Informatie over de Vuelta a España van 2013

Helaas, je kunt de grafiek niet zien. Hij is er wel, kijk maar in een andere browser die svg wel aan kan.

Ik ben begonnen om informatie over de Vuelta toe te voegen. Alle etappewinnaars en aanvoerders van het algemeen klassement staan er in principe in, maar dit is nog niet uitgebreid gecontroleerd. Ik ben begonnen met het toevoegen van andere klassementen (met truien), te beginnen met de meest recente jaren.

Datum Nr. Van Naar Afstand
(km)
Winnaar Leeftijd
(jaardag)
Land Algemeen
klassement
Leeftijd
(jaardag)
LandPunten Leeftijd
(jaardag)
LandBerg Leeftijd
(jaardag)
LandCombinatie Leeftijd
(jaardag)
Land
24 Aug 20131Vilanova de ArouseSanxenxo27TTT?J. Brajkovič29249SLON/AN/AN/A
25 Aug 20132PontevedraMonte da Groba177N. Roche2952IREV. Nibali28284ITAN. Roche2952IREN. Roche2952IREN. Roche2952IRE
26 Aug 20133VigoMirador de Lobeira184C. Horner41307USAC. Horner41307USAN. Roche2953IREN. Roche2953IREN. Roche2953IRE
27 Aug 20134LalínFinisterra189D. Moreno31356ESPV. Nibali28286ITAD. Moreno31356ESPN. Roche2954IREN. Roche2954IRE
28 Aug 20135SoberLago de Sanabria174M. Matthews22336AUSV. Nibali28287ITAD. Moreno31357ESPN. Roche2955IREN. Roche2955IRE
29 Aug 20136GuijueloCáceres175M. Mørkøv28121DENV. Nibali28288ITAM. Matthews22337AUSN. Roche2956IREN. Roche2956IRE
30 Aug 20137AlmendralejoMairena del Aljarafe205Z. Stybar27262CZEV. Nibali28289ITAM. Matthews22338AUSN. Roche2957IREN. Roche2957IRE
31 Aug 20138Jerez de la FronteraEstepona166L. König25289CZEN. Roche2958IRED. Moreno31360ESPN. Roche2958IREN. Roche2958IRE
01 Sep 20139AntequeraValdepenas de Jaen163D. Moreno31361ESPD. Moreno31361ESPD. Moreno31361ESPN. Roche2959IRED. Moreno31361ESP
02 Sep 201310TorredelcampoAlto de Haza Llana186C. Horner41314USAC. Horner41314USAD. Moreno31362ESPC. Horner41314USAC. Horner41314USA
04 Sep 201311TarazonaTarazona38tijdF. Cancellara32170SUIV. Nibali28294ITAD. Moreno31364ESPC. Horner41316USAN. Roche2962IRE
05 Sep 201312MaellaTarragona164P. Gilbert3162BELV. Nibali28295ITAD. Moreno320ESPC. Horner41317USAN. Roche2963IRE
06 Sep 201313VallsCastelldefels169W. Barguil21313FRAV. Nibali28296ITAD. Moreno321ESPC. Horner41318USAN. Roche2964IRE
07 Sep 201314BagàCollada de la Gallina155D. Ratto23337ITAV. Nibali28297ITAA. Valverde33134ESPD. Ratto23337ITAC. Horner41319USA
08 Sep 201315AndorraPeyragudes224A. Geniez25144FRAV. Nibali28298ITAA. Valverde33135ESPN. Edet25280FRAC. Horner41320USA
09 Sep 201316GrausFormigal146W. Barguil21316FRAV. Nibali28299ITAA. Valverde33136ESPN. Edet25281FRAC. Horner41321USA
11 Sep 201317CalahorraBurgos189B. Mollema26289NEDV. Nibali28301ITAA. Valverde33138ESPN. Edet25283FRAC. Horner41323USA
12 Sep 201318BurgosPena Cabarga186V. Kiryienka3276BLRV. Nibali28302ITAA. Valverde33139ESPN. Edet25284FRAC. Horner41324USA
13 Sep 201319San Vicente de la BarqueraAlto del Naranco181J. Rodríguez34124ESPC. Horner41325USAA. Valverde33140ESPN. Edet25285FRAC. Horner41325USA
14 Sep 201320AvilesAlto de l'Angliru142K. Elissonde2254FRAC. Horner41326USAA. Valverde33141ESPN. Edet25286FRAC. Horner41326USA
15 Sep 201321LeganesMadrid106M. Matthews22354AUSC. Horner41327USAA. Valverde33142ESPN. Edet25287FRAC. Horner41327USA
Deelnemers Vuelta a España 2013
RugnummerNaamPloegEindstand
1Alejandro Valverde (3366)Movistar3
2Eros Capecchi (2718)Movistar24
3Imanol Erviti (29228)Movistar102
4José Ivan Gutierrez (34216)Movistar119
5José Herrada (27273)Movistar12
6Beñat Intxausti (27103)Movistar87
7Pablo Lastras (37162)MovistarAB13
8Javier Moreno (28348)Movistar76
9Sylwester Szmyd (35111)Movistar45
11Domenico Pozzovivo (30213)AG2R6
12Julien Bérard (25339)AG2R94
13Carlos Alberto Betancur (23261)AG2R126
14Steve Chainel (29298)AG2RAB14
15Mickaël Cherel (27106)AG2R56
16Ben Gastauer (25229)AG2R65
17Lloyd Mondory (3166)AG2R114
18Matteo Montaguti (29176)AG2RNP11
19Rinaldo Nocentini (35279)AG2R53
21Nikias Arndt (21225)Argos-Shimano136
22Warren Barguil (21246)Argos-Shimano38
23Johannes Fröhlinger (2822)Argos-Shimano59
24Thierry Hupond (28233)Argos-ShimanoAB20
25Reinardt Janse Van Rensburg (24148)Argos-Shimano98
26Thomas Peterson (26189)Argos-Shimano116
27Georg Preidler (2314)Argos-Shimano36
28Ramon Sinkeldam (24142)Argos-ShimanoAB14
29Tom Stamsnijder (2847)Argos-Shimano137
31Vincenzo Nibali (28229)Astana2
32Janez Brajkovič (29195)Astana26
33Jakob Fuglsang (28101)Astana29
34Andriy Grivko (29328)Astana101
35Maxim Iglinsky (3274)AstanaAB19
36Tanel Kangert (26112)Astana11
37Paolo Tiralongo (35358)Astana51
38Alessandro Vanotti (32288)Astana113
39Andrey Zeits (26199)Astana81
41Bauke Mollema (26217)Belkin52
42Theo Bos (29313)BelkinNP
43Graeme Brown (3483)BelkinAB15
44Stef Clement (30280)BelkinAB13
45Juan Manuel Gárate (3767)Belkin71
46Luis Leon Sánchez (29219)BelkinAB14
47David Tanner (28274)Belkin106
48Laurens ten Dam (32230)BelkinGevallen/13e etappe
49Robert Wagner (3075)Belkin123
51Philippe Gilbert (30361)BMC Racing TeamAB15
52Yannick Eijssen (245)BMC Racing Team83
53Martin Kohler (27349)BMC Racing Team66
54Sebastian Lander (22112)BMC Racing TeamNP13
55Klaas Lodewyck (2598)BMC Racing Team120
56Dominik Nerz (23310)BMC Racing Team14
57Marco Pinotti (37126)BMC Racing TeamAB10
58Ivan Santaromita (2961)BMC Racing Team48
59Danilo Wyss (27309)BMC Racing Team72
61David Arroyo (33175)Caja Rural-Seguros RGA13
62Francisco Javier Aramendia Llorente (26208)Caja Rural-Seguros RGA118
63André Fernando Santos Martins Cardoso (28301)Caja Rural-Seguros RGA16
64Fabricio Ferrari (2828)Caja Rural-Seguros RGA121
65Marcos Garciía (26209)Caja Rural-Seguros RGA75
66Francesco Lasca (2593)Caja Rural-Seguros RGA140
67Antonio Piedra (27264)Caja Rural-Seguros RGA109
68Amets Txurruka (30233)Caja Rural-Seguros RGA25
69Ivan Velasco (33144)Caja Rural-Seguros RGANP11
71Ivan Basso (35217)Garmin-SharpAB14
72Guillaume Boivin (2437)Garmin-SharpAB10
73Tiziano Dall'Antonia (29340)Garmin-Sharp111
74Lucas Sebastián Haedo (3074)Garmin-Sharp139
75Paolo Longo (32203)Garmin-Sharp89
76Maciej Paterski (26292)Garmin-Sharp54
77Daniele Ratto (23269)Garmin-Sharp95
78Cayetano José Sarmiento (2695)Garmin-Sharp57
79Cameron Wurf (29332)Garmin-Sharp99
81Jérôme Coppel (26329)Cofidis40
82Yohann Bagot (25298)Cofidis21
83Cyril Bessy (2733)CofidisAB14
84Nicolas Edet (25211)Cofidis104
85Luis Ángel Mate (2999)Cofidis42
86Adrien Petit (22278)Cofidis130
87Stéphane Poulhies (285)Cofidis138
88Nico Sijmens (3591)Cofidis78
89Romain Zingle (26153)Cofidis91
91Samuel Sánchez (35146)Euskaltel8
92Igor Antón (30121)Euskaltel20
93Jorge Azanza (3115)Euskaltel90
94Mikel Landa (23200)Euskaltel39
95Egoi Martínez (3547)Euskaltel30
96Mikel Nieve (2935)Euskaltel23
97Juan José Oroz (32355)Euskaltel46
98Pablo Urtasun (3393)Euskaltel122
99Gorka Verdugo (34239)Euskaltel63
101Thibaut Pinot (2333)FDJ.fr7
102Arnaud Courteille (24110)FDJ.fr132
103Kenny Elissonde (21344)FDJ.fr33
104Alexandre Geniez (2575)FDJ.fr47
105Laurent Mangel (3240)FDJ.frAB13
106Cédric Pineau (2854)FDJ.fr103
107Anthony Roux (2674)FDJ.fr34
108Geoffrey Soupe (25100)FDJ.frAB12
109Jussi Veikkanen (3294)FDJ.frAB18
111Daniel Martin (26315)Garmin-SharpNP8
112Caleb Fairly (26132)Garmin-Sharp112
113Tyler Farrar (2928)Garmin-Sharp124
114Koldo Fernandez (31291)Garmin-SharpNP2
115Alex Howes (25181)Garmin-Sharp93
116Michel Kreder (25320)Garmin-SharpAB14
117Nick Nuyens (3356)Garmin-SharpAB14
118Alex Rasmussen (2921)Garmin-Sharp134
119Johan Vansummeren (32178)Garmin-Sharp88
121Joaquim Rodríguez (3450)Team Katusha4
122Giampaolo Caruso (32320)Team Katusha49
123Vladimir Gusev (30362)Team Katusha62
124Vladimir Isaichev (2771)Team Katusha131
125Dimitry Kozonchuk (2986)Team Katusha92
126Alberto Losada (31123)Team KatushaAB10
127Daniel Moreno (31299)Team Katusha10
128Luca Paolini (36165)Team Katusha107
129Ángel Vicioso (3679)Team Katusha80
131Michele Scarponi (33279)Lampre-Merida15
132Winner Andrew Anacona (24324)Lampre-Merida105
133Matteo Bono (29232)Lampre-Merida143
134Luca Dodi (2636)Lampre-Merida129
135Massimo Graziato (24279)Lampre-Merida144
136Manuele Mori (32326)Lampre-Merida70
137Maximiliano Ariel Richeze (30116)Lampre-Merida141
138Simone Stortoni (27359)Lampre-MeridaAB15
139Diego Ulissi (23351)Lampre-Merida32
141Bart De Clercq (26309)LottoAB10
142Francis De Greef (28149)Lotto41
143Adam Hansen (3251)Lotto60
144Gregory Henderson (36294)LottoAB14
145Vicente Reynés (31336)LottoNP13
146Jürgen Van De Walle (36142)LottoAB14
147Tosh Van der Sande (22215)Lotto127
148Jelle Vanendert (28132)LottoAB14
149Dennis Vanendert (253)Lotto108
151Leopold König (25228)Team NetApp-Endura9
152Jan Bárta (28206)Team NetApp-Endura96
153Iker Camaño (34109)Team NetApp-Endura67
154David de la Cruz (2456)Team NetApp-EnduraAB13
155Zakkari Dempster (25277)Team NetApp-Endura133
156Bartosz Huzarski (32247)Team NetApp-Endura35
157José João Mendes (2868)Team NetApp-Endura22
158Daniel Schorn (24253)Team NetApp-EnduraAB15
159Paul Voss (2797)Team NetApp-Endura68
161Tony Martin (2869)Omega Pharma-Quick StepAB15
162Kevin De Weert (3135)Omega Pharma-Quick StepAB11
163Andrew Fenn (230)Omega Pharma-Quick StepDiskwalificatie/10e etappe
164Gianni Meersman (27208)Omega Pharma-Quick Step58
165Serge Pauwels (29222)Omega Pharma-Quick Step31
166Pieter Serry (24222)Omega Pharma-Quick Step50
167Zdenek Stybar (27202)Omega Pharma-Quick StepAB15
168Guillaume Van Keirsbulck (22137)Omega Pharma-Quick Step125
169Kristof Vandewalle (2887)Omega Pharma-Quick StepAB15
171Simon Gerrans (3345)Orica-GreenEDGENP14
172Sam Bewley (25344)Orica-GreenEDGENP14
173Simon Clarke (26348)Orica-GreenEDGE69
174Baden Cooke (34262)Orica-GreenEDGEAB15
175Mitchell Docker (26272)Orica-GreenEDGE135
176Leigh Howard (23256)Orica-GreenEDGE142
177Christian Meier (28130)Orica-GreenEDGE82
178Michael Matthews (22278)Orica-GreenEDGE110
179Wesley Sulzberger (26254)Orica-GreenEDGENP5
181Fabian Cancellara (32105)RadioShack-LeopardNP18
182Matthew Busche (2853)RadioShack-Leopard64
183Ben Hermans (2723)RadioShack-Leopard61
184Chris Horner (41251)RadioShack-Leopard1
185Markel Irizar (33146)RadioShack-Leopard86
186Robert Kišerlovski (26326)RadioShack-Leopard17
187Yaroslav Popovych (33178)RadioShack-Leopard85
188Grégory Rast (33165)RadioShack-Leopard77
189Haimar Zubeldia (3691)RadioShack-LeopardAB14
191Sergio Luis Henao (25203)Team Sky28
192Edvald Boasson (2645)Team Sky84
193Dario Cataldo (28106)Team Sky74
194Vasil Kiryienka (323)Team Sky73
195Christian Knees (32118)Team Sky79
196Salvatore Puccio (23304)Team SkyNP20
197Luke Rowe (23113)Team SkyAB15
198Rigoberto Uran (26156)Team Sky27
199Xabier Zandio (36106)Team Sky55
201Roman Kreuziger (2756)Saxo Bank-Tinkoff BankAB14
202Rafał Majka (23292)Saxo Bank-Tinkoff Bank19
203Michael Mørkøv (2862)Saxo Bank-Tinkoff Bank128
204Evgueni Petrov (3537)Saxo Bank-Tinkoff Bank117
205Nicolas Roche (28363)Saxo Bank-Tinkoff Bank5
206Chris Anker Sørensen (28299)Saxo Bank-Tinkoff Bank18
207Nicki Sørensen (3848)Saxo Bank-Tinkoff Bank100
208Matteo Tosatto (3948)Saxo Bank-Tinkoff Bank115
209Oliver Zaugg (3253)Saxo Bank-Tinkoff Bank37
211Wout Poels (25273)Vacansoleil-DCMAB14
212Grega Bole (27322)Vacansoleil-DCM97
213Thomas De Gendt (26237)Vacansoleil-DCMDiskwalificatie/10e etappe
214Juan Antonio Flecha (35287)Vacansoleil-DCM44
215Johnny Hoogerland (3049)Vacansoleil-DCMAB19
216Tomasz Marczyński (29116)Vacansoleil-DCMNP15
217Barry Markus (21349)Vacansoleil-DCMAB10
218Rafael Valls (266)Vacansoleil-DCM43
219Lieuwe Westra (30293)Vacansoleil-DCMAB14