Stand in het algemeen klassement

P
1A
1B
2
3
4
5
6
7
8
9A
9B
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22

Algemeen klassement

Na etappe 2 in 1975.

Ploegenklassement
Puntenklassement
Bergklassement
Tussensprintklassement
Jongerenklassement

Afstand: 121.5 km. Type: vlak. Datum: 28 Jun 1975

Snelheid: 43.838 km/h (in database), 46.349 km/h (berekend uit tijd en afstand)

Etappe-uitslag
Etappe-uitslagen zoals hierboven zijn gebaseerd op de informatie van memoire du cyclisme, na verbetering van enkele fouten (niet noodzakelijk in bovenstaande tabel). Desondanks kunnen hier nog onjuistheden in staan.
PosNaamTijdVerschilTeam
1 R. De Witte2:37:17Flandria
2 G. Vianen2:37:17Gan
3 R. Van Linden2:37:17Bianchi-Campagnolo
4 J. Esclassan2:37:17Peugeot
5 W. Wesemael2:37:17Miko-De Gribaldy-Superia
6 B. Hoban2:37:17Gan
7 K. Rottiers2:37:17Molteni
8 C. Priem2:37:17Frisol-GBC
9 A. Antonini2:37:17Jollyceramica
10 G. Karstens2:37:17Gitane
11 G. Bazzan2:37:17Jollyceramica
12 W. Godefroot2:37:17Flandria
13 R. Mintkiewicz2:37:17Gitane
14 W. Teirlinck2:37:17Gitane
15 B. Vicino2:37:17Jollyceramica
16 O. Ritter2:37:17Filotex
17 M. Périn2:37:17Gan
18 P. Gavazzi2:37:17Jollyceramica
19 A. Caverzasi2:37:17Filotex
20 Y. Hézard2:37:17Gan
21 F. Moser2:37:17Filotex
22 R. Ovion2:37:17Peugeot
23 L. Delcroix2:37:17Molteni
24 A. Gutierrez2:37:17Miko-De Gribaldy-Superia
25 A. Cigana2:37:17Jobo
26 C. Rouxel2:37:17Peugeot
27 M. Pollentier2:37:17Flandria
28 G. Talbourdet2:37:17Gan
29 F. Van Vlierberghe2:37:17Miko-De Gribaldy-Superia
30 B. Bourreau2:37:17Peugeot
31 J. Danguillaume2:37:17Peugeot
32 M. Martinez2:37:17Gitane
33 R. Rosiers2:37:17Super Ser
34 D. Verplancke2:37:17Flandria
35 J. Spruyt2:37:17Molteni
36 G. Sibille2:37:17Peugeot
37 J. Viejo2:37:17Super Ser
38 J. Hauvieux2:37:17Jobo
39 J. Andiano2:37:17Super Ser
40 M. Lievens2:37:17Molteni
41 M. Laurent2:37:17Miko-De Gribaldy-Superia
42 S. Fraccaro2:37:17Bianchi-Campagnolo
43 T. Smit2:37:17Frisol-GBC
44 H. Vanspringel2:37:17Flandria
45 F. Bernardino2:37:17Sporting-Lejeune
46 J. Misac2:37:17Gan
47 J. Zurano2:37:17Kas-Kaskol
48 R. Legeay2:37:17Jobo
49 H. Mathis2:37:17Miko-De Gribaldy-Superia
50 R. Loysch2:37:17Miko-De Gribaldy-Superia
51 M. Le Guilloux2:37:17Gitane
52 G. Kamper2:37:17Frisol-GBC
53 E. Peelman2:37:17Super Ser
54 M. Demeyer2:37:17Flandria
55 R. Pianaro2:37:17Jobo
56 C. Melero2:37:17Kas-Kaskol
57 A. Van Vlierberghe2:37:17Miko-De Gribaldy-Superia
58 G. Cavalcanti2:37:17Bianchi-Campagnolo
59 P. Dallai2:37:17Filotex
60 J. Amaro2:37:17Sporting-Lejeune
61 A. Corbeau2:37:17Jobo
62 A. Santy2:37:17Gitane
63 V. López2:37:17Kas-Kaskol
64 F. Fabbri2:37:17Bianchi-Campagnolo
65 R. Poggiali2:37:17Filotex
66 R. Delepine2:37:17Flandria
67 F. Gimondi2:37:17Bianchi-Campagnolo
68 A. Martos2:37:17Kas-Kaskol
69 J. Carvalho2:37:17Sporting-Lejeune
70 R. Poulidor2:37:17Gan
71 P. Perret2:37:17Miko-De Gribaldy-Superia
72 G. Santambrogio2:37:17Bianchi-Campagnolo
73 D. Allan2:37:17Frisol-GBC
74 M. Simonetti2:37:17Filotex
75 T. Houbrechts2:37:17Bianchi-Campagnolo
76 J. Zoetemelk2:37:17Gan
77 J. Casas2:37:17Super Ser
78 F. Galdos2:37:17Kas-Kaskol
79 L. Ocaña2:37:17Super Ser
80 J. Millard2:37:17Jobo
81 P. Beon2:37:17Peugeot
82 B. Thevenet2:37:17Peugeot
83 H. Beysens2:37:17Molteni
84 S. Lazcano2:37:17Super Ser
85 J. Fuchs2:37:17Filotex
86 R. Marchetti2:37:17Filotex
87 A. Mollet2:37:17Sporting-Lejeune
88 F. Mendes2:37:17Frisol-GBC
89 E. Bergamo2:37:17Jollyceramica
90 G. Battaglin2:37:17Jollyceramica
91 K. Knudsen2:37:17Jollyceramica
92 P. Torres2:37:17Super Ser
93 J. Catieau2:37:17Peugeot
94 F. Julien2:37:17Sporting-Lejeune
95 D. Giuliani2:37:17Jollyceramica
96 J. Agostinho2:37:17Sporting-Lejeune
97 G. Knetemann2:37:17Gan
98 G. Moneyron2:37:17Flandria
99 F. den Hertog2:37:17Frisol-GBC
100 L. Castelletti2:37:17Bianchi-Campagnolo
101 R. Sorlini2:37:17Filotex
102 R. Martin2:37:17Gitane
103 L. Van Impe2:37:17Gitane
104 G. Aja2:37:17Kas-Kaskol
105 C. Magni2:37:17Jobo
106 G. Leleu2:37:17Gitane
107 R. Delisle2:37:17Peugeot
108 W. David2:37:17Flandria
109 F. Campaner2:37:17Sporting-Lejeune
110 J. Grande2:37:17Kas-Kaskol
111 B. Labourdette2:37:17Sporting-Lejeune
112 F. Ferreira2:37:17Sporting-Lejeune
113 S. Quintarelli2:37:17Jollyceramica
114 S. Vasseur2:37:17Super Ser
115 H. Kuiper2:37:17Frisol-GBC
116 J. Huysmans2:37:17Molteni
117 L. Balague2:37:17Super Ser
118 H. Prinsen2:37:17Frisol-GBC
119 J. De Cauwer2:37:17Frisol-GBC
120 A. Doyen2:37:17Miko-De Gribaldy-Superia
121 A. Menendez2:37:17Kas-Kaskol
122 J. Genet2:37:17Gan
123 S. Parsani2:37:17Bianchi-Campagnolo
124 A. Romero2:37:17Jobo
125 M. Rodríguez2:37:17Bianchi-Campagnolo
126 G. Dalla Bona2:37:17Jollyceramica
127 B. Koken2:37:17Frisol-GBC
128 R. Dillen2:37:17Gitane
129 E. Cael2:37:17Flandria
130 L. De Brauwere2:37:17Miko-De Gribaldy-Superia
131 E. Merckx2:37:17Molteni
132 J. De Schoenmaecker2:37:17Molteni
133 E. Janssens2:37:17Molteni
134 F. Mintjens2:37:17Molteni
135 J. Pesarrodona2:37:17Kas-Kaskol
136 J. Boulas2:38:14+0:57Jobo
137 M. Silva2:39:36+2:19Sporting-Lejeune
138 S. Fontanelli2:39:37+2:20Filotex
Algemeen klassement
Bovenstaande informatie is zelf uitgerekend aan de hand van de beschikbare etappe-uitslagen, bonificaties en straffen. Door dit te vergelijken met officiële uitslagen heb ik kunnen vaststellen in welke jaren ik nog informatie mis, en ik streef ernaar om deze informatie boven water te krijgen.
PosNaamTijdVerschilTeam
1F. Moser7:24:03Filotex
2E. Merckx7:24:05+0:02Molteni
3M. Pollentier7:24:17+0:14Flandria
4B. Thevenet7:25:20+1:17Peugeot
5H. Vanspringel7:25:21+1:18Flandria
6F. Gimondi7:25:25+1:22Bianchi-Campagnolo
7G. Battaglin7:25:25+1:22Jollyceramica
8R. Van Linden7:25:30+1:27Bianchi-Campagnolo
9R. Poulidor7:25:30+1:27Gan
10W. Godefroot7:25:31+1:28Flandria
11M. Demeyer7:25:32+1:29Flandria
12L. Van Impe7:25:39+1:36Gitane
13J. Zoetemelk7:25:42+1:39Gan
14K. Rottiers7:26:21+2:18Molteni
15Y. Hézard7:26:33+2:30Gan
16G. Karstens7:26:36+2:33Gitane
17K. Knudsen7:26:38+2:35Jollyceramica
18H. Kuiper7:26:42+2:39Frisol-GBC
19B. Hoban7:26:44+2:41Gan
20J. Danguillaume7:26:48+2:45Peugeot
21G. Talbourdet7:26:48+2:45Gan
22W. Wesemael7:26:51+2:48Miko-De Gribaldy-Superia
23M. Périn7:26:54+2:51Gan
24J. Viejo7:26:54+2:51Super Ser
25L. Delcroix7:26:57+2:54Molteni
26C. Rouxel7:26:58+2:55Peugeot
27W. Teirlinck7:27:00+2:57Gitane
28F. Galdos7:27:00+2:57Kas-Kaskol
29A. Antonini7:27:02+2:59Jollyceramica
30B. Bourreau7:27:02+2:59Peugeot
31J. Fuchs7:27:02+2:59Filotex
32L. Ocaña7:27:03+3:00Super Ser
33T. Houbrechts7:27:03+3:00Bianchi-Campagnolo
34E. Janssens7:27:03+3:00Molteni
35G. Sibille7:27:04+3:01Peugeot
36J. Esclassan7:27:05+3:02Peugeot
37R. Poggiali7:27:06+3:03Filotex
38A. Santy7:27:06+3:03Gitane
39F. Bernardino7:27:07+3:04Sporting-Lejeune
40R. Dillen7:27:07+3:04Gitane
41V. López7:27:08+3:05Kas-Kaskol
42J. Genet7:27:08+3:05Gan
43M. Simonetti7:27:09+3:06Filotex
44S. Lazcano7:27:09+3:06Super Ser
45P. Torres7:27:09+3:06Super Ser
46M. Lievens7:27:10+3:07Molteni
47S. Fraccaro7:27:10+3:07Bianchi-Campagnolo
48G. Bazzan7:27:11+3:08Jollyceramica
49G. Cavalcanti7:27:12+3:09Bianchi-Campagnolo
50G. Santambrogio7:27:13+3:10Bianchi-Campagnolo
51W. David7:27:13+3:10Flandria
52R. Delepine7:27:14+3:11Flandria
53A. Martos7:27:16+3:13Kas-Kaskol
54A. Van Vlierberghe7:27:18+3:15Miko-De Gribaldy-Superia
55J. Zurano7:27:21+3:18Kas-Kaskol
56D. Giuliani7:27:21+3:18Jollyceramica
57R. De Witte7:28:32+4:29Flandria
58R. Ovion7:28:37+4:34Peugeot
59J. Pesarrodona7:28:39+4:36Kas-Kaskol
60R. Rosiers7:28:43+4:40Super Ser
61J. Agostinho7:28:43+4:40Sporting-Lejeune
62A. Doyen7:28:48+4:45Miko-De Gribaldy-Superia
63M. Rodríguez7:28:49+4:46Bianchi-Campagnolo
64J. Huysmans7:28:53+4:50Molteni
65C. Priem7:28:54+4:51Frisol-GBC
66F. den Hertog7:28:54+4:51Frisol-GBC
67F. Campaner7:28:56+4:53Sporting-Lejeune
68A. Caverzasi7:28:57+4:54Filotex
69H. Mathis7:28:58+4:55Miko-De Gribaldy-Superia
70S. Parsani7:28:59+4:56Bianchi-Campagnolo
71O. Ritter7:29:01+4:58Filotex
72G. Aja7:29:01+4:58Kas-Kaskol
73F. Mendes7:29:02+4:59Frisol-GBC
74F. Ferreira7:29:03+5:00Sporting-Lejeune
75M. Martinez7:29:04+5:01Gitane
76P. Gavazzi7:29:06+5:03Jollyceramica
77J. De Schoenmaecker7:29:07+5:04Molteni
78A. Gutierrez7:29:08+5:05Miko-De Gribaldy-Superia
79B. Vicino7:29:09+5:06Jollyceramica
80G. Moneyron7:29:12+5:09Flandria
81R. Martin7:29:13+5:10Gitane
82B. Labourdette7:29:13+5:10Sporting-Lejeune
83R. Loysch7:29:14+5:11Miko-De Gribaldy-Superia
84J. Casas7:29:14+5:11Super Ser
85J. Catieau7:29:14+5:11Peugeot
86R. Mintkiewicz7:29:15+5:12Gitane
87J. Hauvieux7:29:15+5:12Jobo
88J. Amaro7:29:15+5:12Sporting-Lejeune
89P. Perret7:29:16+5:13Miko-De Gribaldy-Superia
90C. Melero7:29:17+5:14Kas-Kaskol
91F. Julien7:29:18+5:15Sporting-Lejeune
92F. Van Vlierberghe7:29:19+5:16Miko-De Gribaldy-Superia
93J. Andiano7:29:19+5:16Super Ser
94F. Mintjens7:29:20+5:17Molteni
95L. Balague7:29:20+5:17Super Ser
96S. Vasseur7:29:23+5:20Super Ser
97L. Castelletti7:29:23+5:20Bianchi-Campagnolo
98A. Mollet7:29:25+5:22Sporting-Lejeune
99E. Bergamo7:29:26+5:23Jollyceramica
100H. Prinsen7:29:28+5:25Frisol-GBC
101J. Grande7:29:28+5:25Kas-Kaskol
102F. Fabbri7:29:30+5:27Bianchi-Campagnolo
103G. Leleu7:29:33+5:30Gitane
104H. Beysens7:29:37+5:34Molteni
105G. Knetemann7:30:20+6:17Gan
106J. Spruyt7:31:12+7:09Molteni
107R. Legeay7:31:21+7:18Jobo
108M. Laurent7:31:25+7:22Miko-De Gribaldy-Superia
109G. Kamper7:31:32+7:29Frisol-GBC
110S. Fontanelli7:31:32+7:29Filotex
111M. Le Guilloux7:31:34+7:31Gitane
112R. Sorlini7:31:34+7:31Filotex
113E. Cael7:31:35+7:32Flandria
114G. Vianen7:31:36+7:33Gan
115R. Delisle7:31:41+7:38Peugeot
116J. Misac7:31:44+7:41Gan
117P. Beon7:31:45+7:42Peugeot
118A. Menendez7:31:46+7:43Kas-Kaskol
119P. Dallai7:31:47+7:44Filotex
120J. De Cauwer7:31:49+7:46Frisol-GBC
121A. Corbeau7:31:50+7:47Jobo
122T. Smit7:31:50+7:47Frisol-GBC
123D. Verplancke7:31:52+7:49Flandria
124R. Marchetti7:31:54+7:51Filotex
125J. Millard7:31:54+7:51Jobo
126J. Carvalho7:31:55+7:52Sporting-Lejeune
127B. Koken7:31:55+7:52Frisol-GBC
128L. De Brauwere7:31:58+7:55Miko-De Gribaldy-Superia
129E. Peelman7:32:09+8:06Super Ser
130C. Magni7:32:12+8:09Jobo
131S. Quintarelli7:32:21+8:18Jollyceramica
132G. Dalla Bona7:32:24+8:21Jollyceramica
133M. Silva7:33:51+9:48Sporting-Lejeune
134A. Cigana7:33:57+9:54Jobo
135A. Romero7:36:41+12:38Jobo
136R. Pianaro7:36:51+12:48Jobo
137D. Allan7:39:37+15:34Frisol-GBC
138J. Boulas7:41:48+17:45Jobo
Ploegenklassement etappe
Wat in bovenstaande tabel staat is zelf berekend, en nauwelijks op fouten gecontroleerd.
PosTeam TijdTijdsverschilPunten
1Gan7:51:51(25)
2Jollyceramica7:51:51+0:00(35)
3Gitane7:51:51+0:00(37)
4Flandria7:51:51+0:00(40)
5Peugeot7:51:51+0:00(52)
6Filotex7:51:51+0:00(56)
7Miko-De Gribaldy-Superia7:51:51+0:00(58)
8Molteni7:51:51+0:00(65)
9Bianchi-Campagnolo7:51:51+0:00(103)
10Frisol-GBC7:51:51+0:00(103)
11Super Ser7:51:51+0:00(109)
12Jobo7:51:51+0:00(111)
13Kas-Kaskol7:51:51+0:00(166)
14Sporting-Lejeune7:51:51+0:00(174)
Ploegenklassement totaal
Wat in bovenstaande tabel staat is zelf berekend, en nauwelijks op fouten gecontroleerd.
PosTeam TijdTijdsverschilPunten
1Flandria22:14:10(116)
2Gan22:16:42+2:32(138)
3Molteni22:17:13+3:03(209)
4Bianchi-Campagnolo22:17:48+3:38(338)
5Filotex22:18:00+3:50(292)
6Peugeot22:18:49+4:39(233)
7Jollyceramica22:19:05+4:55(240)
8Gitane22:19:15+5:05(183)
9Super Ser22:20:44+6:34(408)
10Kas-Kaskol22:20:48+6:38(552)
11Miko-De Gribaldy-Superia22:22:33+8:23(295)
12Frisol-GBC22:23:40+9:30(504)
13Sporting-Lejeune22:24:40+10:30(530)
14Jobo22:30:04+15:54(834)
Ploegenpuntenklassement
Wat in bovenstaande tabel staat is zelf berekend, en nauwelijks op fouten gecontroleerd.
PosTeamPunten
1Flandria116
2Gan138
3Gitane183
4Molteni209
5Peugeot233
6Jollyceramica240
7Filotex292
8Miko-De Gribaldy-Superia295
9Bianchi-Campagnolo338
10Super Ser408
11Frisol-GBC504
12Sporting-Lejeune530
13Kas-Kaskol552
14Jobo834
Meeste plaatsen gestegen in de etappe
RennerGestegen
R. Mintkiewicz2
J. Carvalho2
F. Gimondi1
M. Périn1
V. López1
C. Priem1
R. Martin1
B. Labourdette1
R. Loysch1
J. Casas1
J. Catieau1
J. Amaro1
P. Perret1
C. Melero1
F. Julien1
Meeste plaatsen gedaald in de etappe
RennerGedaald
S. Fontanelli29
M. Silva22
F. den Hertog1
J. Genet1
J. Viejo1
G. Battaglin1