Informatie over de Vuelta a España van 2009

Helaas, je kunt de grafiek niet zien. Hij is er wel, kijk maar in een andere browser die svg wel aan kan.

Ik ben begonnen om informatie over de Vuelta toe te voegen. Alle etappewinnaars en aanvoerders van het algemeen klassement staan er in principe in, maar dit is nog niet uitgebreid gecontroleerd. Ik ben begonnen met het toevoegen van andere klassementen (met truien), te beginnen met de meest recente jaren.

Datum Nr. Van Naar Afstand
(km)
Winnaar Leeftijd
(jaardag)
Land Algemeen
klassement
Leeftijd
(jaardag)
LandPunten Leeftijd
(jaardag)
LandBerg Leeftijd
(jaardag)
LandCombinatie Leeftijd
(jaardag)
Land
29 Aug 20091AssenAssen4tijdF. Cancellara28164SUIF. Cancellara28164SUIF. Cancellara28164SUIN/AF. Cancellara28164SUI
30 Aug 20092AssenEmmen203G. Ciolek22345GERF. Cancellara28165SUIT. Boonen28319BELT. Leezer23247NEDF. Cancellara28165SUI
31 Aug 20093ZutphenVenlo189G. Henderson32355NZLF. Cancellara28166SUIT. Boonen28320BELT. Leezer23248NEDF. Cancellara28166SUI
01 Sep 20094VenloLuik225A. Greipel2747GERF. Cancellara28167SUIA. Greipel2747GERL. Boom23245NEDD. Roels22223GER
03 Sep 20095TarragonaVinaroz174A. Greipel2749GERA. Greipel2749GERA. Greipel2749GERA. Hernandez27222ESPS. Martínez25201ESP
04 Sep 20096XátivaXátiva176B. Božič2926SLOA. Greipel2750GERA. Greipel2750GERJ. López3354ESPS. Martínez25202ESP
05 Sep 20097ValenciaValencia30tijdF. Cancellara28171SUIF. Cancellara28171SUIA. Greipel2751GERJ. López3355ESPD. Roels22227GER
06 Sep 20098AlziraAlto de Aitana204D. Cunego27352ITAC. Evans32204AUSA. Greipel2752GERD. Moncoutié34129FRAC. Evans32204AUS
07 Sep 20099AlcoyXorret de Catí188G. César29221ESPA. Valverde29134ESPA. Greipel2753GERD. Moncoutié34130FRAC. Evans32205AUS
08 Sep 200910AlicanteMurcia171S. Gerrans29114AUSA. Valverde29135ESPA. Greipel2754GERD. De La Fuente28127ESPC. Evans32206AUS
09 Sep 200911MurciaCaravaca de la Cruz200T. Farrar2598USAA. Valverde29136ESPA. Greipel2755GERD. Moncoutié34132FRAC. Evans32207AUS
11 Sep 200912AlmeríaAlto de Velefique179R. Hesjedal28276CANA. Valverde29138ESPA. Greipel2757GERD. Moncoutié34134FRAA. Valverde29138ESP
12 Sep 200913BerjaSierra Nevada172D. Moncoutié34135FRAA. Valverde29139ESPA. Greipel2758GERD. Moncoutié34135FRAA. Valverde29139ESP
13 Sep 200914GranadaSierra de la Pandera157D. Cunego27359ITAA. Valverde29140ESPA. Valverde29140ESPD. Moncoutié34136FRAA. Valverde29140ESP
14 Sep 200915JaenCórdoba167L. Boom23258NEDA. Valverde29141ESPA. Valverde29141ESPD. Moncoutié34137FRAA. Valverde29141ESP
15 Sep 200916CórdobaPuertollano170A. Greipel2761GERA. Valverde29142ESPA. Greipel2761GERD. Moncoutié34138FRAA. Valverde29142ESP
16 Sep 200917Ciudad RealTalavera de la Reina193A. Roux22151FRAA. Valverde29143ESPA. Greipel2762GERD. Moncoutié34139FRAA. Valverde29143ESP
17 Sep 200918Talavera de la ReinaÁvila165P. Deignan2610IREA. Valverde29144ESPA. Greipel2763GERD. Moncoutié34140FRAA. Valverde29144ESP
18 Sep 200919ÁvilaLa Granja de San Ildefonso179J. Cobo28219ESPA. Valverde29145ESPA. Greipel2764GERD. Moncoutié34141FRAA. Valverde29145ESP
19 Sep 200920ToledoToledo27tijdD. Millar32258GBRA. Valverde29146ESPA. Greipel2765GERD. Moncoutié34142FRAA. Valverde29146ESP
20 Sep 200921Rivas VaciamadridMadrid110A. Greipel2766GERA. Valverde29147ESPA. Greipel2766GERD. Moncoutié34143FRAA. Valverde29147ESP
Deelnemers Vuelta a España 2009
RugnummerNaamPloegEindstand
1Samuel Sánchez (31146)Euskaltel2
2Igor Antón (26121)Euskaltel33
3Aitor Hernandez (27158)Euskaltel96
4Iñaki Isasi (3272)Euskaltel71
5Markel Irizar (29146)Euskaltel114
6Egoi Martínez (3147)Euskaltel52
7Alan Pérez (26351)Euskaltel92
8Rubén Pérez (27244)Euskaltel98
9Amets Txurruka (26233)Euskaltel29
11Tadej Valjavec (32109)AG2R30
12José Luis Arrieta (3816)AG2R81
13Vladimir Efimkin (27211)AG2RAB17
14John Gadret (3070)AG2RAB11
15Sébastien Hinault (35140)AG2R69
16Julien Loubet (24171)AG2RAB18
17Rinaldo Nocentini (31279)AG2RAB13
18Christophe Riblon (28165)AG2R46
19Ludovic Turpin (34101)AG2R64
21Xavier Tondó (30238)Andalucia-CajasurNP14
22Manuel Calvente (32321)Andalucia-Cajasur47
23José Antonio López (32355)Andalucia-CajasurAB10
24Francisco José Martínez (2648)Andalucia-Cajasur75
25Manuel Ortega (27359)Andalucia-CajasurAB6
26Antonio Piedra (23264)Andalucia-Cajasur78
27Javier Ramírez (31109)Andalucia-Cajasur62
28Jesus Rosendo (27107)Andalucia-Cajasur106
29José Ruiz (28255)Andalucia-Cajasur118
31Haimar Zubeldia (3291)Astana14
32Assan Bazayev (28129)Astana130
33Jesus Alberto Hernandez (27276)Astana19
34Chris Horner (37251)AstanaGevallen/05e etappe
35Maxim Iglinsky (2874)AstanaNP18
36Daniel Navarro (25358)Astana13
37José-Luis Rubiera (36155)AstanaAB12
38Michael Schär (2333)Astana110
39Alexandre Vinokourov (35288)AstanaAB12
41Pierrick Fédrigo (30213)BBox Bouygues TelecomAB12
42Giovanni Bernaudeau (25310)BBox Bouygues TelecomAB8
43Olivier Bonnaire (26121)BBox Bouygues Telecom48
44William Bonnet (276)BBox Bouygues Telecom109
45Franck Bouyer (35106)BBox Bouygues TelecomAB13
46Damien Gaudin (22315)BBox Bouygues Telecom139
47Vincent Jérôme (24217)BBox Bouygues TelecomAB8
48Laurent Lefèvre (32364)BBox Bouygues TelecomAB9
49Matthieu Sprick (27284)BBox Bouygues Telecom57
51Alejandro Valverde (2966)Caisse d'Epargne1
52Imanol Erviti (25228)Caisse d'Epargne100
53José Vicente García (36331)Caisse d'Epargne137
54Vasil Kiryienka (283)Caisse d'Epargne16
55Daniel Moreno (27299)Caisse d'Epargne11
56David López (2849)Caisse d'Epargne42
57Francisco Pérez (30344)Caisse d'Epargne88
58Joaquim Rodríguez (3050)Caisse d'Epargne7
59Xabier Zandio (32106)Caisse d'Epargne112
61Iñigo Cuesta (39363)Cervélo Test Team35
62Philip Deignan (25297)Cervélo Test Team9
63Xavier Florencio (29187)Cervélo Test Team59
64Simon Gerrans (2945)Cervélo Test TeamAB13
65José Ángel Gómez (2931)Cervélo Test Team22
66Roger Hammond (35152)Cervélo Test Team97
67Ignatas Konovalovas (23205)Cervélo Test TeamNP14
68Gabriel Rasch (3383)Cervélo Test Team101
69Dominique Rollin (26245)Cervélo Test TeamAB13
71David Moncoutié (3462)Cofidis27
72Mickael Buffaz (3041)Cofidis89
73Jean Eudes Demaret (24341)Cofidis127
74Leonardo Duque (2981)Cofidis32
75Julien El Fares (2430)Cofidis49
76Bingen Fernandez (36198)Cofidis58
77Amaël Moinard (27149)Cofidis18
78Damien Monier (26308)Cofidis65
79Rein Taaramäe (2268)Cofidis74
81Julián Sánchez (29125)Murcia-Contentpolis-Ampo79
82Javier Benítez (30179)Murcia-Contentpolis-Ampo116
83Sergio Domínguez (2380)Murcia-Contentpolis-AmpoAB19
84Óscar García Casarrubios (2523)Murcia-Contentpolis-AmpoAB6
85Mikel Gaztañaga (29208)Murcia-Contentpolis-AmpoAB9
86Francisco José Pacheco (2796)Murcia-Contentpolis-Ampo121
87Adrién Palomares (33133)Murcia-Contentpolis-Ampo45
88Aitor Pérez (31342)Murcia-Contentpolis-Ampo111
89Manuel Vazquez (2892)Murcia-Contentpolis-Ampo15
91Sandy Casar (30149)Française des JeuxAB14
92Sébastien Chavanel (28102)Française des JeuxAB13
93Mickaël Cherel (23106)Française des Jeux25
94Rémy Di Grégorio (23335)Française des Jeux51
95Arnaud Gérard (24268)Française des Jeux105
96Timothy Gudsell (25134)Française des Jeux136
97Mathieu Ladagnous (24201)Française des Jeux63
98Anthony Roux (2274)Française des Jeux120
99Wesley Sulzberger (22254)Française des Jeux117
101Juan José Cobo (28140)Fuji-Servetto10
102Eros Capecchi (2318)Fuji-ServettoAB13
103David De La Fuente (2858)Fuji-Servetto24
104Jesus Del Nero (27107)Fuji-Servetto66
105Arkaitz Duran (2344)Fuji-Servetto40
106Beñat Intxausti (23103)Fuji-Servetto60
107Fredrik Kessiakoff (2944)Fuji-Servetto72
108Robert Kišerlovski (22326)Fuji-ServettoGevallen/05e etappe
109Davide Viganò (2518)Fuji-ServettoAB13
111Tom Danielson (31110)GarminAB18
112Julian Dean (34154)Garmin132
113Tyler Farrar (2528)GarminNP12
114Ryder Hesjedal (28204)GarminNP18
115Martijn Maaskant (25339)Garmin135
116Daniel Martin (22315)Garmin53
117Christian Meier (24130)GarminNP18
118David Millar (32178)Garmin80
119Svein Tuft (3253)GarminAB15
121Damiano Cunego (27285)Lampre-NGCNP17
122Alessandro Ballan (29237)Lampre-NGCNP17
123Emanuele Bindi (27267)Lampre-NGC128
124Vitaly Buts (22250)Lampre-NGCNP12
125Enrico Gasparotto (27101)Lampre-NGC82
126Marco Marzano (2920)Lampre-NGCAB14
127Massimiliano Mori (35174)Lampre-NGC133
128Paolo Tiralongo (31358)Lampre-NGC8
129Francesco Tomei (2443)Lampre-NGCAB12
131Ivan Basso (31217)Liquigas4
132Daniele Bennati (28280)Liquigas84
133Maciej Bodnar (24116)Liquigas131
134Kjell Carlström (32256)Liquigas91
135Roman Kreuziger (2356)Liquigas61
136Manuel Quinziato (29244)Liquigas126
137Fabio Sabatini (24133)Liquigas115
138Sylwester Szmyd (31111)Liquigas17
139Oliver Zaugg (2853)Liquigas70
141Tom Boonen (28259)Quick StepAB13
142Carlos Barredo (2826)Quick StepAB9
143Allan Davis (28339)Quick StepAB9
144Kevin De Weert (2735)Quick Step20
145Stijn Devolder (29306)Quick Step85
146Matteo Tosatto (3548)Quick StepAB19
147Marco Velo (35104)Quick Step93
148Wouter Weylandt (24277)Quick StepNP17
149Maarten Wynants (2749)Quick Step113
151Oscar Freire (33136)RabobankAB13
152Lars Boom (23183)Rabobank55
153Juan Manuel Gárate (3367)Rabobank38
154Robert Gesink (2331)Rabobank6
155Tom Leezer (23187)Rabobank129
156Paul Martens (25248)RabobankAB12
157Koos Moerenhout (35238)Rabobank36
158Bram Tankink (30210)Rabobank34
159Pieter Weening (2887)Rabobank44
161Cadel Evans (32137)Silence-Lotto3
162Christophe Brandt (3256)Silence-Lotto125
163Francis De Greef (24149)Silence-Lotto21
164Mickael Delage (23329)Silence-Lotto73
165Philippe Gilbert (26361)Silence-Lotto54
166Olivier Kaisen (2662)Silence-Lotto86
167Matthew Lloyd (2638)Silence-Lotto50
168Jürgen Roelandts (23364)Silence-Lotto119
169Charles (Charly) Wegelius (3166)Silence-LottoAB4
171André Greipel (26350)Team Columbia107
172Michael Albasini (28193)Team ColumbiaAB11
173Bert Grabsch (3412)Team ColumbiaNP18
174Adam Hansen (2851)Team Columbia94
175Gregory Henderson (32294)Team Columbia123
176Kim Kirchen (30363)Team ColumbiaNP6
177František Raboň (25278)Team Columbia134
178Vicente Reynés (27336)Team Columbia103
179Marcel Sieberg (2762)Team Columbia122
181Gerald Ciolek (22285)Skil-ShimanoAB18
182Linus Gerdemann (26288)Skil-ShimanoNP12
183Christian Knees (28118)Skil-Shimano43
184Dominik Roels (22161)Skil-Shimano83
185Thomas Rohregger (26190)Skil-ShimanoNP10
186Matthias Russ (25229)Skil-Shimano90
187Björn Schröder (28247)Skil-ShimanoAB13
188Martin Velits (24130)Skil-Shimano95
189Paul Voss (2397)Skil-Shimano99
191Andy Schleck (2421)Team Saxo BankAB8
192Kurt Asle Arvesen (34142)Team Saxo Bank108
193Matti Breschel (24304)Team Saxo Bank68
194Fabian Cancellara (28105)Team Saxo BankNP14
195Jakob Fuglsang (24101)Team Saxo Bank56
196Alexandr Kolobnev (2858)Team Saxo Bank31
197Karsten Kroon (33162)Team Saxo Bank76
198Stuart O'Grady (35329)Team Saxo BankNP17
199Fränk Schleck (2976)Team Saxo BankNP11
201Matteo Carrara (3098)Vacansoleil37
202Borut Božič (28327)Vacansoleil102
203Johnny Hoogerland (2649)Vacansoleil12
204Sergey Lagutin (28168)Vacansoleil104
205Bjorn Leukemans (320)VacansoleilAB18
206Marco Marcato (25140)VacansoleilNP12
207Jens Mouris (29110)Vacansoleil138
208Matthé Pronk (350)Vacansoleil124
209Lieuwe Westra (26293)Vacansoleil87
211Ezequiel Mosquera (33224)Xacobeo-Galicia5
212Gustavo César (29153)Xacobeo-Galicia41
213Gustavo Domínguez (28257)Xacobeo-Galicia77
214Alberto Fernández (27228)Xacobeo-GaliciaNP12
215David García da Peña (31274)Xacobeo-Galicia23
216David Herrero (29256)Xacobeo-Galicia28
217Serafín Martínez (25137)Xacobeo-Galicia39
218Gonzalo Rabuñal (24334)Xacobeo-Galicia67
219Eduard Vorganov (26206)Xacobeo-Galicia26