Stand in het algemeen klassement

P
1A
1B
2A
2B
3
4
5
6
7A
7B
8
9
10
11
12A
12B
13
14
15
16A
16B
17
18
19
20A
20B

Algemeen klassement

Na etappe 1B in 1973.

Ploegenklassement
Puntenklassement
Bergklassement
Tussensprintklassement
Combinatieklassement

Afstand: 138 km. Type: halfvlak. Datum: 01 Jul 1973

Snelheid: 38.608 km/h (in database), 38.749 km/h (berekend uit tijd en afstand)

Bonificatie in de etappe:

Etappe-uitslag
Etappe-uitslagen zoals hierboven zijn gebaseerd op de informatie van memoire du cyclisme, na verbetering van enkele fouten (niet noodzakelijk in bovenstaande tabel). Desondanks kunnen hier nog onjuistheden in staan.
PosNaamTijdVerschilTeam
1 J. Catieau3:33:41Bic
2 H. Vanspringel3:33:42+0:01Rokado
3 G. Aja3:35:53+2:12KAS
4 M. Périn3:35:53+2:12Gan
5 M. de Koning3:35:58+2:17Canada Dry-Gazelle
6 G. Van Roosbroeck3:36:05+2:24Rokado
7 A. Van Vlierberghe3:36:05+2:24Rokado
8 F. Verbeeck3:36:05+2:24Watney
9 B. Hoban3:36:05+2:24Gan
10 M. Demeyer3:36:05+2:24Carpenter-Shimano-Flandria
11 A. Gaida3:36:05+2:24Rokado
12 W. De Geest3:36:05+2:24Rokado
13 D. Ducreux3:36:05+2:24Carpenter-Shimano-Flandria
14 P. Nassen3:36:05+2:24Rokado
15 J. Krekels3:36:05+2:24Canada Dry-Gazelle
16 J. Hochart3:36:05+2:24De Kova-Lejeune
17 W. Teirlinck3:36:05+2:24Sonolor
18 J. Esclassan3:36:05+2:24Peugeot-BP
19 R. Gilson3:36:05+2:24Rokado
20 J. Mourioux3:36:05+2:24Gan
21 A. Doyen3:36:05+2:24Watney
22 M. Martinez3:36:05+2:24Gan
23 L. Noels3:36:05+2:24Canada Dry-Gazelle
24 J. Martins3:36:05+2:24Canada Dry-Gazelle
25 J. Tschan3:36:05+2:24Peugeot-BP
26 J. Viejo3:36:05+2:24La Casera-Bahamontes
27 J. Botherel3:36:05+2:24Sonolor
28 J. Blocher3:36:05+2:24De Kova-Lejeune
29 W. Peffgen3:36:05+2:24Rokado
30 G. Vianen3:36:05+2:24Gitane-Frigecreme
31 L. Van Staeyen3:36:05+2:24Watney
32 W. Planckaert3:36:05+2:24Watney
33 J. Danguillaume3:36:05+2:24Peugeot-BP
34 T. Houbrechts3:36:05+2:24Rokado
35 J. Sanquer3:36:05+2:24Carpenter-Shimano-Flandria
36 G. Pintens3:36:05+2:24Rokado
37 C. Rouxel3:36:05+2:24Peugeot-BP
38 W. Schepers3:36:05+2:24Rokado
39 F. González3:36:05+2:24La Casera-Bahamontes
40 A. Martos3:36:05+2:24KAS
41 S. Lazcano3:36:05+2:24KAS
42 F. Mendes3:36:05+2:24Carpenter-Shimano-Flandria
43 W. Van Neste3:36:05+2:24Sonolor
44 J. Zurano3:36:05+2:24La Casera-Bahamontes
45 R. Mintkiewicz3:36:05+2:24Sonolor
46 C. Melero3:36:05+2:24KAS
47 V. López3:36:05+2:24KAS
48 R. Podesta3:36:05+2:24De Kova-Lejeune
49 G. Bellone3:36:05+2:24Gitane-Frigecreme
50 A. Gandarias3:36:05+2:24De Kova-Lejeune
51 W. Godefroot3:36:05+2:24Carpenter-Shimano-Flandria
52 P. Torres3:36:05+2:24La Casera-Bahamontes
53 J. Zoetemelk3:36:05+2:24Gitane-Frigecreme
54 E. Opdebeeck3:36:05+2:24Watney
55 R. Grelin3:36:05+2:24Gan
56 J. Agostinho3:36:05+2:24Bic
57 L. Mortensen3:36:05+2:24Bic
58 R. Ovion3:36:05+2:24Peugeot-BP
59 L. Ocaña3:36:05+2:24Bic
60 C. Guimard3:36:05+2:24Gan
61 F. Galdos3:36:05+2:24KAS
62 R. Vanmarcke3:36:05+2:24Carpenter-Shimano-Flandria
63 R. Poulidor3:36:05+2:24Gan
64 J. Manzaneque3:36:05+2:24La Casera-Bahamontes
65 C. Tollet3:36:05+2:24Sonolor
66 S. Vasseur3:36:05+2:24Bic
67 A. Mollet3:36:05+2:24Peugeot-BP
68 L. Van Impe3:36:05+2:24Sonolor
69 B. Thevenet3:36:05+2:24Peugeot-BP
70 T. Tabak3:36:05+2:24Sonolor
71 M. Pollentier3:36:05+2:24Carpenter-Shimano-Flandria
72 W. David3:36:05+2:24Carpenter-Shimano-Flandria
73 J. Schleck3:36:05+2:24Bic
74 J. Gómez3:36:05+2:24La Casera-Bahamontes
75 M. Wright3:36:05+2:24Gitane-Frigecreme
76 M. Roques3:36:05+2:24Sonolor
77 F. Julien3:36:05+2:24Gitane-Frigecreme
78 R. Bouloux3:36:05+2:24Peugeot-BP
79 M. Coulon3:36:05+2:24Watney
80 D. Torres3:36:05+2:24La Casera-Bahamontes
81 R. Riotte3:36:05+2:24Sonolor
82 J. Esperanza3:36:05+2:24La Casera-Bahamontes
83 G. Santy3:36:05+2:24Bic
84 A. Tamames3:36:05+2:24La Casera-Bahamontes
85 R. Delisle3:36:05+2:24Peugeot-BP
86 J. Abilleira3:36:05+2:24La Casera-Bahamontes
87 B. Labourdette3:36:05+2:24Bic
88 M. Pustjens3:36:05+2:24Canada Dry-Gazelle
89 R. De Witte3:36:05+2:24Carpenter-Shimano-Flandria
90 J. Genty3:36:05+2:24Bic
91 C. Blain3:36:05+2:24De Kova-Lejeune
92 J. González3:36:05+2:24KAS
93 J. Fuente3:36:05+2:24KAS
94 J. Grande3:36:05+2:24KAS
95 A. Menendez3:36:05+2:24KAS
96 L. De Brauwere3:36:05+2:24Carpenter-Shimano-Flandria
97 H. De Oliveira3:36:05+2:24Canada Dry-Gazelle
98 J. Genet3:36:05+2:24Gan
99 J. Millard3:36:05+2:24Gitane-Frigecreme
100 R. Martin3:36:05+2:24Gitane-Frigecreme
101 G. Moneyron3:36:05+2:24Gan
102 A. Santy3:36:05+2:24Bic
103 L. Zubero3:36:05+2:24KAS
104 B. Janbroers3:36:05+2:24Canada Dry-Gazelle
105 L. Balague3:36:05+2:24La Casera-Bahamontes
106 J. Largeau3:36:05+2:24Gitane-Frigecreme
107 G. Besnard3:36:05+2:24Sonolor
108 R. Berland3:36:05+2:24Bic
109 R. Delepine3:36:05+2:24Gan
110 A. Nogues3:36:05+2:24Gitane-Frigecreme
111 N. Geneste3:36:05+2:24De Kova-Lejeune
112 Y. Hézard3:36:05+2:24Sonolor
113 C. Grosskost3:36:05+2:24Gan
114 M. Boishardy3:36:05+2:24De Kova-Lejeune
115 P. Aerts3:36:05+2:24Watney
116 F. Campaner3:36:05+2:24Gitane-Frigecreme
117 T. van der Leeuw3:36:05+2:24Canada Dry-Gazelle
118 L. Aimar3:36:05+2:24De Kova-Lejeune
119 J. Baud3:36:05+2:24De Kova-Lejeune
120 W. Abbeloos3:36:05+2:24Watney
121 E. Verstraeten3:36:05+2:24Watney
122 G. Van Cauter3:36:05+2:24Watney
123 E. Bodart3:36:05+2:24Watney
124 J. Pereira Andrade3:39:41+6:00Gitane-Frigecreme
125 W. Kelleners3:39:41+6:00Canada Dry-Gazelle
126 W. Prinsen3:39:41+6:00Canada Dry-Gazelle
127 J. Vrancken3:40:57+7:16Canada Dry-Gazelle
128 J. Carletti3:40:57+7:16De Kova-Lejeune
129 J. Parenteau3:40:57+7:16Peugeot-BP
130 L. Delcroix3:40:57+7:16Carpenter-Shimano-Flandria
131 P. Martelozzo3:40:57+7:16Peugeot-BP
132 C. Genthon3:42:57+9:16De Kova-Lejeune
Algemeen klassement
Bovenstaande informatie is zelf uitgerekend aan de hand van de beschikbare etappe-uitslagen, bonificaties en straffen. Door dit te vergelijken met officiële uitslagen heb ik kunnen vaststellen in welke jaren ik nog informatie mis, en ik streef ernaar om deze informatie boven water te krijgen.
PosNaamTijdVerschilTeam
1H. Vanspringel5:32:08Rokado
2J. Catieau5:32:38+0:30Bic
3W. Teirlinck5:33:56+1:48Sonolor
4W. De Geest5:33:58+1:50Rokado
5G. Vianen5:34:02+1:54Gitane-Frigecreme
6A. Nogues5:34:07+1:59Gitane-Frigecreme
7J. Tschan5:34:09+2:01Peugeot-BP
8L. Mortensen5:34:12+2:04Bic
9G. Van Cauter5:34:13+2:05Watney
10T. Tabak5:34:14+2:06Sonolor
11C. Melero5:34:20+2:12KAS
12S. Vasseur5:34:25+2:17Bic
13A. Menendez5:34:27+2:19KAS
14R. Mintkiewicz5:34:30+2:22Sonolor
15J. Zoetemelk5:34:35+2:27Gitane-Frigecreme
16R. Poulidor5:34:36+2:28Gan
17J. Manzaneque5:34:36+2:28La Casera-Bahamontes
18L. Ocaña5:34:37+2:29Bic
19G. Pintens5:34:37+2:29Rokado
20Y. Hézard5:34:38+2:30Sonolor
21J. Viejo5:34:40+2:32La Casera-Bahamontes
22C. Grosskost5:34:40+2:32Gan
23C. Guimard5:34:42+2:34Gan
24J. González5:34:42+2:34KAS
25L. Van Impe5:34:43+2:35Sonolor
26J. Krekels5:34:45+2:37Canada Dry-Gazelle
27J. Agostinho5:34:46+2:38Bic
28J. Fuente5:34:46+2:38KAS
29M. Périn5:34:47+2:39Gan
30B. Thevenet5:34:48+2:40Peugeot-BP
31G. Bellone5:34:50+2:42Gitane-Frigecreme
32R. Ovion5:34:50+2:42Peugeot-BP
33R. Bouloux5:34:52+2:44Peugeot-BP
34A. Santy5:34:52+2:44Bic
35G. Moneyron5:34:52+2:44Gan
36F. Mendes5:34:53+2:45Carpenter-Shimano-Flandria
37M. de Koning5:34:54+2:46Canada Dry-Gazelle
38T. Houbrechts5:34:54+2:46Rokado
39F. Campaner5:34:54+2:46Gitane-Frigecreme
40W. David5:34:55+2:47Carpenter-Shimano-Flandria
41E. Verstraeten5:34:55+2:47Watney
42A. Gaida5:34:56+2:48Rokado
43M. Pollentier5:34:56+2:48Carpenter-Shimano-Flandria
44R. Vanmarcke5:34:57+2:49Carpenter-Shimano-Flandria
45V. López5:34:58+2:50KAS
46R. De Witte5:34:58+2:50Carpenter-Shimano-Flandria
47T. van der Leeuw5:35:00+2:52Canada Dry-Gazelle
48L. Aimar5:35:00+2:52De Kova-Lejeune
49F. Verbeeck5:35:01+2:53Watney
50F. Galdos5:35:01+2:53KAS
51A. Doyen5:35:01+2:53Watney
52R. Delisle5:35:01+2:53Peugeot-BP
53J. Mourioux5:35:02+2:54Gan
54M. Wright5:35:02+2:54Gitane-Frigecreme
55A. Tamames5:35:02+2:54La Casera-Bahamontes
56G. Santy5:35:02+2:54Bic
57M. Demeyer5:35:03+2:55Carpenter-Shimano-Flandria
58W. Van Neste5:35:03+2:55Sonolor
59G. Aja5:35:03+2:55KAS
60J. Martins5:35:04+2:56Canada Dry-Gazelle
61M. Coulon5:35:04+2:56Watney
62J. Zurano5:35:05+2:57La Casera-Bahamontes
63J. Sanquer5:35:05+2:57Carpenter-Shimano-Flandria
64P. Torres5:35:05+2:57La Casera-Bahamontes
65W. Abbeloos5:35:05+2:57Watney
66R. Gilson5:35:06+2:58Rokado
67B. Hoban5:35:06+2:58Gan
68W. Godefroot5:35:06+2:58Carpenter-Shimano-Flandria
69J. Danguillaume5:35:06+2:58Peugeot-BP
70B. Labourdette5:35:06+2:58Bic
71L. Noels5:35:07+2:59Canada Dry-Gazelle
72P. Nassen5:35:09+3:01Rokado
73C. Tollet5:35:09+3:01Sonolor
74W. Schepers5:35:10+3:02Rokado
75F. Julien5:35:10+3:02Gitane-Frigecreme
76M. Martinez5:35:11+3:03Gan
77R. Martin5:35:11+3:03Gitane-Frigecreme
78M. Pustjens5:35:11+3:03Canada Dry-Gazelle
79J. Largeau5:35:11+3:03Gitane-Frigecreme
80R. Riotte5:35:12+3:04Sonolor
81S. Lazcano5:35:13+3:05KAS
82A. Martos5:35:13+3:05KAS
83B. Janbroers5:35:13+3:05Canada Dry-Gazelle
84W. Peffgen5:35:14+3:06Rokado
85J. Genet5:35:14+3:06Gan
86G. Besnard5:35:14+3:06Sonolor
87R. Berland5:35:14+3:06Bic
88L. Balague5:35:14+3:06La Casera-Bahamontes
89J. Grande5:35:16+3:08KAS
90D. Ducreux5:35:17+3:09Carpenter-Shimano-Flandria
91C. Rouxel5:35:18+3:10Peugeot-BP
92H. De Oliveira5:35:18+3:10Canada Dry-Gazelle
93G. Van Roosbroeck5:35:19+3:11Rokado
94J. Gómez5:35:20+3:12La Casera-Bahamontes
95D. Torres5:35:21+3:13La Casera-Bahamontes
96J. Schleck5:35:22+3:14Bic
97J. Genty5:35:22+3:14Bic
98L. Zubero5:35:23+3:15KAS
99W. Planckaert5:35:24+3:16Watney
100J. Botherel5:35:24+3:16Sonolor
101A. Mollet5:35:24+3:16Peugeot-BP
102J. Millard5:35:24+3:16Gitane-Frigecreme
103M. Boishardy5:35:24+3:16De Kova-Lejeune
104A. Van Vlierberghe5:35:25+3:17Rokado
105R. Podesta5:35:26+3:18De Kova-Lejeune
106P. Aerts5:35:26+3:18Watney
107F. González5:35:27+3:19La Casera-Bahamontes
108L. De Brauwere5:35:30+3:22Carpenter-Shimano-Flandria
109R. Delepine5:35:30+3:22Gan
110J. Blocher5:35:31+3:23De Kova-Lejeune
111J. Esperanza5:35:31+3:23La Casera-Bahamontes
112E. Bodart5:35:31+3:23Watney
113M. Roques5:35:32+3:24Sonolor
114L. Van Staeyen5:35:33+3:25Watney
115C. Blain5:35:34+3:26De Kova-Lejeune
116R. Grelin5:35:37+3:29Gan
117N. Geneste5:35:37+3:29De Kova-Lejeune
118A. Gandarias5:35:38+3:30De Kova-Lejeune
119J. Abilleira5:35:39+3:31La Casera-Bahamontes
120J. Esclassan5:35:47+3:39Peugeot-BP
121E. Opdebeeck5:36:00+3:52Watney
122J. Baud5:36:25+4:17De Kova-Lejeune
123J. Hochart5:36:52+4:44De Kova-Lejeune
124J. Pereira Andrade5:38:34+6:26Gitane-Frigecreme
125W. Kelleners5:38:35+6:27Canada Dry-Gazelle
126L. Delcroix5:39:02+6:54Carpenter-Shimano-Flandria
127W. Prinsen5:39:13+7:05Canada Dry-Gazelle
128J. Carletti5:40:12+8:04De Kova-Lejeune
129P. Martelozzo5:40:17+8:09Peugeot-BP
130J. Parenteau5:40:18+8:10Peugeot-BP
131J. Vrancken5:40:20+8:12Canada Dry-Gazelle
132C. Genthon5:42:34+10:26De Kova-Lejeune
Ploegenklassement etappe
Wat in bovenstaande tabel staat is zelf berekend, en nauwelijks op fouten gecontroleerd.
PosTeam TijdTijdsverschilPunten
1Bic10:45:41(114)
2Rokado10:45:47+0:06(15)
3Gan10:48:03+2:22(33)
4KAS10:48:03+2:22(84)
5Canada Dry-Gazelle10:48:08+2:27(43)
6Carpenter-Shimano-Flandria10:48:15+2:34(58)
7Watney10:48:15+2:34(60)
8Peugeot-BP10:48:15+2:34(76)
9Sonolor10:48:15+2:34(87)
10De Kova-Lejeune10:48:15+2:34(92)
11La Casera-Bahamontes10:48:15+2:34(109)
12Gitane-Frigecreme10:48:15+2:34(132)
Ploegenklassement totaal
Wat in bovenstaande tabel staat is zelf berekend, en nauwelijks op fouten gecontroleerd.
PosTeam TijdTijdsverschilPunten
1Bic16:40:06(221)
2Rokado16:40:48+0:41(93)
3Sonolor16:41:51+1:44(160)
4KAS16:42:39+2:33(203)
5Gitane-Frigecreme16:42:40+2:34(225)
6Peugeot-BP16:43:42+3:35(190)
7Gan16:43:47+3:40(147)
8Carpenter-Shimano-Flandria16:43:56+3:50(180)
9Watney16:44:08+4:01(216)
10La Casera-Bahamontes16:44:19+4:12(310)
11Canada Dry-Gazelle16:44:39+4:32(239)
12De Kova-Lejeune16:45:37+5:31(534)
Ploegenpuntenklassement
Wat in bovenstaande tabel staat is zelf berekend, en nauwelijks op fouten gecontroleerd.
PosTeamPunten
1Rokado93
2Gan147
3Sonolor160
4Carpenter-Shimano-Flandria180
5Peugeot-BP190
6KAS203
7Watney216
8Bic221
9Gitane-Frigecreme225
10Canada Dry-Gazelle239
11La Casera-Bahamontes310
12De Kova-Lejeune534
Meeste plaatsen gestegen in de etappe
RennerGestegen
J. Catieau81
G. Aja33
M. Périn18
H. Vanspringel16
M. de Koning15
J. Blocher10
J. Esclassan10
N. Geneste9
A. Gandarias9
J. Abilleira9
J. Baud9
J. Hochart9
L. De Brauwere8
R. Delepine8
M. Roques8
Meeste plaatsen gedaald in de etappe
RennerGedaald
L. Delcroix117
J. Pereira Andrade80
W. Kelleners79
E. Opdebeeck72
J. Carletti29
P. Martelozzo19
J. Parenteau17
J. Vrancken16
C. Genthon3
E. Verstraeten3
G. Vianen3
W. Prinsen2
W. Abbeloos2
V. López2
R. Vanmarcke2