Stand in het algemeen klassement

P
1A
1B
2A
2B
3
4
5
6
7A
7B
8
9
10
11
12A
12B
13
14
15
16A
16B
17
18
19
20A
20B

Het is een tijdrovend karwei om al deze getallen te controleren op fouten. Sommige tijden zijn in het rood weergegeven, dit is om mij te helpen fouten te identificeren. Als het in het rood staat, wil het niet zeggen dat het per se fout is, maar dat het fout kan zijn en dus controle nodig is. Zie het overzicht van renners waarvan hun eindtijd in 1973 niet klopt.

Algemeen klassement

Na etappe 3 in 1973.

Ploegenklassement
Puntenklassement
Bergklassement
Tussensprintklassement
Combinatieklassement

Afstand: 226 km. Type: vlak. Datum: 03 Jul 1973

Snelheid: 39.66 km/h (in database), 39.661 km/h (berekend uit tijd en afstand)

Bonificatie in de etappe:

Etappe-uitslag
Etappe-uitslagen zoals hierboven zijn gebaseerd op de informatie van memoire du cyclisme, na verbetering van enkele fouten (niet noodzakelijk in bovenstaande tabel). Desondanks kunnen hier nog onjuistheden in staan.
PosNaamTijdVerschilTeam
1 C. Guimard5:41:54Gan
2 G. Van Roosbroeck5:41:54Rokado
3 J. Mourioux5:41:54Gan
4 R. Delepine5:41:54Gan
5 J. Zurano5:41:54La Casera-Bahamontes
6 W. De Geest5:41:54Rokado
7 L. Mortensen5:41:54Bic
8 L. Ocaña5:41:54Bic
9 J. Catieau5:41:54Bic
10 F. Verbeeck5:44:28+2:34Watney
11 R. Berland5:44:28+2:34Bic
12 F. Mendes5:44:28+2:34Carpenter-Shimano-Flandria
13 H. Vanspringel5:44:28+2:34Rokado
14 J. Agostinho5:44:28+2:34Bic
15 R. Poulidor5:44:28+2:34Gan
16 M. Périn5:44:28+2:34Gan
17 W. Van Neste5:44:28+2:34Sonolor
18 L. Van Impe5:44:28+2:34Sonolor
19 B. Thevenet5:44:28+2:34Peugeot-BP
20 R. Delisle5:44:28+2:34Peugeot-BP
21 J. Schleck5:44:28+2:34Bic
22 J. Zoetemelk5:44:28+2:34Gitane-Frigecreme
23 S. Vasseur5:44:28+2:34Bic
24 C. Tollet5:44:28+2:34Sonolor
25 C. Grosskost5:47:11+5:17Gan
26 A. Doyen5:47:11+5:17Watney
27 T. Houbrechts5:47:11+5:17Rokado
28 L. Aimar5:47:11+5:17De Kova-Lejeune
29 J. Tschan5:47:11+5:17Peugeot-BP
30 A. Santy5:47:11+5:17Bic
31 P. Martelozzo5:47:11+5:17Peugeot-BP
32 R. Bouloux5:47:11+5:17Peugeot-BP
33 R. Ovion5:47:11+5:17Peugeot-BP
34 L. Van Staeyen5:47:11+5:17Watney
35 F. González5:49:11+7:17La Casera-Bahamontes
36 G. Vianen5:49:11+7:17Gitane-Frigecreme
37 M. de Koning5:49:11+7:17Canada Dry-Gazelle
38 A. Martos5:49:11+7:17KAS
39 J. Genty5:49:11+7:17Bic
40 J. Sanquer5:49:11+7:17Carpenter-Shimano-Flandria
41 V. López5:49:11+7:17KAS
42 J. Esperanza5:49:11+7:17La Casera-Bahamontes
43 W. Godefroot5:49:11+7:17Carpenter-Shimano-Flandria
44 J. Esclassan5:49:11+7:17Peugeot-BP
45 M. Pollentier5:49:11+7:17Carpenter-Shimano-Flandria
46 J. Botherel5:49:11+7:17Sonolor
47 J. Fuente5:49:11+7:17KAS
48 D. Ducreux5:49:11+7:17Carpenter-Shimano-Flandria
49 A. Nogues5:49:11+7:17Gitane-Frigecreme
50 J. Manzaneque5:49:11+7:17La Casera-Bahamontes
51 A. Van Vlierberghe5:49:11+7:17Rokado
52 A. Gandarias5:49:11+7:17De Kova-Lejeune
53 G. Bellone5:49:11+7:17Gitane-Frigecreme
54 W. Teirlinck5:49:11+7:17Sonolor
55 M. Roques5:49:11+7:17Sonolor
56 F. Julien5:49:11+7:17Gitane-Frigecreme
57 Y. Hézard5:49:11+7:17Sonolor
58 G. Pintens5:49:11+7:17Rokado
59 R. De Witte5:49:11+7:17Carpenter-Shimano-Flandria
60 P. Torres5:49:11+7:17La Casera-Bahamontes
61 M. Wright5:49:11+7:17Gitane-Frigecreme
62 C. Blain5:49:11+7:17De Kova-Lejeune
63 B. Hoban5:49:11+7:17Gan
64 G. Santy5:49:11+7:17Bic
65 W. Planckaert5:49:11+7:17Watney
66 D. Torres5:49:11+7:17La Casera-Bahamontes
67 J. Millard5:49:11+7:17Gitane-Frigecreme
68 J. González5:49:11+7:17KAS
69 R. Mintkiewicz5:49:11+7:17Sonolor
70 G. Van Cauter5:49:11+7:17Watney
71 J. Martins5:49:11+7:17Canada Dry-Gazelle
72 L. De Brauwere5:49:11+7:17Carpenter-Shimano-Flandria
73 E. Verstraeten5:49:11+7:17Watney
74 L. Zubero5:49:11+7:17KAS
75 M. Demeyer5:51:02+9:08Carpenter-Shimano-Flandria
76 G. Aja5:51:11+9:17KAS
77 J. Genet5:58:16+16:22Gan
78 W. Schepers5:58:16+16:22Rokado
79 J. Grande5:58:16+16:22KAS
80 C. Melero5:58:16+16:22KAS
81 W. Abbeloos5:58:16+16:22Watney
82 C. Rouxel5:58:16+16:22Peugeot-BP
83 T. Tabak5:58:16+16:22Sonolor
84 F. Galdos5:58:16+16:22KAS
85 W. David5:58:16+16:22Carpenter-Shimano-Flandria
86 E. Opdebeeck5:58:16+16:22Watney
87 P. Aerts5:58:16+16:22Watney
88 J. Largeau5:58:16+16:22Gitane-Frigecreme
89 R. Gilson5:58:16+16:22Rokado
90 G. Besnard5:58:16+16:22Sonolor
91 W. Peffgen5:58:16+16:22Rokado
92 R. Riotte5:58:16+16:22Sonolor
93 A. Menendez5:58:16+16:22KAS
94 J. Danguillaume5:58:16+16:22Peugeot-BP
95 J. Parenteau5:58:16+16:22Peugeot-BP
96 M. Boishardy5:58:16+16:22De Kova-Lejeune
97 R. Martin5:58:16+16:22Gitane-Frigecreme
98 R. Podesta5:58:16+16:22De Kova-Lejeune
99 L. Balague5:58:16+16:22La Casera-Bahamontes
100 B. Labourdette5:58:16+16:22Bic
101 E. Bodart5:58:16+16:22Watney
102 J. Pereira Andrade6:00:29+18:35Gitane-Frigecreme
103 A. Gaida6:00:29+18:35Rokado
104 S. Lazcano6:00:29+18:35KAS
105 J. Krekels6:00:29+18:35Canada Dry-Gazelle
106 A. Tamames6:00:29+18:35La Casera-Bahamontes
107 J. Carletti6:00:29+18:35De Kova-Lejeune
108 M. Martinez6:00:29+18:35Gan
109 M. Pustjens6:00:29+18:35Canada Dry-Gazelle
110 J. Vrancken6:00:29+18:35Canada Dry-Gazelle
111 R. Grelin6:00:29+18:35Gan
112 F. Campaner6:00:29+18:35Gitane-Frigecreme
113 G. Moneyron6:00:29+18:35Gan
114 C. Genthon6:00:29+18:35De Kova-Lejeune
115 J. Hochart6:00:29+18:35De Kova-Lejeune
116 H. De Oliveira6:00:29+18:35Canada Dry-Gazelle
117 N. Geneste6:00:29+18:35De Kova-Lejeune
118 B. Janbroers6:00:29+18:35Canada Dry-Gazelle
119 W. Kelleners6:00:29+18:35Canada Dry-Gazelle
120 M. Coulon6:00:29+18:35Watney
121 T. van der Leeuw6:00:29+18:35Canada Dry-Gazelle
122 A. Mollet6:01:15+19:21Peugeot-BP
123 J. Baud6:05:38+23:44De Kova-Lejeune
124 J. Blocher6:05:38+23:44De Kova-Lejeune
125 J. Viejo6:05:38+23:44La Casera-Bahamontes
126 L. Delcroix6:05:38+23:44Carpenter-Shimano-Flandria
127 J. Gómez6:05:38+23:44La Casera-Bahamontes
Algemeen klassement
Bovenstaande informatie is zelf uitgerekend aan de hand van de beschikbare etappe-uitslagen, bonificaties en straffen. Door dit te vergelijken met officiële uitslagen heb ik kunnen vaststellen in welke jaren ik nog informatie mis, en ik streef ernaar om deze informatie boven water te krijgen.
PosNaamTijdVerschilTeam
1J. Catieau14:49:45Bic
2W. De Geest14:51:01+1:16Rokado
3L. Mortensen14:51:19+1:34Bic
4C. Guimard14:51:28+1:43Gan
5L. Ocaña14:51:44+1:59Bic
6H. Vanspringel14:51:49+2:04Rokado
7J. Mourioux14:52:04+2:19Gan
8J. Zurano14:52:12+2:27La Casera-Bahamontes
9G. Van Roosbroeck14:52:16+2:31Rokado
10R. Delepine14:52:20+2:35Gan
11S. Vasseur14:54:06+4:21Bic
12M. Périn14:54:11+4:26Gan
13F. Mendes14:54:12+4:27Carpenter-Shimano-Flandria
14J. Zoetemelk14:54:16+4:31Gitane-Frigecreme
15R. Poulidor14:54:17+4:32Gan
16B. Thevenet14:54:23+4:38Peugeot-BP
17L. Van Impe14:54:24+4:39Sonolor
18J. Agostinho14:54:27+4:42Bic
19F. Verbeeck14:54:32+4:47Watney
20W. Van Neste14:54:44+4:59Sonolor
21C. Tollet14:54:50+5:05Sonolor
22R. Berland14:54:55+5:10Bic
23J. Schleck14:55:03+5:18Bic
24R. Delisle14:55:55+6:10Peugeot-BP
25J. Tschan14:56:27+6:42Peugeot-BP
26C. Grosskost14:57:04+7:19Gan
27R. Ovion14:57:08+7:23Peugeot-BP
28R. Bouloux14:57:10+7:25Peugeot-BP
29A. Doyen14:57:15+7:30Watney
30A. Santy14:57:16+7:31Bic
31L. Aimar14:57:24+7:39De Kova-Lejeune
32L. Van Staeyen14:57:57+8:12Watney
33G. Vianen14:57:59+8:14Gitane-Frigecreme
34W. Teirlinck14:58:12+8:27Sonolor
35E. Verstraeten14:58:30+8:45Watney
36A. Nogues14:58:31+8:46Gitane-Frigecreme
37T. Houbrechts14:58:37+8:52Rokado
38R. Mintkiewicz14:58:54+9:09Sonolor
39J. Manzaneque14:59:00+9:15La Casera-Bahamontes
40G. Pintens14:59:01+9:16Rokado
41Y. Hézard14:59:02+9:17Sonolor
42J. Fuente14:59:06+9:21KAS
43G. Bellone14:59:14+9:29Gitane-Frigecreme
44M. de Koning14:59:18+9:33Canada Dry-Gazelle
45M. Pollentier14:59:20+9:35Carpenter-Shimano-Flandria
46V. López14:59:22+9:37KAS
47R. De Witte14:59:22+9:37Carpenter-Shimano-Flandria
48B. Hoban14:59:26+9:41Gan
49G. Santy14:59:26+9:41Bic
50J. Martins14:59:28+9:43Canada Dry-Gazelle
51J. Sanquer14:59:29+9:44Carpenter-Shimano-Flandria
52P. Torres14:59:29+9:44La Casera-Bahamontes
53W. Godefroot14:59:30+9:45Carpenter-Shimano-Flandria
54F. Julien14:59:34+9:49Gitane-Frigecreme
55W. Planckaert14:59:38+9:53Watney
56D. Ducreux14:59:41+9:56Carpenter-Shimano-Flandria
57D. Torres14:59:45+10:00La Casera-Bahamontes
58J. Genty14:59:46+10:01Bic
59J. Botherel14:59:48+10:03Sonolor
60J. Millard14:59:48+10:03Gitane-Frigecreme
61A. Van Vlierberghe14:59:49+10:04Rokado
62L. De Brauwere14:59:54+10:09Carpenter-Shimano-Flandria
63M. Roques14:59:56+10:11Sonolor
64G. Van Cauter14:59:56+10:11Watney
65A. Gandarias15:00:02+10:17De Kova-Lejeune
66J. Esclassan15:00:05+10:20Peugeot-BP
67J. González15:00:21+10:36KAS
68M. Wright15:00:45+11:00Gitane-Frigecreme
69A. Martos15:00:52+11:07KAS
70L. Zubero15:01:02+11:17KAS
71M. Demeyer15:01:06+11:21Carpenter-Shimano-Flandria
72F. González15:01:10+11:25La Casera-Bahamontes
73J. Esperanza15:01:14+11:29La Casera-Bahamontes
74C. Blain15:01:17+11:32De Kova-Lejeune
75G. Aja15:01:23+11:38KAS
76P. Martelozzo15:02:35+12:50Peugeot-BP
77T. Tabak15:07:43+17:58Sonolor
78C. Rouxel15:08:24+18:39Peugeot-BP
79W. David15:08:24+18:39Carpenter-Shimano-Flandria
80F. Galdos15:08:26+18:41KAS
81W. Abbeloos15:08:34+18:49Watney
82J. Danguillaume15:08:35+18:50Peugeot-BP
83B. Labourdette15:08:35+18:50Bic
84R. Riotte15:08:39+18:54Sonolor
85R. Martin15:08:40+18:55Gitane-Frigecreme
86J. Largeau15:08:40+18:55Gitane-Frigecreme
87W. Peffgen15:08:43+18:58Rokado
88J. Genet15:08:43+18:58Gan
89G. Besnard15:08:43+18:58Sonolor
90L. Balague15:08:43+18:58La Casera-Bahamontes
91M. Boishardy15:08:53+19:08De Kova-Lejeune
92R. Podesta15:08:55+19:10De Kova-Lejeune
93P. Aerts15:08:55+19:10Watney
94C. Melero15:09:04+19:19KAS
95A. Menendez15:09:11+19:26KAS
96E. Opdebeeck15:09:29+19:44Watney
97R. Gilson15:09:54+20:09Rokado
98J. Grande15:10:00+20:15KAS
99E. Bodart15:10:19+20:34Watney
100J. Krekels15:10:27+20:42Canada Dry-Gazelle
101G. Moneyron15:10:34+20:49Gan
102A. Gaida15:10:38+20:53Rokado
103A. Tamames15:10:44+20:59La Casera-Bahamontes
104M. Martinez15:10:53+21:08Gan
105B. Janbroers15:10:55+21:10Canada Dry-Gazelle
106R. Grelin15:11:19+21:34Gan
107A. Mollet15:11:46+22:01Peugeot-BP
108M. Coulon15:11:55+22:10Watney
109F. Campaner15:11:55+22:10Gitane-Frigecreme
110T. van der Leeuw15:12:01+22:16Canada Dry-Gazelle
111S. Lazcano15:12:10+22:25KAS
112M. Pustjens15:12:12+22:27Canada Dry-Gazelle
113J. Hochart15:12:34+22:49De Kova-Lejeune
114N. Geneste15:12:38+22:53De Kova-Lejeune
115W. Kelleners15:14:17+24:32Canada Dry-Gazelle
116J. Parenteau15:15:00+25:15Peugeot-BP
117J. Viejo15:15:31+25:46La Casera-Bahamontes
118J. Gómez15:16:11+26:26La Casera-Bahamontes
119J. Blocher15:16:22+26:37De Kova-Lejeune
120J. Vrancken15:17:21+27:36Canada Dry-Gazelle
121J. Baud15:18:35+28:50De Kova-Lejeune
122H. De Oliveira15:19:11+29:26Canada Dry-Gazelle
123L. Delcroix15:19:53+30:08Carpenter-Shimano-Flandria
124W. Schepers15:21:13+31:28Rokado
125J. Carletti15:21:18+31:33De Kova-Lejeune
126J. Pereira Andrade15:22:27+32:42Gitane-Frigecreme
127C. Genthon15:23:40+33:55De Kova-Lejeune
Ploegenklassement etappe
Wat in bovenstaande tabel staat is zelf berekend, en nauwelijks op fouten gecontroleerd.
PosTeam TijdTijdsverschilPunten
1Gan17:05:22(8)
2Bic17:05:42+0:20(24)
3Rokado17:08:06+2:44(21)
4Sonolor17:13:24+8:02(59)
5Peugeot-BP17:16:07+10:45(68)
6Watney17:18:50+13:28(70)
7La Casera-Bahamontes17:20:16+14:54(82)
8Carpenter-Shimano-Flandria17:22:50+17:28(95)
9Gitane-Frigecreme17:22:50+17:28(107)
10De Kova-Lejeune17:25:33+20:11(142)
11KAS17:27:33+22:11(126)
12Canada Dry-Gazelle17:38:51+33:29(213)
Ploegenklassement totaal
Wat in bovenstaande tabel staat is zelf berekend, en nauwelijks op fouten gecontroleerd.
PosTeam TijdTijdsverschilPunten
1Bic45:45:15(363)
2Rokado45:47:54+2:38(170)
3Gan45:49:53+4:37(173)
4Sonolor45:55:11+9:55(292)
5Peugeot-BP45:58:24+13:08(293)
6Watney46:00:27+15:11(320)
7Gitane-Frigecreme46:04:58+19:43(401)
8La Casera-Bahamontes46:05:27+20:11(506)
9Carpenter-Shimano-Flandria46:05:55+20:40(297)
10KAS46:09:12+23:57(580)
11De Kova-Lejeune46:17:18+32:03(797)
12Canada Dry-Gazelle46:25:03+39:47(554)
Ploegenpuntenklassement
Wat in bovenstaande tabel staat is zelf berekend, en nauwelijks op fouten gecontroleerd.
PosTeamPunten
1Rokado170
2Gan173
3Sonolor292
4Peugeot-BP293
5Carpenter-Shimano-Flandria297
6Watney320
7Bic363
8Gitane-Frigecreme401
9La Casera-Bahamontes506
10Canada Dry-Gazelle554
11KAS580
12De Kova-Lejeune797
Meeste plaatsen gestegen in de etappe
RennerGestegen
R. Delisle79
G. Van Roosbroeck68
T. Houbrechts63
L. Van Staeyen60
R. Delepine57
J. Schleck57
R. Berland51
P. Martelozzo47
J. Zurano44
C. Blain43
L. Zubero42
F. González41
J. Esperanza41
J. Mourioux40
C. Tollet40
Meeste plaatsen gedaald in de etappe
RennerGedaald
J. Viejo96
J. Krekels72
G. Moneyron67
T. Tabak67
A. Gaida63
A. Tamames55
W. David41
C. Rouxel41
J. Gómez40
M. Martinez40
F. Galdos38
B. Janbroers37
A. Mollet31
J. Blocher30
G. Aja30