Stand in het algemeen klassement

P
1A
1B
2A
2B
3
4
5
6
7A
7B
8
9
10
11
12A
12B
13
14
15
16A
16B
17
18
19
20A
20B

Het is een tijdrovend karwei om al deze getallen te controleren op fouten. Sommige tijden zijn in het rood weergegeven, dit is om mij te helpen fouten te identificeren. Als het in het rood staat, wil het niet zeggen dat het per se fout is, maar dat het fout kan zijn en dus controle nodig is. Zie het overzicht van renners waarvan hun eindtijd in 1973 niet klopt.

Algemeen klassement

Na etappe 15 in 1973.

Ploegenklassement
Puntenklassement
Bergklassement
Tussensprintklassement
Combinatieklassement

Afstand: 137 km. Type: vlak. Datum: 17 Jul 1973

Snelheid: 36.603 km/h (in database), 36.604 km/h (berekend uit tijd en afstand)

Bonificatie in de etappe:

Etappe-uitslag
Etappe-uitslagen zoals hierboven zijn gebaseerd op de informatie van memoire du cyclisme, na verbetering van enkele fouten (niet noodzakelijk in bovenstaande tabel). Desondanks kunnen hier nog onjuistheden in staan.
PosNaamTijdVerschilTeam
1 W. David3:44:34Carpenter-Shimano-Flandria
2 M. Demeyer3:44:52+0:18Carpenter-Shimano-Flandria
3 G. Vianen3:44:52+0:18Gitane-Frigecreme
4 A. Mollet3:44:52+0:18Peugeot-BP
5 J. Genet3:44:52+0:18Gan
6 R. De Witte3:44:52+0:18Carpenter-Shimano-Flandria
7 J. Esperanza3:44:52+0:18La Casera-Bahamontes
8 R. Riotte3:44:58+0:24Sonolor
9 J. Esclassan3:45:03+0:29Peugeot-BP
10 H. Vanspringel3:45:03+0:29Rokado
11 W. Godefroot3:45:03+0:29Carpenter-Shimano-Flandria
12 B. Hoban3:45:03+0:29Gan
13 T. van der Leeuw3:45:03+0:29Canada Dry-Gazelle
14 R. Delepine3:45:03+0:29Gan
15 D. Ducreux3:45:03+0:29Carpenter-Shimano-Flandria
16 J. Mourioux3:45:03+0:29Gan
17 R. Mintkiewicz3:45:03+0:29Sonolor
18 G. Van Roosbroeck3:45:03+0:29Rokado
19 M. Martinez3:45:03+0:29Gan
20 G. Besnard3:45:03+0:29Sonolor
21 M. Pollentier3:45:03+0:29Carpenter-Shimano-Flandria
22 W. Teirlinck3:45:03+0:29Sonolor
23 M. Périn3:45:03+0:29Gan
24 C. Grosskost3:45:03+0:29Gan
25 C. Rouxel3:45:03+0:29Peugeot-BP
26 J. Botherel3:45:03+0:29Sonolor
27 J. Martins3:45:03+0:29Canada Dry-Gazelle
28 P. Torres3:45:03+0:29La Casera-Bahamontes
29 A. Van Vlierberghe3:45:03+0:29Rokado
30 M. Wright3:45:03+0:29Gitane-Frigecreme
31 A. Martos3:45:03+0:29KAS
32 V. López3:45:03+0:29KAS
33 J. Zoetemelk3:45:03+0:29Gitane-Frigecreme
34 J. Manzaneque3:45:03+0:29La Casera-Bahamontes
35 L. Balague3:45:03+0:29La Casera-Bahamontes
36 R. Delisle3:45:03+0:29Peugeot-BP
37 R. Ovion3:45:03+0:29Peugeot-BP
38 M. Roques3:45:03+0:29Sonolor
39 J. Largeau3:45:03+0:29Gitane-Frigecreme
40 J. Fuente3:45:03+0:29KAS
41 R. Martin3:45:03+0:29Gitane-Frigecreme
42 C. Melero3:45:03+0:29KAS
43 J. Agostinho3:45:03+0:29Bic
44 J. Sanquer3:45:03+0:29Carpenter-Shimano-Flandria
45 F. Mendes3:45:03+0:29Carpenter-Shimano-Flandria
46 R. Berland3:45:03+0:29Bic
47 B. Thevenet3:45:03+0:29Peugeot-BP
48 L. Van Impe3:45:03+0:29Sonolor
49 J. Catieau3:45:03+0:29Bic
50 L. Ocaña3:45:03+0:29Bic
51 R. Gilson3:45:03+0:29Rokado
52 T. Houbrechts3:45:03+0:29Rokado
53 D. Torres3:45:03+0:29La Casera-Bahamontes
54 J. Tschan3:45:03+0:29Peugeot-BP
55 L. Mortensen3:45:03+0:29Bic
56 J. González3:45:03+0:29KAS
57 F. Julien3:45:03+0:29Gitane-Frigecreme
58 B. Labourdette3:45:03+0:29Bic
59 S. Vasseur3:45:03+0:29Bic
60 J. Danguillaume3:45:03+0:29Peugeot-BP
61 G. Moneyron3:45:03+0:29Gan
62 A. Nogues3:45:03+0:29Gitane-Frigecreme
63 J. Grande3:45:03+0:29KAS
64 A. Menendez3:45:03+0:29KAS
65 P. Martelozzo3:45:03+0:29Peugeot-BP
66 S. Lazcano3:45:03+0:29KAS
67 L. Zubero3:45:03+0:29KAS
68 R. Bouloux3:45:03+0:29Peugeot-BP
69 A. Gaida3:45:03+0:29Rokado
70 R. Grelin3:45:03+0:29Gan
71 F. Galdos3:45:03+0:29KAS
72 C. Tollet3:45:03+0:29Sonolor
73 J. Genty3:45:03+0:29Bic
74 M. Boishardy3:45:03+0:29De Kova-Lejeune
75 J. Pereira Andrade3:45:18+0:44Gitane-Frigecreme
76 F. Campaner3:45:31+0:57Gitane-Frigecreme
77 L. Aimar3:45:37+1:03De Kova-Lejeune
78 A. Santy3:45:41+1:07Bic
79 C. Blain3:46:16+1:42De Kova-Lejeune
80 J. Schleck3:46:41+2:07Bic
81 J. Krekels3:46:43+2:09Canada Dry-Gazelle
82 H. De Oliveira3:47:12+2:38Canada Dry-Gazelle
83 N. Geneste3:49:55+5:21De Kova-Lejeune
84 J. Hochart3:49:55+5:21De Kova-Lejeune
85 J. Blocher3:49:55+5:21De Kova-Lejeune
86 G. Santy3:49:55+5:21Bic
87 C. Genthon3:49:55+5:21De Kova-Lejeune
88 J. Baud3:49:55+5:21De Kova-Lejeune
Algemeen klassement
Bovenstaande informatie is zelf uitgerekend aan de hand van de beschikbare etappe-uitslagen, bonificaties en straffen. Door dit te vergelijken met officiële uitslagen heb ik kunnen vaststellen in welke jaren ik nog informatie mis, en ik streef ernaar om deze informatie boven water te krijgen.
PosNaamTijdVerschilTeam
1L. Ocaña92:47:34Bic
2J. Fuente93:02:30+14:56KAS
3B. Thevenet93:03:06+15:32Peugeot-BP
4J. Zoetemelk93:12:31+24:57Gitane-Frigecreme
5M. Périn93:14:46+27:12Gan
6H. Vanspringel93:16:27+28:53Rokado
7L. Van Impe93:16:48+29:14Sonolor
8V. López93:19:37+32:03KAS
9R. Ovion93:21:38+34:04Peugeot-BP
10J. Agostinho93:21:52+34:18Bic
11R. Delisle93:22:30+34:56Peugeot-BP
12M. Martinez93:22:32+34:58Gan
13L. Aimar93:31:43+44:09De Kova-Lejeune
14P. Torres93:32:02+44:28La Casera-Bahamontes
15J. Catieau93:32:08+44:34Bic
16A. Martos93:32:17+44:43KAS
17T. Houbrechts93:33:10+45:36Rokado
18L. Mortensen93:33:14+45:40Bic
19F. Galdos93:37:01+49:27KAS
20F. Mendes93:37:21+49:47Carpenter-Shimano-Flandria
21B. Labourdette93:44:42+57:08Bic
22J. Danguillaume93:48:35+1:01:01Peugeot-BP
23L. Zubero93:58:24+1:10:50KAS
24R. Grelin93:59:27+1:11:53Gan
25L. Balague94:00:36+1:13:02La Casera-Bahamontes
26R. De Witte94:00:47+1:13:13Carpenter-Shimano-Flandria
27J. Genty94:03:16+1:15:42Bic
28S. Lazcano94:03:52+1:16:18KAS
29P. Martelozzo94:05:32+1:17:58Peugeot-BP
30R. Berland94:06:30+1:18:56Bic
31J. Martins94:07:03+1:19:29Canada Dry-Gazelle
32J. Schleck94:09:37+1:22:03Bic
33A. Santy94:10:34+1:23:00Bic
34R. Martin94:17:13+1:29:39Gitane-Frigecreme
35M. Pollentier94:19:40+1:32:06Carpenter-Shimano-Flandria
36D. Torres94:27:14+1:39:40La Casera-Bahamontes
37C. Rouxel94:27:51+1:40:17Peugeot-BP
38J. Tschan94:28:12+1:40:38Peugeot-BP
39J. Manzaneque94:33:37+1:46:03La Casera-Bahamontes
40A. Menendez94:34:16+1:46:42KAS
41C. Melero94:36:45+1:49:11KAS
42H. De Oliveira94:38:15+1:50:41Canada Dry-Gazelle
43F. Julien94:40:03+1:52:29Gitane-Frigecreme
44M. Boishardy94:41:21+1:53:47De Kova-Lejeune
45B. Hoban94:44:15+1:56:41Gan
46J. Genet94:44:55+1:57:21Gan
47J. González94:46:16+1:58:42KAS
48M. Roques94:46:17+1:58:43Sonolor
49A. Van Vlierberghe94:46:25+1:58:51Rokado
50J. Largeau94:46:28+1:58:54Gitane-Frigecreme
51J. Grande94:48:27+2:00:53KAS
52S. Vasseur94:50:18+2:02:44Bic
53R. Bouloux94:50:27+2:02:53Peugeot-BP
54J. Esperanza94:50:43+2:03:09La Casera-Bahamontes
55C. Tollet94:55:06+2:07:32Sonolor
56C. Blain94:57:27+2:09:53De Kova-Lejeune
57G. Vianen94:57:44+2:10:10Gitane-Frigecreme
58D. Ducreux94:58:38+2:11:04Carpenter-Shimano-Flandria
59M. Wright94:58:51+2:11:17Gitane-Frigecreme
60W. Teirlinck95:02:35+2:15:01Sonolor
61G. Van Roosbroeck95:04:50+2:17:16Rokado
62R. Gilson95:06:31+2:18:57Rokado
63G. Besnard95:06:37+2:19:03Sonolor
64J. Sanquer95:06:46+2:19:12Carpenter-Shimano-Flandria
65A. Nogues95:08:07+2:20:33Gitane-Frigecreme
66J. Pereira Andrade95:11:03+2:23:29Gitane-Frigecreme
67W. Godefroot95:12:43+2:25:09Carpenter-Shimano-Flandria
68J. Esclassan95:16:06+2:28:32Peugeot-BP
69C. Grosskost95:16:25+2:28:51Gan
70A. Mollet95:17:00+2:29:26Peugeot-BP
71J. Botherel95:17:33+2:29:59Sonolor
72F. Campaner95:21:55+2:34:21Gitane-Frigecreme
73M. Demeyer95:22:13+2:34:39Carpenter-Shimano-Flandria
74T. van der Leeuw95:22:20+2:34:46Canada Dry-Gazelle
75W. David95:27:03+2:39:29Carpenter-Shimano-Flandria
76J. Krekels95:32:24+2:44:50Canada Dry-Gazelle
77G. Santy95:33:02+2:45:28Bic
78J. Mourioux95:33:27+2:45:53Gan
79G. Moneyron95:39:36+2:52:02Gan
80A. Gaida95:40:37+2:53:03Rokado
81R. Riotte95:41:19+2:53:45Sonolor
82R. Mintkiewicz95:45:40+2:58:06Sonolor
83R. Delepine95:51:10+3:03:36Gan
84C. Genthon96:12:46+3:25:12De Kova-Lejeune
85N. Geneste96:49:18+4:01:44De Kova-Lejeune
86J. Baud96:53:18+4:05:44De Kova-Lejeune
87J. Hochart97:04:54+4:17:20De Kova-Lejeune
88J. Blocher97:05:39+4:18:05De Kova-Lejeune
Ploegenklassement etappe
Wat in bovenstaande tabel staat is zelf berekend, en nauwelijks op fouten gecontroleerd.
PosTeam TijdTijdsverschilPunten
1Carpenter-Shimano-Flandria11:13:53(9)
2Gitane-Frigecreme11:14:53+1:00(66)
3Gan11:14:58+1:05(31)
4Peugeot-BP11:14:58+1:05(38)
5La Casera-Bahamontes11:14:58+1:05(69)
6Sonolor11:15:04+1:11(45)
7Rokado11:15:09+1:16(57)
8KAS11:15:09+1:16(103)
9Bic11:15:09+1:16(138)
10Canada Dry-Gazelle11:16:49+2:56(121)
11De Kova-Lejeune11:16:56+3:03(230)
Watney
Ploegenklassement totaal
Wat in bovenstaande tabel staat is zelf berekend, en nauwelijks op fouten gecontroleerd.
PosTeam TijdTijdsverschilPunten
1Bic280:33:34(1192)
2Gan280:49:29+15:54(631)
3KAS280:49:34+16:00(1346)
4Peugeot-BP280:53:20+19:45(804)
5Rokado281:58:15+1:24:40(949)
6Sonolor282:23:14+1:49:39(1251)
7La Casera-Bahamontes282:27:04+1:53:29(1619)
8Gitane-Frigecreme282:34:56+2:01:22(1330)
9Carpenter-Shimano-Flandria282:36:25+2:02:51(1288)
10De Kova-Lejeune282:53:28+2:19:54(2525)
11Canada Dry-Gazelle284:35:41+4:02:06(2537)
Ploegenpuntenklassement
Wat in bovenstaande tabel staat is zelf berekend, en nauwelijks op fouten gecontroleerd.
PosTeamPunten
1Gan631
2Peugeot-BP804
3Rokado949
4Bic1192
5Sonolor1251
6Carpenter-Shimano-Flandria1288
7Gitane-Frigecreme1330
8KAS1346
9La Casera-Bahamontes1619
10De Kova-Lejeune2525
11Canada Dry-Gazelle2537
Watney–  
Meeste plaatsen gestegen in de etappe
RennerGestegen
C. Melero2
M. Demeyer2
J. Krekels2
F. Julien1
M. Boishardy1
B. Hoban1
J. Genet1
J. González1
M. Roques1
A. Van Vlierberghe1
J. Largeau1
J. Grande1
S. Vasseur1
R. Bouloux1
J. Esperanza1
Meeste plaatsen gedaald in de etappe
RennerGedaald