Informatie over de Vuelta a España van 2010

Helaas, je kunt de grafiek niet zien. Hij is er wel, kijk maar in een andere browser die svg wel aan kan.

Ik ben begonnen om informatie over de Vuelta toe te voegen. Alle etappewinnaars en aanvoerders van het algemeen klassement staan er in principe in, maar dit is nog niet uitgebreid gecontroleerd. Ik ben begonnen met het toevoegen van andere klassementen (met truien), te beginnen met de meest recente jaren.

Datum Nr. Van Naar Afstand
(km)
Winnaar Leeftijd
(jaardag)
Land Algemeen
klassement
Leeftijd
(jaardag)
LandPunten Leeftijd
(jaardag)
LandBerg Leeftijd
(jaardag)
LandCombinatie Leeftijd
(jaardag)
Land
28 Aug 20101SevillaSevilla13TTT?M. Cavendish2598GBRM. Cavendish2598GBRN/AM. Cavendish2598GBR
29 Aug 20102Alcalá de GuadaíraMarbella173Y. Hutarovich26273BLRM. Cavendish2599GBRY. Hutarovich26273BLRM. Delage2522FRAJ. Ramírez32168ESP
30 Aug 20103MarbellaMálaga156P. Gilbert2856BELP. Gilbert2856BELP. Gilbert2856BELS. Martínez26197ESPS. Martínez26197ESP
31 Aug 20104MálagaValdepenas177I. Antón27182ESPP. Gilbert2857BELI. Antón27182ESPS. Martínez26198ESPV. Nibali25289ITA
01 Sep 20105GuadixLorca194T. Farrar2690USAP. Gilbert2858BELI. Antón27183ESPS. Martínez26199ESPV. Nibali25290ITA
02 Sep 20106Caravaca de la CruzMurcia144T. Hushovd32227NORP. Gilbert2859BELP. Gilbert2859BELS. Martínez26200ESPP. Gilbert2859BEL
03 Sep 20107MurciaOrihuela170A. Petacchi36243ITAP. Gilbert2860BELM. Cavendish25104GBRS. Martínez26201ESPP. Gilbert2860BEL
04 Sep 20108VillenaXorret de Catí188D. Moncoutié35127FRAI. Antón27186ESPM. Cavendish25105GBRS. Martínez26202ESPV. Nibali25293ITA
05 Sep 20109CalpeAlcoy187D. López29114ESPI. Antón27187ESPM. Cavendish25106GBRS. Martínez26203ESPV. Nibali25294ITA
07 Sep 201010TarragonaVilanova i la Geltrú173I. Erviti26296ESPJ. Rodríguez31118ESPM. Cavendish25108GBRD. Moncoutié35130FRAD. Moncoutié35130FRA
08 Sep 201011Vilanova i la GeltrúPal208I. Antón27190ESPI. Antón27190ESPI. Antón27190ESPD. Moncoutié35131FRAI. Antón27190ESP
09 Sep 201012Andorra la ViejaLerida175M. Cavendish25110GBRI. Antón27191ESPM. Cavendish25110GBRD. Moncoutié35132FRAI. Antón27191ESP
10 Sep 201013Rincón de SotoBurgos193M. Cavendish25111GBRI. Antón27192ESPM. Cavendish25111GBRD. Moncoutié35133FRAI. Antón27192ESP
11 Sep 201014BurgosPena Cabarga178J. Rodríguez31122ESPV. Nibali25300ITAM. Cavendish25112GBRD. Moncoutié35134FRAJ. Rodríguez31122ESP
12 Sep 201015SolaresLagos de Covadonga170C. Barredo2998ESPV. Nibali25301ITAM. Cavendish25113GBRD. Moncoutié35135FRAJ. Rodríguez31123ESP
13 Sep 201016GijónCotobello179M. Nieve26109ESPJ. Rodríguez31124ESPM. Cavendish25114GBRD. Moncoutié35136FRAJ. Rodríguez31124ESP
15 Sep 201017PenafielPenafiel46tijdP. Velits25205SLOV. Nibali25304ITAM. Cavendish25116GBRD. Moncoutié35138FRAJ. Rodríguez31126ESP
16 Sep 201018ValladolidSalamanca153M. Cavendish25117GBRV. Nibali25305ITAM. Cavendish25117GBRD. Moncoutié35139FRAJ. Rodríguez31127ESP
17 Sep 201019PiedrahitaToledo200P. Gilbert2874BELV. Nibali25306ITAM. Cavendish25118GBRD. Moncoutié35140FRAJ. Rodríguez31128ESP
18 Sep 201020San Martín de ValdeiglesiasBola del Mundo168E. Mosquera34303ESPV. Nibali25307ITAM. Cavendish25119GBRD. Moncoutié35141FRAV. Nibali25307ITA
19 Sep 201021San Sebastián de los ReyesMadrid85T. Farrar26108USAV. Nibali25308ITAM. Cavendish25120GBRD. Moncoutié35142FRAV. Nibali25308ITA
Deelnemers Vuelta a España 2010
RugnummerNaamPloegEindstand
1Iñigo Cuesta (40363)Cervélo Test Team26
2Theo Bos (26313)Cervélo Test TeamAB17
3Philip Deignan (26297)Cervélo Test TeamAB11
4Stefan Denifl (22284)Cervélo Test TeamAB14
5Xavier Florencio (30187)Cervélo Test Team104
6Óscar Pujol (26258)Cervélo Test Team66
7Thor Hushovd (32164)Cervélo Test TeamNP17
8Carlos Sastre (3569)Cervélo Test Team8
9Xavier Tondó (31238)Cervélo Test Team6
11Nicolas Roche (25362)AG2R Prevoyance7
12José Luis Arrieta (3916)AG2R PrevoyanceAB15
13Guillaume Bonnafond (238)AG2R Prevoyance58
14Hubert Dupont (29229)AG2R Prevoyance55
15Sébastien Hinault (36140)AG2R Prevoyance117
16Blel Kadri (23301)AG2R Prevoyance82
17Rinaldo Nocentini (32279)AG2R Prevoyance53
18Christophe Riblon (29164)AG2R Prevoyance130
19Ludovic Turpin (35101)AG2R Prevoyance23
21José Ángel Gómez (3031)Andalucia-Cajasur80
22Jorge Martín Montenegro (2755)Andalucia-Cajasur150
23Sergio Carrasco (25133)Andalucia-Cajasur93
24Juan Javier Estrada (28327)Andalucia-Cajasur92
25Javier Moreno (25347)Andalucia-Cajasur52
26Manuel Ortega (28359)Andalucia-Cajasur123
27Antonio Piedra (24264)Andalucia-Cajasur105
28Javier Ramírez (32109)Andalucia-Cajasur91
29José Vicente Toribio (24191)Andalucia-Cajasur129
31Sergey Renev (25147)Astana99
32Assan Bazayev (29128)Astana83
33Allan Davis (29338)Astana76
34Alexsandr Dyachenko (26257)Astana32
35Dimitiri Fofonov (33319)Astana57
36Enrico Gasparotto (28101)Astana68
37Valentin Iglinsky (2649)Astana153
38Josep Jufré (34330)Astana24
39Andrey Zeits (23199)Astana103
41Johann Tschopp (280)BBox Bouygues Telecom81
42William Bonnet (286)BBox Bouygues Telecom111
43Freddy Bichot (30295)BBox Bouygues TelecomAB9
44Vincent Jérôme (25216)BBox Bouygues Telecom94
45Alexandre Pichot (27176)BBox Bouygues Telecom121
46Perrig Quemeneur (2665)BBox Bouygues Telecom100
47Pierre Rolland (23264)BBox Bouygues TelecomAB9
48Matthieu Sprick (28284)BBox Bouygues Telecom54
49Nicolas Vogondy (32327)BBox Bouygues TelecomNP19
51David Arroyo (30175)Caisse d'Epargne25
52Marzio Bruseghin (3616)Caisse d'Epargne22
53Imanol Erviti (26228)Caisse d'Epargne78
54José Vicente García (37330)Caisse d'Epargne115
55David López (2948)Caisse d'Epargne42
56Luis Pasamontes (30272)Caisse d'Epargne47
57Rubén Plaza (30122)Caisse d'Epargne16
58Luis Leon Sánchez (26219)Caisse d'Epargne10
59Rigoberto Uran (23156)Caisse d'Epargne33
61Samuel Dumoulin (29314)Cofidis124
62Tony Gallopin (2237)Cofidis89
63Mickael Buffaz (3141)CofidisAB2
64Arnaud Labbe (33239)Cofidis154
65David Moncoutié (3562)Cofidis14
66Rémi Pauriol (2888)Cofidis73
67Nico Sijmens (3291)Cofidis96
68Sébastien Minard (2819)Cofidis102
69Romain Zingle (23153)Cofidis87
71Igor Antón (27121)EuskaltelGevallen/14e etappe
72Koldo Fernandez (28291)Euskaltel141
73Beñat Intxausti (24103)EuskaltelAB15
74Egoi Martínez (3247)EuskaltelGevallen/14e etappe
75Mikel Nieve (2635)Euskaltel12
76Juan José Oroz (29354)Euskaltel56
77Amets Txurruka (27233)Euskaltel31
78Pablo Urtasun (3093)Euskaltel101
79Gorka Verdugo (31239)Euskaltel84
81José Alberto Benitez (28229)Footon-Servetto75
82Manuel Antonio Cardoso (2785)Footon-Servetto128
83Giampaolo Cheula (3139)Footon-Servetto86
84Arkaitz Duran (2444)Footon-ServettoHD2
85David Gutiérrez (2890)Footon-Servetto113
86Enrique Mata (2515)Footon-Servetto122
87Martin Pedersen (2777)Footon-Servetto131
88Johnny Walker (23106)Footon-Servetto147
89David Vitoria Cano (25258)Footon-ServettoAB12
91Christophe Le Mevel (29292)FDJ15
92Rémy Di Grégorio (24335)FDJ21
93Pierre Cazaux (2623)FDJ110
94Sébastien Chavanel (29101)FDJ139
95Mickaël Cherel (24106)FDJ62
96Yauheni Hutarovich (26214)FDJ135
97Gianni Meersman (24208)FDJ98
98Yoann Offredo (23231)FDJAB10
99Arthur Vichot (21216)FDJAB15
101Tom Danielson (32110)Garmin-Transitions9
102Julian Dean (35154)Garmin-TransitionsNP13
103Tyler Farrar (2628)Garmin-Transitions142
104Michel Kreder (22320)Garmin-Transitions152
105David Millar (33177)Garmin-Transitions109
106Thomas Peterson (23189)Garmin-Transitions27
107Christian Vandevelde (3439)Garmin-Transitions59
108Matthew Wilson (32273)Garmin-Transitions143
109David Zabriskie (31170)Garmin-TransitionsNP18
111Alessandro Petacchi (36179)Lampre-Farnese ViniAB9
112Grega Bole (24322)Lampre-Farnese Vini97
113Danilo Hondo (36178)Lampre-Farnese Vini108
114Andrey Kashechkin (30101)Lampre-Farnese Vini18
115Angelo Furlan (338)Lampre-Farnese Vini136
116Marco Marzano (3020)Lampre-Farnese Vini40
117Manuele Mori (29325)Lampre-Farnese Vini90
118Daniele Pietropolli (29354)Lampre-Farnese Vini61
119Daniele Righi (3494)Lampre-Farnese Vini112
121Daniele Bennati (29279)Liquigas-Doimo85
122Mauro Finetto (2551)Liquigas-Doimo79
123Jacopo Guarnieri (22321)Liquigas-Doimo149
124Maciej Paterski (23292)Liquigas-Doimo77
125Roman Kreuziger (2456)Liquigas-Doimo28
126Vincenzo Nibali (25228)Liquigas-Doimo1
127Oliver Zaugg (2952)Liquigas-Doimo51
128Ivan Santaromita (2661)Liquigas-Doimo65
129Frederik Willems (30296)Liquigas-Doimo88
131Jan Bakelants (24137)Omega Pharma-Lotto19
132Jurgen Van Goolen (29214)Omega Pharma-Lotto34
133Mickael Delage (24329)Omega Pharma-LottoAB9
134Philippe Gilbert (27361)Omega Pharma-Lotto50
135Leif Hoste (32349)Omega Pharma-Lotto118
136Olivier Kaisen (2762)Omega Pharma-Lotto125
137Jean-Christophe Péraud (3339)Omega Pharma-Lotto39
138Greg Van Avermaet (2544)Omega Pharma-Lotto49
139Jelle Vanendert (25131)Omega Pharma-LottoAB15
141Carlos Barredo (2925)Quick Step43
142Dario Cataldo (25105)Quick Step71
143Kevin De Weert (2835)Quick Step64
144Nikolas Maes (2483)Quick Step132
145Davide Malacarne (22355)Quick Step126
146Branislau Samoilau (2536)Quick StepAB8
147Andreas Stauff (23160)Quick Step145
148Matteo Tosatto (3648)Quick Step67
149Wouter Weylandt (25276)Quick Step146
151Mauricio Alberto Ardila (3141)Rabobank120
152Oscar Freire (34136)RabobankNP15
153Juan Manuel Gárate (3467)Rabobank46
154Dimitry Kozonchuk (2686)Rabobank134
155Sebastian Langeveld (25164)Rabobank116
156Grischa Niermann (34240)Rabobank72
157Denis Menchov (32157)Rabobank41
158Laurens ten Dam (29229)RabobankGevallen/16e etappe
159Nick Nuyens (3056)Rabobank127
161Thomas Lövkvist (2687)SkyNP8
162John-Lee Augustyn (23325)SkyAB3
163Kjell Carlström (33255)SkyNP8
164Juan Antonio Flecha (32287)SkyAB7
165Simon Gerrans (3045)SkyNP8
166Peter Kennaugh (2115)SkyNP8
167Lars Petter Nordhaug (2647)SkyNP8
168Ian Stannard (2337)SkyNP8
169Ben Swift (22238)SkyAB3
171Lars Ytting Bak (30166)Team HTC156
172Mark Cavendish (2540)Team HTC144
173Bernhard Eisel (29133)Team HTCAB4
174Matthew Goss (23238)Team HTC138
175Hayden Roulston (29171)Team HTCAB13
176Kanstantsin Sivtsov (27326)Team HTC38
177Tejay Van Garderen (21322)Team HTC35
178Martin Velits (25129)Team HTC106
179Peter Velits (25129)Team HTC3
181Joaquim Rodríguez (3150)Team Katusha4
182Giampaolo Caruso (29319)Team Katusha36
183Denis Galimzyanov (23116)Team KatushaNP14
184Vladimir Gusev (27362)Team Katusha17
185Joan Horrach (3696)Team Katusha74
186Vladimir Karpets (29283)Team Katusha13
187Alexandr Kolobnev (2957)Team Katusha29
188Mikhail Ignatiev (2554)Team Katusha148
189Filippo Pozzato (28294)Team KatushaAB20
191Robert Förster (32155)Skil-Shimano137
192Markus Fothen (28295)Skil-ShimanoNP11
193Markus Eichler (28133)Skil-Shimano114
194Dominik Roels (23161)Skil-Shimano119
195Johannes Fröhlinger (2521)Skil-Shimano37
196Björn Schröder (29246)Skil-Shimano107
197Roy Sentjens (29197)Skil-ShimanoStartverbod Doping/12e etappe
198Niki Terpstra (2643)Skil-Shimano95
199Paul Voss (2497)Skil-Shimano70
201Anders Lund (25136)Team Saxo Bank48
202Fabian Cancellara (29104)Team Saxo BankAB19
203Kasper Klostergaard (2740)Team Saxo Bank140
204Juan José Haedo (29155)Team Saxo Bank151
205Dominic Klemme (23243)Team Saxo Bank155
206Gustav Larsson (29283)Team Saxo Bank20
207Stuart O'Grady (36329)Team Saxo BankNP10
208Andy Schleck (2520)Team Saxo BankNP10
209Fränk Schleck (3076)Team Saxo Bank5
211Ezequiel Mosquera (34224)Galicia2
212Gustavo César (30153)Galicia45
213Delio Fernanández (24134)Galicia60
214David García da Peña (32274)Galicia11
215Marcos Garciía (23209)Galicia44
216Vladimir Isaichev (2471)Galicia133
217Serafín Martínez (26137)Galicia63
218Gonzalo Rabuñal (25333)Galicia30
219Gustavo Rodríguez (30288)Galicia69