Stand in het algemeen klassement

P
1A
1B
2A
2B
3
4
5
6
7A
7B
8
9
10
11
12A
12B
13
14
15
16A
16B
17
18
19
20A
20B

Het is een tijdrovend karwei om al deze getallen te controleren op fouten. Sommige tijden zijn in het rood weergegeven, dit is om mij te helpen fouten te identificeren. Als het in het rood staat, wil het niet zeggen dat het per se fout is, maar dat het fout kan zijn en dus controle nodig is. Zie het overzicht van renners waarvan hun eindtijd in 1973 niet klopt.

Algemeen klassement

Na etappe 20A in 1973.

Ploegenklassement
Puntenklassement
Bergklassement
Tussensprintklassement
Combinatieklassement

Afstand: 16 km. Type: halftijd. Datum: 22 Jul 1973

Snelheid: 45.823 km/h (in database), 45.823 km/h (berekend uit tijd en afstand)

Etappe-uitslag
Etappe-uitslagen zoals hierboven zijn gebaseerd op de informatie van memoire du cyclisme, na verbetering van enkele fouten (niet noodzakelijk in bovenstaande tabel). Desondanks kunnen hier nog onjuistheden in staan.
PosNaamTijdVerschilTeam
1 L. Ocaña20:57Bic
2 B. Thevenet21:22+0:25Peugeot-BP
3 J. Zoetemelk21:38+0:41Gitane-Frigecreme
4 J. Agostinho21:47+0:50Bic
5 L. Van Impe21:50+0:53Sonolor
6 C. Grosskost21:53+0:56Gan
7 J. Manzaneque22:02+1:05La Casera-Bahamontes
8 H. Vanspringel22:03+1:06Rokado
9 R. Ovion22:12+1:15Peugeot-BP
10 J. Genty22:15+1:18Bic
11 J. Fuente22:16+1:19KAS
12 J. González22:17+1:20KAS
13 T. Houbrechts22:18+1:21Rokado
14 B. Hoban22:21+1:24Gan
15 R. Delisle22:25+1:28Peugeot-BP
16 P. Torres22:27+1:30La Casera-Bahamontes
17 M. Pollentier22:32+1:35Carpenter-Shimano-Flandria
18 T. van der Leeuw22:35+1:38Canada Dry-Gazelle
19 C. Rouxel22:37+1:40Peugeot-BP
20 C. Tollet22:38+1:41Sonolor
21 M. Périn22:48+1:51Gan
22 R. De Witte22:48+1:51Carpenter-Shimano-Flandria
23 G. Moneyron22:49+1:52Gan
24 V. López22:50+1:53KAS
25 F. Galdos22:52+1:55KAS
26 L. Mortensen22:56+1:59Bic
27 F. Mendes22:57+2:00Carpenter-Shimano-Flandria
28 L. Aimar22:58+2:01De Kova-Lejeune
29 J. Largeau23:02+2:05Gitane-Frigecreme
30 A. Martos23:03+2:06KAS
31 B. Labourdette23:09+2:12Bic
32 J. Catieau23:10+2:13Bic
33 R. Martin23:13+2:16Gitane-Frigecreme
34 H. De Oliveira23:18+2:21Canada Dry-Gazelle
35 J. Danguillaume23:18+2:21Peugeot-BP
36 C. Melero23:18+2:21KAS
37 J. Genet23:19+2:22Gan
38 R. Berland23:23+2:26Bic
39 S. Lazcano23:29+2:32KAS
40 W. David23:31+2:34Carpenter-Shimano-Flandria
41 J. Krekels23:32+2:35Canada Dry-Gazelle
42 J. Sanquer23:33+2:36Carpenter-Shimano-Flandria
43 P. Martelozzo23:34+2:37Peugeot-BP
44 R. Riotte23:34+2:37Sonolor
45 M. Demeyer23:35+2:38Carpenter-Shimano-Flandria
46 M. Martinez23:36+2:39Gan
47 F. Julien23:37+2:40Gitane-Frigecreme
48 W. Teirlinck23:39+2:42Sonolor
49 J. Mourioux23:39+2:42Gan
50 A. Santy23:40+2:43Bic
51 J. Martins23:42+2:45Canada Dry-Gazelle
52 W. Godefroot23:43+2:46Carpenter-Shimano-Flandria
53 M. Boishardy23:46+2:49De Kova-Lejeune
54 J. Grande23:49+2:52KAS
55 D. Ducreux23:55+2:58Carpenter-Shimano-Flandria
56 L. Balague23:57+3:00La Casera-Bahamontes
57 J. Tschan23:58+3:01Peugeot-BP
58 S. Vasseur23:59+3:02Bic
59 D. Torres24:00+3:03La Casera-Bahamontes
60 R. Grelin24:01+3:04Gan
61 M. Roques24:02+3:05Sonolor
62 A. Mollet24:03+3:06Peugeot-BP
63 L. Zubero24:04+3:07KAS
64 N. Geneste24:07+3:10De Kova-Lejeune
65 J. Pereira Andrade24:09+3:12Gitane-Frigecreme
66 A. Menendez24:11+3:14KAS
67 J. Esperanza24:12+3:15La Casera-Bahamontes
68 M. Wright24:14+3:17Gitane-Frigecreme
69 R. Delepine24:14+3:17Gan
70 J. Schleck24:18+3:21Bic
71 F. Campaner24:18+3:21Gitane-Frigecreme
72 C. Blain24:19+3:22De Kova-Lejeune
73 A. Van Vlierberghe24:20+3:23Rokado
74 G. Besnard24:21+3:24Sonolor
75 R. Mintkiewicz24:30+3:33Sonolor
76 C. Genthon24:35+3:38De Kova-Lejeune
77 G. Santy24:39+3:42Bic
78 A. Nogues24:39+3:42Gitane-Frigecreme
79 G. Van Roosbroeck24:47+3:50Rokado
80 J. Esclassan24:49+3:52Peugeot-BP
81 J. Blocher24:51+3:54De Kova-Lejeune
82 G. Vianen25:01+4:04Gitane-Frigecreme
83 A. Gaida25:11+4:14Rokado
84 J. Hochart25:14+4:17De Kova-Lejeune
85 R. Bouloux25:20+4:23Peugeot-BP
86 J. Baud25:24+4:27De Kova-Lejeune
87 J. Botherel25:36+4:39Sonolor
Algemeen klassement
Bovenstaande informatie is zelf uitgerekend aan de hand van de beschikbare etappe-uitslagen, bonificaties en straffen. Door dit te vergelijken met officiële uitslagen heb ik kunnen vaststellen in welke jaren ik nog informatie mis, en ik streef ernaar om deze informatie boven water te krijgen.
PosNaamTijdVerschilTeam
1L. Ocaña120:03:57Bic
2B. Thevenet120:20:03+16:06Peugeot-BP
3J. Fuente120:21:12+17:15KAS
4J. Zoetemelk120:30:19+26:22Gitane-Frigecreme
5L. Van Impe120:34:17+30:20Sonolor
6H. Vanspringel120:35:58+32:01Rokado
7M. Périn120:36:59+33:02Gan
8J. Agostinho120:39:48+35:51Bic
9V. López120:40:15+36:18KAS
10R. Ovion120:40:56+36:59Peugeot-BP
11R. Delisle120:41:40+37:43Peugeot-BP
12M. Martinez120:44:46+40:49Gan
13P. Torres120:51:27+47:30La Casera-Bahamontes
14J. Catieau120:53:09+49:12Bic
15A. Martos120:53:17+49:20KAS
16T. Houbrechts120:53:35+49:38Rokado
17L. Aimar120:53:51+49:54De Kova-Lejeune
18F. Mendes120:55:23+51:26Carpenter-Shimano-Flandria
19L. Mortensen120:56:15+52:18Bic
20F. Galdos120:57:02+53:05KAS
21B. Labourdette121:08:46+1:04:49Bic
22J. Danguillaume121:12:38+1:08:41Peugeot-BP
23L. Zubero121:22:46+1:18:49KAS
24R. De Witte121:23:15+1:19:18Carpenter-Shimano-Flandria
25L. Balague121:24:08+1:20:11La Casera-Bahamontes
26R. Grelin121:24:30+1:20:33Gan
27J. Genty121:25:03+1:21:06Bic
28R. Berland121:26:04+1:22:07Bic
29S. Lazcano121:29:24+1:25:27KAS
30P. Martelozzo121:31:47+1:27:50Peugeot-BP
31A. Santy121:33:16+1:29:19Bic
32J. Schleck121:37:33+1:33:36Bic
33J. Martins121:38:33+1:34:36Canada Dry-Gazelle
34M. Pollentier121:40:00+1:36:03Carpenter-Shimano-Flandria
35R. Martin121:40:07+1:36:10Gitane-Frigecreme
36C. Rouxel121:51:39+1:47:42Peugeot-BP
37J. Tschan121:53:17+1:49:20Peugeot-BP
38D. Torres121:53:20+1:49:23La Casera-Bahamontes
39J. Manzaneque121:55:37+1:51:40La Casera-Bahamontes
40A. Menendez121:59:54+1:55:57KAS
41C. Melero122:02:12+1:58:15KAS
42F. Julien122:05:09+2:01:12Gitane-Frigecreme
43B. Hoban122:06:57+2:03:00Gan
44M. Boishardy122:07:35+2:03:38De Kova-Lejeune
45H. De Oliveira122:09:10+2:05:13Canada Dry-Gazelle
46J. Genet122:11:11+2:07:14Gan
47J. González122:12:04+2:08:07KAS
48C. Tollet122:13:01+2:09:04Sonolor
49J. Largeau122:13:19+2:09:22Gitane-Frigecreme
50J. Grande122:13:45+2:09:48KAS
51A. Van Vlierberghe122:16:59+2:13:02Rokado
52S. Vasseur122:17:53+2:13:56Bic
53J. Esperanza122:18:46+2:14:49La Casera-Bahamontes
54R. Bouloux122:19:52+2:15:55Peugeot-BP
55D. Ducreux122:23:40+2:19:43Carpenter-Shimano-Flandria
56M. Roques122:24:38+2:20:41Sonolor
57M. Wright122:27:18+2:23:21Gitane-Frigecreme
58C. Blain122:27:32+2:23:35De Kova-Lejeune
59G. Vianen122:28:18+2:24:21Gitane-Frigecreme
60W. Teirlinck122:28:26+2:24:29Sonolor
61G. Besnard122:32:22+2:28:25Sonolor
62J. Sanquer122:33:02+2:29:05Carpenter-Shimano-Flandria
63A. Nogues122:37:38+2:33:41Gitane-Frigecreme
64J. Pereira Andrade122:38:04+2:34:07Gitane-Frigecreme
65W. Godefroot122:38:56+2:34:59Carpenter-Shimano-Flandria
66G. Van Roosbroeck122:41:59+2:38:02Rokado
67C. Grosskost122:42:40+2:38:43Gan
68J. Esclassan122:46:02+2:42:05Peugeot-BP
69A. Mollet122:47:02+2:43:05Peugeot-BP
70T. van der Leeuw122:47:35+2:43:38Canada Dry-Gazelle
71J. Botherel122:49:42+2:45:45Sonolor
72M. Demeyer122:50:05+2:46:08Carpenter-Shimano-Flandria
73F. Campaner122:51:18+2:47:21Gitane-Frigecreme
74W. David122:54:30+2:50:33Carpenter-Shimano-Flandria
75J. Krekels122:58:41+2:54:44Canada Dry-Gazelle
76J. Mourioux123:03:03+2:59:06Gan
77G. Santy123:06:16+3:02:19Bic
78R. Riotte123:08:27+3:04:30Sonolor
79G. Moneyron123:09:17+3:05:20Gan
80R. Mintkiewicz123:11:55+3:07:58Sonolor
81A. Gaida123:16:20+3:12:23Rokado
82R. Delepine123:17:58+3:14:01Gan
83C. Genthon123:46:17+3:42:20De Kova-Lejeune
84N. Geneste124:19:28+4:15:31De Kova-Lejeune
85J. Baud124:37:06+4:33:09De Kova-Lejeune
86J. Blocher124:40:53+4:36:56De Kova-Lejeune
87J. Hochart124:50:06+4:46:09De Kova-Lejeune
Ploegenklassement etappe
Wat in bovenstaande tabel staat is zelf berekend, en nauwelijks op fouten gecontroleerd.
PosTeam TijdTijdsverschilPunten
1Bic1:04:59(15)
2Peugeot-BP1:05:59+1:00(26)
3Gan1:07:02+2:03(41)
4KAS1:07:23+2:24(47)
5Gitane-Frigecreme1:07:53+2:54(65)
6Sonolor1:08:02+3:03(69)
7Carpenter-Shimano-Flandria1:08:17+3:18(66)
8La Casera-Bahamontes1:08:26+3:27(79)
9Rokado1:08:41+3:42(94)
10Canada Dry-Gazelle1:09:25+4:26(93)
11De Kova-Lejeune1:10:51+5:52(145)
Watney
Ploegenklassement totaal
Wat in bovenstaande tabel staat is zelf berekend, en nauwelijks op fouten gecontroleerd.
PosTeam TijdTijdsverschilPunten
1Bic362:23:20(1454)
2KAS362:47:30+24:10(1762)
3Peugeot-BP362:48:41+25:20(1061)
4Gan362:51:22+28:01(831)
5Rokado364:06:55+1:43:34(1383)
6Sonolor364:22:58+1:59:37(1585)
7La Casera-Bahamontes364:31:22+2:08:01(2205)
8Carpenter-Shimano-Flandria364:36:58+2:13:38(1561)
9Gitane-Frigecreme364:37:32+2:14:12(1685)
10De Kova-Lejeune365:06:02+2:42:42(3222)
11Canada Dry-Gazelle366:50:35+4:27:14(3125)
Ploegenpuntenklassement
Wat in bovenstaande tabel staat is zelf berekend, en nauwelijks op fouten gecontroleerd.
PosTeamPunten
1Gan831
2Peugeot-BP1061
3Rokado1383
4Bic1454
5Carpenter-Shimano-Flandria1561
6Sonolor1585
7Gitane-Frigecreme1685
8KAS1762
9La Casera-Bahamontes2205
10Canada Dry-Gazelle3125
11De Kova-Lejeune3222
Watney–  
Meeste plaatsen gestegen in de etappe
RennerGestegen
C. Tollet2
J. Agostinho1
T. Houbrechts1
R. De Witte1
J. Genty1
M. Pollentier1
B. Hoban1
J. Esperanza1
T. van der Leeuw1
Meeste plaatsen gedaald in de etappe
RennerGedaald
J. Grande2
J. Botherel1
R. Bouloux1
M. Boishardy1
R. Martin1
R. Berland1
L. Balague1
L. Aimar1
V. López1