Informatie over de Vuelta a España van 2014

Helaas, je kunt de grafiek niet zien. Hij is er wel, kijk maar in een andere browser die svg wel aan kan.

Ik ben begonnen om informatie over de Vuelta toe te voegen. Alle etappewinnaars en aanvoerders van het algemeen klassement staan er in principe in, maar dit is nog niet uitgebreid gecontroleerd. Ik ben begonnen met het toevoegen van andere klassementen (met truien), te beginnen met de meest recente jaren.

Datum Nr. Van Naar Afstand
(km)
Winnaar Leeftijd
(jaardag)
Land Algemeen
klassement
Leeftijd
(jaardag)
LandPunten Leeftijd
(jaardag)
LandBerg Leeftijd
(jaardag)
LandCombinatie Leeftijd
(jaardag)
Land
23 Aug 20141Jerez de la FronteraJerez de la Frontera12TTT?J. Castroviejo27118ESPN/AN/AN/A
24 Aug 20142AlgecirasSan Fernando174vlakN. Bouhanni2430FRAA. Valverde34120ESPN. Bouhanni2430FRAN. Haas25164AUSV. Conti21146ITA
24 Aug 20143CádizArcos de la Frontera197mediumM. Matthews23332AUSM. Matthews23332AUSN. Bouhanni2430FRAL. Mas25220ESPL. Mas25220ESP
26 Aug 20144Mairena del AlcorCórdoba164mediumJ. Degenkolb25230GERM. Matthews23334AUSM. Matthews23334AUSL. Mas25222ESPV. Conti21148ITA
27 Aug 20145Priego de CórdobaRonda180vlakJ. Degenkolb25231GERM. Matthews23335AUSJ. Degenkolb25231GERL. Mas25223ESPS. Pardilla30223ESP
28 Aug 20146BenalmádenaCumbres Verdes167bergA. Valverde34124ESPA. Valverde34124ESPJ. Degenkolb25232GERL. Mas25224ESPA. Valverde34124ESP
29 Aug 20147AlhendinAlcaudete169mediumA. De Marchi28102ITAA. Valverde34125ESPJ. Degenkolb25233GERL. Mas25225ESPA. Valverde34125ESP
30 Aug 20148BaezaAlbacete207vlakN. Bouhanni2436FRAA. Valverde34126ESPJ. Degenkolb25234GERL. Mas25226ESPA. Valverde34126ESP
31 Aug 20149Carboneras de GuadazaonAramón Valdelinares185bergW. Anacona2619COLN. Quintana24208COLJ. Degenkolb25235GERL. Mas25227ESPA. Valverde34127ESP
02 Sep 201410Moneasaterio de Santa Maria de VeruelaBorja36tijdT. Martin29131GERA. Contador31270ESPJ. Degenkolb25237GERL. Mas25229ESPA. Valverde34129ESP
03 Sep 201411PamplonaSantuario de San Miguel de Aralar153bergF. Aru2462ITAA. Contador31271ESPJ. Degenkolb25238GERL. Mas25230ESPA. Valverde34130ESP
04 Sep 201412LogroñoLogroño166vlakJ. Degenkolb25239GERA. Contador31272ESPJ. Degenkolb25239GERL. Mas25231ESPA. Valverde34131ESP
05 Sep 201413BeloradoObregon188mediumD. Navarro3159ESPA. Contador31273ESPJ. Degenkolb25240GERL. Mas25232ESPA. Valverde34132ESP
06 Sep 201414SantanderLa Camperona200bergR. Hesjedal33270CANA. Contador31274ESPJ. Degenkolb25241GERL. Sánchez30286ESPA. Valverde34133ESP
07 Sep 201415OviedoLagos de Covadonga152bergP. Niemiec34148POLA. Contador31275ESPJ. Degenkolb25242GERA. Valverde34134ESPA. Valverde34134ESP
08 Sep 201416San Martin del Rey AurelioLa Farrapona160bergA. Contador31276ESPA. Contador31276ESPJ. Degenkolb25243GERL. Sánchez30288ESPA. Valverde34135ESP
10 Sep 201417OrtigueiraLa Coruna190vlakJ. Degenkolb25245GERA. Contador31278ESPJ. Degenkolb25245GERL. Sánchez30290ESPA. Valverde34137ESP
11 Sep 201418A EstradaMonte Castrove157mediumF. Aru2470ITAA. Contador31279ESPJ. Degenkolb25246GERL. Sánchez30291ESPA. Contador31279ESP
12 Sep 201419Salvaterra de MinoCangas do Morrazo180mediumA. Hansen33123AUSA. Contador31280ESPJ. Degenkolb25247GERL. Sánchez30292ESPA. Contador31280ESP
13 Sep 201420Santo Estevo de Ribas de SilLos Ancares185bergA. Contador31281ESPA. Contador31281ESPJ. Degenkolb25248GERL. Sánchez30293ESPA. Contador31281ESP
14 Sep 201421Santiago de CompostelaSantiago de Compostela9tijdA. Malori26229ITAA. Contador31282ESPJ. Degenkolb25249GERL. Sánchez30294ESPA. Contador31282ESP
Deelnemers Vuelta a España 2014
RugnummerNaamPloegEindstand
1Valerio Conti (2192)Lampre-Merida112
2Winner Andrew Anacona (25323)Lampre-Merida27
3Damiano Cunego (32285)Lampre-Merida76
4Elia Favilli (25150)Lampre-Merida109
5Roberto Ferrari (31114)Lampre-Merida145
6Przemysław Niemiec (3480)Lampre-Merida26
7Filippo Pozzato (32294)Lampre-MeridaNP20
8Maximiliano Ariel Richeze (31116)Lampre-Merida138
9José Rodolfo Serpa (3575)Lampre-Merida93
11Hubert Dupont (33229)AG2R-La Mondiale54
12Carlos Alberto Betancur (24261)AG2R-La Mondiale158
13Maxime Bouet (27240)AG2R-La MondialeAB11
14Damien Gaudin (27315)AG2R-La Mondiale132
15Patrick Gretsch (2775)AG2R-La Mondiale126
16Yauheni Hutarovich (30214)AG2R-La Mondiale134
17Lloyd Mondory (3266)AG2R-La MondialeAB15
18Rinaldo Nocentini (36279)AG2R-La Mondiale96
19Sébastien Turgot (3080)AG2R-La Mondiale154
21Fabio Aru (23363)Astana5
22Daniil Fominykh (22307)AstanaAB20
23Andrea Guardini (2518)Astana159
24Jacopo Guarnieri (26321)Astana150
25Tanel Kangert (27112)AstanaNP17
26Mikel Landa (24200)Astana28
27Alexey Lutsenko (21296)Astana100
28Paolo Tiralongo (36358)Astana33
29Andrey Zeits (27199)Astana50
31Wilco Kelderman (2398)Belkin14
32Stef Clement (31280)Belkin69
33Laurens ten Dam (33229)Belkin44
34Robert Gesink (2831)BelkinNP18
35Moreno Hofland (22304)BelkinAB9
36Paul Martens (30248)Belkin58
37Martijn Keizer (2697)Belkin80
38Maarten Tjallingii (36238)Belkin137
39Robert Wagner (3175)Belkin151
41Samuel Sánchez (36146)BMC Racing Team6
42Rohan Dennis (2434)BMC Racing Team84
43Cadel Evans (37136)BMC Racing Team52
44Philippe Gilbert (31361)BMC Racing Team45
45Steve Morabito (31152)BMC Racing TeamAB11
46Dominik Nerz (24310)BMC Racing Team18
47Manuel Quinziato (34244)BMC Racing Team68
48Larry Warbasse (243)BMC Racing Team74
49Danilo Wyss (28309)BMC Racing Team36
51Luis Leon Sánchez (30219)Caja Rural-Seguros RGA56
52Francisco Javier Aramendia Llorente (27208)Caja Rural-Seguros RGA98
53David Arroyo (34175)Caja Rural-Seguros RGA20
54Peio Bilbao (24126)Caja Rural-Seguros RGA60
55Karol Andrzej Domagalski (24326)Caja Rural-Seguros RGA124
56Francesco Lasca (2693)Caja Rural-Seguros RGA156
57Lluis Guillermo Mas (25166)Caja Rural-Seguros RGA121
58Antonio Piedra (28264)Caja Rural-Seguros RGA99
59Amets Txurruka (31233)Caja Rural-Seguros RGA48
61Peter Sagan (24156)Garmin-SharpAB14
62George Bennett (2485)Garmin-Sharp89
63Maciej Bodnar (29115)Garmin-Sharp122
64Guillaume Boivin (2536)Garmin-Sharp149
65Damiano Caruso (26262)Garmin-Sharp9
66Alessandro De Marchi (2843)Garmin-Sharp67
67Oscar Gatto (29180)Garmin-SharpAB16
68Matthias Krizek (25305)Garmin-Sharp125
69Paolo Longo (33202)Garmin-Sharp101
71Daniel Navarro (30358)Cofidis10
72Jérôme Coppel (27329)Cofidis31
73Romain Hardy (25310)Cofidis64
74Gert Jõeäär (26357)Cofidis152
75Christophe Le Mevel (33292)Cofidis22
76Guillaume Levarlet (28341)Cofidis49
77Luis Ángel Mate (3099)Cofidis19
78Yohann Bagot (26298)Cofidis119
79Romain Zingle (27153)Cofidis83
81Romain Sicard (26181)Europcar13
82Natnael Teweldemedhin Berhane (23177)Europcar148
83Jérôme Cousin (2525)Europcar78
84Dan Craven (31150)Europcar140
85Jimmy Engoulvent (34206)Europcar157
86Vincent Jérôme (29216)Europcar91
87Yannick Martinez (2657)Europcar81
88Maxime Mederel (33284)Europcar35
89Bryan Nauleau (26105)EuropcarAB7
91Nacer Bouhanni (23341)FDJ.frAB14
92Kenny Elissonde (22344)FDJ.frAB13
93Murilo Antonio Fischer (3515)FDJ.frAB13
94Johan Le Bon (23271)FDJ.fr79
95Laurent Mangel (3339)FDJ.fr153
96Cédric Pineau (2953)FDJ.fr77
97Thibaut Pinot (2433)FDJ.frAB11
98Anthony Roux (2774)FDJ.frAB15
99Geoffrey Soupe (26100)FDJ.fr94
101Ryder Hesjedal (33203)Garmin-Sharp24
102Daniel Martin (27315)Garmin-Sharp7
103Koldo Fernandez (32291)Garmin-Sharp86
104Nathan Haas (25110)Garmin-Sharp143
105Nathan Brown (22359)Garmin-Sharp85
106André Fernando Santos Martins Cardoso (29300)Garmin-Sharp25
107David Millar (37177)Garmin-Sharp144
108Andrew Talansky (25219)Garmin-Sharp51
109Johan Vansummeren (33177)Garmin-Sharp118
111Warren Barguil (22246)Giant-Shimano8
112Nikias Arndt (22225)Giant-Shimano102
113Lawson Craddock (22131)Giant-ShimanoAB14
114Koen de Kort (31296)Giant-ShimanoAB18
115John Degenkolb (25174)Giant-Shimano116
116Johannes Fröhlinger (2921)Giant-Shimano97
117Chad Haga (25308)Giant-Shimano73
118Tobias Ludvigsson (23129)Giant-Shimano62
119Ramon Sinkeldam (25141)Giant-Shimano136
121Marcel Aregger (23309)IAM Cycling117
122Jonathan Fumeaux (26115)IAM Cycling142
123Sébastien Hinault (40140)IAM Cycling106
124Dominic Klemme (27243)IAM CyclingAB14
125Pirmin Lang (29217)IAM Cycling146
126Matteo Pelucchi (25160)IAM CyclingAB15
127Vicente Reynés (32336)IAM Cycling61
128Aleksejs Saramotins (3284)IAM CyclingAB7
129Johann Tschopp (320)IAM CyclingNP14
131Joaquim Rodríguez (3550)Team Katusha4
132Giampaolo Caruso (33319)Team Katusha15
133Sergey Chernetskiy (2483)Team Katusha113
134Alexandr Kolobnev (3357)Team Katusha40
135Dimitry Kozonchuk (3086)Team Katusha95
136Alberto Losada (32123)Team Katusha42
137Daniel Moreno (32299)Team Katusha11
138Yuri Trofimov (30156)Team Katusha72
139Eduard Vorganov (31206)Team Katusha46
141Jurgen Van Den Broeck (31150)Lotto-BelisolAB13
142Sander Armée (28203)Lotto-Belisol103
143Vegard Breen (24143)Lotto-Belisol129
144Bart De Clercq (27309)Lotto-Belisol34
145Jens Debusschere (24307)Lotto-Belisol107
146Adam Hansen (3350)Lotto-Belisol53
147Gregory Henderson (37293)Lotto-Belisol133
148Pim Ligthart (2614)Lotto-Belisol127
149Maxime Monfort (31168)Lotto-Belisol16
151Alejandro Valverde (3466)Movistar3
152Andrey Amador (27306)Movistar30
153Jonathan Castroviejo (2765)Movistar65
154Imanol Erviti (30228)Movistar63
155José Herrada (28273)Movistar32
156Gorka Izagirre (26267)Movistar37
157Adriano Malori (26154)Movistar114
158Javier Moreno (29347)Movistar90
159Nairo Alexander Quintana (24147)MovistarGevallen/11e etappe
161Sergio Pardilla (30166)MTN-Qhubeka17
162Gerald Ciolek (27285)MTN-Qhubeka139
163Merhawi Kudus (20159)MTN-Qhubeka92
164Louis Meintjes (22130)MTN-Qhubeka55
165Kristian Sbaragli (2454)MTN-Qhubeka104
166Daniel Teklehaimanot (25232)MTN-Qhubeka47
167Jay Robert Thomson (2880)MTN-Qhubeka155
168Reinardt Janse Van Rensburg (25147)MTN-Qhubeka59
169Jaco Venter (27138)MTN-Qhubeka123
171Tom Boonen (33258)Omega Pharma-Quick StepNP18
172Gianluca Brambilla (26313)Omega Pharma-Quick StepDiskwalificatie/16e etappe
173Nikolas Maes (2883)Omega Pharma-Quick Step111
174Tony Martin (2968)Omega Pharma-Quick StepAB15
175Wout Poels (26273)Omega Pharma-Quick Step38
176Pieter Serry (25221)Omega Pharma-Quick StepNP20
177Rigoberto Uran (27156)Omega Pharma-Quick StepAB17
178Martin Velits (29129)Omega Pharma-Quick Step130
179Carlos Verona (22239)Omega Pharma-Quick Step66
181Sam Bewley (26344)Orica-GreenEDGE135
182Johan Esteban Chaves (24165)Orica-GreenEDGE41
183Simon Clarke (27348)Orica-GreenEDGE70
184Mitchell Docker (27272)Orica-GreenEDGE147
185Brett Lancaster (34228)Orica-GreenEDGEAB13
186Michael Matthews (23278)Orica-GreenEDGE75
187Cameron Meyer (26171)Orica-GreenEDGENP18
188Ivan Santaromita (3061)Orica-GreenEDGEAB7
189Adam Yates (21327)Orica-GreenEDGE82
191Chris Froome (2941)Team Sky2
192Dario Cataldo (29105)Team SkyNP20
193Philip Deignan (30297)Team Sky39
194Peter Kennaugh (2515)Team Sky71
195Vasil Kiryienka (332)Team Sky110
196Christian Knees (33117)Team SkyNP17
197Mikel Nieve (3035)Team Sky12
198Luke Rowe (24113)Team Sky141
199Kanstantsin Sivtsov (31326)Team Sky43
201Alberto Contador (31207)Tinkoff-Saxo1
202Michael Valgren (22144)Tinkoff-Saxo128
203Daniele Bennati (33279)Tinkoff-Saxo108
204Jesus Alberto Hernandez (32276)Tinkoff-Saxo21
205Sérgio Paulinho (3496)Tinkoff-Saxo57
206Ivan Rovny (26274)Tinkoff-SaxoDiskwalificatie/16e etappe
207Chris Anker Sørensen (29298)Tinkoff-Saxo29
208Matteo Tosatto (4048)Tinkoff-Saxo120
209Oliver Zaugg (3352)Tinkoff-Saxo23
211Fabian Cancellara (33104)Trek Factory RacingNP18
212Julián David Arredondo (25335)Trek Factory RacingAB15
213Fabio Felline (2494)Trek Factory Racing105
214Bob Jungels (21281)Trek Factory RacingNP19
215Yaroslav Popovych (34178)Trek Factory Racing115
216Jesse Sergent (25357)Trek Factory Racing131
217Jasper Stuyven (2274)Trek Factory Racing88
218Kristof Vandewalle (2986)Trek Factory Racing87
219Haimar Zubeldia (3790)Trek Factory RacingNP17