Stand in het algemeen klassement

P
1A
1B
2A
2B
3
4
5
6
7A
7B
8
9
10
11
12A
12B
13
14
15
16A
16B
17
18
19
20A
20B

Het is een tijdrovend karwei om al deze getallen te controleren op fouten. Sommige tijden zijn in het rood weergegeven, dit is om mij te helpen fouten te identificeren. Als het in het rood staat, wil het niet zeggen dat het per se fout is, maar dat het fout kan zijn en dus controle nodig is. Zie het overzicht van renners waarvan hun eindtijd in 1973 niet klopt.

Algemeen klassement

Na etappe 2A in 1973.

Ploegenklassement
Puntenklassement
Bergklassement
Tussensprintklassement
Combinatieklassement

Afstand: 12.4 km. Type: TTT. Datum: 02 Jul 1973

Snelheid: 48.608 km/h (in database), 51.322 km/h (berekend uit tijd en afstand)

Etappe-uitslag TTT
Etappe-uitslagen zoals hierboven zijn gebaseerd op de informatie van memoire du cyclisme, na verbetering van enkele fouten (niet noodzakelijk in bovenstaande tabel). Desondanks kunnen hier nog onjuistheden in staan.
PosTeamTijdVerschilBonus
1Watney1:12:290:10
2Peugeot-BP1:13:13+0:440:06
3KAS1:13:21+0:520:04
4Rokado1:13:21+0:52
5Bic1:13:48+1:19
6Carpenter-Shimano-Flandria1:13:52+1:23
7Gitane-Frigecreme1:14:16+1:47
8Sonolor1:14:17+1:48
9La Casera-Bahamontes1:15:13+2:44
10Gan1:15:39+3:10
11Canada Dry-Gazelle1:15:54+3:25
12De Kova-Lejeune1:20:29+8:00

NB: eventuele renners die te laat binnenkwamen in deze ploegentijdrit worden wel in het algemeen klassement weergegeven, omdat ik nog geen filter heb ingebouwd om deze renners weg te halen.

Algemeen klassement
Bovenstaande informatie is zelf uitgerekend aan de hand van de beschikbare etappe-uitslagen, bonificaties en straffen. Door dit te vergelijken met officiële uitslagen heb ik kunnen vaststellen in welke jaren ik nog informatie mis, en ik streef ernaar om deze informatie boven water te krijgen.
PosNaamTijdVerschilTeam
1H. Vanspringel5:32:08Rokado
2J. Catieau5:32:38+0:30Bic
3W. Teirlinck5:33:56+1:48Sonolor
4W. De Geest5:33:58+1:50Rokado
5G. Vianen5:34:02+1:54Gitane-Frigecreme
6J. Tschan5:34:03+1:55Peugeot-BP
7A. Nogues5:34:07+1:59Gitane-Frigecreme
8L. Mortensen5:34:12+2:04Bic
9G. Van Cauter5:34:13+2:05Watney
10T. Tabak5:34:14+2:06Sonolor
11C. Melero5:34:16+2:08KAS
12A. Menendez5:34:23+2:15KAS
13S. Vasseur5:34:25+2:17Bic
14R. Mintkiewicz5:34:30+2:22Sonolor
15J. Zoetemelk5:34:35+2:27Gitane-Frigecreme
16R. Poulidor5:34:36+2:28Gan
17J. Manzaneque5:34:36+2:28La Casera-Bahamontes
18L. Ocaña5:34:37+2:29Bic
19G. Pintens5:34:37+2:29Rokado
20Y. Hézard5:34:38+2:30Sonolor
21J. González5:34:38+2:30KAS
22J. Viejo5:34:40+2:32La Casera-Bahamontes
23C. Grosskost5:34:40+2:32Gan
24C. Guimard5:34:42+2:34Gan
25B. Thevenet5:34:42+2:34Peugeot-BP
26J. Fuente5:34:42+2:34KAS
27L. Van Impe5:34:43+2:35Sonolor
28R. Ovion5:34:44+2:36Peugeot-BP
29J. Krekels5:34:45+2:37Canada Dry-Gazelle
30E. Verstraeten5:34:45+2:37Watney
31J. Agostinho5:34:46+2:38Bic
32R. Bouloux5:34:46+2:38Peugeot-BP
33M. Périn5:34:47+2:39Gan
34G. Bellone5:34:50+2:42Gitane-Frigecreme
35F. Verbeeck5:34:51+2:43Watney
36A. Doyen5:34:51+2:43Watney
37A. Santy5:34:52+2:44Bic
38G. Moneyron5:34:52+2:44Gan
39F. Mendes5:34:53+2:45Carpenter-Shimano-Flandria
40M. de Koning5:34:54+2:46Canada Dry-Gazelle
41T. Houbrechts5:34:54+2:46Rokado
42M. Coulon5:34:54+2:46Watney
43F. Campaner5:34:54+2:46Gitane-Frigecreme
44W. David5:34:55+2:47Carpenter-Shimano-Flandria
45R. Delisle5:34:55+2:47Peugeot-BP
46A. Gaida5:34:56+2:48Rokado
47M. Pollentier5:34:56+2:48Carpenter-Shimano-Flandria
48F. Galdos5:34:57+2:49KAS
49R. Vanmarcke5:34:57+2:49Carpenter-Shimano-Flandria
50V. López5:34:58+2:50KAS
51R. De Witte5:34:58+2:50Carpenter-Shimano-Flandria
52G. Aja5:34:59+2:51KAS
53T. van der Leeuw5:35:00+2:52Canada Dry-Gazelle
54L. Aimar5:35:00+2:52De Kova-Lejeune
55J. Mourioux5:35:02+2:54Gan
56M. Wright5:35:02+2:54Gitane-Frigecreme
57A. Tamames5:35:02+2:54La Casera-Bahamontes
58G. Santy5:35:02+2:54Bic
59M. Demeyer5:35:03+2:55Carpenter-Shimano-Flandria
60W. Van Neste5:35:03+2:55Sonolor
61J. Martins5:35:04+2:56Canada Dry-Gazelle
62J. Zurano5:35:05+2:57La Casera-Bahamontes
63P. Torres5:35:05+2:57La Casera-Bahamontes
64J. Sanquer5:35:05+2:57Carpenter-Shimano-Flandria
65W. Abbeloos5:35:05+2:57Watney
66R. Gilson5:35:06+2:58Rokado
67B. Hoban5:35:06+2:58Gan
68W. Godefroot5:35:06+2:58Carpenter-Shimano-Flandria
69J. Danguillaume5:35:06+2:58Peugeot-BP
70B. Labourdette5:35:06+2:58Bic
71L. Noels5:35:07+2:59Canada Dry-Gazelle
72P. Nassen5:35:09+3:01Rokado
73C. Tollet5:35:09+3:01Sonolor
74S. Lazcano5:35:09+3:01KAS
75A. Martos5:35:09+3:01KAS
76W. Schepers5:35:10+3:02Rokado
77F. Julien5:35:10+3:02Gitane-Frigecreme
78M. Martinez5:35:11+3:03Gan
79R. Martin5:35:11+3:03Gitane-Frigecreme
80M. Pustjens5:35:11+3:03Canada Dry-Gazelle
81J. Largeau5:35:11+3:03Gitane-Frigecreme
82R. Riotte5:35:12+3:04Sonolor
83C. Rouxel5:35:12+3:04Peugeot-BP
84J. Grande5:35:12+3:04KAS
85B. Janbroers5:35:13+3:05Canada Dry-Gazelle
86W. Peffgen5:35:14+3:06Rokado
87W. Planckaert5:35:14+3:06Watney
88J. Genet5:35:14+3:06Gan
89G. Besnard5:35:14+3:06Sonolor
90R. Berland5:35:14+3:06Bic
91L. Balague5:35:14+3:06La Casera-Bahamontes
92D. Ducreux5:35:17+3:09Carpenter-Shimano-Flandria
93A. Mollet5:35:18+3:10Peugeot-BP
94H. De Oliveira5:35:18+3:10Canada Dry-Gazelle
95G. Van Roosbroeck5:35:19+3:11Rokado
96L. Zubero5:35:19+3:11KAS
97J. Gómez5:35:20+3:12La Casera-Bahamontes
98D. Torres5:35:21+3:13La Casera-Bahamontes
99J. Schleck5:35:22+3:14Bic
100J. Genty5:35:22+3:14Bic
101J. Botherel5:35:24+3:16Sonolor
102J. Millard5:35:24+3:16Gitane-Frigecreme
103M. Boishardy5:35:24+3:16De Kova-Lejeune
104A. Van Vlierberghe5:35:25+3:17Rokado
105R. Podesta5:35:26+3:18De Kova-Lejeune
106P. Aerts5:35:26+3:18Watney
107F. González5:35:27+3:19La Casera-Bahamontes
108L. De Brauwere5:35:30+3:22Carpenter-Shimano-Flandria
109R. Delepine5:35:30+3:22Gan
110J. Blocher5:35:31+3:23De Kova-Lejeune
111J. Esperanza5:35:31+3:23La Casera-Bahamontes
112E. Bodart5:35:31+3:23Watney
113M. Roques5:35:32+3:24Sonolor
114L. Van Staeyen5:35:33+3:25Watney
115C. Blain5:35:34+3:26De Kova-Lejeune
116R. Grelin5:35:37+3:29Gan
117N. Geneste5:35:37+3:29De Kova-Lejeune
118A. Gandarias5:35:38+3:30De Kova-Lejeune
119J. Abilleira5:35:39+3:31La Casera-Bahamontes
120J. Esclassan5:35:41+3:33Peugeot-BP
121E. Opdebeeck5:36:00+3:52Watney
122J. Baud5:36:25+4:17De Kova-Lejeune
123J. Hochart5:36:52+4:44De Kova-Lejeune
124J. Pereira Andrade5:38:34+6:26Gitane-Frigecreme
125W. Kelleners5:38:35+6:27Canada Dry-Gazelle
126L. Delcroix5:39:02+6:54Carpenter-Shimano-Flandria
127W. Prinsen5:39:13+7:05Canada Dry-Gazelle
128P. Martelozzo5:40:11+8:03Peugeot-BP
129J. Carletti5:40:12+8:04De Kova-Lejeune
130J. Parenteau5:40:12+8:04Peugeot-BP
131J. Vrancken5:40:20+8:12Canada Dry-Gazelle
132C. Genthon5:42:34+10:26De Kova-Lejeune
Ploegenklassement totaal
Wat in bovenstaande tabel staat is zelf berekend, en nauwelijks op fouten gecontroleerd.
PosTeam TijdTijdsverschilPunten
1Bic17:53:54(221)
2Rokado17:54:09+0:14(93)
3KAS17:56:00+2:06(203)
4Sonolor17:56:08+2:13(160)
5Watney17:56:37+2:42(216)
6Peugeot-BP17:56:55+3:00(190)
7Gitane-Frigecreme17:56:56+3:02(225)
8Carpenter-Shimano-Flandria17:57:48+3:54(180)
9Gan17:59:26+5:31(147)
10La Casera-Bahamontes17:59:32+5:37(310)
11Canada Dry-Gazelle18:00:33+6:38(239)
12De Kova-Lejeune18:06:06+12:12(534)
Ploegenpuntenklassement
Wat in bovenstaande tabel staat is zelf berekend, en nauwelijks op fouten gecontroleerd.
PosTeamPunten
1Rokado93
2Gan147
3Sonolor160
4Carpenter-Shimano-Flandria180
5Peugeot-BP190
6KAS203
7Watney216
8Bic221
9Gitane-Frigecreme225
10Canada Dry-Gazelle239
11La Casera-Bahamontes310
12De Kova-Lejeune534
Meeste plaatsen gestegen in de etappe
RennerGestegen
M. Coulon19
A. Doyen15
F. Verbeeck14
W. Planckaert12
E. Verstraeten11
C. Rouxel8
A. Mollet8
R. Delisle7
G. Aja7
S. Lazcano7
A. Martos7
B. Thevenet5
J. Grande5
R. Ovion4
J. González3
Meeste plaatsen gedaald in de etappe
RennerGedaald
L. Aimar6
T. van der Leeuw6
R. De Witte5
V. López5
R. Vanmarcke5
M. Pollentier4
A. Gaida4
W. David4
F. Campaner4
M. Périn4
J. Agostinho4
J. Genty3
J. Schleck3
D. Torres3
J. Gómez3