:18La Vie Claire-Terraillon
3 A. Peiper3:27:18Peugeot
4 E. Planckaert3:27:18Panasonic-Raleigh
5 S. Kelly3:27:18Skil-Reydel-Sem
6 V. Barteau3:27:18Renault-Elf
7 G. Glaus3:27:18Cilo
8 J. Vandenbrande3:27:18Splendor-Mondial-Moquettes
9 G. LeMond3:27:18Renault-Elf
10 F. Vichot3:27:18Skil-Reydel-Sem
11 G. Gallopin3:27:18Skil-Reydel-Sem
12 L. van Vliet3:27:18Kwantum
13 N. Dejonckheere3:27:18Teka
14 S. Roche3:27:18La Redoute
15 F. Castaing3:27:18Peugeot
16 Y. Frebert3:27:18Système U
17 G. Perini3:27:18Carrera-Inoxpran
18 G. Jones3:27:18Système U
19 J. Bernaudeau3:27:18Système U
20 P. Le Bigaut3:27:18Coop-Hoonved-Rossin
21 H. Linard3:27:18Peugeot
22 R. Rogiers3:27:18Splendor-Mondial-Moquettes
23 J. Gauthier3:27:18Coop-Hoonved-Rossin
24 J. Hanegraaf3:27:18Kwantum
25 J. Garnier3:27:18Coop-Hoonved-Rossin
26 B. Leali3:27:18Carrera-Inoxpran
27 P. Clerc3:27:18Skil-Reydel-Sem
28 P. Bonnet3:27:18Système U
29 J. Boyer3:27:18Skil-Reydel-Sem
30 D. Gaigne3:27:18Renault-Elf
31 B. Hinault3:27:18La Vie Claire-Terraillon
32 C. Berard3:27:18La Vie Claire-Terraillon
33 A. De Wolf3:27:18Boule d'Or-Europ Decor-Eddy Merckx
34 H. Lubberding3:27:18Panasonic-Raleigh
35 F. Van Den Haute3:27:18La Redoute
36 P. Sherwen3:27:18La Redoute
37 F. Etxabe3:27:18Teka
38 A. Dithurbide3:27:18Sporting Lisboa-Raposeira
39 E. Vanderaerden3:27:18Panasonic-Raleigh
40 M. Le Guilloux3:27:18La Vie Claire-Terraillon
41 P. Anderson3:27:18Panasonic-Raleigh
42 T. Bolle3:27:18Cilo
43 J. Vandenbroucke3:27:18La Redoute
44 C. Prieto3:27:18Reynolds-Papel Aluminio
45 J. Hernández3:27:18Reynolds-Papel Aluminio
46 M. Sergeant3:27:18Boule d'Or-Europ Decor-Eddy Merckx
47 R. Dhaenens3:27:18Splendor-Mondial-Moquettes
48 B. Bourreau3:27:18Peugeot
49 P. Ferreira3:27:18Sporting Lisboa-Raposeira
50 D. Garde3:27:18Peugeot
51 C. Marta3:27:18Sporting Lisboa-Raposeira
52 J. Bossis3:27:18Peugeot
53 A. van der Poel3:27:18Kwantum
54 J. Agudelo3:27:18Varta
55 J. Chaurin3:27:18Coop-Hoonved-Rossin
56 D. Arnaud3:27:18La Vie Claire-Terraillon
57 M. Charreard3:27:18Sporting Lisboa-Raposeira
58 E. De Wilde3:27:18La Redoute
59 M. Madiot3:27:18Renault-Elf
60 A. Wijnands3:27:18Kwantum
61 P. Jules3:27:18Renault-Elf
62 H. Manders3:27:18Kwantum
63 P. Leleu3:27:18La Vie Claire-Terraillon
64 L. Fignon3:27:18Renault-Elf
65 C. Jourdan3:27:18La Vie Claire-Terraillon
66 L. Didier3:27:18Renault-Elf
67 M. Durant3:27:18Système U
68 J. Raas3:27:18Kwantum
69 G. Verlinden3:27:18Splendor-Mondial-Moquettes
70 K. Andersen3:27:18Coop-Hoonved-Rossin
71 E. Corredor3:27:18Teka
72 B. Alfonsel3:27:18Teka
73 P. Haghedooren3:27:18Boule d'Or-Europ Decor-Eddy Merckx
74 B. Breu3:27:18Cilo
75 R. Dietzen3:27:18Teka
76 S. Fraccaro3:27:18Carrera-Inoxpran
77 E. Mächler3:27:18Cilo
78 S. Beucherie3:27:18Coop-Hoonved-Rossin
79 M. Dierickx3:27:18Boule d'Or-Europ Decor-Eddy Merckx
80 P. Poisson3:27:18Renault-Elf
81 G. Mas3:27:18Skil-Reydel-Sem
82 A. Ferretti3:27:18Cilo
83 E. Caritoux3:27:18Skil-Reydel-Sem
84 C. Seznec3:27:18Système U
85 M. Urrutibeazcoa3:27:18Teka
86 P. Winnen3:27:18Panasonic-Raleigh
87 R. Martens3:27:18Teka
88 R. Acevedo3:27:18Varta
89 A. Vigneron3:27:18La Vie Claire-Terraillon
90 G. Nulens3:27:18Panasonic-Raleigh
91 P. Simon3:27:18Peugeot
92 T. de Rooij3:27:18Panasonic-Raleigh
93 R. Simon3:27:18La Redoute
94 R. Alban3:27:18La Redoute
95 M. Ramírez3:27:18Système U
96 L. De Keulenaer3:27:18Panasonic-Raleigh
97 J. Bagot3:27:18Skil-Reydel-Sem
98 C. Lang3:27:18Carrera-Inoxpran
99 G. Knetemann3:27:18Boule d'Or-Europ Decor-Eddy Merckx
100 A. Coll3:27:18Teka
101 E. Aja3:27:18Reynolds-Papel Aluminio
102 H. Maier3:27:18Boule d'Or-Europ Decor-Eddy Merckx
103 M. Laurent3:27:18Coop-Hoonved-Rossin
104 P. Versluys3:27:18Splendor-Mondial-Moquettes
105 H. Loaiza3:27:18Varta
106 P. Thevenard3:27:18Sporting Lisboa-Raposeira
107 C. Moreau3:27:18Coop-Hoonved-Rossin
108 B. Ferreira3:27:18Sporting Lisboa-Raposeira
109 Á. Arroyo3:27:18Reynolds-Papel Aluminio
110 R. Visentini3:27:18Carrera-Inoxpran
111 J. Simon3:27:18La Redoute
112 F. Brun3:27:18Peugeot
113 S. Cabrera3:27:18Varta
114 J. Vilamajo3:27:18Reynolds-Papel Aluminio
115 J. Jiménez3:27:18Teka
116 C. Vincendeau3:27:18Système U
117 B. Gavillet3:27:18Cilo
118 G. Santoni3:27:18Carrera-Inoxpran
119 A. Chappuis3:27:18Système U
120 C. Hernández3:27:18Reynolds-Papel Aluminio
121 V. Lualdi3:27:18Carrera-Inoxpran
122 J. Laguia3:27:18Reynolds-Papel Aluminio
123 N. Rüttimann3:27:18La Vie Claire-Terraillon
124 A. van Houwelingen3:27:18Kwantum
125 J. Rodriguez3:27:18Système U
126 J. Zoetemelk3:27:18Kwantum
127 L. Peeters3:27:18Kwantum
128 L. Loro3:27:18Carrera-Inoxpran
129 J. Xavier3:27:18Sporting Lisboa-Raposeira
130 J. Grezet3:27:18Skil-Reydel-Sem
131 P. Muñoz3:27:18Teka
132 B. Vallet3:27:18La Vie Claire-Terraillon
133 H. Kuiper3:27:18Kwantum
134 P. Delgado3:27:18Reynolds-Papel Aluminio
135 R. Matthijs3:27:18Splendor-Mondial-Moquettes
136 C. Criquielion3:27:18Splendor-Mondial-Moquettes
137 I. Corredor3:27:18Varta
138 R. Millar3:27:18Peugeot
139 A. Florez3:27:18Varta
140 H. Devos3:27:18Splendor-Mondial-Moquettes
141 G. Battaglin3:27:18Carrera-Inoxpran
142 P. Menthéour3:27:18Renault-Elf
143 M. Chagas3:27:18Sporting Lisboa-Raposeira
144 E. Correia3:27:18Sporting Lisboa-Raposeira
145 M. Russenberger3:27:18Cilo
146 U. Zimmermann3:27:18Cilo
147 P. Bazzo3:27:18Coop-Hoonved-Rossin
148 C. Tonon3:27:18Carrera-Inoxpran
149 P. Moerlen3:27:18Skil-Reydel-Sem
150 R. Clère3:27:18Coop-Hoonved-Rossin
151 J. Thalmann3:27:18Cilo
152 J. Gorospe3:27:18Reynolds-Papel Aluminio
153 F. Rodríguez3:27:18Splendor-Mondial-Moquettes
154 G. Veldscholten3:27:18Panasonic-Raleigh
155 A. Rios3:27:18Varta
156 B. Oosterbosch3:27:18Panasonic-Raleigh
157 J. López3:27:18Varta
158 A. Greciano3:27:18Reynolds-Papel Aluminio
159 A. Bondue3:27:18La Redoute
160 M. Zeferino3:27:18Sporting Lisboa-Raposeira
161 S. Yates3:27:18Peugeot
162 Y. Madiot3:27:18Renault-Elf
163 D. Wayenberg3:27:18Boule d'Or-Europ Decor-Eddy Merckx
164 M. Cardenas3:27:18Varta
165 M. Somers3:27:18Boule d'Or-Europ Decor-Eddy Merckx
166 C. Levavasseur3:27:18La Redoute
167 S. Demierre3:27:18Cilo
168 L. Herrera3:27:18Varta
169 L. Govaerts3:27:18Boule d'Or-Europ Decor-Eddy Merckx
170 P. Wilches3:27:18Splendor-Mondial-Moquettes
Algemeen klassement
Bovenstaande informatie is zelf uitgerekend aan de hand van de beschikbare etappe-uitslagen, bonificaties en straffen. Door dit te vergelijken met officiële uitslagen heb ik kunnen vaststellen in welke jaren ik nog informatie mis, en ik streef ernaar om deze informatie boven water te krijgen.
PosNaamTijdVerschilTeam
1L. Peeters3:33:48Kwantum
2F. Hoste3:33:52+0:04Boule d'Or-Europ Decor-Eddy Merckx
3A. Peiper3:33:56+0:08Peugeot
4B. Hinault3:33:57+0:09La Vie Claire-Terraillon
5J. Hanegraaf3:33:59+0:11Kwantum
6L. Fignon3:34:00+0:12Renault-Elf
7P. Anderson3:34:06+0:18Panasonic-Raleigh
8S. Yates3:34:07+0:19Peugeot
9J. Vandenbroucke3:34:08+0:20La Redoute
10G. LeMond3:34:09+0:21Renault-Elf
11S. Roche3:34:09+0:21La Redoute
12J. Zoetemelk3:34:09+0:21Kwantum
13G. Knetemann3:34:11+0:23Boule d'Or-Europ Decor-Eddy Merckx
14A. Bondue3:34:11+0:23La Redoute
15K. Andersen3:34:12+0:24Coop-Hoonved-Rossin
16M. Somers3:34:12+0:24Boule d'Or-Europ Decor-Eddy Merckx
17S. Kelly3:34:13+0:25Skil-Reydel-Sem
18E. Vanderaerden3:34:14+0:26Panasonic-Raleigh
19R. Visentini3:34:14+0:26Carrera-Inoxpran
20J. Gorospe3:34:14+0:26Reynolds-Papel Aluminio
21P. Jules3:34:16+0:28Renault-Elf
22M. Laurent3:34:16+0:28Coop-Hoonved-Rossin
23G. Veldscholten3:34:16+0:28Panasonic-Raleigh
24A. van der Poel3:34:18+0:30Kwantum
25P. Muñoz3:34:18+0:30Teka
26C. Criquielion3:34:18+0:30Splendor-Mondial-Moquettes
27R. Clère3:34:18+0:30Coop-Hoonved-Rossin
28B. Breu3:34:19+0:31Cilo
29E. Mächler3:34:19+0:31Cilo
30N. Rüttimann3:34:20+0:32La Vie Claire-Terraillon
31B. Vallet3:34:20+0:32La Vie Claire-Terraillon
32P. Menthéour3:34:20+0:32Renault-Elf
33B. Oosterbosch3:34:20+0:32Panasonic-Raleigh
34J. Raas3:34:21+0:33Kwantum
35J. Simon3:34:21+0:33La Redoute
36P. Moerlen3:34:21+0:33Skil-Reydel-Sem
37J. Gauthier3:34:22+0:34Coop-Hoonved-Rossin
38C. Berard3:34:22+0:34La Vie Claire-Terraillon
39E. De Wilde3:34:22+0:34La Redoute
40R. Simon3:34:22+0:34La Redoute
41F. Brun3:34:22+0:34Peugeot
42H. Kuiper3:34:22+0:34Kwantum
43U. Zimmermann3:34:22+0:34Cilo
44H. Lubberding3:34:23+0:35Panasonic-Raleigh
45P. Delgado3:34:23+0:35Reynolds-Papel Aluminio
46P. Le Bigaut3:34:24+0:36Coop-Hoonved-Rossin
47M. Sergeant3:34:24+0:36Boule d'Or-Europ Decor-Eddy Merckx
48M. Madiot3:34:24+0:36Renault-Elf
49P. Leleu3:34:24+0:36La Vie Claire-Terraillon
50P. Poisson3:34:24+0:36Renault-Elf
51J. Bernaudeau3:34:25+0:37Système U
52P. Winnen3:34:25+0:37Panasonic-Raleigh
53T. de Rooij3:34:25+0:37Panasonic-Raleigh
54A. Wijnands3:34:25+0:37Kwantum
55R. Matthijs3:34:25+0:37Splendor-Mondial-Moquettes
56G. Perini3:34:26+0:38Carrera-Inoxpran
57R. Rogiers3:34:26+0:38Splendor-Mondial-Moquettes
58C. Lang3:34:26+0:38Carrera-Inoxpran
59J. Bagot3:34:26+0:38Skil-Reydel-Sem
60R. Millar3:34:26+0:38Peugeot
61V. Barteau3:34:27+0:39Renault-Elf
62B. Leali3:34:27+0:39Carrera-Inoxpran
63J. Bossis3:34:27+0:39Peugeot
64G. Verlinden3:34:27+0:39Splendor-Mondial-Moquettes
65R. Acevedo3:34:27+0:39Varta
66J. Thalmann3:34:27+0:39Cilo
67D. Gaigne3:34:28+0:40Renault-Elf
68P. Bonnet3:34:29+0:41Système U
69E. Caritoux3:34:29+0:41Skil-Reydel-Sem
70A. Vigneron3:34:29+0:41La Vie Claire-Terraillon
71H. Maier3:34:29+0:41Boule d'Or-Europ Decor-Eddy Merckx
72Á. Arroyo3:34:29+0:41Reynolds-Papel Aluminio
73J. Vilamajo3:34:29+0:41Reynolds-Papel Aluminio
74F. Rodríguez3:34:29+0:41Splendor-Mondial-Moquettes
75F. Van Den Haute3:34:30+0:42La Redoute
76P. Haghedooren3:34:30+0:42Boule d'Or-Europ Decor-Eddy Merckx
77G. Nulens3:34:30+0:42Panasonic-Raleigh
78A. Coll3:34:30+0:42Teka
79B. Gavillet3:34:30+0:42Cilo
80F. Castaing3:34:31+0:43Peugeot
81J. Garnier3:34:31+0:43Coop-Hoonved-Rossin
82F. Etxabe3:34:31+0:43Teka
83J. Rault3:34:31+0:43La Vie Claire-Terraillon
84R. Dietzen3:34:31+0:43Teka
85P. Simon3:34:31+0:43Peugeot
86C. Moreau3:34:31+0:43Coop-Hoonved-Rossin
87A. van Houwelingen3:34:31+0:43Kwantum
88L. Herrera3:34:32+0:44Varta
89M. Durant3:34:33+0:45Système U
90E. Aja3:34:33+0:45Reynolds-Papel Aluminio
91J. Grezet3:34:33+0:45Skil-Reydel-Sem
92Y. Madiot3:34:33+0:45Renault-Elf
93E. Planckaert3:34:34+0:46Panasonic-Raleigh
94M. Ramírez3:34:34+0:46Système U
95G. Battaglin3:34:34+0:46Carrera-Inoxpran
96P. Bazzo3:34:34+0:46Coop-Hoonved-Rossin
97M. Cardenas3:34:34+0:46Varta
98L. Govaerts3:34:34+0:46Boule d'Or-Europ Decor-Eddy Merckx
99F. Vichot3:34:35+0:47Skil-Reydel-Sem
100H. Linard3:34:35+0:47Peugeot
101R. Dhaenens3:34:35+0:47Splendor-Mondial-Moquettes
102D. Arnaud3:34:35+0:47La Vie Claire-Terraillon
103R. Alban3:34:35+0:47La Redoute
104J. Laguia3:34:35+0:47Reynolds-Papel Aluminio
105C. Levavasseur3:34:35+0:47La Redoute
106C. Tonon3:34:35+0:47Carrera-Inoxpran
107H. Manders3:34:36+0:48Kwantum
108E. Corredor3:34:36+0:48Teka
109A. Florez3:34:36+0:48Varta
110G. Glaus3:34:37+0:49Cilo
111A. De Wolf3:34:37+0:49Boule d'Or-Europ Decor-Eddy Merckx
112M. Dierickx3:34:37+0:49Boule d'Or-Europ Decor-Eddy Merckx
113P. Sherwen3:34:38+0:50La Redoute
114J. Chaurin3:34:38+0:50Coop-Hoonved-Rossin
115L. Didier3:34:38+0:50Renault-Elf
116S. Beucherie3:34:38+0:50Coop-Hoonved-Rossin
117L. De Keulenaer3:34:38+0:50Panasonic-Raleigh
118A. Chappuis3:34:38+0:50Système U
119J. Vandenbrande3:34:39+0:51Splendor-Mondial-Moquettes
120C. Seznec3:34:40+0:52Système U
121D. Wayenberg3:34:40+0:52Boule d'Or-Europ Decor-Eddy Merckx
122T. Bolle3:34:41+0:53Cilo
123B. Bourreau3:34:41+0:53Peugeot
124M. Russenberger3:34:41+0:53Cilo
125M. Le Guilloux3:34:42+0:54La Vie Claire-Terraillon
126J. Agudelo3:34:42+0:54Varta
127P. Thevenard3:34:42+0:54Sporting Lisboa-Raposeira
128J. Jiménez3:34:42+0:54Teka
129C. Vincendeau3:34:42+0:54Système U
130G. Gallopin3:34:43+0:55Skil-Reydel-Sem
131B. Alfonsel3:34:43+0:55Teka
132S. Fraccaro3:34:43+0:55Carrera-Inoxpran
133L. Loro3:34:43+0:55Carrera-Inoxpran
134M. Chagas3:34:43+0:55Sporting Lisboa-Raposeira
135J. Boyer3:34:44+0:56Skil-Reydel-Sem
136C. Prieto3:34:44+0:56Reynolds-Papel Aluminio
137C. Marta3:34:44+0:56Sporting Lisboa-Raposeira
138S. Demierre3:34:44+0:56Cilo
139L. van Vliet3:34:45+0:57Kwantum
140Y. Frebert3:34:45+0:57Système U
141R. Martens3:34:45+0:57Teka
142H. Devos3:34:45+0:57Splendor-Mondial-Moquettes
143G. Mas3:34:46+0:58Skil-Reydel-Sem
144S. Cabrera3:34:46+0:58Varta
145G. Jones3:34:47+0:59Système U
146A. Dithurbide3:34:47+0:59Sporting Lisboa-Raposeira
147D. Garde3:34:47+0:59Peugeot
148C. Jourdan3:34:47+0:59La Vie Claire-Terraillon
149M. Charreard3:34:48+1:00Sporting Lisboa-Raposeira
150E. Correia3:34:48+1:00Sporting Lisboa-Raposeira
151V. Lualdi3:34:49+1:01Carrera-Inoxpran
152P. Clerc3:34:50+1:02Skil-Reydel-Sem
153J. Xavier3:34:52+1:04Sporting Lisboa-Raposeira
154P. Versluys3:34:53+1:05Splendor-Mondial-Moquettes
155N. Dejonckheere3:34:54+1:06Teka
156A. Ferretti3:34:55+1:07Cilo
157P. Wilches3:34:55+1:07Splendor-Mondial-Moquettes
158M. Urrutibeazcoa3:34:58+1:10Teka
159C. Hernández3:34:58+1:10Reynolds-Papel Aluminio
160J. Rodriguez3:34:58+1:10Système U
161M. Zeferino3:34:59+1:11Sporting Lisboa-Raposeira
162H. Loaiza3:35:00+1:12Varta
163P. Ferreira3:35:01+1:13Sporting Lisboa-Raposeira
164A. Rios3:35:02+1:14Varta
165J. López3:35:03+1:15Varta
166B. Ferreira3:35:04+1:16Sporting Lisboa-Raposeira
167I. Corredor3:35:04+1:16Varta
168G. Santoni3:35:07+1:19Carrera-Inoxpran
169A. Greciano3:35:07+1:19Reynolds-Papel Aluminio
Ploegenklassement etappe
PosTeam TijdTijdsverschilPunten
1Boule d'Or-Europ Decor-Eddy Merckx10:21:24(80)
2La Vie Claire-Terraillon10:21:34+0:10(65)
3Peugeot10:21:44+0:20(39)
4Skil-Reydel-Sem10:21:54+0:30(26)
5Renault-Elf10:21:54+0:30(45)
6Système U10:21:54+0:30(53)
7Coop-Hoonved-Rossin10:21:54+0:30(68)
8Panasonic-Raleigh10:21:54+0:30(77)
9Splendor-Mondial-Moquettes10:21:54+0:30(77)
10La Redoute10:21:54+0:30(85)
11Kwantum10:21:54+0:30(89)
12Carrera-Inoxpran10:21:54+0:30(119)
13Teka10:21:54+0:30(121)
14Cilo10:21:54+0:30(123)
15Sporting Lisboa-Raposeira10:21:54+0:30(138)
16Reynolds-Papel Aluminio10:21:54+0:30(190)
17Varta10:21:54+0:30(247)
Ploegenklassement totaal
PosTeam TijdTijdsverschilPunten
1Renault-Elf10:42:25(76)
2La Redoute10:42:28+0:03(109)
3Peugeot10:42:35+0:10(82)
4Panasonic-Raleigh10:42:36+0:11(116)
5La Vie Claire-Terraillon10:42:37+0:12(124)
6Boule d'Or-Europ Decor-Eddy Merckx10:42:45+0:20(141)
7Coop-Hoonved-Rossin10:42:46+0:21(122)
8Kwantum10:42:49+0:24(154)
9Skil-Reydel-Sem10:43:00+0:35(130)
10Cilo10:43:00+0:35(207)
11Carrera-Inoxpran10:43:06+0:41(248)
12Reynolds-Papel Aluminio10:43:06+0:41(316)
13Splendor-Mondial-Moquettes10:43:09+0:44(209)
14Teka10:43:19+0:54(295)
15Système U10:43:27+1:02(264)
16Varta10:43:33+1:08(487)
17Sporting Lisboa-Raposeira10:44:09+1:44(526)
Ploegenpuntenklassement
Wat in bovenstaande tabel staat is zelf berekend, en nauwelijks op fouten gecontroleerd.
PosTeamPunten
1Renault-Elf76
2Peugeot82
3La Redoute109
4Panasonic-Raleigh116
5Coop-Hoonved-Rossin122
6La Vie Claire-Terraillon124
7Skil-Reydel-Sem130
8Boule d'Or-Europ Decor-Eddy Merckx141
9Kwantum154
10Cilo207
11Splendor-Mondial-Moquettes209
12Carrera-Inoxpran248
13Système U264
14Teka295
15Reynolds-Papel Aluminio316
16Varta487
17Sporting Lisboa-Raposeira526
Meeste plaatsen gestegen in de etappe
RennerGestegen
J. Rault68
L. Peeters50
F. Hoste37
A. Wijnands34
C. Vincendeau30
J. Hanegraaf21
A. van der Poel17
C. Tonon12
D. Garde9
J. Gauthier6
E. Planckaert5
F. Vichot5
C. Berard4
G. Perini4
V. Barteau4
Meeste plaatsen gedaald in de etappe
RennerGedaald
U. Zimmermann8
M. Chagas5
L. De Keulenaer5
C. Levavasseur5
F. Brun5
B. Oosterbosch5
R. Alban4
C. Moreau4
R. Dietzen4
Á. Arroyo4
G. Veldscholten4
E. Correia3
C. Jourdan3
M. Dierickx3
J. Laguia3