Stand in het algemeen klassement

P
1A
1B
2
3
4
5
6
7
8
9A
9B
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22

Het is een tijdrovend karwei om al deze getallen te controleren op fouten. Sommige tijden zijn in het rood weergegeven, dit is om mij te helpen fouten te identificeren. Als het in het rood staat, wil het niet zeggen dat het per se fout is, maar dat het fout kan zijn en dus controle nodig is. Zie het overzicht van renners waarvan hun eindtijd in 1975 niet klopt.

Algemeen klassement

Na etappe 4 in 1975.

Ploegenklassement
Puntenklassement
Bergklassement
Tussensprintklassement
Jongerenklassement

Afstand: 223 km. Type: vlak. Datum: 30 Jun 1975

Snelheid: 40.975 km/h (in database), 40.976 km/h (berekend uit tijd en afstand)

Etappe-uitslag
Etappe-uitslagen zoals hierboven zijn gebaseerd op de informatie van memoire du cyclisme, na verbetering van enkele fouten (niet noodzakelijk in bovenstaande tabel). Desondanks kunnen hier nog onjuistheden in staan.
PosNaamTijdVerschilTeam
1 J. Esclassan5:26:32Peugeot
2 R. Van Linden5:26:32Bianchi-Campagnolo
3 R. Mintkiewicz5:26:32Gitane
4 G. Bazzan5:26:32Jollyceramica
5 T. Smit5:26:32Frisol-GBC
6 W. Wesemael5:26:32Miko-De Gribaldy-Superia
7 B. Vicino5:26:32Jollyceramica
8 P. Gavazzi5:26:32Jollyceramica
9 H. Vanspringel5:26:32Flandria
10 G. Santambrogio5:26:32Bianchi-Campagnolo
11 D. Verplancke5:26:32Flandria
12 B. Hoban5:26:32Gan
13 M. Périn5:26:32Gan
14 A. Gutierrez5:26:32Miko-De Gribaldy-Superia
15 H. Kuiper5:26:32Frisol-GBC
16 A. Antonini5:26:32Jollyceramica
17 E. Merckx5:26:32Molteni
18 F. Moser5:26:32Filotex
19 R. Delepine5:26:32Flandria
20 A. Van Vlierberghe5:26:32Miko-De Gribaldy-Superia
21 C. Priem5:26:32Frisol-GBC
22 M. Martinez5:26:32Gitane
23 H. Beysens5:26:32Molteni
24 K. Knudsen5:26:32Jollyceramica
25 F. Gimondi5:26:32Bianchi-Campagnolo
26 W. Teirlinck5:26:32Gitane
27 G. Vianen5:26:32Gan
28 J. Danguillaume5:26:32Peugeot
29 R. Ovion5:26:32Peugeot
30 G. Karstens5:26:32Gitane
31 J. Spruyt5:26:32Molteni
32 L. Delcroix5:26:32Molteni
33 M. Pollentier5:26:32Flandria
34 L. Castelletti5:26:32Bianchi-Campagnolo
35 A. Cigana5:26:32Jobo
36 J. Viejo5:26:32Super Ser
37 B. Bourreau5:26:32Peugeot
38 J. Genet5:26:32Gan
39 P. Dallai5:26:32Filotex
40 M. Simonetti5:26:32Filotex
41 J. Hauvieux5:26:32Jobo
42 A. Caverzasi5:26:32Filotex
43 H. Mathis5:26:32Miko-De Gribaldy-Superia
44 B. Thevenet5:26:32Peugeot
45 G. Knetemann5:26:32Gan
46 J. Zoetemelk5:26:32Gan
47 J. Agostinho5:26:32Sporting-Lejeune
48 V. López5:26:32Kas-Kaskol
49 F. Van Vlierberghe5:26:32Miko-De Gribaldy-Superia
50 M. Lievens5:26:32Molteni
51 R. Legeay5:26:32Jobo
52 G. Moneyron5:26:32Flandria
53 J. Fuchs5:26:32Filotex
54 A. Mollet5:26:32Sporting-Lejeune
55 K. Rottiers5:26:32Molteni
56 F. Campaner5:26:32Sporting-Lejeune
57 G. Cavalcanti5:26:32Bianchi-Campagnolo
58 C. Melero5:26:32Kas-Kaskol
59 F. Bernardino5:26:32Sporting-Lejeune
60 R. Poulidor5:26:32Gan
61 R. Marchetti5:26:32Filotex
62 J. Zurano5:26:32Kas-Kaskol
63 R. Loysch5:26:32Miko-De Gribaldy-Superia
64 A. Doyen5:26:32Miko-De Gribaldy-Superia
65 T. Houbrechts5:26:32Bianchi-Campagnolo
66 S. Fraccaro5:26:32Bianchi-Campagnolo
67 M. Rodríguez5:26:32Bianchi-Campagnolo
68 E. Peelman5:26:32Super Ser
69 J. Huysmans5:26:32Molteni
70 J. Casas5:26:32Super Ser
71 L. Ocaña5:26:32Super Ser
72 R. Poggiali5:26:32Filotex
73 M. Laurent5:26:32Miko-De Gribaldy-Superia
74 P. Perret5:26:32Miko-De Gribaldy-Superia
75 W. Godefroot5:26:32Flandria
76 R. Rosiers5:26:32Super Ser
77 F. Galdos5:26:32Kas-Kaskol
78 G. Battaglin5:26:32Jollyceramica
79 F. Mintjens5:26:32Molteni
80 S. Lazcano5:26:32Super Ser
81 P. Torres5:26:32Super Ser
82 R. Pianaro5:26:32Jobo
83 J. Catieau5:26:32Peugeot
84 D. Giuliani5:26:32Jollyceramica
85 M. Demeyer5:26:32Flandria
86 F. den Hertog5:26:32Frisol-GBC
87 F. Julien5:26:32Sporting-Lejeune
88 R. Dillen5:26:32Gitane
89 G. Sibille5:26:32Peugeot
90 J. Misac5:26:32Gan
91 R. Martin5:26:32Gitane
92 J. Millard5:26:32Jobo
93 M. Le Guilloux5:26:32Gitane
94 R. Sorlini5:26:32Filotex
95 L. Van Impe5:26:32Gitane
96 A. Martos5:26:32Kas-Kaskol
97 A. Santy5:26:32Gitane
98 R. De Witte5:26:32Flandria
99 W. David5:26:32Flandria
100 G. Talbourdet5:26:32Gan
101 S. Parsani5:26:32Bianchi-Campagnolo
102 Y. Hézard5:26:32Gan
103 B. Labourdette5:26:32Sporting-Lejeune
104 A. Corbeau5:26:32Jobo
105 J. De Cauwer5:26:32Frisol-GBC
106 G. Aja5:26:32Kas-Kaskol
107 E. Janssens5:26:32Molteni
108 C. Magni5:26:32Jobo
109 J. Grande5:26:32Kas-Kaskol
110 S. Vasseur5:26:32Super Ser
111 S. Fontanelli5:26:32Filotex
112 G. Dalla Bona5:26:32Jollyceramica
113 R. Delisle5:26:32Peugeot
114 A. Romero5:26:32Jobo
115 J. Pesarrodona5:26:32Kas-Kaskol
116 L. Balague5:26:32Super Ser
117 O. Ritter5:26:32Filotex
118 S. Quintarelli5:26:32Jollyceramica
119 B. Koken5:26:32Frisol-GBC
120 G. Leleu5:26:32Gitane
121 C. Rouxel5:26:32Peugeot
122 G. Kamper5:26:32Frisol-GBC
123 D. Allan5:26:32Frisol-GBC
124 P. Beon5:26:32Peugeot
125 F. Fabbri5:26:32Bianchi-Campagnolo
126 A. Menendez5:26:32Kas-Kaskol
127 J. Andiano5:26:32Super Ser
128 J. Boulas5:26:58+0:26Jobo
129 J. De Schoenmaecker5:26:58+0:26Molteni
130 L. De Brauwere5:26:58+0:26Miko-De Gribaldy-Superia
131 H. Prinsen5:27:01+0:29Frisol-GBC
132 J. Carvalho5:31:54+5:22Sporting-Lejeune
133 F. Ferreira5:31:54+5:22Sporting-Lejeune
134 J. Amaro5:31:54+5:22Sporting-Lejeune
Algemeen klassement
Bovenstaande informatie is zelf uitgerekend aan de hand van de beschikbare etappe-uitslagen, bonificaties en straffen. Door dit te vergelijken met officiële uitslagen heb ik kunnen vaststellen in welke jaren ik nog informatie mis, en ik streef ernaar om deze informatie boven water te krijgen.
PosNaamTijdVerschilTeam
1F. Moser16:54:39Filotex
2E. Merckx16:54:41+0:02Molteni
3M. Pollentier16:54:53+0:14Flandria
4B. Thevenet16:55:56+1:17Peugeot
5H. Vanspringel16:55:57+1:18Flandria
6F. Gimondi16:56:01+1:22Bianchi-Campagnolo
7G. Battaglin16:56:01+1:22Jollyceramica
8R. Van Linden16:56:06+1:27Bianchi-Campagnolo
9R. Poulidor16:56:06+1:27Gan
10W. Godefroot16:56:07+1:28Flandria
11M. Demeyer16:56:08+1:29Flandria
12L. Van Impe16:56:15+1:36Gitane
13J. Zoetemelk16:56:18+1:39Gan
14K. Rottiers16:56:57+2:18Molteni
15Y. Hézard16:57:09+2:30Gan
16G. Karstens16:57:12+2:33Gitane
17K. Knudsen16:57:14+2:35Jollyceramica
18H. Kuiper16:57:18+2:39Frisol-GBC
19B. Hoban16:57:20+2:41Gan
20J. Viejo16:57:24+2:45Super Ser
21J. Danguillaume16:57:24+2:45Peugeot
22G. Talbourdet16:57:24+2:45Gan
23W. Wesemael16:57:27+2:48Miko-De Gribaldy-Superia
24M. Périn16:57:30+2:51Gan
25L. Delcroix16:57:33+2:54Molteni
26C. Rouxel16:57:34+2:55Peugeot
27W. Teirlinck16:57:36+2:57Gitane
28F. Galdos16:57:36+2:57Kas-Kaskol
29A. Antonini16:57:38+2:59Jollyceramica
30B. Bourreau16:57:38+2:59Peugeot
31J. Fuchs16:57:38+2:59Filotex
32L. Ocaña16:57:39+3:00Super Ser
33T. Houbrechts16:57:39+3:00Bianchi-Campagnolo
34E. Janssens16:57:39+3:00Molteni
35G. Sibille16:57:40+3:01Peugeot
36J. Esclassan16:57:41+3:02Peugeot
37R. Poggiali16:57:42+3:03Filotex
38A. Santy16:57:42+3:03Gitane
39F. Bernardino16:57:43+3:04Sporting-Lejeune
40R. Dillen16:57:43+3:04Gitane
41J. Genet16:57:44+3:05Gan
42V. López16:57:44+3:05Kas-Kaskol
43M. Simonetti16:57:45+3:06Filotex
44S. Lazcano16:57:45+3:06Super Ser
45M. Lievens16:57:46+3:07Molteni
46S. Fraccaro16:57:46+3:07Bianchi-Campagnolo
47G. Bazzan16:57:47+3:08Jollyceramica
48A. Van Vlierberghe16:57:48+3:09Miko-De Gribaldy-Superia
49G. Cavalcanti16:57:48+3:09Bianchi-Campagnolo
50G. Santambrogio16:57:49+3:10Bianchi-Campagnolo
51W. David16:57:49+3:10Flandria
52R. Delepine16:57:50+3:11Flandria
53A. Martos16:57:52+3:13Kas-Kaskol
54J. Zurano16:57:57+3:18Kas-Kaskol
55D. Giuliani16:57:57+3:18Jollyceramica
56P. Torres16:58:15+3:36Super Ser
57R. De Witte16:59:08+4:29Flandria
58R. Ovion16:59:13+4:34Peugeot
59J. Pesarrodona16:59:15+4:36Kas-Kaskol
60R. Rosiers16:59:19+4:40Super Ser
61J. Agostinho16:59:19+4:40Sporting-Lejeune
62M. Rodríguez16:59:19+4:40Bianchi-Campagnolo
63A. Doyen16:59:24+4:45Miko-De Gribaldy-Superia
64J. Huysmans16:59:29+4:50Molteni
65C. Priem16:59:30+4:51Frisol-GBC
66F. den Hertog16:59:30+4:51Frisol-GBC
67O. Ritter16:59:31+4:52Filotex
68F. Campaner16:59:32+4:53Sporting-Lejeune
69A. Caverzasi16:59:33+4:54Filotex
70H. Mathis16:59:34+4:55Miko-De Gribaldy-Superia
71S. Parsani16:59:35+4:56Bianchi-Campagnolo
72G. Aja16:59:37+4:58Kas-Kaskol
73M. Martinez16:59:40+5:01Gitane
74P. Gavazzi16:59:42+5:03Jollyceramica
75A. Gutierrez16:59:44+5:05Miko-De Gribaldy-Superia
76B. Vicino16:59:45+5:06Jollyceramica
77G. Moneyron16:59:48+5:09Flandria
78R. Martin16:59:49+5:10Gitane
79B. Labourdette16:59:49+5:10Sporting-Lejeune
80R. Loysch16:59:50+5:11Miko-De Gribaldy-Superia
81J. Casas16:59:50+5:11Super Ser
82J. Catieau16:59:50+5:11Peugeot
83R. Mintkiewicz16:59:51+5:12Gitane
84J. Hauvieux16:59:51+5:12Jobo
85P. Perret16:59:52+5:13Miko-De Gribaldy-Superia
86C. Melero16:59:53+5:14Kas-Kaskol
87F. Julien16:59:54+5:15Sporting-Lejeune
88F. Van Vlierberghe16:59:55+5:16Miko-De Gribaldy-Superia
89J. Andiano16:59:55+5:16Super Ser
90F. Mintjens16:59:56+5:17Molteni
91L. Castelletti16:59:59+5:20Bianchi-Campagnolo
92S. Vasseur16:59:59+5:20Super Ser
93A. Mollet17:00:01+5:22Sporting-Lejeune
94J. Grande17:00:04+5:25Kas-Kaskol
95F. Fabbri17:00:06+5:27Bianchi-Campagnolo
96J. De Schoenmaecker17:00:09+5:30Molteni
97G. Leleu17:00:09+5:30Gitane
98H. Beysens17:00:13+5:34Molteni
99L. Balague17:00:26+5:47Super Ser
100H. Prinsen17:00:33+5:54Frisol-GBC
101G. Knetemann17:00:56+6:17Gan
102J. Spruyt17:01:42+7:03Molteni
103R. Legeay17:01:57+7:18Jobo
104M. Laurent17:02:01+7:22Miko-De Gribaldy-Superia
105G. Kamper17:02:08+7:29Frisol-GBC
106S. Fontanelli17:02:08+7:29Filotex
107M. Le Guilloux17:02:10+7:31Gitane
108R. Sorlini17:02:10+7:31Filotex
109G. Vianen17:02:12+7:33Gan
110J. Misac17:02:14+7:35Gan
111R. Delisle17:02:17+7:38Peugeot
112P. Beon17:02:21+7:42Peugeot
113A. Menendez17:02:22+7:43Kas-Kaskol
114P. Dallai17:02:23+7:44Filotex
115J. De Cauwer17:02:25+7:46Frisol-GBC
116T. Smit17:02:26+7:47Frisol-GBC
117A. Corbeau17:02:26+7:47Jobo
118D. Verplancke17:02:28+7:49Flandria
119R. Marchetti17:02:30+7:51Filotex
120J. Millard17:02:30+7:51Jobo
121B. Koken17:02:31+7:52Frisol-GBC
122E. Peelman17:02:45+8:06Super Ser
123C. Magni17:02:48+8:09Jobo
124S. Quintarelli17:02:57+8:18Jollyceramica
125G. Dalla Bona17:03:00+8:21Jollyceramica
126A. Cigana17:04:33+9:54Jobo
127F. Ferreira17:05:01+10:22Sporting-Lejeune
128J. Amaro17:05:13+10:34Sporting-Lejeune
129A. Romero17:07:17+12:38Jobo
130R. Pianaro17:07:27+12:48Jobo
131J. Carvalho17:07:53+13:14Sporting-Lejeune
132D. Allan17:10:13+15:34Frisol-GBC
133L. De Brauwere17:11:03+16:24Miko-De Gribaldy-Superia
134J. Boulas17:12:50+18:11Jobo
Ploegenklassement etappe
Wat in bovenstaande tabel staat is zelf berekend, en nauwelijks op fouten gecontroleerd.
PosTeam TijdTijdsverschilPunten
1Jollyceramica16:19:36(19)
2Bianchi-Campagnolo16:19:36+0:00(37)
3Flandria16:19:36+0:00(39)
4Miko-De Gribaldy-Superia16:19:36+0:00(40)
5Frisol-GBC16:19:36+0:00(41)
6Gitane16:19:36+0:00(51)
7Gan16:19:36+0:00(52)
8Peugeot16:19:36+0:00(58)
9Molteni16:19:36+0:00(71)
10Filotex16:19:36+0:00(97)
11Jobo16:19:36+0:00(127)
12Sporting-Lejeune16:19:36+0:00(157)
13Kas-Kaskol16:19:36+0:00(168)
14Super Ser16:19:36+0:00(174)
Ploegenklassement totaal
Wat in bovenstaande tabel staat is zelf berekend, en nauwelijks op fouten gecontroleerd.
PosTeam TijdTijdsverschilPunten
1Flandria50:45:58(181)
2Gan50:48:24+2:26(248)
3Molteni50:48:55+2:57(310)
4Bianchi-Campagnolo50:49:30+3:32(475)
5Filotex50:49:42+3:44(441)
6Peugeot50:50:37+4:39(359)
7Jollyceramica50:50:53+4:55(296)
8Gitane50:51:03+5:05(274)
9Super Ser50:52:26+6:28(720)
10Kas-Kaskol50:52:36+6:38(904)
11Miko-De Gribaldy-Superia50:54:15+8:17(423)
12Frisol-GBC50:55:28+9:30(598)
13Sporting-Lejeune50:56:28+10:30(821)
14Jobo51:01:52+15:54(1095)
Ploegenpuntenklassement
Wat in bovenstaande tabel staat is zelf berekend, en nauwelijks op fouten gecontroleerd.
PosTeamPunten
1Flandria181
2Gan248
3Gitane274
4Jollyceramica296
5Molteni310
6Peugeot359
7Miko-De Gribaldy-Superia423
8Filotex441
9Bianchi-Campagnolo475
10Frisol-GBC598
11Super Ser720
12Sporting-Lejeune821
13Kas-Kaskol904
14Jobo1095
Meeste plaatsen gestegen in de etappe
RennerGestegen
J. Grande7
F. Fabbri7
L. Castelletti6
G. Leleu6
H. Beysens6
B. Koken6
E. Peelman6
C. Magni6
S. Quintarelli6
G. Dalla Bona6
A. Cigana6
F. Mintjens5
A. Mollet5
G. Vianen5
J. Misac5
Meeste plaatsen gedaald in de etappe
RennerGedaald
F. Ferreira53
J. Amaro40
J. De Schoenmaecker19
P. Torres12
J. Carvalho5
L. Balague5