Stand in het algemeen klassement

P
1A
1B
2A
2B
3
4
5
6
7A
7B
8
9
10
11
12A
12B
13
14
15
16A
16B
17
18
19
20A
20B

Algemeen klassement

Na etappe 1A in 1973.

Ploegenklassement
Puntenklassement
Bergklassement
Tussensprintklassement
Combinatieklassement

Afstand: 84 km. Type: halfvlak. Datum: 01 Jul 1973

Snelheid: 46.782 km/h (in database), 46.782 km/h (berekend uit tijd en afstand)

Bonificatie in de etappe:

Etappe-uitslag
Etappe-uitslagen zoals hierboven zijn gebaseerd op de informatie van memoire du cyclisme, na verbetering van enkele fouten (niet noodzakelijk in bovenstaande tabel). Desondanks kunnen hier nog onjuistheden in staan.
PosNaamTijdVerschilTeam
1 W. Teirlinck1:47:44Sonolor
2 W. De Geest1:47:44Rokado
3 R. Mintkiewicz1:47:44Sonolor
4 J. Tschan1:47:44Peugeot-BP
5 A. Nogues1:47:44Gitane-Frigecreme
6 G. Vianen1:47:44Gitane-Frigecreme
7 L. Mortensen1:47:44Bic
8 A. Menendez1:47:44KAS
9 L. Delcroix1:47:44Carpenter-Shimano-Flandria
10 S. Vasseur1:47:44Bic
11 C. Melero1:47:44KAS
12 G. Van Cauter1:47:44Watney
13 T. Tabak1:47:48+0:04Sonolor
14 J. Esclassan1:48:32+0:48Peugeot-BP
15 M. Demeyer1:48:32+0:48Carpenter-Shimano-Flandria
16 W. Planckaert1:48:32+0:48Watney
17 F. Verbeeck1:48:32+0:48Watney
18 D. Ducreux1:48:32+0:48Carpenter-Shimano-Flandria
19 W. Abbeloos1:48:32+0:48Watney
20 A. Gaida1:48:32+0:48Rokado
21 R. Gilson1:48:32+0:48Rokado
22 M. de Koning1:48:32+0:48Canada Dry-Gazelle
23 C. Guimard1:48:32+0:48Gan
24 P. Nassen1:48:32+0:48Rokado
25 G. Van Roosbroeck1:48:32+0:48Rokado
26 R. Riotte1:48:32+0:48Sonolor
27 Y. Hézard1:48:32+0:48Sonolor
28 R. Podesta1:48:32+0:48De Kova-Lejeune
29 T. van der Leeuw1:48:32+0:48Canada Dry-Gazelle
30 J. Botherel1:48:32+0:48Sonolor
31 J. Zurano1:48:32+0:48La Casera-Bahamontes
32 M. Martinez1:48:32+0:48Gan
33 W. Van Neste1:48:32+0:48Sonolor
34 E. Opdebeeck1:48:32+0:48Watney
35 C. Tollet1:48:32+0:48Sonolor
36 M. Roques1:48:32+0:48Sonolor
37 W. Godefroot1:48:32+0:48Carpenter-Shimano-Flandria
38 L. Van Staeyen1:48:32+0:48Watney
39 J. Mourioux1:48:32+0:48Gan
40 W. Peffgen1:48:32+0:48Rokado
41 V. López1:48:32+0:48KAS
42 B. Thevenet1:48:32+0:48Peugeot-BP
43 R. Grelin1:48:32+0:48Gan
44 R. Martin1:48:32+0:48Gitane-Frigecreme
45 J. Fuente1:48:32+0:48KAS
46 J. Zoetemelk1:48:32+0:48Gitane-Frigecreme
47 E. Verstraeten1:48:32+0:48Watney
48 A. Van Vlierberghe1:48:32+0:48Rokado
49 J. Viejo1:48:32+0:48La Casera-Bahamontes
50 J. Agostinho1:48:32+0:48Bic
51 F. Mendes1:48:32+0:48Carpenter-Shimano-Flandria
52 J. Krekels1:48:32+0:48Canada Dry-Gazelle
53 J. Schleck1:48:32+0:48Bic
54 J. Martins1:48:32+0:48Canada Dry-Gazelle
55 L. Ocaña1:48:32+0:48Bic
56 F. González1:48:32+0:48La Casera-Bahamontes
57 J. Genet1:48:32+0:48Gan
58 P. Aerts1:48:32+0:48Watney
59 S. Lazcano1:48:32+0:48KAS
60 P. Torres1:48:32+0:48La Casera-Bahamontes
61 G. Bellone1:48:32+0:48Gitane-Frigecreme
62 F. Galdos1:48:32+0:48KAS
63 F. Julien1:48:32+0:48Gitane-Frigecreme
64 R. Ovion1:48:32+0:48Peugeot-BP
65 J. Vrancken1:48:32+0:48Canada Dry-Gazelle
66 L. De Brauwere1:48:32+0:48Carpenter-Shimano-Flandria
67 C. Rouxel1:48:32+0:48Peugeot-BP
68 W. Prinsen1:48:32+0:48Canada Dry-Gazelle
69 R. Poulidor1:48:32+0:48Gan
70 J. Gómez1:48:32+0:48La Casera-Bahamontes
71 B. Hoban1:48:32+0:48Gan
72 T. Houbrechts1:48:32+0:48Rokado
73 R. Delepine1:48:32+0:48Gan
74 J. Esperanza1:48:32+0:48La Casera-Bahamontes
75 A. Tamames1:48:32+0:48La Casera-Bahamontes
76 M. Wright1:48:32+0:48Gitane-Frigecreme
77 W. David1:48:32+0:48Carpenter-Shimano-Flandria
78 J. Sanquer1:48:32+0:48Carpenter-Shimano-Flandria
79 W. Schepers1:48:32+0:48Rokado
80 L. Van Impe1:48:32+0:48Sonolor
81 J. Millard1:48:32+0:48Gitane-Frigecreme
82 J. Grande1:48:32+0:48KAS
83 L. Zubero1:48:32+0:48KAS
84 M. Pollentier1:48:32+0:48Carpenter-Shimano-Flandria
85 G. Besnard1:48:32+0:48Sonolor
86 A. Martos1:48:32+0:48KAS
87 G. Pintens1:48:32+0:48Rokado
88 J. González1:48:32+0:48KAS
89 L. Aimar1:48:32+0:48De Kova-Lejeune
90 C. Blain1:48:32+0:48De Kova-Lejeune
91 G. Aja1:48:32+0:48KAS
92 A. Gandarias1:48:32+0:48De Kova-Lejeune
93 R. Bouloux1:48:32+0:48Peugeot-BP
94 W. Kelleners1:48:32+0:48Canada Dry-Gazelle
95 M. Coulon1:48:32+0:48Watney
96 M. Boishardy1:48:32+0:48De Kova-Lejeune
97 J. Largeau1:48:32+0:48Gitane-Frigecreme
98 J. Danguillaume1:48:32+0:48Peugeot-BP
99 B. Janbroers1:48:32+0:48Canada Dry-Gazelle
100 G. Santy1:48:32+0:48Bic
101 J. Manzaneque1:48:32+0:48La Casera-Bahamontes
102 P. Martelozzo1:48:32+0:48Peugeot-BP
103 M. Pustjens1:48:32+0:48Canada Dry-Gazelle
104 D. Torres1:48:32+0:48La Casera-Bahamontes
105 J. Catieau1:48:32+0:48Bic
106 A. Mollet1:48:32+0:48Peugeot-BP
107 A. Doyen1:48:32+0:48Watney
108 L. Noels1:48:32+0:48Canada Dry-Gazelle
109 R. Berland1:48:32+0:48Bic
110 L. Balague1:48:32+0:48La Casera-Bahamontes
111 R. Vanmarcke1:48:32+0:48Carpenter-Shimano-Flandria
112 C. Grosskost1:48:32+0:48Gan
113 J. Pereira Andrade1:48:32+0:48Gitane-Frigecreme
114 N. Geneste1:48:32+0:48De Kova-Lejeune
115 R. Delisle1:48:32+0:48Peugeot-BP
116 H. De Oliveira1:48:32+0:48Canada Dry-Gazelle
117 A. Santy1:48:32+0:48Bic
118 R. De Witte1:48:32+0:48Carpenter-Shimano-Flandria
119 M. Périn1:48:32+0:48Gan
120 J. Abilleira1:48:32+0:48La Casera-Bahamontes
121 F. Campaner1:48:32+0:48Gitane-Frigecreme
122 H. Vanspringel1:48:32+0:48Rokado
123 E. Bodart1:48:32+0:48Watney
124 J. Carletti1:48:32+0:48De Kova-Lejeune
125 J. Parenteau1:48:32+0:48Peugeot-BP
126 J. Blocher1:48:32+0:48De Kova-Lejeune
127 G. Moneyron1:48:32+0:48Gan
128 B. Labourdette1:48:32+0:48Bic
129 J. Genty1:48:32+0:48Bic
130 C. Genthon1:48:32+0:48De Kova-Lejeune
131 J. Baud1:49:41+1:57De Kova-Lejeune
132 J. Hochart1:49:42+1:58De Kova-Lejeune
Algemeen klassement
Bovenstaande informatie is zelf uitgerekend aan de hand van de beschikbare etappe-uitslagen, bonificaties en straffen. Door dit te vergelijken met officiële uitslagen heb ik kunnen vaststellen in welke jaren ik nog informatie mis, en ik streef ernaar om deze informatie boven water te krijgen.
PosNaamTijdVerschilTeam
1W. Teirlinck1:57:51Sonolor
2G. Vianen1:57:57+0:06Gitane-Frigecreme
3W. De Geest1:57:57+0:06Rokado
4A. Nogues1:58:02+0:11Gitane-Frigecreme
5J. Tschan1:58:04+0:13Peugeot-BP
6L. Mortensen1:58:07+0:16Bic
7G. Van Cauter1:58:08+0:17Watney
8T. Tabak1:58:09+0:18Sonolor
9L. Delcroix1:58:11+0:20Carpenter-Shimano-Flandria
10C. Melero1:58:15+0:24KAS
11S. Vasseur1:58:20+0:29Bic
12A. Menendez1:58:22+0:31KAS
13R. Mintkiewicz1:58:25+0:34Sonolor
14J. Zoetemelk1:58:30+0:39Gitane-Frigecreme
15R. Poulidor1:58:31+0:40Gan
16J. Manzaneque1:58:31+0:40La Casera-Bahamontes
17H. Vanspringel1:58:31+0:40Rokado
18L. Ocaña1:58:32+0:41Bic
19G. Pintens1:58:32+0:41Rokado
20Y. Hézard1:58:33+0:42Sonolor
21J. Viejo1:58:35+0:44La Casera-Bahamontes
22C. Grosskost1:58:35+0:44Gan
23C. Guimard1:58:37+0:46Gan
24J. González1:58:37+0:46KAS
25L. Van Impe1:58:38+0:47Sonolor
26J. Krekels1:58:40+0:49Canada Dry-Gazelle
27J. Fuente1:58:41+0:50KAS
28J. Agostinho1:58:41+0:50Bic
29B. Thevenet1:58:43+0:52Peugeot-BP
30G. Bellone1:58:45+0:54Gitane-Frigecreme
31R. Ovion1:58:45+0:54Peugeot-BP
32R. Bouloux1:58:47+0:56Peugeot-BP
33A. Santy1:58:47+0:56Bic
34G. Moneyron1:58:47+0:56Gan
35F. Mendes1:58:48+0:57Carpenter-Shimano-Flandria
36T. Houbrechts1:58:49+0:58Rokado
37F. Campaner1:58:49+0:58Gitane-Frigecreme
38E. Verstraeten1:58:50+0:59Watney
39W. David1:58:50+0:59Carpenter-Shimano-Flandria
40A. Gaida1:58:51+1:00Rokado
41M. Pollentier1:58:51+1:00Carpenter-Shimano-Flandria
42R. Vanmarcke1:58:52+1:01Carpenter-Shimano-Flandria
43V. López1:58:53+1:02KAS
44J. Pereira Andrade1:58:53+1:02Gitane-Frigecreme
45R. De Witte1:58:53+1:02Carpenter-Shimano-Flandria
46W. Kelleners1:58:54+1:03Canada Dry-Gazelle
47M. Périn1:58:54+1:03Gan
48T. van der Leeuw1:58:55+1:04Canada Dry-Gazelle
49E. Opdebeeck1:58:55+1:04Watney
50L. Aimar1:58:55+1:04De Kova-Lejeune
51F. Verbeeck1:58:56+1:05Watney
52M. de Koning1:58:56+1:05Canada Dry-Gazelle
53F. Galdos1:58:56+1:05KAS
54A. Doyen1:58:56+1:05Watney
55R. Delisle1:58:56+1:05Peugeot-BP
56J. Mourioux1:58:57+1:06Gan
57A. Tamames1:58:57+1:06La Casera-Bahamontes
58M. Wright1:58:57+1:06Gitane-Frigecreme
59G. Santy1:58:57+1:06Bic
60W. Van Neste1:58:58+1:07Sonolor
61J. Martins1:58:59+1:08Canada Dry-Gazelle
62M. Coulon1:58:59+1:08Watney
63W. Abbeloos1:59:00+1:09Watney
64M. Demeyer1:59:00+1:09Carpenter-Shimano-Flandria
65J. Zurano1:59:00+1:09La Casera-Bahamontes
66P. Torres1:59:00+1:09La Casera-Bahamontes
67J. Sanquer1:59:00+1:09Carpenter-Shimano-Flandria
68R. Gilson1:59:01+1:10Rokado
69W. Godefroot1:59:01+1:10Carpenter-Shimano-Flandria
70B. Hoban1:59:01+1:10Gan
71J. Danguillaume1:59:01+1:10Peugeot-BP
72B. Labourdette1:59:01+1:10Bic
73L. Noels1:59:02+1:11Canada Dry-Gazelle
74P. Nassen1:59:04+1:13Rokado
75C. Tollet1:59:04+1:13Sonolor
76F. Julien1:59:05+1:14Gitane-Frigecreme
77W. Schepers1:59:05+1:14Rokado
78M. Martinez1:59:06+1:15Gan
79R. Martin1:59:06+1:15Gitane-Frigecreme
80J. Largeau1:59:06+1:15Gitane-Frigecreme
81M. Pustjens1:59:06+1:15Canada Dry-Gazelle
82R. Riotte1:59:07+1:16Sonolor
83J. Catieau1:59:07+1:16Bic
84S. Lazcano1:59:08+1:17KAS
85A. Martos1:59:08+1:17KAS
86B. Janbroers1:59:08+1:17Canada Dry-Gazelle
87W. Peffgen1:59:09+1:18Rokado
88J. Genet1:59:09+1:18Gan
89G. Besnard1:59:09+1:18Sonolor
90R. Berland1:59:09+1:18Bic
91L. Balague1:59:09+1:18La Casera-Bahamontes
92G. Aja1:59:10+1:19KAS
93J. Grande1:59:11+1:20KAS
94D. Ducreux1:59:12+1:21Carpenter-Shimano-Flandria
95C. Rouxel1:59:13+1:22Peugeot-BP
96H. De Oliveira1:59:13+1:22Canada Dry-Gazelle
97G. Van Roosbroeck1:59:14+1:23Rokado
98J. Gómez1:59:15+1:24La Casera-Bahamontes
99J. Carletti1:59:15+1:24De Kova-Lejeune
100D. Torres1:59:16+1:25La Casera-Bahamontes
101J. Schleck1:59:17+1:26Bic
102J. Genty1:59:17+1:26Bic
103L. Zubero1:59:18+1:27KAS
104W. Planckaert1:59:19+1:28Watney
105J. Botherel1:59:19+1:28Sonolor
106J. Millard1:59:19+1:28Gitane-Frigecreme
107M. Boishardy1:59:19+1:28De Kova-Lejeune
108A. Mollet1:59:19+1:28Peugeot-BP
109A. Van Vlierberghe1:59:20+1:29Rokado
110P. Martelozzo1:59:20+1:29Peugeot-BP
111R. Podesta1:59:21+1:30De Kova-Lejeune
112P. Aerts1:59:21+1:30Watney
113J. Parenteau1:59:21+1:30Peugeot-BP
114F. González1:59:22+1:31La Casera-Bahamontes
115J. Vrancken1:59:23+1:32Canada Dry-Gazelle
116L. De Brauwere1:59:25+1:34Carpenter-Shimano-Flandria
117R. Delepine1:59:25+1:34Gan
118J. Esperanza1:59:26+1:35La Casera-Bahamontes
119E. Bodart1:59:26+1:35Watney
120J. Blocher1:59:26+1:35De Kova-Lejeune
121M. Roques1:59:27+1:36Sonolor
122L. Van Staeyen1:59:28+1:37Watney
123C. Blain1:59:29+1:38De Kova-Lejeune
124R. Grelin1:59:32+1:41Gan
125W. Prinsen1:59:32+1:41Canada Dry-Gazelle
126N. Geneste1:59:32+1:41De Kova-Lejeune
127A. Gandarias1:59:33+1:42De Kova-Lejeune
128J. Abilleira1:59:34+1:43La Casera-Bahamontes
129C. Genthon1:59:37+1:46De Kova-Lejeune
130J. Esclassan1:59:42+1:51Peugeot-BP
131J. Baud2:00:20+2:29De Kova-Lejeune
132J. Hochart2:00:47+2:56De Kova-Lejeune
Ploegenklassement etappe
Wat in bovenstaande tabel staat is zelf berekend, en nauwelijks op fouten gecontroleerd.
PosTeam TijdTijdsverschilPunten
1Sonolor5:23:06(17)
2Gitane-Frigecreme5:24:00+0:54(55)
3KAS5:24:00+0:54(60)
4Bic5:24:00+0:54(67)
5Rokado5:24:43+1:37(43)
6Carpenter-Shimano-Flandria5:24:48+1:42(42)
7Watney5:24:48+1:42(45)
8Peugeot-BP5:24:48+1:42(60)
9Gan5:25:36+2:30(94)
10Canada Dry-Gazelle5:25:36+2:30(103)
11La Casera-Bahamontes5:25:36+2:30(136)
12De Kova-Lejeune5:25:36+2:30(207)
Ploegenklassement totaal
Wat in bovenstaande tabel staat is zelf berekend, en nauwelijks op fouten gecontroleerd.
PosTeam TijdTijdsverschilPunten
1Sonolor5:53:36(73)
2Bic5:54:25+0:49(107)
3Gitane-Frigecreme5:54:25+0:49(93)
4KAS5:54:36+1:00(119)
5Rokado5:55:01+1:24(78)
6Peugeot-BP5:55:27+1:51(114)
7Carpenter-Shimano-Flandria5:55:41+2:05(122)
8Gan5:55:44+2:07(114)
9Watney5:55:53+2:17(156)
10La Casera-Bahamontes5:56:04+2:28(201)
11Canada Dry-Gazelle5:56:31+2:54(196)
12De Kova-Lejeune5:57:22+3:46(442)
Ploegenpuntenklassement
Wat in bovenstaande tabel staat is zelf berekend, en nauwelijks op fouten gecontroleerd.
PosTeamPunten
1Sonolor73
2Rokado78
3Gitane-Frigecreme93
4Bic107
5Gan114
6Peugeot-BP114
7KAS119
8Carpenter-Shimano-Flandria122
9Watney156
10Canada Dry-Gazelle196
11La Casera-Bahamontes201
12De Kova-Lejeune442
Meeste plaatsen gestegen in de etappe
RennerGestegen
R. Mintkiewicz83
A. Menendez79
S. Vasseur71
C. Melero59
L. Delcroix48
W. Teirlinck43
G. Van Cauter43
L. Mortensen35
T. Tabak29
J. Tschan28
W. De Geest25
A. Nogues25
G. Vianen16
M. Demeyer8
R. Riotte7
Meeste plaatsen gedaald in de etappe
RennerGedaald
J. Baud39
R. Ovion14
C. Grosskost14
F. Campaner13
A. Santy13
B. Thevenet13
J. Agostinho13
J. Fuente13
J. Krekels13
L. Van Impe13
J. González13
C. Guimard13
Y. Hézard13
G. Pintens13
L. Ocaña13