Stand in het algemeen klassement

P
1A
1B
2
3
4
5
6
7
8
9A
9B
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22

Het is een tijdrovend karwei om al deze getallen te controleren op fouten. Sommige tijden zijn in het rood weergegeven, dit is om mij te helpen fouten te identificeren. Als het in het rood staat, wil het niet zeggen dat het per se fout is, maar dat het fout kan zijn en dus controle nodig is. Zie het overzicht van renners waarvan hun eindtijd in 1975 niet klopt.

Algemeen klassement

Na etappe 3 in 1975.

Ploegenklassement
Puntenklassement
Bergklassement
Tussensprintklassement
Jongerenklassement

Afstand: 170 km. Type: vlak. Datum: 29 Jun 1975

Snelheid: 41.668 km/h (in database), 41.792 km/h (berekend uit tijd en afstand)

Etappe-uitslag
Etappe-uitslagen zoals hierboven zijn gebaseerd op de informatie van memoire du cyclisme, na verbetering van enkele fouten (niet noodzakelijk in bovenstaande tabel). Desondanks kunnen hier nog onjuistheden in staan.
PosNaamTijdVerschilTeam
1 K. Rottiers4:04:04Molteni
2 F. Moser4:04:04Filotex
3 J. Esclassan4:04:04Peugeot
4 R. Van Linden4:04:04Bianchi-Campagnolo
5 W. Godefroot4:04:04Flandria
6 E. Merckx4:04:04Molteni
7 B. Hoban4:04:04Gan
8 P. Gavazzi4:04:04Jollyceramica
9 R. Mintkiewicz4:04:04Gitane
10 R. Delepine4:04:04Flandria
11 M. Demeyer4:04:04Flandria
12 T. Smit4:04:04Frisol-GBC
13 M. Martinez4:04:04Gitane
14 A. Antonini4:04:04Jollyceramica
15 B. Vicino4:04:04Jollyceramica
16 W. Wesemael4:04:04Miko-De Gribaldy-Superia
17 O. Ritter4:03:58−0:06Filotex
18 W. Teirlinck4:04:04Gitane
19 C. Priem4:04:04Frisol-GBC
20 G. Moneyron4:04:04Flandria
21 A. Cigana4:04:04Jobo
22 H. Kuiper4:04:04Frisol-GBC
23 H. Beysens4:04:04Molteni
24 J. Genet4:04:04Gan
25 R. Ovion4:04:04Peugeot
26 A. Gutierrez4:04:04Miko-De Gribaldy-Superia
27 M. Périn4:04:04Gan
28 G. Vianen4:04:04Gan
29 G. Talbourdet4:04:04Gan
30 G. Karstens4:04:04Gitane
31 M. Lievens4:04:04Molteni
32 F. Campaner4:04:04Sporting-Lejeune
33 R. Marchetti4:04:04Filotex
34 J. Zurano4:04:04Kas-Kaskol
35 E. Janssens4:04:04Molteni
36 M. Rodríguez4:03:58−0:06Bianchi-Campagnolo
37 J. Andiano4:04:04Super Ser
38 Y. Hézard4:04:04Gan
39 R. Poggiali4:04:04Filotex
40 J. Danguillaume4:04:04Peugeot
41 B. Bourreau4:04:04Peugeot
42 G. Knetemann4:04:04Gan
43 P. Dallai4:04:04Filotex
44 P. Torres4:04:04Super Ser
45 J. Millard4:04:04Jobo
46 F. Van Vlierberghe4:04:04Miko-De Gribaldy-Superia
47 A. Van Vlierberghe4:03:58−0:06Miko-De Gribaldy-Superia
48 R. Loysch4:04:04Miko-De Gribaldy-Superia
49 M. Laurent4:04:04Miko-De Gribaldy-Superia
50 J. Agostinho4:04:04Sporting-Lejeune
51 M. Pollentier4:04:04Flandria
52 J. Carvalho4:04:04Sporting-Lejeune
53 A. Caverzasi4:04:04Filotex
54 R. Poulidor4:04:04Gan
55 F. Bernardino4:04:04Sporting-Lejeune
56 J. Misac4:03:58−0:06Gan
57 J. Viejo4:03:58−0:06Super Ser
58 L. Ocaña4:04:04Super Ser
59 J. Spruyt4:03:58−0:06Molteni
60 F. Gimondi4:04:04Bianchi-Campagnolo
61 J. Casas4:04:04Super Ser
62 L. Delcroix4:04:04Molteni
63 V. López4:04:04Kas-Kaskol
64 R. Sorlini4:04:04Filotex
65 G. Battaglin4:04:04Jollyceramica
66 D. Giuliani4:04:04Jollyceramica
67 G. Santambrogio4:04:04Bianchi-Campagnolo
68 J. Hauvieux4:04:04Jobo
69 K. Knudsen4:04:04Jollyceramica
70 S. Parsani4:04:04Bianchi-Campagnolo
71 L. Balague4:04:04Super Ser
72 P. Perret4:04:04Miko-De Gribaldy-Superia
73 J. Zoetemelk4:04:04Gan
74 M. Le Guilloux4:04:04Gitane
75 D. Allan4:04:04Frisol-GBC
76 C. Rouxel4:04:04Peugeot
77 R. Pianaro4:04:04Jobo
78 B. Thevenet4:04:04Peugeot
79 J. Catieau4:04:04Peugeot
80 R. Delisle4:04:04Peugeot
81 H. Mathis4:04:04Miko-De Gribaldy-Superia
82 T. Houbrechts4:04:04Bianchi-Campagnolo
83 F. Julien4:04:04Sporting-Lejeune
84 G. Kamper4:04:04Frisol-GBC
85 S. Vasseur4:04:04Super Ser
86 B. Labourdette4:04:04Sporting-Lejeune
87 J. Grande4:04:04Kas-Kaskol
88 E. Peelman4:04:04Super Ser
89 D. Verplancke4:04:04Flandria
90 F. Galdos4:04:04Kas-Kaskol
91 J. Amaro4:04:04Sporting-Lejeune
92 R. De Witte4:04:04Flandria
93 G. Bazzan4:04:04Jollyceramica
94 R. Rosiers4:04:04Super Ser
95 G. Aja4:04:04Kas-Kaskol
96 S. Lazcano4:04:04Super Ser
97 J. Fuchs4:04:04Filotex
98 A. Corbeau4:04:04Jobo
99 L. Castelletti4:04:04Bianchi-Campagnolo
100 H. Vanspringel4:04:04Flandria
101 J. Boulas4:04:04Jobo
102 F. den Hertog4:04:04Frisol-GBC
103 M. Simonetti4:04:04Filotex
104 S. Fraccaro4:04:04Bianchi-Campagnolo
105 G. Cavalcanti4:04:04Bianchi-Campagnolo
106 R. Martin4:04:04Gitane
107 A. Martos4:04:04Kas-Kaskol
108 C. Melero4:04:04Kas-Kaskol
109 L. Van Impe4:04:04Gitane
110 S. Fontanelli4:04:04Filotex
111 H. Prinsen4:04:04Frisol-GBC
112 A. Menendez4:04:04Kas-Kaskol
113 J. Huysmans4:04:04Molteni
114 A. Santy4:04:04Gitane
115 A. Mollet4:04:04Sporting-Lejeune
116 W. David4:04:04Flandria
117 R. Dillen4:04:04Gitane
118 F. Mintjens4:04:04Molteni
119 B. Koken4:04:04Frisol-GBC
120 A. Romero4:04:04Jobo
121 J. De Schoenmaecker4:04:04Molteni
122 E. Bergamo4:04:04Jollyceramica
123 F. Fabbri4:04:04Bianchi-Campagnolo
124 F. Ferreira4:04:04Sporting-Lejeune
125 J. De Cauwer4:04:04Frisol-GBC
126 J. Pesarrodona4:04:04Kas-Kaskol
127 C. Magni4:04:04Jobo
128 G. Leleu4:04:04Gitane
129 P. Beon4:04:04Peugeot
130 A. Doyen4:04:04Miko-De Gribaldy-Superia
131 F. Mendes4:04:04Frisol-GBC
132 S. Quintarelli4:04:04Jollyceramica
133 R. Legeay4:04:04Jobo
134 G. Dalla Bona4:04:04Jollyceramica
135 E. Cael4:04:04Flandria
136 G. Sibille4:04:04Peugeot
137 L. De Brauwere4:12:07+8:03Miko-De Gribaldy-Superia
Algemeen klassement
Bovenstaande informatie is zelf uitgerekend aan de hand van de beschikbare etappe-uitslagen, bonificaties en straffen. Door dit te vergelijken met officiële uitslagen heb ik kunnen vaststellen in welke jaren ik nog informatie mis, en ik streef ernaar om deze informatie boven water te krijgen.
PosNaamTijdVerschilTeam
1F. Moser11:28:07Filotex
2E. Merckx11:28:09+0:02Molteni
3M. Pollentier11:28:21+0:14Flandria
4B. Thevenet11:29:24+1:17Peugeot
5H. Vanspringel11:29:25+1:18Flandria
6F. Gimondi11:29:29+1:22Bianchi-Campagnolo
7G. Battaglin11:29:29+1:22Jollyceramica
8R. Van Linden11:29:34+1:27Bianchi-Campagnolo
9R. Poulidor11:29:34+1:27Gan
10W. Godefroot11:29:35+1:28Flandria
11M. Demeyer11:29:36+1:29Flandria
12L. Van Impe11:29:43+1:36Gitane
13J. Zoetemelk11:29:46+1:39Gan
14K. Rottiers11:30:25+2:18Molteni
15Y. Hézard11:30:37+2:30Gan
16G. Karstens11:30:40+2:33Gitane
17K. Knudsen11:30:42+2:35Jollyceramica
18H. Kuiper11:30:46+2:39Frisol-GBC
19B. Hoban11:30:48+2:41Gan
20J. Viejo11:30:52+2:45Super Ser
21J. Danguillaume11:30:52+2:45Peugeot
22G. Talbourdet11:30:52+2:45Gan
23W. Wesemael11:30:55+2:48Miko-De Gribaldy-Superia
24M. Périn11:30:58+2:51Gan
25L. Delcroix11:31:01+2:54Molteni
26C. Rouxel11:31:02+2:55Peugeot
27W. Teirlinck11:31:04+2:57Gitane
28F. Galdos11:31:04+2:57Kas-Kaskol
29A. Antonini11:31:06+2:59Jollyceramica
30B. Bourreau11:31:06+2:59Peugeot
31J. Fuchs11:31:06+2:59Filotex
32L. Ocaña11:31:07+3:00Super Ser
33T. Houbrechts11:31:07+3:00Bianchi-Campagnolo
34E. Janssens11:31:07+3:00Molteni
35G. Sibille11:31:08+3:01Peugeot
36J. Esclassan11:31:09+3:02Peugeot
37R. Poggiali11:31:10+3:03Filotex
38A. Santy11:31:10+3:03Gitane
39F. Bernardino11:31:11+3:04Sporting-Lejeune
40R. Dillen11:31:11+3:04Gitane
41J. Genet11:31:12+3:05Gan
42V. López11:31:12+3:05Kas-Kaskol
43M. Simonetti11:31:13+3:06Filotex
44P. Torres11:31:13+3:06Super Ser
45S. Lazcano11:31:13+3:06Super Ser
46M. Lievens11:31:14+3:07Molteni
47S. Fraccaro11:31:14+3:07Bianchi-Campagnolo
48G. Bazzan11:31:15+3:08Jollyceramica
49A. Van Vlierberghe11:31:16+3:09Miko-De Gribaldy-Superia
50G. Cavalcanti11:31:16+3:09Bianchi-Campagnolo
51G. Santambrogio11:31:17+3:10Bianchi-Campagnolo
52W. David11:31:17+3:10Flandria
53R. Delepine11:31:18+3:11Flandria
54A. Martos11:31:20+3:13Kas-Kaskol
55J. Zurano11:31:25+3:18Kas-Kaskol
56D. Giuliani11:31:25+3:18Jollyceramica
57R. De Witte11:32:36+4:29Flandria
58R. Ovion11:32:41+4:34Peugeot
59J. Pesarrodona11:32:43+4:36Kas-Kaskol
60R. Rosiers11:32:47+4:40Super Ser
61J. Agostinho11:32:47+4:40Sporting-Lejeune
62M. Rodríguez11:32:47+4:40Bianchi-Campagnolo
63A. Doyen11:32:52+4:45Miko-De Gribaldy-Superia
64J. Huysmans11:32:57+4:50Molteni
65C. Priem11:32:58+4:51Frisol-GBC
66F. den Hertog11:32:58+4:51Frisol-GBC
67O. Ritter11:32:59+4:52Filotex
68F. Campaner11:33:00+4:53Sporting-Lejeune
69A. Caverzasi11:33:01+4:54Filotex
70H. Mathis11:33:02+4:55Miko-De Gribaldy-Superia
71S. Parsani11:33:03+4:56Bianchi-Campagnolo
72G. Aja11:33:05+4:58Kas-Kaskol
73F. Mendes11:33:06+4:59Frisol-GBC
74F. Ferreira11:33:07+5:00Sporting-Lejeune
75M. Martinez11:33:08+5:01Gitane
76P. Gavazzi11:33:10+5:03Jollyceramica
77J. De Schoenmaecker11:33:11+5:04Molteni
78A. Gutierrez11:33:12+5:05Miko-De Gribaldy-Superia
79B. Vicino11:33:13+5:06Jollyceramica
80G. Moneyron11:33:16+5:09Flandria
81B. Labourdette11:33:17+5:10Sporting-Lejeune
82R. Martin11:33:17+5:10Gitane
83R. Loysch11:33:18+5:11Miko-De Gribaldy-Superia
84J. Casas11:33:18+5:11Super Ser
85J. Catieau11:33:18+5:11Peugeot
86R. Mintkiewicz11:33:19+5:12Gitane
87J. Hauvieux11:33:19+5:12Jobo
88J. Amaro11:33:19+5:12Sporting-Lejeune
89P. Perret11:33:20+5:13Miko-De Gribaldy-Superia
90C. Melero11:33:21+5:14Kas-Kaskol
91F. Julien11:33:22+5:15Sporting-Lejeune
92F. Van Vlierberghe11:33:23+5:16Miko-De Gribaldy-Superia
93J. Andiano11:33:23+5:16Super Ser
94L. Balague11:33:24+5:17Super Ser
95F. Mintjens11:33:24+5:17Molteni
96S. Vasseur11:33:27+5:20Super Ser
97L. Castelletti11:33:27+5:20Bianchi-Campagnolo
98A. Mollet11:33:29+5:22Sporting-Lejeune
99E. Bergamo11:33:30+5:23Jollyceramica
100H. Prinsen11:33:32+5:25Frisol-GBC
101J. Grande11:33:32+5:25Kas-Kaskol
102F. Fabbri11:33:34+5:27Bianchi-Campagnolo
103G. Leleu11:33:37+5:30Gitane
104H. Beysens11:33:41+5:34Molteni
105G. Knetemann11:34:24+6:17Gan
106J. Spruyt11:35:10+7:03Molteni
107R. Legeay11:35:25+7:18Jobo
108M. Laurent11:35:29+7:22Miko-De Gribaldy-Superia
109G. Kamper11:35:36+7:29Frisol-GBC
110S. Fontanelli11:35:36+7:29Filotex
111M. Le Guilloux11:35:38+7:31Gitane
112R. Sorlini11:35:38+7:31Filotex
113E. Cael11:35:39+7:32Flandria
114G. Vianen11:35:40+7:33Gan
115J. Misac11:35:42+7:35Gan
116R. Delisle11:35:45+7:38Peugeot
117P. Beon11:35:49+7:42Peugeot
118A. Menendez11:35:50+7:43Kas-Kaskol
119P. Dallai11:35:51+7:44Filotex
120J. De Cauwer11:35:53+7:46Frisol-GBC
121T. Smit11:35:54+7:47Frisol-GBC
122A. Corbeau11:35:54+7:47Jobo
123D. Verplancke11:35:56+7:49Flandria
124R. Marchetti11:35:58+7:51Filotex
125J. Millard11:35:58+7:51Jobo
126J. Carvalho11:35:59+7:52Sporting-Lejeune
127B. Koken11:35:59+7:52Frisol-GBC
128E. Peelman11:36:13+8:06Super Ser
129C. Magni11:36:16+8:09Jobo
130S. Quintarelli11:36:25+8:18Jollyceramica
131G. Dalla Bona11:36:28+8:21Jollyceramica
132A. Cigana11:38:01+9:54Jobo
133A. Romero11:40:45+12:38Jobo
134R. Pianaro11:40:55+12:48Jobo
135D. Allan11:43:41+15:34Frisol-GBC
136L. De Brauwere11:44:05+15:58Miko-De Gribaldy-Superia
137J. Boulas11:45:52+17:45Jobo
Ploegenklassement etappe
Wat in bovenstaande tabel staat is zelf berekend, en nauwelijks op fouten gecontroleerd.
PosTeam TijdTijdsverschilPunten
1Filotex12:12:06(52)
2Bianchi-Campagnolo12:12:06+0:00(100)
3Super Ser12:12:06+0:00(138)
4Flandria12:12:12+0:06(26)
5Molteni12:12:12+0:06(30)
6Jollyceramica12:12:12+0:06(37)
7Gitane12:12:12+0:06(40)
8Frisol-GBC12:12:12+0:06(53)
9Gan12:12:12+0:06(58)
10Peugeot12:12:12+0:06(68)
11Miko-De Gribaldy-Superia12:12:12+0:06(88)
12Sporting-Lejeune12:12:12+0:06(134)
13Jobo12:12:12+0:06(134)
14Kas-Kaskol12:12:12+0:06(184)
Ploegenklassement totaal
Wat in bovenstaande tabel staat is zelf berekend, en nauwelijks op fouten gecontroleerd.
PosTeam TijdTijdsverschilPunten
1Flandria34:26:22(142)
2Gan34:28:48+2:26(196)
3Molteni34:29:19+2:57(239)
4Bianchi-Campagnolo34:29:54+3:32(438)
5Filotex34:30:06+3:44(344)
6Peugeot34:31:01+4:39(301)
7Jollyceramica34:31:17+4:55(277)
8Gitane34:31:27+5:05(223)
9Super Ser34:32:50+6:28(546)
10Kas-Kaskol34:33:00+6:38(736)
11Miko-De Gribaldy-Superia34:34:39+8:17(383)
12Frisol-GBC34:35:52+9:30(557)
13Sporting-Lejeune34:36:52+10:30(664)
14Jobo34:42:16+15:54(968)
Ploegenpuntenklassement
Wat in bovenstaande tabel staat is zelf berekend, en nauwelijks op fouten gecontroleerd.
PosTeamPunten
1Flandria142
2Gan196
3Gitane223
4Molteni239
5Jollyceramica277
6Peugeot301
7Filotex344
8Miko-De Gribaldy-Superia383
9Bianchi-Campagnolo438
10Super Ser546
11Frisol-GBC557
12Sporting-Lejeune664
13Kas-Kaskol736
14Jobo968
Meeste plaatsen gestegen in de etappe
RennerGestegen
A. Van Vlierberghe5
J. Viejo4
O. Ritter4
A. Cigana2
A. Romero2
R. Pianaro2
D. Allan2
J. Genet1
P. Torres1
M. Rodríguez1
B. Labourdette1
L. Balague1
J. Misac1
T. Smit1
E. Peelman1
Meeste plaatsen gedaald in de etappe
RennerGedaald
L. De Brauwere8
A. Corbeau1
R. Delisle1
F. Mintjens1
R. Martin1
S. Parsani1
H. Mathis1
A. Caverzasi1
F. Campaner1
A. Doyen1
A. Martos1
R. Delepine1
W. David1
G. Santambrogio1
G. Cavalcanti1