Stand in het algemeen klassement

P
1A
1B
2A
2B
3
4
5
6
7A
7B
8
9
10
11
12A
12B
13
14
15
16A
16B
17
18
19
20A
20B

Het is een tijdrovend karwei om al deze getallen te controleren op fouten. Sommige tijden zijn in het rood weergegeven, dit is om mij te helpen fouten te identificeren. Als het in het rood staat, wil het niet zeggen dat het per se fout is, maar dat het fout kan zijn en dus controle nodig is. Zie het overzicht van renners waarvan hun eindtijd in 1973 niet klopt.

Algemeen klassement

Na etappe 19 in 1973.

Ploegenklassement
Puntenklassement
Bergklassement
Tussensprintklassement
Combinatieklassement

Afstand: 233 km. Type: vlak. Datum: 21 Jul 1973

Snelheid: 33.399 km/h (in database), 33.328 km/h (berekend uit tijd en afstand)

Bonificatie in de etappe:

Etappe-uitslag
Etappe-uitslagen zoals hierboven zijn gebaseerd op de informatie van memoire du cyclisme, na verbetering van enkele fouten (niet noodzakelijk in bovenstaande tabel). Desondanks kunnen hier nog onjuistheden in staan.
PosNaamTijdVerschilTeam
1 B. Hoban6:59:28Gan
2 J. Mourioux6:59:28Gan
3 D. Ducreux6:59:28Carpenter-Shimano-Flandria
4 J. Krekels6:59:28Canada Dry-Gazelle
5 J. Esclassan6:59:28Peugeot-BP
6 G. Vianen6:59:28Gitane-Frigecreme
7 A. Van Vlierberghe6:59:28Rokado
8 W. Godefroot6:59:28Carpenter-Shimano-Flandria
9 G. Besnard6:59:28Sonolor
10 R. Delepine6:59:28Gan
11 M. Wright6:59:28Gitane-Frigecreme
12 L. Aimar6:59:28De Kova-Lejeune
13 M. Martinez6:59:28Gan
14 J. Manzaneque6:59:28La Casera-Bahamontes
15 J. Catieau6:59:28Bic
16 R. Mintkiewicz6:59:28Sonolor
17 W. Teirlinck6:59:28Sonolor
18 M. Périn6:59:28Gan
19 A. Nogues6:59:28Gitane-Frigecreme
20 T. van der Leeuw6:59:28Canada Dry-Gazelle
21 H. Vanspringel6:59:28Rokado
22 R. Ovion6:59:28Peugeot-BP
23 M. Pollentier6:59:28Carpenter-Shimano-Flandria
24 L. Mortensen6:59:28Bic
25 A. Gaida6:59:28Rokado
26 S. Lazcano6:59:28KAS
27 T. Houbrechts6:59:28Rokado
28 A. Martos6:59:28KAS
29 J. Zoetemelk6:59:28Gitane-Frigecreme
30 J. Agostinho6:59:28Bic
31 R. Grelin6:59:28Gan
32 W. David6:59:28Carpenter-Shimano-Flandria
33 F. Mendes6:59:28Carpenter-Shimano-Flandria
34 R. Martin6:59:28Gitane-Frigecreme
35 G. Van Roosbroeck6:59:28Rokado
36 J. Blocher6:59:28De Kova-Lejeune
37 J. Danguillaume6:59:28Peugeot-BP
38 P. Torres6:59:28La Casera-Bahamontes
39 C. Rouxel6:59:28Peugeot-BP
40 J. Botherel6:59:28Sonolor
41 R. De Witte6:59:28Carpenter-Shimano-Flandria
42 R. Bouloux6:59:28Peugeot-BP
43 M. Roques6:59:28Sonolor
44 J. Largeau6:59:28Gitane-Frigecreme
45 F. Galdos6:59:28KAS
46 L. Van Impe6:59:28Sonolor
47 L. Balague6:59:28La Casera-Bahamontes
48 B. Thevenet6:59:28Peugeot-BP
49 C. Melero6:59:28KAS
50 C. Tollet6:59:28Sonolor
51 R. Riotte6:59:28Sonolor
52 J. Esperanza6:59:28La Casera-Bahamontes
53 V. López6:59:28KAS
54 J. Tschan6:59:28Peugeot-BP
55 J. González6:59:28KAS
56 F. Julien6:59:28Gitane-Frigecreme
57 L. Zubero6:59:28KAS
58 R. Berland6:59:28Bic
59 J. Fuente6:59:28KAS
60 J. Grande6:59:28KAS
61 L. Ocaña6:59:28Bic
62 R. Delisle6:59:28Peugeot-BP
63 J. Genty6:59:28Bic
64 F. Campaner6:59:28Gitane-Frigecreme
65 J. Sanquer6:59:28Carpenter-Shimano-Flandria
66 G. Moneyron6:59:28Gan
67 A. Mollet6:59:28Peugeot-BP
68 A. Santy6:59:43+0:15Bic
69 P. Martelozzo6:59:43+0:15Peugeot-BP
70 M. Demeyer6:59:43+0:15Carpenter-Shimano-Flandria
71 D. Torres6:59:43+0:15La Casera-Bahamontes
72 A. Menendez6:59:43+0:15KAS
73 B. Labourdette6:59:43+0:15Bic
74 J. Schleck6:59:43+0:15Bic
75 M. Boishardy6:59:43+0:15De Kova-Lejeune
76 J. Pereira Andrade6:59:43+0:15Gitane-Frigecreme
77 C. Grosskost6:59:43+0:15Gan
78 G. Santy6:59:43+0:15Bic
79 S. Vasseur6:59:43+0:15Bic
80 J. Genet6:59:43+0:15Gan
81 H. De Oliveira7:00:06+0:38Canada Dry-Gazelle
82 C. Genthon7:02:13+2:45De Kova-Lejeune
83 J. Martins7:02:13+2:45Canada Dry-Gazelle
84 N. Geneste7:02:13+2:45De Kova-Lejeune
85 C. Blain7:02:13+2:45De Kova-Lejeune
86 J. Hochart7:04:10+4:42De Kova-Lejeune
87 J. Baud7:10:13+10:45De Kova-Lejeune
Algemeen klassement
Bovenstaande informatie is zelf uitgerekend aan de hand van de beschikbare etappe-uitslagen, bonificaties en straffen. Door dit te vergelijken met officiële uitslagen heb ik kunnen vaststellen in welke jaren ik nog informatie mis, en ik streef ernaar om deze informatie boven water te krijgen.
PosNaamTijdVerschilTeam
1L. Ocaña119:43:00Bic
2B. Thevenet119:58:41+15:41Peugeot-BP
3J. Fuente119:58:56+15:56KAS
4J. Zoetemelk120:08:41+25:41Gitane-Frigecreme
5L. Van Impe120:12:27+29:27Sonolor
6H. Vanspringel120:13:55+30:55Rokado
7M. Périn120:14:11+31:11Gan
8V. López120:17:25+34:25KAS
9J. Agostinho120:18:01+35:01Bic
10R. Ovion120:18:44+35:44Peugeot-BP
11R. Delisle120:19:15+36:15Peugeot-BP
12M. Martinez120:21:10+38:10Gan
13P. Torres120:29:00+46:00La Casera-Bahamontes
14J. Catieau120:29:59+46:59Bic
15A. Martos120:30:14+47:14KAS
16L. Aimar120:30:53+47:53De Kova-Lejeune
17T. Houbrechts120:31:17+48:17Rokado
18F. Mendes120:32:26+49:26Carpenter-Shimano-Flandria
19L. Mortensen120:33:19+50:19Bic
20F. Galdos120:34:10+51:10KAS
21B. Labourdette120:45:37+1:02:37Bic
22J. Danguillaume120:49:20+1:06:20Peugeot-BP
23L. Zubero120:58:42+1:15:42KAS
24L. Balague121:00:11+1:17:11La Casera-Bahamontes
25R. De Witte121:00:27+1:17:27Carpenter-Shimano-Flandria
26R. Grelin121:00:29+1:17:29Gan
27R. Berland121:02:41+1:19:41Bic
28J. Genty121:02:48+1:19:48Bic
29S. Lazcano121:05:55+1:22:55KAS
30P. Martelozzo121:08:13+1:25:13Peugeot-BP
31A. Santy121:09:36+1:26:36Bic
32J. Schleck121:13:15+1:30:15Bic
33J. Martins121:14:51+1:31:51Canada Dry-Gazelle
34R. Martin121:16:54+1:33:54Gitane-Frigecreme
35M. Pollentier121:17:28+1:34:28Carpenter-Shimano-Flandria
36C. Rouxel121:29:02+1:46:02Peugeot-BP
37J. Tschan121:29:19+1:46:19Peugeot-BP
38D. Torres121:29:20+1:46:20La Casera-Bahamontes
39J. Manzaneque121:33:35+1:50:35La Casera-Bahamontes
40A. Menendez121:35:43+1:52:43KAS
41C. Melero121:38:54+1:55:54KAS
42F. Julien121:41:32+1:58:32Gitane-Frigecreme
43M. Boishardy121:43:49+2:00:49De Kova-Lejeune
44B. Hoban121:44:36+2:01:36Gan
45H. De Oliveira121:45:52+2:02:52Canada Dry-Gazelle
46J. Genet121:47:52+2:04:52Gan
47J. González121:49:47+2:06:47KAS
48J. Grande121:49:56+2:06:56KAS
49J. Largeau121:50:17+2:07:17Gitane-Frigecreme
50C. Tollet121:50:23+2:07:23Sonolor
51A. Van Vlierberghe121:52:39+2:09:39Rokado
52S. Vasseur121:53:54+2:10:54Bic
53R. Bouloux121:54:32+2:11:32Peugeot-BP
54J. Esperanza121:54:34+2:11:34La Casera-Bahamontes
55D. Ducreux121:59:45+2:16:45Carpenter-Shimano-Flandria
56M. Roques122:00:36+2:17:36Sonolor
57M. Wright122:03:04+2:20:04Gitane-Frigecreme
58C. Blain122:03:13+2:20:13De Kova-Lejeune
59G. Vianen122:03:17+2:20:17Gitane-Frigecreme
60W. Teirlinck122:04:47+2:21:47Sonolor
61G. Besnard122:08:01+2:25:01Sonolor
62J. Sanquer122:09:29+2:26:29Carpenter-Shimano-Flandria
63A. Nogues122:12:59+2:29:59Gitane-Frigecreme
64J. Pereira Andrade122:13:55+2:30:55Gitane-Frigecreme
65W. Godefroot122:15:13+2:32:13Carpenter-Shimano-Flandria
66G. Van Roosbroeck122:17:12+2:34:12Rokado
67C. Grosskost122:20:47+2:37:47Gan
68J. Esclassan122:21:13+2:38:13Peugeot-BP
69A. Mollet122:22:59+2:39:59Peugeot-BP
70J. Botherel122:24:06+2:41:06Sonolor
71T. van der Leeuw122:25:00+2:42:00Canada Dry-Gazelle
72M. Demeyer122:26:30+2:43:30Carpenter-Shimano-Flandria
73F. Campaner122:27:00+2:44:00Gitane-Frigecreme
74W. David122:30:59+2:47:59Carpenter-Shimano-Flandria
75J. Krekels122:35:09+2:52:09Canada Dry-Gazelle
76J. Mourioux122:39:24+2:56:24Gan
77G. Santy122:41:37+2:58:37Bic
78R. Riotte122:44:53+3:01:53Sonolor
79G. Moneyron122:46:28+3:03:28Gan
80R. Mintkiewicz122:47:25+3:04:25Sonolor
81A. Gaida122:51:09+3:08:09Rokado
82R. Delepine122:53:44+3:10:44Gan
83C. Genthon123:21:42+3:38:42De Kova-Lejeune
84N. Geneste123:55:21+4:12:21De Kova-Lejeune
85J. Baud124:11:42+4:28:42De Kova-Lejeune
86J. Blocher124:16:02+4:33:02De Kova-Lejeune
87J. Hochart124:24:52+4:41:52De Kova-Lejeune
Ploegenklassement etappe
Wat in bovenstaande tabel staat is zelf berekend, en nauwelijks op fouten gecontroleerd.
PosTeam TijdTijdsverschilPunten
1Gan20:57:59(13)
2Carpenter-Shimano-Flandria20:58:19+0:20(34)
3Gitane-Frigecreme20:58:24+0:25(36)
4Sonolor20:58:24+0:25(42)
5Rokado20:58:24+0:25(53)
6Peugeot-BP20:58:24+0:25(64)
7Bic20:58:24+0:25(69)
8KAS20:58:24+0:25(99)
9La Casera-Bahamontes20:58:24+0:25(99)
10De Kova-Lejeune20:58:39+0:40(123)
11Canada Dry-Gazelle20:59:02+1:03(105)
Watney
Ploegenklassement totaal
Wat in bovenstaande tabel staat is zelf berekend, en nauwelijks op fouten gecontroleerd.
PosTeam TijdTijdsverschilPunten
1Bic361:18:21(1439)
2KAS361:40:07+21:46(1715)
3Peugeot-BP361:42:42+24:20(1035)
4Gan361:44:20+25:58(790)
5Rokado362:58:14+1:39:52(1289)
6Sonolor363:14:56+1:56:34(1516)
7La Casera-Bahamontes363:22:56+2:04:34(2126)
8Carpenter-Shimano-Flandria363:28:41+2:10:20(1495)
9Gitane-Frigecreme363:29:39+2:11:18(1620)
10De Kova-Lejeune363:55:11+2:36:50(3077)
11Canada Dry-Gazelle365:41:10+4:22:48(3032)
Ploegenpuntenklassement
Wat in bovenstaande tabel staat is zelf berekend, en nauwelijks op fouten gecontroleerd.
PosTeamPunten
1Gan790
2Peugeot-BP1035
3Rokado1289
4Bic1439
5Carpenter-Shimano-Flandria1495
6Sonolor1516
7Gitane-Frigecreme1620
8KAS1715
9La Casera-Bahamontes2126
10Canada Dry-Gazelle3032
11De Kova-Lejeune3077
Watney–  
Meeste plaatsen gestegen in de etappe
RennerGestegen
J. Schleck1
S. Vasseur1
D. Ducreux1
M. Roques1
M. Wright1
Meeste plaatsen gedaald in de etappe
RennerGedaald
C. Blain3
R. Bouloux1
J. Martins1