Stand in het algemeen klassement

P
1A
1B
2A
2B
3
4
5
6
7A
7B
8
9
10
11
12A
12B
13
14
15
16A
16B
17
18
19
20A
20B

Het is een tijdrovend karwei om al deze getallen te controleren op fouten. Sommige tijden zijn in het rood weergegeven, dit is om mij te helpen fouten te identificeren. Als het in het rood staat, wil het niet zeggen dat het per se fout is, maar dat het fout kan zijn en dus controle nodig is. Zie het overzicht van renners waarvan hun eindtijd in 1973 niet klopt.

Algemeen klassement

Na etappe 10 in 1973.

Ploegenklassement
Puntenklassement
Bergklassement
Tussensprintklassement
Combinatieklassement

Afstand: 222 km. Type: vlak. Datum: 11 Jul 1973

Snelheid: 30 km/h (in database), 30.372 km/h (berekend uit tijd en afstand)

Bonificatie in de etappe:

Etappe-uitslag
Etappe-uitslagen zoals hierboven zijn gebaseerd op de informatie van memoire du cyclisme, na verbetering van enkele fouten (niet noodzakelijk in bovenstaande tabel). Desondanks kunnen hier nog onjuistheden in staan.
PosNaamTijdVerschilTeam
1 M. Wright7:18:34Gitane-Frigecreme
2 J. González7:18:34KAS
3 C. Rouxel7:18:34Peugeot-BP
4 J. Catieau7:18:34Bic
5 F. Mendes7:19:10+0:36Carpenter-Shimano-Flandria
6 J. Agostinho7:20:33+1:59Bic
7 W. Van Neste7:20:33+1:59Sonolor
8 M. Pollentier7:20:33+1:59Carpenter-Shimano-Flandria
9 R. Grelin7:20:33+1:59Gan
10 P. Torres7:20:33+1:59La Casera-Bahamontes
11 R. Poulidor7:20:33+1:59Gan
12 A. Martos7:20:33+1:59KAS
13 F. Galdos7:20:33+1:59KAS
14 H. Vanspringel7:21:10+2:36Rokado
15 J. Danguillaume7:21:10+2:36Peugeot-BP
16 F. Verbeeck7:21:10+2:36Watney
17 J. Genet7:21:10+2:36Gan
18 R. De Witte7:21:10+2:36Carpenter-Shimano-Flandria
19 M. Périn7:21:10+2:36Gan
20 M. Martinez7:21:10+2:36Gan
21 R. Gilson7:21:10+2:36Rokado
22 L. Aimar7:21:10+2:36De Kova-Lejeune
23 J. Largeau7:21:10+2:36Gitane-Frigecreme
24 J. Grande7:21:10+2:36KAS
25 V. López7:21:10+2:36KAS
26 J. Zoetemelk7:21:10+2:36Gitane-Frigecreme
27 L. Ocaña7:21:10+2:36Bic
28 L. Van Impe7:21:10+2:36Sonolor
29 J. Martins7:21:10+2:36Canada Dry-Gazelle
30 T. Houbrechts7:21:10+2:36Rokado
31 R. Martin7:21:10+2:36Gitane-Frigecreme
32 B. Thevenet7:21:10+2:36Peugeot-BP
33 R. Ovion7:21:10+2:36Peugeot-BP
34 L. Mortensen7:21:10+2:36Bic
35 J. Genty7:21:10+2:36Bic
36 R. Delisle7:21:10+2:36Peugeot-BP
37 C. Tollet7:21:10+2:36Sonolor
38 B. Labourdette7:21:10+2:36Bic
39 J. Fuente7:21:10+2:36KAS
40 A. Gandarias7:22:12+3:38De Kova-Lejeune
41 P. Martelozzo7:23:10+4:36Peugeot-BP
42 D. Ducreux7:23:31+4:57Carpenter-Shimano-Flandria
43 M. Demeyer7:23:31+4:57Carpenter-Shimano-Flandria
44 G. Besnard7:24:40+6:06Sonolor
45 J. Botherel7:24:40+6:06Sonolor
46 W. Teirlinck7:24:40+6:06Sonolor
47 J. Schleck7:24:40+6:06Bic
48 F. Julien7:24:40+6:06Gitane-Frigecreme
49 A. Gaida7:24:40+6:06Rokado
50 G. Van Roosbroeck7:24:40+6:06Rokado
51 G. Pintens7:24:40+6:06Rokado
52 D. Torres7:24:40+6:06La Casera-Bahamontes
53 A. Santy7:24:40+6:06Bic
54 B. Hoban7:24:40+6:06Gan
55 W. Godefroot7:24:40+6:06Carpenter-Shimano-Flandria
56 J. Esclassan7:24:40+6:06Peugeot-BP
57 G. Van Cauter7:24:40+6:06Watney
58 M. Boishardy7:24:40+6:06De Kova-Lejeune
59 J. Manzaneque7:24:40+6:06La Casera-Bahamontes
60 S. Vasseur7:24:40+6:06Bic
61 A. Menendez7:24:40+6:06KAS
62 A. Mollet7:24:40+6:06Peugeot-BP
63 J. Sanquer7:24:40+6:06Carpenter-Shimano-Flandria
64 C. Melero7:24:40+6:06KAS
65 F. Campaner7:24:40+6:06Gitane-Frigecreme
66 J. Tschan7:24:40+6:06Peugeot-BP
67 R. Berland7:24:40+6:06Bic
68 J. Pereira Andrade7:24:40+6:06Gitane-Frigecreme
69 A. Nogues7:24:40+6:06Gitane-Frigecreme
70 G. Santy7:24:40+6:06Bic
71 L. Zubero7:24:40+6:06KAS
72 A. Van Vlierberghe7:24:40+6:06Rokado
73 T. van der Leeuw7:24:40+6:06Canada Dry-Gazelle
74 J. Esperanza7:26:44+8:10La Casera-Bahamontes
75 S. Lazcano7:26:44+8:10KAS
76 L. Van Staeyen7:26:44+8:10Watney
77 R. Bouloux7:26:44+8:10Peugeot-BP
78 M. Roques7:28:26+9:52Sonolor
79 Y. Hézard7:28:26+9:52Sonolor
80 L. Balague7:28:26+9:52La Casera-Bahamontes
81 R. Riotte7:29:43+11:09Sonolor
82 C. Grosskost7:29:43+11:09Gan
83 G. Moneyron7:29:43+11:09Gan
84 N. Geneste7:29:43+11:09De Kova-Lejeune
85 W. Abbeloos7:29:43+11:09Watney
86 J. Blocher7:29:43+11:09De Kova-Lejeune
87 J. Krekels7:29:43+11:09Canada Dry-Gazelle
88 R. Mintkiewicz7:29:43+11:09Sonolor
89 R. Delepine7:29:43+11:09Gan
90 G. Vianen7:29:43+11:09Gitane-Frigecreme
91 C. Genthon7:29:43+11:09De Kova-Lejeune
92 R. Podesta7:29:43+11:09De Kova-Lejeune
93 H. De Oliveira7:29:43+11:09Canada Dry-Gazelle
94 J. Mourioux7:29:43+11:09Gan
95 W. David7:29:43+11:09Carpenter-Shimano-Flandria
96 F. González7:33:07+14:33La Casera-Bahamontes
97 J. Hochart7:33:37+15:03De Kova-Lejeune
98 J. Baud7:33:37+15:03De Kova-Lejeune
99 C. Blain7:33:37+15:03De Kova-Lejeune
Algemeen klassement
Bovenstaande informatie is zelf uitgerekend aan de hand van de beschikbare etappe-uitslagen, bonificaties en straffen. Door dit te vergelijken met officiële uitslagen heb ik kunnen vaststellen in welke jaren ik nog informatie mis, en ik streef ernaar om deze informatie boven water te krijgen.
PosNaamTijdVerschilTeam
1L. Ocaña63:58:45Bic
2J. Fuente64:07:53+9:08KAS
3B. Thevenet64:09:01+10:16Peugeot-BP
4M. Périn64:18:42+19:57Gan
5J. Zoetemelk64:22:00+23:15Gitane-Frigecreme
6H. Vanspringel64:22:05+23:20Rokado
7L. Van Impe64:22:25+23:40Sonolor
8V. López64:22:57+24:12KAS
9R. Poulidor64:25:03+26:18Gan
10L. Mortensen64:25:24+26:39Bic
11R. Delisle64:25:48+27:03Peugeot-BP
12M. Martinez64:26:54+28:09Gan
13R. Ovion64:27:45+29:00Peugeot-BP
14J. Agostinho64:28:10+29:25Bic
15F. Mendes64:29:55+31:10Carpenter-Shimano-Flandria
16A. Martos64:31:52+33:07KAS
17F. Verbeeck64:33:14+34:29Watney
18L. Aimar64:33:47+35:02De Kova-Lejeune
19J. Catieau64:33:50+35:05Bic
20T. Houbrechts64:34:43+35:58Rokado
21A. Gandarias64:34:46+36:01De Kova-Lejeune
22F. Galdos64:38:02+39:17KAS
23P. Torres64:40:04+41:19La Casera-Bahamontes
24J. Martins64:41:25+42:40Canada Dry-Gazelle
25L. Zubero64:44:40+45:55KAS
26B. Labourdette64:45:01+46:16Bic
27P. Martelozzo64:45:50+47:05Peugeot-BP
28J. Danguillaume64:48:27+49:42Peugeot-BP
29R. Berland64:48:36+49:51Bic
30J. Schleck64:51:17+52:32Bic
31R. Grelin64:51:56+53:11Gan
32R. De Witte64:52:05+53:20Carpenter-Shimano-Flandria
33J. Genty64:58:05+59:20Bic
34D. Torres64:58:32+59:47La Casera-Bahamontes
35S. Lazcano64:59:25+1:00:40KAS
36C. Rouxel64:59:52+1:01:07Peugeot-BP
37R. Martin65:01:07+1:02:22Gitane-Frigecreme
38B. Hoban65:02:08+1:03:23Gan
39L. Balague65:03:00+1:04:15La Casera-Bahamontes
40A. Santy65:04:54+1:06:09Bic
41J. Tschan65:06:01+1:07:16Peugeot-BP
42Y. Hézard65:07:49+1:09:04Sonolor
43W. Van Neste65:09:56+1:11:11Sonolor
44S. Vasseur65:12:24+1:13:39Bic
45A. Menendez65:15:11+1:16:26KAS
46H. De Oliveira65:16:08+1:17:23Canada Dry-Gazelle
47D. Ducreux65:16:13+1:17:28Carpenter-Shimano-Flandria
48R. Bouloux65:17:11+1:18:26Peugeot-BP
49C. Melero65:17:12+1:18:27KAS
50M. Wright65:17:52+1:19:07Gitane-Frigecreme
51G. Van Cauter65:19:20+1:20:35Watney
52A. Van Vlierberghe65:19:36+1:20:51Rokado
53F. Julien65:20:52+1:22:07Gitane-Frigecreme
54G. Vianen65:21:05+1:22:20Gitane-Frigecreme
55J. Manzaneque65:21:33+1:22:48La Casera-Bahamontes
56M. Pollentier65:22:02+1:23:17Carpenter-Shimano-Flandria
57J. Sanquer65:23:27+1:24:42Carpenter-Shimano-Flandria
58J. Largeau65:24:37+1:25:52Gitane-Frigecreme
59G. Pintens65:24:46+1:26:01Rokado
60M. Boishardy65:26:23+1:27:38De Kova-Lejeune
61J. Esperanza65:26:55+1:28:10La Casera-Bahamontes
62C. Tollet65:27:17+1:28:32Sonolor
63J. González65:27:23+1:28:38KAS
64M. Roques65:27:57+1:29:12Sonolor
65C. Blain65:27:58+1:29:13De Kova-Lejeune
66G. Van Roosbroeck65:30:57+1:32:12Rokado
67J. Botherel65:31:13+1:32:28Sonolor
68G. Besnard65:31:40+1:32:55Sonolor
69R. Gilson65:31:50+1:33:05Rokado
70W. Teirlinck65:32:45+1:34:00Sonolor
71J. Grande65:32:54+1:34:09KAS
72A. Nogues65:34:19+1:35:34Gitane-Frigecreme
73F. González65:35:08+1:36:23La Casera-Bahamontes
74J. Genet65:35:17+1:36:32Gan
75L. Van Staeyen65:35:18+1:36:33Watney
76C. Grosskost65:39:44+1:40:59Gan
77W. Godefroot65:39:48+1:41:03Carpenter-Shimano-Flandria
78G. Santy65:41:26+1:42:41Bic
79A. Mollet65:42:01+1:43:16Peugeot-BP
80J. Pereira Andrade65:42:28+1:43:43Gitane-Frigecreme
81F. Campaner65:47:11+1:48:26Gitane-Frigecreme
82A. Gaida65:48:16+1:49:31Rokado
83J. Esclassan65:48:35+1:49:50Peugeot-BP
84T. van der Leeuw65:49:18+1:50:33Canada Dry-Gazelle
85J. Krekels65:51:01+1:52:16Canada Dry-Gazelle
86G. Moneyron65:56:55+1:58:10Gan
87J. Mourioux65:57:26+1:58:41Gan
88R. Riotte65:57:27+1:58:42Sonolor
89M. Demeyer65:57:44+1:58:59Carpenter-Shimano-Flandria
90W. David66:02:59+2:04:14Carpenter-Shimano-Flandria
91R. Mintkiewicz66:03:45+2:05:00Sonolor
92R. Delepine66:07:05+2:08:20Gan
93W. Abbeloos66:08:55+2:10:10Watney
94R. Podesta66:12:28+2:13:43De Kova-Lejeune
95C. Genthon66:28:30+2:29:45De Kova-Lejeune
96J. Hochart66:39:04+2:40:19De Kova-Lejeune
97J. Baud66:46:18+2:47:33De Kova-Lejeune
98N. Geneste66:54:19+2:55:34De Kova-Lejeune
99J. Blocher67:01:49+3:03:04De Kova-Lejeune
Ploegenklassement etappe
Wat in bovenstaande tabel staat is zelf berekend, en nauwelijks op fouten gecontroleerd.
PosTeam TijdTijdsverschilPunten
1KAS21:59:30(27)
2Bic22:00:17+0:47(37)
3Gitane-Frigecreme22:00:39+1:09(50)
4Peugeot-BP22:00:49+1:19(50)
5Carpenter-Shimano-Flandria22:00:53+1:23(31)
6Gan22:02:16+2:46(37)
7Sonolor22:02:53+3:23(72)
8Rokado22:03:30+4:00(65)
9De Kova-Lejeune22:08:02+8:32(120)
10La Casera-Bahamontes22:09:53+10:23(121)
11Watney22:12:34+13:04(149)
12Canada Dry-Gazelle22:15:33+16:03(189)
Ploegenklassement totaal
Wat in bovenstaande tabel staat is zelf berekend, en nauwelijks op fouten gecontroleerd.
PosTeam TijdTijdsverschilPunten
1Bic193:55:27(850)
2Gan194:00:28+5:00(425)
3KAS194:05:20+9:53(1001)
4Peugeot-BP194:10:26+14:58(585)
5Rokado194:55:57+1:00:29(626)
6Sonolor195:08:01+1:12:33(822)
7Gitane-Frigecreme195:17:46+1:22:19(889)
8De Kova-Lejeune195:21:15+1:25:48(1694)
9Carpenter-Shimano-Flandria195:24:18+1:28:51(919)
10La Casera-Bahamontes195:32:24+1:36:56(1227)
11Canada Dry-Gazelle196:21:51+2:26:23(1663)
12Watney196:30:02+2:34:34(1315)
Ploegenpuntenklassement
Wat in bovenstaande tabel staat is zelf berekend, en nauwelijks op fouten gecontroleerd.
PosTeamPunten
1Gan425
2Peugeot-BP585
3Rokado626
4Sonolor822
5Bic850
6Gitane-Frigecreme889
7Carpenter-Shimano-Flandria919
8KAS1001
9La Casera-Bahamontes1227
10Watney1315
11Canada Dry-Gazelle1663
12De Kova-Lejeune1694
Meeste plaatsen gestegen in de etappe
RennerGestegen
M. Wright8
J. González8
C. Rouxel6
J. Largeau6
M. Pollentier5
R. Gilson5
J. Grande4
J. Genty3
D. Ducreux3
C. Tollet3
J. Catieau2
J. Danguillaume2
R. Martin2
W. Van Neste2
A. Menendez2
Meeste plaatsen gedaald in de etappe
RennerGedaald
C. Blain14
F. González10
M. Roques7
G. Vianen6
L. Van Staeyen5
J. Krekels4
Y. Hézard4
L. Balague4
C. Grosskost3
H. De Oliveira3
R. Bouloux2
S. Lazcano2
A. Gandarias2
R. Mintkiewicz1
W. David1