Informatie over de Vuelta a España van 2019

Er is ook informatie over de vorige Vuelta in 2018.

Helaas, je kunt de grafiek niet zien. Hij is er wel, kijk maar in een andere browser die svg wel aan kan.

Ik ben begonnen om informatie over de Vuelta toe te voegen. Alle etappewinnaars en aanvoerders van het algemeen klassement staan er in principe in, maar dit is nog niet uitgebreid gecontroleerd. Ik ben begonnen met het toevoegen van andere klassementen (met truien), te beginnen met de meest recente jaren.

Truien bij klassementen:

Datum Nr. Van Naar Afstand
(km)
Winnaar Leeftijd
(jaardag)
Land Algemeen
klassement
Leeftijd
(jaardag)
LandPunten Leeftijd
(jaardag)
LandBerg Leeftijd
(jaardag)
LandNeo-prof Leeftijd
(jaardag)
Land
24 Aug 20191TorreviejaTorrevieja13TTT?M. López Moreno25200COLN/AJ. Fuglsang34154DENM. López Moreno25200COL
25 Aug 20192BenidormCalpe199mediumN. Quintana29201COLN. Roche3552IREN. Quintana29201COLÁ. Madrazo Ruiz3125ESPM. López Moreno25201COL
26 Aug 20193IbiAlicante188vlakS. Bennett28314IREN. Roche3553IREN. Quintana29202COLÁ. Madrazo Ruiz3126ESPM. López Moreno25202COL
27 Aug 20194CulleraEl Puig175vlakF. Jakobsen22360NEDN. Roche3554IRES. Bennett28315IREÁ. Madrazo Ruiz3127ESPM. López Moreno25203COL
28 Aug 20195L'ElianaObservatorio Astrofísico de Javalambre170mediumÁ. Madrazo Ruiz3128ESPM. López Moreno25204COLS. Bennett28316IREÁ. Madrazo Ruiz3128ESPM. López Moreno25204COL
29 Aug 20196Mora de RubielosAres del Maestrat198mediumJ. Herrada2933ESPD. Teuns27180BELS. Bennett28317IREÁ. Madrazo Ruiz3129ESPM. López Moreno25205COL
30 Aug 20197OndaValderrobres183bergA. Valverde39126ESPM. López Moreno25206COLN. Quintana29206COLÁ. Madrazo Ruiz3130ESPM. López Moreno25206COL
31 Aug 20198VallsIgualada166mediumN. Arndt27286GERN. Edet31272FRAN. Quintana29207COLÁ. Madrazo Ruiz3131ESPM. López Moreno25207COL
01 Sep 20199AndorraCortals d'Encamp94bergT. Pogačar20345SLON. Quintana29208COLN. Quintana29208COLÁ. Madrazo Ruiz3132ESPM. López Moreno25208COL
03 Sep 201910JurançonPau36tijdP. Roglič29308SLOP. Roglič29308SLOP. Roglič29308SLOÁ. Madrazo Ruiz3134ESPM. López Moreno25210COL
04 Sep 201911Saint-PalaisUrdazubi/Urdax180mediumM. Iturria27171ESPP. Roglič29309SLOP. Roglič29309SLOÁ. Madrazo Ruiz3135ESPM. López Moreno25211COL
05 Sep 201912Circuito de NavarraBilbao171mediumP. Gilbert3761BELP. Roglič29310SLOP. Roglič29310SLOÁ. Madrazo Ruiz3136ESPM. López Moreno25212COL
06 Sep 201913BilbaoAlto de Los Machucos166bergT. Pogačar20350SLOP. Roglič29311SLOP. Roglič29311SLOÁ. Madrazo Ruiz3137ESPT. Pogačar20350SLO
07 Sep 201914San Vicente de la BarqueraOviedo188vlakS. Bennett28326IREP. Roglič29312SLOP. Roglič29312SLOÁ. Madrazo Ruiz3138ESPT. Pogačar20351SLO
08 Sep 201915TineoSantuario del Acebo154bergS. Kuss24360USAP. Roglič29313SLOP. Roglič29313SLOÁ. Madrazo Ruiz3139ESPT. Pogačar20352SLO
09 Sep 201916PraviaLa Cubilla144bergJ. Fuglsang34170DENP. Roglič29314SLOP. Roglič29314SLOG. Bouchard27160BELT. Pogačar20353SLO
11 Sep 201917Aranda de DueroGuadalajara219vlakP. Gilbert3767BELP. Roglič29316SLOP. Roglič29316SLOG. Bouchard27162BELT. Pogačar20355SLO
12 Sep 201918Colmenar ViejoBecerril de la Sierra177bergS. Higuita2241COLP. Roglič29317SLOP. Roglič29317SLOG. Bouchard27163BELM. López Moreno25219COL
13 Sep 201919ÁvilaToledo165vlakR. Cavagna2434FRAP. Roglič29318SLOP. Roglič29318SLOG. Bouchard27164BELM. López Moreno25220COL
14 Sep 201920Arenas de San PedroPlataforma de Gredos190bergT. Pogačar20358SLOP. Roglič29319SLOP. Roglič29319SLOG. Bouchard27165BELT. Pogačar20358SLO
15 Sep 201921FuenlabradaMadrid106vlakM. López Moreno25222COLP. Roglič29320SLOP. Roglič29320SLOG. Bouchard27166BELT. Pogačar20359SLO
Deelnemers Vuelta a España 2019
RugnummerNaamPloegEindstand
1Alejandro Valverde (3966)Movistar2
2Jorge Arcas (26357)Movistar93
3José Joaquin Rojas (33328)Movistar30
4Imanol Erviti (35228)Movistar64
5Nelson Felipe Oliveira (30116)Movistar46
6Antonio Pedrero (27251)Movistar43
7Nairo Alexander Quintana (29146)Movistar4
8Marc Soler (25230)Movistar9
11Pierre-Roger Latour (25261)AG2R-La Mondiale35
12François Bidard (27103)AG2R-La Mondiale24
13Geoffrey Bouchard (2790)AG2R-La Mondiale47
14Clément Chevrier (271)AG2R-La Mondiale58
15Silvan Dillier (28332)AG2R-La Mondiale72
16Dorian Godon (2336)AG2R-La Mondiale77
17Quentin Jauregui (2569)AG2R-La Mondiale81
18Clément Venturini (25257)AG2R-La Mondiale90
21Miguel Ángel López Moreno (25146)Astana5
22Manuele Boaro (32111)Astana128
23Dario Cataldo (34105)Astana68
24Omar Fraile (28349)Astana79
25Jakob Fuglsang (34100)Astana13
26Gorka Izagirre (31267)Astana53
27Jon Izagirre (30146)Astana16
28Luis Leon Sánchez (35219)Astana23
31Mark Padun (22359)Bahrein-Merida84
32Yukiya Arashiro (34281)Bahrein-Merida110
33Phil Bauhaus (24358)Bahrein-MeridaDNF-9
34Heinrich Haussler (35126)Bahrein-Merida132
35Domen Novak (24354)Bahrein-Merida123
36Hermann Pernsteiner (28328)Bahrein-Merida15
37Luka Pibernik (25250)Bahrein-Merida109
38Dylan Teuns (27121)Bahrein-Merida12
41Rafał Majka (29291)Bora-Hansgrohe6
42Shane Archbold (30148)Bora-Hansgrohe151
43Sam Bennett (28258)Bora-Hansgrohe134
44Jean-Pierre Drucker (32301)Bora-HansgroheDNS-20
45Felix Großschartner (25189)Bora-Hansgrohe36
46Davide Formolo (26248)Bora-HansgroheDNS-7
47Gregor Mühlberger (2587)Bora-HansgroheDNF-5
48Pawel Poljanski (2955)Bora-Hansgrohe57
51Víctor De La Parte (338)CCCDNF-6
52William Barta (23178)CCC131
53Paweł Bernas (2937)CCC149
54Paddy Bevin (28136)CCCDNS-15
55Jonas Koch (265)CCC60
56Szymon Sajnok (21310)CCC142
57Nathan Van Hooydonck (23262)CCC114
58Francisco José Ventoso (3755)CCC97
61Philippe Gilbert (36361)Deceuninck-Quick Step32
62Eros Capecchi (3317)Deceuninck-Quick Step121
63Rémi Cavagna (23325)Deceuninck-Quick Step52
64Tim Declercq (30101)Deceuninck-Quick Step78
65Fabio Jakobsen (22303)Deceuninck-Quick Step145
66James Knox (23239)Deceuninck-Quick Step11
67Maximiliano Ariel Richeze (36116)Deceuninck-Quick Step148
68Zdenek Stybar (33201)Deceuninck-Quick Step55
71Rigoberto Uran (32156)EF Education FirstDNF-6
72Hugh Carthy (24357)EF Education FirstDNF-6
73Lawson Craddock (27131)EF Education First59
74Mitchell Docker (32272)EF Education First122
75Sergio Andres Higuita (21333)EF Education First14
76Daniel Felipe Martínez (2366)EF Education First41
77Logan Owen (2498)EF Education First126
78Tejay Van Garderen (30322)EF Education FirstDNF-7
81Marc Sarreau (2620)Groupama-FDJ139
82Bruno Armirail (2580)Groupama-FDJ91
83Mickael Delage (33328)Groupama-FDJDNS-3
84Kilian Frankiny (25155)Groupama-FDJ21
85Tobias Ludvigsson (28129)Groupama-FDJ44
86Steve Morabito (36152)Groupama-FDJ67
87Carl Fredrik Hagen (27278)Groupama-FDJ80
88Benjamin Thomas (23292)Groupama-FDJDNS-12
91Thomas De Gendt (32237)Lotto-Soudal56
92Sander Armée (33202)Lotto-Soudal73
93Carl Fredrik Hagen (27278)Lotto-Soudal8
94Tomasz Marczyński (35116)Lotto-Soudal74
95Tosh Van der Sande (28215)Lotto-Soudal65
96Brian van Goethem (2876)Lotto-SoudalDNF-15
97Harm Vanhoucke (2213)Lotto-Soudal115
98Jelle Wallays (3050)Lotto-Soudal144
101Johan Esteban Chaves (29164)Mitchelton-Scott19
102Sam Bewley (31344)Mitchelton-Scott100
103Tsgabu Gebremaryan Grmay (27310)Mitchelton-Scott62
104Damien Howson (26321)Mitchelton-Scott49
105Luka Mezgec (313)Mitchelton-ScottDNS-15
106Mikel Nieve (3535)Mitchelton-Scott10
107Nick Schultz (24291)Mitchelton-Scott63
108Dion Smith (26119)Mitchelton-Scott83
111Louis Meintjes (27130)Team Dimension Data51
112Nickkolas Dlamini (23323)Team Dimension Data107
113Amanuel Ghebreigzabhier (24318)Team Dimension DataDNF-18
114Edvald Boasson (3245)Team Dimension Data96
115Benjamin King (30100)Team Dimension Data38
116Ben Alexander O'Connor (23218)Team Dimension Data25
117Rasmus Fossum Tiller (22337)Team Dimension Data130
118Jaco Venter (32138)Team Dimension Data129
121Wout Poels (31273)Team Ineos34
122David de la Cruz (3055)Team Ineos66
123Owain Doull (2659)Team Ineos71
124Tao Geoghegan (2493)Team Ineos20
125Sebastién Henao Gómez (25329)Team Ineos39
126Vasil Kiryienka (382)Team IneosDNF-18
127Salvatore Puccio (29303)Team Ineos89
128Ian Stannard (3237)Team Ineos106
131Primož Roglič (29244)Jumbo-Visma1
132George Bennett (2984)Jumbo-Visma33
133Robert Gesink (3330)Jumbo-Visma27
134Lennard Hofstede (24184)Jumbo-Visma152
135Steven Kruijswijk (3224)Jumbo-VismaDNF-4
136Sepp Kuss (24291)Jumbo-Visma29
137Tony Martin (3468)Jumbo-VismaDNF-19
138Neilson Powless (22300)Jumbo-Visma31
141Daniel Navarro (35358)Katusha-Alpecin40
142Enrico Battaglin (29225)Katusha-Alpecin113
143Steff Cras (23138)Katusha-Alpecin76
144Matteo Fabbro (2482)Katusha-Alpecin54
145Ruben António Guerreiro (24360)Katusha-Alpecin17
146Pavel Kochetkov (33115)Katusha-Alpecin98
147Vyatcheslav Kuznetsov (306)Katusha-Alpecin138
148Willem Jakobus Smit (26183)Katusha-Alpecin118
151Wilco Kelderman (2898)Team Sunweb8
152Nikias Arndt (27225)Team Sunweb69
153Casper Philip Pedersen (23108)Team Sunweb103
154Robert Power (2451)Team Sunweb92
155Nicolas Roche (34362)Team SunwebDNF-6
156Michael Storer (22122)Team Sunweb99
157Martijn Tusveld (25300)Team Sunweb26
158Max Walscheid (2617)Team Sunweb137
161Gianluca Brambilla (31313)Trek-Segafredo42
162John Degenkolb (30174)Trek-Segafredo124
163Niklas Eg (24176)Trek-Segafredo37
164Alex Kirsch (2718)Trek-Segafredo125
165Jacopo Mosca (25305)Trek-Segafredo85
166Kiel Reijnen (3329)Trek-Segafredo141
167Peter Stetina (31327)Trek-Segafredo28
168Edward Theuns (2862)Trek-Segafredo133
171Fabio Aru (28363)UAE Team EmiratesDNS-13
172Valerio Conti (2692)UAE Team Emirates70
173Fernando Gaviria (24316)UAE Team Emirates147
174Sergio Luis Henao (31203)UAE Team Emirates45
175Marco Marcato (35140)UAE Team EmiratesDNF-19
176Juan Sebastián Molano (24239)UAE Team Emirates143
177Tadej Pogačar (20283)UAE Team Emirates3
178Oliviero Troia (24303)UAE Team Emirates150
181Ángel Madrazo Ruiz (30335)Burgos BH119
182Jetse Bol (29295)Burgos BH104
183Óscar Cabedo (24231)Burgos BH116
184Jorge Cubero (26236)Burgos BH136
185Jesús Ezquerra (28213)Burgos BH120
186Nuno Miguel Matos Bico (24363)Burgos BH153
187Diego Rubio (2818)Burgos BH146
188Ricardo Augusto Vilela (31195)Burgos BH105
191Sergey Chernetskiy (2982)Caja Rural-Seguros RGA111
192Jon Aberasturi (3094)Caja Rural-Seguros RGA140
193Álex Aranburu (25259)Caja Rural-Seguros RGA94
194Domingos André Gonçalves (30137)Caja Rural-Seguros RGADNS-14
195Jonathan Lastra (2627)Caja Rural-Seguros RGA101
196Sergio Pardilla (35166)Caja Rural-Seguros RGA88
197Cristián Rodríguez (24120)Caja Rural-Seguros RGA50
198Gonzalo Serrano (24318)Caja Rural-Seguros RGA135
201Jesus Herrada (28340)CofidisDNS-17
202John Darwin Atapuma (31167)Cofidis61
203Nicolas Edet (31211)Cofidis18
204Jesper Hansen (28251)CofidisDNF-15
205José Herrada (33272)Cofidis75
206Luis Ángel Mate (3599)Cofidis102
207Stéphane Rossetto (3286)Cofidis127
208Damien Fabien Touzé (22358)Cofidis108
211Óscar Rodríguez (2456)Euskadi-Murias22
212Aritz Bagüés (29315)Euskadi-Murias117
213Fernando Benejam (64213)Euskadi-Murias95
214Cyril Barthe (23137)Euskadi-Murias86
215Mikel Bizkarra (29313)Euskadi-Murias48
216Mikel Iturria (27106)Euskadi-Murias87
217Héctor Sáez (25236)Euskadi-Murias82
218Sergio Samitier (23304)Euskadi-Murias112