Stand in het algemeen klassement

P
1A
1B
2A
2B
3
4
5
6
7A
7B
8
9
10
11
12A
12B
13
14
15
16A
16B
17
18
19
20A
20B

Het is een tijdrovend karwei om al deze getallen te controleren op fouten. Sommige tijden zijn in het rood weergegeven, dit is om mij te helpen fouten te identificeren. Als het in het rood staat, wil het niet zeggen dat het per se fout is, maar dat het fout kan zijn en dus controle nodig is. Zie het overzicht van renners waarvan hun eindtijd in 1973 niet klopt.

Algemeen klassement

Na etappe 16B in 1973.

Ploegenklassement
Puntenklassement
Bergklassement
Tussensprintklassement
Combinatieklassement

Afstand: 12 km. Type: halftijd. Datum: 18 Jul 1973

Snelheid: 45.412 km/h (in database), 43.947 km/h (berekend uit tijd en afstand)

Etappe-uitslag
Etappe-uitslagen zoals hierboven zijn gebaseerd op de informatie van memoire du cyclisme, na verbetering van enkele fouten (niet noodzakelijk in bovenstaande tabel). Desondanks kunnen hier nog onjuistheden in staan.
PosNaamTijdVerschilTeam
1 J. Agostinho16:23Bic
2 B. Thevenet16:24+0:01Peugeot-BP
3 J. Zoetemelk16:26+0:03Gitane-Frigecreme
4 L. Ocaña16:35+0:12Bic
5 J. González16:38+0:15KAS
6 J. Manzaneque16:40+0:17La Casera-Bahamontes
7 C. Grosskost16:43+0:20Gan
8 P. Torres16:48+0:25La Casera-Bahamontes
9 L. Van Impe16:48+0:25Sonolor
10 H. Vanspringel16:49+0:26Rokado
11 J. Krekels16:52+0:29Canada Dry-Gazelle
12 B. Hoban16:55+0:32Gan
13 R. Ovion16:59+0:36Peugeot-BP
14 R. Delisle17:00+0:37Peugeot-BP
15 J. Fuente17:01+0:38KAS
16 M. Pollentier17:03+0:40Carpenter-Shimano-Flandria
17 T. van der Leeuw17:04+0:41Canada Dry-Gazelle
18 T. Houbrechts17:08+0:45Rokado
19 F. Mendes17:09+0:46Carpenter-Shimano-Flandria
20 J. Genty17:10+0:47Bic
21 J. Catieau17:12+0:49Bic
22 A. Martos17:13+0:50KAS
23 M. Périn17:13+0:50Gan
24 F. Galdos17:16+0:53KAS
25 G. Vianen17:17+0:54Gitane-Frigecreme
26 L. Mortensen17:17+0:54Bic
27 V. López17:25+1:02KAS
28 M. Martinez17:27+1:04Gan
29 J. Pereira Andrade17:31+1:08Gitane-Frigecreme
30 W. Teirlinck17:33+1:10Sonolor
31 R. De Witte17:33+1:10Carpenter-Shimano-Flandria
32 P. Martelozzo17:34+1:11Peugeot-BP
33 J. Genet17:37+1:14Gan
34 G. Moneyron17:38+1:15Gan
35 L. Aimar17:40+1:17De Kova-Lejeune
36 G. Besnard17:41+1:18Sonolor
37 J. Tschan17:41+1:18Peugeot-BP
38 C. Rouxel17:44+1:21Peugeot-BP
39 F. Campaner17:45+1:22Gitane-Frigecreme
40 A. Menendez17:45+1:22KAS
41 C. Melero17:47+1:24KAS
42 D. Torres17:54+1:31La Casera-Bahamontes
43 B. Labourdette17:58+1:35Bic
44 C. Tollet17:58+1:35Sonolor
45 L. Balague17:58+1:35La Casera-Bahamontes
46 J. Martins18:01+1:38Canada Dry-Gazelle
47 A. Santy18:02+1:39Bic
48 R. Berland18:04+1:41Bic
49 W. Godefroot18:08+1:45Carpenter-Shimano-Flandria
50 J. Esclassan18:08+1:45Peugeot-BP
51 J. Danguillaume18:09+1:46Peugeot-BP
52 D. Ducreux18:12+1:49Carpenter-Shimano-Flandria
53 M. Demeyer18:13+1:50Carpenter-Shimano-Flandria
54 J. Largeau18:16+1:53Gitane-Frigecreme
55 R. Grelin18:17+1:54Gan
56 J. Grande18:18+1:55KAS
57 H. De Oliveira18:19+1:56Canada Dry-Gazelle
58 L. Zubero18:20+1:57KAS
59 S. Vasseur18:22+1:59Bic
60 R. Martin18:24+2:01Gitane-Frigecreme
61 F. Julien18:26+2:03Gitane-Frigecreme
62 M. Boishardy18:27+2:04De Kova-Lejeune
63 R. Mintkiewicz18:29+2:06Sonolor
64 M. Wright18:29+2:06Gitane-Frigecreme
65 A. Nogues18:34+2:11Gitane-Frigecreme
66 M. Roques18:35+2:12Sonolor
67 S. Lazcano18:36+2:13KAS
68 R. Bouloux18:36+2:13Peugeot-BP
69 G. Van Roosbroeck18:39+2:16Rokado
70 J. Sanquer18:40+2:17Carpenter-Shimano-Flandria
71 J. Esperanza18:40+2:17La Casera-Bahamontes
72 R. Delepine18:40+2:17Gan
73 N. Geneste18:41+2:18De Kova-Lejeune
74 W. David18:41+2:18Carpenter-Shimano-Flandria
75 R. Riotte18:45+2:22Sonolor
76 A. Gaida18:45+2:22Rokado
77 C. Blain18:46+2:23De Kova-Lejeune
78 J. Schleck18:46+2:23Bic
79 A. Mollet18:47+2:24Peugeot-BP
80 J. Blocher18:58+2:35De Kova-Lejeune
81 J. Botherel19:00+2:37Sonolor
82 G. Santy19:03+2:40Bic
83 C. Genthon19:13+2:50De Kova-Lejeune
84 J. Hochart19:17+2:54De Kova-Lejeune
85 J. Baud19:28+3:05De Kova-Lejeune
86 A. Van Vlierberghe19:38+3:15Rokado
87 R. Gilson20:02+3:39Rokado
88 J. Mourioux20:07+3:44Gan
Algemeen klassement
Bovenstaande informatie is zelf uitgerekend aan de hand van de beschikbare etappe-uitslagen, bonificaties en straffen. Door dit te vergelijken met officiële uitslagen heb ik kunnen vaststellen in welke jaren ik nog informatie mis, en ik streef ernaar om deze informatie boven water te krijgen.
PosNaamTijdVerschilTeam
1L. Ocaña99:27:59Bic
2B. Thevenet99:43:20+15:21Peugeot-BP
3J. Fuente99:43:21+15:22KAS
4J. Zoetemelk99:52:47+24:48Gitane-Frigecreme
5M. Périn99:55:49+27:50Gan
6H. Vanspringel99:57:06+29:07Rokado
7L. Van Impe99:57:26+29:27Sonolor
8V. López100:00:52+32:53KAS
9J. Agostinho100:02:05+34:06Bic
10R. Ovion100:02:21+34:22Peugeot-BP
11R. Delisle100:03:20+35:21Peugeot-BP
12M. Martinez100:03:49+35:50Gan
13P. Torres100:12:40+44:41La Casera-Bahamontes
14J. Catieau100:13:10+45:11Bic
15A. Martos100:13:20+45:21KAS
16L. Aimar100:13:29+45:30De Kova-Lejeune
17L. Mortensen100:14:21+46:22Bic
18T. Houbrechts100:14:28+46:29Rokado
19F. Galdos100:18:07+50:08KAS
20F. Mendes100:18:20+50:21Carpenter-Shimano-Flandria
21B. Labourdette100:26:50+58:51Bic
22J. Danguillaume100:30:34+1:02:35Peugeot-BP
23L. Zubero100:40:34+1:12:35KAS
24R. De Witte100:42:10+1:14:11Carpenter-Shimano-Flandria
25L. Balague100:42:44+1:14:45La Casera-Bahamontes
26R. Grelin100:43:17+1:15:18Gan
27J. Genty100:44:16+1:16:17Bic
28S. Lazcano100:46:18+1:18:19KAS
29P. Martelozzo100:46:56+1:18:57Peugeot-BP
30R. Berland100:48:24+1:20:25Bic
31J. Martins100:48:54+1:20:55Canada Dry-Gazelle
32A. Santy100:52:26+1:24:27Bic
33J. Schleck100:52:28+1:24:29Bic
34R. Martin100:59:47+1:31:48Gitane-Frigecreme
35M. Pollentier101:00:33+1:32:34Carpenter-Shimano-Flandria
36D. Torres101:08:58+1:40:59La Casera-Bahamontes
37C. Rouxel101:09:25+1:41:26Peugeot-BP
38J. Tschan101:09:43+1:41:44Peugeot-BP
39J. Manzaneque101:14:07+1:46:08La Casera-Bahamontes
40A. Menendez101:15:51+1:47:52KAS
41C. Melero101:18:22+1:50:23KAS
42H. De Oliveira101:22:07+1:54:08Canada Dry-Gazelle
43F. Julien101:22:19+1:54:20Gitane-Frigecreme
44M. Boishardy101:23:58+1:55:59De Kova-Lejeune
45B. Hoban101:25:20+1:57:21Gan
46J. Genet101:26:22+1:58:23Gan
47J. González101:26:44+1:58:45KAS
48J. Largeau101:28:34+2:00:35Gitane-Frigecreme
49M. Roques101:28:42+2:00:43Sonolor
50A. Van Vlierberghe101:29:53+2:01:54Rokado
51J. Grande101:30:35+2:02:36KAS
52S. Vasseur101:32:30+2:04:31Bic
53R. Bouloux101:32:53+2:04:54Peugeot-BP
54J. Esperanza101:33:48+2:05:49La Casera-Bahamontes
55C. Tollet101:36:54+2:08:55Sonolor
56G. Vianen101:38:51+2:10:52Gitane-Frigecreme
57C. Blain101:40:03+2:12:04De Kova-Lejeune
58D. Ducreux101:40:35+2:12:36Carpenter-Shimano-Flandria
59M. Wright101:41:10+2:13:11Gitane-Frigecreme
60W. Teirlinck101:43:58+2:15:59Sonolor
61G. Van Roosbroeck101:47:15+2:19:16Rokado
62G. Besnard101:48:08+2:20:09Sonolor
63J. Sanquer101:49:16+2:21:17Carpenter-Shimano-Flandria
64R. Gilson101:50:23+2:22:24Rokado
65A. Nogues101:50:31+2:22:32Gitane-Frigecreme
66J. Pereira Andrade101:53:08+2:25:09Gitane-Frigecreme
67W. Godefroot101:54:26+2:26:27Carpenter-Shimano-Flandria
68C. Grosskost101:56:58+2:28:59Gan
69J. Esclassan101:57:54+2:29:55Peugeot-BP
70A. Mollet101:59:37+2:31:38Peugeot-BP
71J. Botherel102:00:23+2:32:24Sonolor
72T. van der Leeuw102:03:09+2:35:10Canada Dry-Gazelle
73F. Campaner102:03:30+2:35:31Gitane-Frigecreme
74M. Demeyer102:04:04+2:36:05Carpenter-Shimano-Flandria
75W. David102:09:54+2:41:55Carpenter-Shimano-Flandria
76J. Krekels102:13:06+2:45:07Canada Dry-Gazelle
77G. Santy102:17:11+2:49:12Bic
78J. Mourioux102:17:24+2:49:25Gan
79A. Gaida102:23:12+2:55:13Rokado
80G. Moneyron102:23:15+2:55:16Gan
81R. Riotte102:23:54+2:55:55Sonolor
82R. Mintkiewicz102:27:57+2:59:58Sonolor
83R. Delepine102:33:40+3:05:41Gan
84C. Genthon102:55:49+3:27:50De Kova-Lejeune
85N. Geneste103:31:49+4:03:50De Kova-Lejeune
86J. Baud103:36:36+4:08:37De Kova-Lejeune
87J. Hochart103:48:01+4:20:02De Kova-Lejeune
88J. Blocher103:48:40+4:20:41De Kova-Lejeune
Ploegenklassement etappe
Wat in bovenstaande tabel staat is zelf berekend, en nauwelijks op fouten gecontroleerd.
PosTeam TijdTijdsverschilPunten
1Bic50:08(25)
2Peugeot-BP50:23+0:15(29)
3Gan50:51+0:43(42)
4KAS50:52+0:44(42)
5Gitane-Frigecreme51:14+1:06(57)
6La Casera-Bahamontes51:22+1:14(56)
7Carpenter-Shimano-Flandria51:45+1:37(66)
8Canada Dry-Gazelle51:57+1:49(74)
9Sonolor52:02+1:54(75)
10Rokado52:36+2:28(97)
11De Kova-Lejeune54:48+4:40(170)
Watney
Ploegenklassement totaal
Wat in bovenstaande tabel staat is zelf berekend, en nauwelijks op fouten gecontroleerd.
PosTeam TijdTijdsverschilPunten
1Bic300:35:12(1306)
2Gan300:51:50+16:37(695)
3KAS300:51:56+16:44(1495)
4Peugeot-BP300:55:03+19:50(882)
5Rokado302:02:21+1:27:08(1076)
6Sonolor302:26:46+1:51:33(1376)
7La Casera-Bahamontes302:29:56+1:54:43(1819)
8Gitane-Frigecreme302:37:40+2:02:28(1433)
9Carpenter-Shimano-Flandria302:39:20+2:04:08(1368)
10De Kova-Lejeune302:59:46+2:24:34(2779)
11Canada Dry-Gazelle304:39:03+4:03:50(2677)
Ploegenpuntenklassement
Wat in bovenstaande tabel staat is zelf berekend, en nauwelijks op fouten gecontroleerd.
PosTeamPunten
1Gan695
2Peugeot-BP882
3Rokado1076
4Bic1306
5Carpenter-Shimano-Flandria1368
6Sonolor1376
7Gitane-Frigecreme1433
8KAS1495
9La Casera-Bahamontes1819
10Canada Dry-Gazelle2677
11De Kova-Lejeune2779
Watney–  
Meeste plaatsen gestegen in de etappe
RennerGestegen
J. Largeau2
T. van der Leeuw2
B. Thevenet1
J. Agostinho1
P. Torres1
J. Catieau1
A. Martos1
A. Santy1
G. Vianen1
G. Besnard1
J. Sanquer1
C. Grosskost1
G. Moneyron1
Meeste plaatsen gedaald in de etappe
RennerGedaald
L. Aimar3
R. Gilson2
R. Riotte1
M. Demeyer1
F. Campaner1
J. Esclassan1
C. Blain1
A. Van Vlierberghe1
M. Roques1
J. Schleck1
R. Ovion1
J. Fuente1