P
1A
1B
2A
2B
3
4
5
6
7A
7B
8
9
10
11
12A
12B
13
14
15
16A
16B
17
18
19
20A
20B

Het is een tijdrovend karwei om al deze getallen te controleren op fouten. Sommige tijden zijn in het rood weergegeven, dit is om mij te helpen fouten te identificeren. Als het in het rood staat, wil het niet zeggen dat het per se fout is, maar dat het fout kan zijn en dus controle nodig is. Zie het overzicht van renners waarvan hun eindtijd in 1973 niet klopt.

Algemeen klassement

Na etappe 20B in 1973.

Ploegenklassement
Puntenklassement
Bergklassement
Tussensprintklassement
Combinatieklassement

Afstand: 89 km. Type: halfvlak. Datum: 22 Jul 1973

Snelheid: 37.707 km/h (in database), 37.707 km/h (berekend uit tijd en afstand)

Bonificatie in de etappe:

Etappe-uitslag
Etappe-uitslagen zoals hierboven zijn gebaseerd op de informatie van memoire du cyclisme, na verbetering van enkele fouten (niet noodzakelijk in bovenstaande tabel). Desondanks kunnen hier nog onjuistheden in staan.
PosNaamTijdVerschilTeam
1 B. Thevenet2:21:37Peugeot-BP
2 W. Godefroot2:21:37Carpenter-Shimano-Flandria
3 J. Krekels2:21:37Canada Dry-Gazelle
4 J. Esclassan2:21:37Peugeot-BP
5 R. Ovion2:21:37Peugeot-BP
6 C. Rouxel2:21:37Peugeot-BP
7 D. Ducreux2:21:37Carpenter-Shimano-Flandria
8 G. Vianen2:21:37Gitane-Frigecreme
9 L. Aimar2:21:37De Kova-Lejeune
10 A. Gaida2:21:37Rokado
11 B. Hoban2:21:37Gan
12 J. Mourioux2:21:37Gan
13 J. Tschan2:21:37Peugeot-BP
14 R. Delepine2:21:37Gan
15 C. Blain2:21:37De Kova-Lejeune
16 M. Périn2:21:37Gan
17 J. Manzaneque2:21:37La Casera-Bahamontes
18 J. Hochart2:21:37De Kova-Lejeune
19 J. Danguillaume2:21:37Peugeot-BP
20 G. Moneyron2:21:37Gan
21 J. Agostinho2:21:37Bic
22 C. Grosskost2:21:37Gan
23 M. Demeyer2:21:37Carpenter-Shimano-Flandria
24 M. Roques2:21:37Sonolor
25 T. van der Leeuw2:21:37Canada Dry-Gazelle
26 R. Grelin2:21:37Gan
27 T. Houbrechts2:21:37Rokado
28 A. Martos2:21:37Kas-Kaskol
29 J. Catieau2:21:37Bic
30 M. Pollentier2:21:37Carpenter-Shimano-Flandria
31 M. Wright2:21:37Gitane-Frigecreme
32 G. Van Roosbroeck2:21:37Rokado
33 H. Vanspringel2:21:37Rokado
34 S. Lazcano2:21:37Kas-Kaskol
35 A. Menendez2:21:37Kas-Kaskol
36 R. Mintkiewicz2:21:37Sonolor
37 F. Mendes2:21:37Carpenter-Shimano-Flandria
38 J. Largeau2:21:37Gitane-Frigecreme
39 R. Riotte2:21:37Sonolor
40 R. De Witte2:21:37Carpenter-Shimano-Flandria
41 L. Mortensen2:21:37Bic
42 V. López2:21:37Kas-Kaskol
43 C. Melero2:21:37Kas-Kaskol
44 R. Martin2:21:37Gitane-Frigecreme
45 L. Van Impe2:21:37Sonolor
46 J. Zoetemelk2:21:37Gitane-Frigecreme
47 R. Bouloux2:21:37Peugeot-BP
48 A. Santy2:21:37Bic
49 L. Balague2:21:37La Casera-Bahamontes
50 M. Martinez2:21:37Gan
51 J. Sanquer2:21:37Carpenter-Shimano-Flandria
52 J. Esperanza2:21:37La Casera-Bahamontes
53 F. Julien2:21:37Gitane-Frigecreme
54 R. Berland2:21:37Bic
55 P. Torres2:21:37La Casera-Bahamontes
56 L. Zubero2:21:37Kas-Kaskol
57 J. Baud2:21:37De Kova-Lejeune
58 R. Delisle2:21:37Peugeot-BP
59 J. Botherel2:21:37Sonolor
60 J. Blocher2:21:37De Kova-Lejeune
61 C. Tollet2:21:37Sonolor
62 A. Van Vlierberghe2:21:37Rokado
63 P. Martelozzo2:21:37Peugeot-BP
64 W. David2:21:37Carpenter-Shimano-Flandria
65 J. Martins2:21:37Canada Dry-Gazelle
66 J. Grande2:21:37Kas-Kaskol
67 J. Pereira Andrade2:21:37Gitane-Frigecreme
68 A. Mollet2:21:37Peugeot-BP
69 F. Galdos2:21:37Kas-Kaskol
70 J. Schleck2:21:37Bic
71 M. Boishardy2:21:37De Kova-Lejeune
72 L. Ocaña2:21:37Bic
73 J. Genty2:21:37Bic
74 S. Vasseur2:21:37Bic
75 G. Besnard2:21:37Sonolor
76 D. Torres2:21:37La Casera-Bahamontes
77 F. Campaner2:21:37Gitane-Frigecreme
78 J. González2:21:37Kas-Kaskol
79 G. Santy2:21:37Bic
80 C. Genthon2:21:37De Kova-Lejeune
81 A. Nogues2:21:37Gitane-Frigecreme
82 B. Labourdette2:21:37Bic
83 N. Geneste2:21:37De Kova-Lejeune
84 W. Teirlinck2:21:37Sonolor
85 J. Genet2:21:37Gan
86 J. Fuente2:21:37Kas-Kaskol
87 H. De Oliveira2:21:37Canada Dry-Gazelle
Algemeen klassement
Bovenstaande informatie is zelf uitgerekend aan de hand van de beschikbare etappe-uitslagen, bonificaties en straffen. Door dit te vergelijken met officiële uitslagen heb ik kunnen vaststellen in welke jaren ik nog informatie mis, en ik streef ernaar om deze informatie boven water te krijgen.
PosNaamTijdVerschilTeam
1L. Ocaña122:25:34Bic
2B. Thevenet122:41:25+15:51Peugeot-BP
3J. Fuente122:42:49+17:15Kas-Kaskol
4J. Zoetemelk122:51:56+26:22Gitane-Frigecreme
5L. Van Impe122:55:54+30:20Sonolor
6H. Vanspringel122:57:35+32:01Rokado
7M. Périn122:58:36+33:02Gan
8J. Agostinho123:01:25+35:51Bic
9V. López123:01:52+36:18Kas-Kaskol
10R. Ovion123:02:33+36:59Peugeot-BP
11R. Delisle123:03:17+37:43Peugeot-BP
12M. Martinez123:06:23+40:49Gan
13P. Torres123:13:04+47:30La Casera-Bahamontes
14J. Catieau123:14:46+49:12Bic
15A. Martos123:14:54+49:20Kas-Kaskol
16T. Houbrechts123:15:12+49:38Rokado
17L. Aimar123:15:28+49:54De Kova-Lejeune
18F. Mendes123:16:56+51:22Carpenter-Shimano-Flandria
19L. Mortensen123:17:52+52:18Bic
20F. Galdos123:18:39+53:05Kas-Kaskol
21B. Labourdette123:30:23+1:04:49Bic
22J. Danguillaume123:34:15+1:08:41Peugeot-BP
23L. Zubero123:44:23+1:18:49Kas-Kaskol
24R. De Witte123:44:52+1:19:18Carpenter-Shimano-Flandria
25L. Balague123:45:45+1:20:11La Casera-Bahamontes
26R. Grelin123:46:07+1:20:33Gan
27J. Genty123:46:40+1:21:06Bic
28R. Berland123:47:41+1:22:07Bic
29S. Lazcano123:51:01+1:25:27Kas-Kaskol
30P. Martelozzo123:53:24+1:27:50Peugeot-BP
31A. Santy123:54:53+1:29:19Bic
32J. Schleck123:59:40+1:34:06Bic
33J. Martins124:00:10+1:34:36Canada Dry-Gazelle
34M. Pollentier124:01:37+1:36:03Carpenter-Shimano-Flandria
35R. Martin124:01:44+1:36:10Gitane-Frigecreme
36C. Rouxel124:13:16+1:47:42Peugeot-BP
37J. Tschan124:14:54+1:49:20Peugeot-BP
38D. Torres124:14:57+1:49:23La Casera-Bahamontes
39J. Manzaneque124:17:14+1:51:40La Casera-Bahamontes
40A. Menendez124:21:31+1:55:57Kas-Kaskol
41C. Melero124:23:49+1:58:15Kas-Kaskol
42F. Julien124:26:46+2:01:12Gitane-Frigecreme
43B. Hoban124:28:34+2:03:00Gan
44M. Boishardy124:29:12+2:03:38De Kova-Lejeune
45H. De Oliveira124:30:47+2:05:13Canada Dry-Gazelle
46J. Genet124:32:48+2:07:14Gan
47J. González124:33:41+2:08:07Kas-Kaskol
48C. Tollet124:34:38+2:09:04Sonolor
49J. Largeau124:34:56+2:09:22Gitane-Frigecreme
50J. Grande124:35:22+2:09:48Kas-Kaskol
51A. Van Vlierberghe124:38:36+2:13:02Rokado
52S. Vasseur124:39:30+2:13:56Bic
53J. Esperanza124:40:23+2:14:49La Casera-Bahamontes
54R. Bouloux124:41:29+2:15:55Peugeot-BP
55D. Ducreux124:45:17+2:19:43Carpenter-Shimano-Flandria
56M. Roques124:46:15+2:20:41Sonolor
57M. Wright124:48:55+2:23:21Gitane-Frigecreme
58C. Blain124:49:09+2:23:35De Kova-Lejeune
59G. Vianen124:49:55+2:24:21Gitane-Frigecreme
60W. Teirlinck124:50:18+2:24:44Sonolor
61G. Besnard124:53:59+2:28:25Sonolor
62J. Sanquer124:54:39+2:29:05Carpenter-Shimano-Flandria
63A. Nogues124:59:15+2:33:41Gitane-Frigecreme
64J. Pereira Andrade124:59:41+2:34:07Gitane-Frigecreme
65W. Godefroot125:00:23+2:34:49Carpenter-Shimano-Flandria
66G. Van Roosbroeck125:03:36+2:38:02Rokado
67C. Grosskost125:04:17+2:38:43Gan
68J. Esclassan125:07:37+2:42:03Peugeot-BP
69A. Mollet125:08:39+2:43:05Peugeot-BP
70T. van der Leeuw125:09:12+2:43:38Canada Dry-Gazelle
71J. Botherel125:11:19+2:45:45Sonolor
72M. Demeyer125:11:42+2:46:08Carpenter-Shimano-Flandria
73F. Campaner125:12:55+2:47:21Gitane-Frigecreme
74W. David125:16:07+2:50:33Carpenter-Shimano-Flandria
75J. Krekels125:20:13+2:54:39Canada Dry-Gazelle
76J. Mourioux125:24:55+2:59:21Gan
77G. Santy125:27:53+3:02:19Bic
78R. Riotte125:29:58+3:04:24Sonolor
79G. Moneyron125:30:54+3:05:20Gan
80R. Mintkiewicz125:33:32+3:07:58Sonolor
81A. Gaida125:37:57+3:12:23Rokado
82R. Delepine125:39:35+3:14:01Gan
83C. Genthon126:07:54+3:42:20De Kova-Lejeune
84N. Geneste126:43:05+4:17:31De Kova-Lejeune
85J. Baud126:58:43+4:33:09De Kova-Lejeune
86J. Blocher127:02:30+4:36:56De Kova-Lejeune
87J. Hochart127:16:43+4:51:09De Kova-Lejeune
Ploegenklassement etappe
Wat in bovenstaande tabel staat is zelf berekend, en nauwelijks op fouten gecontroleerd.
PosTeam TijdTijdsverschilPunten
1Peugeot-BP7:04:36(10)
2Carpenter-Shimano-Flandria7:04:41+0:05(32)
3Canada Dry-Gazelle7:04:46+0:10(93)
4Gan7:04:51+0:15(37)
5De Kova-Lejeune7:04:51+0:15(42)
6Rokado7:04:51+0:15(69)
7Gitane-Frigecreme7:04:51+0:15(77)
8Bic7:04:51+0:15(91)
9Kas-Kaskol7:04:51+0:15(97)
10Sonolor7:04:51+0:15(99)
11La Casera-Bahamontes7:04:51+0:15(118)
Watney
Ploegenklassement totaal
Wat in bovenstaande tabel staat is zelf berekend, en nauwelijks op fouten gecontroleerd.
PosTeam TijdTijdsverschilPunten
1Bic369:28:11(1545)
2Kas-Kaskol369:52:21+24:10(1859)
3Peugeot-BP369:53:17+25:05(1071)
4Gan369:56:13+28:01(868)
5Rokado371:11:46+1:43:34(1452)
6Sonolor371:27:49+1:59:37(1684)
7La Casera-Bahamontes371:36:13+2:08:01(2323)
8Carpenter-Shimano-Flandria371:41:39+2:13:28(1593)
9Gitane-Frigecreme371:42:23+2:14:12(1762)
10De Kova-Lejeune372:10:53+2:42:42(3264)
11Canada Dry-Gazelle373:55:21+4:27:09(3218)
Ploegenpuntenklassement
Wat in bovenstaande tabel staat is zelf berekend, en nauwelijks op fouten gecontroleerd.
PosTeamPunten
1Gan868
2Peugeot-BP1071
3Rokado1452
4Bic1545
5Carpenter-Shimano-Flandria1593
6Sonolor1684
7Gitane-Frigecreme1762
8Kas-Kaskol1859
9La Casera-Bahamontes2323
10Canada Dry-Gazelle3218
11De Kova-Lejeune3264
Watney–  
Meeste plaatsen gestegen in de etappe
RennerGestegen
Meeste plaatsen gedaald in de etappe
RennerGedaald