Stand in het algemeen klassement

P
1A
1B
2A
2B
3
4
5
6
7A
7B
8
9
10
11
12A
12B
13
14
15
16A
16B
17
18
19
20A
20B

Het is een tijdrovend karwei om al deze getallen te controleren op fouten. Sommige tijden zijn in het rood weergegeven, dit is om mij te helpen fouten te identificeren. Als het in het rood staat, wil het niet zeggen dat het per se fout is, maar dat het fout kan zijn en dus controle nodig is. Zie het overzicht van renners waarvan hun eindtijd in 1973 niet klopt.

Algemeen klassement

Na etappe 11 in 1973.

Ploegenklassement
Puntenklassement
Bergklassement
Tussensprintklassement
Combinatieklassement

Afstand: 238 km. Type: vlak. Datum: 12 Jul 1973

Snelheid: 30.686 km/h (in database), 30.687 km/h (berekend uit tijd en afstand)

Bonificatie in de etappe:

Etappe-uitslag
Etappe-uitslagen zoals hierboven zijn gebaseerd op de informatie van memoire du cyclisme, na verbetering van enkele fouten (niet noodzakelijk in bovenstaande tabel). Desondanks kunnen hier nog onjuistheden in staan.
PosNaamTijdVerschilTeam
1 B. Hoban7:45:21Gan
2 J. Esclassan7:45:21Peugeot-BP
3 G. Van Roosbroeck7:45:21Rokado
4 R. Delepine7:45:21Gan
5 W. Godefroot7:45:10−0:11Carpenter-Shimano-Flandria
6 G. Vianen7:45:21Gitane-Frigecreme
7 J. Krekels7:45:10−0:11Canada Dry-Gazelle
8 G. Besnard7:45:10−0:11Sonolor
9 W. Teirlinck7:45:21Sonolor
10 F. Verbeeck7:45:21Watney
11 J. Mourioux7:45:10−0:11Gan
12 M. Martinez7:45:21Gan
13 H. Vanspringel7:45:10−0:11Rokado
14 M. Pollentier7:45:21Carpenter-Shimano-Flandria
15 A. Gaida7:45:21Rokado
16 D. Ducreux7:45:21Carpenter-Shimano-Flandria
17 L. Van Staeyen7:45:21Watney
18 R. Gilson7:45:21Rokado
19 R. Ovion7:45:21Peugeot-BP
20 J. Manzaneque7:45:21La Casera-Bahamontes
21 J. Genet7:45:21Gan
22 A. Van Vlierberghe7:45:21Rokado
23 J. Tschan7:45:21Peugeot-BP
24 J. Agostinho7:45:21Bic
25 M. Demeyer7:45:10−0:11Carpenter-Shimano-Flandria
26 J. Fuente7:45:21KAS
27 J. González7:45:10−0:11KAS
28 J. Catieau7:45:21Bic
29 J. Zoetemelk7:45:21Gitane-Frigecreme
30 L. Ocaña7:45:21Bic
31 V. López7:45:21KAS
32 J. Danguillaume7:45:21Peugeot-BP
33 C. Rouxel7:45:21Peugeot-BP
34 R. Poulidor7:45:21Gan
35 M. Wright7:45:21Gitane-Frigecreme
36 B. Thevenet7:45:21Peugeot-BP
37 J. Sanquer7:45:21Carpenter-Shimano-Flandria
38 A. Martos7:45:21KAS
39 L. Mortensen7:45:21Bic
40 R. De Witte7:45:10−0:11Carpenter-Shimano-Flandria
41 P. Torres7:45:21La Casera-Bahamontes
42 T. Houbrechts7:45:21Rokado
43 J. Blocher7:45:21De Kova-Lejeune
44 F. Campaner7:45:21Gitane-Frigecreme
45 R. Delisle7:45:21Peugeot-BP
46 G. Pintens7:45:21Rokado
47 R. Grelin7:45:21Gan
48 A. Gandarias7:45:21De Kova-Lejeune
49 M. Périn7:45:21Gan
50 L. Aimar7:45:21De Kova-Lejeune
51 L. Balague7:45:21La Casera-Bahamontes
52 A. Mollet7:45:21Peugeot-BP
53 W. David7:45:21Carpenter-Shimano-Flandria
54 A. Santy7:45:21Bic
55 G. Van Cauter7:45:21Watney
56 J. Grande7:45:21KAS
57 F. Mendes7:45:21Carpenter-Shimano-Flandria
58 P. Martelozzo7:45:21Peugeot-BP
59 F. Galdos7:45:21KAS
60 J. Largeau7:45:21Gitane-Frigecreme
61 R. Martin7:45:21Gitane-Frigecreme
62 S. Vasseur7:45:21Bic
63 J. Esperanza7:45:21La Casera-Bahamontes
64 G. Moneyron7:45:21Gan
65 J. Schleck7:45:21Bic
66 F. Julien7:45:21Gitane-Frigecreme
67 R. Riotte7:45:21Sonolor
68 M. Roques7:45:21Sonolor
69 C. Grosskost7:45:21Gan
70 R. Bouloux7:45:21Peugeot-BP
71 S. Lazcano7:45:21KAS
72 A. Nogues7:45:21Gitane-Frigecreme
73 C. Melero7:45:21KAS
74 W. Abbeloos7:45:21Watney
75 M. Boishardy7:45:21De Kova-Lejeune
76 L. Zubero7:45:21KAS
77 B. Labourdette7:45:21Bic
78 C. Tollet7:45:21Sonolor
79 A. Menendez7:45:10−0:11KAS
80 H. De Oliveira7:45:21Canada Dry-Gazelle
81 J. Martins7:47:56+2:35Canada Dry-Gazelle
82 L. Van Impe7:45:21Sonolor
83 G. Santy7:47:56+2:35Bic
84 C. Blain7:47:56+2:35De Kova-Lejeune
85 J. Pereira Andrade7:45:54+0:33Gitane-Frigecreme
86 C. Genthon7:45:43+0:22De Kova-Lejeune
87 R. Mintkiewicz7:45:43+0:22Sonolor
88 R. Berland7:45:54+0:33Bic
89 Y. Hézard7:46:11+0:50Sonolor
90 J. Genty7:45:33+0:12Bic
91 D. Torres7:46:49+1:28La Casera-Bahamontes
92 J. Botherel7:48:04+2:43Sonolor
93 J. Hochart7:49:13+3:52De Kova-Lejeune
94 T. van der Leeuw7:49:13+3:52Canada Dry-Gazelle
95 J. Baud7:50:00+4:39De Kova-Lejeune
96 N. Geneste7:50:00+4:39De Kova-Lejeune
Algemeen klassement
Bovenstaande informatie is zelf uitgerekend aan de hand van de beschikbare etappe-uitslagen, bonificaties en straffen. Door dit te vergelijken met officiële uitslagen heb ik kunnen vaststellen in welke jaren ik nog informatie mis, en ik streef ernaar om deze informatie boven water te krijgen.
PosNaamTijdVerschilTeam
1L. Ocaña71:44:06Bic
2J. Fuente71:53:14+9:08KAS
3B. Thevenet71:54:22+10:16Peugeot-BP
4M. Périn72:04:03+19:57Gan
5H. Vanspringel72:07:15+23:09Rokado
6J. Zoetemelk72:07:21+23:15Gitane-Frigecreme
7L. Van Impe72:07:46+23:40Sonolor
8V. López72:08:18+24:12KAS
9R. Poulidor72:10:24+26:18Gan
10L. Mortensen72:10:45+26:39Bic
11R. Delisle72:11:09+27:03Peugeot-BP
12M. Martinez72:12:15+28:09Gan
13R. Ovion72:13:06+29:00Peugeot-BP
14J. Agostinho72:13:31+29:25Bic
15F. Mendes72:15:16+31:10Carpenter-Shimano-Flandria
16A. Martos72:17:13+33:07KAS
17F. Verbeeck72:18:35+34:29Watney
18L. Aimar72:19:08+35:02De Kova-Lejeune
19J. Catieau72:19:11+35:05Bic
20T. Houbrechts72:20:04+35:58Rokado
21A. Gandarias72:20:07+36:01De Kova-Lejeune
22F. Galdos72:23:23+39:17KAS
23P. Torres72:25:25+41:19La Casera-Bahamontes
24J. Martins72:29:21+45:15Canada Dry-Gazelle
25L. Zubero72:30:01+45:55KAS
26B. Labourdette72:30:22+46:16Bic
27P. Martelozzo72:31:11+47:05Peugeot-BP
28J. Danguillaume72:33:48+49:42Peugeot-BP
29R. Berland72:34:30+50:24Bic
30J. Schleck72:36:38+52:32Bic
31R. De Witte72:37:15+53:09Carpenter-Shimano-Flandria
32R. Grelin72:37:17+53:11Gan
33J. Genty72:43:38+59:32Bic
34S. Lazcano72:44:46+1:00:40KAS
35C. Rouxel72:45:13+1:01:07Peugeot-BP
36D. Torres72:45:21+1:01:15La Casera-Bahamontes
37R. Martin72:46:28+1:02:22Gitane-Frigecreme
38B. Hoban72:47:04+1:02:58Gan
39L. Balague72:48:36+1:04:30La Casera-Bahamontes
40A. Santy72:50:15+1:06:09Bic
41J. Tschan72:51:22+1:07:16Peugeot-BP
42Y. Hézard72:54:00+1:09:54Sonolor
43S. Vasseur72:57:45+1:13:39Bic
44A. Menendez73:00:21+1:16:15KAS
45H. De Oliveira73:01:29+1:17:23Canada Dry-Gazelle
46D. Ducreux73:01:34+1:17:28Carpenter-Shimano-Flandria
47R. Bouloux73:02:32+1:18:26Peugeot-BP
48C. Melero73:02:33+1:18:27KAS
49M. Wright73:03:13+1:19:07Gitane-Frigecreme
50G. Van Cauter73:04:41+1:20:35Watney
51A. Van Vlierberghe73:04:57+1:20:51Rokado
52F. Julien73:06:13+1:22:07Gitane-Frigecreme
53G. Vianen73:06:26+1:22:20Gitane-Frigecreme
54J. Manzaneque73:06:54+1:22:48La Casera-Bahamontes
55M. Pollentier73:07:23+1:23:17Carpenter-Shimano-Flandria
56J. Sanquer73:08:48+1:24:42Carpenter-Shimano-Flandria
57J. Largeau73:09:58+1:25:52Gitane-Frigecreme
58G. Pintens73:10:07+1:26:01Rokado
59M. Boishardy73:11:44+1:27:38De Kova-Lejeune
60J. Esperanza73:12:16+1:28:10La Casera-Bahamontes
61J. González73:12:33+1:28:27KAS
62C. Tollet73:12:38+1:28:32Sonolor
63M. Roques73:13:18+1:29:12Sonolor
64C. Blain73:15:54+1:31:48De Kova-Lejeune
65G. Van Roosbroeck73:16:13+1:32:07Rokado
66G. Besnard73:16:50+1:32:44Sonolor
67R. Gilson73:17:11+1:33:05Rokado
68W. Teirlinck73:18:02+1:33:56Sonolor
69J. Grande73:18:15+1:34:09KAS
70J. Botherel73:19:17+1:35:11Sonolor
71A. Nogues73:19:40+1:35:34Gitane-Frigecreme
72J. Genet73:20:38+1:36:32Gan
73L. Van Staeyen73:20:39+1:36:33Watney
74W. Godefroot73:24:58+1:40:52Carpenter-Shimano-Flandria
75C. Grosskost73:25:05+1:40:59Gan
76A. Mollet73:27:22+1:43:16Peugeot-BP
77J. Pereira Andrade73:28:22+1:44:16Gitane-Frigecreme
78G. Santy73:29:22+1:45:16Bic
79F. Campaner73:32:32+1:48:26Gitane-Frigecreme
80A. Gaida73:33:37+1:49:31Rokado
81J. Esclassan73:33:46+1:49:40Peugeot-BP
82J. Krekels73:36:11+1:52:05Canada Dry-Gazelle
83T. van der Leeuw73:38:31+1:54:25Canada Dry-Gazelle
84G. Moneyron73:42:16+1:58:10Gan
85J. Mourioux73:42:36+1:58:30Gan
86M. Demeyer73:42:44+1:58:38Carpenter-Shimano-Flandria
87R. Riotte73:42:48+1:58:42Sonolor
88W. David73:48:20+2:04:14Carpenter-Shimano-Flandria
89R. Mintkiewicz73:49:28+2:05:22Sonolor
90R. Delepine73:52:26+2:08:20Gan
91W. Abbeloos73:54:09+2:10:03Watney
92C. Genthon74:14:13+2:30:07De Kova-Lejeune
93J. Hochart74:28:17+2:44:11De Kova-Lejeune
94J. Baud74:36:03+2:51:57De Kova-Lejeune
95N. Geneste74:44:19+3:00:13De Kova-Lejeune
96J. Blocher74:47:10+3:03:04De Kova-Lejeune
Ploegenklassement etappe
Wat in bovenstaande tabel staat is zelf berekend, en nauwelijks op fouten gecontroleerd.
PosTeam TijdTijdsverschilPunten
1Gan23:15:37(16)
2Rokado23:15:47+0:10(31)
3Carpenter-Shimano-Flandria23:15:52+0:15(35)
4Sonolor23:15:52+0:15(84)
5KAS23:15:52+0:15(84)
6Peugeot-BP23:15:53+0:16(44)
7Gitane-Frigecreme23:16:03+0:26(70)
8Bic23:16:03+0:26(82)
9Watney23:16:03+0:26(82)
10La Casera-Bahamontes23:16:03+0:26(112)
11De Kova-Lejeune23:16:03+0:26(141)
12Canada Dry-Gazelle23:18:27+2:50(168)
Ploegenklassement totaal
Wat in bovenstaande tabel staat is zelf berekend, en nauwelijks op fouten gecontroleerd.
PosTeam TijdTijdsverschilPunten
1Bic217:11:30(932)
2Gan217:16:05+4:34(441)
3KAS217:21:01+9:31(1085)
4Peugeot-BP217:26:19+14:48(629)
5Rokado218:11:44+1:00:13(657)
6Sonolor218:23:53+1:12:22(906)
7Gitane-Frigecreme218:33:49+1:22:19(959)
8De Kova-Lejeune218:37:18+1:25:48(1835)
9Carpenter-Shimano-Flandria218:39:48+1:28:18(954)
10La Casera-Bahamontes218:48:27+1:36:56(1339)
11Canada Dry-Gazelle219:40:18+2:28:47(1831)
12Watney219:46:05+2:34:34(1397)
Ploegenpuntenklassement
Wat in bovenstaande tabel staat is zelf berekend, en nauwelijks op fouten gecontroleerd.
PosTeamPunten
1Gan441
2Peugeot-BP629
3Rokado657
4Sonolor906
5Bic932
6Carpenter-Shimano-Flandria954
7Gitane-Frigecreme959
8KAS1085
9La Casera-Bahamontes1339
10Watney1397
11Canada Dry-Gazelle1831
12De Kova-Lejeune1835
Meeste plaatsen gestegen in de etappe
RennerGestegen
W. Godefroot3
A. Mollet3
J. Pereira Andrade3
J. Krekels3
M. Demeyer3
C. Genthon3
J. Hochart3
J. Baud3
N. Geneste3
J. Blocher3
J. González2
G. Besnard2
R. Gilson2
W. Teirlinck2
J. Grande2
Meeste plaatsen gedaald in de etappe
RennerGedaald
J. Botherel3
D. Torres2
R. Grelin1
J. Zoetemelk1